Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
153
1. Vaše ime u RL : Aleksa
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-8h
5. Vaš Diskord : Coa#9082
6. Vaše Ingame ime : Coaa Petroviic
7. Vaš ID : 1378

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-
Zelim postati admin jer volim da pomazem ljudima i da im ucinim igru na nasem serveru sto zanimljivijom i boljom.Pomagao bih vecim adminima oko evenata i uvjek bi odgovarao na pitanja.Vec sam upucen kako admin team funkcionise tamo da vec znam sta treba da radim.

2. Koje su vaše prednosti?
-
Moje su prednosti sto sam aktivan,imam iskustva(bio sam 4 mjeseca admina na serveru),volim da pomazem,nisam toxican,upoznat sam sa svim pravilima,znam da radim na forumu itd...

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-
Pa iskreno nemam ih

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-
Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-
Naravno
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
820
1. Vaše ime u rl:Slavko
2. Vaše godine :
15
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10-12
5. Vaš Diskord : Slavko Katai#3913
6. Vaše Ingame ime : Teodor Kamotici
7. Vaš ID : 18441

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Pre svega hteo bi postati admin jer mislim da sam dovoljno naucio da pomažem ljudima da rešavam probleme ko je dešavaju u gradu da pomognem ljudima kojima treba pomoć.17 godina sam u gradu i naucio stvari ko je bi značili serveru za razviće tu.

2. Koje su vaše prednosti?
-Već sam imao dodir sa višom silom tako reći adminom bio sam admin na vortexu na glory itd.Strpljiv sam u nezgodnim situacijama

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke velike slabosti sem ne pravde

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Naravano da bi

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL Uros
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 10+ sati
5. Vaš Diskord Uros#8869
6. Vaše Ingame ime Uross Obama
7. Vaš ID 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pre svega zelim postati admi da bih pomagao igracima grand RolePlay-a i da bih server ucinio boljim da se ne krse pravila. Mislim da sam dovoljno odgovorna osoba da bih nosio takvu odgovornos
2. Koje su vaše prednosti?
Na serveru sam vec 6 meseci i imam iskustva. Strpljiv sam uvek saslusam obe strane price, uvek donosim ispravne odluke
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Somilica

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
60
Čestitam odabrani ste za admin intervju


Null#1656-Alex_Ackerman|8911
꧁༒☬𝓑𝓔𝓛𝓓𝓘𝓝☬༒꧂#2543-Beldin Rooose|11003
Viktor §#0001-Bruno Mours|16947
Novke#7923-Johnny Delugo|1361
Bojkix#9869-Dimitri Jones|295
Luka Ilic#6882-Luka Immortal|16441
Mixa#8973-Fatom Elkhabib.|15394
Carlo30066 #8205-Carlo LostHerr|5179
hitman032#0001-Lukas Anderson|840
M1los#5247-Milos Gold|24260
titalium#9590-Ragib Bomba|4895


Intervju će biti sutra od 15:30 do 16:30h ( 16.07.2022 )
dobar dan,imam problem a to je da mozda necu doci posto imam neke stvari u rl da radim. Ako ne uspem jer mogu neki drugi sat/dan da radimo intervju?
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
820
1. Vaše ime u rl:Slavko
2. Vaše godine :
15
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10-12
5. Vaš Diskord : Slavko Katai#3913
6. Vaše Ingame ime : Teodor Kamotici
7. Vaš ID : 18441

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Pre svega hteo bi postati admin jer mislim da sam dovoljno naucio da pomažem ljudima da rešavam probleme ko je dešavaju u gradu da pomognem ljudima kojima treba pomoć.17 godina sam u gradu i naucio stvari ko je bi značili serveru za razviće tu.

2. Koje su vaše prednosti?
-Već sam imao dodir sa višom silom tako reći adminom bio sam admin na vortexu na glory itd.Strpljiv sam u nezgodnim situacijama

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke velike slabosti sem ne pravde

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Naravano da bi

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno
 

Alon.

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
99
1. Vaše ime u RL: Alon
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-9h
5. Vaš Diskord: Alon Fanboy#7009
6. Vaše Ingame ime: Alon Fanboy
7. Vaš ID: 9957

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima.Dosadio mi je Rp zivot , i dosta dugo sam u gradu
2. Koje su vaše prednosti?
znam jako dobro pravila ,Uvijek pravedno odlucujem i na svacijom sam strani igraca, ne svadjam se , znam se ponasati ,aktivan sam ,poslusan sam ,postujem sve
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Vrijedjanje
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da,naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da,nemam svoj biznis
 

Lukas Anderson

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
369
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: UTC+01:00
4. Prosječna aktivnost na dan: od 3 do 6 sati na dan
5. Vaš Diskord: hitman032#0001
6. Vaše Ingame ime: Lukas Anderson
7. Vaš ID: 840

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pa hteo bih da se oprobam u pomaganju ljudima, imao sam dosta iskustva po drzavnim organizacijama, jednostavno volim da pomazem ljudima. Najvise mrzim nepravdu i kradju...
2. Koje su vaše prednosti?
Prednosti su sto sam marljiv, nisam lenj i izlazim u susret svakom igracu
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada znam da budem arogantan
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, nemam biznis.
 

Aleksandar Elkhabib

Player
Player
Joined
May 23, 2022
Messages
133
Informacije
1. Vaše ime u RL Aleksandar
2. Vaše godine 20
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 5-6h
5. Vaš Diskord zwbsbc#6692
6. Vaše Ingame ime Aleksandar Navarro
7. Vaš ID 11041

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim da doprinesem serveru tako sto cu hvatati citere i zatvarati ljude koji krse pravila servera
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam administrator na nekoliko SAMP servera pa bih zeleo da pokusam ovde
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim ne pravdu, perfekcionista sam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) iako ga nemam naravno
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic I 705#7226
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevic
7. Vaš ID:705

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim da postanem admin zbog dugog vremenskog periona na serveru i u želji da pomognem novim igracima da razumiju nacin na koji ovaj server radi kao i da im pomognem u raznim problemima. I zelim da smanjim krsenje pravila na minimum.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam u odredjenim sutuacijama ozbiljan, strogo se držim pravila i imam strpljenja u bilo kakvim situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje najveće slabosti su da se lako naljutim kada mi neko spominje roditelje ili bilo kakvu porodicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA (nemam biznis).
 

Velja Panther

Blocked
Blocked
Joined
Feb 27, 2022
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u RL :
Veljko
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8-10 H
5. Vaš Diskord : Veljko Obama#7215
6. Vaše Ingame ime : Veljko Obama
7. Vaš ID : 17452

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
zelim da se odmorim od rp zivota,bio sam u dosta legalnih i ilegalnih org znam jako dobro pravila i primere.zelim da poboljsam rp, pomagao sam ljudima kao obican covek a nadam se da cu jednog dana kao admin. Zelim da pomognem ljudima, da im objasnim neke stvari.najvise mi je zao novih igraca, jel ako ih neko napadne nece imati kako da se odbrane, verovatno neznanju pravila,i ja kad sam dosao na ovaj server i ja nisam znao pravila pa su me likovi ubijali bez ikakvog rp razloga.
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-brzo učim.
-brzo reagujem na stavri.
-znam dobro da resavam sukobe.
-poznajem sva pravila i bio sam u dosta org.
-imam dosta drugara koji su admini, ako nesto ne znam pitacu njih za pomoc,neverujem da ce da mi treba pomoc.
-Ozbiljnost.
-Aktivan.
-saslusam obe strane.
-iskustvo u RP.
-stalno mislim pozitivno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.

ako smatrate da je odluka koju je administrator izrekao netačna, slobodno podnesite žalbu.

RS Administrator

ban-banned.gif
 

Maestro

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Stefan Knezevic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : oko 7/8 sati
5. Vaš Diskord : KnJaZa#1389
6. Vaše Ingame ime : Stefan Maestro
7. Vaš ID : 7445

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin iz razloga sto volim DOSTA pomagati ljudima tj igracima na serveru. Uvek sam sve smireno resavao u svojoj prosloj karijeri ADMINa, uvek sam pomagao i ostajao da pomognem ma koliko god je potrebno nekome. U prosloj karijeri sam bio malo ne ozbiljan pa mi je to uticalo na rad i poziciju, sad sam shvatio gde sam gresio i zasto sam gresio. Volim takodje zatvarati tj jailovati ljude koji krse pravila servera i koji rade nered po gradu. Zelim sto vise njih ocistiti sa servera, rp zivot mi je malo dosadio i bas iz tog razloga isto zelim uci u staff team Grand Roleplay-a. Kajem se sta sam radio pre u staffu i bas zelim sledecom nadam se ukazanom prilikom to popraviti i nadmasiti sebe.
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo pomazem igracima i lako i strpljivo im sve objasnim. Strpljiv sam da pomognem i da pratim pazljivo svako desavanje, slusam svako naredjenje viseg cina tj vece pozicije od mene. Jer znam kroz sta su oni sve prosli i da mi sve govore najboljom namerom da bi ja nekada dosao do njiihovog mesta. Naravno odgovoran sam i spreman sam da svaka greska koja nastane zbog mene utice na mene da bih znao sta sam pogresio i sta sam uradio !
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih uopste !
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, da !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Nemam biznis, ali da !
 

Maestro

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Stefan Knezevic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : oko 7/8 sati
5. Vaš Diskord : KnJaZa#1389
6. Vaše Ingame ime : Stefan Maestro
7. Vaš ID : 7445

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin iz razloga sto volim DOSTA pomagati ljudima tj igracima na serveru. Uvek sam sve smireno resavao u svojoj prosloj karijeri ADMINa, uvek sam pomagao i ostajao da pomognem ma koliko god je potrebno nekome. U prosloj karijeri sam bio malo ne ozbiljan pa mi je to uticalo na rad i poziciju, sad sam shvatio gde sam gresio i zasto sam gresio. Volim takodje zatvarati tj jailovati ljude koji krse pravila servera i koji rade nered po gradu. Zelim sto vise njih ocistiti sa servera, rp zivot mi je malo dosadio i bas iz tog razloga isto zelim uci u staff team Grand Roleplay-a. Kajem se sta sam radio pre u staffu i bas zelim sledecom nadam se ukazanom prilikom to popraviti i nadmasiti sebe.
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo pomazem igracima i lako i strpljivo im sve objasnim. Strpljiv sam da pomognem i da pratim pazljivo svako desavanje, slusam svako naredjenje viseg cina tj vece pozicije od mene. Jer znam kroz sta su oni sve prosli i da mi sve govore najboljom namerom da bi ja nekada dosao do njiihovog mesta. Naravno odgovoran sam i spreman sam da svaka greska koja nastane zbog mene utice na mene da bih znao sta sam pogresio i sta sam uradio !
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih uopste !
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, da !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Nemam biznis, ali da !
 

Mina Morell

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
388
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Emina
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3 - 4h
5. Vaš Diskord: Mina #3105
6. Vaše Ingame ime: Mina Obama
7. Vaš ID: 2140

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin zato što znam pravila servera, time bih mogla pomoći igračima i spriječiti kršenje istih, bila sam u dosta organizacija od state do crime tako da sam i tamo naučila dosta toga. Najviše želim poboljšati RP na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Volim pomagati ljudima, uvijek poslušam dvije strane kako bi donijela ispravnu odluku, pristojna sam i komunikativna.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Lako se iznerviram :)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da, naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Rio Flo

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
21
Informacije
1.
Vase ime u RL: Petar
2. Vase godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: Pekex#9167
6. Vaše Ingame ime: Rio Smith
7. Vaš ID: 17566

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zeleo bih ponovo da se oprobam kao administrator ovaj put bih bio jos bolji posto proslog puta nisam siguran da sam se dobro pokazao, znam sva pravila da da napomenem da sam bilo Lider NG-a i administrator kao sto sam vec rekao, voleo bih da upoznam nove ljude u administraciji, kao i uvek voleo bih opet da pomazem ljudima.

2. Koje su vaše prednosti? Snalazljivost, Spretnost, Koncentracija, i Iskustvo.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Umem da se iznerviram ali to je malo teze.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno da hocu!

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.

Rio Smith.

 
Last edited:

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Informacije
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:8-14h
5. Vaš Diskord:tome.#2243
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Pa zelim naravno smanjiti sto je vise moguce krsenje pravila na serveru i pomagati ljudima te nekako poboljsati RP na ovom serveru.I nekako mislim da imam jako puno iskustva u RP-u na ovom serveru i naravno poznavanju pravila na serveru.I mislim da sam spreman za postati admin i vidjeti kakav je to osjecaj jer RP zivot mie nekako dosadio.
2. Koje su vaše prednosti?
-Strpljenje,dobra komunikacija sa ljudima,pošten sam,i znam dobro procijeniti svaku situaciju i pravedan i ravnopravan sam prema svima.I naravno nisam toxic sto je rijetkost u danasnjosti.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Jako se ljutim na nepravdu i nemogu je podnijeti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-DA!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis,al da imam bio bi spreman prodati!
 
Last edited:

Emily Verstappen

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
49
Informacije
1. Vaše ime u RL: Esma
2. Vaše godine: 17 godina
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h+
5. Vaš Diskord: ㋛ ᵈᵒⁿ'ᵗ ᵗᵒᵘᶜʰ 𖨆#2005
6. Vaše Ingame ime: Emily Verstappen
7. Vaš ID: 8759

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Nakon odredenog iskustva kao rp igraca jednostavno osjecam potrebu da zelim nakon svega da doprinesem ovom serveru na sto bolji nacin, te samim tim postanem dio administracije i obavljam svoje duznosti najbolje moguce.
2. Koje su vaše prednosti?
- Pravednost
- Čvrst stav
- Poštovanje
- Poznajem dosta pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najveća slabost mi je ta da ne podnosim nepravdu, jednostavno ne mogu shvatiti osobe koje je cine i zbog cega. Samim tim jedan od razloga zasto zelim postati admin.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da, naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Nemam biznis.
 
Last edited:

Andrej Kurosaki

Player
Player
Joined
Jul 17, 2021
Messages
14
Informacije

1.
Vaše ime u RL: Andrej
2.
Vaše godine: 17
3.
Vremenska zona: GMT +2
4.
Prosječna aktivnost na dan: 4-5+ sati
5.
Vaš Diskord: Andrej#2378
6.
Vaše Ingame ime: Andrej Satoru
7.
Vaš ID: 66

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Htio bi postati admin zbog toga jer vidim da ima dosta novih igraca koji neznaju pravila i da im pomognem da nauce kako pravilno igrati RP i da pomognem svakome. Postujem sve igrace i želio bi da drugi rade isto.

2. Koje su vaše prednosti?
Proveo vec više od jednu godinu na grand rp serverima poceo sam sa engleskim pa sam se prebacio cim je RS server otvoren
Dosta dobro poznajem pravila i imam iskustava iz prijasnjih rp servera na fivem-u i SAMP-a. Razumljiv sam i vjerujem da bih mogao biti admin ili asistent adminima ali s vremenom bi želio napredovati.


3. Koje su vaše najveće slabosti? Nerviram se kad se ljudi svađaju uvezi irl stvari u grandu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da. Vec sam ga prodao.
 

Aleksandar Elkhabib

Player
Player
Joined
May 23, 2022
Messages
133
1. Vaše ime u RL Aleksandar

2. Vaše godine 20

3. Vremenska zona GMT+2

4. Prosječna aktivnost na dan 5-6h

5. Vaš Diskord zwbsbc#6692

6. Vaše Ingame ime Aleksandar Navarro

7. Vaš ID 11041


Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Zelim da doprinesem serveru tako sto cu hvatati citere i zatvarati ljude koji krse pravila servera

2. Koje su vaše prednosti? Bio sam administrator na nekoliko SAMP servera pa bih zeleo da pokusam ovde

3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim ne pravdu, perfekcionista sam

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) iako ga nemam naravno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom