Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Vladmiri Vujovic

Player
Player
Joined
Feb 19, 2022
Messages
16
1. Vaše ime u RL: Vladimir
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-7 sati
5. Vaš Diskord: Vladexxd#1504
6. Vaše Ingame ime: Muris Habibi
7. Vaš ID: 4237

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude (uvrede).
2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je to sto uvek saslusam igrace i pomognem, da li to bili novi igraci koji mozda nista ne znaju ili stari. Takodje snam dobro gramatiku, tako da kada bih odgovarao na pitanja uvek bi to bilo sa postovanjem i lepo napisano.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti. Uvek drzim prijateljski odnos.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Damjan
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT +1 (Germany, Berlin)
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 - 12h
5. Vaš Diskord: damjaaan#4847
6. Vaše Ingame ime: Damjan Fendi
7. Vaš ID : 15439

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Nakon dugog vremena roleplaya na skoro svim RP pozicijama (Kriminalac, Drzavni sluzbenik, Direktor..) i dugog iskustva sa svakakvim situacijama, odlucio sam da postanem Administrator ovog servera jer smatram da bi bio odlican admin, i sposoban da pomogne igracima gde treba, i da mogu da resim i kompleksnije situacije i greske u roleplayju.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Moja prednost je to da sam strpljiv, da brzo ucim, I da imam puno vremena za posvetit kao admin ovog servera.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Mogu se iznervirat malo kad neko upada u rec.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ne posedujem nikakav biznis.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marin Solo
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-10 sati
5. Vaš Diskord Siber#9999
6. Vaše Ingame ime Marin Solo
7. Vaš ID 13311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želio bih postati administrator kako bih mogao pomagati drugim igračima na serveru, pomoći im riješiti probleme koje imaju i samim time pomoći serveru da postane još bolji nego što je i da se kršenje pravila i uništavanje tuđeg RP-a svede na minimum.
2. Koje su vaše prednosti?
-Znam gotovo sva pravila RP-a.
-Znam gotovo sva pravila grada
-Pošteno obavljam svoje dužnosti
-Uvijek snimam situacije sa dozvoljenim programima (GeForce Experience)
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Smatram da ih nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Hoću
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću
 

Dzouni

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 28, 2021
Messages
98
Informacije
1. Vaše ime u RL
Nikola Ungurjanovic
2. Vaše godine
28
3. Vremenska zona
GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan
5-6 sati
5. Vaš Diskord
Dzouni Boy#8941
6. Vaše Ingame ime
Dzouni Boy
7. Vaš ID
6741

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Znam pravila servera i vidim da ima dosta novih igraca koji ne znaju pravila tako da hocu da im pomognem da nauce kako pravilno igrati RP. Hocu isto da uvedem red jer znam da dosta ljudi ne postuju pravila.
Hocu da pomognem administraciji i olaksam njima malo posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Pa jedna moja prednost je da sam dugo na grandu i znam kako funkcionira server i dosta dobro poznajem pravila i imam iskustava. Ucim vrlo brzo i uvek sam direktan.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad zabunim ili pomesam neke stvari ali svakome se desi.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
DA naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da. Ne posedujem nikakav biznis.
 

John Loco

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
134
1. Vaše ime u RL: Kristian
2. Vaše godine: 38
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: John King #4302
6. Vaše Ingame ime: John King
7. Vaš ID: 5355

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem Admin da pomognem Igracima za bolji RP.
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam u Bandama i u Drzavnim Organicazijama na vecim Ranku i puno sam naucijo od Zakona i Pravila Grada sa oba strana.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje Slabosti su sto ne volim Nepravdu i kada neko laze da bude po njegovom
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
1. Vaše ime u RL: Vanja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h +
5. Vaš Diskord: Screety#1115
6. Vaše Ingame ime:
Jaym Diesel
7. Vaš ID: 3740

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Vec sam bio asistent admina i bilo mi je to zanimljivo, ponovo bih zeleo da radim taj posao.


2. Koje su vaše prednosti?
Vec sam bio asistent i znam kako funkcionisu stvari i kako na koje pitanje treba da odgovorim

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da vise nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
 
Last edited:

Pasha Washed

I love to help a people
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL Filip
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 10/12h
5. Vaš Diskord Shakur#7370
6. Vaše Ingame ime Pasha Washed
7. Vaš ID 12551

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volim pomagati igracima i uvek sam voleo raditi kao admin i na five m i na samp nekako mi je zanimljiv posao
2. Koje su vaše prednosti? Pa znam se ponasat (odnositi) prema igracima cak i onima koji ne razumeju neke stvari da im objasnim kako treba cak i onima koji se glupiraju i prave svadju da resimo to na miran nacin bez svadje ili bilo cega drugog, Samo im zelim pomoci najvise sto mogu
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moje slabosti je da znam da se ponekad iznerviram u nekoj situaciji te povisim ton na nekog ko je tu ali brzo Skontam da ne trebam tako da radim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, Cak i nemam biznis
 

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3h 4h, vikendom 6h+
5. Vaš Diskord: jox#0075
6. Vaše Ingame ime: Leo Angelo
7. Vaš ID: 8802

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima. Želim svojim radom poboljšati roleplay na serveru. Kao admin maksimalno zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti?
Uvijek pravedno odlucujem i prema svima se isto odnosim. Igram roleplay od svoje 12 godine. Bio sam high rank kako u drzavnim organizacijama tako i u mafijama, te znam dosta pravila sto se tice istih. Poznajem sva roleplay pravila, isto tako skoro sva pravila na ovom serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
U jako kratkom trenutku mogu postati zivcan pa iz tog razloga sam par puta bio kaznjen. Ali nastojim da se to ne ponavlja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Dawood Morello

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
33
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-6h+ sati na dan
5. Vaš Discord: Buki Vlahov #4734
6. Vaše Ingame ime: Buki Vlahov
7. Vaš ID: 12240

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Zelim da postanem admin za da im pomazem igracima koi imaju problem
- Vecina administratora probleme koji su komplikovaniji rjesavaju sa "okacite POV na forum" to mi daje zelju da postanem administrator i da nebudem takav sprema drugim igracima
-ja kao administraot potrudio bi se da dam se od sebe i da odgovaram tacno kad netko pita ako mu treba pomoc

2. Koje su vaše prednosti?
-Prijatan sam za razgovor nebitno s kim

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- moja slabost je kad slusam netko da laze i izmislja price za da nebude kaznjen

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da
 

jovance

Player
Player
Joined
Mar 4, 2022
Messages
17
1. Vaše ime u RL: Jovance
2. Vaše godine: 40
3. Vremenska zona:
GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+
5. Vaš Diskord: jovance#2931
6. Vaše Ingame ime: jovance bawz
7. Vaš ID:
6900

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Nakon duzeg vremena i igranja i videvsi situaciju u gradu zelim da pomazem pocetnicima i da ih uputim u pravi rp..bio sam admin na mnogim serverima i nikad pogresio nisam.
2. Koje su vaše prednosti? imam vise vremena za grand rp
3. Koje su vaše najveće slabosti? ne volim kada neko psuje i vredja naciju
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): biznis nemam jer igram cisto radi zabave a ne bogastva
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+
5. Vaš Diskord: Lovro#2571
6. Vaše Ingame ime: Lucija Lahantaestamuloca
7. Vaš ID: 6218

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Volim biti admin, pomagati ostalima, super se osjećam kada pomažem ostalima i pogotovo novim igračima na serveru da shvate kako funkcionira sve. Želim drugima poboljšati nivo RP-a, da bude što manje kršenja pravila i da ne kvare ostalima RP na ovom projektu. Već duže vrijeme želim postati admin i smatram da ću to zaduženje shvatiti ozbiljno.
2. Koje su vaše prednosti?
- vrlo dobro poznajem RP pravila i ostala pravila ovog servera.
- marljiv
- brzo ucim te sam voljan nauciti neke nove stvari
- vrlo aktivan
- nisam brzoplet, saslusam obje strane price te pokusam donijeti sto bolju odluku
- igram od pocetka servera te ga jako dobro poznajem
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- nisam siguran da li imam neke slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h sati
5. Vaš Diskord: maarko#0448
6. Vaše Ingame ime: Mike Lovell
7. Vaš ID: 124

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?Zeleo bih da pomognem igracima koji nisu upuceni kako stvari funkcionisu.Voleo bih da postanem asistent administracije.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan sam, igram gta 5 rp od 2019. a o sampu da ne pricam.Poznajem sva pravila server i RP pravila.Objektivan sam i komunikativan.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno mi nista ne pada napamet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Asistent Administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da ako to bude bilo potrebno
 

ilhan muhvic

Blocked
Blocked
Joined
Mar 19, 2022
Messages
10
1.Vaše ime u RL: Ilhan
2
. Vaše godine: 26
3
. Vremenska zona: GMT +1
4
. Prosječna aktivnostna dan: 8-15h sati
5
. Vaš Diskord: ilhan_muhovic#9915
6
. Vaše Ingame ime: ilhan muhovic
7
. Vaš ID: 18385

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

-Ima dosta igraca na serveru, i ocigledno je da za takav server treba i dobar staff, a i ne samo dobar vec i da bude sacinjen od vise dobrih i zrelih ljudi za ovakvu stvar, a i server stvarno zasluzuje to, jer je i vise nego dobar, a i staff je jako dobar, pa bih imao bas veliku zelju da se pridruzim istom, a i samim tim sto nema WL na serveru dolaze dosta novih igraca kojima je stvarno potrebna pomoc, i uvek sam stalozen i spreman da pomognem takvim ljudima. Jer svaki novi igrac ili bilo koji drugi igrac zasluzuje najbolji tretman od strane staff team-a jer za to je staff i namenjen isto tako ima dosta igraca koji krse pravila rp-a i sa nekim ozbiljnijim clanovima staff team-a bi to lako rijesavali.

2. Koje su vaše prednosti?
-Igram jako dugo roleplay znam sva pravila , pa hajde da kazemo 1/1, bio sam admin na 2 ili 3 servera znam kako funkcionise sve sto se toga tice jer imam dosta iskustva sa skoro svim komandama, i dosta toga sam naucio sto se tog posla tica, nikada ni u jednoj situaciji nisam pristrasan zato sto znam nekoga, uvek situaciju sagledam prvo pa tek onda donosim konacan zakljucak, nikada nikoga ne osudjujem pre nego da saslusam svaku stranu price, i stvarno mislim da bih bas pomogao trenutnom staff team-u na ovom serveru nisam dugo ali sam se jako brzo uvukao u grand rp svet i shavtio sve.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Slabosti stvarno nemam jer u svakoj i za svaku situaciju nadjem rjesenje.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Naravno, to je obaveza i zelim max da se posvetim tome.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno spreman sam sve da prodam svoj bizniz i da napustim porodicu ako je to u nekom slucaju potrebno.

-I na kraju zahvalio bih vam ako bih dobio priliku da budem u vasem staff team-u.
 

$ky

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
236
1. Vaše ime u RL: Ivano
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-12h
5. Vaš Diskord: Razaryy#4887
6. Vaše Ingame ime: Ivano Razaryy
7. Vaš ID: 9626

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? | Zelim postati admin iz ralozga sto poznajem vecinu pravila i uvijek volim da pomognem ako sam u mogucnosti.
2. Koje su vaše prednosti? | Aktivan sam, poznajem pravila, imam strpljenja i znam kako pricati s ljudima bez da se uvrijedim i mogu da ostanem profesionalan ako je potrebno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? | Nemam slabosti koje bi mi smetale u poslu asistenta administracije/administratora.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Za sad bih volio da postanem asistent administracije. Poslije toga bih presao u administraciju kad sam spreman napustiti RP zivot.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-8h
5. Vaš Diskord:Ognjen#2229
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Zampa
7. Vaš ID:5651

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Jer mi je dosadio RP-zivot. Hocu da budem deo administracije, i da drugim igracima poboljsam nivo igre na sto visi.
2. Koje su vaše prednosti?
- U svim situacijama sam objektivan, tesko me je iznervirati.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nema ih
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da
 

Tin Hypnotik

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
79
Informacije
1. Vaše ime u RL: Tin
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2h vikendom do 6h
5. Vaš Diskord: Tin Hypnotik#9055
6. Vaše Ingame ime: Tin Hypnotik
7. Vaš ID: 4228
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
imam dosta ikustva u RP i znam pravila dosdio mi je RP jer se skoro stalno faila zbag ljudi koji ne znaju pravila pa bih hteo to da popravim koliko god mogu da drugim ljudima bude zanimljivo
2. Koje su vaše prednosti?
dosta dugo igram RP i znam sva pravila i znam dobro da odlucim sta treba da uradim
3. Koje su vaše najveće slabosti?
lako se iznarviram
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da, nemam biznis
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:
GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: OgiPepsi#2464
6. Vaše Ingame ime: Zed Darkin
7. Vaš ID:
7925

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Nakon duzeg vremena provedenog igrajuci i stecanjem znanja o serveru odlucio sam da zelim postati admin te samim tim pomagao igracima koji su dosli i starijim kojima treba pomoc.
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam u svakoj organizaciji stekao sam znanje koje po meni potrebno da zadovolji uslove za staff.Aktivan sam, znam sva pravila i znam da ih uocim u sitnim detaljima.Saslusam obe 2 strane pa onda odredim kaznu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim kada neko laze.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Sone
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto zelim da olakšam posao drugim adminima, da pomožem igračima, da naučim nesto novo i zato sto mi je to zanimljivo.
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su te sto neke situacije resajem pricom a smirena sam osoba.
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da ako postanem admin.
 

Kikoo

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Osnovne Informacije:

1. Vaše ime u RL
: Aleksa
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Od 3-8h
5. Vaš Diskord: lovraa#8285
6. Vaše Ingame ime: Kiko Drajver
7. Vaš ID: 15222

Dodatne Informacije:

1.Zašto želite postati admin?

Želim da pomažem ljudima i da se riješavam mangupa koji otežavaju drugim igranje i uživanje u RP!

2. Koje su vaše prednosti?
Često sam aktivan,imam iskustva sa poslovima admina i pravilima,takodje sam bio i u nekim organizacijama i znam dosta o tome.

3.Koje su vaše najveće slabosti?

Ne znam koje su moje slabosti, ali cu ih verovatno pronaći u toku rada kao admin, ako naravno uspem u tome.

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Već sam spreman sve napustiti!

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Ne posedujem biznis.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom