Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Aleksa Milivojevic

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
61
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Aleksa Milivojevic
2. Vaše godine - 15
3. Vremenska zona - CET (Germany Hamburg)
4. Prosječna aktivnost na dan - 6 do 12 sati
5. Vaš Diskord - Aleksa Milivojevicc#0830
6. Vaše Ingame ime - Aleksa Milivojevic
7. Vaš ID - 2524

Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin?
- Zelim postati admin da bih doprineo ovom serveru, ovde sam od pocetka, odlicno poznajem pravila i mislim da bih bio odlican admin. OC imam 15 godina, znam da je malo ali ako biste mi dali sansu, nebi ste se pokajali
2. Koje su vaše prednosti? -
-aktivan
-Odlicno poznajem pravila


3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Toksicnost igraca. Kada je neko toksican to ne podnosim, u koliko psuje/vredja

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 

milos2008

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
6
1. Vaše ime u RL Nicolas Lemonidis
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord ! Veksa#3573
6. Vaše Ingame ime Veksa Darkin
7. Vaš ID 8569

1. Zašto želite postati admin? Bio sam admin na dosta RP servera od SAMP do GTA V imam jako puno iskustva i roleplayam skoro pune 4 god volim da pomazem ljudima i mislim da bih bio odlican admin
2. Koje su vaše prednosti? Vrlo sam komunikativan i znam sva rp pravila znam se ponasati prema ljudima koji se prema meni ne obhode lepo i zelim ocuvati server od ljudi koji krse pravila i kvare rp onima koji uzivaju u njemu i koji su posveceni
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mrzim nepravdu i provociranje mene i nekog drugog hocu reci da imam kratak fitilj
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne posedujem biznis



Brabus
kako imas 16 ako si 08
 

Leo Swayzze

Player
Player
Joined
May 5, 2022
Messages
27
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 5-7 a neradnim 8-10
5. Vaš Diskord: Rile#1374
6. Vaše Ingame ime: Joovan Pendrek
7. Vaš ID: 18355

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pre svega hocu da pomazem novim ljudima a i starim volim posao admina da lose ljude uklonim sa servera znam pravila RP-a video sam kako se radi posao admina i voleo bi da se oprobam u ovome.

2. Koje su vaše prednosti? Mo je prednosti su sto sve radim polako i smireno nikad ne lazem iskren sam igram RP vec 1 godinu a na grandu igram 3 meseca bio sam u svim drazavnim ORG i u bandama i znam pravila i video sam kako se radi duznost admina.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 
Last edited:

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: skora135#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Skoric
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Voleo bih da postanem admin zato sto volim da pomazem igracima Grand RolePlaya i da poboljsam grand RP. Takodje imam iskustva kao admin zato sto sam bio admin na drugim serverima. Mislim da sam sposoban biti admin ovog servera jer znam bas dobro pravila servera, takodjer sam spreman obavljati duznost admina.
2. Koje su vaše prednosti?
-Igram grand RolePlay vec 4 meseca i stekao sam iskustvo na ovom RP serveru. Jako sam Strpljiv, uvek cu saslusati svakoga, aktivan sam dosta, Nepravim gluposti, donosim ispravne odluke, jako sam odgovorna osoba, veoma sam ljubazan lepo komuniciram sa igracima, takodje ako treba saslusacu vise puta pa cu tek onda doneti ispravnu odluku i dosta bih se trudio da obavljam odlicno posao admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nevolim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 
Last edited:

Nesa Wbear

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
21
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nesa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-15h
5. Vaš Diskord: Nesha GT#5062
6. Vaše Ingame ime: Nesha Wbear
7. Vaš ID: 12808

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Sve vise uvidjam da igraci GrandRP servera igraju protiv pravila,te bih voleo takve igrace kazniti odredjenim kaznama kako bi shvatili da taj nacin igre upropascava RolePlay pricu.
2. Koje su vaše prednosti?
-Uvek saslusavam obe strane price
-Cesto prepoznajem kada neko laze
-Znam da postujem starije admine
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Previse sam strog kada neko pokusava da me iskoriscava.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Vladan Vukov

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
91
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Vladan Vukov
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 6 Sati
5. Vaš Diskord: Vladan Vukov#9837
6. Vaše Ingame ime
- Vladan Vukov
7. Vaš ID - 14273

Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin?
- Zelim postati assistent administratora zato sto mi je to zelja od pocetka rp-a. bio sam clan administracije i na puno FIVE-m servera. Dugo sam na serveru grand rolaplaya i mislim da sam spreman za nove zadatke
2. Koje su vaše prednosti? -
-aktivan
-Odlicno poznajem pravila


3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Toksicnost igraca. Kada je neko toksican to ne podnosim, u koliko psuje/vredja

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da(assistent administratora)

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 

boteo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
146
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Borna
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6-8 sati
5. Vaš Diskord: boteo#1337
6. Vaše Ingame ime - Bane Abi
7. Vaš ID - 9379

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Jer u zadnje vrijeme mi je RP postao dosadan i želim pomoći igračima da im RP bude bolji na serveru. Znam pravila servera i već duže vrijeme igram na serveru. Bio sam u skoro svim organizacijama na serveru te želim sa mojim iskustvom na serveru pomoći drugima.
2. Koje su vaše prednosti? - Aktivnost, iskustvo u RP-u, vrlo sam strpljiv, iskrenost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Pomalo tvrdoglav, ponekad se znam iznervirat.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da.
 
Last edited:

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +01
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Na serveru sam vec 6+ mijeseci i imam puno iskustva sa grandom, bio sam admin na FiveM serverima, Volio bi postat admin da mogu kaznit ljude koji krse pravila servera, volio bi pomoc novim i iskusnim igracima da se provedu sta bolje bogu zato sto je to pointa igrice. imam puno prijatelja u adminima i vec imaju puno iskustva pa bi mi mogli pomoc ali cisto sumnjam da mi treba pomoc. Abraham je moj prijatelj ako ne reagira sa (y) na ovaj thread.

2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su sta sam na serveru jako dugo i bio sam svugdje od ogranizacija illegalnih i legalnih, (nisam u "NG" i u "The Families"). znam puno pravila, rekao bi cak da ako bi prosao za interview da bi znao 90% pitanja. Siguran sam u svoje odluke

3.Koje su vaše najveće slabosti? mucam kad govorim brzo. Ja pricam brzo kad sam pod stresom. nevolim kad neko laze,

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? da

🙏
 

Ivke Zampa

Player
Player
Joined
Oct 20, 2021
Messages
16
1. Vaše ime u RL Marko Ivanovic
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord I V K E#8190
6. Vaše Ingame ime Marko Ivanovic
7. Vaš ID 4827

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam puno iskustva kao admin, zeleo bih doprineti serveru kako bi imali sto bolji rp i igraci i kako bi igracima uvek pomoc bila na raspolaganju, takodje jako mi se dopao vas server, igrao sam na engleskom do pre neki dan
2. Koje su vaše prednosti? Ceo dan sam aktivan, lepo saradjujem sa ljudima, proveo sam vec godinu ipo kao admin, uvek sam na raspolaganju, vrlo sam ljubazan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Direktan sam, nepodnosim lazi, i stalno se borim za pravdu kada je to nemoguce
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Informacije:

1. Vaše ime u RL
- Mateja
2. Vaše godine - 20
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 10h+
5. Vaš Diskord - Matke#0001
6. Vaše Ingame ime - Valentino Garavani
7. Vaš ID - 11156

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto sam bio u svakoj mogucoj organizaciji na serveru, imam previse iskustva na istom i zelim da se oprobam kao administrator posle 5 meseci provedenih na ovom serveru.
2. Koje su vaše prednosti? To sto imam puno vremena za server i strpljenje za igrace kojima treba pomoc, resavanje tiketa...
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne podnostim nepostovanje administracije i jako me iritira to.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Informacije
1. Vaše ime u RL - Damjan
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - ( Germany, Berlin) Central European Time
4. Prosječna aktivnost na dan - Svaki dan od 8 do 9 sati.
5. Vaš Diskord - Damjan#7777
6. Vaše Ingame ime - Damjan Medellin
7. Vaš ID - 15439

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Imam dosta iskustva sa roleplayom, zelim isto da se isprobam u novim stvarima kao sto je pomaganje igraca i ostalo. Ja sam svaki dan dosta aktivan ovde na serveru, odlicno znam pravila roleplaya i pravila ovog servera. Bio sam administrator na jos 2 velika RP Projekta ranije. Igram roleplay skoro 8 godina pocevsi od SA:MP-a. Smatram da ukoliko napravite dobar izbor za administratora, ovaj server ce se bas poboljsati, ljudi ne bi trebali da cekaju na tickete dugo i sve bi funkcionisalo kako treba od strane Staff Teama ovog servera i igraca. Isto mislim da sam sposoban da budem jedan od naj aktivnijih administratora, koji poznaje odlicno pravila.
2. Koje su vaše prednosti?
Prednost mi je to da sam strpljv, da uvek znam da saslusam obe strane, aktivan sam, iskusan, odlicno poznajem skriptu ovog servera, i znam pravila servera i RP pravila 10/10.
3. Koje su vaše najveće slabosti?

Smatram da nemam nikakve slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis, tako da DA.


p.s ovo mi je skoro 10ta aplikacija, dajte mi bar jednu sansu <3
 
Last edited:

kajmak kash

Blocked
Blocked
Joined
Apr 19, 2022
Messages
46
Vaše ime u RL:
Dario
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
11h
5. Vaš Diskord:
KAJMAK#0020
6. Vaše Ingame ime: Dreaky Greener
7. Vaš ID: 9746

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Evo ovako... Ima par validnih razloga zbog kojih bi hteo biti admin ovog najboljeg roleplay servera na balkanu. Imam zaista jako puno iskustva sa rp-om. Bio sam admin na 4 razlicita Five-m servera i znam dosta razlicith komandi. Zeleo bih da pomognem igracima u odredjenim situacijama, maksimalno bih se zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti? Pored toga sto sam veoma aktivan ima jos dosta prednosti. Veoma sam strpljiv i imam razuma prema svim igracima. Uvek sam tu da pomognem, resim konflitke, situacije koje kvare RP. Najveca prednost sto se tice RP-a je to sto znam pravila veoma dobro. Nisam ih ucio vec sam za ovih 6 godina igranja naucio kroz situacije.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je brzopletost... Volim da uradim sto bolje, a brze. Mali problem u brzopletosti je taj sto u zurbi nekad napravim greskicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da, spreman sam!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis, ali i da imam prodao bih ga.
 

Velja Panther

Blocked
Blocked
Joined
Feb 27, 2022
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u RL-
Veljko
2. Vaše godine - 14
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 5 h
5. Vaš Diskord - velja HD#7215
6. Vaše Ingame ime - Mia Crnivuk
7. Vaš ID - 17452

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
zelim da se odmorim od rp zivota,bio sam u dosta legalnih i ilegalnih org znam jako dobro pravila i primere.zelim da poboljsam rp, pomagao sam ljudima kao obican covek, a nadam se da cu jednog dana kao admin. Zelim da pomognem ljudima, da im objasnim neke stvari.najvise mi je zao novih igraca, jel ako ih neko napadne nece imati kako da se odbrane, verovatno neznanju pravila,i ja kad sam dosao na ovaj server i ja nisam znao pravila pa su me likovi ubijali bez ikakvog rp razloga.

2. Koje su vaše prednosti?
-brzo učim.
-brzo reagujem na stavri.
-znam dobro da resavam sukobe.
-poznajem sva pravila i bio sam u dosta org.
-imam dosta drugara koji su admini, ako nesto ne znam pitacu njih za pomoc,neverujem da ce da mi treba pomoc.
-Ozbiljnost.
-Aktivan.
-saslusam obe strane.
-iskustvo u RP.
-stalno mislim pozitivno.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-ponekad gubim zivce kada neko psuje.
-Imam malo manje godina nego sto treba.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da naravno.
 
Last edited:

Daris..

Player
Player
Joined
Apr 22, 2022
Messages
21
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Daris
2. Vaše godine - 15-(30.4.2007)
3. Vremenska zona - GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 12 15 sati
5. Vaš Diskord - Daris#0615
6. Vaše Ingame ime - Teodora Deluxury
7. Vaš ID - 7049

Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin?
- Zelim postati admin da bih doprineo ovom serveru, Na serveru imam sve sto sam pozelio malo mi je dosadilo bio sam u sve krim bande i drzavne org pa bi da se oprobam u admin timu.
2. Koje su vaše prednosti? -
-aktivan
-Odlicno poznajem pravila
-Saslušam 2 strane
-Smiren Staložen


3. Koje su vaše najveće slabosti? -
U Nekim situacijama umem da se iznerviram.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
20220511_183814.gif
 

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Matija
2. Vaše godine:
22
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-11 sati
5. Vaš disk:
HugoPerla#3636
6. Vaše ime u igrici:
Hugo Perla
7. Vaš ID:
13955

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin:

- Volim pomagati igračima i imam iskustva kao admin i na drugim RP serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi. Igram na GrandRP serveru 4 mjeseca te sam upoznat sa svim stvarima servera.
2. Koje su vaše prednosti:
- Znam se ponasati prema igračima čak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovovornost i trebam se ponašati normalno i odgovorno. Samo im želim pomoći najviše što mogu, iako je neko od igrača koji su prekršili pravila moji prijatelji ja im neću dati manju kaznu zato što su svi igrači jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biste postali admin:
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Nemam biznis svakako
 

kolic.fe

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
19
1. Vaše ime u RL: Mihael
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h
5. Vaš Diskord: Kolić#9457
6. Vaše Ingame ime: Jack Montana
7. Vaš ID: 6766

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
-Zelja mi je to odavno imam iskustva u RolePlayu
-Zelim pomagati drugim igracima i rjesavati njihove probleme
-Ukoliko bih postao admin, mnogo bi se trudio pomoci novim igracima oko pitanja.
-Volio bih sto vise pomoci zajednici Grand RolePlaya
2. Koje su vaše prednosti?:
-Dobro poznajem pravila servera i RolePlay pravila
-Snimam cijelo vrijeme na serveru i spreman sam dokazati.
-Razumljiv, smiren i strpljiv
-Postujem naredbe i isto tako ispunjavam
-Uvijek se trudim da zavrsim svoj zadatak do kraja.
3. Koje su vaše najveće slabosti?:
- Najveca slabost mi je sto ne mogu ostati na serveru duze od 22:00h

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam biznis, DA
 

Zgembo

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
104
1. Vaše ime u RL: Mirza
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-9h
5. Vaš Diskord: Zgembo Krhkic#8766
6. Vaše Ingame ime: Zgembo Kehkic
7. Vaš ID: 8927

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima. Želim svojim radom poboljšati roleplay na serveru. Kao admin maksimalno zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti?
Uvijek pravedno odlucujem i prema svima se isto odnosim. Igram roleplay od svoje 12 godine. Bio sam high rank kako u drzavnim organizacijama tako i u mafijama, te znam dosta pravila sto se tice istih. Poznajem sva roleplay pravila, isto tako skoro sva pravila na ovom serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
U jako kratkom trenutku mogu postati zivcan pa iz tog razloga sam par puta bio kaznjen. Ali nastojim da se to ne ponavlja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Dysh

Player
Player
Joined
May 13, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL Luka Kapetanovic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona +1
4. Prosječna aktivnost na dan 3h-8h
5. Vaš Diskord Dush#9693
6. Vaše Ingame ime Kevin Smokh
7. Vaš ID 14487

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Primetio sam u zadnjih par nedelje veoma toxic rp kako jedan drugom psuje majku vredja ga po nacijonalnosti ... Zelim da to pokusam da promenim.
2. Koje su vaše prednosti?
Odlučnost, ljubaznost , osećaj odgovornosti bio sam vec admin na drugim serverima kako na balkanskim
3. Koje su vaše najveće slabosti? Kada dolazim u nova okruzenja ne slazem se sa svima , a i sa komanda ce mi trebati malo vremena da se snadjem (1,2 dana) .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? DA!!!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom