Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10H
5. Vaš Diskord: Shomy McQueen#0001
6. Vaše Ingame ime: Shomy McQueen
7. Vaš ID: 2548

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Voleo bih ponovo da pomažem ljudima, kao admin ranije napravio sam greške koje se nisu smele dogiditi i takve greške se više neće dogadjati.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
- Aktivnost
-Volim detaljno da pojasnim ljudima ako im šta nije jasno. Pokušaću da balansiram odnos ticketi/forum žalbe jer smatram da je tako najbolje i najefektivnije.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ni jedna više.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne posedujem biznis.
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
1. Vaše ime u RL Denis
2. Vaše godine 23
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4h
5. Vaš Diskord stolle#5812
6. Vaše Ingame ime Offender Johnson
7. Vaš ID 2562

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto sam u roleplayu od samp platformi pre 5 6 god pa do fivem platformi roleplaya 2 3 god tako sad i ovde nekih godinu dana u rage mp platformi tako da bih zeleo da svoje vreme koje provodim na serveru da provodim pomagajuci/resvanjuci probleme , nezgode , failove igraca.

2. Koje su vaše prednosti? Stalozena osoba spremna da sagleda svaku situaciju detaljno i pomogne svakome i resi problem. Prednost je takodje to sto sam vec bio admin u roleplayu tako da ovo nebi bila strana stvar za mene. Tokom resavanja problema ne sagledam osobu koja je meni draga vec citavu situaciju te resavam kao da su oba igraca potpuni stranci za mene da bi to bilo po protokolu i pravilnoj odluci.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne podnosim neprestano upadanje u rec i cestu vulgarnost tokom razgovora sa nekom osobom u toku resavanje reporta.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Spreman sam ali ga svakako nemam.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Informacije8
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8H-15+H
5. Vaš Diskord: stamena031#3527
6. Vaše Ingame ime: Arthur Kaan
7. Vaš ID: 1838

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Želim da budem pomoćnik i da zaradjujem 20gc nedeljno

2. Koje su vaše prednosti?

- Aktivan , volim pomoći novim igračima

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ovo je igra tako da nema šta da mi bude slabost, želim da postanem asistent tako da samo pomažem igračima, a ne da donosim odluke.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Asistent Admina želim da postanem

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Asistent želim da budem.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ante
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: Siber#0001
6. Vaše Ingame ime: Marin Solo
7. Vaš ID: 13311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Kao admin želim igračima pomoći u tome da dostignu novu razinu RP-a. Svoj posao bi odrađivao fer i korektno i u skladu sa svim pravilima ovog servera. Posao admina mi se oduvijek činio interesantnim i smatram da sa time što bih postao admin stekao bih više iskustva u RP-u.
2. Koje su vaše prednosti?
Smiren sam i spreman sam saslušati svaku stranu priče. Uvijek proznam kada sam nisam u pravu. Kada sam u pravu i to znam onda stojim iza svojih riječi dok god ne riješim problem.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada sam dosta brzoplet
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Natavno da da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da nije mi nikakav problem
 

Jack Napier

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
254
Informacije
1. Vaše ime u RL - Eldin
2. Vaše godine - 25
3. Vremenska zona - UTC+2
4. Prosječna aktivnost na dan - nekad par sati nekad mogu čitav dan
5. Vaš Diskord - Niagara#0001
6. Vaše Ingame ime - Aurelio Niagara
7. Vaš ID - 7348

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

  • Zato što imam dosta iskustva kao admin bio sam na dosta servera admin (medium rp i poneki hard rp ) i želim da pomognem što više ovom serveru jer vidim da ima dosta kršenja pravila. Također više volim da nadgledam ljude i idem na reportove nego da RolePlay-ami naravno volio bih ponovo da pomažem ljudima, kao admin ranije napravio sam greške koje se nisu smele dogiditi i takve greške se više neće dogadjati.
2. Koje su vaše prednosti?
  • Prednosti su te da sam društven čovjek koji ima vrlo puno strpljenja što se tiče problema između igrača, odgovoran, snalažljiv ,aktivan i uvijek se trudim da što više pomognem ljudima.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
  • Nemam nikakve slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
  • Apsolutno bih napustio rp život (iako znam veoma dobro da rp-am) više sam taj lik koji voli da obavlja admin dužnosti.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
  • Iskreno trenutno nemam biznis, a nisam ni planirao da imam biznis tako da ova stavka ide u prilog mojoj aplikaciji.
 

$ky

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
236
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivano
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 8 sati
5. Vaš Diskord: Razaryy#1400
6. Vaše Ingame ime: Ivano_Razaryy
7. Vaš ID: 9626

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
Igram na roleplay serverima od 2014-15 (samp) i imam puno iskustva sa staff pozicijama i upoznat sam s pravilima. Bio sam administrator i pomocnik na vise SAMP servera (500+ igraca) i pomocnik/admin na engleskim fiveM serverima.
Uz to naravno zelim da pomognem administraciji da se poboljsa RP i zabava na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?:
Imam dosta vremena, brzo mogu srediti situaciju i nemam problema s kaznjavanjem ako potrebno iako uvijek pokusavam naci najbolju soluciju za sve.
3. Koje su vaše najveće slabosti?:
Nemam nikakvu slabost koja bi me zaustavila da radim posao admina/asistenta.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? :
Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Naravno.
 
Last edited:

Kristijan Smith

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
6
1. Vaše ime u RL Kristijan Mladenovic
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10 h
5. Vaš Diskord Exidil#0376
6. Vaše Ingame ime Kristijan Smith
7. Vaš ID 10609

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Ima dosta igraca na serveru, i ocigledno je da za takav server treba i dobar staff, a i ne samo dobar vec i da bude sacinjen od vise dobrih i zrelih ljudi za ovakvu stvar, a i server stvarno zasluzuje to, jer je i vise nego dobar, a i staff je jako dobar, pa bih imao bas veliku zelju da se pridruzim istom, a i samim tim sto nema WL na serveru dolaze dosta novih igraca kojima je stvarno potrebna pomoc, i uvek sam stalozen i spreman da pomognem takvim ljudima. Jer svaki novi igrac ili bilo koji drugi igrac zasluzuje najbolji tretman od strane staff team-a jer za to je staff i namenjen.

2. Koje su vaše prednosti?
-Igram jako dugo roleplay znam sva pravila , pa hajde da kazemo 1/1, bio sam admin na 2 ili 3 servera znam kako funkcionise sve sto se toga tice jer imam dosta iskustva sa skoro svim komandama, i dosta toga sam naucio sto se tog posla tica, nikada ni u jednoj situaciji nisam pristrasan zato sto znam nekoga, uvek situaciju sagledam prvo pa tek onda donosim konacan zakljucak, nikada nikoga ne osudjujem pre nego da saslusam svaku stranu price, i stvarno mislim da bih bas pomogao trenutnom staff team-u.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Slabosti stvarno nemam jer u svakoj i za svaku situaciju nadjem resenje ,pa cak i ako ne postoji smislim nesto.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Naravno, to je obaveza.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Ne posedujem, ali svakako bih to ucinio.
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
Informacije
1. Vaše ime u RL: Uroš
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10 sati
5. Vaš Diskord: aTom#5055
6. Vaše Ingame ime: aTom Franc
7. Vaš ID: 12810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

1. Želim postati admin iz razloga sto se mnogo faila na serveru i želim pomoći admin timu da se poboljsa RP.
2. Prednosti su što već imam dosta iskustva kao admin, imao sam svoj server skoro 2 godine na fivem pa znam kako mogu doprineti serveru kao administrator.
3. Iskreno nemam neke slabosti.
4. Da.
5. Trenutno nemam ni jedan biznis.
 
Last edited:

Kivi70

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
13
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Makaveli#6527
6. Vaše Ingame ime: Kivi Black
7. Vaš ID: 10814

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Primetio sam nagli porast igraca na serveru i shvatam da samim tim dolazi i mnogo vise posla za administraciju, s'toga bih hteo da pomognem administrativnom timu jer je u pitanju server koji mi se mnogo svidja. Rado pomazem ljudima i voleo bih da iskombinujem korisno i lepo do dam svoj doprinos.

2. Koje su vaše prednosti?
Stalozen i miran sam, igrica mi je razonoda i tesko se nerviram. Bio sam admin na dosta servera, na kojima sam i stekao RP iskustvo.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nema ih

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Zed Darkin

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
53
1. Vaše ime u RL: Ognjen Obradov
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-9 sati
5. Vaš Diskord OgiPepsi#2464
6. Vaše Ingame ime Tyrone Comtpone
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da pomazem igracima kada im treba pomoc,pre svega da pomognem staff teamu.Iskreno da vam kazem smorio je malo rp svet i zelim da vidim kako je to biti deo staff teama
2. Koje su vaše prednosti?Brzo reagujem na situacije,razumem pravila servera te mogu da resim situaciju kako treba.Situacije preko foruma bih resavao sa saradnjom ostalih admina i sta oni misle na to ukoliko mislim da mi treba pomoc oko situacije(kada nije cist fail)
3. Koje su vaše najveće slabosti?Mislim da nemam slabosti ali na pocetku ce mi mozda biti problem prvi dan oko komandi i svega to jer igram 3 meseca ovde i prvi put se prijavljujem za staff na grandu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 
Last edited:

Noxile

URKE ON TOP BIT**ES
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
157
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Informacije
1. Vaše ime u RL:Uroš
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6h
5. Vaš Diskord:∆♧JOKER♥∆#5795
6. Vaše Ingame ime:Joker Napira
7. Vaš ID:8370

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:volim da pomazem drugim ljudima.
2. Koje su vaše prednosti?:moja prednost je to sto zelim svima pomoci i nepravim izuzetke
3. Koje su vaše najveće slabosti?:po malo aktivnost,ja sam aktivan ali ponekada nisam puno ig
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?:da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):ja sam sirotinja nemam biznis
 

Johhny

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL:Todor
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-11h
5. Vaš Diskord: T.Rich#9864
6. Vaše Ingame ime: Johhny Rich
7. Vaš ID: 5424

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?Oduvek sam hteo biti admin na nekom od vecih servera,znam pravila i ne krsim ih,posle 3 meseca igranja me je smorilo svaki dan isto,pa bih radio reportove i pomagao ljudima



2. Koje su vaše prednosti?
Prednosti su te što postujem sve ljude na serveru,makar oni bili najgori,imam strpljenje kao što bi trebao imati svaki admin,dugačko igram na serveru,saslušavam druge dok ne završe


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Malo loše snalaženje oko situacija

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno,vec sam malo napustio RP život

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam svoj biznis
 
Last edited:

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
90
Informacije
1. Vaše ime u : Mišo
2. Vaše godine : 27
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h +
5. Vaš Diskord : Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime : Michael Desanta
7. Vaš ID : 7535

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa htio bi da postanem asistent administracije jer administracija ima dosta posla znam to jer sam bio vec admin i nazalost prikazalo me se u drugacijem svijetlu koje bas i nije istinito ali nema veze ispravit ce se to, mogu pomagati kao sto cu dole napisati po cijele dane i nemam problema sa tvrdoglavim ljudima mogu ih slusat i pomoci im, pokazat cu da sam dobar covjek i dobar asistent, necete pozalit ako mi date prilike za tu poziciju.
2. Koje su vaše prednosti? moje su prednosti to sto mogu biti na serveru stalno provedem tu 10+ sati i spreman sam svima pomoci maksimalno i jedna od najvecih prednosti su to sto znam slusati mogu stajati i bas slusati lika pa makar pricao 30minuta i objasnit mu sve vezano za problem koji ima (ako ima).
3. Koje su vaše najveće slabosti? Vise ih nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Asistent Administracije.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
1. Vaše ime u RL Viktor Rikert
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 10+ sati
5. Vaš Diskord Djomlica#7959
6. Vaše Ingame ime Sal Magluta
7. Vaš ID 114

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim pomoci razvoju servera i prije svega pomoci novim igracima, iskustvom sa RP-om sakupljam od svoje devete godine kada sam prvi put usao na SAMP server, imam poprilicno iskustva i sa FiveM i sa RAGE serverima.Rad sam za raznorazne interakcije sa igracima sa bilo kojeg kraja Balkana, sve radi poboljsanja njigove RP igre i samog uzivaja igrajuci na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Velika aktivnost na serveru, iskustvo sa engleskog servera, odlicno poznavanje skripte servera, ljubaznost i stalozenost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Matija Zagorec

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
44
1. Vaše ime u RL:

Matija

2. Vaše godine:

18 godina.

3. Vremenska zona:

GMT +1.

4. Prosječna aktivnost na dan:

4-8h

5. Vaš Diskord:

Tomas Shelbi#11237

6. Vaše Ingame ime:
Tomas Shelbi

7. Vaš ID:

11237

---------------------------------------------------------------------------------------
Dodatne Informacije
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Zašto želite postati admin?


zelim postati admin jer zelim uvesti pravdu u grad, zelim pomoci drugim igracima u nevolji, zelim pomoci igracima i rjesiti njihove probleme i i uputiti ih na pravi put i zelim cim vise pomoci administraciji.

2. Koje su vaše prednosti?

jako sam dobar, zelim pomoci onome tko je posten i tko ne iskoristava admina, i jako volim pravdu

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis.
 

Jordan Gonzalezz

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
62
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Jordan
2. Vaše godine - 14
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 5-8 sati, vikendom i vise
5. Vaš Diskord - jukuj#0798
6. Vaše Ingame ime - Jordan Kuro
7. Vaš ID - 16184

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -
da pomazem ljudima i zajednicama na serveru
2. Koje su vaše prednosti? - Imam strpljenja, brzo ucim i zelim da pomazem svima
3. Koje su vaše najveće slabosti? - nemam nikakve slabosti vezano za ova zajednica
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
da napustio bi rp zivot i promenio put kon admina
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - da
 

NickLinius

Player
Player
Joined
Oct 28, 2021
Messages
11
Informacije
1. Vaše ime u RL zvonko
2. Vaše godine 18.5
3. Vremenska zona balkan
4. Prosječna aktivnost na dan 4 do 5
5. Vaš Diskord NickLinius#0556
6. Vaše Ingame ime Nick liniuss
7. Vaš ID1916

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Zato što želim pomoć owneru i ostatku tima jer ima ne poštovanja na serveru. Ima puno vdma dma i ostaloga na srv
2. Koje su vaše prednosti?igrao sam na rageu oko 3 do 4 godine komunikativan sam u rl Montažer videa i dosta znam oko računala
I znam sve skrivene lokacije na mapi
3. Koje su vaše najveće slabosti?nekada sam trdoglav i malo se zbunim no postupim prqvilno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

Asgard

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
18
1. Vaše ime u RL: Armin
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9h
5. Vaš Diskord: Asgard#0906
6. Vaše Ingame ime: Armin_Escobar
7. Vaš ID: 16736

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zato sto vidim da ima dosta igraca koji krse pravila i dosta igraca kojima treba pomoc oko servera , pa se zelim prijaviti za admina kako bi im mogao pomoci , isto tako zelim pomoci vec postojacoj administraciji tako sto cu im malo olaksati posao i da skinem teret sa njih , spreman sam potrositi mnogo vise vremena kao admin nego bilo koji drugi.

2. Koje su vaše prednosti? Imam mnogo iskustva kao admin i role play kako ne gta 5 tako na samp .. bio sam admin na vise desetina servera na sampu i bio sam admin na gta 5 na Dream World , Balkan Original , Balkan School. Mogu raditi mnogo zadataka od jednom bez gubljenja koncentracije .. ne ponasam se djetinjasto nego sam ozbiljan.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nema

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Nidza Vice

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
472
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-7h
5. Vaš Diskord Nikola Egipcanin#1593
6. Vaše Ingame imeNikola Egipcanin
7. Vaš ID 8569

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da bih pomagao ljudima, pokazao im nacin da se snadju ako su novi
2. Koje su vaše prednosti? Vrlp sam komunikativan
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam neke posebne
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom