Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Mare_2

Player
Player
Joined
May 14, 2023
Messages
72
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h pa i vise mozda
5. Vaš Diskord : TTTTT#7686
6. Vaše Ingame ime: Johaton Otpisan
7. Vaš ID: 27902

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jako duko igram na ovom projektu i voleo bih da postanem administrator i da pomazem ljudima
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva radio sam 3 mandata u LSPD-u 2 mandata u FIB-u aktivan sam dosta i preko dana i preko noci
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nerviram se kad mi neko prica da sam pogresio u necemu a nisam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Hocu
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Don shekyy

Player
Player
Joined
Apr 24, 2023
Messages
132
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:15:16h
5. Vaš Diskord: Don sheky#1704
6. Vaše Ingame ime: Don sheky
7. Vaš ID:36183

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Htio bih postati admin iz par razloga. zeleo bih postati admin zato sto pre sam vec bio administratr ali sam nazalost bio ne aktivan,nece se to nikada ponovti,Glavni razlog: Imam iskustva kao administrator ovog servera tako i u roleplay bio sam u mnogo organizacija od njih pa do cak ovoga sam dobio mnogo iskustva znam resavati probleme kada je neko bezobrazan,nevaspitan,drzak....volim jednostavno pomagati svim igracima ovog servera mnogo njima sam pomogao tako sto davajuci po 100,150k,Znam da se snadjem u roleplay situacijama snalazljiv sam nisam nikada bio stidljiv nikada ne volim da se svadjam,U smislu da vicem na nekoga nego tu sam svakome da pomognem kome treba i kada treba,dobio sam od svega 1 kaznu od administracije i od tada sam postao ozbiljan i mislim da bih trebao da se pridruzim ovim putem u administrator team

2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su nikada se ne svadjam,znam resiti problem kada je neko bezobrazan,snalazljiv sam,znam da se snadjem u roleplay situacijama,uvek tu kada treba!
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam slabosti!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
529
Informacije
1. Vaše ime u RL:Strahinja
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:2-6h
5. Vaš Diskord:Straxi#5423
6. Vaše Ingame ime:Straxi Nedelaa
7. Vaš ID:19177

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? oduvek sam htio da budem adimin,Zelim pomoc igracima da se lakse opuste u roleplay i da kaznim igrace koji prekinu roleplay za ostale igrace.

2. Koje su vaše prednosti?:Tokom skoro svog igranja na RS projektu, bio sam u Crime Organizacijama, i mislim da bi zbog svog iskustva bio dobar Crime Curator. Takodje, volim pomagati drugima i volim kaznjavati one koji ne postuju pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti?:Nepravda se najteže trpi kod svih pa i kod mene.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?:Naravno, to je i razlog zasto zelim u administraciju.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Nemam biznis ni zelim da ga imam
 

Sedin Armone

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
93
1. Sedin Ostrakovic
2. 18
3. GMT+1
4. 10+h
5. !Sedin#7057
6. Sedin Armone
7. 15002

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Da bi pomogao novim ljudima koji tek ulaze na server da bi im pokazao sve stvari koje su im potrebne
- Da popravim RP u serveru, jer se previse krse pravila
- Volio bi da isprobam kako je biti administrator na ovom serveru, a i pritom da pomognem zajednici


2. Koje su vaše prednosti?
- Strpljiv sam
- Ne nerviram se brzo
- Volim komunikaciju i timski rad
- Dajem uvijek 100% od sebe kad se nesto radi


3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nekad budem brzoplet, ali ne tako cesto

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 

Don shekyy

Player
Player
Joined
Apr 24, 2023
Messages
132
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:15:16h
5. Vaš Diskord: Don sheky#1704
6. Vaše Ingame ime: Don sheky
7. Vaš ID:36183

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Htio bih postati admin iz par razloga. zeleo bih postati admin zato sto pre sam vec bio administratr ali sam nazalost bio ne aktivan,nece se to nikada ponovti,Glavni razlog: Imam iskustva kao administrator ovog servera tako i u roleplay bio sam u mnogo organizacija od njih pa do cak ovoga sam dobio mnogo iskustva znam resavati probleme kada je neko bezobrazan,nevaspitan,drzak....volim jednostavno pomagati svim igracima ovog servera mnogo njima sam pomogao tako sto davajuci po 100,150k,Znam da se snadjem u roleplay situacijama snalazljiv sam nisam nikada bio stidljiv nikada ne volim da se svadjam,U smislu da vicem na nekoga nego tu sam svakome da pomognem kome treba i kada treba,dobio sam od svega 1 kaznu od administracije i od tada sam postao ozbiljan i mislim da bih trebao da se pridruzim ovim putem u administrator team

2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su nikada se ne svadjam,znam resiti problem kada je neko bezobrazan,snalazljiv sam,znam da se snadjem u roleplay situacijama,uvek tu kada treba!
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam slabosti!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Denza Washington 🔥

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 16, 2023
Messages
1,627
1: Ime - Denis
2: Godina - 27
3: Vremenska zona - GMT+2
4: Prosječna aktivnost -10h+
5: Diskord - Denza Washington#3394
6: In game ime -Denza Washington
7: ID - 38735


Zašto želite postati ADMIN

Admin želim postati jer mislim da je to novo iskustvo za mene i mislim da bi se dobro snašao u tom poslu , volim da učim , snalažljiv sam , realan i profesionalan.

Želim da pomognem administraciji i isto tako igračima kada je u pitanju kršenje pravila i isto tako pomoć oko pravila , roleplaya i slično , jednostavno mislim da imam velike mogućnosti da postanem timski igrač , mnogo pravila sam proučio i isto tako spreman sam da dalje učim kako bi pomogao RolePlay zajednici


--------------------------------------------
Koje su vaše prednosti ?

Prednosti i vrline moje su da sam brz , profesionalan i uporan





--------------------------------------------

Koje su vaše mane ?

Za sebe mislim da se nekad previše unesen u posao koji radim i nekad sam tvrdoglav


------------------------------------------
Hoćete li biti spremni napustiti RP život kako bi postali admin ?

Naravno

Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis ?

Nemam biznis


Draga ADMINISTRACIJO Nadam se da ćete razmotriti moju aplikaciju i pružiti mi šansu
 

Michael Zappa | 11658

Player
Player
Joined
Dec 14, 2022
Messages
99
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihael
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5 sati vikendom dosta vise
5. Vaš Diskord Mihael Brutal#5687
6. Vaše Ingame ime Michael Zappa
7. Vaš ID 11658

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati pomocnik admin?Zelim pomagati novim igracima kad im je to potrebno
2. Koje su vaše prednosti?Moje prednosti su sto uvek zelim da pomognem i sto brzo odgovaram na pitanja koje mi netko postavi
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nekada se znam nazivcirati ali osim toga nista!
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Ne (Jer se prijavljujem za pomocnika admina)
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Nemam biznis
 
Last edited:

Don Vasquez

Player
Player
Joined
May 5, 2023
Messages
35
Informacije
1. Vaše ime u RL:Faris
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT + 2 / Sarajevo
4. Prosječna aktivnost na dan:6-13h
5. Vaš Diskord:CuNe#4392
6. Vaše Ingame ime: Don Shababs
7. Vaš ID:4106

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin:
Želeo bih da se prijavim kao „administrator“ na Grand Role Plai za Balkanski server
Ja sam vrlo poštena osoba kojoj bi osoba želela da pomogne drugim ljudima, posebno na serveru na kojem ima mnogo igrača, potrebna je velika pomoć.
Podržavam svakog igrača bez obzira na to sviđa li mi se ova osoba ili ne, na kraju krajeva, ne radi se o meni, već o održavanju ovog servera, pre svega pažnjom i redom.
Svestan sam svojih zadataka i pravilno ću ih izvršavati. Naravno da bih bio srećan da razgovaram sa vama. Nadam se da sam sa prvim utiskom mogao da vam kažem nešto o sebi.

2. Koje su vaše prednosti:
Pa evo moje prednosti su da sam proveo vec neki 7 mjeseci na grandu i znam kako funkcionira server i dosta dobro poznajem pravila i imam iskustava iz prijasnjih rp servera na fivem-u i SAMP-a. Razumljiv sam i vjerujem da bih mogao biti admin ili asistent adminima.
Kod mene nema diskriminacije. Svaki igrac je jednak bio on Hrvat, Srb ili koje druge nacionalnosti, bili oni zenko ili musko. Uvek bi pomogao nekome i naucio ga neke stvari.

3. Koje su vaše najveće slabosti:Mislim da je nepoznavanja nekih od komandi na serveru, međutim spreman sam naučiti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali adminNaravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Naravno.
 

Juiczy

For all think you must have reason
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
15
Osnovne Informacije
1. Vaše ime u RL: Teodor
2. Vaše godine: 17 godina
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Utorak + četvrtak 10h. Subota 6h i nedelja.
5. Vaš Discord: snoop_dog#2725
6. Vaše Ingame ime: Bazzy Darkin
7. Vaš ID: 2520


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Zelim postati admin ovog server-a zato što volim da pomazem ljudima i volim taj posao. Tim poslom sam se bavio na drugim serverima pa čak i na samp-u.
2. Koje su vaše prednosti?
- Moje prednosti su tako što sam strpljiv, snalazljiv, ljubazan, pomazem uvek svakom, opusten sam i pozitivan svo vreme, ne volim nepotizam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Stvarno ne znam :D
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da bit ću spreman napustiti RP zivot.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da bit cu spreman.
 

John Ferrero

Player
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
3
Osnovne Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16 godina
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Discord: xStefk3x#8668
6. Vaše Ingame ime: John Ferrero
7. Vaš ID: 10546

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Vec dugo sam prisutan na ovom projektu. Znam pravila veoma dobro i upoznat sam sa kompletnom skriptom servea. Zeleo bih da se ozbiljno krenem baviti poslom Administratora i pregledati situacije ozbiljno i detaljno. Takodje veoma sam strpljiv i marljiv tako da na mene mozete uvek racunati. Komande znam savrseno tako da mislim da sa tim ne bi bilo problema.
2. Koje su vaše prednosti?
-Imam dosta prednosti najpre moja dostupnost tjst. aktivnost, marljivost, ljubaznost, strpljivost. Uvek sam fin i imam lep odnos sa ljudima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Brzopletost najpre, sem toga nista vise.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam, naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis, ali da imam rado bih ga prodao.
 

Dejan Rajic

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
85
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: Nikola1008#1855
6. Vaše Ingame ime: Ljubisa RoyaI
7. Vaš ID: 25959

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Dosta dugo vremena igram igru i primetio sam da puno ljudi krse pravila Servera i hteo bih to da promenim, i takodje sam dosta dobro upoznat sa pravilima servera.
2. Koje su vaše prednosti?
-Strpljiv sam, mogu da saslusam bilo kog igraca i da mu pomognem.Dobro znam pravila RP-a.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Kada neko krsi pravila servera.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Ni nemam biznis.
 
Last edited:

steff piljek

MG enjoyer
Player
Joined
Feb 1, 2023
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Stjepan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12
5. Vaš Diskord: stef piljek#9779
6. Vaše Ingame ime: Stef Nevolja
7. Vaš ID: 38859

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin zato što želi doprinjeti rp načinu igre koji se odvija u ovom gradu.

2. Koje su vaše prednosti?
Moje predmosti su da sam strpljiv i što uvijek poslušam obje strane priče, uvažim svaku stavku neke situacije i pomno sve pregledam. Bio sam HC u SAHP-u,EMS-u i GOV-u. Također moje poznavanje pravila je gotovo savršeno, ali zato sve pomno pregledam pa donesem dobru odluku.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje najveće slabosti su mala neozbiljnost.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, pošto sam već sve stvari u RP životu isprobao pa se želim okušati u ulozi admina.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da kad bih imao biznis, sada ga nemam.
 

Don shekyy

Player
Player
Joined
Apr 24, 2023
Messages
132
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:15:16h
5. Vaš Diskord: Don sheky#1704
6. Vaše Ingame ime: Don sheky
7. Vaš ID:36183

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Htio bih postati admin iz par razloga. zeleo bih postati admin zato sto pre sam vec bio administratr ali sam nazalost bio ne aktivan,nece se to nikada ponovti,Glavni razlog: Imam iskustva kao administrator ovog servera tako i u roleplay bio sam u mnogo organizacija od njih pa do cak ovoga sam dobio mnogo iskustva znam resavati probleme kada je neko bezobrazan,nevaspitan,drzak....volim jednostavno pomagati svim igracima ovog servera mnogo njima sam pomogao tako sto davajuci po 100,150k,Znam da se snadjem u roleplay situacijama snalazljiv sam nisam nikada bio stidljiv nikada ne volim da se svadjam,U smislu da vicem na nekoga nego tu sam svakome da pomognem kome treba i kada treba,dobio sam od svega 1 kaznu od administracije i od tada sam postao ozbiljan i mislim da bih trebao da se pridruzim ovim putem u administrator team

2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su nikada se ne svadjam,znam resiti problem kada je neko bezobrazan,snalazljiv sam,znam da se snadjem u roleplay situacijama,uvek tu kada treba!
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam slabosti!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Alex.stojcevic

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL: Alex
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Alex Stojcevic 4455
6. Vaše Ingame ime: Alex Stojcevic
7. Vaš ID: 40311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
1.1 Zelim da pomažem ljudima i znam dosta pravila
1.2 zelim da pomognem administraciji u njihovom poslu
1.3 Zato sto mi je to dosta zanimljivo, aktivan sam igrač. I želi bih da uljepšam ovoj RP boljim.

2. Koje su vaše prednosti?
-odgovoran
-snalazljiv
-volim da pomazem ljudima
-visoka dnevna aktivnost
-ljubaznost
-odlučnost

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-nemam

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno (nemam biznis)
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic1#8217
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevic
7. Vaš ID: 705

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Na ovom projektu sam vise od jednu i po godinu susreto sam se sa svime i znam kako stvari na serveru funkcionisu, bio sam vec admin 2 puta i želim ponovo da postanem, od ovoliko provedenog vremena na projektu veoma dobro poznajem sva pravila i spreman sam da ih sprovodim kao admin. Prije svega želim da nove igrače uputim u način funkcionisanja servera kako bi se prilagodili, želim da pomognem u razvitku ovog servera kao i samog projekta. Volim da pomažem ljudima.
2. Koje su vaše prednosti?
Prije nego sto donesem odlku saslusam obadvije strane price, nikada mi nije tekso da priznam krivicu ukoliko sam pogresio, ne volim nista da radim na svoju ruku i uvjek imam postovanja prema svim igracima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Brzo se iznerviran kada mi neko vredja roditelje.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
DA
 
Last edited:

Pinki294

Player
Player
Joined
Feb 12, 2023
Messages
227
Informacije
1.Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: Pinki#4241
6. Vaše Ingame ime: Pinki Panich
7. Vaš ID: 34609

Dodatne informacije
1. Zasto zelite postati admin?
- Prije svega kako bi pomagao drugim igracima kada im je to potrebno,da pomazem igracima...
2.Koje su vase prednosti?
- Imam volju za komunikaciju sa igracima,poznajem dobro skriptu servera kao i pravila,imam dosta strpljena...
3.Koje su vase slabosti?
- Sebicnost
4.Hocete li biti spremni napustiti RP zivot kako bi ste postali admin.
- Prijavljujem se za asistenta.
5.Hocete li biti spremni prodati svoj biznis?
-Prijavljujem se za asistenta.

Srecno kandidatima.
Pinki
 

Jordan Gonzalezz

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
53
Informacije

1. Vaše ime u RL: Jordan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6 do 10 sati
5. Vaš Diskord: Jokez#5295
6. Vaše Ingame ime: Jordan Gonzalezz
7. Vaš ID: 16184

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želeo sam da postanem administrator od samog početka jer sam voleo ovaj projekat, ali sam želeo da imam malo roleplay Života, pa sam odlučio da se prijavim nakon nekog vremena. Mislim da je došlo vreme jer sam spreman da postanem Administrator kako bih pomogao novim igračima kojima je potrebna velika pomoć. i hocu da sprovodim pravila i da kaznavam ljude koj nepocituju pravila.

2. Koje su vaše prednosti?
*Strpliv sam radim moje obaveze precizno i sporo kako bi dobio najbolji rezultat.
*Pocitujem i slusam nize i vise pozicije od mene.
*Spreman sam da pomazem na neprijatelima i prijatelima.
*Znam Roleplay Pravila.
*Aktivan Sam.
*Dobar.
*I imam volju postati Admin.
*Ljubazan.




3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? nemam biznis (DA)

Jordan Gonzalezz I 16184
giphy.gif
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
244
1. Vaše ime u RL: Vaso
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h
5. Vaš Diskord:
Koji#2240
6. Vaše Ingame ime: Naum Ashe
7. Vaš ID
: 19352

1. Zašto želite postati admin
Dosta sam dugo na ovom serveru preko godinu dana,te sam upoznat sa svim njegovim prednostima i volim ovaj projekat,kao i igrati na njemu te samim tim zelim da postanem asistent administracije i da pomazem zauzetom admin timu. Admin tim je sjajna stvar,dosta mojih prijatelja je i prosla kroz njega. Mislim da nisam spreman i dalje postati admin ali smatram da sam spreman za asistenta.


2. Koje su vaše prednosti?
-dosta sam strpljiv
-volim pomagati
-poznajem server dosta jer igram preko godinu dana na njemu

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-kad mi neko spomene roditelje


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-prijavljujem se za asistenta

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-i ako ga nemam prijavljujem se za asistenta te smem da imam biznis
 

RileBrat

Player
Player
Joined
Feb 1, 2023
Messages
45
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko radnim 4-5 a vikendom 8+
5. Vaš Diskord: Rile#0544
6. Vaše Ingame ime: Rile Kila
7. Vaš ID: 18355

Dodatne
1. Zašto želite postati deo administracije? Zellim biti admin iz dosta razloga, prvi i naj osnovniji da POMAZEM gradjanima Granda, da pruzam podrusku novim pa čak i starijim igračima za ove moje 40 godine sam svasta presao, GOV, SAHP, PD, FIB, NG, BLOODS, BALLAS, VAGOS, MARABUNTA, a u FIB-u dva puta 26 rank, sto je malo zahtevnije na EN serveru sam bio admin na 10 dana dog RS nije postajo nekrsim pravila grada i lepo ih poznajem mislim da sam spreman biti RS Administrator.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti, su Brz sam, Aktivan, Razmisljam logički, mogu prepoznat lazi, sposoban za admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje najveće slabosti su da nevolim nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da! (nemam biznis)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom