Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
23453
Players nickname
Icono Star
Suspect ID
11372
Date of violation
Jul 27, 2022
Time of violation
6.48
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=5R7f13bSvs0

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Sve je meni jasno da su tenzije velike ovo ono, ali ti kao admin nebi smio dozvoliti ovo vrjedanje po forumu. Lepo bi te moli da reagiras na takve ispade jer ovo je vec malo prrevise.
Zamolio bih te da ne vređaš admine i da ih pustiš da rade svoj posao. Očigledno je da je više vas i da pokušavate da nabijate banove, momak je mogoa 100x da me reportuje jer nije prvi put da smo bili u bunker bitci. Nego je bas sad iskoristio situaciju kad je bio pao server i kad je pun bagova. Cak mislim da jos uvek nije ispravljen bug sa odecom. Tako da džabe trošiš reči svakako je kurator projekta obavešten o vašem nameštanju banova po forumu. Dnevno kacite po 20 ljudi na forum pa ako prodje da neko nema pov super ako ne nikom nista. Uživaj druže i sve najbolje,i potrudite se da ne narušavate RP na serveru za koj se svi trudimo da bude što bolji 😉
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
I niko vas druže ne vređa nego postupate protiv grand rp servera i ubijate RP. Samim tim server gubi dobre i poštene igrače zbog vaših zlih namera. Bolje napravite zdravu ideju oko Rp-a koju će svi podržati umesto što random kačite ljude po ceo dan. Da sam bilo šta sumnjivo uradio predhodnih 20x je mogao da me reportuje ali i sam zna da igram pošteno jer za 6 meseci nemam ni 1 demorgan a kamoli report za ban. Niti kačim ljude po forumima jer je to posao administracije u koj se ne mešam. Tako da manite se nameštanja banova i rešavajte stvari muški kao šmekeri IC
 

milosst686

Player
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
166
Sve je meni jasno da su tenzije velike ovo ono, ali ti kao admin nebi smio dozvoliti ovo vrjedanje po forumu. Lepo bi te moli da reagiras na takve ispade jer ovo je vec malo prrevise.
Ajde ako možete bar i platite admina da vas pusti da radite šta hoćete
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Zahtevam POV od igraca ID 11372. Za to imate rok od 8h.
 

DejanMladji

Player
Player
Joined
Jul 23, 2022
Messages
48
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Igrac ce biti kaznjen za P.D 1.7
    Svi učesnici svih događaja iz svih sfera moraju snimiti POV i održati ga u roku od 48 sati
ZATVORENO!
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Zahtevam POV od igraca ID 11372. Za to imate rok od 8h.
Nazalost nemam POV kao sto sam napomenuo u par postova. Desio se peh povezan za bagom servera da NVIDIA record nije hteo da mi sacuva snimak. Moja je greska sto nisam proverio. Radite sta morate, sve najbolje. A nadam se samo da ce ovaj decko sto namesta ceo server odgovarati za svo ovo namestanje ne samo mene, vec i mnogih momaka sa servera koji igraju posteno. Nadam se da ce ovaj period mog bana da mu barem malo usreci njegov jadan i bedan zivot. Veliki pozdrav
 

Drogec

Player
Player
Joined
Jul 18, 2022
Messages
16
Ova rasprava ce biti poslana na glavni sud da se vidi koliko admini zatvaraju oci i nezele reagirati ne ocito. Znaci namjerno pustate da pojedinci vredaju, omalozavaju itd. ostale.
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Ova rasprava ce biti poslana na glavni sud da se vidi koliko admini zatvaraju oci i nezele reagirati ne ocito. Znaci namjerno pustate da pojedinci vredaju, omalozavaju itd. ostale.
Ahaha glavni sud, gde batice u Strazbur? Ahahah idi leči se što pre pomozi sebi
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Već je poslato to što ti i tvoj dečko nameštate banove ljudima, jer ste nesposobna dva bolida bezruka koja ne umeju da igraju ovu igru pa samo plačete ko sisice. Već imam dokaza brda, tako da vidimo se klošari
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Ova rasprava ce biti poslana na glavni sud da se vidi koliko admini zatvaraju oci i nezele reagirati ne ocito. Znaci namjerno pustate da pojedinci vredaju, omalozavaju itd. ostale.
Sta si ti mislio slepčino mala da možes ljude koji igraju na serveru pošteno pola godine i više tek tako da nameštaš? E pa tu si se malo zajebo, jer smo mi ovom serveru dali mnogo više nego što ćeš ti ikad. Aj plači još malo kupio sam ti maramice :cry::cry:🤧🤧
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 11372 dobiće kaznu za Pravilo dogadjaja 1.7
  • Svi učesnici svih događaja iz svih sfera moraju snimiti POV i održati ga u roku od 48 sati
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom