Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
416
1. Vase Ime: Tajksi Cartier 24209
2. Ime Administratora: Yorma Ziyech, Aldin Verstappen i Nikola Gojkovic
3. Razlog zahvalnosti: Bas su aktivni, brzo odgovaraju na tikete, bas dobro rade svoj posao i sve pohvale za njih!
 
Last edited:

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
1. Vaše ime: Milovan Krstic
2. Ime administratora: Ante Djukela, Relja Shayk
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Pohvaljujem Antea kao najboljeg kuratora, uvek je tu da mi pomogne oko organizacije, uvek je tu negde oko nas i posmatra nas što mi se jako sviđa jer ima dosta njih koji krše pravila. Voli da se šali i zna kako da nasmeje druge. Pohvala takođe i za Relju koji je takođe uvek tu, kad god ga nešto pitam, odgovori mi u najkraćem mogućem roku, takođe mi isto mnogo pomaže oko organizacije.
 

Pura Skankovic

Pura
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
166
1. Vaše ime: Pura Lee
2. Ime administratora: Nick Santoro
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Pohvaljujem Nicka zbog debelih zivaca koje mislim da rijetko ko ima jer sam je zapeo u zidu u samnici on me u 3 ujutro probavao pola sata vaditi portanjem i svacime iako nije uspio jer me ne moze portati iz samnice jer me automatski vrati on je probavao dok ja nisam reko da ne probaje vise da je u redu da ga necu mucit vise on mi je i dalje davao ideje stvarno odlican Administrator





giphy.gif
 
Last edited:

Ognjen Kartel

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
201
1. Vaše ime: Ognjen Kartell
2. Ime administratora: Aldin Vertapen
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek je tu kad pitam nesto, smiren, odlucan, gleda sta radim u toku dana sto mi se mnogo svidja.Curator za primer.
 

Nemanjaa Aly

Player
Player
Joined
Jul 5, 2022
Messages
130
1. Vaše ime: Stevan fedorov
2. Ime administratora: Marin Solo
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): pozitivan odnos sa igracima
 

MUNJAVII

Player
Player
Joined
Nov 1, 2022
Messages
287
1. Vaše ime:Munja Faguma
2. Ime administratora: Cangela Sumovic
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): brzo resio problem i efikasno
 

Mićo Ilić

Sve sto je IC treba ostati IC
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
183
1. Vaše ime: Mico Ilic
2. Ime administratora: Aldin Verstappen,Yorma Ziyech , Major Obama,Lukas Anderson
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Malo je reci Top Tier admini . Super kuratori usput te dosta korektni momci. Kad zovem vazda su tu znaju sta znaci rjec spec bez da rade KRP itd...
 

Matkee Magluta

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
103
1. Vaše ime: Cane Colorado
2. Ime Administratora: Cengela Sefovic
3.Razlog zahvalnosti ( tvrdnje): Admin za primer,pokusava da pomogne ljudima na serveru u sto brzem vremenskom roku,ima dobre odluke i svakavke pohvale za njega jos jednom,neka samo tako nastavi!!!
 

MUNJAVII

Player
Player
Joined
Nov 1, 2022
Messages
287
. Vaše ime: Munja Faguma
2. Ime Administratora: Cengela Sefovic
3.Razlog zahvalnosti ( tvrdnje): Admin za primer,pokusava da pomogne ljudima na serveru u sto brzem vremenskom roku,ima dobre odluke i svakavke pohvale za njega jos jednom,neka samo tako nastavi Svaka cast za admina sve povale
 

Jakov Maxwell

Player
Player
Joined
Nov 20, 2022
Messages
39
1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime:
2. Ime administratora:Marin Solo,Aldin Verstappen,Nikola Gojkovic,Yorma Ziyech,Cenegela Sefovic
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):uvjek su tu brzi na odgovaranju za tikete i uvjek dojdu i uvjek su tu kad treba svaka im čast
 

Don Aca

Player
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
155
1.Vase ime: Don Aca
2.Ime administratora: Cengela Sefovic
3.RazloG zahvalnosti(tvrdnje):admin uvek brzo odgovara na tikete uvek dodje,pomogne i uvek je tu kad nesto zatreba.
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
1. Vaše ime: Milan Darkin
2. Ime Administratora: Don Marshall
3.Razlog zahvalnosti ( tvrdnje): Admin za primer, uvek pomogne, jedan od aktivnijih admina, sve pohvale !
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
1. Vaše ime: Milan Darkin
2. Ime Administratora: Yorma Ziyech
3.Razlog zahvalnosti ( tvrdnje): Brzo odgovara na tikete, uvek pomogne, sve pohvale !
 

not existing anymore

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime: Don Jeans
2. Ime Administratora: Mujo Simba
3. Razlog zahvalnosti ( tvrdnje): Smiren, ozbiljan, uvijek je tu da pomogne,sve pohvale !
 
Last edited:

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
855
1. Vaše ime: Leon Irac
2. Ime administratora: Tefo Zambada
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Zna uvjek odgovor na moja pitanja, uvjek je srdačan prema igracima. Siguran u svoje odgovore. Brzo odgovara na tickets i najbitnije kad ga trebam on je tu.
 

Ognjen Kartel

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
201
1. Vaše ime: Ognjen Kartell
2. Ime administratora: Johnn Scaletta
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Konstantno posmatra rad organizacije koje je curator, obavestava me ukoliko ima nekih poteskoca, problema...Stvarno sam prezadovoljan momkom.Velika pohvala za Aldina i Johnn-a
 
Top Bottom