Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Alci

Babo
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
72
1. Vaše ime u RL Daris
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 7-8 sati
5. Vaš Diskord Alci#9009
6. Vaše Ingame ime Alci_Joestar
7. Vaš ID 1143

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volim pomagati igracima i uvek sam voleo raditi kao admin i na five m i na samp nekako mi je zanimljiv posao
2. Koje su vaše prednosti? imam iskustva tako da znam kako sta ide igram roleplay vec 7 godina od prilike ako ne i vise
3. Koje su vaše najveće slabosti? pa eto recimo ne volim delit kazne igracima i stalno se desi za se sazalim ali eto trudit cu se da svakome donesem ispravnu odluku
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Covek

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL Emil T.
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan 5-6h
5. Vaš Diskord Tosevski#9937
6. Vaše Ingame ime Milutin Tosevski
7. Vaš ID 1210

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomazem igracima da bi imali bolju igru
2. Koje su vaše prednosti? BIo sam u drugom gradu zamenik admin
3. Koje su vaše najveće slabosti? nisam ih otkrijo
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da svakako
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Pa i nemam ga
 

dankurrr

I FEEL LIKE IM GUCCI MANE IN 2006
Player
Joined
Oct 30, 2021
Messages
185
Informacije
1. Vaše ime u RL Dan
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord dankur#1337
6. Vaše Ingame ime Obito Lostonn
7. Vaš ID 57

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Po smjeru u kojem server ide je lose, ja kao igrac vidim puno igraca da krse pravila i zelim da to popravim i vidim da vise admina sami ne znaju bas pravila servera tako da zelim biti drukciji tako sto znam sva pravila servera.
2. Koje su vaše prednosti? imam puno iskustva od fivema i sampa (3g+ oboje)
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da (nemam biznis)
 

Vile Njak

Player
Player
Joined
May 7, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka

2. Vaše godine: 22

3. Vremenska zona: CEST

4. Prosječna aktivnost na dan: 3/4 sata, inace i vise ovisi o fakultetu

5. Vaš Diskord: vigi#3951

6. Vaše Ingame ime: Vile Njak

7. Vaš ID: 132


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pa iskreno ne znam sto bi vise radio, imam biznis, auto, kucu imao i prodao. Posto server nije bas previse RP nema RP situacija u kojima bi mogao ucestvovati a zelim igrati na serveru jer je odlican. I naravno pomagati ljudima kao sto su meni admini na puno mojih pitanja.

2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv sam i pravedan. Lako procitam ako netko laze, ne volim nepravdu i uvijek se trudim da svi dobiju sto su zasluzili bilo dobro ili lose.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Uvijek mislim da ce se ljudi promijeniti ako im se da nova sansa i svaki put sam u krivu. Ali i dalje mislim da svi zasluzuju barem jos jednu.
Da se pokazu kakvi su.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Naravno.
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,881
1. Vaše ime u RL: Matej Krstevski
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Zavisi od smenu na posao, 3-4h
5. Vaš Diskord : matejko#6969
6. Vaše Ingame ime: Gerrito Malchiny
7. Vaš ID: 1255

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Zelim postati admin zato sto hocu da pomognem i da probam da doprinese da ovaj server bude jos bolje mesto za zabavu i igranje. Imam dugo iskustvo kako high command staff i jednostavno hocu da doprinesem koliko god mogu ovoj zajednici.
2. Koje su vaše prednosti?- Moja najveca prednost je komunikativnist i sposobnost da uvek razumno odlucim, odnosno uvek se znam postaviti u dadenoj situaciji.
3. Koje su vaše najveće slabosti?- Moja najveca slabost je to sto ne mogu da podnesem nepravdu u bilo kakvoj situaciji dali bila prema meni ili prema drugima.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h nekad manje ako imam dosta posla oko skole
5. Vaš Diskord: L0L3#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Zima
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-jednostavno mi je smor polako RP-ati a vec dugo igram na serveru i znam dosta toga kako funkcionira, znam pravila i voljan sam da naucim ono sto ne znam i mislim da bih bio dobar admin, radio sam u FIB-u i pohvalili su me da bas dobro radim tako da mislim da sam dobar igrac i mislim da bi mi bilo zanimljivo raditi kao admin i bas me zanima kako je to biti admin

2. Koje su vaše prednosti?
-mnogo sam aktivan, slusam sve naredbe, nisam tvrdoglav, volim pomagati drugima, znam lepo pricati s ljudima, znam pravila i sta bi trebao raditi kao admin

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-mislim da bas nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-naravno, vec me polako smara da RP-am

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-nemam biznis a i da imam prodao bih, naravno
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,863
Čestitao odabrani ste za admin intervju

sw3dy#8977-Aleksa Starcevic
Alci#9009-Alci_Joestar
stane#4764-Andrija Stanisic
vigi#3951-Vile Njak
matejko#6969-Gerrito Malchiny
Anđelko™#9681-Vladimir Vorobjov
L0L3#0194-Lovro Zima


Intervju će biti sutra u 22:00 5.11.2021
 

Zibizzareta Roberto

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
78
Informacije
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h
5. Vaš Diskord: Zibizzareta#8912
6. Vaše Ingame ime: Zibizzareta Roberto
7. Vaš ID: 1649

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Uvek sam voleo da pomazem igracima u smislu da im odgovorim na neka pitanja za koje ne znaju, zato sto smatram da ovaj server ima mnogo unikatnih skripti i mnogo ljudi ne ume jednostavno da se snadje u celom ovom okruzenju pa bih pokusao da im objasnim u svojim mogucnostima kao admin. Naravno, imam i iskustva, vec sam bio admin na par servera duzi vremenski period tako da se do nekle razumem u te vode.
2. Koje su vaše prednosti? Kao sto rekoh aktivan sam dosta na serveru, strpljiv, volim pomagati ljudima, pristojan, postujem ostale, lako se mozemo dogovoriti oko svega, radan i vredan.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno ne mogu izdvojiti ali vremenom mozda se pokazu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,517
1. Vaše ime u RL: Aldin Kocan
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Aldinn#4816
6. Vaše Ingame ime: Aldin Versteppen
7. Vaš ID: 594

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Iskeno imam veliku ljubav prema rp svijetu i volio bih da doprinesem bar mali dio na serveru tako sto cu pomoc da se ocuva red i mir da uvijek bude pravedno sve kao i pruziti bilo koji drugi vid pomoci igracima i time uljepsati njihovo iskustvo na serveru.

2. Koje su vaše prednosti?
Pa sad nemam nikakvu ogromnu prednost, jedino sto stvarno sam zavolio roleplay i spreman sam da posvetim svakom zahtjevu maksimalnu paznju nije bitno sta je u pitanju .

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Dosta sam tvrdoglav i necu podnjet nikakv vid nepravde.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
NARAVNO
 

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Informacije
1.Veljko
2.20
3.GTM+2
4.13 sati
5.vekk#2605
6.Velja Nevolja
7.ID 120
Dodatne informacije

1. Kao što vidite iz mog ID-a, pridružio sam se serveru čim je izašao i od tada uživam u njemu. Upoznao sam toliko dobrih ljudi na ovom serveru i kao administrator želeo bih da se odužim zajednici što je bila tako dobra prema meni sve vreme mog igranja i da pomognem ljudima koji se bore sa tehničkim problemima ili žele da prijave nekoga ko kvari bilo kakva pravila servera. ili bilo šta što može učiniti igru neprijatnom za bazu igrača. Pošto sam tako rano u gradu, iskusio sam ili imao priliku da isprobam svaki posao koji server može da ponudi i skoro svaku organizaciju koju server može da ponudi. I zbog toga, postati administrator je poslednja stvar koju mogu da uradim da se samo odužim prijateljima i igračima koje sam upoznao na ovom još uvek tekućem i neverovatnom putovanju i pomognem celoj zajednici da učini igru zabavnom i prijatnom za svakoga igrač.I kao što sam rekao, samo želim da ovaj server za igranje učinim sigurnim prostorom za sve koji mu se pridruže i mogu da se zabavljaju bez maltretiranja, uznemiravanja ili bilo čega sličnog.

2.Moja snaga je po mom mišljenju moja ličnost, mnogi moji prijatelji bi mogli reći da sam zabavna i opuštena osoba većinu vremena, ali mogu da se uozbiljim kada treba, takođe smatram da sam od velike pomoći ili osoba koja razmišlja o drugima kao što misli o sebi i po mom mišljenju takva empatija da se pomogne drugima je prilično važna veština kada se postane administrator. Takođe sam bio administrator na nekoliko RP servera na Fivemu i veoma dobro razumem sistem administratora. Moji prijatelji bi takođe mogli da kažu da sam veoma dobar u rešavanju ozbiljne ili neozbiljne situacije na pravi način koji sam naučio

3.Moja najveća slabost se ponekad može videti kao snaga, ali to je moja odlučnost. Kada budem siguran da je nešto ispravno, nastaviću da raspravljam/svađam se o tome i neću brzo odustati. Obično sam u pravu kada ovo radim, pa je onda dobro da ne odustajem.

4.Da

5. Da
 

FredThonson

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Adi
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-18h
5. Vaš Diskord: FredThonson 2276#0299
6. Vaše Ingame ime: FredThonson
7. Vaš ID: 2276

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
Želim postati admin jer imam volju da pomažem igračima kao i samom serveru
2. Koje su vaše prednosti?: Ozbiljnost,Ljubaznost,Strpjivost,Pravednost i Diskretnost
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Moja najveća slabost je jer sam u pojedinim trenutcima ne razumjiv
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?: Da spreman sam napustiti svoj rp život.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da spreman sam prodati svoj biznis.
 
Last edited:

Golub Dzukela

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dzan
2. Vaše godine:22
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:9h
5. Vaš Diskord Dzan#1502
6. Vaše Ingame ime:Golub Dzukela
7. Vaš ID:1102

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? da bi pomogao igracima i clanovima staffa
2. Koje su vaše prednosti?:Imam strpljenja mogu ostat po 1h ako treba da resim problem imam iskustva u staffu sam vec 6 godina i volim bmw
3. Koje su vaše najveće slabosti? : Ne volim kaznjavat druge igrace u glavnom stavljam najmanju kaznu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin? da uvek
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): nemam biznis
 

Petarv

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
64
1. Vaše ime u RL-Petar
2. Vaše godine-19
3. Vremenska zona-GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan-6-7 sati,odredjenim danima i vise
5. Vaš Diskord-Petar#3614
6. Vaše Ingame ime-Petar Vukanovic
7. Vaš ID-2443

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pre svega da pomognem novim igracima i igracima koji su dugo na serveru a potrebna im je pomoc admina.Svidelo mi se jos dosta stvari kao i cela administracija.
2. Koje su vaše prednosti?
Na ovom serveru sam vec dosta vremena kao i na britanskom imam dosta iskustva i upoznat sam sa pravilima
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Trenutno nepravda.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Joza Kustic

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leon Brlek
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6 h
5. Vaš Diskord : BrlaZZers#9242
6. Vaše Ingame ime: Joža Kustić
7. Vaš ID: 6461

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim pomagati drugim igračima, već sam bio moderator na indigu i znam sva pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Pametno donosim odluke i neutralan sam tako da mi nije bitno u kakvim sam odnosima sa nekime na serveru. Odluke moraju biti ispravne.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Umišljeno bi bilo reci da ih nemam ali vjerujem da ih nemam. Kad se primim posla toga se drzim bez zezancije i nekih gluposti na serveru.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno da hoću
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Bojan Bjelanovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
13
1. Vaše ime u RL Bojan
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 7 sati
5. Vaš Diskord Bojan Bjelanovic #5771
6. Vaše Ingame ime Bojan Bjelanovic
7. Vaš ID 7396

1. Zašto želite postati admin?
Zato sto imam mnogo iskustva na RP serverima bio sam na oko 3 servera admin na FiveM-u i znam sva moguca pravila.

2. Koje su vaše prednosti?
Poslusan sam vredan i voljan za rad.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.
 

Jodzoo

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona12h-22
4. Prosječna aktivnost na dan5-6sati
5. Vaš Diskord Jodzoo #7989
6. Vaše Ingame imeJovan
7. Vaš ID2449

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin da bih pokusao da poboljsam rp situaciju na serveru jer nije bas najbolja trenutno jer se mnogo krse pravila ne bih nikome propustao kroz "prste" i pokusao bih da budem najbolji u svom poslu i uvijek bih odgovarao na tikete igravi nikada nebi cekali odgovor dugo.
2. Koje su vaše prednosti?
Nisam lijen uvijek aktivan brz ne grijesim u svome poslu
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad znam da brzo odreagujem i da bude zivcam ali rijetko

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
DA!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam svoj biznis tako da da
 

Vrishtavko

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
14
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: Vrishtavko#6526
6. Vaše Ingame ime: Tony Stringers
7. Vaš ID: 815


1. Zašto želite postati admin?
- Zelim da se oprobam kao pomocnik administracije, jer ne zelim da izlazi iz RP-a, ali i da pomazem ljudima oko nesuglasica i problema,
posto sam i bio pocetnik, te me je bunilo mnogo toga. Licno sam moderator na jedno vecem Youtube kanalu, pa imam iskustva sa ljudima, vodjenjem / upravljanjem comunity-em.
2. Koje su vaše prednosti?
- Strpljiv, pokusavam da pomognem sto vise mogu, i trudim se da budem pravedan.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Perfekcionizam, nekad i previse detaljan, sto moze i biti prednost u nekim situacijama (prikupljanje dokaza, pazljivo citati pravila, itd...)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Kao sto rekoh u prvom pitanju, zelim biti pomocnik administracije, da ne bih napustao RP.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Trenutno ne posedujem svoj biznis, niti planiram da posedujem vise.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom