Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Benny Juarezz

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
40
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: Matija#3099
6. Vaše Ingame ime: Benny Juarezz
7. Vaš ID: 6413

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin jer me RP malo smorio i zelim da pomazem igracima, obavljam admin duznosti, jer sam svjestan sta znaci biti admin i koji su mu zadatci, jer sam bio admin na dosta servera i znam pravila sva kao i kako se admin mora ponasati prema ostalim igracima
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su da znam dosta sto se tice posla admina, volim pomagati, odgovarati na pitanja i na forumu kazniti igrace koji krse pravila, ukoliko treba snimati mogu i recordati otkad udjem ingame sta se desava i to naravno moram recordati kada specam nekog igraca zbog dokaza!
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nerviraju me ljudi koji misle da mogu samo tako da ne postuju pravila pa se oko toga brzo nerviram ali inace nemam slabosti neke
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno! [ Ne posjedujem biznis! ]
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Informacije
1. Vaše ime u RL - Vanja
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6,7+ sati
5. Vaš Diskord - Screety#1115
6. Vaše Ingame ime - Jamy Diesel
7. Vaš ID - 3740
Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin? - Bio sam asistent administracije. Volim da pomazem ljudima i veoma sam dugo na serveru. Veoma mi se svidja server ali mi je RP malo dosadio, zeleo bih da se oprobam kao pravi admin

2. Koje su vaše prednosti?
- Dugo sam na serveru i znam sva pravila, veoma sam iskusan oko svih stvari na serveru i mogu svima da pomognem.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Pre sam ih imao sada ih nemam

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 

Vladimir Vujovic

Player
Player
Joined
Mar 27, 2022
Messages
10
1. Vaše ime u RL: Vladimir
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime: Luka Eduard
7. Vaš ID:15050

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Aktivnost, strpljivost, efikasnost, zrelost, organizovan, igram RP vec 8 godina, dobro poznajem pravila, veoma sam dobar covek i mnogo volim da pomazem decama koja imaju 8-13 godina.Poslusan sam jako i visoku intelegenciju imam.Zato što sam dugo na serveru i smorilo me da ganjam biznise i znam dosta stvari jer sam vodio porodicu bio sam clan bolnice dugo i ballasa i odgovarao bi na neka pitanja na koja admini ne znaju odgovor pa napisu "ic problem" pratio bih stanja igraca tj igre i osigurao kolko mogu da smanjim citovanje na serveru kako na sektoru civilnih igraca pa do organizacija takodjer porodica(eventi,pljacke,sfere)
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam slabosti jako sam smiren i stalozen, u svakoj situaciji znam da odregujem kako treba.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Spreman sam napustiti!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam Biznis!
 

knezevic

Player
Player
Joined
Mar 27, 2022
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : mogu biti oko 4/5 sati mozda i vise zavisi oko skole, ali vikendom podosta.
5. Vaš Diskord : Maestro Garavani#6094
6. Vaše Ingame ime: Stefan Maestro
7. Vaš ID: 7445

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin jer znam kako je biti pocetnik i kroz sta se sve prolazi, strpljiv sam i volim da pomazem ostalima. Iskusan sam sa pravilima takodje znam brzo i korektno da reaguem u nekim situacijama.
2. Koje su vaše prednosti?
U sustini moje prednosti su vecinom kao kod ostalih, dosta pomazem ostailama. Poznajem se sa RPom dosta. Znam skoro sva generalna pravila. Normalno komuniciram sa ostalim igracima imam strepljenja da ih poslusam sta god da im treba...
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti kao sto sam pre imao...
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Ne posedujem nikakav biznis.
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
Osnovne Informacije:

1. Vaše ime u RL
: Viktor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h dnevno
5. Vaš Diskord: Viktor_rs #5270
6. Vaše Ingame ime: Rich Viktor
7. Vaš ID: 16947

Dodatne Informacije:

1.Zašto želite postati admin?

Voleo bih da posatem admin jer volim pomagati ljudima kada im nesto nije jasno ili imaju neki problem sa RPom . Ali takodje i volim kazniti nekoga kada nesto prekrsi .

2. Koje su vaše prednosti?
Bio sam vec admin na nekim drugim serverima , i cak sam napravio bio svoj RP sever na fivem (naravno nije bilo nesto ali sam se trudio) .

3.Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam ih

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Nemam biznis
 

Peconi Montana

Player
Player
Joined
Jan 3, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona : GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan : 5,6 nekad i vise
5. Vaš Diskord : Moskri#7497
6. Vaše Ingame ime: Peconi Montana
7. Vaš ID: 11342

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Najiskrenije zato sto sam dosta video da igraci krse pravila RP i slicno, a svidja mi se server pa se nadam da bih mozda mogao da smanjim taj ogroman broj FailRP-ova.
2. Koje su vaše prednosti? Stalozena sam osoba, sve resavam razgovorom bez ulaska u bilo kakvu raspravu ili nesto slicno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne znam iskreno, ne bih sad da bisem nekakve gluposti u vezi ovog pitanja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Haravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:
GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: OgiPepsi#2464
6. Vaše Ingame ime: Zed Darkin
7. Vaš ID:
7925

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Roleplay je dosadio nema vise smisla, na fivemu imam 3k sati od njih je 2k samo od igranja kao staff team.Znam sva roleplay pravila i 90% grand pravila
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam u svakoj organizaciji stekao sam znanje o serveru i sta se radi.Aktivan sam, znam sva pravila i znam da ih uocim u sitnim detaljima.Saslusam obe 2 strane pa onda odredim kaznu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Mišo
2. Vaše godine : 27
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 10h
5. Vaš Diskord : Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime : Michael Desanta
7. Vaš ID : 7535

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i dosadilo mi je grind tako da mislim da bi korisniji bio kao admin i pomagao bi lakse igracima pratio bi svaku mogucu situaciju za koje znam da pojedinci iskoristavaju kako bi uhvatili prednost nad drugima, ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak.
2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, poslusan, znam biti tvrdoglav al prije svega pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
prije svega ne mogu da podnesem kad neko bez razloga psuje drugima i znam biti tvrdoglav kad znam da sam upravu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, trenutno bas i neam neki RP zivot da budem iskren.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno.
 

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
1. Vaše ime u RL: Isak
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Sake#6408
6. Vaše Ingame ime. Sake Sakic
7. Vaš ID: 16608

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem administrator jer mislim da sam dovoljno mentalno spreman da preuzmem tu veliku odgovornost administratora na svoja ledja.Prvenstveno zelim da postanem taj polozaj jer me je uvjek zanimalo kako to izgleda sa druge tacke gledista(admina), takodjer mislim da bih se dobro snasao na toj poziciji i volio bih se oprobati prvenstveno radi licnog testa da vidim da li sam spreman da postanem ta pozicija i kako bih se snasao.Takodjer smatram kad bih postao adminstrator da bih primo dosta novog iskustva i znanja koje bi mi sluzilo.

2. Koje su vaše prednosti?
Dosta sam stalozena i mirna osoba.ne volim nepravdu i veliki sam protivnik iste

3. Koje su vaše najveće slaboasti?
Ponekad sam jako nestrpljiv

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Spreman sam

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(zabranjeno je imati biznis dok ste admin)
Da
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Damjan
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT +1 (Germany, Berlin)
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 - 12h
5. Vaš Diskord: damjaaan#4847
6. Vaše Ingame ime: Damjan Fendi
7. Vaš ID : 15439

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Nakon dugog vremena roleplaya na skoro svim RP pozicijama (Kriminalac, Drzavni sluzbenik, Direktor..) i dugog iskustva sa svakakvim situacijama te sam odlucio da postanem Administrator ovog servera jer smatram da bi bio odlican admin, i sposoban sam da pomognem igracima gde treba, i da mogu da resim i kompleksnije situacije i greske u roleplayju.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Moja prednost je to da sam strpljiv, da brzo ucim, da imam puno vremena za posvetit kao admin ovog servera i da vrhunski znam Roleplay i server pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Mogu se iznervirat malo kad neko upada u rec.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno, iako ne posedujem nikakav biznis.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord : kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: Lovro Pasalic
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Uradio sam dosta gresaka kada sam prvi put bio admin i htio bih opet postati kako bih ispravio greske i ponovno pomagao igracima, zelim imati bolju komunikaciju i pomoci cijeloj administraciji kao i igracima da steknu ponovno sto bolji roleplay, a ja da poboljsam sebe jer znam pravila dosta dobro.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan sam, snalazljiv, strpljiv i poznajem pravila servera jako dobro.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke pretjerane slabosti, ako vec pricamo o jednima to je da ponekad stavljam svoj posao prije neceg bitnijeg u zivotu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam postati Admin
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
- Biznis nemam, ali svakako bih ga prodao da ga imam.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju


Kokain Paya#8546-Veljana Cupic|14531
Gregor Krstevski#9078-Gregor Krstevski|1466
Miksa#8973-Mihajlo Taylorr|15394
Matija#3099-Benny Juarezz|6413
Maestro Garavani#6094-Stefan Maestro|7445
Viktor_rs #5270-Rich Viktor|16947
Moskri#7497-Peconi Montana|11342
Stefan Savija#0442-Stefan Saksi|1328


Intervju će biti večeras od 21:00 do 22:00h ( 29.03.2022 )
 

Jakov Ivanov

Player
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
11
Informacije
1. Vaše ime u RL: jakov
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: EmirMuric#8250
6. Vaše Ingame ime: Major ilic
7. Vaš ID: 20635

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Igram rp vec 8 godina, od sampa do fivem, i sad ovdje, znam jako dobro pravila, na svim fivem serverima sam bio admin, znam kako se admin treba ponašati i sto je njegov posao, na svim serverima kojim sam bio administracija nikad nije bila tolko napredna, Ovaj server je dosta drugaciji od ostalih sto se meni i najvise sviđa zato tu igram, zelim postati admin jer Zelim svojim radom pomoci administraciji i igracima servera, jer se dogodi da jako puno igrača ne zna pravila i prekrse puno pravila sto igrace koji znaju pravila jako nervira, zelim kao admin da pomognem svim igracima najvise sto mogu jer sam željan rada i novih iskustva u administraciji.
2. Koje su vaše predmosti? Odgovoran sam, pomognem svakome, ljubazan sam, volim svakome pomoci i objasniti sta mu treba,i jako sam aktivan u rp
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 15h
5. Vaš Diskord: stamena031#3527
6. Vaše Ingame ime:Arthur Kaan
7. Vaš ID: 1838

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim asistenta admina
2. Koje su vaše prednosti? Dobro igram fudbal.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Fale mi 2 prsta na desnu ruku.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Ne
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne
 
Last edited:

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +00 (Britanski timezone)
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volio bih postat administrator kako bi mogao pomoc gradu da se ponasa pravilnije i kulturnije. Znam puno o pravilima i kazne za njih. bio imam puno iskustva sa RP-om. ja razumijem da sam pogrijesio sta sam uradio ali sve sto zelim da mi date jos jednu zadnju priliku da postanem administrator posto mi je stvarno bilo super i jako sam se zabavio i naucio sam puno novih stvari i novih ljudi.

2. Koje su vaše prednosti?Imam iskustva o RP-u šta nesmijem raditi i šta smijem raditi. drugaciji mi je timezone od ostalih igraca pa mogu provest vise sati u igrici nego ostali. Npr. kada je kod vas (balkan) 18:00 kod mene je 17:00

3.Koje su vaše najveće slabosti? Bio sam kaznjen zbog nepravilnog igranja. ( sad sam se puno poboljsao)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da


If you feel the punishment the administrator issued is incorrect, feel free to file an Admin Complaint
12. Prijava
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Informacije
1. Vaše ime u RL Vukan
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 3h-10h
5. Vaš Diskord vukaaannnn#2590
6. Vaše Ingame ime Obama Daddy
7. Vaš ID 13655

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admina jer zelim da pomazem ljudima, da ucim nove ljude na serveru da sto bolje rp-aju, dosta sam aktivan na serveru, volim admin duznosti i mnogot toga jos
2. Koje su vaše prednosti? dosta dobro znam rp pravila i pravila grada , posten sam ...
3. Koje su vaše najveće slabosti? pre imao sad ne
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) naravno

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
sLA7bdt.gif
 
Last edited:

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
1. Vaše ime u RL Armin Zunic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona:gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 sati radnim danima 12 vikendima
5. Vaš Diskord:zunic#2259
6. Vaše Ingame ime John Must
7. Vaš ID4711

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?volio bi biti admin zato sto od kad sam poceo igrat na grand serverima uvjek me je to zanimalo i volim pomagat ljudima i objasniti nekome ako nesto nije mu jasno igram preko 7 mjeseci na grand serverima i mislim da sam se upoznao dosta sa pravilima i kako sve radi i volio bi da se moze napraviti sto bolji RP na ovom serveru i da i igraci mogu uzivati dok igraju.Mislim da znam pravila vrlo dobro i kako se pristupa prema ljudima
2. Koje su vaše prednosti?komunikativna sam osoba,volim i brzo ucim i vrlo sam smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti?jedina slabost koju imam je da mrzim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
1. Vaše ime u RL Armin Zunic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona:gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 sati radnim danima 12 vikendima
5. Vaš Diskord:zunic#2259
6. Vaše Ingame ime John Must
7. Vaš ID4711

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?volio bi biti admin zato sto od kad sam poceo igrat na grand serverima uvjek me je to zanimalo i volim pomagat ljudima i objasniti nekome ako nesto nije mu jasno igram preko 7 mjeseci na grand serverima i mislim da sam se upoznao dosta sa pravilima i kako sve radi i volio bi da se moze napraviti sto bolji RP na ovom serveru i da i igraci mogu uzivati dok igraju.Mislim da znam pravila vrlo dobro i kako se pristupa prema ljudima
2. Koje su vaše prednosti?komunikativna sam osoba,volim i brzo ucim i vrlo sam smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti?jedina slabost koju imam je da mrzim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marin Solo
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-10 sati
5. Vaš Diskord Siber#0001
6. Vaše Ingame ime Marin Solo
7. Vaš ID 13311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Volim pomagati drugim igračima, imam dosta iskustva kao administrator na drugim RolePlay Serverima. Taj posao mi je izuzetno zanimljiv te ga volim raditi. Na ovom serveru igram već oko 4 mjeseca i za vrijeme moje igre dosta puta sam viđeao druge administratore kako obavljaju svoju dužnosti i htio bih im pomoći u riješavanju problema te samim time i drugim igračima.
2. Koje su vaše prednosti?
- Znam se ponašati, bez obzira kakav je tko prema meni ja sam uvijek miran i staložen kakav administrator treba i da bude.
- Volim pomagati igračima
- Sve obavljam u skladu sa pravilima
- Sve situacije snima sa dozvoljenim programima (nvidia Shadow Play)
- Poznajem pravila grada te pravila RolePlaya
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Smatram da nemam nikakve slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Hoću
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću (nemam biznis)

5MHIgSv.png


ID:13311
 

urosskoric10

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
8
1. Vaše ime u RL Uros Skoric
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona:gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord:skora135#8869
6. Vaše Ingame ime Uros Skoric
7. Vaš ID17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Voleo bi postati admin zato da bi pomogao ovom serveru i da bi ga ucinio realnim i da se nekrse pravila
2. Koje su vaše prednosti? bio sam admin na drugim serverima i imam iskustva
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom