Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
1. Vaše ime: Milan Darkin
2. Ime administratora: Biggus Nibbus
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlicno radi svoj posao, brzo odgovara na tikete i uvek mi je pomogao kada mi je nesto trebalo. <3
 

Stefan Markoviic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
364
1. Vaše ime:Stefan Markovicc

2. Ime administratora:Luka Immortal

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Svaka cast ovom adminu, za njega imam samo reci hvale, tikete odgovara u sekundi uvek je tu za pomoc, odlicno radi svoj posao, obicno mi tikete odgovore za 5-10minuta ovaj lik uvek odgovori u sekundi cim posaljem svaka cast, i veliki respect za njega.
 

CaoPoz

Player
Player
Joined
Jul 2, 2022
Messages
8
1. Vaše ime: Anthony Montana

2. Ime administratora: Tefo Zambada

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Poslao sam 7 tiketa adminima. Radi velikog broja igrača očigledno nisu stizali, a na pitanja su odgovarali nezainteresirano i tražili su način samo da riješe ticket dok sam ja tražio port admina. Tefo se udostojio portati i pomoći i to je jedan veliki plus. Generalno se portao već par puta danas tako da pomogne :)
 

Carlos Armone

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
193
1. Vaše ime: Sawyer Ebk
2. Ime administratora: Aldin Verstappen
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Svaki put kada mi je bila potrebna pomoc oko situacija u kojima sam bio, dolazio bi jako brzo i pomogao mi. Smirenim i jasnim tonom, sta vise.. dao bi i savjet sta da uradim oko situacije (problema) da bi bilo dobro za mene. Kvalitetan admin, dobar pucac,.. palac gore.
 

Ari Kisha.

you cannot say Pop and forget the Smoke
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
269
1.Vase ime:Ari Kishica
2.Ime administratora: Patrik Melone
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Jako brzo odgovara na tikete i jako dobar admin,svaka cast!
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
411
1. Vase Ime: Tajksi Cartier
2. Ime Administratora: Jamy Diesel
3. Razlog zahvalnosti: Bas brzo odgovara tikete, ljubazan i dobro radi svoj posao
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
1.Vaše ime: Milan Darkin
2.Ime administratora: Ivica Monte
3.Razlog zahvalnosti: Iskren, razuman, kada treba dodje I objasni situaciju. Svaka čast!
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
411
1. Vase Ime: Tajksi Cartier
2. Ime Administratora: Jamy Diesel
3. Razlog zahvalnosti: uvek kad mi je trebala pomoc je tu, proba da pomogne o situaciji kada zovem na tiket i Svaka mu Cast!
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
98
Information:

1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime:​
2. Ime administratora:​
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):​
1. Moje ime: Diego Obilic
2. Ime legende: Alex Ackerman, Jamy Diesel
3. Razlog: Zvao ih radi gp 6.8 Jamy je odmah došao i blokirao lice sa Alexom. Svaka pohvala duznik sam vam ovo je za Seniora!!!!
 

Icono Star

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
49
1. Vaše ime:Icono Star
2. Ime administratora:Abraham Elkhabib Ivkezz Obama
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Dobri momci bez kojih Forum Rs i Server Rs nazalost nebi funkcionirali nastoje od samog pocetka da odrze te dvije stvari u kvalitetnim uvjetima sto mnogi od nas ne bih mogli,ostatak administracie je isto jedan kvalitetan kadar i njima pohvale na ulozenom trudu, a nadju se tu i tamo neki za koje taj posao nije pre brzo i nepromisljeno donesu odluke,dosta sam toga procitao i na zalbama protiv njih,ali kad se sastavi neka cijelina moze se dokazati da 99% slucajeva su ispravno donesene odluke a onih 1% sto nas naljuti,treba malo razmisliti zasto je to tako.Momci nastavite samo i dalje u svemu ste 9od10,I za kraj oni koji ovo ne smatraju ispravnim neka se samo zapitaju na koji nacin bi oni izvrsavali i trpili nas.Kao ova dva admina koji trose svoje vrime.
 

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
71
1. Moje ime: Dejan Slash
2. Ime legende: Rico Compbell
3. Razlog: Brzo i jasno odgovaranje na tikete, uvek ima vremena da pojasni sve sto vam nije jasno i bez obzira koliko dugo vremena mu jedan slucaj oduzeo odradice ga profesionalno.
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
1. Vaše ime: Gagi Tajfun
2. Ime administratora: Nikola Obama
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek pravedan tu da pomogne ako nesto nije jasno svaka cast
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
1. Vaše ime: Gagi Tajfun
2. Ime administratora: Spooky Zookey
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Kad god je bilo nekih problema uvek je dosao na pravedan nacin da resi
 

LakiReyli

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
383
Vase Ime: Laki Reyli
Ime Administratora: Major Obama
Razlog Zahvlanosti:Odlicno radi svoj posao, uvek je u pomoci uvek izadje u susret stvarno nemam reci za administratora gospodina Majora Obamu. ❤️
 
Last edited:

Uros AlBahardi

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
71
1. Vaše ime: Uros Boskovic
2. Ime administratora: Micheal Featherstonehaugh
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlično radi svoj posao, sa obzirom da je nov administrator veoma brzo se snašao u svom poslu. Uvek je tu ig i ovde na forumu.
 
Top Bottom