Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
23453
Players nickname
Icono Star
Suspect ID
11372
Date of violation
Jul 27, 2022
Time of violation
6.48
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=5R7f13bSvs0

Icono Star

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
49
Zelim mu svu srecu u nastavku karijere, ali kad se dogodi ovako nesto i zadnjih 2 mjeseca od kad imam bunker kad je on poceo da dolazi na event poceo sam da sumnjam u njega nakon nekog vremena,evo prijatelju moj kucnuo ti je cas da se vise ne nalazimo na tom mjestu, i ne vjerujem da je ovo neki klinac od 15 godina da ulazi tako rano u igru da bih uzeo tih 100k,brisi igricu i zaobidji nas molim te jer si postao pre naporan.
 

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
71
Zelim mu svu srecu u nastavku karijere, ali kad se dogodi ovako nesto i zadnjih 2 mjeseca od kad imam bunker kad je on poceo da dolazi na event poceo sam da sumnjam u njega nakon nekog vremena,evo prijatelju moj kucnuo ti je cas da se vise ne nalazimo na tom mjestu, i ne vjerujem da je ovo neki klinac od 15 godina da ulazi tako rano u igru da bih uzeo tih 100k,brisi igricu i zaobidji nas molim te jer si postao pre naporan.
Zanima me sta je tacno u ovom snimku somnjivo ili si samo besan jer nisi dobio 100k od eventa sa bunkerom u pola 7 ujutru
 

Icono Star

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
49
Hhahah ajde zaobidji i pogledaj malo bolje pow sta tu komentiras kad ni neznas o cemu se radi tip mijenja skripte kako zeli, nebi bilo cudno da se iste stvari ne dogadjaju i kod biz war,neka izvadi svoj pow koga je on ubio 6 puta,ali sumnjam da su bugovi u pitanju,decko je dosa na megdan
 

Milos Raketic

Player
Player
Joined
Jun 11, 2022
Messages
24
Hhahah ajde zaobidji i pogledaj malo bolje pow sta tu komentiras kad ni neznas o cemu se radi tip mijenja skripte kako zeli, nebi bilo cudno da se iste stvari ne dogadjaju i kod biz war,neka izvadi svoj pow koga je on ubio 6 puta,ali sumnjam da su bugovi u pitanju,decko je dosa na megdan
Point of View- POV** ne znas** ne bi** brate koji cheat je u pitanju da ga i ja reportam :ROFLMAO:
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Zelim mu svu srecu u nastavku karijere, ali kad se dogodi ovako nesto i zadnjih 2 mjeseca od kad imam bunker kad je on poceo da dolazi na event poceo sam da sumnjam u njega nakon nekog vremena,evo prijatelju moj kucnuo ti je cas da se vise ne nalazimo na tom mjestu, i ne vjerujem da je ovo neki klinac od 15 godina da ulazi tako rano u igru da bih uzeo tih 100k,brisi igricu i zaobidji nas molim te jer si postao pre naporan.

Zelim mu svu srecu u nastavku karijere, ali kad se dogodi ovako nesto i zadnjih 2 mjeseca od kad imam bunker kad je on poceo da dolazi na event poceo sam da sumnjam u njega nakon nekog vremena,evo prijatelju moj kucnuo ti je cas da se vise ne nalazimo na tom mjestu, i ne vjerujem da je ovo neki klinac od 15 godina da ulazi tako rano u igru da bih uzeo tih 100k,brisi igricu i zaobidji nas molim te jer si postao pre naporan.
E ovako druze. Prva stvar danas je na eventu svima popucala igra, mom drugaru iz fam je cak nestao krug a bio je u eventu i nije video nikog. Druga stvar smiri malo hormone da ti ja ne bi smirivao za to klinac. Treca stvar imam 30 god rl ako te bas zanima i jako me zabole da citujem na bunkeru. Snimak nemam jer mi nije dozvolilo da snimim jedva sam usao u grand, kao sto znas svi su juce imali problem sa gradom. Inace snimao sam ceo event ali nemam snimak. Umesto sto places po forumima nadji zivot za promenu, i prekini da sabotiras druge ljude kako bi prekrio svoju nesposobnost. Uvek sam te ubio kad si otvoren bio na sred mape. Inace 20x sam mogao da te reportujem jer smo te na par istih evanata za bunker nas 5 pucali u isto vreme i nisi padao tako da toliko o tome ko cituje. Slobodno neka administracija odradi svoje. Ja u ovim glupavim raspravama sa iskompleksiranim kidarama ne zelim da ucestvujem. Pozdrav
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Hhahah ajde zaobidji i pogledaj malo bolje pow sta tu komentiras kad ni neznas o cemu se radi tip mijenja skripte kako zeli, nebi bilo cudno da se iste stvari ne dogadjaju i kod biz war,neka izvadi svoj pow koga je on ubio 6 puta,ali sumnjam da su bugovi u pitanju,decko je dosa na megdan
Decko idi leci se, imas ozbiljan problem
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Zelim mu svu srecu u nastavku karijere, ali kad se dogodi ovako nesto i zadnjih 2 mjeseca od kad imam bunker kad je on poceo da dolazi na event poceo sam da sumnjam u njega nakon nekog vremena,evo prijatelju moj kucnuo ti je cas da se vise ne nalazimo na tom mjestu, i ne vjerujem da je ovo neki klinac od 15 godina da ulazi tako rano u igru da bih uzeo tih 100k,brisi igricu i zaobidji nas molim te jer si postao pre naporan.
I u tvom opisu se vidi koliko si isfrustriran zbog 100k, ako ti treba 100k dodji dacu ti pozajmicu
 

Icono Star

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
49
Pricaj ti kome ze
E ovako druze. Prva stvar danas je na eventu svima popucala igra, mom drugaru iz fam je cak nestao krug a bio je u eventu i nije video nikog. Druga stvar smiri malo hormone da ti ja ne bi smirivao za to klinac. Treca stvar imam 30 god rl ako te bas zanima i jako me zabole da citujem na bunkeru. Snimak nemam jer mi nije dozvolilo da snimim jedva sam usao u grand, kao sto znas svi su juce imali problem sa gradom. Inace snimao sam ceo event ali nemam snimak. Umesto sto places po forumima nadji zivot za promenu, i prekini da sabotiras druge ljude kako bi prekrio svoju nesposobnost. Uvek sam te ubio kad si otvoren bio na sred mape. Inace 20x sam mogao da te reportujem jer smo te na par istih evanata za bunker nas 5 pucali u isto vreme i nisi padao tako da toliko o tome ko cituje. Slobodno neka administracija odradi svoje. Ja u ovim glupavim raspravama sa iskompleksiranim kidarama ne zelim da ucestvujem. Po

E ovako druze. Prva stvar danas je na eventu svima popucala igra, mom drugaru iz fam je cak nestao krug a bio je u eventu i nije video nikog. Druga stvar smiri malo hormone da ti ja ne bi smirivao za to klinac. Treca stvar imam 30 god rl ako te bas zanima i jako me zabole da citujem na bunkeru. Snimak nemam jer mi nije dozvolilo da snimim jedva sam usao u grand, kao sto znas svi su juce imali problem sa gradom. Inace snimao sam ceo event ali nemam snimak. Umesto sto places po forumima nadji zivot za promenu, i prekini da sabotiras druge ljude kako bi prekrio svoju nesposobnost. Uvek sam te ubio kad si otvoren bio na sred mape. Inace 20x sam mogao da te reportujem jer smo te na par istih evanata za bunker nas 5 pucali u isto vreme i nisi padao tako da toliko o tome ko cituje. Slobodno neka administracija odradi svoje. Ja u ovim glupavim raspravama sa iskompleksiranim kidarama ne zelim da ucestvujem. Pozdrav
Stavi svoj pow ostavi se bugova i update od jucer di su ti duhovi koje ubijas za tih 6 kilova za mene skriptas dok ne dokazes suprotno ohladi malo, moje je pravo znati sto se dogadja.a po ovome vidim da dobijas 3 kila za 1 mjenas skriptu ne postoji bug sve ide normalno vidi se na pow samo smo ja i ti unutra nitko drugi nije
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Pricaj ti kome ze



Stavi svoj pow ostavi se bugova i update od jucer di su ti duhovi koje ubijas za tih 6 kilova za mene skriptas dok ne dokazes suprotno ohladi malo, moje je pravo znati sto se dogadja.a po ovome vidim da dobijas 3 kila za 1 mjenas skriptu ne postoji bug sve ide normalno vidi se na pow samo smo ja i ti unutra nitko drugi nije
Pa niko drugi nije jer je ubagovalo, bilo je 4 ljudi na eventu. A skripta ne moze da se menja ne budi glup. A za ovaj namerni ban bait cemo se videti ti i ja malo. Niko ti nije kriv sto ne umes druze vezbaj malo, i cisto da ti kazem nesto drugarski. Ovako unistavas RP i ispadas presmesan, i cisto da znas desice se i tebi da ti ubaguje pow pa ces i ti malo na 30 dana. Tako da uzivaj vidimo se, nadam se da si srecan i da ti je sad zivot ispunjen uzeces 10 dana 100k mozda ako ubijes nekog. Pozdrav
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Zanima me sta je tacno u ovom snimku somnjivo ili si samo besan jer nisi dobio 100k od eventa sa bunkerom u pola 7 ujutru

Zanima me sta je tacno u ovom snimku somnjivo ili si samo besan jer nisi dobio 100k od eventa sa bunkerom u pola 7 ujutru
Ne da je besan nego je i iskompleksirani klinac bez zivota nazalost
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
I takodje ne vidim nista sumnjivo u snimku, kao sto vidite nisam neunistiv covek me je ubijao i uvek smo bili cisto na otvorenom 1 vs 1. Molim admina višeg čina da ako zeli razmotri reprort jer nema veze sa životom. Ja razumem da neko ima frustracije jer je u pubertetu ali ovo je već previse. Da rpeort ima osnova, i da sam ga ubio kroz teksturu ili zid ili bilo sta sto bi izazvalo sumnju ja bi razumeo banujte me perma sto se mene tice ali ovo sa ovim random reportovima da bi se moja familija ugaila je stvarno prejadno. Na taj nacin mozemo samo izgubiti igrace sa severa. Zelim vam svima sve najbolje i uzivajte u igri, ostavljam administraciji da radi svoj posao i ucini ono sto je najbolje po sever i igrace. Veliki pozdrav svima
 

Icono Star

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
49
I takodje ne vidim nista sumnjivo u snimku, kao sto vidite nisam neunistiv covek me je ubijao i uvek smo bili cisto na otvorenom 1 vs 1. Molim admina višeg čina da ako zeli razmotri reprort jer nema veze sa životom. Ja razumem da neko ima frustracije jer je u pubertetu ali ovo je već previse. Da rpeort ima osnova, i da sam ga ubio kroz teksturu ili zid ili bilo sta sto bi izazvalo sumnju ja bi razumeo banujte me perma sto se mene tice ali ovo sa ovim random reportovima da bi se moja familija ugaila je stvarno prejadno. Na taj nacin mozemo samo izgubiti igrace sa severa. Zelim vam svima sve najbolje i uzivajte u igri, ostavljam administraciji da radi svoj posao i ucini ono sto je najbolje po sever i igrace. Veliki pozdrav svima
Pravi te dd na eventima iskaze vam malo vise kilova a mislis da je nekto glup ima vas jos sta ulazite na event u 5 min 30kilova 4 covjeka na event je ste vi normalni sta vi radite pa necu da vracam sad svaki pow iz kosa za smece i objavljujem,i sad me mislis tu lagat izbrisi igricu
 

Drogec

Player
Player
Joined
Jul 18, 2022
Messages
16
Neznam sta su se svi poceli penit, lepo se vidi na pov da je bilo 3 killa od strane Icona i 2 killa od ovog lika. I nije bilo ni jednog drugog killa na eventu. Pa evo recite mi di je covek uzeo jos ta 4 killa koja se nigde ne vidi. A da je ubio nekog doslo bi sa strane da je covek ubijen ili ubio. Ali sta ja da pametujem admini ce najbolje znat. Ako covek fakat vara za ovo mu perma ne gine. Ako ne vara nikom nista i nema se cega bojat i ovde pista neke gluposti samo da prisili nekog da obrise zalbu. Tolko od moje strane
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Pravi te dd na eventima iskaze vam malo vise kilova a mislis da je nekto glup ima vas jos sta ulazite na event u 5 min 30kilova 4 covjeka na event je ste vi normalni sta vi radite pa necu da vracam sad svaki pow iz kosa za smece i objavljujem,i sad me mislis tu lagat izbrisi igricu
Decko o cemu pricas ti? Jer si ti stvarno poremecen ili sta? Objavi bre sta hoces, ali definitivno imas mentalni problem idi pregledaj se pomozi sebi. Kojih nas vise o cemu ti pricas? 30 kilova 4 coveka ti bas imas bujnu mastu ili nas sa nekim mesas. Ako pricas o mojoj familiji mi na severu uopste ne spadamo u neke pucace i ako 1 covek ubije 3 4 slavimo tako da nemoj da se gubis previse. Jer sve ovo moze da se zavrsi i na drugaciji nacin. Razumem da si ljut ali odmori malo dobices napad
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Neznam sta su se svi poceli penit, lepo se vidi na pov da je bilo 3 killa od strane Icona i 2 killa od ovog lika. I nije bilo ni jednog drugog killa na eventu. Pa evo recite mi di je covek uzeo jos ta 4 killa koja se nigde ne vidi. A da je ubio nekog doslo bi sa strane da je covek ubijen ili ubio. Ali sta ja da pametujem admini ce najbolje znat. Ako covek fakat vara za ovo mu perma ne gine. Ako ne vara nikom nista i nema se cega bojat i ovde pista neke gluposti samo da prisili nekog da obrise zalbu. Tolko od moje strane
Kao sto sam naveo u jednom od postova, grand ceo je zabo i bilo je 4 coveka na eventu. Ja sam ubio za dva coveka jednom ili 2 puta nakon toga su ti ljudi nestali sa mape izbacio ih server vrv, kao sto i sam znas sever je pun bagova od juce posle updatea, cak se i meni snimak nije sacuvao moracu da proverim jer nisam kod kuce. To su ti kikovi sto se ne vide, a ovaj decko lupeta nevidjeno jer mu je krivo i ne moze da skapira dve prosto prodire e recenice, nego je zapeo da namesti ban. I ja mu cestitam na tome verovatno je uspeo, eto neka nastavi da ubija RP na severu takvi su nam najpotrebniji, koji bez osnova placu po ceo dan na forumu jer ne umeju da prave RP
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
A njemu se ta dva lika nisu ni prikazala na mapi znaci da je ocigledan bag servera, nemogu ja da ubacim sam igraca na event i izbacim nisam madjionicar. Ljudi koji su bili na eventu njih sam pucao, a doticnog gospodina plačka nisam ubio ni jednom sumnjivo u klipu da bi dobio report za chit. Toliko od mene necu se vise oglasavati jer ovo gubi smisao vise
 
Last edited:

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Neznam sta su se svi poceli penit, lepo se vidi na pov da je bilo 3 killa od strane Icona i 2 killa od ovog lika. I nije bilo ni jednog drugog killa na eventu. Pa evo recite mi di je covek uzeo jos ta 4 killa koja se nigde ne vidi. A da je ubio nekog doslo bi sa strane da je covek ubijen ili ubio. Ali sta ja da pametujem admini ce najbolje znat. Ako covek fakat vara za ovo mu perma ne gine. Ako ne vara nikom nista i nema se cega bojat i ovde pista neke gluposti samo da prisili nekog da obrise zalbu. Tolko od moje strane

Neznam sta su se svi poceli penit, lepo se vidi na pov da je bilo 3 killa od strane Icona i 2 killa od ovog lika. I nije bilo ni jednog drugog killa na eventu. Pa evo recite mi di je covek uzeo jos ta 4 killa koja se nigde ne vidi. A da je ubio nekog doslo bi sa strane da je covek ubijen ili ubio. Ali sta ja da pametujem admini ce najbolje znat. Ako covek fakat vara za ovo mu perma ne gine. Ako ne vara nikom nista i nema se cega bojat i ovde pista neke gluposti samo da prisili nekog da obrise zalbu. Tolko od moje strane

Neznam sta su se svi poceli penit, lepo se vidi na pov da je bilo 3 killa od strane Icona i 2 killa od ovog lika. I nije bilo ni jednog drugog killa na eventu. Pa evo recite mi di je covek uzeo jos ta 4 killa koja se nigde ne vidi. A da je ubio nekog doslo bi sa strane da je covek ubijen ili ubio. Ali sta ja da pametujem admini ce najbolje znat. Ako covek fakat vara za ovo mu perma ne gine. Ako ne vara nikom nista i nema se cega bojat i ovde pista neke gluposti samo da prisili nekog da obrise zalbu. Tolko od moje strane
Ja sam rekao sta sam imao, a za ovo sto radite ban bait kao familija vs nase familije to cemo kod kuratora servera da vidimo sta on misli o tome pa neka sudi ko je za ban a ko ne, a ja cu dostaviti njemu sve dokaze o ban baitingu koji ste poceli da radite po severu. Uzivaj druze
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Hhahah ajde zaobidji i pogledaj malo bolje pow sta tu komentiras kad ni neznas o cemu se radi tip mijenja skripte kako zeli, nebi bilo cudno da se iste stvari ne dogadjaju i kod biz war,neka izvadi svoj pow koga je on ubio 6 puta,ali sumnjam da su bugovi u pitanju,decko je dosa na megdan bas cusbo

Hhahah ajde zaobidji i pogledaj malo bolje pow sta tu komentiras kad ni neznas o cemu se radi tip mijenja skripte kako zeli, nebi bilo cudno da se iste stvari ne dogadjaju i kod biz war,neka izvadi svoj pow koga je on ubio 6 puta,ali sumnjam da su bugovi u pitanju,decko je dosa na megdan
Bas cudno da me za mojih 6 meseci igranja na severu niko nikad nije report za cheat i MENJANJE Skripte, ili bilo koje drugo pravilo kako ti strucnjak za skripte navodiš, kamoli za cheat zapitaj se malo zašto je to tako. Zato što ludi znaju da igram cisto i da ne placem po forumu cak i ako vidim da je nesto sumnjivo, jer su admini tu da gledaju te stvari. A da zabode pow ili da program ne snimi to moze svakom da se desi. Moja je greska sto nisma proverio da li je nvidia snimala iako sam je upalio. Inace da sam kacio sve sto sam snimio pola severa ne bi igralo više, ali ok pošto vidim dokle je došlo od sad cu se pridružiti plakanju po forumu i učestvovati u rušenju RPa na severu. Vidimo se
 

Sunjalica

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
35
Zelim mu svu srecu u nastavku karijere, ali kad se dogodi ovako nesto i zadnjih 2 mjeseca od kad imam bunker kad je on poceo da dolazi na event poceo sam da sumnjam u njega nakon nekog vremena,evo prijatelju moj kucnuo ti je cas da se vise ne nalazimo na tom mjestu, i ne vjerujem da je ovo neki klinac od 15 godina da ulazi tako rano u igru da bih uzeo tih 100k,brisi igricu i zaobidji nas molim te jer si postao pre naporan.
Covik koji je osvojia Nobelovu nagradu za retardizam ti zavidi...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom