Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Alvaro Serinkov

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
131
1. Vaše ime u RL Bruno
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan preko tjedna 3h a preko vikenda 5-8h
5. Vaš Diskord brunoo#6612
6. Vaše Ingame ime Bruno Loto
7. Vaš ID 7226

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? zelio bih postati admin zato jer mi se to jako cini zanimljivo i mislim da za sve postoji prvi put
2. Koje su vaše prednosti? snalazljivost miran pravedan iskren
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? ne prijavljujem se za asistenta administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) ni nemam
 

Momo Reyliii

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
18
1. Vaše ime u RL: Momo

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12

5. Vaš Diskord: Momo Bonacca#6016

6. Vaše Ingame ime: Momo Bonaccaa

7. Vaš ID: 27999
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistent administracije?
Imam jako puno iskustva u RP,proso sam dosta u svom rp karakteri i kroz RP sam primjetio da dosta ljudi ima problema u RP.Zbog toga sam odlucio se prijaviti za admina kako bi mogo tim istim ljudima pomoci.Trenutno nisam u mogucnosti uzeti neku org zbog toga se i prijavljujem za asistenta administracije posto jos uvek nisam spreman skorz izaci iz RP .Vidim da sam dosta stvari prosao posto sam tu od opena srw i sad kad nemam sta da radim hteo sam da se oprobam kao pomocnik.

2. Koje su vaše prednosti? odlucan,strpljiv,snalaznjiv,nije mi problem saslusati nekoga

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin? Ne, jer se prijavljujem asistenta,u slucaju da mi se svidi biti admin spreman sam napustiiti RP.
5. Hocete biti spremni prodati svoj biznis(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno
Srecno Svima
Momo Bonaccaa
 

Matke Redd

Player
Player
Joined
Sep 19, 2022
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4-6 sati radnim danima, a vikendom do 15h
5. Vaš Diskord: mattw#3957
6. Vaše Ingame ime: Matke Redd
7. Vaš ID: 27721

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zeleo bih da poboljsam roleplay tako sto cu pomoci u smanjivanju mg-a posto je to veliki problem ovog servera. Takodje bih pomagao pocetnicima i iskusnim igracima u resavanju dilema i problema.
2. Koje su vaše prednosti?: Bio sam admin na nekom stranom FiveM serveru. Takodje sam veoma aktivan, znam pravila i imam dosta iskustva iz FIB-a, LSPD-a, SAHP-a i iz nekih bandi. Vec sam bio administrator na Grand-u i imam iskustva.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Ne mogu da podnesem kada me neko ubedjuje da je upravu kada dobro znam da nije
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam ga ali da!
 
Last edited:

Ognjen Puntik

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
132
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 15.
3. Vremenska zona: GMT+1.
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6 sati.
5. Vaš Diskord: ognjen#1941
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Puntik
7. Vaš ID: 26243

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelio bih da svima omogucim dobar roleplay i da svi uzivaju u igranju ovog servera.
2. Koje su vaše prednosti?: Vec sam 1 bio u administraciji, bio sam dosta puta u drzavnim organizacijama, volim da pomazem ljudima i vrlo rado cu poslusati svakog.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Nerviram se se kad mi neko prica da sam pogresio u necemu a nisam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Uvek
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
150
1. Vaše ime u RL : Dejan
2. Vaše godine : 27
3. Vremenska zona : evropsko-srbija-balkan
4. Prosječna aktivnost na dan : 5+ h
5. Vaš Diskord : Gvozden#0270
6. Vaše Ingame ime : Gvozden Gvozdenov
7. Vaš ID : 15948

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zapravo zeleo bih biti Asistent administracije vec vise od godinu dana sam na serveru aktivno do sada dobio sam samo jednu kaznu za PG sto sam svesno uradio te mislim da poznajem sva pravila i sve sto se servera tice
2. Koje su vaše prednosti? : stalozen sam i sve situacije sagledam realno i sa obe strane volim pravdu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? mozda da ne volim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Za sada ne zelim napustiti rp zato se prijavljujem za asistenta kako bih pomogao novim igracima..
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : ako nekad budem admin DA.
 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 11h
5. Vaš Diskord: Djordjevic__#1971
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkinn
7. Vaš ID: 28197

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Evo ovako... Ima par validnih razloga zbog kojih bi hteo biti admin ovog najboljeg roleplay servera na balkanu. Imam zaista jako puno iskustva sa rp-om. Bio sam admin na 4 razlicita Five-m servera i znam dosta razlicith komandi. Zeleo bih da pomognem igracima u odredjenim situacijama, maksimalno bih se zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti? Pored toga sto sam veoma aktivan ima jos dosta prednosti. Veoma sam strpljiv i imam razuma prema svim igracima. Uvek sam tu da pomognem, resim konflitke, situacije koje kvare RP. Najveca prednost sto se tice RP-a je to sto znam pravila veoma dobro. Nisam ih ucio vec sam ih za dugacki vremenski period igranja naucio kroz razne situacije.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je brzopletost... Volim da uradim sto bolje, a brze. Mali problem u brzopletosti je taj sto u zurbi nekad napravim greskicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da, spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, prodao bih.
 

Nikola Falcone

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
327
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7H
5. Vaš Diskord: Progamerx23#8952
6. Vaše Ingame ime: Nikola Falcone
7. Vaš ID: 871

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Zelim postati admin posto mislim da sam sposoban za tu vrstu odgovornosti
- Zelim postati admin da bi pomagao ljudima
- Zelim postati admin jer volim posmatrati i pomagati ljudima kao i da im dajem savete
- Zelim pomoci ljudima kojima treba pomoc zbog ljudi koji krse pravila i kvare im uzivanje na serveru
- Svaki dan sam aktivan koliko god mogu i u tom vremenu sto sam aktivan svim igracima kojima treba pomoc ja pomomognem jer mi je muka kada gledam kako dolaze ljudi i ubijaju ljude bez razloga pokogotovo nove igrace koji nemaju nista i nemogu da se brane
- Zelim postati admin jer imam iskustva u ovom RP serveru pa mislim da bi mogao vise pmogadi ljudima na poziciji admina nego poziciji igraca

2. Koje su vaše prednosti?
- Mogu da razumno donosim odluke
- Volim saslusati ljude i da im dam savete kao i da im pomognem
- Volim da se salim ali kada treba da se radi tada sam mnogo ozbiljan
- Bio sam u skoro svo svoje vreme na ovom serveru u organizacijama (FIB, LSPD, Blood Street Gang) i pomago sam svim novim clanovima i bio sam pristojan prema svima kakvi god da su

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-netolerism neposlusnost
- ponekada sam kratak sa zivcima kada neko psuje, vredja me itd...

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da spreman sam da napustim svoj RP zivot da bi mogao pomagati ljiudima koji imaju pitanja i kojima treba pomoc zbog ljudi koji krse RP propise znam koliko ljudi preteruju zato mi je dosadilo da RP-am zbog ljudi koji samo dodju i ubijaju se i kvare uzivanje u RP

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-da
 

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
97
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: Hrgi#5594
6. Vaše Ingame ime: Andelko Sosa
7. Vaš ID: 13053

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Voilio bih postati adminjer mislim kako bi to dodalo potrebnu promjenu mojoj dosadašnjoj igri na ovome projektu
- Volio bih pomoći novim igračima da razumiju projekt i ostanu što duže na njemu
- Također mislim da bih mogao, onima koji ne znaju pravila ili ih tumače na svoj način, objasniti ih ,da ne kvare drugima zabavu
- Smatram se sposobnim za ovu visoku poziciju i mislim kako bih mogao odgovorno njome baratati
2. Koje su vaše prednosti?
- Smirena sam i društvena osoba i smatram se sposobnim riješiti dosta situacija bez nepotrebnog povišavanja tona
- Uvijek bih pokušavao biti što pravedniji tako da niti jedna strana ne ostane oštećena u bilo kojoj situaciji
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Smatram da ih nemam (Svatko ih ima, samo što se u trenutku ne mogu sjetiti...)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Jesam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Naravno (nemam biznis)

ꜱʀᴇᴛɴᴏ ꜱᴠɪᴍ ᴏꜱᴛᴀʟɪᴍ ᴋᴀɴᴅɪᴅᴀᴛɪᴍᴀ!
 

Zgembo

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
104
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Mirza
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Zgembo Krhkic #8766
6. Vaše Ingame ime: Zgemboo Krhkic
7. Vaš ID: 8927

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima. Želim svojim radom poboljšati roleplay na serveru. Kao admin maksimalno zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti?: Korektnost, ozbiljnost, smirenost, efikasnost, ljubaznost, aktivnost
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da, Naravno,
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, Naravno,
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
1. Vaše ime u RL : Stefan
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-12h
5. Vaš Diskord : Kockica#7123
6. Vaše Ingame ime : Alen Tenatako
7. Vaš ID : 34706

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zeleo bih postati admin iz razloga jer mislim da stvarno administraciji treba aktivnih admina koji ce pomagati serveru i ukloniti ljude koje krse pravila posebno u velikim kolicinama takodje zelim postati admin jer mislim da bih bio maksimalno ispravan zalagao bih se maksimalno i unosio bi sav svoj trud.
2. Koje su vaše prednosti? : Smirena sam osoba, mislim da se sve moze resiti lepim recima bez ikakvog povisenja tona ili bez ikakvog vredjanja, razumno donosim odluke, pomazem novim ljudima koliko mogu i pokusavam se truditi maksimalno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam ih.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno zeleo bih se posvetiti poslu admina maksimalno i shvatam ovo jako ozbiljno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : Da.
 
Last edited:

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
199
. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: miha71#8202
6. Vaše Ingame ime: Miha Krhkic
7. Vaš ID: 20339

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zašto želite postati admin? Želim da pomognem serveru i igračima. Zanimljiv mi je posao pomocnika admistratora, Iz drugih servera na kojima sam bio admin,naucio sam pomagati ljudima i komunicirati sa njima na pravi ispravni nacin.Takodje zelim igrace koji su se tek ulogovali na server,kroz tikete objasniti kako server funkcionise i koja pravila treba da nauci pri ulasku na server.A i trenutnim admini ma se divim,shvatam koliko su to dobri ljudi i da bi me posao kao pomocnika malo zblizio sa njima i da bi dobio fin odnos i utisak sa njima.A i dosta sam upucen u odgovaranje na tikete i taj posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljen
Kulturan
Obrazovan
Znam lijepo komunicirati,sto bi mi mnogo pomoglo u odgovaranju na tikete.
Poznajem pravila servera
Upucen u pasao pomocnika.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepostovanje admina od strane drugih ljudi,a ovako sumnjam da imam neke slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Posto vec dugo razmisljam o assistentu,ne bih prodavao biznis jer mislim da mi nije potrebno,ako vec mogu roleplayati kao assistent.
 

Petar Spasic

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
76
Informacije
1. Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 12-18h (No Lifer)
5. Vaš Diskord: Petar Spasic#4401
6. Vaše Ingame ime: Petar Spasic
7. Vaš ID: 24484

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Uglavnom zelim postati deo Grand RS administracije zbog toga sto igraci ovog servera igraju sve vise protiv pravila,te bih voleo takve igrace kazniti i samim tim poboljsati sam Role Play.Dugo sam igrao i na drugim projektima i nalazio sam se u raznim situacijama te znam kako treba postupiti.

2. Koje su vaše prednosti?
-Uvek saslusavam obe strane price
-Cesto prepoznajem kada neko laze
-Imam postovanja prema iskusnijima
-Znam da uvidjam greske u Role Play-u
-Veoma brzo ucim
-Sanse da napravim gresku u bilo kakvom poslu su minimalne
-Uvek donosim ispravnu udluku

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Previse sam strog kada neko pokusava da me iskoriscava.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Djordjinjo Cash

"Your imperfections makes you a unique"
Player
Joined
Dec 18, 2022
Messages
80
Informacije:
1. Vaše ime u RL:
Sergej
2. Vaše godine:
15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
3-5h
5. Vaš Diskord:
Djorda#6114
6. Vaše Ingame ime: Djordjinjo Lakostee
7. Vaš ID:
10012

Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin?

Želio bih postati član administracije, zato što mi je dosta RolePlay-a i želim da ispravim greške koje igrači rade (npr. FailRP, FearRP, PowerGaming ,MetaGaming i LoginToAvoid.) Smatram da su ovo najčešće greške kod igrača i da se trebaju ispravljati. Također, da RolePlay na ovom serveru bude zanimljiviji i jasniji (tj. Da ima neki izraz ili da kažem glumu) i takodjer da dam svoj doprinos serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Prednost mi je to što sam spretan, izdržljiv (što se tiče živaca), mudar,veoma brz u akcijama (kao u odgovaranju igračima na ADMIN TICKET-e), Razmislim pre nego što nešto uradim i smiren sam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najveća slabost mi je to što ne znam rukovati sa novcem i nekad sam tvrdoglav.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, jer mi je dosta RolePlay-a.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ne posedujem biznis, Da ga posedujem, bio Bih spreman.


HVALA NA ČITANJU,
DJORDJINJO LAKOSTEE


giphy.gif
 

Ghost Walker

Dzoni Setach
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
43

1. Vaše ime u RL: David Veljkovic
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: Dachoniii#5796
6. Vaše Ingame ime: Dzoni Setac
7. Vaš ID: 20128​

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem ADMIN jer smatram da sam svojim RP-om i poznavanjem pravila grada pomogao dosta ljudima, takodje smatram da bi odlicno vrsio svoj posao i donosio korektne odluke i sproveo ravnopravnost kao i postovanje pravila kod igraca, sankcionisao bi igrace koje krse pravila ako je za to potrebno
2. Koje su vaše prednosti?
Ravnopravan, marljiv, zeljan znanja, uporan, posten, zeljan napredka
3. Koje su vaše najveće slabosti?
jako znam biti nervozan u pojedinim situacijama i jako planem, brzo se iznerviram za nepravdu ili nesot slicno tome
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Ne posedujem biznis
 

ALDIN_NUKA999

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
107
1. Vaše ime u RL Aldin Nukic
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan 11-12 sati
5. Vaš Diskord Nuka#0919
6. Vaše Ingame ime Aldin Kartel
7. Vaš ID 28794

1.Zašto želite postati admin?
Zasto zelim postati admin zbog toga jer vidim da ima dosta novih igraca koji neznaju pravila i da im pomognem da nauce kako pravilno igrati RP i da pomognem svakome kad bi trebalo. Postujem sve igrace i nikad nebih krivo kaznio nekog tko mi se zamjerio ili diskriminirao nekog.

2. Koje su vaše prednosti?
Pa evo moje prednosti su da sam proveo vec neki 11 mjeseci na grandu i znam kako funkcionira server i dosta dobro poznajem pravila i imam iskustava.Svestan sam svojih zadataka i pravilno ću ih izvršavati. Naravno da bih bio sretan da razgovaram sa vama.

3.Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da je nepoznavanja nekih od komandi na serveru, međutim spreman sam naučiti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Neposjedujem biznis
 
Last edited:

Andjela

Player
Player
Joined
Oct 27, 2022
Messages
5
Informacije

1. Vaše ime u RL : Andjela
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona :GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5h+
5. Vaš Diskord : Akśi <3#0002
6. Vaše Ingame ime : Andjela Kennedy
7. Vaš ID: 32301

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? :
Iskusila sam se u dosta organizacija i iskreno vise mi nije toliko zanimljivo, pa bi želela da isprobam kako je to postati admin, nisam dugo ne serveru ali sam za svo ovo vreme sto sam u gradu naučila sam dosta pravila i mislim da bi mogla mozda proći i pomoći drugima koliko god mogu.

2. Koje su vaše prednosti? :
Kulturna
Voljna slušati.

3. Koje su vaše najveće slabosti? :
Nekad nesigurna
Imam kratke zivce Al se znam suzdrzati.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? :
Da,naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :

Nemam biznis tako da...
 
Last edited:

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
820
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h+
5. Vaš Diskord : Ahil#0001
6. Vaše Ingame ime :Teo Ahil
7. Vaš ID : 18441

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imao sam dodir sa administacijom na ovom serveru hteo bi biti opet admin spreman sam za to .Dosta sam provero na serveru igrajuci tacnije RP.Dosadilo mi je rp zelim da sve greske od igraca ili bilo kakvu nedoumicu da resim i da pomognem.Hteo bi se opet isprobati tacnije da budem admin dugo i ne zelim vise izlazidi kajem se sto sam bio izasao.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv pre svega, Miran.Ne moze me neko iznervirati tako lako.Uvek sam tu nekom da pomognem to mi je oduvek bila zelja da idem i da pomazem nekome mislim da sam dosta uspesan u tome
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam toliko iskreno mana,nije vezano ovako za igrice i to
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Naravno da
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-15h sati
5. Vaš Diskord: maarko#0448
6. Vaše Ingame ime: Mike Faith
7. Vaš ID: 5739

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Zeleo bih da pomognem igracima koji nisu upuceni kako stvari funkcionisu.Voleo bih da postanem asistenta administracije.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan sam, igram gta 5 rp od 2019. a o sampu da ne pricam.Poznajem sva pravila server i RP pravila.Objektivan sam i komunikativan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno mi nista ne pada napamet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Asistent Administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da ako to bude bilo potrebno
 

Jack Napier

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
254
Informacije
1. Vaše ime u RL - Eldin
2. Vaše godine - 26
3. Vremenska zona - UTC+2
4. Prosječna aktivnost na dan - nekad par sati nekad mogu čitav dan, sve zavisi od koje
5. Vaš Diskord - deadlyackee#8323
6. Vaše Ingame ime - Jack Napier
7. Vaš ID - 876

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

  • Zato što imam dosta iskustva kao admin bio sam na dosta servera admin (medium rp i poneki hard rp ) i želim da pomognem što više ovom serveru jer vidim da ima dosta kršenja pravila. Također više volim da nadgledam ljude i idem na reportove nego da RolePlay-ami a i naravno volio bih ponovo da pomažem ljudima kao admin ranije .
2. Koje su vaše prednosti?
  • Prednosti su te da sam društven čovjek koji ima vrlo puno strpljenja što se tiče problema između igrača, odgovoran, snalažljiv ,aktivan i uvijek se trudim da što više pomognem ljudima.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
  • Nemam nikakve slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
  • Apsolutno bih napustio rp život (iako znam veoma dobro da rp-am) više sam taj lik koji voli da obavlja admin dužnosti.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
  • Iskreno trenutno nemam biznis, a nisam ni planirao da imam biznis tako da ova stavka ide u prilog mojoj aplikaciji.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom