Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Sava Mitic

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Sava Mitic
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-12h
5. Vaš Diskord: Moriblack#4472
6. Vaše Ingame ime: Dusko Popov
7. Vaš ID: 12918

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
Volim pravdu, pre svega, volim da sve bude "pod konac", postujem svacije misljenje i cenim svaciji rad, stoga mislim da mi uloga administratora prava uloga za mene
2. Koje su vaše prednosti? Ozbiljnost, cast, postenje, i odgovornost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nisam ih za sada primetio, ali ako ih ima (a ima ih sigurno), volim da mi neko ukaze na njih, rado prihvatam savete i kritike
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? to se podrazumeva
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne posedujem biznis, zivim od drugog izvora prihoda
 

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7H
5. Vaš Diskord:Nemanja Pavicevic#4570
6. Vaše Ingame ime: Kegla Sefovic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Volim da pomazem ljudima kao sto meni pomazu drugi administratori, ne volim nepravdu stoga bih kaznio svakog igraca koji krsi, odnosno ne postuje pravila servera.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
-Dosta sam aktivan na serveru u toku dana
-Volim da pomazem drugim ljudima kao i ljudima koji su tek poceli da igraju na ovom serveru, uvek saslusam situaciju pa onda gledam koja je strana u pravu pa ukolko je potrebno preduzimam mere

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam slabosti koje me mogu sprecavati da budem adminstrator, ranije sam jednom bio greskom banovan od strane Aurelia Niagare za cheat i odmah sam dobio unban.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis u svom vlasnistvu.
 
Last edited:

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Informacije
1. Vaše ime u RL - Vanja
2. Vaše godine - 18
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6,7+ sati
5. Vaš Diskord - Screety#1115
6. Vaše Ingame ime - Jamy Diesel
7. Vaš ID - 3740
Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin? - Bio sam asistent administracije. Volim da pomazem ljudima i veoma sam dugo na serveru. Veoma mi se svidja server ali mi je RP malo dosadio, zeleo bih da se oprobam kao pravi admin

2. Koje su vaše prednosti?
- Dugo sam na serveru i znam sva pravila, veoma sam iskusan oko svih stvari na serveru i mogu svima da pomognem.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Pre sam ih imao sada ih nemam

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 

Vladimir Vujovic

Player
Player
Joined
Mar 27, 2022
Messages
10
1. Vaše ime u RL: Vladimir
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: VLADEXXD#1504
6. Vaše Ingame ime: Vladimir Vujovic
7. Vaš ID: 4237
Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem asistent admina kako bi po zavrsetku svog roleplaya u fibu mogao da podignem nivo roleplay na maksimalan nivo. Naravno prateci sva pravila servera i kaznjavajuci ljude koji ne igraju po pravilima i cineci drugim stetu. Zelim da svaki igrac uziva u RolePlayu kao sto i treba da bude.
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo ucim, dobro slusam, sposoban za vise zadataka kao i za resavanje komplikovanih situacija.Aktivan, drustven, snalazljiv, odgovoran, volim timski rad.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imao sam 1 ban ali od tog puta sam se dosta promeio nis kaznjavan od strane administratora vise od to puta. Stvarno bih voleo da proba da budem deo admin tima.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
DA NARAVNO
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):

Nema biznis
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
90
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nenad
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h mozda vise zavisi od dana
5. Vaš Diskord: Nexus#1225
6. Vaše Ingame ime: Luna Goku
7. Vaš ID: 1013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jednostavno zelim da se isprobam u necemu novom jer sam i na drugim serverima bio administrator znam kako se radi svoj posao inace zelja mi je da probam i da vidim kako ce to ici da bih pomagao serveru koliko mogu u mojoj mogucnost i koliko dugo i da pomazem novim igracima koji dolaze na serveru oko bilo kakvih sitnica koje su im potrebne da odgovaram na pitanja kada mi se kaze da jednostavno volim da budem poslusan.Naravno kako bih vam doprineo necime novom na serveru sto mogu. Umem da se ponasam i znam da postujem i cenim mogu biti pristojan prema bilo kome i sta god bude trebalo da se radi da poslusam.
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva sa jednog balkanskog ragemp servera sto sam pre igrao bio sam moderator i znam kako treba biti ozbiljan sa takvim stvarima. Uvek sam aktivan i ispunjavao bih svoje radno vreme najvise koliko mogu da pruzim na serveru naravno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Jedino sto mozda ne poznajem dobro neke komande na serveru ovde ali nauciti cu ih rado.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 
Last edited:

Ognjen Jovanovic

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
14
1. Vaše ime u RL: Ognjen Jovanovic
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-9h
5. Vaš Diskord: Ognjen Tenzija #5763
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Voljaa
7. Vaš ID: 12486

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Volim pravdu, pre svega, volim da sve bude kako treba. Želim da cuvam ovaj server od nekoga ko kvari community ovog servera. Da kaznjavam ko krsi pravila i da se u najkracem mogucem roku odazovem na poziv igrača koji ima neki problem, i resim u najkracem mogucem roku
2. Koje su vaše prednosti? Dosta sam na serveru, pošten sam i znam pravila. Ako mi neko pravilo treba procitam ga i znam za sledeci put.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Iskreno ne znam. Nisam ih uvideo. Sigurno ih imam. Prihvatam savete i kritike. I na greškama se uči.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno, podrazumeva se.
5. Hocete li biti spremni prodati svoj biznis? Nemam biznis, imam drugi priliv novca.
 

Alon.

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
99
1. Vaše ime u RL: Alon Hrgota
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: Aki Hrgota#0730
6. Vaše Ingame ime: Aki Hrgota
7. Vaš ID: 9957

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin iz razloga zato sto mi je dosadilo biti normalan igrac , to bi bio glavni razlog zasto bih zeleo, samim tim znam da mogu dosta doprineti kao admin i zelim pomoci ljudima da se bolje i vise snadju u RP serveru

2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su da sam Odgovoran , nesvadjam se, strpljiv sam, volim pomagati ljudima, jako dobro znam pravila servera i grada i pravedan sam i iskren

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da. Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da.
 
Last edited:

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim se oprobati u tome te isto tako pomagati igracima posto iovako dok sam ingame sam navikao da pomognem nekome ko zatrazi pomoc.
2. Koje su vaše prednosti? Znam se odnositi sa igracima cak i onima koji ne razumeju objasniti i isto tako one koji se glupiraju i prave svakakve stvari, resiti situaciju na miran nacin bez svadjanja ili bilo cega drugog, trudim se da pomognem sto vise mogu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Iznerviram se ponekad u nekoj situaciji te povisim ton na nekog ko je tu ali brzo shvatim da ne trebam tako da radim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola Milutinović
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 7-8h
5. Vaš Diskord ! Ourmoney™#3573
6. Vaše Ingame ime Veksa Darkin
7. Vaš ID 8569

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Ne bih voleo da budem admin jer nisam spreman za to pa se prijavljujem za pomocnika
2. Koje su vaše prednosti? Vrlo sam komunikativan znam odlicno rp pravila i strogo ih se pridrxavam
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mrzim nepravdu i lazi
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da
 

Smajo Drvetina

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7H
5. Vaš Diskord: Smajo Drvetina#7718
6. Vaše Ingame ime: Smajo Drvetina
7. Vaš ID:12480

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Hteo bih da se oprobam u poslu admina. Dobro poznajem kako funkcionise server, kao i njegova pravila. Volim da vidim administratore koji pomazu ljudima, ne volim kada neko krsi pravila pa bih svakoga ko to radi kaznio.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
-Prvo sagledam celu situaciju pa onda preduzimam mere.
-Bio bih dosta aktivan kao administrator.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam slabosti koje me mogu sputavati u poslu admina, jednom sam bio banovan za BA ali sam se dosta popravio od tada.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis.
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Ognjen Obradov
2. Vaše godine:
18
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-12h
5. Vaš Diskord:
Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime: Zed Darkin
7. Vaš ID: 7925

Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin?

Voleo bih da postanem Asistent Administracije jer volim pomagati ljudima i zelim kao asistent pojasniti neke stvari koje im nisu jasne. Već dosta dugo igram na ovom serveru i smatram da dovoljno dobro poznajem pravila kako bih mogao obavljati ovaj posao i pomognem drugima.

2. Koje su vaše prednosti?
-Igram vec 7 godina RP
-Znam sva pravila servera
-Imam iskustva kao admin na drugim serverima(RAGE, FiveM, SAMP)
-Aktivan sam dosta
-Snimam sve tako da necu imati problema oko dokaza
-Volim pomagati drugima


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Trenutno bih voleo postati asistent
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +00
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volio bih postat assistent administrator kako bi mogao pomoc gradu da se ponasa pravilnije i kulturnije. Znam puno o pravilima i kazne za njih. bio imam puno iskustva sa RP-om. kao assistant mogu pomoc igracima dok jos uvjek uzivam u roleplay-u.

2. Koje su vaše prednosti?Imam iskustva o RP-u šta nesmijem raditi i šta smijem raditi. drugaciji mi je timezone od ostalih igraca pa mogu provest vise sati u igrici nego ostali. Npr. kada je kod vas (balkan) 18:00 kod mene je 17:00

3.Koje su vaše najveće slabosti? Bio sam kaznjen zbog nepravilnog igranja. ( sad sam se puno poboljsao)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da
 

Strahinja Nikolicc

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
111
1. Vaše ime u RL: Ognjen Jovanovic
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-9h
5. Vaš Diskord: Ognjen Tenzija #5763
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Voljaa
7. Vaš ID: 12486

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Volim pravdu, pre svega, volim da sve bude kako treba. Želim da cuvam ovaj server od nekoga ko kvari community ovog servera. Da kaznjavam ko krsi pravila i da se u najkracem mogucem roku odazovem na poziv igrača koji ima neki problem, i resim u najkracem mogucem roku
2. Koje su vaše prednosti? Dosta sam na serveru, pošten sam i znam pravila. Ako mi neko pravilo treba procitam ga i znam za sledeci put.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Iskreno ne znam. Nisam ih uvideo. Sigurno ih imam. Prihvatam savete i kritike. I na greškama se uči.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno, podrazumeva se.
5. Hocete li biti spremni prodati svoj biznis? Nemam biznis, imam drugi priliv novca.
decko krade iz svake bande i iz org u koju udje,u jednom trenutku je imao 4 ukradene balaklave
 

ilhan muhvic

Blocked
Blocked
Joined
Mar 19, 2022
Messages
10
1. Vaše ime u RL: ilhan muhovic
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8
5. Vaš Diskord: ilhan muhovic #18385
6. Vaše Ingame ime: ilhan muhovic
7. Vaš ID: 18385

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin iz razloga što mi je dosadio RP i želeo bih pomagat drugima igračima pogotovo novim i objasniti čak svaku sitnicu koju ne razumiju i potruditi se da bude što manje fail-ova i da svi imamo odličnu RP priču.Takodje bih obratio paznju na KLINCE koji su na serveru i svima nama kvara RP time sto ne znaju pravila.

2.Koje su vase prednosti:
Godine :) Strpljiv,komunikativan, pravican
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Tvrdoglavost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, nemam svoj biznis
🔵JAVNO SE IZVINJAVAM STO NISAM DOSAO NA INTERVIEU U 20 H IMAO SAM VELIKI PROBLEM 🔵
 
Last edited:

Chucky Capdevilla

Player
Player
Joined
May 12, 2021
Messages
17
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marin
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: xChuckie #1800
6. Vaše Ingame ime: Chucky DeLaVilla
7. Vaš ID: 1287

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Na Grand RP-u sam već više od godinu dana (ENG 1) u tih godinu dana sam bio doslovno član svake organizacije koja je na serveru, te jedno vrijeme bio i leader LifeInvadera, smatram da sam napokon spreman otići ljestvicu iznad te postati asistent admina, barem na kratko.

2. Koje su vaše prednosti?

-Poznavanje svih pravila grada
-Aktivan sam u rano jutro
-Pedantan i smiren
-Sve pokušavam riješiti kroz razgovor, ne kroz agresivu

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Moje najveće slabosti su možda što nemogu biti kasno navečer aktivan, zezam se, znam da imam slabosti ali to Vam ne mogu reći osobno, morate saznati od drugih igrača u gradu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Spreman sam prodati svoj biznis.
 
Last edited:

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 31
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Trenutno nektivan ali lako se aktiviram ako budem imao novu zanimaciju 🙌
5. Vaš Diskord: Papi#1357
6. Vaše Ingame ime: Papi Chulo
7. Vaš ID: 9357

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Iskreno, tražio sam razlog da ostanem na serveru ali nisam ga našao pa sam uzeo pauzu. S obzirom da sam i dalje u kontaktu sa ljudima iz familije i sa nekima van nje, razmišljao sam aplicirati za admina čisto da vidim kako je to, stoga, evo me.
- Želim pomoći igračima kako bi im boravak na serveru bio bolji i zanimljiviji.
- Tokom admin situacije ne bih dozvolio dernjavu i vrijedanje. Respect je mama.
- Ne znam da li je to dozvoljeno ali htio bih se najviše posvetiti interakciji sa igračima - od random evenata pa sve do ingame razgovora
(naravno, ukoliko ingame spawn ne prekida RP situaciju)
- Želim ekipi spawnat Heavy Snipere prije biz wara da se pobiju kako spada, a ne da se tamo pucaju sa revolverima. Kada idu u demorgan, neka idu sa stilom :ninja:

- Ljudima koji žive za RDM i VDM dao bih tenkove tako da to dvoje odrade odjednom. Mislim, čisto da nemaju report za RDM pa VDM nego da to bude 2u1 🔫🚙

Šalu na stranu, dovoljno sam star i dugo sam u gradu tako da mislim da bih bio solidan admin + imao bih zanimaciju opet igrati.
Peace.


Btw, ima kul Jordanica za GC koje bih htio nosit. Hypebeast brija i to. CAP CAP


2. Koje su vaše prednosti?
- Prije svega, s obzirom na godine mislim da sam dovoljno ozbiljan.
- Spreman sam pomoći ljudima kada se to od mene zahtjeva.
- Imam dosta velik prag tolerancije kaj sam skužio da je u nekim "admin situacijiama" dosta bitno.
- S obzirom da me dosta ljudi na serveru zna i znaju da sam uvijek prema svima bio korektan, vjerujem da ću imati i dobar početni autoritet kaj je dost bitno za relativno novog admina.
- Znam pravila pa nisam baš bio po demorganima, jedno 27 puta. To je neki prosječni broj na serveru.
(šalim se, jednom jer sam htio u zatvor, a PD me nije htio hapsit. Drugi put RDM prije eventa jer mi je bilo dosadno)


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam ruke aka NoHands 👐

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Trenutno niti nemam RP život jer sam na pauzi.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Već ste mi ga uzeli. Tj. uzeli ste mi dva...jedan na mainu i jedan na twinky accountu :cool::ROFLMAO:

Zaslužio sam ovo samo na osnovi prijave. Just saying!
Papi on top!
Ljubi brat!
 
Last edited:

Željko Elkhabib

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
74
1. Vaše ime u RL: Ante

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan:
4-6h

5. Vaš Diskord: Fedorov555#9221

6. Vaše Ingame ime: Zeljko Ormar

7. Vaš ID: 9282



Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?:

Zelim postati administrator jer volim pomagati novim igracima, ne volim ljude koji nepoštuju pravila, igram ovaj server vec dugo i svida mi se no dosadio mi je RP zivot.

2. Koje su vaše prednosti?

-Uvijek snimam POV

-Cesto sam aktivan ujutro

-Znam sva RP pravila

-Mogu saslusati svakoga igraca i objasniti mu pravila

-Pošten sam i poslušan

-Volim pomagati novim igracima

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam toliko slabosti. Jedino ponekad znam biti tvrdoglav ako znam da sam u pravu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Neposjedujem biznis.
 

Zgembo

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
104
1. Vaše ime u RL: Mirza
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-9h
5. Vaš Diskord: Zgembo Krhkic#8766
6. Vaše Ingame ime: Zgembo Krhkic
7. Vaš ID: 8927

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Volim pravdu, postujem svacije misljenje i cenim svaciji rad, stoga mislim da mi uloga administratora prava uloga za mene
2. Koje su vaše prednosti? Ozbiljnost, postenje, strpljenje, brzina,efikasnost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nisam ih za sada primjetio, ali sam siguran da ih ima.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? to se podrazumeva
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, naravno
 
Last edited:

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: skora135#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Black
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Voleo bih da postanem admin zato sto volim da pomazem igracima Grand RolePlaya i da poboljsam grand RP. Takodje imam iskustva kao admin zato sto sam bio admin na drugim serverima. Mislim da sam sposoban biti admin ovog servera jer znam bas dobro pravila servera, takodjer sam spreman obavljati duznost admina.
2. Koje su vaše prednosti?
-Igram grand RolePlay vec 4 meseca i stekao sam iskustvo na ovom RP serveru. Jako sam Strpljiv, uvek cu saslusati svakoga, aktivan sam dosta, Nepravim gluposti, donosim ispravne odluke, jako sam odgovorna osoba, veoma sam ljubazan lepo komuniciram sa igracima, takodje ako treba saslusacu vise puta pa cu tek onda doneti ispravnu odluku i dosta bih se trudio da obavljam odlicno posao admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nevolim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
1. Vaše ime u RL: Milos Zivko
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8/9h
5. Vaš Diskord: Regrut Bell Stalin 8926#4759
6. Vaše Ingame ime: Bell Stalin
7. Vaš ID: 8926

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
Volim pravdu, pre svega, volim da sve bude "pod konac", postujem svacije misljenje i cenim svaciji rad, stoga mislim da mi uloga administratora prava uloga za mene Posto nemogu kao policajac i ostale drzim pravdu voleo bih ja da je odrzim kao visa sila
2. Koje su vaše prednosti? Ozbiljnost, cast, postenje, i odgovornost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nisam ih za sada primetio, ali ako ih ima (a ima ih sigurno), volim da mi neko ukaze na njih, rado prihvatam savete i kritike
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? to se podrazumeva
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne posedujem biznis, zivim od drugog izvora prihoda
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom