Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24616
Players nickname
Gustavo Cortez
Suspect ID
10700
Date of violation
Jul 10, 2022
Time of violation
00:25
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/142428/#post-502112

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Vredjanje na forumu da sam usvojen sto automatski racuna spominja porodicu sto ne sme,
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Hocemo li da spomenmo sta si pricao u voice chat-u kako ces mi srediti ban jer ti Bojana Kovacic neki prijatelj dza bu, sve laze pricas
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
Nije Bojana al ae, i to je za SAHP zbog pucanja u GZ momcino evo ti ovo isto vredjanje na forumu i gde se vidi da pricas da je bolesna xDDDDDDD i plus Imam ja snimak gde mi vredjas majku celo vreme
Plus i sta da je momak WOLT dostavljac, bar radi posten posao i zna da zaradi za svoj hleb, nije lepo da vredjas covekov posao od koga mozda zivi... Kao sto bilo koji covek na svetu radi za parce hleba tako i on. I ja sam krenuo da radim na gradjevini sa ocem pa sta?
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Plus i sta da je momak WOLT dostavljac, bar radi posten posao i zna da zaradi za svoj hleb, nije lepo da vredjas covekov posao od koga mozda zivi... Kao sto bilo koji covek na svetu radi za parce hleba tako i on. I ja sam krenuo da radim na gradjevini sa ocem pa sta?
nisam ga ja nigde vredjao samo savetovao
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
samo dokaz da si to ti taj discord, samo je ovo iz tvoje stare familije chat gde jasno pise covek "Gustavo FBI je dobio disban od tebe" I ti naravno odgovaras, a za snimak imam snimak ali celo vreme mi nije snimalo gameplay vec samo audio... A i sam znas da jesi i eto ga Dobio si ili mute 180 minuta ili Ban 7 dana.
burazeru slikaj mi ceo cchat da se vidi datum, nadam se da nista nije starije od 3d ;)
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
A gde je dokaz da nisi to pricao, objavi snimak ako smes tog dana, posto meni nije sniman gameplay
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom