Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju

Kix#2807-Kix Darkin|8332
SG_Skully#9049-Skully Ruiz|5416
filipツ#3919-Filip Fillds|7249
Arsenovic Aleksandar#6692-Aleksandar Navarro|11041
Westify#0591-Carlos Rodriguez|14859
Novke#7923Johnny Delugo|1361
I V K E#8190-Marko Ivanovic|4827
Zeljko Ormar#9221-Zeljko Elkhabib|9282
Mirko Zlikovski #9665-Mirko Zlikovski|10676
Vuky#5129-William Shepard|18119
Mina#9000-Mina Obama|2140
MajorHunter#9774-Major Obama|4712
sqluuu#7687-Micko Kampa|14539
LucasM#2887- Lucas Marcilla|526
I am shadow#7030-Strahinja Armone|21041

Intervju će biti sutra od 17:30 do 19:00h ( 12.06.2022 )
 

Beldin Roose

BELDIN ROOSE
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
91
1. Vaše ime u RL : Beldin
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7 do 13h
5. Vaš Diskord : BE😈LD👻IN#2143
6. Vaše Ingame ime : Beldin Roose
7. Vaš ID : 11003

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i tako da mislim da bi korisniji bio kao administracija pomagao bi da im lakse pojasnim igracima da rjese situacije i da im lakse bude, ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak.
2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, smiren i u situacijama i snima sve situacije sa dozvoljenim programima , poslusan, al prije svega pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Kira Yakuza

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
162
1. Vaše ime u RL: Emil
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Emil#6934
6. Vaše Ingame ime: Kira Yakuza

7. Vaš ID: 3783
Dodatne Informacije


1.
Zasto zelite postati admin?
Smorio sam se u RP svetu, takodje sam vec bio admin, voleo bih da se vratim u staf tim. Upucen sam dosta u pravila i zeleo bih ponovo da pomazem igracima.Takodje zelim da pomognem Staf timu i zelim da pomognem ovom serveru da unapredi RP svet
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo ucim, volim da pomazem igracima, slusam, ne radim iste greske 2 puta, upucen sam dosat u RP pravila, ne svadjam se sa ljudim resim sve lepo.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Da
 

knezevic

Player
Player
Joined
Mar 27, 2022
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Stefan Knezevic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan : oko 7/8 sati
5. Vaš Diskord : Maestro#6094
6. Vaše Ingame ime : Stefke Sakic
7. Vaš ID : 7445

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin iz razloga sto volim DOSTA pomagati ljudima tj igracima na serveru. Uvek sam sve smireno resavao u svojoj prosloj karijeri ADMINa, uvek sam pomagao i ostajao da pomognem ma koliko god je potrebno nekome. U prosloj karijeri sam bio malo ne ozbiljan pa mi je to uticalo na rad i poziciju, sad sam shvatio gde sam gresio i zasto sam gresio. Volim takodje zatvarati tj jailovati ljude koji krse pravila servera i koji rade nered po gradu. Zelim sto vise njih ocistiti sa servera, rp zivot mi je malo dosadio i bas iz tog razloga isto zelim uci u staff team Grand Roleplay-a. Kajem se sta sam radio pre u staffu i bas zelim sledecom nadam se ukazanom prilikom to popraviti i nadmasiti sebe.
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo pomazem igracima i lako i strpljivo im sve objasnim. Strpljiv sam da pomognem i da pratim pazljivo svako desavanje, slusam svako naredjenje viseg cina tj vece pozicije od mene. Jer znam kroz sta su oni sve prosli i da mi sve govore najboljom namerom da bi ja nekada dosao do njiihovog mesta. Naravno odgovoran sam i spreman sam da svaka greska koja nastane zbog mene utice na mene da bih znao sta sam pogresio i sta sam uradio !
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih uopste !
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, da !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Nemam biznis, ali da !
 

Nikola Djokiic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Nikola Djokic
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-8h
5. Vaš Diskord:Dzoni#8848
6. Vaše Ingame ime: Nikola Djokiic
7. Vaš ID:11508

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imam puno iskustva sa vise servera te znam lepo da postupim u svakoj situaciji,zeleo bih da pomazem novim igracima kao i starim,zeleo bih da smanjim krsenja RP pravila u gradu i zeleo bih da isprobam novo iskustvo u ovom gradu.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su sto uvek saslusam obe price te pazljivo izricem kaznu,odlicno znam RP pravila kao i generalna i geto,Imam odlicnu kamericu za snimanje,Imam veliko iskustvo kao i u drzavnol prg tako i u bandama.
I zato sto sam vec bio admin.
3. Koje su vaše najveće slabosti?Dobrota
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Da
 

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
147
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3h-6h
5. Vaš Diskord: jox#0075
6. Vaše Ingame ime: Leo Angelo
7. Vaš ID: 8802

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?


  • Posle mog duzeg iskustva u RP-u zelim da se oproban u necem novom.
  • Mislim da pre svega svojim znanjem mogu da doprinesem ovoj zajednici, te samim tim smanjim kolicinu krsenja pravila.
  • Svoje slobodno vreme provodim gledajuci zalbe na forumu tako da sam se dosta nagledao istih I mislim da bih bio dobar u resavanju zalbi.
2. Koje su vaše prednosti?





· Poznavanje svih RP pravila, kao I poznavanje pravila grada.

· Predhodno iskustvo na visim pozicijama u vise organizacija (FIB Lider, LSPD 3+ mandata kao Komanda I Vrhovna Komanda, SAHP 1 mandat kao Komanda, BLOOD STREET GANG, BALLAS kao jedan od vecih cinova) te samim tim mislim da imam dovoljno iskustva u svim predelima, tako da mi ne bi bio problem da resavam bilo koju vrstu zalbi.

· Veoma sam smiren, pazljivo pogledam situaciju I svaku sitnicu sklopim tako da konacna odluka bude veoma korektna.

· Jedna od prednosti mi je to sto umem da prihvatim I priznam gresku, pa uvek pokusam da popravim svoje greske I usavrsim svoje znanje.

· Umem da prihvatim kritike I savete koje dobijam za svoj rad.



3. Koje su vaše najveće slabosti?

  • Inace sam smiren ali ukoliko dodje do nepravde umem da postanem ljut.
  • Tvrdoglavost.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?


  • Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

  • Da
 

Danke

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
11
Informacije
1. Vaše ime u RL Danilo
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 10h
5. Vaš Diskord Ruty Danilo#3143
6. Vaše Ingame ime Kevin Jankec
7. Vaš ID 23839

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da doprinesem serveru tako sto cu hvatati citere i zatvarati ljude koji krse pravila servera
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam administrator na nekoliko SAMP servera pa bih zeleo da pokusam ovde
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim ne pravdu, perfekcionista sam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) iako ga nemam naravno
 

Kai Darkin

Player
Player
Joined
Jun 12, 2022
Messages
1
1. Vaše ime u RL: Aleksej
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-7 h
5. Vaš Diskord: 𝓴𝓪𝓲✞#9454
6. Vaše Ingame ime: Kai Dark
7. Vaš ID: 8662

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Dosadio mi Rp zivot bio sam u svaku org pa zato i ocu biti admin pomagat ljudima i da se ne krse rp pravila u gradu.
2. Koje su vaše prednosti?
Dobro znam pravila, pomaganje ljudima mi je na prvom mestu.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Lagano se nazivciram, ali uvek donesem najbolju odluku.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da,nemam svoj biznis.
 

Mihael Kara

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
31
1. Vaše ime u RL :Mihael
2. Vaše godine :16
3. Vremenska zona: Hrvatska
4. Prosječna aktivnost na dan :8-14h
5. Vaš Diskord: mikax#3482
6. Vaše Ingame ime: Mihael Karac
7. Vaš ID: 14801


Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin?
Dosadio mi je RP život, bio sam u svakoj kriminalnoj org i želio bi biti koristan u ovom gradu i pomagati ljudima oko sebe
2. Koje su vaše prednosti? Volim pomagati, uvijek sam iskren i pošten i puno sam aktivan u gradu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ponekad se nazivciram radi gluposti, ali uvijek donesem dobru odluku.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate binis) Naravno
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
574
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bojan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: +1(CET)
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Daka#2822
6. Vaše Ingame ime:Bojan Kovacic
7. Vaš ID:11502

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Duze vrijeme sam u svakakvim rp projektima, sa grandom sam se prvi put upoznao na en1 serveru. Mogu reci da je bila ljubav na prvi pogled, jedino mi je bilo bad to kaj je sve bilo na engleskom pa sam se morao sa svojim ostrijim naglaskom sporazumiti s drugima sto je zvucalo malo smijesno. Kad se otvorio rs1 nisam ulazio odmah jer sam izgradio neku karijeru na en1 i naso neke prijatelje. Nakon sto me prijatelj negdje oko Bozica pozvao na ovaj server jednostavno sam se zaljubio u ovu ekipu. Nakon nekog duzeg provedenog vremena u ovom serveru shvatio sam da je na malo admina rasporeden ogromni community tijekom kasnih sati(treca smijena). Zelim pomoci tu kako bi RP bio poboljsan koliko god ja to mogu skupa sa ostatko administracije koju volim i postujem od prve minute na ovom serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Pov mi nije problem i mogu ga konstantno snimati, a u RP pravila se poznajem odlicno, kao i u pravila koja su specificna za grand RP. Takoder sam mirna osoba u rl i uvijek sam spreman pomoci koliko to mogu. Do sad sam bio veliki cin u drzavnim organizacijama tako da pravila drzave poznajem odlicno. Igram jako puno u kasnijim satima kad se dosta dogadaju velika krsenja pravila tako da uvijek mogu intervenirati i trudit cu se.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam neke dane kada mi rage iz nekog razloga radi sporije, imam veliki lag kad se to dogodi.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, dosta sam toga prosao na ovom serveu i zelim se posvetiti necemu, ali ne mogu naci sta. Zato kad sam vidio da su prijave za admine otvorene prijavio sam se kako bih necemu posvetio svoju paznju i kako bih pomagao ovome serveru.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nije problem, istekao mi je davnih dana.
 
Last edited:

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin iz razloka da olakšam posao adminima, zato sto mi je to dosta zanimljivo, aktivan sam igrač.
2. Koje su vaše prednosti? Znam dobro riješavati neke situacije, siguran sam u svoju odluku, smirena sam osoba, itd.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Ile❤

Player
Player
Joined
Jun 13, 2022
Messages
112
Informacije
1. Vaše ime u RL: ile
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-11h
5. Vaš Diskord: ile#2913
6. Vaše Ingame ime: Ile Salvatore
7. Vaš ID: 23597

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin: Od samog RolePlay-a sam tu bio sam i na engleski server bio sam jako puno vremena na engleski server i znam jako dobro pravila i upucen sam kroj RP pricu zelim pomoci novim igracima ako im treba nesto da pomgonem u tom slucaju.
2. Koje su vaše prednosti: Odgovoran,Druzeljubiv,Kulturan.
3. Koje su vaše najveće slabosti: Krsenje hierarhije
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis: Nemam biznis
 

Nemanja Zaicev

Leader
Leader
Joined
Mar 13, 2022
Messages
427
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Nemanja
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: ngarca93#2160
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Zajcev
7. Vaš ID: 19165

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Proveo sam dosta vremena u RP-u i zelim da se iskusam u "novom poslu".Dosta sam aktivan i mislim da bi dosta pomogao i kolegama i igracima na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan,spretan,sposoban
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam nekih slabosti,ali umem da budem malo impulsivan
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da,100%.Svakako nisam ni u jednoj organizaciji
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis,a da imam prodao bih ga.
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
1. Vaše ime u RL: Stjepan
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona:
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: Tefo Koturic#3424
6. Vaše Ingame ime: Tefo Koturic
7. Vaš ID: 8979

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati pomocnik admina i pomoci svim ljudima ovog grada
2. Koje su vaše prednosti?
dugo sam u gradu snalazim se dobro bio sam lider jedne organizacije uvjek sam spreman pomoci objasnit ljudima ako nesto nije jasno
bio sam u FIB i trenutno sam u LSPD
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam nekih slabosti mozda kad neko vara kako bi se izvuko ko pobjednik
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da,nemam nikakav biznis
 
Last edited:

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
142
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime: Zed NoMercy
7. Vaš ID: 7925

1. Zašto želite postati admin? Imam vec iskustva kao admin na dosta servera, voleo bih da pomognem zajednici i da pomazem novim igracima,, svidja mi se kompletan server.
2. Koje su vaše prednosti? Vredan, pouzdan, razuman i korektan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Spreman sam
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1 Belgrade
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: MihailoEscobar#8973
6. Vaše Ingame ime: Mihailo Escobar
7. Vaš ID: 15394

1. Zašto želite postati admin? Želim postati admin, zbog toga što sam primetio da su dosta ljudi počeli da krše pravila granda i ja sam rekao dosta! Želim postati admin kako bih sprečio kršenje pravila i promenio utisak roleplay drugim igračima. Želim da ispadne sve kako treba i kako valja. Da bude po RP baš kao u stare dane. Želim da naučim dosta stvari oko admina i da osetim tu poziciju. Roleplay je baš stvoren za mene.
2. Koje su vaše prednosti? Vrlo sam intelegentan, poslušan, strpljiv, volim pomagati deci od 8-13 godina i više, glamurozan sam, stari RP igrač, igram RP vec 8 godina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ljudi koji dosta vređaju i admin komande.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Spreman sam da napustim ceo svoj RP život.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Spreman sam da prodam svoj biznis iako ga nemam, prodao bih ga.
 

profiivan

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Informacije:

1. Vaše ime u RL - Ivan S.
2. Vaše godine - 15
3. Vremenska zona - GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 9+h
5. Vaš Diskord - profiivan#2538
6. Vaše Ingame ime -Ivan iip
7. Vaš ID - 22565

Dodatne Informacije:

1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin zato sto hocu pomagati pocetnicima i zelim da roleplay bude ispravan i da se ne krse pravila i ako nesto treba uvek cu se javiti da mu pomognem, lose se osecam kada moje drugove admini posalju u demorgan i ja da sam admin uvek bih prvo reko da su to uradili lose ako ne znaju, a ako znaju slao bi ih u demorgan. I volim da pomazem ljudima na nacin admina, a ne policajaca ili doktora jer sam upoznat u te poslove i najbolje bi mi bilo da budem admin to je samo moje misljenje. I bio sam admin u drugim igricama i nikad nisam bio toxican prema ljudima koji su bili dobri prema meni.
2. Koje su vaše prednosti?
Imam strpljenja uvek cu salsusati nekoga, uvek cu pomoci ljudima kada bude treba, uvek sam aktivan najvise u kasnim satima od (21:00-7:00)
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje slabost je samo 1 kada mi ljudi traze novac ili prevoz uvek im pomognem ali kada budem adminin to necu raditi jer je zabranjeno. I veliki mi je ID.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hocu, ali ih nemam, a da imam prodao bih.
 
Last edited:

Bat0

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
35
Informacije
1. Vaše ime u RL: Radoslav
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:6h-10h
5. Vaš Diskord: Vagos | Baco Petrovic#7604
6. Vaše Ingame Baco Petrovic
7. Vaš ID: 8810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih postati Administrator RS servera zato sto smatram da kao osoba koja igra vec duze vrjedme
mogu da pomogne novim i naravno ostalim koji igracima koji igraju.
Ja sam vecinom nocni igrac i tokom noci nema toliko Adminisracije aktivno i znam kako je biti
u situaciji kada je potrebno imati nekog od Admina tu da rjesi situaciju. Mnogo bih voleo da pomognem
igracima u sprovodjenu RP situacija, veoma sam bizna i ljubazna osoba prema svima i takodje sa svjestan
svih duznosti koje moram obavljati. Nadam se da cete ovom aplikacijom da steknete dobar utisak o meni kao osobi
i bio srećan da razgovaram sa vama.

2. Koje su vaše prednosti?
Odlučnost
Ljubaznost
Dobro se slazem sa ljudima
Odlicno radim u timu

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Veoma sam direktan i pricljiva osoba
!Imam veliku savjest pogotovo o nepravdi!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da, znam da bih se morao mnogo toga odreci da bi postao clan administracije, takodje u ovoj
aplikaciji se apliciram za Asistenta Administracije, ako bude potrebno mogu i da pristupim
timu za administraciju.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, to je takodje jedna od stvari kojih bi se odrekao da pomognem drugim igracima
 
Last edited:

Mihajlo Peskir

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
5
1. Vaše ime u RL: Mihajlo Peskir
2. Vaše godine: 16, u avgustu 17 godina punim
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5 sati
5. Vaš Diskord: Hanz Svabic#8644
6. Vaše Ingame ime: Hanz Svabic
7. Vaš ID: 22378

1. Zelim da postanem admin zato sto mi je dosadilo da stalno svedocim FailRp, RDM, VDM i ostalim prekrsajima ali najvise zbog toga sto se ljudi ugledaju na admine. Admini su tu da resavaju probleme a jedino sto volim u zivotu su devojke i resavanje problema diplomatskim nacinom. GrandRp je moje omiljeno zanimanje i jednostavno bih zeleo da doprinesem projektu jos vise.

2. Imam lepu osobinu snalazljivosti fleksibilan sam u razgovoru, lepo slusam i resavam probleme sa svih tacki gledista. Volim da radim zato sto sam "Workaholic". Oduvek sam voleo admine i jednostavno bih zeleo da iskusim to. Odlicno znam pravila igre sto se valjda podrazumeva ali mislio sam da pomenem.

3. Ne volim nepravdu i nekad ne umem nekad da spustim loptu.

4. Spreman sam naravno.

5. Nemam biznise ali svakako sam spreman.
 

Mihael Kara

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
31
1. Vaše ime u RL :Mihael
2. Vaše godine :16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan :8-14h
5. Vaš Diskord: mikax#3482
6. Vaše Ingame ime: Mihael Karac
7. Vaš ID: 14801


Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin?
Dosadio mi je RP život, bio sam u svakoj kriminalnoj org i želio bi biti koristan u ovom gradu i pomagati ljudima oko sebe
2. Koje su vaše prednosti? Volim pomagati, uvijek sam iskren i pošten i puno sam aktivan u gradu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ponekad se nazivciram, ali uvijek donesem dobru i pravilnu odluku.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate binis) Naravno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom