Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Dejan Solejic

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
272
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vase godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h radni dan, 5+h vikend i ostali neradni dani
5. Vaš Diskord: putnik#8989
6. Vaše Ingame ime: Dejan Solejic
7. Vaš ID: 33522

Dodatne informacije
1.Zašto želite postati admin?
Aktivan u RP još iz doba SAMP-a, generalno mislim da su novi igrači na RolePlay projektima neupućeni na razlike između RP sistema i regularne Grand Theft Auto platforme pa iz tog razloga prave gruba kršenja pravila na samom početku igre na projektu. Isto tako na samom serveru je sveprisutan veliki broj kršenja pravila poput CL i MG, pa bih voleo da budem tu i da pomognem da se to suzbije, na samom početku kao asistent svojim ogdvorom na pitanja novih, a naravno i starih igrača i davanjem pravilnih uputa kako da se izvuku iz same situacije kroz IC put, davanjem odgovora na pitanja vezana za sam život u gradu,....

2.Koje su vaše prednosti?
Ozbiljan, profesionalan, ljubazan i pravičan

3.Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam izražene slabosti vezane za roleplay život i posao admina tj. asistenta admina

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Još ne pošto se prijavljujem za assistenta administracije.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator):
Nemam biznis, a i nije potrtebno prilikom prijave za assistenta administracije.
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
200
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: miha71#8202
6. Vaše Ingame ime: Miha Krhkic
7. Vaš ID: 20339

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zašto želite postati admin? Želim da pomognem serveru i igračima. Zanimljiv mi je posao pomocnika admistratora, Iz drugih servera na kojima sam bio admin,naucio sam pomagati ljudima i komunicirati sa njima na pravi ispravni nacin.Takodje zelim igrace koji su se tek ulogovali na server,kroz tikete objasniti kako server funkcionise i koja pravila treba da nauci pri ulasku na server.A i trenutnim admini ma se divim,shvatam koliko su to dobri ljudi i da bi me posao kao pomocnika malo zblizio sa njima i da bi dobio fin odnos i utisak sa njima.A i dosta sam upucen u odgovaranje na tikete i taj posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Vec sam bio admin
Strpljen
Kulturan
Obrazovan
Znam lijepo komunicirati,sto bi mi mnogo pomoglo u odgovaranju na tikete.
Poznajem pravila servera
Upucen u pasao pomocnika.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepostovanje admina od strane drugih ljudi,a ovako sumnjam da imam neke slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Posto vec dugo razmisljam o assistentu,ne bih prodavao biznis jer mislim da mi nije potrebno,ako vec mogu roleplayati kao assistent.
 

Nemanjaa Aly

Player
Player
Joined
Jul 5, 2022
Messages
130
1. Vaše ime u RL: Nemanja

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h

5. Vaš Diskord: Nemanexx#4616

6. Vaše Ingame ime: Nemanja Bumbar

7. Vaš ID: 26489

Dodatne Informacije


1. Hteo bih da poboljsam rp, da ne bude svadja i prepirke na serveru. Zelim da probam da budem sto bolji admin i da pomazem igracima. RP zivot me je malo smorio zato sto sam bio u svakoj drzavnoj i kriminalnoj organizaciji pa bih sada volio da budem admin i da mojim prisustvom pomognem administraciji i da dam sve od sebe. Volim ovu igricu i ovaj RP server i sada kada imam iskustva u svakoj organizaciji probao bih da budem i admin.

2. Moje prednosti su zato sto mogu biti aktivan mnogo vremena i da budem uvjek tu u trenutcima kada sam potreban. Nisam toxic uveek bih bio tu za svakog igraca da pomognem. Strpljiv sam i mnogo razuman i uvjek zelim da bude pravedno. Takodje imam postovanja prema igracima

3. Moje slabosti su to sto ne volim ne pravdu i uvjek zelim da uradim posteno za svakog igraca na serveru

4. Idalje ne , zelim da postanem na kratko vrema pomocnik administracije

5. Da spreman sam da prodam biznis kako bih postao admin

!!! HVALA NA CITANJU I SRECNO SVIMA !!!
 

Mihailo Lucchese

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
291
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4 h i vise zavisi od dana do dana
5. Vaš Diskord: Milo_ the G #0406
6. Vaše Ingame ime: Mihailoo Lucchese
7. Vaš ID: 30179

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati Admin ?
Tokom mog boravka na serveru kao RP igrac,shvatio sam koliko vazan i tezak posao imaju administratori servera.
Zeleo bih postati administrator jer sam veoma organizovan i pedantan i zelim uzivati u ovoj ulozi uz vasu podrsku da postanem deo administracije.
Zelim pomagati starim tako i novim igracima da uzivaju i poboljsati RolePlay

2. Koje su vaše prednosti?
-Bio sam clan Lspd-a i Fib-a i GOV-A, i zelim postati curator jedne od ovih ORG.
-Brzo ucim i kapiram
-Smiren
-Razuman
-Disciplinovan
-Upoznat sa pravilima servera
-Uvek sagledam situaciju do kraja pre nego sto donesem odluku
-Team Player
-Bio sam Admin,poznajem sva pravila i komande kao admin


3. Koje su vaše najveće slabosti?

-Nekad brzo reagujem pre nego sto razmislim,sto cu sprovesti na minimum u ovom poslu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- 100 %

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Eldar
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: Sarajevo (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 5 do 7 sati
5. Vaš Diskord: Direktor #6269
6. Vaše Ingame ime: Coby Redington
7. Vaš ID: 27811

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?


Navest ću par razloga, iako ih ima daleko više od toga.

Za početak Luka Immortal i Nikola Gojković, meni kao igraču, primjer su dobrog, kulturnog, poštenog administratora.

Od svih admina, oni su se istaknuli kod mene, tako da su na neki način njih dvojica jedan od razloga zašto želim da postanem admin.

Obojica su uvijek ljubazni i maksimalno profesionalni.


Kako su oni od samog početka mog igranja ljubazni, pozitivni, i ja želim da budem ljubazan i od pomoći drugim igračima.


Luku i Nikolu ne poznajem, ali su mi svojim postupcima kao i pristupom uljepšali igru.


Na isti način želim da drugim igračima, uljepšam igranje na Grand RP serveru.


Ako budemo igračima pristupali kao njih dvojica, siguran sam da ćemo biti primorani uskoro da podignemo slotove, kako bi smo primili veći broj igrača od trenutnog.




2. Koje su vaše prednosti?

Imam mindset poduzetnika, kako u stvarnom životu, tako i u igrici.

Uvijek sam raspoložen za dogovor, saradnje, na obostrano zadovoljstvo, kako sa prijateljem tako i sa neprijateljem.

Smatram da to dovoljno govori o mom karakteru, a ostalo ćete, nadam se, sami spoznati kroz saradnju sa mnom.

Bio sam u državnim organizacijama poput SAHP, LSPD, Vlada, EMS.

Probao sam dosta stvari kroz RP život, tako da smatram da je sada vrijeme za "viši nivo", odnosno nešto veće.


Bitno je da napomenem, da sam se kao igrač SAMP-a okušao na administracijskim pozicijama, i vrlo brzo dogurao do većih nivoa administratora.

Ne bih sada da spominjem koji serveri su u pitanju zbog pravila foruma (SAMP sam igrao od 2011. godine, pa ovamo). Navedene servere mogu spomenuti u razgovoru sa adminom, ukoliko on insistira.


3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ometanje RP-a sa kršenjem Earrape pravila. Vrištanje, glupiranje, pričanje nebuloza na mikrofon, sve što negativno utiče na RP situacije.

To mi se desilo par puta, i to nisu bile ni malo ugodne situacije.

Naravno, kao asistent administracije, bit ću još strpljiviji u takvim situacijama, kako bi sve što treba uradio u skladu sa pravilima servera, kao i pravilima države.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Ne. Apliciram za asistenta, tako da to nije potrebno.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne. Apliciram za asistenta, tako da to nije potrebno.
 
Last edited:

Aleksaa

Player
Player
Joined
Jan 25, 2023
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: Aleksa#8040
6. Vaše Ingame ime: Teodor Shank
7. Vaš ID: 645

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin zato sto volim da pomazem ljudima, zasitio sam se rp zivota i misli da sa svojim znanjem mogu dosta da doprinesem kao admin.
2. Koje su vaše prednosti?
-dobro znam pravila
-brzo ucim komande
-slusam starije i nadredjene
-dosta sam aktivan
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime: Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178


1. Zašto želite postati admin?
Većinom puta trebam admine u vezi kršenja pravila , ali kako mislim da sam dovoljno iskusan da bi postao admin, mogao bi pomoći ljudima jer znam kako je drugim ljudima kada ljudi njima krše pravila i mislim da bi možda postao najmlađi admin na grandu. Bio sam u dosta organizacija pa sam sve većinom organizacije znam iz iskustva, ali bi mi bila želja da postanem admin.

2. Koje su vaše prednosti?
-strpljiv
-mudar
-snalažljiv
-aktivnost
-ljubaznost prema građanima

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Tu i tamo znam nekad biti naivan, ali se necu dati zezati.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, imao sam dosta situacija di ne želim ni biti građanin.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam nikakav biznis i da sam imao napustio bi ga.

Hvala na pažnji sretno drugim kandidatima!!!
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Intervju ce se odrzati 19.02.2023 u 19:00h
Na intervju su pozvani sledeci:


Nikola Falcone 871 Progamerx23#8952
Marko Bujan 25642 MB77_ZG#2942
Diego Sanecez 25482 ivanovv77#6166
Mihailo Jancicc 23320 Mihailo_Jancic#5241
Nikola One 28057 Nikola#2639
Rile Brat 18355 Rile#0544
Tenk Ferdorovic 31427 FlupaChalupa#0795
Mihailoo Lucchese 30179 Milo the G #0406
Thomas Goat 10785 MihailoPtm#0938
Sheky Ahil 29425 Sheky#9087
Akso Bregana 21014 AKSO#1891
Baron Bakowski 3162 bar0n#3660
Benjamin Abecassis 12165 LukaMV39#4810
Ognjen Cashh 8469 Ognjen Cashh | 8469#3411
Straxi Nedelaa 19177 Radovic#5423
ilce Locoo 25544 Ilce#5375
Mark Petrovic 8282 Marko Dimitrijevic#9352
Alex Morningstar 29769 LegendStorm96#5997
Don Menace 24227 tome.#6767
Meris Armanii 15152 Meris#4249
Rile Skank 13651 Riksoniii#5586
Dejan Solejic 33522 putnik#8989
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Eldar
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: Sarajevo (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 5 do 7 sati
5. Vaš Diskord: Direktor #6269
6. Vaše Ingame ime: Coby Redington
7. Vaš ID: 27811

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?


Navest ću par razloga, iako ih ima daleko više od toga.

Za početak Luka Immortal i Nikola Gojković, meni kao igraču, primjer su dobrog, kulturnog, poštenog administratora.

Od svih admina, oni su se istaknuli kod mene, tako da su na neki način njih dvojica jedan od razloga zašto želim da postanem admin.

Obojica su uvijek ljubazni i maksimalno profesionalni.


Kako su oni od samog početka mog igranja ljubazni, pozitivni, i ja želim da budem ljubazan i od pomoći drugim igračima.


Luku i Nikolu ne poznajem, ali su mi svojim postupcima kao i pristupom uljepšali igru.


Na isti način želim da drugim igračima, uljepšam igranje na Grand RP serveru.


Ako budemo igračima pristupali kao njih dvojica, siguran sam da ćemo biti primorani uskoro da podignemo slotove, kako bi smo primili veći broj igrača od trenutnog.




2. Koje su vaše prednosti?

Imam mindset poduzetnika, kako u stvarnom životu, tako i u igrici.

Uvijek sam raspoložen za dogovor, saradnje, na obostrano zadovoljstvo, kako sa prijateljem tako i sa neprijateljem.

Smatram da to dovoljno govori o mom karakteru, a ostalo ćete, nadam se, sami spoznati kroz saradnju sa mnom.

Bio sam u državnim organizacijama poput SAHP, LSPD, Vlada, EMS.

Probao sam dosta stvari kroz RP život, tako da smatram da je sada vrijeme za "viši nivo", odnosno nešto veće.


Bitno je da napomenem, da sam se kao igrač SAMP-a okušao na administracijskim pozicijama, i vrlo brzo dogurao do većih nivoa administratora.

Ne bih sada da spominjem koji serveri su u pitanju zbog pravila foruma (SAMP sam igrao od 2011. godine, pa ovamo). Navedene servere mogu spomenuti u razgovoru sa adminom, ukoliko on insistira.


3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ometanje RP-a sa kršenjem Earrape pravila. Vrištanje, glupiranje, pričanje nebuloza na mikrofon, sve što negativno utiče na RP situacije.

To mi se desilo par puta, i to nisu bile ni malo ugodne situacije.

Naravno, kao asistent administracije, bit ću još strpljiviji u takvim situacijama, kako bi sve što treba uradio u skladu sa pravilima servera, kao i pravilima države.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Ne. Apliciram za asistenta, tako da to nije potrebno.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne. Apliciram za asistenta, tako da to nije potrebno.
 

Eron Zaklan2

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Eron
2. Vase godine: 15
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9/10h
5. Vaš Diskord: "elshani"#1875
6. Vaše Ingame ime: Eron Wagner
7. Vaš ID: 23992

Dodatne informacije
1.Zašto želite postati admin?
Želeo bih pomagati igračima ovog servera tako da uvek nađem rešenje,volim kada igrači iskažu svoju zahvalnost nakon što sam im odgovorio na tiket i objasnio im opširno i točno.Na ovom projektu sam malo više od pola godine i upoznat sam sa jako velikim djelom servera i igrača.

2.Koje su vaše prednosti?
Poslušan,aktivan kroz ceo dan,strpljiv,uporan i ljubazan.

3.Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad tvrdoglav

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Prijavljujem se za assistenta.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator):
Prijavljujem se za assistenta.
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h nekad i 12h
5. Vaš Diskord: Dzoni#8260
6. Vaše Ingame ime: Dzoni Tejtovic
7. Vaš ID: 33097

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-
Zelim postati Admin zato sto dugo igram na ovom serveru i voleo bih da napredujem u Administraciji
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivnost
-Snalažljivost
-Komunikacija
-Strpljenje
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nepravda
-Kada mi se neko Dere ili kada je toksičan

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Da spreman sam napustiti RP zivot da bi postao admin
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis ali da ga imam naravno da bih g aprodao
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 15h+
5. Vaš Diskord: Uros#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Nevolja
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Voleo bih da postanem admin zato sto volim da pomazem igracima Grand RolePlaya i da poboljsam grand RP. Takodje imam iskustva kao admin zato sto sam bio admin na drugim serverima. Mislim da sam sposoban biti admin ovog servera jer znam bas dobro pravila servera, takodjer sam spreman obavljati duznost admina.
2. Koje su vaše prednosti?
-Igram grand RolePlay vec godinu dana i stekao sam iskustvo na ovom RP serveru. Jako sam Strpljiv, uvek cu saslusati svakoga, aktivan sam dosta, Nepravim gluposti, donosim ispravne odluke, jako sam odgovorna osoba, veoma sam ljubazan lepo komuniciram sa igracima, takodje ako treba saslusacu vise puta pa cu tek onda doneti ispravnu odluku i dosta bih se trudio da obavljam odlicno posao admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nevolim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Vedo Spade

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
170
Informacije
1. Vaše ime u RL
:
Vedo
2. Vaše godine:
17
3. Vremenska zona:
Moja vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan:
Igram 8 sati prosjecno
5. Vaš Diskord:
Ledvex#4829
6. Vaše Ingame ime:
Vedo Tigamochi
7. Vaš ID: 31569

Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin zato jer mislim da treba puno njih ispravit dok prave greske npr nove igrace rade nesto sto nebi smjeli
i kao admin bi im razjasnio sta je pogresno a za one koji su svesni sta rade naravno kaznijo. Igram ovaj projekat vec duze vreme svakodnevno. Upoznat sam sa pravilima,skriptom a i dosadio mi je RP zivot zato zelim postati admin jer mislim da bi doprinuo administraciji. Vjerujem da ce te biti zadovoljni sa mojim radom.


2. Koje su vaše prednosti?
Prednost je to da imam puno izkustva smiren sam, komukativan, strpljiv, snalazljiv u bilo kojoj situaciji. Imam izkustva od igranja ovog projketa znam pravila servera veoma dobro
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti koje uticu na rad admina
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman napustiti svoj RP zivot jer se zelim posvetit poslu administracije.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Bio bi spreman ali nemam biznisa.
 
Last edited:

Luka Bartolovic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2022
Messages
19
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka

2. Vaše godine: 14

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5 sati

5. Vaš Diskord: Luka15 4415

6. Vaše Ingame ime: Luka Bartolovic

7. Vaš ID: 25352

Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin?
U gradu sam dosta dugo. Samim tim za svoje vreme u gradu sam primetio koliko je RP narusavan i smatram da mogu da pomognem. Svakim danom vidim da ovaj projekat sve vise i vise cveta i da dolazi sve vise i vise ljudi i to mi je sjajna prilika da im pomognem jer se se secam koliko je meni bila neophodna pomoc na pocetku i zelim da novim igracima ovaj projekat predstavim kao nesto lepo. Nema izazova koji nisam resio. .

2. Koje su vaše prednosti?
Jako me je tesko iznervirati, ili barem to ne pokazujem javno. Osoba sam koja voli da pomaze drugima kada imaju neki problem i ne znaju da ga rese. Kada je predamnom problem, jedino resenje je da dam sve od sebe da ga resim. Znam ovaj grad jako dobro i imam sasvim dovoljno znanje da mogu novim igracima da pokazem prednosti ali i mane kao i stvari od kojih treba da se paze na ovom prelepom projektu. Ovo su moji kvaliteti i smatram da bih time doprineo Asistenciji Administracije.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja najveca slabost su moje godine koje cine druge ljude da misle da sam malo dete sa piskavim glasom koje se ponasa u skladu sa svojim godistem bez da vide koliko sam zapravo zreo i zreliji od pola "odraslog" ljudstva na ovom serveru i da mi one ne prave nikakvu prepreku vec mi samo daju vise opcija i razlicito misljenje od drugih ljudi.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Nema potrebe jer biram da budem Asistent Administracije.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj
biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis tako da je sve u redu.

Hvala na citanju, srecno ostalim kandidatima!
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime: Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178


1. Zašto želite postati admin?
Većinom puta trebam admine u vezi kršenja pravila , ali kako mislim da sam dovoljno iskusan da bi postao admin, mogao bi pomoći ljudima jer znam kako je drugim ljudima kada ljudi njima krše pravila i mislim da bi možda postao najmlađi admin na grandu. Bio sam u dosta organizacija pa sam sve većinom organizacije znam iz iskustva, ali bi mi bila želja da postanem admin.

2. Koje su vaše prednosti?
-strpljiv
-mudar
-snalažljiv
-aktivnost
-ljubaznost prema građanima

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Tu i tamo znam nekad biti naivan, ali se necu dati zezati.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, imao sam dosta situacija di ne želim ni biti građanin.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam nikakav biznis i da sam imao napustio bi ga.

Hvala na pažnji sretno drugim kandidatima!!!
 

Vanjek Atticus

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
164
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vanja
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-10h
5. Vaš Diskord: vanjek#1850
6. Vaše Ingame ime: Vanjek Atticus
7. Vaš ID: 13524

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Tijekom svoje RolePlay karijere uvijek sam htio iskusiti položaj administratora, te sada nakon što sam već dovoljno toga prošao, željan sam postati admin. Najveći razlog zašto bih htio postati admin jest to što želim želim pokušati pomoći učiniti ovaj server još boljim tako što ću uvijek biti razuman i biti voljan pomoći svakome bez nervoze jer smatram da je to nepotrebno i da se sve mirno može riješiti.Također igram ovaj RolePlay od početka 2022. godine te znam kako je novim igračima jer znam da kad sam ja bio novi sam postavljao puno pitanja, te sada želim pomoći novim igračima maksimalno što mogu tako da imaju najbolje moguće iskustvo na ovom serveru.

2. Koje su vaše prednosti?Moja najveća predost je to što imam dosta iskustva u ovom serveru, te sam bio u većini state organizacija više puta(2x EMS, 2xFIB, 3xLSPD, GOV). Također sam vrlo strpljiv, te imam mnogo razumijevanja za sve i teško me je naljutiti. Isto tako imam odličnu kominikaciju s ljudima. Još jedna stvar koju bih htio napomenut jest da vrlo dobro poznajem i poštujem pravila granda, također ni jednom tijekom svoje karijeje nisam išao u demorgan ili bio upozoren.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Tvrdoglav sam pomalo i ne prihvaćam nepravdu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Hoću

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Hoću (nemam biznis)

Hvala na vremenu izdvojenom za čitanje ove prijave, također želim sreću svim ostalim kandidatima. :)

 
Last edited:

leox1313

Player
Player
Joined
Jul 17, 2022
Messages
111
1. Vaše ime u RL Leo
2. Vaše godine16
3. Vremenska zonaGTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan7h-10h
5. Vaš Diskord Leox.#5261
6. Vaše Ingame imeLeox Obamaa
7. Vaš ID 7062

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Hteo bi postati admin jer sam vec bio admin na five m severima volim pomagati ljudima koji su novi u gradu bio sam u sve kriminalne i drzavne organizacije tako da se poznajem sa pravilima a zatim volim i kazniti igraci koji krse pravila i vec sam 6 meseca na grandu.
2. Koje su vaše prednosti?
-brzo učim.
-brzo reagujem na stavri.
-znam dobro da resavam situacije.
-poznajem skoro sva pravila i bio sam u sve org.
-Aktivan.
-saslusam obe strane.
-iskustvo u RP. i puno sam smiren.
-nisam toxican
3. Koje su vaše najveće slabosti?Malo se izgubim u teskim situacije.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da, naravno (nemam biznis)
 
Last edited:

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
690
Informacije
1. Vaše ime u RL:Strahinja
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:2-6h
5. Vaš Diskord:Radovic#5423
6. Vaše Ingame ime:Straxi Ebk
7. Vaš ID:19177

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? oduvek sam htio da budem adimin,Zelim pomoc igracima da se lakse opuste u roleplay i da kaznim igrace koji prekinu roleplay za ostale igrace.

2. Koje su vaše prednosti?:Tokom skoro svog igranja na RS projektu, bio sam u Crime Organizacijama, i mislim da bi zbog svog iskustva bio dobar Crime Curator. Takodje, volim pomagati drugima i volim kaznjavati one koji ne postuju pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti?:Nepravda se najteže trpi kod svih pa i kod mene.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?:Naravno, to je i razlog zasto zelim u administraciju.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Nemam biznis ni zelim da ga imam
 
Last edited:

Maid Rekic

Player
Player
Joined
Jun 15, 2022
Messages
52
1. Vaše ime u RL: Maid
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord:Michael Armone#0352
6. Vaše Ingame ime: Tomas Darkin
7. Vaš ID: 25213
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Primetio sam nagli porast igraca na serveru i shvatam da samim tim dolazi i mnogo vise posla za administraciju, s'toga bih hteo da pomognem administrativnom timu jer je u pitanju server koji mi se mnogo svidja. Rado pomazem ljudima i voleo bih da iskombinujem korisno i lepo do dam svoj doprinos. Voleo bih da pocnem kao asistent, da bih jos malo mogao da uzivam u RP-u.

2. Koje su vaše prednosti
- Dobro poznavanje pravila servera.
-Dosta sam aktivan na serveru u toku dana
-Volim da pomazem drugim ljudima kao i ljudima koji su tek poceli da igraju na ovom serveru, uvek saslusam situaciju pa onda gledam koja je strana u pravu pa ukolko je potrebno preduzimam mere

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam ih

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da spreman sam

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom