Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Leonardo Bregana

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikša
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h
5. Vaš Diskord: Niksa#2711
6. Vaše Ingame ime: Leonardo Colombo
7. Vaš ID: 22282

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Na ovom serveru sam već jedan veoma dug period nažalost nemam iskustva u administraciji, bio sam lider EMS-a, ali bih ga volio u ovom staff radnom kolektivu, dobro poznajem RP pravila posao admina iziskuje dobro poznavanje RP pravila i dobru procjenu u datoj situcaiji i ovaj posao mi je jako interesantan.
2. Koje su vaše prednosti?
Ja za sebe smatram da mogu da prepoznajem krivce u datoj situcajij (naravno uz date dokaze) i situacije bih riješavao bez konflikta.
Dobro poznajem RP pravila.
Kroz iskustvo lidera sam stekao dobru komunikaciju sa igračima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Jedina slabost koju imam jeste kratak fitilj. To znači kada me neko vrijeđa porodicu i ujedno i mene ja moram da odgovorim i da se svađam sa tom osobom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Jesam, spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Jesam.
 

Matej Shelby

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Oct 29, 2021
Messages
90
1. Vaše ime u RL - Matej

2. Vaše godine - 18

3. Vremenska zona - (GMT+2)

4. Prosječna aktivnost na dan - Ovisi kakav dan imam, ujutro radim, popodne polažem za auto, inače 8-10/11h dan.

5. Vaš Diskord - Seksi #3978

6. Vaše Ingame ime - Nora Kennedy

7. Vaš ID - 6112

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vrijeme u bandama i u državnim organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskustva i ostalo vezano za to.

2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Kulturan
- Velika poštenjara, mrzim laži i prepirke, volim sve mirnim putem
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
- Slabije izgovaram R
- Slabija komunikacija
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis




 

Sinsz

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
83
Informacije
1. Vaše ime u RL:Mateja
2. Vaše godine;19
3. Vremenska zona:Gmt +2
4. Prosječna aktivnost na dan:8 do 10h
5. Vaš Diskord:! nekoo..#9398
6. Vaše Ingame ime:Neko AshFord
7. Vaš ID:22060

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin jer volim pomagati drugim ljudima,i zbog toga sto sam bio admin na nekim serverima.
2. Koje su vaše prednosti?
,bio sam admin na nekoliko fivem servera i na jednom sam co owner,tako da imam iskustva u tome.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
 

Vlada Flow

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
264
Informacije
1. Vaše ime u RL : Vlada
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4h+
5. Vaš Diskord : vlada#6912
6. Vaše Ingame ime : Vlada Santorov
7. Vaš ID : 19485

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati administrator zato sto mi je celokupan RP dosadio i ovaj posao mi je uvek privlacio paznju. Zelim okusiti nesto novo, takodjer mislim da se dobro poznajem u RP i znam sva pravila.
2. Koje su vaše prednosti?
- Strpliv sam, uvek cu saslusati igraca sta ima da kaze i nikad necu biti grub
- Aktivan sam
- Brzo svatam
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Brzopletost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da, Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Luka Whitee

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
243
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+
5. Vaš Diskord: ziki#8762
6. Vaše Ingame ime: Luka Diazzz
7. Vaš ID: 24503

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati administrator na Grand RP RS projectu jer u zadnje vreme dolazi dosta novih igrača koji su igrali na serverima gde je rp da udjes u igricu i dobijes od lika na ulici 100mil. i vozis po gradu lamba od 10 miliona. Takvi igrači nisu upoznati sa pravilima RPa i često umeju da iskorišćavaju druge igrače da bi se zabavili, i desava se da totalno upropaste RP u nekim slučajevima. Takodje želim da vidim kako RP svet uopšte izgleda iz ugla admina, jer se nikad do sada nisam nalazio u takvoj poziciji. Voleo bih da pomognem RS projectu da se izbori protiv ljudi koji krse pravila i da usavrše ovaj project koji je po mom mišljenju najbolji na balkanu trenutno. Nema NPCeva, stalno ima igrača i jako je opširan pojam Grand RP, u nekim situacijama se osetim baš kao da sam u pravom životu.
2. Koje su vaše prednosti?
-Nikada se ne zalećem, uvek razmislim pre nego što donesem neku odluku
-Kada pogrešim, uvek priznam grešku i ne svaljujem krivicu na druge ljude, prihvatam kritike od drugih ljudi i potrudim se da se ne ponovi to što mi je neko zamerio
-Vrlo sam inteligentan i brzo naučim nove
stvari i učim na svojim greškama.
-Veooooma sam uporan
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-U nekim situacijama mogu biti vrlo nesiguran u sebe
-Ponekad mi bude žao da nekoga kaznim, ali kada sa druge strane pogledam, to je najbolji način da ljudi nauče pravila i da ih više nikad ne prekrše (meni su lično trebale samo dve kazne dok nisam naucio pravila)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, volim da gledam druge dok se zabavljaju i da kaznim one koji kvare tu zabavu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, nemam biznis ali bih bio spreman i da ga imam.
 

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6h+
5. Vaš Diskord: Ognjen#2229
6. Vaše ime u igri: Ognjen Volkov
7. Vaš ID: 5651

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin? - Vec sam bio admin na ovom serveru i zato bih zeleo da se vratim u admin tim jer mi je uzivanje da radim ovaj posao i da budem tu za igrace kad im najvise treba pomoc.
2. Koje su vaše prednosti?- Posto sam vec bio admin smatram da znam sva pravila i kako server funkcionise. Te bi svojim znanjem pomogao admin timi, i igracima da d poboljsaju svoj RP.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Nemam ih
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6h+
5. Vaš Diskord: Ognjen#2229
6. Vaše ime u igri: Ognjen Volkov
7. Vaš ID: 5651

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin? - Vec sam bio admin na ovom serveru i zato bih zeleo da se vratim u admin tim jer mi je uzivanje da radim ovaj posao i da budem tu za igrace kad im najvise treba pomoc.
2. Koje su vaše prednosti?- Posto sam vec bio admin smatram da znam sva pravila i kako server funkcionise. Te bi svojim znanjem pomogao admin timi, i igracima da d poboljsaju svoj RP.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Nemam ih
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-6h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID - 15810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vreme u državnim organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskustva i ostalo vezano za to.

2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Odgovoran
- Volim da saslusam
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Normalne slabosti .

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis
 
Last edited:

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
147
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3h-6h
5. Vaš Diskord: jox#0075
6. Vaše Ingame ime: Leo Angelo
7. Vaš ID: 8802

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?


  • Posle mog duzeg iskustva u RP-u zelim da se oproban u necem novom.

  • Mislim da pre svega svojim znanjem mogu da doprinesem ovoj zajednici, te samim tim smanjim kolicinu krsenja pravila.

  • Svoje slobodno vreme provodim gledajuci zalbe na forumu tako da sam se dosta nagledao istih I mislim da bih bio dobar u resavanju zalbi.

  • Volio bih pomagati igracima kako bi zavoljeli ovaj server i kako bi uživali u njemu.

  • Odgovarao bih na tikete sto prije moguce i svakom igracu bih izasao u susret sto prije.
2. Koje su vaše prednosti?




· Poznavanje svih RP pravila, kao I poznavanje pravila grada.

· Predhodno iskustvo na visim pozicijama u vise organizacija (FIB Lider, LSPD 3+ mandata kao Komanda I Vrhovna Komanda, SAHP 1 mandat kao Komanda, BLOOD STREET GANG, BALLAS kao jedan od vecih cinova) te samim tim mislim da imam dovoljno iskustva u svim predelima, tako da mi ne bi bio problem da resavam bilo koju vrstu zalbi.

· Veoma sam smiren, pazljivo pogledam situaciju I svaku sitnicu sklopim tako da konacna odluka bude veoma korektna.

· Jedna od prednosti mi je to sto umem da prihvatim I priznam gresku, pa uvek pokusam da popravim svoje greske I usavrsim svoje znanje.

· Umem da prihvatim kritike I savete koje dobijam za svoj rad.


3. Koje su vaše najveće slabosti?

  • Inace sam smiren ali ukoliko dodje do nepravde umem da postanem ljut.
  • Tvrdoglavost.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

  • Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

  • Da
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord:tome.#0001
6. Vaše Ingame ime: Don Shakur
7. Vaš ID:24227

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Pa vec sam bio admin i imam jako veliko iskustvo u tom posebnom poslu.Kada sam admin tome se najvise posvecujem i dajem 100% od sebe na tom poslu.Volim pomagati ljudima kada im je najteze i kada im treba nesto pomoci, ili npr kada neznaju neka pravila pa im treba detaljno objasniti.Bio sam admin ali sam morao nazalost napustiti jer jednostavno nisam imao toliko vremena za posvetiti se tome poslu.Ali evo sada imam vremena i nekako bi se htio vratiti na tu poziciju.Kada radim u administraciji njoj sam 100% vjeran i nikad nebi iznevjerio vise admine koji su nekako dali meni svoje povjerenje trenutkom kad me prime, i eto prijavljujem se ponovo za admina u nadi da cu ponovo imati priliku da budem na toj poziciji.Znam sva pravila upoznat sam sa gradom i svim organizacijama.

2.Koje su vaše prednosti?
-Dobra komunikacija sa igracima, posten sam i nikoga ne diskriminiram, poznajem sva pravila servera jako dobro, uvijek sam iskren i sve peobleme rjesavam kroz komunikaciju.

3.Koje su vaše slabosti?
-Brzopletost

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da.

Hvala vam na čitanju i sretno ostalim kandidatima.

Don Shakur.
.
 

Rasa Milic

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 26, 2022
Messages
89
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine :16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6+ a vikendom i 10+
5. Vaš Diskord: Rasa #6404
6. Vaše ime u igri: Rasa Milic
7. Vaš ID: 2324

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Zeleo bih da postanem pomocnik administracije,zato sto bih pomogao ljudima koji su pocetnici,odgovarao bih na tikete...
I zato sto bih pomogao administraciji oko pitanja.Hteo bih da vidim kako je biti asistent administracije.

2. Koje su vaše prednosti?
-Moje Prednosti:Strpljiv sam,slusam sve sto mi se kaze,saradjujem,aktivan sam...

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da (nemam biznis)
 

Aleksa Milivojevic

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
61
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine;15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-8h na dan
5. Vaš Diskord:Aleksa#0910
6. Vaše Ingame ime:Aleksa Belinda
7. Vaš ID:2524

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim biti admin jer volim da pomazem drugima. Bio sam vec administrator na ovom serveru, te znam kako sve funkcijonise.
2. Koje su vaše prednosti?
Vec sam bio admin na ovom serveru, te znam kako funkijonisu stvari, odlinco poznajem pravila i pridrzavam se istih.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Smatram da nemam mana.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): DA
 

DanielDaco

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
77
1. Vaše ime u RL - Daniel

2. Vaše godine - 25

3. Vremenska zona - (GMT+2)

4. Prosječna aktivnost na dan - Ovisi kakav dan imam, al uglavnom oko 8 sata sam online

5. Vaš Diskord - DanielDaco#8787

6. Vaše Ingame ime - Daniel Dacoo

7. Vaš ID - 1088

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vrijeme u bandama i u državnim organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskustva i ostalo vezano za to, i isto tako igram jos od Engleskom 1 serveru. Bas mi je zanimljiva platforma i nacin ulaganja Grand zajednice oko servera, i zato zelim biti deo tog tima.

2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Kulturan
- Velika poštenjara, mrzim laži i prepirke, volim sve mirnim putem
- Uvek pravda na prvom mestu za bolji i ugodniji RP
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
- Pa bas i nemam neke slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis tako da lagano
 

Marijan Glock

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
171
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marijan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Marijan Pavic#3796
6. Vaše Ingame ime; Marijan Pavic
7. Vaš ID: 12210

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želio bi napustiti RP i postati adminom ,biti koristan na ovom serveru smanjiti krsenje pravila u gradu.
2. Koje su vaše prednosti?
Znam sva pravila grada i servera i komande koje su mi potrebne.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Brzoplet
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1. Vaše ime u RL:Robert
2. Vaše godine :24
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4 do 6sati
5. Vaš Diskord:Rifko#5742
6. Vaše ime u igri:Rimfet Zaklan
7. Vaš ID:4633

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin? - Najviše bih htio postati admin da pomazem igračima oko bilo čega im je potrebno i jednostavno bih volio odgovarati na reportove, imam dosta iskustva sa ovim serverom dugo vec igram i znam kako treba s ljudima , naučio sam sva pravila servera.

2. Koje su vaše prednosti?- Znam pravila 9/10 i sve što mi je potrebno za admina pomagalo bi svim igracima ukoliko sam u mogućnosti da im pomognem vecinom sam aktivan preko noći a po noći ima najviše problema na serveru zato bi zelio postati admin da mogu pomagat drugima.

3. Koje su vaše najveće slabosti? - kad netko laže
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 

Zika Yeager

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
56
Informacije
1. Vaše ime u RL: Martin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : oko 7/8 zavise mogu nekad i vise
5. Vaš Diskord : Zutiiiot#9503
6. Vaše Ingame ime : Zika Zuti
7. Vaš ID : 8206

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati admin zato što mi je već pomalo dosadio RP život, te bi volio postati admin najvise iz razloga tog sto dobro znam RP pravila te bi na taj nacin pomogao igracima u bilo kojoj situaciji da se nalaze.

2. Koje su vaše prednosti?
-Ne odlucejem brzo dok ne dobijem dovoljno dokaza u vezi u vezi situacije koja se desi
-Brzo ucim ono sto treba postujem i zelim da pomognem

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slobosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Thekuca

Player
Player
Joined
Jul 25, 2022
Messages
85
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vase godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-14h
5. Vaš Diskord: Thekuca#3089
6. Vaše Ingame ime: Kreso Gotti
7. Vaš ID: 27396

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Dosadio mi je RP zivot sve sam probao i postigao sve sto sam htio pa zelim da probam biti admin. Volim pomagati ljudima i imam iskustva jos od poznatih fivem servera (revolucija rp i jos nekih). Zelim da kaznjavam one koje krse pravila da napravimo bolju RP pricu. Zelim pomoci svima u svakome aspektu i u svakoj situaciji da budu obe strane zadovoljne. Uvek odslusam obe strane pre nego sto donesem odluku i nisam pristran na odredene familije ili organizacije. Ovih par dana sam bio neaktivan jer sam bio u drugoj drzavi ali se sada zelim vratiti jaci nego prije.

2. Koje su vaše prednosti?
Aktivan, strpljiv, ljubazan, uporan, marljiv, iskusan, snalazljiv, komunikativan osim toga naviknem se i adaptiram na bilo sto u kratkom periodu, volim grindati i radio bih jako marljivo kada bih postao administrator, bio bih jako efikasan u odnosu na vrijeme rada, prijatan sam za razgovaranje i jako bih bio strog sto se tice postovanja i pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Smatram da ih nemam ali mozda sam nekad tvrdoglav

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis.
 
Last edited:

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aldin
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Aldin#0655
6. Vaše Ingame ime: Aldin Verstappen
7. Vaš ID: 594

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem jer prije sam vec bio admin i stvarno je drugi pogled na celi server , poznajem pravila siguran sam 9/10 .Kao lider vise puta i bivsi admin mislim da sam spreman sam da ponovo udjem u vas tim i pomognem da se uljepsa sama igra svim novim kao i trenutnim igracima.

2. Koje su vaše prednosti?
Imam strpljenje da saslusam bilo koga a zatim da probam da mu pomognem, takodje prednost je sto sam ovo prosao sve mnogo puta i znam u sta se upustam.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Brzopletost, tvrdoglavost, ali sve u cilju pravedne odluke/kazne

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju


BABUSKA#1035-Uros Obilic|4211

Niksa#2711-Leonardo Colombo|22282

Seksi #3978-Nora Kennedy|6112

ziki#8762-Luka Diazzz|24503

Rasa #6404-Rasa Milic|2324

DanielDaco#8787-Daniel Dacoo|1088

Marijan Pavic#3796-Marijan Pavic|12210

Zutiiiot#9503-Zika Zuti|8206

Thekuca#3089-Kreso Gotti|27396

Aldin#0655-Aldin Verstappen|594

Intervju će biti sutra od 19:00 do 20:00h ( 09.10.2022 )
Interview će biti u čekaonici.
 

Nikolaa Zidar

🚬
Leader
Joined
May 6, 2022
Messages
356
1. Vaše ime u RL: Miloš

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 3-7h

5. Vaš Diskord: redji#9964

6. Vaše Ingame ime: Miki Obama

7. Vaš ID: 6458





Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


- Vec oko 11 meseci sam na ovom projektu, prosao sam kroz veliki broj organizacija kako i crime tako i state i u zadnje vreme Roleplay situacije mi nisu zanimljive kao pre

- Volim pomagati drugima na bilo koji moguci nacin, i biti administrator mi dosta pomaze u tome






2. Koje su vaše prednosti?

- U Crime Organizacijama sam tokom skoro svog igranja na ovom projektu, i mislim da bi bio dobar Curator istih, ali do toga ce da prođe malo vremena ako udjem u administraciju

- Tokom igranja na projektu, ucestvovao sam u velikom broju RP situacija

- Kao sto sam vec rekao, volim da pomazem drugima, sto je i jedan od glavnih razloga zasto zelim biti administrator





3. Koje su vaše najveće slabosti?

- Brzo se iznerviram

- Nestrpljiv sam

- Ponasanje mi trenutno nije na nekom nivou, ali to se da srediti ako udjem u admine ;)





4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?:

- Da




5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):

- Nemam biznis
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom