Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
Vase ime: Milan Darkin
Ime i administratora: Yorma Ziyech
Razlog zahvalnosti: Dobar, iskren administrator, brzo odgovara čak i na privatne poruke na discordu, uvek tu da pomogne... Svaka pohvala!!
 

Leo Luxury

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
234

Vase Ime: Leo Lahanta

ime i administratora: Alex Ackerman

Razlog Zahvalnosti,Dobar,brzo odgavra na pitanja.I nikad ne gresi.

 
Last edited:

Eron Zaklan2

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
69
Vase ime:Eron Zaklan
ime administratora:Tajksi Cartiero
razlog zahvalnosti:na tikete odgovara stalno akitvan je i nikad ne radi greske.
 

strickeN

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
25
1. Vaše ime: Jackey Jones 241
2. Ime administratora: Nikola Gojkovic 3176
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Nisam bio aktivan mesecima, on je jedini koji je bio aktivan u 6 ujutru da mi odgovori i pomogne sa problemima koje sam imao. Sve pohvale! (pozdrav za Majora, mogao bi da se javi staroj gardi)
 

Nadir Pilavko - Snoopy

Player
Player
Joined
Jul 16, 2021
Messages
64
1. Vaše ime: Nadir Pilavko
2. Ime administratora: Ell Pablo
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odmah dodje i odgleda situaciju do kraja, procjeni i kazni ako treba sve po P.S-u. Nikakvog čekanja nema samo ta poruka tu sam i on se pojavi i pregleda situaciju i pomogne. Najbolji admin iskreno
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
98
1. Vaše ime: Diego Obilic
2. Ime administratora: Nikola Gojkovic
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Preljubazan gospodin, veoma razumljiv. Nikada nisam imao niti jednu primjedbu na njega, usput mislim da osim meni uljepšava server za sve nas. Odaziva se na tikete veoma brzo i efikasno nikada me nije ignorisao u tiketu. Nadam se da će ovo vidjeti Ivkezz pošto je ovo iskrena pohvala na jednom poštenog admina!
 

Luka Whitee

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
243
1. Vaše ime: Luka AlCappone
2. Ime administratora: Ivkezz Obama
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Ubedljivo najbolji administrator. Ima mnogo posla i svaki dan neverovatnom brzinom pregleda zalbe na administratore.Svaki dan je tu ceo dan, brzo odgovara na discord poruke i jako je pravedan. Pre svega, pored toga sto je dobar admin je i dobar covek i oprostio je dosta ljudi ono sto im neko drugi ne bi oprostio. Kada bi svaki admin bio kao on, mislim da bi server dostigao svoj maksimum
 

Prince Dior

Player
Player
Joined
Sep 14, 2021
Messages
155
Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Benjamin

2. Ime administratora: Sve

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Slab sam u administraciju!
 

Strale Nikolic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2022
Messages
23
1. Vaše ime: Strale Nikolic 11002

2. Ime administratora: Yorma Ziyech

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dobar,Opusten i zna pravila.Cekam da dobije seniora,zasluzio je!
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
1. Vaše ime: Miha Nevolja
2. Ime administratora
: Matija Juarezz
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Daje ispravne odluke,i ako je nov admin,obavlja svoju duznost i sve pohvale njemu!
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
408
1. Vase Ime: Tajksi Cartiero
2. Ime Administratora: Yorma Ziyech,Kemal Armani, Nikola Gojkovic
3. Razlog zahvalnosti: Preljubazni, razumljivi, veoma aktivni, sve pohvale za njih!
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
224
Vaše ime: Lyn Zuyev
Ime administratora: Matija Juarezz
Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odgovara brzo na tikete, speca, isprati svaku situaciju
 

Jopa Brutal

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
191
1. Vaše ime:jopa montanaa

2. Ime administratora:Alex Ackerman

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Svaka cast, postavio sam dvije zalbe u 5 minuta obe je rešio za 2 minuta svaka cast.
 

ToniZero

Macedonian Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
110
1. Vaše ime:Toni Zero

2. Ime administratora: Svi senior admini

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Svaka cast ovim likovima trude se ko ludi best senior admini sto su postojali kad ti treba nesto odma odgovore iskreno svaka cast
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Vaše ime: Stefan Micevic
Ime administratora: Amback gambino, Adi Civan, Aldin Verstapen, Kristina Verstapen, Nikola Gojkovic, Kemal Armani
Razlog zahvalnosti: Ovi admini zasluzuju iskrenu pohvalu zato sto su jedni od najboljih admina koje ovaj server ima. Oni su jedni od rijetkih koji ustvari dodju i saslusaju situaciju a da ne pisu " Ako imate POV postavite na forum ". Urucujem im sve pohvale i nadam se da ce uskoro da postanu seniori jer to stvarno zasluzuju i jako bih voleo da ovaj server ima mnogo vise admina kao sto su oni a ne ove koji govore ovo: ❤️
 

Meris

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
290
1. Vaše ime:Meris Husic

2. Ime administratora: Kemal Armani

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Definitivno, po meni najbolji admin. Donosi ispravne odluke citajuci takodje forum svadje. Svaka cast, treba nam vise ovakvih.
 

MilanT

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
1
1. Vaše ime: Nemanja Petrovic
2. Ime administratora: Tefo Zambada
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Dobar admin pomaze,zasluzuje vise verujte
Tefo Zambada
 
Top Bottom