Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
23453
Players nickname
Icono Star
Suspect ID
11372
Date of violation
Jul 27, 2022
Time of violation
6.48
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=5R7f13bSvs0

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Pricaj ti kome ze



Stavi svoj pow ostavi se bugova i update od jucer di su ti duhovi koje ubijas za tih 6 kilova za mene skriptas dok ne dokazes suprotno ohladi malo, moje je pravo znati sto se dogadja.a po ovome vidim da dobijas 3 kila za 1 mjenas skriptu ne postoji bug sve ide normalno vidi se na pow samo smo ja i ti unutra nitko drugi nije
Ti kazes da dobijam 3 kila za jedan, a na kraju klipa pise da pobednik ima 6 kilova. Znaci ocigledno nabijas ban bez ikakvog razloga navodiš zaobidji NAS? koje to vas? Zar nismo samo ti i ja tema? Ili ti to malo mgaš koliko se meni čini i pokušavaš da mi nabiješ ban da bi pokušao da mi srušiš fam? Ne blamiraj se više, jer ja dobio ban ili ne ti ces ostati debil koj reprtuje ljude iz licne frustracije a ne iz konkretnog razloga. Nije bolest sve sto boli. Samo nemoj da kukas kad ti se bude desila ista stvar kao meni
 
Last edited:

milosst686

Player
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
166
Zelim mu svu srecu u nastavku karijere, ali kad se dogodi ovako nesto i zadnjih 2 mjeseca od kad imam bunker kad je on poceo da dolazi na event poceo sam da sumnjam u njega nakon nekog vremena,evo prijatelju moj kucnuo ti je cas da se vise ne nalazimo na tom mjestu, i ne vjerujem da je ovo neki klinac od 15 godina da ulazi tako rano u igru da bih uzeo tih 100k,brisi igricu i zaobidji nas molim te jer si postao pre naporan.
A sta ti radis tako rano, i ti isto ulazis da uzmes 100k? Nego nisi uzeo 100k I sad plačeš jer si džaba ustao tako rano 😂
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Ispravite naslov zalbe, za to imate rok od 3 sata, tj do 21:17
 

Jevrozim Rieper

Player
Player
Joined
Jul 1, 2022
Messages
149
Zelim mu svu srecu u nastavku karijere, ali kad se dogodi ovako nesto i zadnjih 2 mjeseca od kad imam bunker kad je on poceo da dolazi na event poceo sam da sumnjam u njega nakon nekog vremena,evo prijatelju moj kucnuo ti je cas da se vise ne nalazimo na tom mjestu, i ne vjerujem da je ovo neki klinac od 15 godina da ulazi tako rano u igru da bih uzeo tih 100k,brisi igricu i zaobidji nas molim te jer si postao pre naporan.
Gde se ovde vidi da je on pobedio ?
 

Smoki3

Player
Player
Joined
Jul 14, 2022
Messages
1
Zelim mu svu srecu u nastavku karijere, ali kad se dogodi ovako nesto i zadnjih 2 mjeseca od kad imam bunker kad je on poceo da dolazi na event poceo sam da sumnjam u njega nakon nekog vremena,evo prijatelju moj kucnuo ti je cas da se vise ne nalazimo na tom mjestu, i ne vjerujem da je ovo neki klinac od 15 godina da ulazi tako rano u igru da bih uzeo tih 100k,brisi igricu i zaobidji nas molim te jer si postao pre naporan.
Au druze jel te stid ?
Ako si mu vec zelio zlo, trebo si to drugacije odigrat. Ovako si mu ucinio uslugu, jer covjek nema cit. Bacio si ga u visine djecace!
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
a zašto bi on stavljao pov kad nije zatraženo od administracije?
Zato sto je ovo druže nameštanje bana i kukanje po forumu, i pokušaj disbanda familije. Decko mga sve vreme i ne postuje administraciju toliko o ovom cirkusu koj decko pravi ceo dan. Vidis i sam koliko je momak isfrustriran samnom, opterecen zato sto je izgubio 100k na eventu na kom je pritom bagovao server i to njega boli oce da umre od muke. Ali eto sad ce moci da uzme 100k i da ima za kokice koje postavlja ovde kao jadnik
 

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
Zato sto je ovo druže nameštanje bana i kukanje po forumu, i pokušaj disbanda familije. Decko mga sve vreme i ne postuje administraciju toliko o ovom cirkusu koj decko pravi ceo dan. Vidis i sam koliko je momak isfrustriran samnom, opterecen zato sto je izgubio 100k na eventu na kom je pritom bagovao server i to njega boli oce da umre od muke. Ali eto sad ce moci da uzme 100k i da ima za kokice koje postavlja ovde kao jadnik
ma pošalji mu tih 100k da uzme semenke, nek posadi sebi kuruze kod kuće pa nek prži kokice
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
ma pošalji mu tih 100k da uzme semenke, nek posadi sebi kuruze kod kuće pa nek prži kokice
Neće već sam mu ponudio na zajam, bata je opasno ljut. Vidiš šta kaže kucnuo mi poslednji čas idem da zovem popa, zadnje vreme došlo 😂
 
Last edited:

Kan Kan Kan

Player
Player
Joined
Jul 4, 2022
Messages
62
Ma sta ce ovaj mentol, retard ili kako da ga nazove, ovaj Ikono star, misli ako svaki dan kaci ljude i pakuje im banove da ce njegova raalspala familija nesto napredovati, kao i on sam, nabijem te na donju polovinu kurca kidaro jedna raspala idi leci se malo, jebem te u usta
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Ma sta ce ovaj mentol, retard ili kako da ga nazove, ovaj Ikono star, misli ako svaki dan kaci ljude i pakuje im banove da ce njegova raalspala familija nesto napredovati, kao i on sam, nabijem te na donju polovinu kurca kidaro jedna raspala idi leci se malo, jebem te u usta
Pogledas mu profil i sve ti jasno. Čovek igra igricu na forumu dnevno reportuje 20 ljudi 😂
 

Drogec

Player
Player
Joined
Jul 18, 2022
Messages
16
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Ispravite naslov zalbe, za to imate rok od 3 sata, tj do 21:17
Sve je meni jasno da su tenzije velike ovo ono, ali ti kao admin nebi smio dozvoliti ovo vrjedanje po forumu. Lepo bi te moli da reagiras na takve ispade jer ovo je vec malo prrevise.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom