Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,329
Cestitam odabrani ste za admin intervju

Max Diego#5505 - Max Diego
Seval Murinjo#9070 - Seval Murinjo
Filip#5089 - Dragan Obama
Tapi#0611 - Stefan Tapi
cehi0409#7317 - Dominik Towedo
Lazy Djura #3871 - Lazy Djura
Danchy#0092 - Patrick Jane

Intervju će biti veceras od 20:00 do 21:00 ( 03.01.2022 )
 

Medena Viper

Player
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
35
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Nikola
2. Vaše godine - 28
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 3-5 sati, vikendom i više
5. Vaš Diskord - Dzouni Boy#8941
6. Vaše Ingame ime - Dzouni Don
7. Vaš ID - 12851

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
Igram vec nekoliko meseci i znam sta i kako treba raditi kao admin. Hocu da pomognem administraciji jer vidim da imaju puno posla i nauciti neke nove stvari i mozda cak pomoci serveru.
2. Koje su vaše prednosti? - Imam strpljenja, brzo ucim i zelim da svima pomognem.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - lako verujem drugima, i blag sa kažnjavanjem
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - ne, zeleo bih da budem asistent
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam biznis
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Bukvalno sam tu od pocetka granda, od starta sam bio po drzavnim organizacijama, perfektno poznajem tu strukturu, od njihovih pravila do nacina rada, mislim da bih svojim znanjem pomogao trenutnoj administraciji u pravljenju granda boljim mestom za igru, poznajem pravila grada kao i pravila RolePlay-a to mi nece biti problem, iako nesto ne budem znao brzo ucim, trudicu se maksimalno da pomognem svakome ko zeli da nauci, ili mu je potrebna pomoc oko bilo cega, najvise bih se bazirao oko drzavnih struktura tu sam se pronasao od samog starta jer sam bio i lider SAHP-a, to bi mi najbolje leglo, samim tim da i njima probam da ucinim igru malko boljom nego sto je sada trenutno!
2. Koje su vaše prednosti? Brzo ucim, sagledavam situacije iz vise uglova, brz na delovanju, ozbiljan na postupcima,
3. Koje su vaše najveće slabosti? Pa verovatno da cu da poverujem lako dobrim ljudima ukoliko ih znam,
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
1. Vaše ime u RL Denis
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4h
5. Vaš Diskord stolle#5812
6. Vaše Ingame ime Offender Johnson
7. Vaš ID 2562

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da bi pomogao igracima
2. Koje su vaše prednosti? Tu sam uglavnom u nocnim satima kada ima najmanje admina i uvek saslusam obe strane
3. Koje su vaše najveće slabosti? Retko kad mogu igrati preko dana
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Micek Kajus

Player
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
1
1. Vaše ime u RL: Dominik
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h
5. Vaš Diskord: Saznaj vise#4947
6. Vaše Ingame ime: Micek Kajuš
7. Vaš ID: 12799

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa kao prvo naravno želim pomoći igračima. No ne znam u kakvom je server sada stanju pa ako je u lošem stanju (Mislim da RP ponašanje) htio bi pomoći kolegama kada oni ne mogu. I stvarno bi htio naučiti više o RP nego što sada znam.
2. Koje su vaše prednosti? Početnik sam u kodiranju, aktivan sam po serveru, strpljiv sam i (osim kada neka šk) ako nema admina mogu u skočiti i "patrolirati"
3. Koje su vaše najveće slabosti? Škola, tvrdoglavost😅, i YT kanal.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
( Informacije )
1. Vaše ime -
Davor
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 10h+
5. Vaš Diskord - dmadzevski#9220
6. Vaše Ingame ime - Daki Obama
7. Vaš ID - 3563

( Dodatne Informacije )
1. Zašto želite postati admin?
Zelim da pomognem serveru isto tako i igracima. Igram dosta na server, aktivan sam, i zelim da vidim kako je da se bude admin na ovom serveru. Znam sta sme da se radi i sta ne sme da se radi.
2. Koje su vaše prednosti? Ljubazan prema svima, saslusacu obe strane sta imaju da kazu i onda cu doneti odluku.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim da se neko svadža ispred mene.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin - Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Spreman sam.
 

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
1. Vaše ime u RL: Nenad
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h mozda vise
5. Vaš Diskord: Nexus#9487
6. Vaše Ingame ime: Christina Alonso
7. Vaš ID: 1013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jednostavno zelim da se isprobam u necemu novom jer sam i na drugim serverima bio administrator znam kako se radi svoj posao inace zelja mi je da probam i da vidim kako ce to ici da bih pomagao serveru koliko mogu u mojoj mogucnost i koliko dugo i da pomazem novim igracima koji dolaze na serveru oko bilo kakvih sitnica koje su im potrebne da odgovaram na pitanja kada mi se kaze da jednostavno volim da budem poslusan.Naravno kako bih vam doprineo necime novom na serveru sto mogu. Umem da se ponasam i znam da postujem i cenim mogu biti pristojan prema bilo kome i sta god bude trebalo da se radi da poslusam.
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva sa jednog balkanskog ragemp servera sto sam pre igrao bio sam moderator i znam kako treba biti ozbiljan sa takvim stvarima. Uvek sam aktivan i ispunjavao bih svoje radno vreme najvise koliko mogu da pruzim na serveru naravno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Jedino sto mozda ne poznajem dobro neke komande na serveru ovde ali nauciti cu ih rado.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 
Last edited:

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
1. Vaše ime u RL: Boris
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-7 sati
5. Vaš Diskord: Boka#6328
6. Vaše Ingame ime: Muhamed Habibi
7. Vaš ID: 7713

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude (uvrede).
2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je to sto uvek saslusam igrace i pomognem, da li to bili novi igraci koji mozda nista ne znaju ili stari. Takodje snam dobro gramatiku, tako da kada bih odgovarao na pitanja uvek bi to bilo sa postovanjem i lepo napisano.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti. Uvek drzim prijateljski odnos.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno 😀
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT+0 (Irska)
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Ja želim postati administrator kako bi mogao pomoći igračima da se najbolje provedu dok igraju RP. Isto volim kaznit igrače koji ne poštuju pravila. Volim slušati ljude koje se ne boje nešto reći i stoje za sebe. Mislim da posao koji admin ima je jako zanimljiv i nije lagan ali ja sam spreman za takav potez.

2. Koje su vaše prednosti?
Imam iskustva o RP-u šta nesmijem raditi i šta smijem raditi. Imam drugačiji timezone od balkana pa imam prednost ostati malo duže ili igrati ranije nego ostali igrači. Kad je 10 ujutro kod vas kod mene je 9.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Bio sam kažnjen oko 4 puta od administracija zbog nepravilnog igranja. Nije nikad bilo zbog vrijeđanja nego zbog mojeg slabo naučenih pravila. (Sad sam se poboljšao)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Pa ja bi volio postati asistent admina tako da još uvjek mogu uživati kao igrač ali ako to nije moguće onda sam spreman.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis. I da imam dao bi prijatelju. Imam bunker ali neznam jel se to vrijedi kao biznis.
 
Last edited:

MUSTAFAAA

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
4
1. Vaše ime u RL - Vladimir
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 3-5 sati, vikendom i više
5. Vaš Diskord - VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime - Vladimir Lukic
7. Vaš ID - 4237

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
zelim da postanem admin zato sto zelim da pomognem administraciji
2. Koje su vaše prednosti? - Imam strpljenja, brzo ucim i zelim da svima pomognem.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - volim da verujem ljudima ali se to vremenom vece promenilo
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam biznis
 

NAJJACI

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
6
1. Vaše ime u RL - Zarko
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 1-7h i vise ako nemam obaveza.
5. Vaš Diskord - NAJJACI#7321
6. Vaše Ingame ime - Zarko Lalovic
7. Vaš ID - 1092

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
Da pomognem serveru i igracima ako je potrebna neka pomoc.
2. Koje su vaše prednosti? - Brzo ucim, iskusan i poslusan.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Mislim da nema.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL - Ante
2. Vaše godine - 19
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - preko tjedna 5-8 sati vikendom više
5. Vaš Diskord - Siber#8684
6. Vaše Ingame ime - Mate Zoric
7. Vaš ID - 13311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Želio bih pomoći igračima koliko god mogu i da ih možda naučim nešto novo što možda prije nisu znali. Na ovom serveru sam proveo već dosta sati igranja te samim time sam spazio neke nepravilnosti što se tiče ponašanja pojedinih igrača. Želio bih se iskusiti u poslu administratora ovog servera i samim time pokušati unaprijediti server.
2. Koje su vaše prednosti? - Znam sva pravila role play-a te imam strpljenja za bezobrazne igrače i teško me je naljutiti.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Nevolim kad su igrači nepravedni na serveru i kad kvare doživljaj igranja drugim igračima.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Naravno da sam spreman.
 

David White

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
518
Informacije
1. Vaše ime u RL
-David
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-8h
5. Vaš Diskord - david502#7110
6. Vaše Ingame ime - David White
7. Vaš ID - 10688

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
Na serveru sam vec oko mesec dana, dosta mi se svidja koncept servera, unikatne skripte i ostale stvari koje ga cine jedinstvenim i po cemu je bolji od ostalih. Stopirao sam sa roleplayom sa zeljom da iskusim kako je biti admin na ovom serveru i pomognem ostalim igracima.
2. Koje su vaše prednosti? - Imam iskustva kao admin na dosta drugih servera, znam dobro sva pravila i imam strpljenja za druge igrace i za bilo koji njihov problem.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Znam biti lakoveran i biti blag prema ljudima koji to nisu zasluzili.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Bicu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam sopstveni biznis
 
Last edited:

Luka Reaper

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime u RL - Mateo
2. Vaše godine - 18
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6-7 sati, vikendom(praznicima) više
5. Vaš Diskord - M4teo#6244
6. Vaše Ingame ime - Luka Reaper
7. Vaš ID - 1918

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Igram duže vrijeme na grandu, krenuo sam sa EN1, znam kako stvari kod organcizacija funkcioniraju i upoznat sam sa pravilima. U svakom trenutku kad je nekom trebala pomoć bio sam tu ako sam mogao nešto napravit. Neutralan sam prema svima i kod problema uvijek gledam iz neutralnog položaja. I želio bi pomoć ovom projektu da svima bude ljepo i da sa uživanjem igraju bez stresa.
2. Koje su vaše prednosti? - Smiren i staložen sam kod situacija, komunikativan, uponzat sam sa dosta pravila
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Ne volim nepravdu među igračima, jer moramo svi bit jednaki. Trenutno ne poznajem komande.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 

Luka Stevanovic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
48
1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:12h
5. Vaš Diskord: Stxrmz#2214
6. Vaše Ingame ime: Capo Wixx
7. Vaš ID: 5030

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Kao prvo zeleo bih da pomognem bilo kome kome smeta neko ko krsi pravila. Zelim da kaznim igrace koji krse pravila da znaju za sledeci put da ih postuju. U RP-u sam postigao sve sto sam planirao pa mi je malo dosadilo, zelim to da dovedem na novi nivo gde pomazem ljudima. Igram RP vec skoro tri godine, bio sam admin vec na jednom SAMP serveru

2. Koje su vaše prednosti?: Drzim se svoje odluke, brzo razmisljam. Moja prednost je to sto ne srljam vec zelim da cujem pricu sa obje strane i prvo sagledam situaciju pa tek onda reagujem. Ljubazan sam i veoma strpljiv

3. Koje su vaše najveće slabosti?: Blag sam prema ljudima previse. Ne volim ljude koji lazu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam biznis, da imam prodao bih ga.
 

freaky

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 23 (uskoro 24)
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 5+
5. Vaš Diskord: Freaky666#3968
6. Vaše Ingame ime: Freaky DeVito / Jovan DeVito
7. Vaš ID: 2493 / 12051

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Tu sam (skoro) od pocetka servera. Bio, video i proso sve sto moze da se prodje. Upoznat sam sa pravilima.
- Najiskrenije, ima nekih nepravilnosti, neravnopravnosti, desava se da su admini pretrpani 'poslom' ili da slabije odgovaraju na tikete.
Pa bih da upotpunim i pojacam malo ceo team. Pored toga, iz dana u dan ulaze novi ljudi na server, koji jos ne znaju kako i sta. Tu sam pomognem, objasnim, sve sto treba.
2. Koje su vaše prednosti?
- Ozbiljan
- Odlucan
- Iskusan
- Odgovoran (Brzo reagujem)
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Pa glupo je da kazem da nemam slabosti. Jer nije tacno. Sto se tice slabosti servera, ili roleplaya, pravila... Jedino sto generalno ne znam admin komande, jer nisam bio u staffu. Sto ne verujem da nije slicno defaultu drugih server, pa cak i SAMP-a.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-13h nekad manje ako imam dosta posla oko skole
5. Vaš Diskord: L0L3#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Darkin
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

-jednostavno mi je smor polako RP-ati a vec dugo igram na serveru i znam dosta toga kako funkcionira, znam pravila i voljan sam da naučim ono sto ne znam, već sam bio admin i bilo mi je stvarno zanimljivo biti admin i mislim da sam bio dobar admin samo što sam eto dobio neke warnove zbog nekih najglupljih pogrešaka koje ne bih radio i ako bih bio pomocnik administracije ne bih niti mogao raditi te pogreske

2. Koje su vaše prednosti?
-mnogo sam aktivan, slušam sve naredbe, nisam tvrdoglav, volim pomagati drugima, znam lepo pričati s ljudima, znam pravila i šta bi trebao raditi kao admin, jako dobro sam upoznat sa serverom

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-mislim da bas nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-sada trenutno nisam, stvarno me smorio RP ali ne bih još uvijek htio napustiti RP te bih htio biti pomoćnik administracije iz tog razloga

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-nemam biznis
 

Matej Shelby

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Oct 29, 2021
Messages
90
1. Vaše ime u RL: Matej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15 ovisno o školi, nekad manje
5. Vaš Diskord: Seksi#7753
6. Vaše Ingame ime: Angelo lee
7. Vaš ID:
6112

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

-Ispunjavam se na način da pomažem igračima, znači cilj mi je kao admin na određene načine pomagati igračima.
Večinski na serveru nema rp-a pa bih i to naveo kao jedan od razloga, zato bih se učlanio u administraciju.
Užitak bi mi bio biti član administracije.


2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivnost, možda neki veći doprinos donesem administraciji, brzinski bih mogao da odgovaram na postavljena pitanja.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ne gledam na to.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-Bih, naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis, a i da imam bio bih spreman.
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12 sati
5. Vaš Diskord: Tom Chivas#6402
6. Vaše Ingame ime: Tom Chivas
7. Vaš ID: 7231

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volio bih postati admin jer želim dovesti red među igrače. Svoj posao bih radio pošteno i korektno.
2. Koje su vaše prednosti?
Aktivnost na serveru, znam većinu RP pravila (naravno, naučiti ću sve), nikad kažnjavan na serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne znam 100% sva pravila.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ma sve ću prodati.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom