Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

David White

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
518
1. Vaše ime u RL: David

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima po 3-4h, vikendom do 6h

5. Vaš Diskord: david502#7110

6. Vaše Ingame ime: David White

7. Vaš ID: 10688



Dodatne Informacije

1. Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
2.1 Zelim da budem lider ove posebne organizacije jer vec imam dosta iskustva u svim drzavnim organizacijama (NG, SAHP, LSPD, GOV) i znam dobro sva pravila drzavnih organizacija kao i sva pravila servera.
2.2 FIB je po meni najznacajnija drzavna organizacija, koja ucestvuje u svim akcijama punim adrenalina, pljackama banki, prodavnica, podmornica, raznim racijama i generalnim suzbijanjem visokog kriminala, zato smatram da su FIB-u potrebni veoma obucni i snalazljivi agenti koji bi vrsili svoj posao. Zaposlio bih samo najbolje ljude koje bih nasao i time ucinio FIB jos boljim, verujem da bi onda FIB igrao jos vecu ulogu nego koju trenutno ima u ovom gradu.
2.3 Smatram da bih zbog svojih proslih iskustava i dobrog poznavanja svih pravila bolje vodio FIB od ostalih kandidata.
3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1 Uvodjenje novih vrsta agenata kao sto su:
- Tim za pregovaranje, koji bi isao na pljacke i pregovarao sa pljackasima u cilju postizanja zeljenih uslova.
- Tajna sluzba, bila bi zaduzena za tajne federalne operacije.
- Ghetto jedinica, zaduzena samo za geto patrole i obucena za tu namenu
- Instruktor za regrute - jedan od profesionalno obucenih FIB agenata koji bi bio zaduzen za poducavanje novih agenata.
3.2 Drzao bih redovne sastanke, svake nedelje i tada bih delio bonuse svim zaposlenima po zasluzi.
3.3 Uveo bih redovnu FIB akademiju za nove agente koja bi se odrzavala svakog petka
3.4 Uveo bih donju normu (granicu) za ulazak u FIB, bice obavezno poznavanje pravila i 15 godina ce biti donja granica za ulazak u organizaciju (sa svrhom da bi se zaposljavali samo zreliji, a ne neki koji ce da kradu iz sefa itd.)
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zbog toga što znam dobro voditi neku org; Zbog manje kriminala u gradu; i znam dosta caka koje mogu pobojsati RP a naravno doprinjeti org.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Ljudi koji budu aktivni dobijaće runk up naravno i bonuse; najbitnije je to da se znaju sva pravila da se nebih dobijali warnovi bezveze, naravno treba imati i znati napraviti rolplay priču (ako prodjem ispričaću vam jedan primjer koji će vam se sigurno dopast
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
1. Vaše ime u RL: Antonio Lucic
2. Vaše godine: 17,5
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Antonio Lucic#4254
6. Vaše Ingame ime: Antonio Lucic

7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije


1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1. Prva stvar: Bio sam vise od 7 mjeseci u SAHP-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.

2. Druga stvar: Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim SAHP, aktivan sam svaki dan od 10 do 12 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji.

3. Treca stvar: Uveo bih dosta novih stvari kao sto su sektori Specijalne Patrolne Jedinice (S.P.J),Special Response Tim (S.R.T), Inspektorski Tim, OffRoad Tim i AirSupport oni bih se bavili razlicitim stvarima i samim
tim bih poboljsao RolePlay.


4. Cetvrta stvar: Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama u cilju postizanja kvalitetnog RP-a.

5. Peta stvar: Poboljsao bih organizacju rada tako sto bih se posvetio pojedincu, tako i cjelome timu (organizaciji).


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


Uveo bih sljedece:


1. AirSupport
(Ukoliko treba nadgledati neko podrucje ili se desi neka situacija da se kopnenim vozilima ne moze doci do odredjene lokacije, AirSupport je tu da pripomogne.)

2. OffRoad Tim (OffRoad Team imaju svoje patrole po planinskim putevima i putevima neprohodnim za obicnu patrolu ili SPJ.)

3. Inspektorski Tim (Inspektorski tim je tu da razotkriva kriminalne radnje sto se desavaju na podrucju koje SAHP drzi pod kontrolom.)

4. Sheriff S.P.J (Specijalna Patrolna jedinica uglavnom koriste presretace i idu u posebne patrole, pomazu obicnim patrolama u potjerama za brzim vozilima.)

5. Sheriff S.R.T (Special Response Tim je specijalno istrenirani tim koji ide na sve vaznije dogadjaje, pljacke, racije, talacke situacije...)


4. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:

1
. Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.

2. Pojacao bih suradnju sa NG-om (Kobrama) radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju glavni dio grada ( autoput ).

3. Radio bih vise punktova sa NG / FIB / LSPD.

4. Svaki clan SAHP-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).

5. Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver).

6. Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.
 
Last edited:

urosskoric10

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Uros
2. Vaše godine: punim 18 za 6 dana
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: skora135#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Black
7. Vaš ID:17150

Dodatne Informacije
1. Lider za: Fib
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Od trenutka kada sam otkrio postojanje FIB-a znao sam da želim da budem deo njega.
To je organizacija kojoj je potrebno najviše poštovanja i marljivosti. Nivo poštovanja i marljivosti sa kojim sam se upoznao otkako sam se pridružio.
U gradu sam već 20 godina i od njih su bila potpuno odvojena od FIB-a. Bio sam direktor FIB-a na FiveM i na Engleskoj zamenik.
Gledao sam kako rade, njihove greške i uspehe i učio od njih kao da sam ih sam napravio.
Sada potpuno verujem da sam naučio dovoljno da vodim FIB i učinim ga najjačim i najcenjenijim što je ikada bio.
Želim da radim sa admin timom i vođama kako kriminalnih tako i pravnih organizacija kako bi ovaj grad bio što zabavniji za sve.

-Verujem da je FIB organizacija koja ima najveći uticaj da istinski unapredi
nivo RP i koordinaciju među legalnim organizacijama u gradu.
. FIB su ti koji odgovaraju na najvažnije događaje i zločine u gradu. Dužnost FIB-a je da zaštiti skladišta oružja, banku, podmornice i drži bande podalje racijama i geto patrolama.
Sve to uz pružanje pomoći sa visoko obučenim i obrazovanim agentima svim drugim pravnim organizacijama.
FIB je okosnica za sprovođenje zakona u celom gradu pod kojim sve druge organizacije rade u određene svrhe.
Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa FIB-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o agentu FIB-a. Tek sada vidim da je vreme da od agenta FIB pređem na direktora FIB-a. Počeo sam od početka,
kao mlađi agent, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni agent FIB-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.
Na kraju sam se rangirao do Zamenika direktora( i engleska i balkan), . Lično sam vodio tajne istrage
i zaplenio preko 10 miliona dolara u periodu od nekoliko nedelja.
Napravio sam dosije predmeta, sakupio dokaze, pregledao patrolne logove drugih agenata, preglede rangova, intervjue, prijave
Kada je taj FIB raspušten, meni je bila misija da se ponovo vratim.
Pod novim rukovodstvom sam se prijavio i oni su znali da sam izuzetan
Na kraju sam završio kao 00 agent u komandi . Veoma sam upoznat sa tim šta je potrebno da bi bio direktor i spreman sam. Svi moji prethodni agenti me podržavaju i spremni su da podrže novi FIB
Bio sam deo neverovatnih trenutaka igranja uloga u ovom gradu. Sve od pregovora o taocima, taoca, tajnih hapšenja, racija, organizovanja događaja sa nagradama i druženja sa bilo kojom osobom u gradu,
bez obzira na njihovu kriminalnu pozadinu. Želim da nastavim taj trend i da to bude redovna stvar za sve moje agente.
Mislim da je važno da FIB bude prisutan u gradu. Ono što mislim je van okvira sprovođenja zakona,
građani grada treba da znaju ko vodi FIB i štiti njihov grad. Mislim da će društveni aspekti povećati poštovanje prema svima i dovesti do stvarnijih RP situacija.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Imam puno ideja za globalne događaje, uključujući sve legalne organizacije, bande, pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema FIB-u u celini
postoji da služi i štiti grad po SVAKU cenu.
Kao što sam rekao svim agentima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.
Ako nešto nije u redu sa pravilima koja se mogu rešiti naknadno, osim ako nije intervencija administratora sa crvenim imenom.
Sve što želim je da osiguram da će pod mojim vođstvom FIB RP biti najbolji što je ikada bio.
 

Mike Yagami

Hotter than the summer the winter couldnt chill me
Player
Joined
Mar 26, 2022
Messages
36
1. Vaše ime u RL: Antonio Lucic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10 h
5. Vaš Diskord: Antonio Lucic#4254
6. Vaše Ingame ime: Antonio Lucic
7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije


1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1. Prva stvar:
Bio sam vise od 7 mjeseci u SAHP-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.

2. Druga stvar: Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim SAHP, aktivan sam svaki dan od 8 do 10 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji.

3. Treca stvar: Uveo bih dosta novih stvari kao sto su sektroi Specijalne Patrolne Jedinice (S.P.J),Special Response Tim (S.R.T), Inspektorski Tim, OffRoad Tim i AirSupport oni bih se bavili razlicitim stvarima i samim
tim bih poboljsao RolePlay.


4. Cetvrta stvar: Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama u cilju postizanja kvalitetnog RP-a.

5. Peta stvar: Poboljsao bih organizacju rada tako sto bih se posvetio pojedincu, tako i cjelome timu (organizaciji).


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


Uveo bih sljedece:


1. AirSupport
(Ukoliko treba nadgledati neko podrucje ili se desi neka situacija da se kopnenim vozilima ne moze doci do odredjene lokacije, AirSupport je tu da pripomogne.)

2. OffRoad Tim (OffRoad Team imaju svoje patrole po planinskim putevima i putevima neprohodnim za obicnu patrolu ili SPJ.)

3. Inspektorski Tim (Inspektorski tim je tu da razotkriva kriminalne radnje sto se desavaju na podrucju koje SAHP drzi pod kontrolom.)

4. Sheriff S.P.J (Specijalna Patrolna jedinica uglavnom koriste presretace i idu u posebne patrole, pomazu obicnim patrolama u potjerama za brzim vozilima.)

5. Sheriff S.R.T (Special Response Tim je specijalno istrenirani tim koji ide na sve vaznije dogadjaje, pljacke, racije, talacke situacije...)


4. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:

1
. Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.

2. Pojacao bih suradnju sa NG-om (Kobrama) radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju glavni dio grada ( autoput ).

3. Radio bih vise punktova sa NG / FIB / LSPD.

4. Svaki clan SAHP-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).

5. Povecao bih treninge clanova ( pit , box maneuver).

6. Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.
sve pohvale za dečka, zna da radi posao, više puta mi je izlazio u susret kada mi je trebalo, uveren sam da ce lepo da vodi jer je pre svega normalan, odrastao i odgovoran!!
 

Yamatto

Player
Player
Joined
Mar 24, 2022
Messages
7
Informacije:

1. Vaše ime u RL:
Đorđe
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: ČikaĐole#2598
6. Vaše Ingame ime: Djordje Matkemuga
7. Vaš ID: 18676


Dodatne Informacije


1. Lider za
: FIB


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):


  • Pošto sam bio dugo vremena na rukovodećim pozicijama LSPD-a, agent Govermenta, agent FIB-a i dugo obavljao dužnost Vođe istražnog osoblja,verujem da bih kao lider ove organizacije veoma korektno obavljao svoj posao.
  • Već imam spremne ljude koji znaju da rade svoj posao I koji su već imali iskustva na višim pozicijama,tako da uz moje I njihovo vodstvo ova organizacija bi postigla svoj maksimum.
  • Ljudi koji su me predlozili znaju da imam autoritet, predispozicije i znanje za vodju ovakve organizacije. Takodje dele postovanje prema meni jer znaju da sam fer, posten i dobar prijatelj. Samim tim fib bi imao stabilnost i integritet medju svojim redovima.
  • Takođe uz sve gore navedeno,imam dobre odnose s’liderima svih državnih organizacija. Samim time verujem da bi se odnosi medju organizacijama poboljšali I doveli na nivo maksimalnog poštovanja I kolegialnosti.


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
  • U odnosu na nedavnog lidera,ne bih ništa puno menjao, fokusirao bih se više na raid-ove porodica/banda, verujem da je to najbolji način da ih oslabimo i dovedemo mir u gradu. Što se tiče same organizacije rankova, prvo bih se konsultovao sa high command-om organizacije, te u dogovoru sa njima odlučili bi o samoj strukturi FIB-a.
  • Sama rekonstrukcija FIB-a bi bila uvazena kao gore navedeno uz high command, po potrebi, za sve za sta se misli da je potrebno i moguce uvesti kako bi fib dostigao svoj pun potencijal i sto bolji i doprineo kvalitetniji roleplay
 
Last edited:

kmilost96

Player
Player
Joined
Apr 8, 2022
Messages
9
1. Vaše ime u RL: Milos

2. Vaše godine: 26

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima po 4-5h, vikendom do 12h (Moju ukupnu aktivnost mozete proveriti, msm da je prosecno 9h po danu u ovih 10 dana na serveru)

5. Vaš Diskord: Milosrs#8166

6. Vaše Ingame ime: Milos Tomic

7. Vaš ID: 21312 Oko 10 dana sam tu i primetio sam neke nedostatke, upoznat sam sa pravilima i propratnim delovima po gradu.


Dodatne Informacije

1. Lider za: FIB ili SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
- Zeleo bih ovu poziciju zato sto sam odrastao, odgovoran, znam kako te organizacije posluju i u RL.
- Primetio sam da policija (Globalno) malo obraca paznju na ljude u saobracaju i na kretanje po gradu, kao i pucnjave. Zeleo bih da povecam i razradim tu vrstu RP-a sa policijom. Da im se ne svodi sve na te aktivnosti vezane za pljacke i to je to.
- Posedujem ranija iskustva u vodjenju LSPD-a na nekim drugim privatnim serverima, imao sam cin od kadeta do nacelnika. Smatram da sa mojim godinama i iskustvom mogu da oformim izuzetnu drzavnu organizaciju, koja ce svoj posao raditi besprekorno. Takodje sam ovde sa 6 ljudi koji su sa mnom bili pd u drugom gradu, pod mojom komandom.
- Poznajem 9.5/10 pravila RP-a kao i samih drzavnih institucija.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
- U zavisnosti u koji departman bih bio rasporedjen tako bih pokusao da unapredim rad.

Za pocetak oformio bih akademiju gde bih primio odredjeni brij polaznika koji teorijski poznaju pravila grada kao i pravila drzavnih organizacija, Nakon toga bih oni nastavili sa pocetnom obukom. U zavisnosti od departmana razlikuje se i obuka, ali recemo zaustavljanje, prestavljanje, sustinu njihovog rada i pristup poslu. Starosna granica obavezna.

Za obuku ce biti zaduzene 2 osobe u policiji koje ce znati 24/7 koliko ljudi imamo, sa kojim cinovima raspolazemo i kada je akademija potrebna.

Znao bi se red, ko je sta, postovali bi se svi cinovi kao i ostali gradjani grada. Ne bi bilo bahatog ponasanja policije, zloupotrebe sile, pisanja nerealnih kazni i tako toga.

U zavisnosti od efikasnosti rada, aktivnosti i zasluga, na kraju svake nedelje delili bi se bonusi od novca zaradjenog te nedelje.

Policijska vozila se nece ostavljati po gradu na sve strane, nego ce svako vozilo uredno biti vraceno u stanicu.

Policija (FIB ili SAHP) ce imati intenzivniji RP sa ostalim igracima, uvesce se patrole i sve ostale potrebne stvari da se popravi RP tj da se poboljsa.

Napredovanja po cinovima ce biti periodicno u zavisnosti od potreba departmana.

Ako gledamo FIB, gledao bih da imam undercover agente koji bi prikupljali informacije na odredjenim lokacijama u gradu, gde im je zivot siguran i gde je veliki protok ljudi i informacija. Pijace, prodavnice, bolnice, garaze, kazino..

Ima tu jos verovatno mnogo stvari kojih se sad nmg na brzinu setiti dok pisem prijavu, ali sam za to da na neki nacin porazgovaramo i da se dogovorimo oko svega ako ste zadovoljni sa mojom prijavom.

Hvala Vam.
 
Last edited:

Jon Bellion

Player
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
51
1. Ivan
2. 19
3. GMT+1
4. 4-8 sati
5. BruC#1338
6. Jon Bellion
7. 27


1.
Lider za FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
Na GrandRPu sam bio vec godinu dana (en1 i rs) i prosao sam kroz sve organizacije. Najvise sto sam bio je u FIBu ( 8 mjeseci ). Prosao sam kroz 8 Direktora ( Kayleigh LeBlanc, Mike West, Hank Volkov, Dean Woreal, Ellen Bubbles, Monty McKnight, Shane Muga - en1 ) ( Kayn Darkin - rs ). Bio sam u engleskoj HOD i DHOD od Specijalnih Jedinica ( Spec Ops ) i na rs serveru sam bio zamjenik direktora. Prosao sam preko 200 pljacki prodavnica, raznih evenata i specijalnih misija. Imam taj liderski duh i znam da cu poslije mojeg bivseg lidera ( Kayna Darkina ) voditi FIB kako treba.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Bio sam dio nevjerojatnih roleplay-ova u ovom gradu i u engleskoj takoder. Kao što sam već rekao svim agentima dok sam bio veci cin. Želim voditi sve IC i ostati u RP-u bez razbijanja karaktera. Imam neke dobre ideje za globalna događanja, uključujući sve bande, legalne organizacije, pa čak i obične građane. Vrlo jednostavan dodatak koji je potreban za bolju igru uloga u gradu je pravilna komunikacija s drugim organizacijama i dobar odnos s drugim organizacijama. U prošlosti su se organizacije uvijek svađale oko nekih jednostavnih grešaka i tako su sve državne organizacije (LSPD, SAHP, GOV, FIB, NG) uvijek bile u lošim odnosima. Jedini način za uspjeh je da sve državne organizacije budu bliske jedna drugoj. Između svake organizacije nema što skrivati, a svaki tjedan čelnici i zamjenici dogovarali bi sastanke u Kapitolu. Razgovarali bi o problemima oko grada, te o prednostima i nedostacima koje je potrebno riješiti između njih. Bez ikakve komunikacije između organizacija, nemamo šanse protiv bandi. Poštovanje među organizacijama je vrlo važno.

Poboljšao bih taktiku i pristup pljačkama dućana i oružja. Napravio bih posebne odjele koje bi bile usmjerene na pristup i oni će voditi pregovore. Dok oni vode pregovore, ostali skupovi tima bi se fokusirali na postavljanje barikada. Isti tim bi bio vodeća patrola geta.
Poboljšao bih zapovjedni lanac i poštovanje prema drugim agentima. Puno ljudi je uvijek bilo grubo prema ljudima nižeg ranga. Svako treba jednako poštivati i ne smije biti diskriminacije prema njihovoj rasi, njihovom glasu itd.

Sve što želim je osigurati da će pod mojim vodstvom FIB-ev roleplay biti nevjerojatna reprezentacija mene i mojih agenata.

Hvala na citanju moje aplikacije.

Jon Bellion | 27
Bivsi zamjenik FIBa
 

EminMulić

Player
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
9
1. Vaše ime u RL: Emin Mulic
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6 7 h
5. Vaš Diskord: EminMulic#8026
6. Vaše Ingame ime: Emin Mulic
7. Vaš ID: 21634

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pre svega, zeleo bih odmah da naponeme da imam vise od tri razloga zbog kojih smatram da bi bio dobar lider FIBe.
1.Prva stvar: FIBa kao sama organizacija ima mnogo potencijala. U okviru pravilnika moze se smisliti odlican roleplay koji bi odgovarao prirucniku FIBe i koji ne bi smetao drugim drzavnim organizacijama.
2.Druga stvar: Plan mi je da napravim vise divizija koje bi bile obucene za odredjene stvari. Tipovi divizija: Istrazni biro - odnosio bi se na istrage gde bi za svaku istragu bio napravljen odredjen folder na discordu. Gde bi se zapisivalo sve informacije o datim licima (sa kim se krecu, gde se obicno nalaze, cime se bave, da li postoji korupcija u drzavnim organizacijama itd.). Infiltrirana divizija - bavila bi se ubacivanjem u mafije/bande gde bi pokusali da izvuku sto vise informacija koje bi pomogle nasim slucajevima oko istrage. Specijalne divizije - bile bi vezane za specijalne operacije koje gradjani Los Santosa ne bi mogli da znaju(zbog njihove bezbednosti). Bavile bi se terorizmom, prodajom narkotika na veliko i cuvale bi grad od izopacenih umova. Pregovaracki tim, posle detaljne obuke od strane LSPD/GOV (strucnjaka koji su vec upuceni) koji bi ucestvovali za vreme pljacki, kidnapovanja, teroristickih napada, pretnji itd. Oni bi pokusavali i uspevali da oslobode taoce uz minimalno iskoriscavanje oruzja. Cyber divizija, bavili bi se uzimanje informacija sa sajtova dark weba gde ljudi prodaju oruzje, narkotike i ilegalno ponude. Oni bi uz pomoc drugih timova vrsili hapsenja i pomagala drugim organizacijama.
3.Treca stvar: Svake nedelje postojala bi obuka koju bi morali clanovi FIBe da zavrsavaju da bi mogli da napreduju dalje. Ona bi se svodila na to da steknu znanje iz sto vise oblasti i da znaju prakticno da primene.
4.Cetvrta stvar: Smatram da sam odgovoran i uz sebe vec posedujem odredjene ljude koji bi bili uz mene na samom pocetku vodjenja organizacije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Na pocetku, odmah sam naveo tipove nekih divizija (druga stvar) koje bi bile.
2. Postojanje FIBa akademije, gde bi novi clanovi morali da prelaze zajedno sa instruktorom pre nego sto bi bili primljeni u organizaciju (obucavanje oko prirucnika, pravila servera i pravila same organizacije).
3. Saradnja sa LSPD/GOV/NG osobljem. Gde bi pokusali da budemo kao jedna organizacija po pitanju ophodjenja jednim prema drugima. Bilo bi zabranjeno bahato ponasanje FIBinih clanova prema drugima.
4. Poboljsanje prirucnika i sta mogu da rade FIBini clanovi.
5. Svakodnevni izvestaj koji bi morali clanovi da ispunjavaju i pojasnjavaju sta su uradili u toko patrole/akcije.
6. Obucavanje clanova LSPD/NG oko pregovaranja, takticnih udara, cyber divizija... Gde bi razmenjivali stecena iskustva.
7. Poboljsanja odece i vozila (uz dogovor sa kuratorom).
8. Pravljenje tima koji bi vrsio odnose sa javnoscu (najcesce novinarima). Uz odredjene informacije koje bi posedovali, pokusavali bi da prenesemo gradjanima Los Santosa sta se desava u gradu (naravno ne sve informacije).
9. Povecanje kontrola na autoputevima, gde bi pokusali da uz pomoc SAHP/LSPD ocistimo taj deo od kriminalaca.
10. Nedeljna statistika vezana za hapsenja, istrage itd.
 

Scepo Kockar

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
19
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremnska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h
5. Vaš Diskord: ScePo#1993
6. Vaše Ingame ime: Scepo Kockar
7. Vaš ID: 10725

Dodatne Informacije
1. Lider za...
FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1)
Od pocetka svog RolePlaya na Grandu sam
rpao Drzavne organizacije sto i sami mozete da proverite, nemam nista od zatvorskih kazni za svojih 6mj i zelim da napravim neki veci RolePlay od Drzavnih Organizacija.

2) RolePlay-am vec 6 godina, zapoceo sam svoj RP na Sampu. Ja mislim da sam dovoljno sposoban da drzim tako jednu organizaciju za koju je potrebno imati zivaca, Sav svoj tako reci RolePlay zivot sam proveo kao sluzbenik. I kao admin na ovom serveru, skinut mi je admin ne znam razlog ali nije bitno. Bitno je to da bi poboljsao ovu organizaciju na drugi nivo.

3) I kao treci razlog jeste sto volim to, Radio sam to dugo vremena. Imam neku svoju ekipu tako da kazemo koji bi radili samnom i fino izgradili nase RolePlayeve.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1)
Pod broj jedan, uvela bi se starija lica. Sto bi bilo verovatno 17+ ili 18 iz razloga da djeca nebi kvarila RolePlay servera

2) Uveli bi se sledece jedinice:


Delta Force ( Specijalna jedinica koja bi se djelila na tim A i tim B, sto bi omogucilo da se moze ici na 2 pljacke ili 2 akcije u isto vreme.)
Dispatcher ( Doveli bi se Dispeceri koji bi stojali u zgradi FIB-a i rasporedjivali sve jedinice u patrole i trazili njihovu tacnu lokaciju.)
Istrazni Tim ( Tu bi bili agenti, Agent 00 bi bio agent koji ima biografiju i radi posao koji samo on i Direktor znaju)

Air Unit ( Radili bi vazdusne patrole, naravno i davali bi vazdusnu podrsku )
Hostage Rescue Team (HRT) ( Jedinica koja je napravljena za talacke situacije.)
Counterterrorism Division (CTD) ( Antiteroristicka jedinica najopremljenija jedinica specijalno za pucacicne i racije)
Behavioural Analysis Unit (BAU) ( Jedinica za ponasanje gradjana i drzavnih sluzbenika)

3) Uvele bi se patrole kroz sve drzavne organizacije
(
Npr. BAU udje u LSPD i ispituje svasta, bez pokazivanja legitimacije i icega. Prica kao normalan gradjanin , kasnije pocne malo da dosadjuje da vidi ponasanje radnika.)

4) CTD bi bila glavna jedinica za racije, Direktor bi odredjivao kada ce biti racija i kako ce se odraditi.

5) Istrazni Tim bi sakupljao dovoljno informacija za CTD i za njihove racije.
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
1. Vaše ime u RL: Vukan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h

5. Vaš Diskord: vukaaannnn#2590

6. Vaše Ingame ime Walter White

7. Vaš ID: 13655

Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Zelim biti lider ove org zato sto sam vec bio u dosta drzavnih org ( lspd,ng...) i dosta se razumijem u takav rp i mislim da bi bio dobar lider

2.2 Fib je jedna od znacajnih organizacija i trebaju se naci dobri ljudi koji bi vrsili svoj posao posteno, nasao bi pregovarace, undercover tim, spec ops, itd

2.3 Poboljsao bi suradnju sa drugim drzavnim sa ciljem veceg RolePlaya

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Povecao bi patrole po getu i ostalim djelovima grada dje je rokanje

3.2 Dodao bih nove rankove (na imenenima idalje radim)

3.3 Poboljsao bih rad na bubici
 
Last edited:

Stefan Ivanov

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
33
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: _Stefan_#4022
6. Vaše Ingame ime: Stefan Ivanov
7. Vaš ID: 2963

Dodatne Informacije

1. Lider za FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Drzavne organizacije kao put mog IC karaktera- Danas imam 22 godine a RolePlay igram od svoje 12. godine, za ovih 10 godina uvjek sam birao drzavne organizacije kao put moje IC price.Tokom svih godina RolePlaya stekao sam iskustvo u svim drzavnim organizacijama.
Najvise iskustva sam skupio upravo u Federalnom istraznom birou i u LSPD-u. Takodjer sam bio pripadnik FIB-a i na njemackom Grand serveru tako da sam i tu stekao neka prijateljstva i neka nova iskustva. Uvjek sam se trudio i pokazivao da svoje clanove i svoje suradnike naucim ili pokazem da kroz RolePlay mozemo mnoga stvari da uradimo i time poboljsamo samu igru i doprinesemo kvalitetnijem RolePlayu. Takodjer sam imao i iskustva u SAHP-u i u Govermentu.

2.2 Ljubav prema drzavnim organizacijama- Volim red rad i disciplinu na prvom mestu. Zakoni moraju da se postuju jer bez zakona nema ni drzave. Federalni istrazni biro je tu da se sprecavaju ilegalne radnje i da se pokaze igracima da ovo nije anarhija.Uz dobru komunikaciju izmedju clanova organizacije a samim time i izmedju svih drzavnih organizacija moguce je spreciti kriminal i pokazati igracima servera da u drzavi ipak ima zakona.

2.3 Doprinos samoj igri i RolePlay-u- Moj nacin igranja i moje navike su da sto vise iskoristavamo RolePlay da bi se na prvom mjestu zabavljali a i samim time drugim igracima igru napravili zanimljiviju. Igrao sam na Hard RP serverima, na balkanskim i stranim.
Kada bi postao lider trudio bi se da svi clanovi i stari i novi poznavaju sva vaznija pravila.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Uvodjenje novih biroa (timova)

-Biro za suzbijanje narkotika i stavljanje u distribuciuju istih
Biro za suzbijanje narkotika bih imao svog kordinatora tima te se sami pripadnici mogu obratiti svom kordinatoru ukoliko im je nesto nejasno i u akcijama da kordinator kordinise svojim timom.
Ovaj tim bih se organizovao i samo bi radio na tome da se zaustavi ili smanji kolicina narkotika u distribuciji.
Takodjer taj tim bi se koncentrisao na "ne" legalnu proizvodjnu narkotika za svrhe stavljanja istih u distribuciju.
(Pricamo o 5 do 15 clanova tima)

-Biro za suzbijanje ilegalnog oruzja, trgovina ilegalnim stvarima
Ovaj tim bi imao vise clanova i imao bih svog kordinatora tima koji se ce brinuti o pripadnicima svog tima. Ovaj tim bi bio okrenut tome da u saradnji sa ostalim drzavnim organizacijama smanjimo i prekinemo lanac prodaje oruzja bez serijskog broja. Takodjer i u smanjivanju preprodaje drzavnog inventara (Balaclave,Panciri, Oruzja) bi se ovaj tim bavio.

-Biro za obavjestavanje jedinica na terenu
Ovaj tim bih bio obavjestajni tim u situacijama kao sto su npr. Talacke krize, pljacke, akcije u suzbijanju kriminala itd. Ovaj tim bih uvjek isao prvi na zadatake helikopterima ili kolima i sa odredjenje distance nadgledao situciju te bih obavjestavo jedinice na terenu.Takodjer u situcaijama gdje agenti dodju do informacije da se u nekom djelu drzave treba dogoditi primopredaja nekih ilegalnih stvari te bih se na tu lokaciju uputio obavjestajni tim i obavjestio timove za upad u primopredaju.

-Biro za regrutaciju i obuku
Ovaj tim od nekolicine iskusnih ljudi bih se bavio zaposljavanjem i obucavanjem novih clanova, obuka bih trajala 3 dana ukoliko se novi regrut pokaze dobro i ozbiljno dobio bih unapredjenje.

-Kreiranje sistema za promocije, minimalni uslovi i postavljanje aplikacija.

-Kreiranje sindikata Federalnog istraznog biroa

Sindikat bih se sastavio ljudima koji nisu samo HighComand nego i pripadnicima nizis cinova te bih se na sjednici sindikata govorilo o tome sta treba popraviti i zbog cega su ljudi ne zadovoljni.

-Uvodjenje dispatchera koji bi pratio lokacije i rad jedinica na terenu da ne bih doslo do greski ili kidnapovanja samih pripadnika FIB-a

-Biro za nadgledanje rada drzavnih organizacija i koristenja drzavne opreme (Panciri, Balaclave, Oruzje itd.)

-Ukoliko situacija zahtjeva sto vise clanova, svi timovi bih se udruzili u jedan i slusali iskljucivo naredjena direktora ili trenutno najveceg cina u gradu.

-Air Support bi bio aktiviran i imao svoju funkciju.


Pocetna struktura FIB-a

Od ranka Alpha Agent dobijat ce se znacke sa pocetnim brojem 001....

Podcinovi FIB-a

Supervizori FIB-a

High Comand

Hvala,

Stefan Ivanov

 
Last edited:

John Marshal

"Seeking recognition is the first step to failure"
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
54
1. Ivan
2. 19
3. GMT+1
4. 4-8 sati
5. BruC#1338
6. Jon Bellion
7. 27


1.
Lider za FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
Na GrandRPu sam bio vec godinu dana (en1 i rs) i prosao sam kroz sve organizacije. Najvise sto sam bio je u FIBu ( 8 mjeseci ). Prosao sam kroz 8 Direktora ( Kayleigh LeBlanc, Mike West, Hank Volkov, Dean Woreal, Ellen Bubbles, Monty McKnight, Shane Muga - en1 ) ( Kayn Darkin - rs ). Bio sam u engleskoj HOD i DHOD od Specijalnih Jedinica ( Spec Ops ) i na rs serveru sam bio zamjenik direktora. Prosao sam preko 200 pljacki prodavnica, raznih evenata i specijalnih misija. Imam taj liderski duh i znam da cu poslije mojeg bivseg lidera ( Kayna Darkina ) voditi FIB kako treba.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Bio sam dio nevjerojatnih roleplay-ova u ovom gradu i u engleskoj takoder. Kao što sam već rekao svim agentima dok sam bio veci cin. Želim voditi sve IC i ostati u RP-u bez razbijanja karaktera. Imam neke dobre ideje za globalna događanja, uključujući sve bande, legalne organizacije, pa čak i obične građane. Vrlo jednostavan dodatak koji je potreban za bolju igru uloga u gradu je pravilna komunikacija s drugim organizacijama i dobar odnos s drugim organizacijama. U prošlosti su se organizacije uvijek svađale oko nekih jednostavnih grešaka i tako su sve državne organizacije (LSPD, SAHP, GOV, FIB, NG) uvijek bile u lošim odnosima. Jedini način za uspjeh je da sve državne organizacije budu bliske jedna drugoj. Između svake organizacije nema što skrivati, a svaki tjedan čelnici i zamjenici dogovarali bi sastanke u Kapitolu. Razgovarali bi o problemima oko grada, te o prednostima i nedostacima koje je potrebno riješiti između njih. Bez ikakve komunikacije između organizacija, nemamo šanse protiv bandi. Poštovanje među organizacijama je vrlo važno.

Poboljšao bih taktiku i pristup pljačkama dućana i oružja. Napravio bih posebne odjele koje bi bile usmjerene na pristup i oni će voditi pregovore. Dok oni vode pregovore, ostali skupovi tima bi se fokusirali na postavljanje barikada. Isti tim bi bio vodeća patrola geta.
Poboljšao bih zapovjedni lanac i poštovanje prema drugim agentima. Puno ljudi je uvijek bilo grubo prema ljudima nižeg ranga. Svako treba jednako poštivati i ne smije biti diskriminacije prema njihovoj rasi, njihovom glasu itd.

Sve što želim je osigurati da će pod mojim vodstvom FIB-ev roleplay biti nevjerojatna reprezentacija mene i mojih agenata.

Hvala na citanju moje aplikacije.

Jon Bellion | 27
Bivsi zamjenik FIBa
+1
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1.Robert
2.24
3.GMT+1
4,5h
5. Rifko#5742
6.Rimfet Zaklan
7. ID 4633
Dodatne informacije
1. Lider: SAHP
2. Zašto želite da budete ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP -a je taj što bih želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tijekom svojih nešto više od mjeseca i po dana sa dodjeljivanjem šerifa, vodio je sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. . Postavljanje procesa prelaska sa pripremnika zamjenika III, osiguranje kvalitete ( Pripravnik na zamjenik vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "glavnog majora" a prije tog bio sam Inspektor. Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno sa drugim nalogodavcem u to vrijeme stvorio šifarnik časnika SAHP -a (Kodeks ponašanja časnika), čiji je cilj bio samo osigurati kvalitetu tijekom cijelog procesa obuke, već ga održava u cijelom odjeljenju . Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i tra

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem šerif u SAHP -u je moja jasna sposobnost vođenja. Kao glavni major u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspjesno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vođe, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanemlider SAHP -a je to što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijavi nije znao ko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prve linije fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstarica, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga ko to razumije.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RolePlai -au organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ova procedura bi mogla da ima dvostruku svrhu, kao i da osigura pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo da ispravimo nakon pregleda tjelesne kamere za ispunjenje iskustava za sve Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaze Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u.
 
Last edited:

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
143
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime: Zed Darkin
7. Vaš ID: 7925

1. Lider za. SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.
Od pocetka igranja sam u Policiji, sahpu, fibu razumem se u posao i kako se radi.Prosao sam kroz sve organizacije i spreman sam da vodim jednu.

2.Zelim da dovedem maksimalnu disciplinu, poslusnost, Zelim da postavim jasna i cista odeljenja za razne cinove.Jer vec 7 godina igram aktivno roleplay i nema kroz koje situacije nisam prosao.U svakoj sitnici mogu naci gresku i zelim da bude perfektno

3.Imam puno ideja o tome šta bi moglo da se izmeni kako bi se značajno poboljšao rad organizacije i kroz svoj prethodni rad sam video kakve greške su bile pravljene i šta je nedostajalo da bi organizacija bila uspešna.

Uveo bih:
1
) SWAT Team
2) Off- road Team
3) Traffic Stop Team
4) Air Support Team
5) Doveo bih ljude koji su prethodno radili u SAHP-u i oformirao bih odmah prijem novih članova i akademiju

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Da se stave ogranicenja radi primanja novih kandidata u SAHP npr: Godine RL i Godine in game, I iskusniji administrator koji ce da nadgleda SAHP.
Uvodjenje vece i strozije hijerarhije.
Nije mi se svidelo u prethodnom mandatu sto je dopustano ljudima da radi ko sta pozeli. Zelim da za svakog coveka postavim nadredjenog koji ce ga trenirati i biti odgovoran za njega i svaku njegovu akciju.
Zelim da uvedem timove od par nadzornika koji ce biti zaduzeni za samo kontrolu zaposlenih i sankcionisanje.
Takodje ispod njih zelim da postavim ljude koji su spretni i sposobni da vode par ljudi.
Treneri kao u proslom mandatu su obavezni. Da se svaki covek pre nego sto izadje na ulicu dobro obuci i spremi za akciju.
Neke stvari su nedopustive i trebaju biti najstrozije kaznjenje.
Zelim da zapocnem dobru RP pricu u SAHP-u. RP treba da krene od drzavnih i da se postaramo da svi igraci servera uce od nas. Jedino tako mozemo da napravimo zdravu pricu ovde. Ja sam spreman da naporno radim kako bi to postigli.

Zed Darkin.

unknown_2022.03.09-21.22.png
 
Last edited:

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milovan Krstić
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Milovan#5625
6. Vaše Ingame ime: Milovan Krstic
7. Vaš ID: 4674

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): 1. Zato što volim da služim državi, radim u vladi, ali bih više voleo da sam svoj šef, da ubacim svoje ljude od poverenja, što se tiče saradnje sa drugim organizacijama, volim uvek da saslušam druga mišljenja i da uvek ispoštujem svoje kolege. 2. Ovo mi je prvi server na koji igram i voleo bih da imam šansu da me ljudi bolje upoznaju, jer sam u RL mnogo fin, druželjubiv i volim da pomažem a i ovde sam takođe takav čak i više vremena odvajam da bih se zabavio sa ljudima koji ovde igraju. 3. Upoznao sam dosta njih, sa nekima sam čak i u kontaktu i uvek smišljamo kako da dan učinimo boljim. Moram dodati da takva organizacija kao SAHP mora imati više kontrole na auto putevima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. : Ne bih ništa posebno menjao, samo bih voleo da se novim igračima koji su tek došli na server da im se da veća šansa da zarade i da stopa kriminala se svede na minimum.
 

Uros Pajic

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
45
1. Vaše ime u RL : Uros
2. Vaše godine : 10
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5H
5. Vaš Diskord : Uros Martinez#8316
6. Vaše Ingame ime : Uros Martinez
7. Vaš ID : 5895

Dodatne Informacije :

1. Lider za...FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Razlog Imam dosta iskustva sa rp-om i dosta sam na ovom serveru i mislim da bi se ozbiljnost podigla na max nivo2.Razlog.Oduvek sam sebe gledao kao agent neke organizaciije i bio sam u ng,pd,fib 3.Razlog. Ako bi bila pljacka uvek bi bilo rp-a a kada bi bila talacka odma bi dosli u punom na oruzanju bili bi spremni na sve

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Pa neki moj savet je da bi svako imao svoju ulugu da ako si tajni agent onda si tajni agent a ne da si saobracajac bili bi aktivni i i imam ekipu koja bi usla cim bi bila otvorena ogranizacija isli bi na patrole i ko bude napravio primer FailRP,FearRP,NRL ili slicno bio bi kaznjen
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
1. Vaše ime u RL : Marko
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h
5. Vaš Diskord : Marko#3364
6. Vaše Ingame ime : Marko Haze
7. Vaš ID : 10617

Dodatne Informacije :

1. Lider za...FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1. Imam dosta iskustva FIB-OM kako od prije, tako i sada.
2. Odradio sam puno pljačka te znam o svemu.
3. Volim raditi u državnoj organizaciji te štiti grad.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo i najvažnije je da se pravila ne krše, volim da se igra po pravilima.
Više statusa i komandi na radio, bez nepotrebnih informacija.
15+ godina, stariji brže i bolje skuže zadatak.
Više promatranja u ghettu.
 

EminMulić

Player
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL: Emin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5 6 h
5. Vaš Diskord: EminMulic#8026
6. Vaše Ingame ime: Emin Mulic
7. Vaš ID: 21634
Dodatne Informacije:
1. Lider za SAHP
2. Zašto želite biti vođa ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

SAHP je bila moja prva legalna organizacija na oba poslužitelja. Ali u En1 sam napustio SAHP i preselio se u PD, radio s 2 šefa oko 4 mjeseca, bio sam HC cijeli mandat i bio sam FTO tako da znam kako trenirati ljude. I ja radim u SAHP-u s Ryanom i penjem se stepenicama od dna do vrha i bio sam načelnik FTO-a nekoliko dana u Fernandovom mandatu, ali zbog nekih problema sam napustio En2, ali sada se želim vratiti i voditi SAHP.I znam kako funkcionira pravna organizacija, bio sam svjedok njihovog rada i ovlasti odlučivanja. Ja sam čovjek poštenja, lojalnosti s izvrsnim sposobnostima donošenja odluka, Zelio bih se oprobati kao lider u RS serveru
Osigurao bih da niti jedan nižerangirani časnik nije zanemaren ili nevidljiv od strane bilo kojeg od visokih dužnosnika. Ako se neki časnik tako osjeća onda se ne bi trebao bojati ili oklijevati doći do Vrhovnog zapovjedništva.
Zadržao bih HWP na prvom mjestu jer vidim da obično službenici ne idu na HWP ako nemaju dodatne poslove ili se fokusiraju na druge poslove, ali to ne bi trebalo biti tako jer je HWP u nazivu našeg odjela i to je naš prvi prioritet
Osigurao bih da svaki visoki ili nižerangirani časnik tamo vodi osobne dnevnike. Ako se radi o časniku visokog ili nižeg ranga, trebali bi imati uredne i čiste dnevnike što će dovesti do napredovanja.
3. Vaši savjeti za poboljšanje razine igranja uloge u organizaciji.

Razina igranja uloga će se samo povećati ako su članovi Organizacije svjesni pravila poslužitelja koja ću dodati u sustav obuke. Kao vođa, bit će moja odgovornost da nitko ne prekrši pravilo poslužitelja i poduzet će se stroge mjere protiv onih koji ne poštuju pravila.
Glavna stvar koja nedostaje u SAHP-u je promaknuće ako postanem šerif onda ću održavati ceremoniju promocije svaka 3 dana uz pomoć drugih visokih zapovjedništava i IA.
Spojit ću RS & FTO zajedno i učiniti ga RTD (Odjel za zapošljavanje i obuku)
Bonusi za one koji će vući većinu automobila.
Dodat ću naziv odjela RAF (Rapid Action Force) koji će biti odgovoran za pronalaženje korova u gradu, reagiranje na bilo koji lokalni/global na prvom mjestu, odgovaranje na pljačke i vođenje pregovora ako nema HC-a u gradu.
- U RAF-u će postojati pododjel pod nazivom K-9 jedinice, 00 agenata, operativna skupina.

Jedinica K-9- Kako imamo 4 psa u skladištu koje inače ne koristimo pa da ih dovedemo u upotrebu, dodat ću odjel koji će biti osposobljen da nosi partnera u patrolama i pomaže Radnoj skupini i 00 agenata u pronalaženju bilo kakve droge.
00 Agenti - To će biti tajni agenti Šerifovog odjela koji će izvoditi dokaze protiv obitelji i bandi. Oni će voditi RAF ako u gradu ne bude načelnika RAF-a jer su oni najbolji agenti koje je šerif mogao dobiti.
Task Force- Dakle, po imenu možete prepoznati što pokušavam reći, tako da je ova snaga kombinacija SWAT-a i NARC-a tako da će biti odgovorna za rukovanje teškim oružjem, neutraliziranje razbojnika, pružanje zračne potpore, uklanjanje korova i kanabisa iz država i mnogi drugi.
Dakle, ono što će učiniti je kombinirati operacije kao što sam spomenuo Radna skupina će tražiti bilo kakvu sumnjivu aktivnost korova ili kanabisa u državi, a K-9,00 Agenti i Radna skupina vodit će tamo glavni zadatak K-9 bit će tražiti za ilegalne objekte na tom području sa sposobnošću pasa, 00 agenata će tražiti dokaze i prikupljati ih za izradu dosjea, a radna skupina će pružiti podršku oružjem i eliminirati razbojnike.

Stvaranje superaktivnog visokog zapovjedništva – Ako ljudi u hijerarhiji ne bi bili aktivni, kako očekivati aktivnost podoficira? Oni će biti bez vodiča, bez znanja. Ne želimo da ljudi ne budu svjesni što rade s visokim zapovjedništvom.
-Da eliminiram neaktivnost donijet ću kodeks ponašanja koji svaki novi ili stari član organizacije mora potpisati onda samo on može raditi i u njemu će stajati da moraju biti aktivni 8 sati tjedno i ako ne popune to će rezultirati štrajkom.

Nedostatak komunikacije između časnika, vođa bi trebao komunicirati sa svima mogućim. Znam da je ponekad teško komunicirati sa svakim od njih, ali barem moramo imati osnovnu komunikaciju među ljudima, sastanci bi trebali biti 5 puta tjedno kako bismo osigurali dobrobit organizacije.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom