Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

RileBrat

Player
Player
Joined
Feb 1, 2023
Messages
45
1. Vaše ime u RL Jovan
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 10+
5. Vaš Diskord _Rile_#0544
6. Vaše Ingame ime Rile Brat
7. Vaš ID 18355

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postat admin, jer sam za ovu godinu dosta naucio bio sam u sve state i crime ORG
I takodje sam tamo bio visoka komanda bio sam dosta puta staff na velilim FiveM serverima cak sam na Grandu bio EN admin na 10d i tu sam dosta naucio voleo bi da postanem admin da se 2 put okusam al na RS serveru takodje najvise sto se prijavljujem jeste da bi pomagao drugima takodje da se upoznam i sa drugim adminima i da steknem jos iskustva lepo znam pravila to je neka moja prica.
2. Koje su vaše prednosti?
Brz, Aktivan, Sposoban, Razumem se kao admin, Pomazem ljudima, Naj vaznije dobar, imam srce
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim kad neko laze
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da svakako, cak ni nemam biznis. Pout Christian Bale GIF - Pout Christian Bale American Psycho - Discover & Share GIFs
 

Luka Bartolovic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2022
Messages
19
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka

2. Vaše godine: 14

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5 sati

5. Vaš Diskord: Luka15 4415

6. Vaše Ingame ime: Luka Bartolovic

7. Vaš ID: 25352

Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin?
U gradu sam dosta dugo. Samim tim za svoje vreme u gradu sam primetio koliko je RP narusavan i smatram da mogu da pomognem. Svakim danom vidim da ovaj projekat sve vise i vise cveta i da dolazi sve vise i vise ljudi i to mi je sjajna prilika da im pomognem jer se se secam koliko je meni bila neophodna pomoc na pocetku i zelim da novim igracima ovaj projekat predstavim kao nesto lepo. Nema izazova koji nisam resio. .

2. Koje su vaše prednosti?
Jako me je tesko iznervirati, ili barem to ne pokazujem javno. Osoba sam koja voli da pomaze drugima kada imaju neki problem i ne znaju da ga rese. Kada je predamnom problem, jedino resenje je da dam sve od sebe da ga resim. Znam ovaj grad jako dobro i imam sasvim dovoljno znanje da mogu novim igracima da pokazem prednosti ali i mane kao i stvari od kojih treba da se paze na ovom prelepom projektu. Ovo su moji kvaliteti i smatram da bih time doprineo Asistenciji Administracije.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja najveca slabost su moje godine koje cine druge ljude da misle da sam malo dete sa piskavim glasom koje se ponasa u skladu sa svojim godistem bez da vide koliko sam zapravo zreo i zreliji od pola "odraslog" ljudstva na ovom serveru i da mi one ne prave nikakvu prepreku vec mi samo daju vise opcija i razlicito misljenje od drugih ljudi.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Nema potrebe jer biram da budem Asistent Administracije.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj
biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis tako da je sve u redu.

Hvala na citanju, srecno ostalim kandidatima!
 

Luka Lopac

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
414
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aldo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: Luka Lopac#2095
6. Vaše Ingame ime: Luka Lopac
7. Vaš ID: 3301

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Vec sam jednom imao priliku biti admin, ali sam to upropastio pravljenjem glupih gresaka. Nakon toga sam 8 mjesec proveo u RP-u, obisao sve organizacije i naucio dosta novih stvari. Znam i uvjeren sam da se takve greske vise nikada nece ponavljati niti cu pokusavati raditi nesto slicno tome. Sada sa svim iskustvom koje imam i stvarima koje znam, zelim pomoci ostalim igracima u RP-u i zalagati se za server.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta smiren i saslušam svaku stranu priče. Priznajem kada nisam u pravu, a kada jesam držim svoj stav do kraja. Smatram da imam podosta iskustva na ovom serveru posto sam prošao većinu organizacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje glavne slabosti su što ponekad znam bit brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hoću, monotonost u RP životu mi je dosadila.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis, a i nije mi ga se problem odreci
 

Tenk Fedorov

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
307
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: FlupaChalupa#0795
6. Vaše Ingame ime: Tenk Ferdorovic
7. Vaš ID: 31427


Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Ceo svoji boravak na Grandu sam bio po drzavnim organizacijama i bandama i mogu reci da dobro poznajem pravila, pa bih se hteo postati clan administracije da bi doprineo pomoc igracima oko svakakvih pitanja ili problema i tako poboljsao RolePlay na serveru. Shvatam koliko je posao administracije bitan i tezak ali mi to nece predstavljati problem nauciti od drugih admina. Takodje uopste ne tolerisem igrace koji krse pravila da bi nekome drugom unistili zabavu ili boravak na projektu.

2. Koje su vaše prednosti?
-Dobar sam sa ljudima i uvek pokusavam sve resiti na miran nacin i uz to doneti pravdu.
-U bilo kakvoj situaciji sam strpljiv i stalozen.
-Brzo shvatam i ucim stvari i nece mi biti problem prilagoditi se poslu administracije.
-Razuman sam

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nekada sam brzoplet, ali cu to pokusati samnjiti sto vise mogu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Naravno, uvek

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
- Naravno, uvek
 
Last edited:

Kole/

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
103
1. Vaše ime u RL: Konstantin
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-9
5. Vaš Diskord: Kole#3166
6. Vaše Ingame ime: Kole Mint
7. Vaš ID: 8500


Dodatne Informacije:

1. Zašto želite postati Admin Asistent?
Zelim postati Admin Asistent zato sto zelim da odgovaram na tickete , i te ostale admin stvari, ali ne zelim da napustim RP puno , nego zelim da RP-am i da budem Admin , a to omogucava Admin Asistent.

2. Koje su vaše prednosti?
-Dobar sam sa ljudima i uvek pokusavam sve resiti na miran nacin i uz to doneti pravu odloku.
-Ne ljutim se brzo.
-Imam zivce, i strpljenje.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ponekad sam brzoplet, ali stvarno retko kad.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Ne, zato sto zelim da budem Admin Asistent.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
- Ne, zato sto zelim da budem Admin Asisent.
 

Mihailo Lucchese

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
291
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4 h i vise zavisi od dana do dana
5. Vaš Diskord: Milo_ the G #0406
6. Vaše Ingame ime: Mihailoo Lucchese
7. Vaš ID: 30179

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati Admin ?
Tokom mog boravka na serveru kao RP igrac,shvatio sam koliko vazan i tezak posao imaju administratori servera.
Zeleo bih postati administrator jer sam veoma organizovan i pedantan i zelim uzivati u ovoj ulozi uz vasu podrsku da postanem deo administracije.
Zelim pomagati starim tako i novim igracima da uzivaju i poboljsati RolePlay

2. Koje su vaše prednosti?
-Bio sam clan Lspd-a i Fib-a i GOV-A, i zelim postati curator jedne od ovih ORG.
-Brzo ucim i kapiram
-Smiren
-Razuman
-Disciplinovan
-Upoznat sa pravilima servera
-Uvek sagledam situaciju do kraja pre nego sto donesem odluku
-Team Player
-Bio sam Admin,poznajem sva pravila i komande kao admin


3. Koje su vaše najveće slabosti?

-Nekad brzo reagujem pre nego sto razmislim,sto cu sprovesti na minimum u ovom poslu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- 100 %

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 
Last edited:

Thomas Gethoven

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
37
1. Vaše ime u RL : Mihailo

2. Vaše godine : 16

3. Vremenska zona : GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan : 5-6h, vikend: 7-8h

5. Vaš Diskord : MihailoPtm#0938

6. Vaše Ingame ime : Thomas Goat

7. Vaš ID : 10785


Dodatne Informacije



1. Zašto želite postati admin?
Zelim da se prijavim za asistenta administracije. Vec dugo sam na grandu i znam kako funkcionisu odredjene stvari. MIslim da bi bio od koristi u pomaganju administraciji. Mogao bih dosta da pomognem ostalim igracima ukoliko imaju bilo kakav problem, takodje mislim da bi bio dobar da im pomognem da shvate bolje RP. Novim igracima je najpotrebnija pomoc s obzirom da znam kako im je zeleo bih da im pomognem da se osecaju kao da igraju na grandu koliko i ja.


2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da mogu da saslusam problem svakog igraca i da im pomognem da ga rese. Takodje mogu da budem tampon zona za igrace koji su se posvadjali sto bi dovelo do lakseg resavanja problema. Dosta imam iskustva sa serverom tako da znam sve sto bi moglo da pomogne igracima.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Slabost je sto bi mi mozda trebalo malo vremena da se uvedem u rad ali posle toga bi sve islo glatko.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Ne, upravo iz tog razloga se prijavljujem za asistenta.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ne posedujem binzis




Izvinjavam se sto nisam bio u mogucnosti da ucestvujem u ispitivanju proslog puta kada sam bio izabran, nisam bio u gradu a velika mi je zelja da budem deo administracije. Hvala unapred na razumevanju.
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime: Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178


1. Zašto želite postati admin?
Većinom puta trebam admine u vezi kršenja pravila , ali kako mislim da sam dovoljno iskusan da bi postao admin, mogao bi pomoći ljudima jer znam kako je drugim ljudima kada ljudi njima krše pravila i mislim da bi možda postao najmlađi admin na grandu. Bio sam u dosta organizacija pa sam sve većinom organizacije znam iz iskustva, ali bi mi bila želja da postanem admin.

2. Koje su vaše prednosti?
-strpljiv
-mudar
-snalažljiv
-aktivnost
-ljubaznost prema građanima

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Tu i tamo znam nekad biti naivan, ali se necu dati zezati.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, imao sam dosta situacija di ne želim ni biti građanin.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam nikakav biznis i da sam imao napustio bi ga.

Hvala na pažnji sretno drugim kandidatima!!!
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 15h+
5. Vaš Diskord: Uros#8869
6. Vaše Ingame ime: Luks White
7. Vaš ID: 16400

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Voleo bih da postanem admin zato sto volim da pomazem igracima Grand RolePlaya i da poboljsam grand RP. Takodje imam iskustva kao admin zato sto sam bio admin na drugim serverima. Mislim da sam sposoban biti admin ovog servera jer znam bas dobro pravila servera, takodjer sam spreman obavljati duznost admina.
2. Koje su vaše prednosti?
-Igram grand RolePlay vec 11 meseca i stekao sam iskustvo na ovom RP serveru. Jako sam Strpljiv, uvek cu saslusati svakoga, aktivan sam dosta, Nepravim gluposti, donosim ispravne odluke, jako sam odgovorna osoba, veoma sam ljubazan lepo komuniciram sa igracima, takodje ako treba saslusacu vise puta pa cu tek onda doneti ispravnu odluku i dosta bih se trudio da obavljam odlicno posao admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nevolim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Sheky Ahil

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
107
1. Vaše ime u RL: Vid
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Sheky#9087
6. Vaše ingame ime: Sheky Ahil
7. Vaš Id: 29425

Dodatne informacije
1.Zašto želite postati admin
-Hteo bi da postanem admin zato sto vec neko vreme igram na ovom serveru i shvatio sam da jako volim da pomazem igracima servera i da im ulepsam vreme dok igraju. Mislim da sam u punoj sposobnosti postati admin ovog servera zato sto vec igram na ovom serveru par meseci i znam jako dobro pravila koja sam naucio tokom roleplaya i kroz pomoc ljudi koji su vec duze nego ja na ovom serveru. Isto tako sam video koliko je tezak posao administratora no mislim da mogu da ga izvrsavam.

2. Koje su vaše prednosti
Moje prednosti su te da sam jako strpljiva osoba koja ima vremena i volje da objasnjava i pomaze i novim a i starijim igracim.
Igram rp vec par godina no na ovom serveru tek 7-8 meseci ali vec imam iskustva sto se tice pravila i ponasanja kao admin.
Jako tesko se iznerviram no kada i dode do toga da se iznerviram to nikada ne iskaljujem nad drguima vec pokusam da se smirim,

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada sam brzoplet i tvrdoglav no kada su u pitanje stvari (poslovi) kao administracija uvek sam na svom najboljem nivou koncentracije.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno!

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Trenutačno nemam biznis.
 

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aksentije
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: AKSO#1891
6. Vaše Ingame ime: Akso Bregana
7. Vaš ID: 21014

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Volim ovaj projekat, prosao sam kroz sve u rp-u. Od pocetka svog Rp-a sam pomagao igracima na razne nacine, jednostavno sam spreman da postanem administrator.
2. Koje su vaše prednosti?
- Poslusan sam i imam postovanja za sve na visoj i nizoj poziciji od mene
- Spreman sam da pomognem bilo kome, nebitno da li je prijatelj ili neprijatelj
- U svim situacijama cu biti strpljiv i pokuasti na najefikasniji nacin da resim problem

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- tvrdoglavost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Naravno
 

Benjamin Darkin

Player
Player
Joined
Jun 3, 2022
Messages
136
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h+
5. Vaš Diskord: LukaMV39#4810
6. Vaše Ingame ime: Benjamin Abecassis
7. Vaš ID: 12165

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin assistant?
Zeleo bih postati admin assistant zato sto mislim da sam dobar kandidat, za tu poziciju. Mrzim kad moram da cekam dugacak odgovor na moje postavljeno pitanje koriscenjem "Kontaktirajte Administraciju" , pa to zelim promeniti. Imam iskustva u ovoj igri koju igram vec skoro pola godine, na EN1 i RS. Iskustva imam i u organizacijama, državnim (FIB,GOV, NG, SAHP) i ilegalnim. U njima bio sam visoka komanda. Poznata su mi sva pravila grada i mrzim kad vidim da ih neko krsi...
2. Koje su vaše prednosti?
Brzi Odgovori, Lako je pricati i sprijateljiti se samnom. Tesko je najljutiti me. Volim pomagati ljudima i to radim u najkraćem i najefikasnijem mogucem roku. Postujem sve ljude cak i ako misle lose o meni.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mrzim nepravdu. Ostale slabosti nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis, prijavljujem se za admin assistant.
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime: Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178


1. Zašto želite postati admin?
Većinom puta trebam admine u vezi kršenja pravila , ali kako mislim da sam dovoljno iskusan da bi postao admin, mogao bi pomoći ljudima jer znam kako je drugim ljudima kada ljudi njima krše pravila i mislim da bi možda postao najmlađi admin na grandu. Bio sam u dosta organizacija pa sam sve većinom organizacije znam iz iskustva, ali bi mi bila želja da postanem admin.

2. Koje su vaše prednosti?
-strpljiv
-mudar
-snalažljiv
-aktivnost
-ljubaznost prema građanima

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Trenutno nemam.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Naravno. (nemam ga)

Hvala na pažnji sretno drugim kandidatima!!!
 

Ognjen Cash

Player
Player
Joined
Dec 17, 2022
Messages
114
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10 sati
5. Vaš Diskord: Ognjen Cashh | 8469#3411
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Cashh
7. Vaš ID: 8469

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto znam pravila. Par puta sam bio u demorganu. Zelim zato sto smatram da cu svaki put donesti pravilnu i postenu odluku. Zelim da poboljsam server posto je dosta ulozeno u njega i smatram da je admin tim veoma dobar.

2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su te sto sam maksimalno pravedan i mogu dosta biti aktivan i puno cu se truditi.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje najvece slabosti su te sto ponekad mogu biti tvrdoglav,ali maksimalno cu biti korektan.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno, zato sto hocu da poboljsam drugim igracima RP.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da (nemam biznis)
 

Patrik_Melone

😎
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
63
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 8 sati dnevno.
5. Vaš Diskord : PACO#8200
6. Vaše Ingame ime : Patrik Melone
7. Vaš ID : 9879

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pomogao sam, pomažem svima kojima je potrebna pomoć na serveru. Znam kako server radi i znam da ću, ako postanem administrator, moći pomoći većem broju igrača.

2. Koje su vaše prednosti?
Prilično sam miran u većini situacija i marljivo radim i rješavam probleme koji postoje.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Trenutačno ne mislim da imam slabosti koje bi me kočile u radu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime: Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178


1. Zašto želite postati admin?
Većinom puta trebam admine u vezi kršenja pravila , ali kako mislim da sam dovoljno iskusan da bi postao admin, mogao bi pomoći ljudima jer znam kako je drugim ljudima kada ljudi njima krše pravila i mislim da bi možda postao najmlađi admin na grandu. Bio sam u dosta organizacija pa sam sve većinom organizacije znam iz iskustva, ali bi mi bila želja da postanem admin.

2. Koje su vaše prednosti?
-strpljiv
-mudar
-snalažljiv
-aktivnost
-ljubaznost prema građanima
-šaljiv

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Trenutno nemam.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Naravno. (nemam ga)

Hvala na pažnji sretno drugim kandidatima!!!
 

Uros AlBahardi

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
74
Informacije
1. Vaše ime u RL: Uroš
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-14
5. Vaš Diskord: MightyUki#5753
6. Vaše Ingame ime: Uros Boskovic
7. Vaš ID: 64

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim postati asistent administracije zato što mislim da mogu dosta pomoći igračima i ulepšati im igranje na ovom project-u, ovde sam od samog početka te sam sa vremenom naučio dosta stvari, a pritom i znam kako je biti asistent administracije, ne bih želeo postati admin zato što mi je RolePlay neverovatno zanimljiv i nemam želju napusti svoj život na zemlji. Zanimljivo mi je pomagati drugim ljudim i osećam se lepo, prijatno dok to radim. Kada sam tek počinjao da igram na Engleskom serveru prvih par nedelja mi je trebalo dosta pomoći, verujem da je tako i sada.

2. Koje su vaše prednosti?
Poprilično sam smiren i nisam brzoplet, razmislim pre nego što uradim bilo šta.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam neke slabosti koje bi uticale na sam posao asistenta administracije, administratora.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Asistentu administracije je dozvoljeno da RolePlay-a, u slučaju da postanem admin naravno da hoću.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Asistent administracije sme imati biznis, u slučaju da postanem admin naravno da ću biti spreman.
 
Last edited:

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Informacije
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: gmt +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord:Eazy#1129
6. Vaše Ingame ime: Slim Shaady
7. Vaš ID: 22646



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati admin jer želim da pomognem drugim igračima mojim znanjem i iskustvom. Takodje, rp život mi je malo dosadio i hteo bih se oprobati u nečemu novom.
2. Koje su vaše prednosti?
RP iskustvo, odlično poznavanje pravila, pravedan, smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada zbrzam ali to mi neće doneti problema u poslu administratora.
4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
629
Informacije
1. Vaše ime u RL:Strahinja
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:2-6h
5. Vaš Diskord:Radovic#5423
6. Vaše Ingame ime:Straxi Nedelaa
7. Vaš ID:19177

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? oduvek sam htio da budem adimin,Zelim pomoc igracima da se lakse opuste u roleplay i da kaznim igrace koji prekinu roleplay za ostale igrace.

2. Koje su vaše prednosti?:Tokom skoro svog igranja na RS projektu, bio sam u Crime Organizacijama, i mislim da bi zbog svog iskustva bio dobar Admin. Takodje, volim pomagati drugima i volim kaznjavati.

3. Koje su vaše najveće slabosti?:Nepravda se najteže trpi kod svih pa i kod mene.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?:Naravno, to je i razlog zasto zelim u administraciju.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Nemam biznis ni zelim da ga imam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom