Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Ari Kisha.

you cannot say Pop and forget the Smoke
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
269
1. Vaše ime:Ari Kisha
2. Ime administratora: Patrik Melone
3. Razlog zahvalnosti ( tvrdnje): Smiren, ozbiljan, uvijek je tu da pomogne,sve pohvale !
 

Ari Kisha.

you cannot say Pop and forget the Smoke
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
269
1.Vase ime:Ari Kisha
2.ime administratora:Johnn Scalleta
3. Razlog ne zahvalnotsi (tvrdnje): Brat me spec lockovao hahahhhahah (PS,like montazu
)
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
855
1. Vaše ime: leon irac
2. Ime administratora: Patrik Melone
3. Razlog zahvalnosti ( tvrdnje): poštuje svacije mišljenje. Brzo odgovara na tikete, srdacan prema svima, donosi brzo odgovore. Zna kako reagirat u situaciji. I jednostavno prijateljski je admin prema svim igracima.
 

Mladen Milinkovic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
4
1. Vaše ime: Kale Batina
2. Ime administratora: Anco Batina
3. Razlog zahvalnosti ( tvrdnje): Pre svega dobar coek, brzo odgovara na pitanja, speca uvek celu situaciju koliko god da ona trajala i ima vremena da saslusa svacije misljenje.
 

ajdin kolar1

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
86
1. Vaše ime: Ajdin Bozo
2. Ime administratora: Tefo Zambada
3. Razlog zahvalnosti ( tvrdnje): Nemam rijeci za Tefu uvjek je tuj i za mene je od jedno najboljih admina
 

Marco Wilde

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
11
1 . Vaše ime: Marco Dante 14187
2. Ime administratora: Tefo Zambada
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): odlučan, brz, javlja se odmah čim vidim, korektan, svaka čast.
 

KokNikol

Player
Player
Joined
Dec 9, 2022
Messages
22
1. Vaše ime: Yui Son

2. Ime administratora: Marin Solo

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Došao mi je na report svaki put kada sam trazio pomoc protekle nedelje. Ne znam da li je najaktivniji ili šta, ali momku svaka cast ❤️
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
1. Vaše ime: Milan Darkin
2. Ime administratora: Don Modsli
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlican administrator, brzo bregledava forum reportove i pametno donosi odluke. Svaka cast ! :D
 

ViktorOfficial

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
42
Vaše ime: Viktorija Flowito

2. Ime administratora: Aldin Verstapen

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlicno radi svoj posao i jako je korektan i trudi se
 

Joca Soprano

Player
Player
Joined
Nov 12, 2022
Messages
178
1. Vaše ime: Joca Soprano

2. Ime administratora: John Scalleta, Tefo Zambada

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlicno rade svoj posao uvek odgovore na tiket u par sekundi i uvek su tu da pomognu, trude se svaka cast.
 

lukajagodinac

Player
Player
Joined
Oct 18, 2022
Messages
5
Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Luka Dzoker

2. Ime administratora: Amback Gambino

3. Razlog zahvalnosti: Sve Pohvale Za Gambina Legendarnog Admina, Uvek Je Tu Kad Treba, Kad Najvise Pomoci Treba U Nocnim Ili Jutarnjim Satima, Znaci Sve Pohvale I Jos Je Totalno Prijateljski Nastrojen, I Uvek Donosi Pravedne Odluke, Sve Pohvale - +REP
 

Mare Walker

Player
Player
Joined
Sep 15, 2022
Messages
46
1. Vaše ime:Mare Walker
2. Ime administratora:Tefo Zambada
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):po meni najaktivniji admin i trudi se da objasni mnoge stvari
 

Sheky Ahil

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
107
1. Vase ime : Sheky Gedora
2. ime aministratora : Luka Wick
3. Razlog zahvalnosti : Administrator mi odgovara na tikete u roku 10 sec uvek resi stvari ako su neki problemi i iskreno retko koji admin je toliko aktvian sto se tice tiketa tako da velika pohvala za njega nadam se da ce biti vise takvih.
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
1. Vaše ime: Milan Darkin
2. Ime administratora: Don Modsli
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Najbolji administrator koga sam upoznao, druzeljubiv, odlicno radi svoj posao, uvek pomogne kada zatreba. Samo tako nastavi <3
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
1. Vaše ime: Mare Speed
2. Ime administratora: Don Modsli
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlican administrator, brzo prregledava forum reportove i pametno donosi odluke.
 

Vlada Flow

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
267
1. Vaše ime: Vlada Nevolja

2. Ime administratora: Bubi Zambada i Nick Santoro

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Veoma dobri, strpljivi, razumni i fini momci stvarno svaka cast!
 

Recognizer

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
3
1. Vaše ime: Sam Flynn
2. Ime administratora: Leby Obama
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Najbolji admin, jako puno mi je pomogao. Jako se trudi i brzo odgovara. Smatram da zaslužuje više!
Dokaz:
EcF8fwl.png
 
Top Bottom