Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
49
Informacije
1. Vaše ime u RL:Ivan Radovic
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8'+sati
5. Vaš Diskord:Ivan Kashh/16279#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Radulovic
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Prvo sto jeste da zelim pomognem novim igracima.Zelim takodje da se pravila postuju.Zelim takodje da nekako popravim rp kako mogu.
2. Koje su vaše prednosti?
Da sam dobar covek.Volim da pomazem.Volim da objasnjavam da vise puta objasnjavam ljudima ako im nesto nije jasno.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepravda,zicira me konstanto krsenje pravila

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Hocu,jer sam se naziveo tog rp zivota.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
Prijavio sam se jer sam proslu povukao zbog nekih razloga
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
224
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola.D
2. Vaše godine: 16.5
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Minimum 2h makimum 24h i vese ako je potrebno
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Imam iskustvo i bio sam prisutan dok administratori pomazuni resavaju probleme meni to izgleda zanimljivo i mislim da je red da se uspribam u necemu novom igram vec skoro godinu ipo dana na projektu Grand Rp igrao sam na engleskom RS i IT
2. Koje su vaše prednosti? Umem da smirim ljude i probam da resim stvari sto bez bolnije
3. Koje su vaše najveće slabosti? Idem u srednju pa nisam bas svaki dan ru svaki drugi i vikendom
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator
Da
 

Luka Whitee

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
243
Informacij
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h+
5. Vaš Diskord: ziki#8762
6. Vaše Ingame ime: Luka Diazzz
7. Vaš ID: 24503

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati administrator na grand rp rs projectu jer zelim pomoci serveru da se izbori protiv igraca koji krse pravila, kvare rp situacije i koriste druge igrace radi svoje zabave i kvare rp drugima kako bi poboljsali sebi. Smatram da svako ko krsi pravila treba biti kaznjen jer je kazna najbolje resenje za krsenje pravila i cisto sumnjam da bi neko posle kazne prekrsio to isto pravilo. Takodje, zelim da postanem admin jer zelim da se oprobam u necemu novom i vidim kako rp svet izgleda iz ugla admina. Obisao sam sve organizacije, bande, lspd, sahp, ems, fib… i proveo veoma lep period tamo, upoznao mnogo ljudi koji su mi pomogli i naucili me dosta stvari, ali jednostavno, posle toliko dobre zabave i lepih uspomena, nije mi vise to to. Malo mi je dosadio rp i zeleo bih da pomognem onima kojima je i dalje zabavno da sto duze tako i ostane.
2. Koje su vaše prednosti?
-Jako brzo ucim nove stvari
-Poslusan sam
-Uvek vrlo dobro razmislim pre nego sto donesem odluku
-Uporan sam
-Uvek volim sa pocetak smiriti situaciju i resiti je na fer i korektan nacin
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ponekada mogu biti nesiguran u sebe
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator
Naravno, nemam biznis ali bih bio spreman i da imam.
Hvala na citanju i srecno ostalim aplikantima :)
 
Last edited:

Cengela Sefovic

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
341
1. Vase ime u rl: Vladimir Vujovic

2. Vase godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h

5. Vaš Diskord: Vlladex XD#7723

6.Vase Ingame ime: Cengela Sefovic

7.Vaš ID: 4237

Dodatne Informacije

1.Zašto želite da postanete admin?
Zelim da postanem administrator zato sto sam vec duze vreme na serveru, dugo sam RP-ao i znam kako server funkcionise. Zelim da pomognem novim igracima i zelim da kaznim igrace koje krse RP pravila i koji prave los RP.

2.Koje su vaše prednosti?
Veoma sam strpljiv, uvek lepo objasnim i dobar sam sa ljudima. Imam dosta iskustva u RP-u, igram na serveru vec dosta dugo vremena i smatram da bih bio odlican administrator. Vec sam jednom bio admin, tako da znam kako sta ide.

3.Koje su vaše najvece slabosti?
Smatram da nemam slabosti.

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da, vec duze vreme rp-am i pomalo pocinje da mi bude dosadno.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam ja tih para za biznis, a kad bih imao, Da prodao bih ga.
 

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670

Dodatne Informacije
1.
Zašto želite postati admin asistent?
- Smatram da sam iskusan te da odlicno znam pravila servera s obzirom da sam tu od pocetka. Želim pomoći novim igračima da se bolje snađu i bude im što zanimljivije igrati na ovom serveru i pomognut ostalim igračima oko nekih stvari koje ne znaju.
2. Koje su vaše prednosti?
- Smiren sam i teško me iznervirati, saslušam svakog igrača što mi kaže i uvijek odgovaram na pitanja.
3. Koje su vaše slabosti?
- Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Prijavljujem se za asistenta tako da ostajem u RP životu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Prijavljujem se za asistenta.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju

Aleksa#0910-Aleksa Milivojevic|2524
Ivan Kashh/16279#2491-Ivan Radulovic|16279
fica#3584-Filipina Marinkovic|14426
PoznatiGospodin#0759-Luka_Darkinn|15304
Niksa#2711-Leonardo Colombo|22282
Nikola 🧸#5607-Nikola Darkin|3674
БрзаСмртZutiiiot#9503-Zika Zuti|8206
Vlladex XD#7723-Cengela Sefovic|4237
PACO#8200-Paco Melone|9879
BABUSKA#1035-Uros Obilic|4211
Triwodo #3913-Teodor Triwodo|18441
ziki#8762-Luka Diazzz|24503

Intervju će biti DANAS od 20:00 do 21:00h ( 15.10.2022 )
Interview će biti u čekaonici.

 
Last edited:

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670

Dodatne Informacije
1.
Zašto želite postati admin asistent?
- Smatram da sam iskusan te da odlicno znam pravila servera s obzirom da sam tu od pocetka. Želim pomoći novim igračima da se bolje snađu i bude im što zanimljivije igrati na ovom serveru i pomognut ostalim igračima oko nekih stvari koje ne znaju.
2. Koje su vaše prednosti?
- Smiren sam i teško me iznervirati, saslušam svakog igrača što mi kaže i uvijek odgovaram na pitanja, in game sam kada mogu i aktivna sam.
3. Koje su vaše slabosti?
- Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Prijavljujem se za asistenta tako da ostajem u RP životu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Prijavljujem se za asistenta.
 

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
317
1. Vaše ime u RL Matea-Teo Cvetkovic (imam 2 imena)
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5 do 6h
5. Vaš Diskord Cvetkovicc333#9537
6. Vaše Ingame ime Teo Cvetkovic
7. Vaš ID 5498

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zato sto sam zainteresovan i sposoban i pametan za tako nesto kao i dobra komunikacija sa ljudima.
2. Koje su vaše prednosti?
to sto sam aktivan,normalna komunikacija nisam nervozan niti toxican, pre svega dobaar sa svima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nisam otkrio slabosti ali ocekujem da imam ali probacu da ih uklonim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da.
 

Gordan Nikolic

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
62
Informacije
1. Vaše ime u RL: Gordan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-16
5. Vaš Diskord- Gogss#5466
6. Vaše Ingame ime: Gogi Tajfun
7. Vaš ID: 10905


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pre svega da pocnem prvi put kada sam usao na grand prvo sto je bilo jeste to da nisam znao niti kako niti sta niti gde, proucio sam malo skriptu uz pomoc drugara i naravno za svaku stvar sto nisam znao ili mi nije bilo jasno ja sa pitao admine u tom pocetnom mom delu sam mislim da se tako izrazim mnogo dosadan, ali tako je kako je sad. Znam da sam radio ne oprostive stvari i razumem sve bio sam pre ovoga clan administracije i znam kako idu stvari na zalost moju jednog dana desilo se to da sam greskom uradio to sto sam uradio ali na zalost nisam imao evidenciju i dokaze, u redu to cu ostaviti to je posebna prica ocu da kazem da znam za svoje greske obecao sam da ako se ponovi jos jedna da me nikad ne vratite na server i svestan sam toga, da predjem na stvar, uglavnom znam kako funkcionise sve oko administracije do kojeg sam imao priliku da naucim i vidim volim pomagati ljudima jer ima dosta pocetnika kojima pola i vise stvari nisu jasne i ne znaju gde kako kome da se obrate za pomoc naravno administracija je tu da bi pomogla. Uvek sam bio i bicu tolerantan prema novim igracima i naravno starim kojima nesta nije jasno jer jednostavno iznutra se osecam ispunjeno kad znam da sam danas pomogao nekome i ucinio dobro. Ima jos mnogo toga ali mislim da nisam dovoljo velik faktor da bi vi citali tolku prijavu meni jednostavno pokazat cu se dobro u poslu i dokazacu da sam se mnogo promenio.
2. Koje su vaše prednosti?
-volim pomagati ljudima
-druzeljubiv sam
-znam kako radi sve oko ovog posla
-znam kako se ponasati
-vrlo sam tolerantan i kulturan
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da da, ja sam se prvi put u ovom projektu upustio u Martu mesecu 2021 godine kada je postojao samo Engleski server prosao sam skoro 2god na RP projektima od Grand RP i vise mi je zdosadio rp ocu da se malo relaksiram i posvetim se ka tome da ima vise zadovlojnih ljudi na serveru.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno.


Hvala na citanju prijave.
Postovanje, Gogs Funjara.
 
Last edited:

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Čestitam odabrani ste za admin intervju




Intervju će biti DANAS od 20:00 do 21:00h ( 15.10.2022 )
Interview će biti u čekaonici.

Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-6h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID - 15810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vreme u državnim organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskustva i ostalo vezano za to.
2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Odgovoran
- Volim da saslusam
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Normalne slabosti .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis
 

Nick Santoro

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
393
1. Vaše ime u RL: Moje RL ime je Nikola
2. Vaše godine: OOC imam17
3. Vremenska zona: Moja vremenka zona je: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko tjedna 10-12 sati, a preko vikenda 15+ sati.
5. Vaš Diskord: Moj disord je: Niđo158#6602.
6. Vaše Ingame ime: IC se zovem: Nick Bregana.
7. Vaš ID: Moj ID je: 16780.

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim da postanem admin zato što želim da se RP na ovom serveru dovede do savršenstva ili koliko god je do moguće, isto tako imam iskustva kao admin na ostalim RAGEMP i FIVEM serverima te se želim također pružiti svu pomoć i ljudima na ovom serveru kao i što sam tamo radio.

2. Koje su vaše prednosti? Da budem iskren i nemam sad neke pretjerane prednosti, ali opet neke imam:
Kada nešto odlučujem volim saslušati obje strane. Te sam u tome strpljiv i nikoga ne teram da samo izgovori nego mu dajem vremena da mi polako objasni određenu situaciju.(To sam radio i u LSPD i ostalim državnim organizacijama te dok sam bio admin na ostalim serverima)
Nisma brzoplet, ako nešto ima za riješiti polako ćemo dok ne nađemo zajednički jezik.
Marljivost, zato što volim da kada se nešto radi da se to napravi kako treba i ljubaznost prema svima.
Isto tako imam dugo iskustvo igranja RP i samim tim odlično poznajem pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje najveće slabosti su da nevolim nepravdu i one ljude koji se prave da su upravu a ustvari nemaju pojma o čemu govore.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Jesam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Iako ga nemam, spreman sam.
 
Last edited:

Noxy Boss

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
46
1. Vaše ime u RL Matea-Teo Cvetkovic (imam 2 imena)
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 5 do 6h
5. Vaš Diskord Cvetkovicc333#9537
6. Vaše Ingame ime Teo Cvetkovic
7. Vaš ID 5498

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zato sto sam zainteresovan i sposoban i pametan za tako nesto kao i dobra komunikacija sa ljudima.
2. Koje su vaše prednosti?
to sto sam aktivan,normalna komunikacija nisam nervozan niti toxican, pre svega dobaar sa svima.



HAHAHAHAHAHHAH I SMARA LJUDE KAO MENE A TO MU NIJE BIO POSO DA MENE SMARA
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
820
Informacije
1. Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan :8:10 sati
5. Vaš Diskord :Triwodo #3913
6. Vaše Ingame ime :Teo Ahil
7. Vaš ID :18441

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Hteo bi se isprobati u necem novov.Imam ja mislim dovoljno iskustva da bi postao admin usustini hteo bi da budem isto admin da unapredim rast servera da pomognem drugima smatram da sam spreman.

2. Koje su vaše prednosti?
strpljiv nisam toxic u nekim situacijama koje igraci ne mogu da vide gresku ja mogu da je vidim

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Iskreno mislim da nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 
Last edited:

Nino Barbarossa

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
68
1. Vaše ime u RL Nino
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona (UTC+01:00)
4. Prosječna aktivnost na dan 8 sati
5. Vaš Diskorda Nino 49 #8430
6. Vaše Ingame ime Nino Sabovic
7. Vaš ID 12627

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin kako bih pomagao administraciji i ljudima kojima treba pomoc.
2. Koje su vaše prednosti?
Sposobnost rada u timu
- Odlučnost
- ljubaznost
- osećaj odgovornosti
- Elastičnost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam nikakve slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nisam ni imao ali prodao bi svakako.
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
1. Vaše ime u RL - Aleksandar

2. Vaše godine - 17

3. Vremenska zona - GTM+2

4. Prosječna aktivnost na dan - Od 8-10 sati dnevno

5. Vaš Diskord - leby#3357

6. Vaše Ingame ime - Leby Whitney

7. Vaš ID - 19862



Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? - Da bih voleo da pomazem ljudima i da svojim radom doprinesem projektu GrandRP balkanskom serveru.

2. Koje su vaše prednosti? - Strpljivost, uvek sam tu da pomognem, nevolim nepravdu, i dosta sam poznat sam po tome sto svuda dolazim na vreme.

3. Koje su vaše najveće slabosti? - Pomalo sam emotivan i dosta tvrdoglav.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? - Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da.
 
Last edited:

RodaRodic

Player
Player
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
1. Vaše ime u RL: Roda
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona:
UTC+01:00
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Rodic490 #5324
6. Vaše Ingame ime: Roda Rodic
7. Vaš ID: 31567


Dodatne Informacije

1. Lider za: Federalni Istrazni Biro ( FIB )


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Za ovakvu organizaciju je potrebna jako velika ozbiljnost i trud. Smatram da to posedujem i kao lider da cu to proslediti na nove agnete u Federalnom Istraznom Biro-u ( FIB ) .

- Posedujem jako veliko iskustvo u drzavnim organizacijama,pokusacu da kao lider naucim svoje agente nesto,da pre svega budu ljudi u igri i van nje.

- Jako sam ozbiljna osoba i znam sta radim, isto tako znam sta cu raditi sa svojom organizacijom i ljudstvom u njoj.

- Kao director FIB-a se necu mesati u poslove ostalih organizacija,gledacu da moju organizaciju ne stavim u neki problem.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Kako bi jedna organizacija ostala u dobrom radu potrebni su jako ozbiljni i vredni agenti koji poznaju pravila grada i pravila nase organizacije.

- Kriterijumi za pridruzivanje u Federalni Istrazni Biro ( FIB ) :
Minimum 15 OOC godina,jako dobro poznavanje pravila grada,trud,rad,disciplina.

- Poboljsao bi regrutaciju sa lepsim i boljim RolePlay-om kao na primer : Svaki novi agent ce morati proci test izdrzljivosti,psiho test nakon tih testova bi znao da li je agent spreman za svoj posao koji je jako ozbiljan i disciplinovan.

- Kao Direktor cu poboljsati svaki vid RolePlay-a.

- Zahtevao bih od moje high command-e da malo uvezbaju brzinu odazivanja na talacku,pljacku i tako dalje
kako bi zivot taoca bio sto pre spasen.

- Ne bih dopustio da moja organizacija lako propadne,ima jos dosta stvari koje bih poboljsao ako uzmem FIB to cu i dokazati svim gradjanima i agentima.
 

mateja231

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja Mihailovic
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona : GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan : sve zavisi zbog skole ali oko 3 sata minimum a nekad i ceo dan
5. Vaš Diskord :mateja#0528
6. Vaše Ingame ime :Mateja Dior
7. Vaš ID :25455

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Voleo bi da pomognem drugima, cini mi se kao lep i zanimljiv zadatak.

2. Koje su vaše prednosti?
Posten sam, nebi postedeo prijatelja ako prekrsi pravilo i prema svima bi se jednako ophodio

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Iskreno mislim da nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
 

Sinsz

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
83
Informacije
1. Vaše ime u RL:Mateja
2. Vaše godine;19
3. Vremenska zona:Gmt +2
4. Prosječna aktivnost na dan:8 do 10h
5. Vaš Diskord:! nekoo..#9398
6. Vaše Ingame ime:Neko AshFord
7. Vaš ID:22060

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin jer volim pomagati drugim ljudima,i zbog toga sto sam bio admin na nekim serverima.
2. Koje su vaše prednosti?
,bio sam admin na nekoliko fivem servera i na jednom sam co owner,tako da imam iskustva u tome.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom