Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
525
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Eldar
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: Sarajevo (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 5 do 7 sati
5. Vaš Diskord: Direktor #6269
6. Vaše Ingame ime: Coby Redington
7. Vaš ID: 27811

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?


Volim da pomažem ljudima. Pomogao sam dosta igrača, naučio ih kako da rade poslove od farmera, taksiste, kancelarijskih poslova i tako dalje.

Ako dobijem priliku da budem admin, opravdat ću ukazanu priliku, jer ću to zaista cijeniti.


3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ne volim Earrape/deranje/puhanje u mikrofon.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Ne. Apliciram za asistenta.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne. Apliciram za asistenta.
 

Ognjen Cash

Player
Player
Joined
Dec 17, 2022
Messages
114
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10 sati
5. Vaš Diskord: Ognjen Cashh | 8469#3411
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Cashh
7. Vaš ID: 8469

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto znam pravila. Par puta sam bio u demorganu. Zelim zato sto smatram da cu svaki put donesti pravilnu i postenu odluku. Zelim da poboljsam server posto je dosta ulozeno u njega i smatram da je admin tim veoma dobar.

2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su te sto sam maksimalno pravedan i mogu dosta biti aktivan i puno cu se truditi.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje najvece slabosti su te sto ponekad mogu biti tvrdoglav,ali maksimalno cu biti korektan.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno, zato sto hocu da poboljsam drugim igracima RP.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da (nemam biznis)
 

Vedo Spade

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
170
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Vedo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Ledvex#4829
6. Vaše Ingame ime: Vedo Tigamochi
7. Vaš ID: 31569

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Zato jer sam shavtio da nakon igranja na ovom projektu vise vremena volim pomoč igracima da se ljepo provedu i da uzivaju. Takodje mislim da mogu da obavim posao admina posto znam dobro pravila koja sm nauico tokom igranja ovog projekta i uz pomoc foruma. Uvidio sam takodje da posao admina nije lahak i zelim dat sve od sebe kao sto sam reko siguran sam da mogu obaviti posao admina. Iskustva imam takodje od SA-MPa kojeg sam igro par godina
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam smiren, stpljiv, znam pravila, imam vremena poslusat svakog i donjet odluka nad situacijom. Kao sto sam prije napumenuo imam iskustva jos od SA-MPa. Svoj rad bi radio posteno i igrace zabavijo kod igranja ovog projekta
3. Koje su vaše najveće slabosti
Znam bit tvrdoglav takodje brzo reagujem ali kad dodje do ozbiljnih stvari (poslova) dam sve od sebe i budem ozbiljan
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Trenutno nemam biznis
 

Skyer

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
28
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Moore#1343
6. Vaše Ingame ime: Ryan Moore
7. Vaš ID: 1624

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati pomocnik administracije (asistent)? Pre svega želim da pomognem projektu na bilo koji način. Mislim da sam spreman da postanem deo Grand RP - staff teama. Bio sam admin na brojnim FiveM serverima, ali nažalost nikada na RageMP platformi. Mislim da mi je to najveća slabost, ali sve se da naučiti. Igram na serveru prilično dugo, stoga mislim da sam spreman da se oprobam u nečemu novom na serveru i pomognem igračima koliko sam u mogućnosti jer to i trenutno radim, zato sto volim da pomažem ljudima.

2. Koje su vaše prednosti? Strpljenje, aktivnost, dobro poznavanje grada i svih njegovih funkcija/kontrola i pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da !

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da !
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Informacije
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4h (vikendom vise)
5. Vaš Diskord: igi#6002
6. Vaše Ingame ime: Igi Jokovic
7. Vaš ID: 10701

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Prvenstveno bih htio zbog toga sto vidim svakodnevno da je mnogo ljudi potrebna pomoc, sto u vezi roleplay-a, sto u vezi oko nekih pitanja ili stvari koje bih kao asistent administracije mogao da rijesim i ucinim igranje bolje igracima. Cest je problem neodgovaranje na tikete igracima na neka obicna pitanja i smatram da bih bio tu uvijek u najkracem roku da taj posao obavim s obzirom da se prijavljujem za asistenta administracije.
2. Koje su vaše prednosti?
-Volim da ucim nove stvari i da svoje znanje prenesem sto vecem broju ljudi. Takodje volim da saradjujem sa ljudima i pomazem istima. Precizan sam i jasan.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ne volim svadje i nepostovanje.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Prijavljujem se za asistenta administracije.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Prijavljujem se za asistenta administracije.
 
Last edited:

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
792
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: aPajke#3276
6. Vaše Ingame ime: Ante Djukela
7. Vaš ID: 6901

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? želim se vratiti nazad u admine da pomognem serveru
2. Koje su vaše prednosti? bio sam vec admin na ovom serveru, upoznat sam sa serverom i pravilima.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? (prijavljujem se za asistenta )
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): zelim se prijaviti za pomocnika
(Zelim se prijaviti za pomocnika)
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
268
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: LucasM.#2887
6. Vaše Ingame ime: Lyn Zuyev
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Bio sam vec admin ranije te zbog toga sto sam se u tom periodu zaposlio i poceo da radim nisam mogao da ispunjavam aktivnost, sada sam malo aktivniji i imam vise vremena te bih zeleo da se vratim u admine isto tako kako bi pomagao igracima.
2. Koje su vaše prednosti? Ne nerviram se lako, strpljiv sam
3. Koje su vaše najveće slabosti? idk
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)? DA
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
578
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: +1(CET)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Daka#7858
6. Vaše Ingame ime: Bojan Otpisan
7. Vaš ID: 11502

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Duze vrijeme sam u svakakvim rp projektima, sa grandom sam se prvi put upoznao na en1 serveru. Mogu reci da je bila ljubav na prvi pogled, jedino mi je bio problem to kaj je sve bilo na engleskom pa sam se morao sa svojim ostrijim naglaskom sporazumijevati s drugima sto je zvucalo malo smijesno. Kad se otvorio rs1 nisam ulazio odmah jer sam izgradio neku karijeru na en1 i nasao neke prijatelje. Nakon sto me prijatelj negdje oko Bozica pozvao na ovaj server jednostavno sam se zaljubio u ovu ekipu. Nakon nekog duzeg provedenog vremena u ovom serveru shvatio sam da je na malo admina rasporeden ogromni community tijekom kasnih sati (treca smijena). Zelim pomoci tu kako bi RP bio poboljsan koliko god ja to mogu skupa sa ostatkom administracije.
2. Koje su vaše prednosti?
U RP pravila se poznajem odlicno, kao i u pravila koja su specificna za grand RP. Takoder sam mirna osoba u rl i uvijek sam spreman pomoci koliko to mogu. Dugo vremena sam proveo i u crime i u state faction te poznajem vrlo dobro pravila za oba. Igram jako puno u kasnijim satima kad se dosta stvari odvija te dosta ljudi ne dobija odgovor na svoje pitanje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim trashtalk.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Prijavljujem se za asistenta.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Prijavljujem se za asistenta.
 
Last edited:

Pinki294

Player
Player
Joined
Feb 12, 2023
Messages
227
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Ilija Klaic

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10H

5. Vaš Diskord: Srgg0s#8516

6. Vaše Ingame ime: Srggos Toretto

7. Vaš ID: 9312


Dodatne Informacije:

1. Zašto želite postati admin?


Volim da pomazem ljudima kao sto meni pomazu drugi administratori, ne volim nepravdu stoga bih kaznio svakog igraca koji krsi, odnosno ne postuje pravila servera. Imam odredjenog iskustva po getu i generalno se dobro slazem se sa ljudima.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
-Dosta sam aktivan na serveru u toku dana
-Volim da pomazem drugim ljudima kao i ljudima koji su tek poceli da igraju na ovom serveru, uvek saslusam situaciju pa onda gledam koja je strana u pravu pa ukolko je potrebno preduzimam mere
-Dobro se snalazim u kolektivu i spreman sam da naucim jos vise

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Smatram da nemam nekih slabosti, ali ako ih ima (a sigurno ih ima), volio bih da mi neko ukaze na njih, rado prihvatam savete i kritike

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

Spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis u svom vlasnistvu.
Ti ne zasluzujes admina jer vredjas familiju ic nekulturan si i imas 13 god a ne17
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7.Vaš ID. 24227

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Paa vec sam bio admin i imam jako veliko iskustvo u tom posebnom poslu.Kada sam admin tome se najvise posvecujem i dajem 100% od sebe na tom poslu.Volim pomagati ljudima kada nesto nekute ili kada im treba nesto pomoci, ili npr kada neznaju neka pravila pa im treba detaljno objasniti.Kada radim u administraciji njoj sam 100% vjeran i nikad nebi iznevjerio vise admine koji su nekako dali meni svoje povjerenje trenutkom kad su me primili, i eto prijavljujem se ponovo za admina u nadi da cu ponovo imati priliku da budem na toj poziciji.

2.Koje su vaše prednosti?
-Dobra komunikacija sa igracima, posten sam i nikoga ne diskriminiram, poznajem sva pravila servera jako dobro, uvijek sam iskren i sve probleme rjesavam kroz komunikaciju.

3.Koje su vaše slabosti?
-Brzopletost

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da.

Hvala vam na čitanju i sretno ostalim kandidatima :)
 

Avdulj Maglutaa

Player
Player
Joined
Jan 21, 2023
Messages
15
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10H
5. Vaš Diskord: kinga#4977
6. Vaše Ingame ime: Avdulj Maglutaa
7. Vaš ID: 18043

Dodatne Informacije
1. Zašto želite da postanete administrator? Želim da postanem administrator Zato što želim da se poboljšam u igračima da bi pravilno igrali uloge. Mogu da vidim kao igrača koji je prisutan Postoji toliko mnogo igrača koji greše kao deo administracije da želim da budem deo Helping Hand-a. Mogu pomoći novim igračima.. Imam puno iskustva iz pravnih organizacija i ilegalnih aktivnosti koje mogu lako da pronađem koji se ne pridržavaju gradskih pravila i nikada ne radim ništa bez odgovarajućeg znanja…
2. Koje su vaše prednosti? veštine vođenja da budu jedna od mojih najvećih snaga
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne verujem ljudima vrlo lako i ja sam veoma direktna osoba
4. Hoćete li biti spremni da napustite RP život da biste postali administrator? Da ja sam spreman
5. Hoćete li ćete biti spremni da prodate svoj biznis? Nemam ga ali da.
 
Last edited:

Matke Redd

Player
Player
Joined
Sep 19, 2022
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4-6 sati radnim danima, a vikendom do 15h
5. Vaš Diskord: Matke#3957
6. Vaše Ingame ime: Matkee Redd
7. Vaš ID: 27721

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zeleo bih da poboljsam roleplay tako sto cu pomoci u smanjivanju mg-a posto je to veliki problem ovog servera. Takodje bih pomagao pocetnicima i iskusnim igracima u resavanju dilema i problema.
2. Koje su vaše prednosti?: Bio sam admin na nekom stranom FiveM serveru. Takodje sam veoma aktivan, znam pravila i imam dosta iskustva iz FIB-a, LSPD-a, SAHP-a i iz nekih bandi. Vec sam bio administrator na Grand-u i imam iskustva.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Ne mogu da podnesem kada me neko ubedjuje da je upravu kada dobro znam da nije
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam ga ali da!
 

Zoki Pendrek

Player
Player
Joined
Nov 17, 2022
Messages
78
Informacije
1. Vaše ime u RL » Matej
2. Vaše godine » 14
3. Vremenska zona » GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan » 5-8h
5. Vaš Diskord » Cun1sl4v#3066
6. Vaše Ingame ime » Kuna Pajser
7. Vaš ID » 30887

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelio bi dovesti nas community na level na kojem je nekad bio i ostaviti trag da se zna tko je to napravio ili tko je sudjelovao. Takodjer bih pruzio pomoc igracima koji su noviji i imaju nekih pitanja te bih vrsio pravdu nad igracima koji krse serverna pravila.
2. Koje su vaše prednosti?
Igrao sam SAMP ne dugo ali dovoljno da nesto znam, stojim iza svoje rijeci , temeljit , posten, odgovoran
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad lijen
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: miha71#8202
6. Vaše Ingame ime: Miha One
7. Vaš ID: 20339

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zašto želite postati admin? Želim da pomognem serveru i igračima. Zanimljiv mi je posao pomocnika admistratora, Iz drugih servera na kojima sam bio admin,naucio sam pomagati ljudima i komunicirati sa njima na pravi ispravni nacin.Takodje zelim igrace koji su se tek ulogovali na server,kroz tikete objasniti kako server funkcionise i koja pravila treba da nauci pri ulasku na server.A i trenutnim admini ma se divim,shvatam koliko su to dobri ljudi i da bi me posao kao pomocnika malo zblizio sa njima i da bi dobio fin odnos i utisak sa njima.A i dosta sam upucen u odgovaranje na tikete i taj posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljen
Kulturan
Obrazovan
Znam lijepo komunicirati,sto bi mi mnogo pomoglo u odgovaranju na tikete.
Poznajem pravila servera
Upucen u pasao pomocnika.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepostovanje admina od strane drugih ljudi,a ovako sumnjam da imam neke slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Posto vec dugo razmisljam o assistentu,ne bih prodavao biznis jer mislim da mi nije potrebno,ako vec mogu roleplayati kao assistent.
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: ogipepsi#2464
6. Vaše Ingame ime: Irelia Darkin
7. Vaš ID:
9517

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da pomognem serveru u najboljem mogucem smislu.Bio sam odmorio malo od granda i svega par meseci i dobio sam volju ponovo da igram.Ucim na greskama tako da sam svestan da ako napravim gresku da ce biti posledica.
2. Koje su vaše prednosti?
Znam lijepo komunicirati,sto bi mi mnogo pomoglo u odgovaranju na tikete.
Poznajem pravila servera i imam mnogo iskustva
3. Koje su vaše najveće slabosti?
U nekim situacijama se iznerviram ali se brzo smirim
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno
 
Last edited:

Eron Zaklan2

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Eron
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10 sati
5. Vaš Diskord: "elshani"#1875
6. Vaše Ingame ime: Eron Magluta
7. Vaš ID: 23992

Dodatne informacije:
1.Zašto želite postati admin?:zato jer sam već prošao sve bio sam lider gang-a,po raznim bandama HC,svaki state sam prošao imao i biografiju takođe u SAHP-u i jednostavno želio bih okusiti nešto novo.....
2.Koje su vaše prednosti?:poslušan,aktivan kroz ceo dan,strpljiv,uporan i ljubazan.
3.Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad tvrdoglav
4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?:da.
5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator):da.
 

Luka Lopac

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
413
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aldo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: Luka Lopac#2095
6. Vaše Ingame ime: Luka Lopac
7. Vaš ID: 3301

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Vec sam jednom imao priliku biti admin, ali sam to upropastio pravljenjem glupih gresaka. Nakon toga sam 8 mjesec proveo u RP-u, obisao sve organizacije i naucio dosta novih stvari. Znam i uvjeren sam da se takve greske vise nikada nece ponavljati niti cu pokusavati raditi nesto slicno tome. Sada sa svim iskustvom koje imam i stvarima koje znam, zelim pomoci ostalim igracima u RP-u i zalagati se za server. Posao Admina mi se oduvijek svidjao i uzivao sam radeci to i pomagajuci ostalim igracima kao i serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta smiren i saslušam svaku stranu priče. Priznajem kada nisam u pravu, a kada jesam držim svoj stav do kraja. Smatram da imam podosta iskustva na ovom serveru posto sam prošao većinu organizacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje glavne slabosti su što ponekad znam bit brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hoću, monotonost u RP životu mi je dosadila.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis, a i nije mi ga se problem odreci
 

Zgembo

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
104
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Mirza
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8h
5. Vaš Diskord: Zgembo Krhkic#8766
6. Vaše Ingame ime: Zgembo Krhkic
7. Vaš ID: 8927

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da iskusim jedno novo iskusto. Volim da pomazem igracima. Dok sam u RP-u takodje pomazem ljudima, zato mislim da bih se dobro snasao kao admin da pomazem ljudima. Dobro znam pravila servera i mislim da bih se dobro snasao na ovoj poziciji. Zelim da kaznjavam one koje krse pravila da napravimo bolju RP pricu.

2. Koje su vaše prednosti?
- Pravednost
- Postenje
- Vrijedan
- Aktivan
- Poštovanje
- Poznajem dosta pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da, Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Naravno.
 

Alex Mackalister

Player
Player
Joined
Feb 28, 2023
Messages
13
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8h vikendom i vise
5. Vaš Diskord: alex123#4380
6. Vaše Ingame ime: Alex Mackalister
7. Vaš ID: 34821

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Vec duze vreme sam na ovom projektu i kroz rp sam dosta naucio i malo mi je rp zivot dosadio i hteo bih da se oprobam u necem novom i da svoje znanje pokazem. Volim pomagati kako starim tako i novim igracima servera. Kad sam tek dosao na ovaj server nisam znao nista, ostali igraci su mi pokazivali kako i sta funkcionise i dosta sam kroz rp naucio i zeleo bih to znanje koje posedujem pokazati u administraciji

2. Koje su vaše prednosti?
- Pravednost, poznavanje pravila, brzo ucim, poprilicno sam aktivan, vredan, dosta sam smirena osoba, poslusacu sve strane price i onda doneti odluku
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim neprvadu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Naravno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom