Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Djordjinjo Cash

"Your imperfections makes you a unique"
Player
Joined
Dec 18, 2022
Messages
80
Informacije:
1. Vaše ime u RL:
Sergej
2. Vaše godine:
15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
3-5h
5. Vaš Diskord:
Djorda#6114
6. Vaše Ingame ime: Djordjinjo Lakoste
7. Vaš ID:
10012

Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin?

Želio bih postati član administracije, zato što mi je dosta RolePlay-a i želim da ispravim greške koje igrači rade (npr. FailRP, FearRP, PowerGaming ,MetaGaming i LoginToAvoid.) Smatram da su ovo najčešće greške kod igrača i da se trebaju ispravljati. Također, da RolePlay na ovom serveru bude zanimljiviji i jasniji (tj. Da ima neki izraz ili da kažem glumu) i takodjer da dam svoj doprinos serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Prednost mi je to što sam spretan, izdržljiv (što se tiče živaca), mudar,veoma brz u akcijama (kao u odgovaranju igračima na ADMIN TICKET-e), Razmislim pre nego što nešto uradim i smiren sam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najveća slabost mi je to što mi je slabija Internet Konekcija i nekada sam tvrdoglav.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, jer mi je dosta RolePlay-a.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ne posedujem biznis, Da ga posedujem, bio Bih spreman.



HVALA NA ČITANJU,
Djordjinjo Lakoste

giphy.gif
 

Nesha Wbear

Player
Player
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 12-18h (No Lifer)
5. Vaš Diskord: Nesha Wbear#5062
6. Vaše Ingame ime: Nesha Wbear
7. Vaš ID: 26448

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Uglavnom zelim postati deo Grand RS administracije zbog toga sto igraci ovog servera igraju sve vise protiv pravila,te bih voleo takve igrace kazniti i samim tim poboljsati sam Role Play.Dugo sam igrao i na drugim projektima i nalazio sam se u raznim situacijama te znam kako treba postupiti.

2. Koje su vaše prednosti?
-Uvek saslusavam obe strane price
-Cesto prepoznajem kada neko laze
-Imam postovanja prema iskusnijima
-Znam da uvidjam greske u Role Play-u
-Veoma brzo ucim
-Sanse da napravim gresku u bilo kakvom poslu su minimalne
-Uvek donosim ispravnu udluku

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Previse sam strog kada neko pokusava da me iskoriscava.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4h-6h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID - 15810
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vreme u crime organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskreno bi ovim hteo iskupiti svim osoba koje sam uvredio voleo bi dobiti zadnju sansu da postanem visa sila jer iskreno nemam sta raditi i da se odvojim od RP jer me je to kostalo moje proslosti Grand RP .
2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Odgovoran
- Volim da saslusam

3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Normalne slabosti .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis
 

Pura Skankovic

Pura
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
166
Informacije
1. Vaše ime u RL : Luka
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 -10h
5. Vaš Diskord : Pura#7456
6. Vaše Ingame ime : Pura Nevolja
7. Vaš ID : 12626

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati Asistent Administracije
- Dobio sam zelju da postanem Asistent Administracije zato sto sam sposoban to raditi, znam pravila, dugo sam na serveru bio sam u svim organizacijama tako da znam pravila svih organizacija mogu pomoci igracima koji ne znaju neke stvari, dugo sam u RolePlay-u kako i na GrandRP, imam iskustva u ovakvim pozicijama na drugim serverima ali trenutno sam dobio zelju da se isprobam u poziciji Asistenta Administracije.
2. Koje su vaše prednosti?
Upoznat sam s time kako radi skripta servera, znam ne sve ali veliku vecinu stvari znam, dugo sam na serveru, bio sam i svakoj organizaciji tako da znam pravila svih organizacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Mislim da nemam neke velike slabosti osim malo kracih zivaca sto se moze vidjeti iz moje proslosti na GrandRP
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Ne, za Asistenta Administracije to nije potrebno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis.
 

Goran Gefufna

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
61
1. Vaše ime u RL : Kenan

2. Vaše godine : 19

3. Vremenska zona : GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan : 8-9h , vikendom 10+h

5. Vaš Diskord : Kensho#1798

6. Vaše Ingame ime : Kensho Goat

7. Vaš ID : 29757



Dodatne Informacije



1. Zašto želite postati admin?
Zelim da se prijavim za asistenta administracije ,smatram da znam pravila i da mogu da pomognem razvoju servera.
Pre svega zeleo bih da pomognem drugim ljudima koji imaju problema sa RP-om i u isto vreme da se zabavim,prosto mislim da je interesantno probati nesto novo.
Imam dosta iskustva sto se tice role play-a, smatram da bih se dobro pokazao prvo kao asistent u administarciji pa nakon toga nadam se i kao admin.
Od samog mog prvog susreta sa roleplayom pocevsi od Sampa pa sve do RageMp divio sam se adminima,gledao kako naporan pusao obavljaju kako bi doprinjeli serverima,pa sam nakon dugog roleplaya i nakon ucenja svih pravila roleplaya odlucio da postanem administrator.


2. Koje su vaše prednosti?
- Strpljiv sam, uvek odslusam obe strane pre nego sto donesem odluku.
- Vaspitan sam, znam dobro komunicirati s ljudima.
- Volim da pomazem ljudima ,posebno pocetnicima jer svi mi znamo kako je tesko poceti od nule .
- Takodjer dobro poznajem pravila servera.
- Ozbiljan sam decko , postujem starije od sebe i volim da dobijem savet od nekog ko bolje zna od mene .


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja najveca slabost je to sto u svakom coevku vidim dobro i cesto znam da se prevarim i cesto ti isti ljudi znaju da me povrede ali i dalje mislim da svi u sebi sadrze dobro,to sto postoje neki zli i losi ljudi ne znaci da su svi takvi "u svakom kukuruzu ima kukolja"


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Prijavljujem se za asistenta administracije .

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam svoj biznis.
Ali svakako kao asistent administracije smem nastaviti svoj roleplay zivot i smem imati biznis .
 

Djuka Yipp

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
162
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Andrija
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h Vikendom: 12h
5. Vaš Diskord: Call me Demonnn#9966
6. Vaše Ingame ime: Djuka Yip
7. Vaš ID: 7212

Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin?
Želim da postanem admin i da pomognem ljudima kojim je to stvarno potrebno. Znam dosta o tome šta se sme a šta ne. Takođe bih voleo da naučim ljude kako šta treba raditi jer ima puno onih koji ne razumeju svrhu RP-a. Ljudi puno greše pa zbog tog razloga bih često specao evente gde ima dosta ljudi koji krše pravila.

2. Koje su vaše prednosti?
Mogu biti dugo aktivan i lako se sporazumevam sa ljudima.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepravda se najteže trpi kod svih pa i kod mene.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Biću spreman.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Nemam biznis.
 

Zgembo

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
104
1. Vaše ime u RL: Mirza
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: Zgembo Krhkic# 8766
6. Vaše Ingame ime: Zgemboo Krhkic
7. Vaš ID: 8927

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

-Sve vise vidjam da igraci GrandRP servera igraju protiv pravila,te bih voleo takve igrace kazniti odredjenim kaznama,i saminm tim poboljsam RolePlay dozivljaj.

2. Koje su vaše prednosti?
-Poznavanje RP pravila
-Ljubaznost,
-Efikasnost,
-Korektan,
-Strpljenje,
-Aktivnost

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Da, Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

-Da, Naravno.
 
Last edited:

Teo Volkov

Player
Player
Joined
Dec 19, 2022
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime u RL: Teodor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h
5. Vaš Diskord: Ранисављевић#9156
6. Vaše Ingame ime: Teo_Volkov
7. Vaš ID: 9549

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Zelim postati admin da bih pomogao serveru i u administraciji,zelim se opet vratiti u administraciju jer stvarno volim ovaj server i hteo bih opet da pomazem kao pre.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan, snalazljiv,korektan sam prema svima, imam puno iskustva u RP-anju,na serveru sam vise od godinu dana i savladao sam vecinom sve,nema koji posao nisam radio,znam skoro svaki sistem i skriptu na serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad u nekim situacijama nisam siguran sta da uradim pa pitam nekog iskusnijeg.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da!
 

Mixa

Player
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
15
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Od 4h do 8h.
5. Vaš Diskord: MIHAILO#7970
6. Vaše Ingame ime: Mixa Versace
7. Vaš ID: 6568

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Da bih postigao disciplinu na serveru, da bi igraci postovali pravila i da bi se digao RP.
2. Koje su vaše prednosti? Pravedan sam i strpljiv.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Zato sto sam nervozan kada igrac prica ono sto nije ili krsi pravila.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Hocu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno!
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic 705#0379
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevic
7. Vaš ID: 705

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Ovim poslom sam se bavio jos od prije imam iskustva biti admin, zelim da pomognem novim i starim igracima i zelim da samim tim pomognem u razvitku ovog projekta.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da volim da komuniciram sa ljudima, volim da saslusam svaciju stranu price prije nego sto donesem odluku, ako je bilo kome potrebna pomoc rado cu doci i objasniti mu sve sto ga zanima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje slabosti su da lako gubim zivce kada mi se spominju roditelji.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno, nemam biznis :(
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h nekad i 12h
5. Vaš Diskord: Dzoni#8260
6. Vaše Ingame ime: Dzoni Tejtovic
7. Vaš ID: 33097

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-
Zelim postati asisse time bih dosta doprineo serveru,pomagao bih novim igračima da se snađu,trudio bih se da poboljšam RP,brzo bih odgovara na admin tikete.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivnost
-Snalažljivost
-Komunikacija
-Strpljenje
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nepravda
-Kada mi se neko Dere ili kada je toksičan

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Ne prijavljujem se za assistenta Administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis a I prijavljujem se za assistenta
 

Mece Darkin

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Lazar
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: mece#7679
6. Vaše Ingame ime: Mece Darkin
7. Vaš ID: 16421

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pre svega volim taj posao da radim i snalazim se u njemu, pre mog odlaska bio sam vec u Administraciji medjutim zbog poslovnih obaveza u toku godine morao sam da prestanem da igram na neko vreme do tada sam svoj posao kao Administrator dobro radio ali nisam mogao da iskombinujem posao i gta.
2. Koje su vaše prednosti?
Vec sam bio u Administraciji, dobro poznavanje RolePlay pravila, kao i pravila admina, komandi, strpljiv sam moze se reci, vecinu vremena dok sam igrao bio sam u drzavnim organizacijama na visokim pozicijama tako da sam upucen u sam RolePlay bandi, drzavnih organizacija
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Da budem iskren jedino ako vidim da me neko laze pa se iznerviram.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
197
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: miha71#8202
6. Vaše Ingame ime: Miha Krhkic
7. Vaš ID: 20339

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zašto želite postati admin? Želim da pomognem serveru i igračima. Zanimljiv mi je posao pomocnika admistratora, Iz drugih servera na kojima sam bio admin,naucio sam pomagati ljudima i komunicirati sa njima na pravi ispravni nacin.Takodje zelim igrace koji su se tek ulogovali na server,kroz tikete objasniti kako server funkcionise i koja pravila treba da nauci pri ulasku na server.A i trenutnim admini ma se divim,shvatam koliko su to dobri ljudi i da bi me posao kao pomocnika malo zblizio sa njima i da bi dobio fin odnos i utisak sa njima.A i dosta sam upucen u odgovaranje na tikete i taj posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljen
Kulturan
Obrazovan
Znam lijepo komunicirati,sto bi mi mnogo pomoglo u odgovaranju na tikete.
Poznajem pravila servera
Upucen u pasao pomocnika.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepostovanje admina od strane drugih ljudi,a ovako sumnjam da imam neke slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Posto vec dugo razmisljam o assistentu,ne bih prodavao biznis jer mislim da mi nije potrebno,ako vec mogu roleplayati kao assistent.
 

Nemanja Zajcev

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
700
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine:29
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+,vikendom 12h+
5. Vaš Diskord:Nemanja93#2160
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Zajcev
7. Vaš ID: 19165

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Nakon bogatog rp iskustva i upoznavanju pravila servera voleo bih da se oprobam u poslu admina.Deluje odgovorno i zanimljivo i smatram da mogu kvalitetno da radim to.

2. Koje su vaše prednosti?
Imam veliko iskstvo u RP situacijama i mislim da to mogu da iskoristim u poslu admina.Dosta sam aktivan,znaci da bih bio tu da uvek pomognem igracima i kolegama.Sposoban sam i snalazljivbu svakoj situaciji.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne podnosim laz i nepravdu,to me brzo iznervira.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život
da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine:
18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan
: 4h-6h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID - 15810
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vreme u crime organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskreno bi ovim hteo iskupiti svim osoba koje sam uvredio voleo bi dobiti zadnju sansu da postanem visa sila jer iskreno nemam sta raditi i da se odvojim od RP jer me je to kostalo moje proslosti Grand RP .
2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Odgovoran
- Volim da saslusam
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Normalne slabosti .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis
 

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aksentije
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: AKSO#1891
6. Vaše Ingame ime: Akso Bregana
7. Vaš ID: 21014

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Volim ovaj projekat, prosao sam kroz sve u rp-u. Od pocetka svog Rp-a sam pomagao igracima na razne nacine, jednostavno sam spreman da postanem administrator.
2. Koje su vaše prednosti?
- Poslusan sam i imam postovanja za sve na visoj i nizoj poziciji od mene
- Spreman sam da pomognem bilo kome, nebitno da li je prijatelj ili neprijatelj
- U svim situacijama cu biti strpljiv i pokuasti na najefikasniji nacin da resim problem

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- tvrdoglavost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Naravno
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
819
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h+
5. Vaš Diskord : Slavko...#0001
6. Vaše Ingame ime :Teo Ahilll
7. Vaš ID : 18441

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imao sam dodir sa administacijom na ovom serveru hteo bi biti opet admin spreman sam za to.Hteo bi se opet iskusiti jer sam jako zadovoljan i jako volim taj posao iskreno jako me opusta i volim da pomazem ljudima oko problema ili kad neko krsi pravila da kaznim da ne bi unistavao rp.Dosta sam proveo igrajuci sever i hteo bi ispraviti greske koje sam pravio prosli put kad sam bio da dam ovog puta svoj maksimum
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv pre svega, Miran.Ne moze me neko iznervirati tako lako.Uvek sam tu nekom da pomognem to mi je oduvek prijalo da nekome pomazem oko bilo cega
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam toliko iskreno mana,nije vezano ovako za igrice i to
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Naravno da
 

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Informacije
1. Vaše ime u RL
Boban Avramovic
2. Vaše godine
23
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan
2 do 3 Sata vikendom Po 5,6 sati
5. Vaš Diskord
Kevin99#5244

6. Vaše Ingame ime
Kevin Elkhabib
7. Vaš ID 519

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želeo bih da se prijavim kao „Asistent“ na Grand Role Play zato Sto Imam dosta iskustva Kao sto znate znam skoro SVA pravila Tako da Mislim da bih mogao dosta pomoci Novim igracima itd.
Ja sam vrlo poštena osoba koja bi želela da pomogne drugim ljudima, posebno na serveru na kojem ima mnogo igrača, potrebna je velika pomoć.
Podržavam svakog igrača bez obzira na to sviđa li mi se ova osoba ili ne, na kraju krajeva, ne radi se o meni, već o održavanju ovog servera, pre svega pažnjom i redom.
Svestan sam svojih zadataka i pravilno ću ih izvršavati. Nadam se da sam sa prvim utiskom mogao da vam kažem nešto o sebi.
2. Koje su vaše prednosti?
Vec Sam Bio 2 Puta U admine i Tag 2 Puta Sam stigao do Senior Administratora znam Kako sta funkcionise.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
1. Često sam nezadovoljan onim što radim, uvek želim da se poboljšam čak i ako je već savršeno.
2. Volim da razgovaram (zavisi od situacije)
3. Direktan i otvoren način
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Zeleo bih Postati Assistent administracije zato Sto volim pomagati novim igracima.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.
 

Tenk Fedorov

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
307
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: FlupaChalupa#0795
6. Vaše Ingame ime: Tenk Ferdorovic
7. Vaš ID: 31427


Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Ceo svoji boravak na Grandu sam bio po drzavnim organizacijama i nekim banda, te mi je sve to pomalo dosadilo, ali mi je posao administracije uvek bio zanimljiviji. Cekao sam da dobijem iskustva na serveru i naucim pravila da bih se okusao u poslu administracije , takodje ne tolerisem igrace koji krse pravila i unistavaju zabavu drugim igracima.

2. Koje su vaše prednosti?
-Dobar sam sa ljudima i uvek pokusavam sve resiti na miran nacin i uz to doneti pravdu.
-U bilo kakvoj situaciji sam strpljiv i stalozen.
-Brzo shvatam i ucim stvari i nece mi biti problem prilagoditi se poslu administracije.
-Razuman sam i svaku situaciju gledam iz vise perspektiva.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Mislim da nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
- Naravno
 
Last edited:

Miki Johnson

Player
Player
Joined
Apr 20, 2022
Messages
105
Informacije
1. Vaše ime u RL : Robert
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan 8-9h
5. Vaš Diskord : Miki Johnson#0597
6. Vaše Ingame ime Miki Johnson
7. Vaš ID 21771

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim pomoći administraciji i olakšati im posao.
2. Koje su vaše prednosti? aktivnost, trudim se koliko god mogu i volim pomagati ljudima i imam iskustva kao admin na ozbiljnijim samp serverima oko 4 godine.
3. Koje su vaše najveće slabosti? mislim da nisam uvijek sve odradio kako treba
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA (nemam biznis)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom