Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: do 10h
5. Vaš Diskord: Uros#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Skoric
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Zelim postati admin grand RolePlaya zato sto volim pomagati ljudima i zeleo bih kazniti svakog ko krsi pravila. Odlicno znam sva pravila servera.
2. Koje su vaše prednosti?
-snalazim se u situacijama, posten sam, saslusacu vise puta pa cu tek onda doneti odluku, nepravim greske,
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da, Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis
 

Sinsz

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
83
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Informacije
1. Vaše ime u RL:Mateja
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:8-14 H
5. Vaš Diskord:nekooo....#9398
6. Vaše Ingame ime:Neko Ace
7. Vaš ID:22060

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim biti admin jer volim pomagati drugim ljdima na serveru,zelim da server ima malo vise smislai da ljudi ne prave nevolje zbog kojih idu u demorgan.Zelim pomoci novim igracima da ih uputim u rp situacije sta smeju sta ne da rade
2. Koje su vaše prednosti? U zadnjih mesec dana sam se bas uputio u rp i od prilike znam da je neki igrac prekrsio nesto samo ako vidim ili cujem
3. Koje su vaše najveće slabosti? Kada neko nekom vredja majku
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Jesam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
5. nemam biznis
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
375
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Reg1#9359
6. Vaše Ingame ime: Miki Obama
7. Vaš ID: 6458


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-
Igram vec oko 8 meseci na ovom projektu, ucestvovao sam u dosta RP situacija, i u zadnje vreme nisu mi toliko zanimljive kao pre
- Volim da pomazem drugima na svaki moguci nacin, i biti administrator mi dosta pomaze u tome


2. Koje su vaše prednosti?
-
U Crime Organizacijama sam tokom skoro svog igranja na ovom projektu, i mislim da bi bio dobar Curator istih, ali do toga ce da prođe malo vremena ako udjem u administraciju
- Tokom igranja na projektu, ucestvovao sam u velikom broju RP situacija
- Kao sto sam vec rekao, volim da pomazem drugima, sto je i jedan od glavnih razloga zasto zelim biti administrator
- Komunikativan sam


3. Koje su vaše najveće slabosti?
-
Brzo se iznerviram
- Nestrpljiv sam


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?:
-
Da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
-
Nemam biznis
 
Last edited:

Beldin Roose

BELDIN ROOSE
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
91
1. Vaše ime u RL : Beldin
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7 do 15h
5. Vaš Diskord : ꧁༒☬𝓑𝓔𝓛𝓓𝓘𝓝☬༒꧂#2543
6. Vaše Ingame ime : Beldin Rooose
7. Vaš ID : 11003

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i tako da mislim da bi korisniji bio kao administracija pomagao bi da im lakse pojasnim igracima da rjese situacije i da im lakse bude, ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak.
2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, smiren i u situacijama i snima sve situacije sa dozvoljenim programima , poslusan, al prije svega pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da.
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije
1. Vaše ime u RL Nicolas
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord nixqqqq#6981
6. Vaše Ingame ime Nikola Haze
7. Vaš ID 8569

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Mislim da mogu ovaj server učiniti boljim, pre svega pomagao bih ljudima koji su novi, većina admina samo paste-a postavite pov na forum sad, nema svako pov neki novi igraci ne znaju da treba, objasnio bi im pomogao da se snadju, pre svega svoju poziciju ne bih zloupotrebio ili na bilo koji nacin ostetio sebe i druge.
2. Koje su vaše prednosti? Dugogodišnje RP iskustvo i smirenost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam puno ali imam jednu koju ne vole ljudi, nakon sto mi se ta smirenost u nekoj situaciji istrosi umem da se izvicem na nekog ali naravno to ne bih radio kao admin
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam Biznis.

Takodje sam bio vec primljen za admina ali nazalost nisam mogao doci na interview
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin iz razloka da olakšam posao adminima, zato sto mi je to dosta zanimljivo, aktivan sam igrač.
2. Koje su vaše prednosti? Znam dobro riješavati neke situacije, siguran sam u svoju odluku, smirena sam osoba, itd.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Rio Flo

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
21
Informacije
1.
Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Pekex#9167
6. Vaše Ingame ime: Rio Smith
7. Vaš ID: 17566

Dodatne inforamcije
1.
Zašto želite postati admin: Zeleo bih malo da se posvetim poslu kao administrator i naravno ulozio bih vremena, naravno takodje aktivan sam u gradu poprilicno dosta, zeleo bih da pomazem igracima. Bio sam leader NG i u svim organizacijama sam bio, naravno bio sam i adminsitrator, tako da znam 90% pravila. Hteo bih da se posvetim da sprecim krsenja pravila zato sto sam primetio od kako sam izaso iz administracije da sve vise i vise ima krsenja pravila. Naravno sacuvao bih server od ljudi koji krse pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Strpljivost, Snalazljivost, Spretnost i Koncetracija.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam poprilicno neke slabosti ali evo jedne koja ja jedina umem da se iznerviram kao svi ali naravno u retkim slucajevima bas retkim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Don_Luka

Player
Player
Joined
Apr 10, 2022
Messages
14
Informacije
1. Vaše ime u RL Luka
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 4-9h
5. Vaš Diskord ! Lukaa#0759
6. Vaše Ingame ime Luka Darkinn
7. Vaš ID 15304

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Od pocetka ovog roleplaya oprobao sam se u svemu i svacemu (kradja kola, zamenik porodice, visi cin organizacije,kupovina razlicitih predmeta) tako zelim postati i administrator da bih pocetne igrace uveo u proces igranja ovog servera, kako da im postane zanimljivo. I ostale igrace koji mnogo grese u igri, krse pravila bio bih tu da ih opomenem. Pokazao bi im pravu stranu ovog servera.
2. Koje su vaše prednosti? Dobro se snalazim u svemu sto dobijem (svaki zadatak da resim ili situaciju), veoma sam strpljiv i posavetovao bih se sa nekim administratorom kada bi situacija bila bas cudna i ne bih znao koga da kaznim.
3. Koje su vaše najveće slabosti? iz mog ugla nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Bez ikakvih problema
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da. Prodao bih da i drugi igraci mogu fino da zaradjuju na njemu.
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
1. Vaše ime u RL: Stjepan Koturic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: EET
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Tefo#3424
6. Vaše Ingame ime: Tefo Shaomy
7. Vaš ID: 8979

1. Zašto želite postati admin?
imam jaku zelju posto sam u gradu 9 mjeseci i kao iskusni igrac u ovom gradu
znam dosta pravila uvjek pomazem ljudima i objasnjajem im ako im nesto nije jasno i uvidio sam mnogo puta
da se ljudi hoce uvjek vadit na zvanje admina i unistavanja roleplaya mislim da se to mora popravit
organizacijama zelio bih prenijet svoje znanje i poznanstvo drugima u ovom gradu, bio sam svasta u ovom gradu
bio sam u raznim organizacijama i sam lider jedne organizacije volio bih se oprobat u tome ako mi date sansu,
volim da upoznajem nove ljude
2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su strpljiv snalazljiv volim da saslusam obe strane i donesem odgovarajucu odluku
3. Koje su vaše najveće slabosti? ne vjerujem da imam slabosti do sad sam se izvuko iz svakakvih situacija
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste admin? Da nemam biznis
 
Last edited:

Velja Panther

Blocked
Blocked
Joined
Feb 27, 2022
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u RL: Veljko
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-10
5. Vaš Discord:Veljko Obama#7215
6. Vaše Ingame ime: Veljko Obama
7. Vaš ID:17452

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Bio sam na Fivem serverima admin i dosta znam pravila. Volim da pomazem novim igracima kako bi uzivali na server i ostali.I tako ako bi bio admin kaznio bi igraci koji krse pravila i ometaju druge igrace u rp.Bio sam skoro u svim organizacijama i znam dobro pravila a imam mnogo iskustvo u rp i igram grand 4 ipo meseca.
2. Koje su vaše prednosti?
-brzo učim.
-brzo reagujem na stavri.
-znam dobro da resavam situacije.
-poznajem skoro sva pravila i bio sam u sve org.
-Aktivan.
-saslusam obe strane.
-iskustvo u RP. i puno sam smiren.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ja sada nisam primetio slabosti ako vi primetite kazite mi i jacu ih ispraviti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da (naravno).
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):da (nemam biznis svakako).


Fodi9K.gif
 
Last edited:

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime: Zed Darkun
7. Vaš ID: 7925

1. Zašto želite postati admin? Imam vec iskustva kao admin na dosta servera, voleo bih da pomognem zajednici i da pomazem novim igracima,, svidja mi se kompletan server.
2. Koje su vaše prednosti? Vredan, pouzdan, razuman i korektan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Spreman sam
 
Last edited:

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
151
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3h-6h
5. Vaš Diskord: jox#0075
6. Vaše Ingame ime: Leo Brutal
7. Vaš ID: 8802

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?


  • Posle mog duzeg iskustva u RP-u zelim da se oproban u necem novom.

  • Mislim da pre svega svojim znanjem mogu da doprinesem ovoj zajednici, te samim tim smanjim kolicinu krsenja pravila.

  • Svoje slobodno vreme provodim gledajuci zalbe na forumu tako da sam se dosta nagledao istih I mislim da bih bio dobar u resavanju zalbi.

  • Volio bih pomagati igracima kako bi zavoljeli ovaj server i kako bi uživali u njemu.

  • Odgovarao bih na tikete sto prije moguce i svakom igracu bih izasao u susret sto prije.
2. Koje su vaše prednosti?




· Poznavanje svih RP pravila, kao I poznavanje pravila grada.

· Predhodno iskustvo na visim pozicijama u vise organizacija (FIB Lider, LSPD 3+ mandata kao Komanda I Vrhovna Komanda, SAHP 1 mandat kao Komanda, BLOOD STREET GANG, BALLAS kao jedan od vecih cinova) te samim tim mislim da imam dovoljno iskustva u svim predelima, tako da mi ne bi bio problem da resavam bilo koju vrstu zalbi.

· Veoma sam smiren, pazljivo pogledam situaciju I svaku sitnicu sklopim tako da konacna odluka bude veoma korektna.

· Jedna od prednosti mi je to sto umem da prihvatim I priznam gresku, pa uvek pokusam da popravim svoje greske I usavrsim svoje znanje.

· Umem da prihvatim kritike I savete koje dobijam za svoj rad.


3. Koje su vaše najveće slabosti?

  • Inace sam smiren ali ukoliko dodje do nepravde umem da postanem ljut.
  • Tvrdoglavost.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

  • Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

  • Da
 
Last edited:

mihajlo Nikolic

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
388
Informacije
1. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h
5. Vaš Diskord: Rich Viktor #0101
6. Vaše Ingame ime: Rich Viktor
7. Vaš ID: 16947
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Zelim postati deo staff teama jer imam jako dosta iskustva sa RPom , bio sam admin pre nekih 2-3 meseca te sam tada napravio najvecu gresku od kada sam poceo igrati na serveru a to je da sam odlucio napustiti administraciju . Voleo bih dobiti drugu sansu (samo jos jedom-zadju) jer sam vrlo lepo radio posao admina . Pomagao sam dosta igracima , naravno pravio sam i greske kojih sam svestan i ukoliko bih dobio 2u sansu obecavam da se nece ponavljati ...
2. Koje su vaše prednosti? Znam odlicno pravila , imam iskustva kao admin , dosta sam aktivan , slusam i postujem nadrenjene
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam nekih specijalnih slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno , iovako nemam biznis

🙏

ovo je covek koji krsi mnogo pravila i nebi trebali da ga primite
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije
1. Vaše ime u RL David
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 6 do 10 sati
5. Vaš Diskord David Venganza#6621
6. Vaše Ingame ime David Venganza
7. Vaš ID 7167

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volio bih postati Administrator na ovome serveru imam dosta iskustva aktivan sam prije svega imao sam priliku biti lider organizacije 2 puta. Znam pravila servera.
2. Koje su vaše prednosti?
Igram na Grandu vec od 11. mjeseca ako se ne varam znam sve stvari što se tiče oko servera koje mogu biti korisne za nove igrače. Znam pravila servera i volim pomagati drugima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti jedino što ne podnosim kad ljudi budu toksicni.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Ile❤

Player
Player
Joined
Jun 13, 2022
Messages
112
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ile
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 11-12h
5. Vaš Diskord:ile 2913
6. Vaše Ingame ime: Ile Salvatoree
7. Vaš ID: 23597

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelim da postanem pomosnik administracije zato sto ocu da odgovaram na ticket-e da bi igrace RP-a dobijaju sto brze odgovor na njihova pitanja da mogu pomoc i isto adminima koji pomazu kada ih neko pozove a ja da odgovaram na pitanja.Ponatamo cu sve vise i vise napredovat .
2. Koje su vaše prednosti? Igrao sam duze vreme na engleski server od pocetka kada se tek otvorio. Igram sada na srpski server igro pre i na SAMP-u tako da pravila nisu mi problem.
3. Koje su vaše najveće slabosti? ovako slabost kod mene ne vidim ako ima neke slobodno recite to i ispravljam sve.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? bicu pomocnik ako prodzem ali svakako DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA.





 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
1. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h
5. Vaš Diskord: Viktor §#0001
6. Vaše Ingame ime: Bruno Mours
7. Vaš ID:16947

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Voleo bih postati administrator iz razloga sto bih voleo pomagati igracima kojima je pomoc potrebna / novim igracima . Bio sam u svim organizacijama te imam iskustva u RPu i od pre sa Fivem i SAMP servera . Jako bih voleo da radim taj posao i da pomazem igracima
2. Koje su vaše prednosti?
Iskustvo u RPu , slusam nadredjene , siguran u sebe , uvek saslusam obe strane pa tek tad donesem pravu odluku
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da !
 

Johnny Shayk

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
500
1. Vaše ime u RL : Novak
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : UTC + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-8 h, vikendom 12h +
5. Vaš Diskord : Novke#7923
6. Vaše Ingame ime : Johnny Delugo
7. Vaš ID : 1361

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da postanem admin zato sto zelim da pomazem novim ljudima u gradu , dajem savete , da doprinesem nesto gradu , novim ljudima da pomognem da se snadju oko bilo cega , takodje da sprecim ljude koji rade nesto pogresno i nepravilno.Nakon godinu dana u gradu ja sam siguran da mogu raditi posao administracije pravilno i odgovorno.
2. Koje su vaše prednosti?
Imam dosta prednosti uglavnom znam da se ponasam prema ljudima u gradu , strpljiv sam , smiren , sve brzo ucim , poslusan , komunikativan , vredan , uporan .
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam neke ozbiljne slabosti koje bih moga da navedem.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da uvek sam spreman na bilo sta da pristanem ukoliko je potrebno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: UTC+01:00
4. Prosječna aktivnost na dan: od 12 do 14 sati na dan
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime: Bube Kralj
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pa ocu da pomazem judima koj su glicani i da pomazem judima ako me pitaju za nesta
2. Koje su vaše prednosti?
Prednos e sta ce da pomazem svi judi.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam slabost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
da napustio bih
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
nemam biznis
 
Last edited:

Adonis Zabataaa

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
200
1.Vase ime u Rl:Adonis
2.Vase godine:17
3.Vremenska zona:UTC + 1
4. Prosječna aktivnost na dan:8h
5.Vas Diskord:Bojkix#9869
6.Vase Ingame ime Dimitri Jones
7.Vas ID:295
Dodatne informacije
1.Zasto zelite postati admin?
Zelim da sve prekrsaje kaznim i da rp bude na zavidnom nivou
2.Koje su vase prednosti?
Dugo sam u gradu od prvog dana znam sva pravila stoga imam dosta iskustva...
3.Koje su vase najvece slabosti?
Nemam neke slabosti koje bi mogao da navedem ovde
4.Hocete li biti spremni napustiti RP zivot da bi ste postali admin?
Bez problema da jer zelim da popravim situaciju u gradu
5.Hocete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Zasto da ne
 

Kole/

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
103
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Konstantin Popovic
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Oko 3h preko dana u vecernjim oko 5h. Sve ukupno oko 8h
5. Vaš Diskord: Kole#3166
6. Vaše Ingame ime: Cody Darkin
7. Vaš ID: 8500

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin zato sto hocu pomagati pocetnicima i ako nesto treba uvek cu se javiti da mu pomognem, lose se osecam kada moje drugove admini posalju u demorgan i ja da sam admin uvek bih prvo reko da su to uradili lose ako neznaju a ako znaju slao bi ih u demorgan. Uvek bio bio tu , sve tickete bih ispunio. I volim da pomazem ljudima na nacin admina a ne policajaca ili doktora jer sam sve to isprobao i najbolje bi mi bilo da budem admin to je samo moje misljenje.

2. Koje su vaše prednosti?
Uvek sam tu kada nekome treba pomoc, imam brze prste brzo bih se odazivao na pozive, uvek sam u tome da saslusam obe strane price i da donesem pravednu odluku.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje slabosti su kada mi neki pocetnik trazi pomoc u vidu novca ili prevoza. Ali znam da kada budem admin necu moci to raditi.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator.)
Bio bih spreman da imam biznis ali posto ga nemam vec sam spreman.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom