Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

RileBrat

Player
Player
Joined
Feb 1, 2023
Messages
45
1. Vaše ime u RL:
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko radnim 4-5 a vikendom 8+
5. Vaš Diskord: _Rile_#0544
6. Vaše Ingame ime: Rile Otpisan
7. Vaš ID: 18355

Dodatne
1. Zašto želite postati deo administracije? Zellim biti admin iz dosta razloga, prvi i naj osnovniji da POMAZEM gradjanima Granda, da pruzam podrusku novim pa čak i starijim igračima za ove moje 40 godine sam svasta presao, GOV, SAHP, PD, FIB, NG, BLOODS, BALLAS, VAGOS, MARABUNTA, a u FIB-u dva puta 26 rank, sto je malo zahtevnije na EN serveru sam bio admin na 10 dana dog RS nije postajo nekrsim pravila grada i lepo ih poznajem mislim da sam spreman biti RS Administrator.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti, su Brz sam, Aktivan, Razmisljam logički, mogu prepoznat lazi, sposoban za admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje najveće slabosti su da nevolim nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da! (nemam biznis)
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,941
1. Vaše ime u RL: Alen
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-12h
5. Vaš Diskord: Allenx73#5779
6. Vaše Ingame ime: Allen Sikter
7. Vaš ID: 20824
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želeo bih da doprinesem serveru tako što bih pomagao igračima, rešavao žalbe, čitere, ljude koji krše RolePlay i koji ga uništavaju.
Imam iskustva jos od pre na Samp serverima i ostalim GTA V roleplay serverima
2. Koje su vaše prednosti? Umem da vrlo brzo procenim situaciju u kojoj se nalazim i tako da je brzo rešim na što je moguće bolji način, smiren sam, staložen, ne volim nepravdu
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, nemam biznis !!!

Sretno svima! 🙂
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h pa i vise mozda
5. Vaš Diskord : Mare#7329
6. Vaše Ingame ime: Mare Otpisan
7. Vaš ID: 14907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jako duko igram na ovom projektu i voleo bih da postanem administrator i da pomazem ljudima
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva radio sam 3 mandata u LSPD-u 2 mandata u FIB-u aktivan sam dosta i preko dana i preko noci
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nerviram se kad mi neko prica da sam pogresio u necemu a nisam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Hocu
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Nightyy

Player
Player
Joined
Feb 12, 2023
Messages
21
1. Vaše ime u RL : Zoran
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-12h
5. Vaš Diskord : NIGHT#2563
6. Vaše Ingame ime : Zoran Noc
7. Vaš ID : 11134

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zeleo bih da postanem admin zato sto vidim da je dobar server i mislim da administraciji treba aktivnih admina/helpera koji ce pomoci serveru i igracima i kazniti ljude koji krse pravila i failaju u roleplayu i naravno zelim postati admin zato sto zelim i verujem da cu biti maximum koliko mogu fer i korektan uvek saslusam obe strane price u nekim situacijama i pogledam sve vide-e slike itd i uneo bih sav svoj trud da pomognem igracima i serveru
2. Koje su vaše prednosti? : Smirena sam osoba mnogo, naravno mislim da se sve moze lepo resiti bez vredjanja i dranja(povisivanja tona itd) sve se moze lepo resiti, pre nego sto donesem neku odluku dobro razmislim par puta jel to ispravno i razumno je donesem, uvek pomazem svima ako treba pomoc pogotovo novim ljudima, aktivna sam mnogo isto, imam preko 1500 sati u roleplay
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam ih mozda jedino nepravda ako se racuna ali nije nis specijalno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno zeleo bih da postanem dobar aktivan admin koji ce pomagati igracima i serveru
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : Da naravno.
Do sada sam pomogao preko 30 igraca i zeleo bih jos vise ako mogu ako ne prodjem ako admin pomagacu im idalje kao igrac koliko mogu
 
Last edited:

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Viktor
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h , 5h
5. Vaš Diskord: vyktqr#7687
6. Vaše Ingame ime: Micko Ottpisan
7. Vaš ID: 14539

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Dugo vremena sam proveo na serveru i prosao sam kroz sve situacije pa bih voleo da postanem admin. Odlicno poznajem pravila i zelim da svoje prenesem na nekoga. Zelim da pomazem novim igracima.
2. Koje su vaše prednosti?
Umem da procenim situaciju, te da donesem odredjenu odluku shodnu desavanjima. Ne padam pod pritiskom, veoma sam smiren. Imam veliko iskustvo i u stateu i gangu. Odlicno poznavanje RP pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepravda.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Patty Mayo

Player
Player
Joined
Dec 5, 2022
Messages
5
1. Vaše ime u RL: Mihail
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5h+
5. Vaš Diskord : TRIFUNON#0398
6. Vaše Ingame ime : Patty Mayoo
7. Vaš ID : 31347

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Vec duze vreme igram na ovom projektu i voleo bih da kao administrator ovom serveru pomazem igracima. Dobro poznajem skriptu i pravila servera tako da bi bio od velike pomoci igracima. Volio bih poboljsati odnose medu igracima najvise sto se tice pravog roleplay gameplay-a i volio bih takodjer sagledati
grand roleplay iz druge perspektive.

2. Koje su vaše prednosti?
Komunikativan, dobar prema igracima, dosta strpljiv, saslusacu svako mislenje od igraca i pomagacu svima koi treba pomoc.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Prema mojem mišljenu nemam slabosti koje bi me mogle spriječiti radu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Mer Zub

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
51
Informacije
1. Vaše ime u RL Meris
2. Vaše godine
16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-12h sati
5. Vaš Diskord Meris#4249
6. Vaše Ingame ime Meris Armanii
7. Vaš ID 15152

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Volim da pomazem drugim igracima, znam kako funkcionise sve. Na ovome serveru sam cak 2 godine dana.
2. Koje su vaše prednosti?
- Poznajem sva pravila grada
- Dosta sam na serveru
- Dosta sam aktivan
- Strpljivost
-Odgovornost
-Ljubaznost
- Komunikativnost
- Dobar softver za snimanje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Smatram da nemam nikakve slabosti,
osim sto se nekad ulogujem sa druge lokacije, posto sam preseljen iz Bosne u Italiju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Hoću
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću (nemam biznis)
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Strahinja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: Eazy#1129
6. Vaše Ingame ime: Slim Shaady
7. Vaš ID: 22646


1.Zašto želite postati admin?
Dugo igram na projektu, vec sam bio asistent admina, upoznat sam kako funkcionise skripta, server, upoznat sam sa pravilima, sta se ne sme a sta se sme, smatram da bi doprineo admin timu zbog iskustva i aktivnosti. RP zivot iako mi je dosadio, pomogao mi je da razumem kako sve funkcionise.
2. Koje su vaše prednosti?
Kao sto sam vec rekao, iskustvo, poznavanje pravila servera u velikoj meri, aktivnost, snalazljivost, komunikacija, hrabrost
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti koje bi me ometale u poslu administratora
4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da, kao sto sma rekao dosadio mi je rp zivot
5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Naravno da sam spreman.
 

Marijan Glock

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
171
1. Vaše ime u RL: Marijan
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Maki Evans #7785
6. Vaše Ingame ime; Maki Evans
7. Vaš ID: 12210

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želio bi napustiti RP i postati adminom ,biti koristan na ovom serveru smanjiti krsenje pravila u gradu.
2. Koje su vaše prednosti?
Znam sva pravila grada i servera i bio sam prije na poziciji admina te sam zapamtio dosta toga kako sta funkiconira i kako se šta radi.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Brzoplet
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno
 

Dejan Solejic

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
272
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vase godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h radni dan, 5+h vikend i ostali neradni dani
5. Vaš Diskord: putnik#8989
6. Vaše Ingame ime: Dejan Solejic
7. Vaš ID: 33522

Dodatne informacije
1.Zašto želite postati admin?
Aktivan u RP još iz doba SAMP-a, generalno mislim da su novi igrači na RolePlay projektima neupućeni na razlike između RP sistema i regularne Grand Theft Auto platforme pa iz tog razloga prave gruba kršenja pravila na samom početku igre na projektu. Isto tako na samom serveru je sveprisutan veliki broj kršenja pravila poput CL i MG, pa bih voleo da budem tu i da pomognem da se to suzbije, na samom početku kao asistent svojim ogdvorom na pitanja novih, a naravno i starih igrača i davanjem pravilnih uputa kako da se izvuku iz same situacije kroz IC put, davanjem odgovora na pitanja vezana za sam život u gradu,....

2.Koje su vaše prednosti?
Ozbiljan, profesionalan, ljubazan i pravičan

3.Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam izražene slabosti vezane za roleplay život i posao admina tj. asistenta admina

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Još ne pošto se prijavljujem za assistenta administracije.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator):
Nemam biznis, a i nije potrtebno prilikom prijave za assistenta administracije.
 

Jakov2424343

Player
Player
Joined
Feb 18, 2023
Messages
16
1. Vaše ime u RL:Štef Jebach
2. Vase godine: 69
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h radni dan, 5+h vikend i ostali neradni dani
5. Vaš Diskord:hitler fortnajt#6969
6. Vaše Ingame ime: fortnite
7. Vaš ID696969

Dodatne informacije
1.Zašto želite postati admin?
NE ŽELIM BITI ADMIN

2.Koje su vaše prednosti?
BEZOBRAZAN SAM LJUT SAM I UBIJAM U GRADU I VOLIM RDM

3.Koje su vaše najveće slabosti?
Dobrota

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
NE

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator):
LMAO
 

Jakov2424343

Player
Player
Joined
Feb 18, 2023
Messages
16
1. Vaše ime u RL: Vlado Vukojebač
2. Vase godine: 48 godina i 11 meseci
3. Vremenska zona: 24h po danu, tjedan mi ima 7 dana, sad je ponedjeljak
4. Prosječna aktivnost na dan: 1-2h radni dan, 2-3h subota i nedelja
5. Vaš Diskord:VladoVukoJebačić#1221
6. Vaše Ingame ime: Vlado Reyli
7. Vaš ID: 31825 Dodatne informacije
1.Zašto želite postati admin? Na ovom sranje serveru nema RP-a pa mi je dosadno jebote.
2.Koje su vaše prednosti? VOLIM RDM, ALI VOLIM I LIJEPE TETE, PA IH KAZNJAVAM S PENISOM GRRRR
3.Koje su vaše najveće slabosti? Kruh 4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Budem 5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator): Kaj je to biznis
 

Jakov2424343

Player
Player
Joined
Feb 18, 2023
Messages
16
1. Vaše ime u RL: Slavko Maslina
2. Vase godine: 61 godina 11 meseci i 28 dana.
3. Vremenska zona: GMT + 12 hours
4. Prosječna aktivnost na dan: 2
5. Vaš Diskord: Cigalo#1194
6. Vaše Ingame ime: Suri Garcia
7. Vaš ID: 10803 Dodatne informacije
1.Zašto želite postati admin? Nema rolpleja, volio sam rdm-at al je dosadno ko kurčić, ocem biti admin
2.Koje su vaše prednosti? Ne volim žene, pa se necu obazirat na njih, muški su mi privlacniji. Ne volim rdm
3.Koje su vaše najveće slabosti? Roblox
4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Je 5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator): ok
 

Mihailo Lucchese

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
291
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4 h i vise zavisi od dana do dana
5. Vaš Diskord: Milo_ the G #0406
6. Vaše Ingame ime: Mihailoo Lucchese
7. Vaš ID: 30179

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati Admin ?
Tokom mog boravka na serveru kao RP igrac,shvatio sam koliko vazan i tezak posao imaju administratori servera.
Zeleo bih postati administrator jer sam veoma organizovan i pedantan i zelim uzivati u ovoj ulozi uz vasu podrsku da postanem deo administracije.
Zelim pomagati starim tako i novim igracima da uzivaju i poboljsati RolePlay

2. Koje su vaše prednosti?
-Bio sam clan Lspd-a i Fib-a i GOV-A, i zelim postati curator jedne od ovih ORG.
-Brzo ucim i kapiram
-Smiren
-Razuman
-Disciplinovan
-Upoznat sa pravilima servera
-Uvek sagledam situaciju do kraja pre nego sto donesem odluku
-Team Player
-Bio sam Admin,poznajem sva pravila i komande kao admin


3. Koje su vaše najveće slabosti?

-Nekad brzo reagujem pre nego sto razmislim,sto cu sprovesti na minimum u ovom poslu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- 100 %

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 

stipe_muhadin

discord: dodoo#4613
Player
Joined
Mar 11, 2022
Messages
68
1. Vaše ime u RL : Dorijan
2. Vaše godine : 14
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 2-10h
5. Vaš Diskord : dodoo#4613
6. Vaše Ingame ime : Zoran Rajzer
7. Vaš ID : 10538

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Prije svega zatost ovidim da administracija steka, dok se kontaktira administracija se rijetko kad odgovori. Uz to naravo zelim pomoci ljudima time poboljsao iskustvo RP-a
2. Koje su vaše prednosti?
Znam razumijevati i slusati, smireno sve rijesavam i mogu raditi nekoliko stvari istovremeno. Uz to sam i pismen (ovo sto u ovoj aplikaciji nema znakova interpunkcije je zato sto imam US tipkovnicu, no rijesit cu uskoro).
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam nikakvih slabosti koje ce utjecati na posao.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno, maksimalno se zelim posvetiti i poboljsati RP iskustvo.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : Naravno.
 

Karlo Loco

Player
Player
Joined
Jan 4, 2023
Messages
155
1. Vaše ime u RL:Karlo
2. Vaše godine: 13 usk 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4h
5. Vaš Diskord:Karlo#9680
6. Vaše Ingame ime:Karlo Reyli
7. Vaš ID:35917

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Htio bi postat admin da najviše pomažem ljudima jer je jedno od mojih prednosti pomaganje ljudima, Uvijek pomažem svakome kome stignem i jako sam draga osoba. Uz pomoć mojih prijatelja stekao sam veće znanje pravila jer sam bio po svakakvim kriminalnim organizacijama i htio bi bit dobra osoba da postanem admin i da pomažem drugima. Bilo bi mi jako lijepo biti admin i sa srećom bi radio svoj posao :)
2. Koje su vaše prednosti? Ljubaznost, Pomaganje ljudima, Pravednost, Odlučnost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Lako se naljutim ali ako postanem admin to ce se smanjit na najnize i bicu su smireniji sto mogu i raditi svoj posao sa voljom!
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno da hoću!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam ga ali da imam prodao bi ga!
 
Last edited:

Tenk Fedorov

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
307
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: FlupaChalupa#0795
6. Vaše Ingame ime: Tenk Fedorov
7. Vaš ID: 31427


Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Ceo svoji boravak na Grandu sam bio po drzavnim organizacijama i bandama i mogu reci da dobro poznajem pravila, pa bih se hteo postati clan administracije da bi doprineo pomoc igracima oko svakakvih pitanja ili problema i tako poboljsao RolePlay na serveru. Shvatam koliko je posao administracije bitan i tezak ali mi to nece predstavljati problem nauciti od drugih admina. Takodje uopste ne tolerisem igrace koji krse pravila da bi nekome drugom unistili zabavu ili boravak na projektu.

2. Koje su vaše prednosti?
-Dobar sam sa ljudima i uvek pokusavam sve resiti na miran nacin i uz to doneti pravdu.
-U bilo kakvoj situaciji sam strpljiv i stalozen.
-Brzo shvatam i ucim stvari i nece mi biti problem prilagoditi se poslu administracije.
-Razuman sam

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nekada sam brzoplet, ali cu to pokusati samnjiti sto vise mogu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Naravno, uvek

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
- Naravno, uvek
 
Last edited:

Vasilije Puntik

Player
Player
Joined
Aug 28, 2022
Messages
25
Informacije
1. Vaše ime u RL Vasilije
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona CEST
4. Prosječna aktivnost na dan 2-8h
5. Vaš Diskord ThePuntik#3285
6. Vaše Ingame ime Vasilije Puntik
7. Vaš ID 839

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin prvenstveno jer zelim i volim pomagati drugim igracima i mislim da bi mi dobro isla ta uloga
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su te da sam strpljiv za sve situacije i znam dosta dobro pravila servera kao i RP pravila uvek cu pomoci nekom igracu ako je to potrebno, kao i da sam dosta ljubazan prema ostalim igracima
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja neveca slabost je nepravda
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?E sad to je malo drugacije pitanje od ostalih odgovor je da ali taj odgovor je takav iz razloga zato sto sam prosao kroz dosta rp situacija i zelim malo da gledam kakve su ostale i naravno u nekoj i pomoci ako je potrebno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) nemam biznis ali odrekao bih ga se kako bih preuzeo ulogu administratora na ovom projektu
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7.Vaš ID. 24227

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Paa vec sam bio admin i imam jako veliko iskustvo u tom posebnom poslu.Kada sam admin tome se najvise posvecujem i dajem 100% od sebe na tom poslu.Volim pomagati ljudima kada nesto nekute ili kada im treba nesto pomoci, ili npr kada neznaju neka pravila pa im treba detaljno objasniti.Kada radim u administraciji njoj sam 100% vjeran i nikad nebi iznevjerio vise admine koji su nekako dali meni svoje povjerenje trenutkom kad su me primili, i eto prijavljujem se ponovo za admina u nadi da cu ponovo imati priliku da budem na toj poziciji.

2.Koje su vaše prednosti?
-Dobra komunikacija sa igracima, posten sam i nikoga ne diskriminiram, poznajem sva pravila servera jako dobro, uvijek sam iskren i sve probleme rjesavam kroz komunikaciju.

3.Koje su vaše slabosti?
-Brzopletost

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da.

Hvala vam na čitanju i sretno ostalim kandidatima :)
 

Meldin

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
29
1. Vaše ime u RL:Meldin
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danima 5-7h vikendom 6-9h
5. Vaš Diskord:meldin#2074
6. Vaše Ingame ime:Lucho Galeazzo
7. Vaš ID:26525

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin iz razloga sto odlicno poznajem Rp i sva ostala pravila.Kao dugovremeni RolePlay igrac sam naucio dosta toga.Iz tog razloga sam se odlucio prijaviti za admina.Zelim da se iskusim u novim izazovima i da pokazem svoje sposobnosti.
2. Koje su vaše prednosti?:Moje prednosti su da sam Smiren,Odgovoran,Tolerantan i sposoban.Volim raditi sa novim igracima,takodjer sa kolegama,volim upoznavati nove ljude,sklapati nova prijateljstva itd.
3. Koje su vaše najveće slabosti?:Nemam nikakvih slabosti koje bih mogle da uticu na posao admina.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom