Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Laganje administracije, G.P. 1.3 G.P. 1.4 G.P. 1.8 G.P. 3.1 G.P. 3.2 G.P. 5.3 G.P. 6.2 G.P. 6.20 G.P. 6.10 LTA | ID 15357

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27313
Players nickname
Sale Westbrick
Suspect ID
15357
Date of violation
Nov 7, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/GYYz-KC4Zec

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
brate sry al cekam odgovor od administracije ne od tebe, znam ja sve to ali kada je ovakva situacija i kada masovno krsi pravila nema mi smisla da se ne prihvata jer su videi stariji od 48h ili jer je priv chat a ja cu dati sve od sebe da on bar neku kaznu dobije jer je zasluzuje bez obzira na chat i na snimke koji su stariji od 48h, ako bude trebalo sheracu skrin nekome od admina da se vidi da poruke nisu lazne nego da je sve to on pisao
evo i video dokaz poruke gde je vredjao administraciju sve se vidi
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
brate sry al cekam odgovor od administracije ne od tebe, znam ja sve to ali kada je ovakva situacija i kada masovno krsi pravila nema mi smisla da se ne prihvata jer su videi stariji od 48h ili jer je priv chat a ja cu dati sve od sebe da on bar neku kaznu dobije jer je zasluzuje bez obzira na chat i na snimke koji su stariji od 48h, ako bude trebalo sheracu skrin nekome od admina da se vidi da poruke nisu lazne nego da je sve to on pisao
i da na pomenem da su prva dva videa o skamu u roku, kasnije je objavljeno jer mi je nestalo interneta tada pa je kasnilo mozda za sat ili dva ali u ovakvoj situaciji mislim da ne treba to gledati koliko dokaze i reci koje je pisao i izgovarao
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
i da na pomenem da su prva dva videa o skamu u roku, kasnije je objavljeno jer mi je nestalo interneta tada pa je kasnilo mozda za sat ili dva ali u ovakvoj situaciji mislim da ne treba to gledati koliko dokaze i reci koje je pisao i izgovarao
on takodje prihvata sam da ga je skemao i sam priznaje da bi trebao da dobije kaznu za to ali ga drugi lik nije snimio e pa ja jesam
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
on takodje prihvata sam da ga je skemao i sam priznaje da bi trebao da dobije kaznu za to ali ga drugi lik nije snimio e pa ja jesam

I molio bih da ostavite Nikoli Gojkovicu da pregleda, hvala.
nema potrebe on samo neko ko moze da pregleda jer zalba je vec jako dugo tu
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
Na snimku sam priznaje da je scamao decka i nudi mi na drugom snimku da zajedno to radimo, imao sam takodje i snimak gde mi priznaje da ima 3 accounta kada nadjem okacicu. Pokusavao je da natera veceg ranka u familiji koji je jako dobar sa mnom da me izbaci iz familije i te poruke cu okaciti kasnije. Jako dugo ga znam i u zadnjih mesec dana je poceo da me zapitkuje da li imam roditelje a onda kada smo se posvadjali je pricao i da su me oni ostavili, a znamo se samo preko neta. Nakon par dana je preko tog istog viseg ranka molio da ga ja odblokiram i da bi mi se javio jer je hteo da mi da psa ingame i tada je plakao da bi mi nedelju dana kasnije opet spominjao roditelje. Zbog svega ovoga bi hteo proveru da li ima 3 acca i da dobije sto vecu mogucu kaznu ( izvinjavam se zbog pricanja na discordu)
Na snimku sam priznaje da je scamao decka i nudi mi na drugom snimku da zajedno to radimo, imao sam takodje i snimak gde mi priznaje da ima 3 accounta kada nadjem okacicu. Pokusavao je da natera veceg ranka u familiji koji je jako dobar sa mnom da me izbaci iz familije i te poruke cu okaciti kasnije. Jako dugo ga znam i u zadnjih mesec dana je poceo da me zapitkuje da li imam roditelje a onda kada smo se posvadjali je pricao i da su me oni ostavili, a znamo se samo preko neta. Nakon par dana je preko tog istog viseg ranka molio da ga ja odblokiram i da bi mi se javio jer je hteo da mi da psa ingame i tada je plakao da bi mi nedelju dana kasnije opet spominjao roditelje. Zbog svega ovoga bi hteo proveru da li ima 3 acca i da dobije sto vecu mogucu kaznu ( izvinjavam se zbog pricanja na discordu)
Na prvom snimku (pov) se vidi kako ja njemu pricam o tome kako da zaradaimo na ne bas posten nacin ali to nije nikakva prevara.
Na drugom snimku (pov) se vidi kako ja njemu pricam dogadjaj od pre 3 meseca gde on nema veze sa tim. Tako da decko nema dokaza da je to zapravo istina ili nije.
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
brat napravio cjeli dosije..
svaka cast na trudu i svemu da bi kaznio jednu osobu. Podrzavam te u ovome maksimalno jer svako tko misli da je pametniji od svih i uvjeren je da moze raditi sta hoce takve treba rjesavati odma .

sve je jasno vidi si datum poruka ocigledno ne moze da se odluci sta hoce xD
Privatni čet ne bi trebao da se koristiti kao dokaz, jer se ove poruke ne moraju odnositi na RP, takodje naše privatne poruke koje je on prikazao
nisu bile poruke ingame ili bilo šta slično. Naš razgovor je vodjen na discordu a ne ingame... kao i uvreda majke posle čega sam rekao da se salim.. sve je to bio razgovor na discordu... kao što sam prethodno pomenuo.
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
brat napravio cjeli dosije..
svaka cast na trudu i svemu da bi kaznio jednu osobu. Podrzavam te u ovome maksimalno jer svako tko misli da je pametniji od svih i uvjeren je da moze raditi sta hoce takve treba rjesavati odma .

sve je jasno vidi si datum poruka ocigledno ne moze da se odluci sta hoce xD
Privatni čet ne bi trebalo uzimati kao dokaz!
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
Privatni čet ne bi trebao da se koristiti kao dokaz, jer se ove poruke ne moraju odnositi na RP, takodje naše privatne poruke koje je on prikazao
nisu bile poruke ingame ili bilo šta slično. Naš razgovor je vodjen na discordu a ne ingame... kao i uvreda majke posle čega sam rekao da se salim.. sve je to bio razgovor na discordu... kao što sam prethodno napomenuo.
 

Luciano44

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
24
evo jos jedan snimak gde izbegava da vrati pare koje sam mu pozajmio pre onih 170k jer sam mu verovao ali ni 1k od tih para ja nisam dobio nazad, koliko se secam pozajmio sam mu 300k... nakon sto ga molim on gasi komp i kaze kako ce mi se popeti na glavu
To je priča o 170k a ne o izmišljenih 300k.
on takodje prihvata sam da ga je skemao i sam priznaje da bi trebao da dobije kaznu za to ali ga drugi lik nije snimio e pa ja jesam
Dokaz o skemu...na osnovu priče ne bi trebalo donositi nikakve zaključke jer kao što rekoh razgovor je vodjen na discordu ane ingame i da je ingame opet nemaš dokaz da je to bilo tako.
 

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
121
brat napravio cjeli dosije..
svaka cast na trudu i svemu da bi kaznio jednu osobu. Podrzavam te u ovome maksimalno jer svako tko misli da je pametniji od svih i uvjeren je da moze raditi sta hoce takve treba rjesavati odma
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
LTA - 1. pukao mi je net 2. Nema razloga da uradim LTA kad je u pitanju situacija gde sam ja trebao da pričam sa njim..
ima razloga jer si se prvo uplasio toliko da nisi ni hteo da pricas nego si mi pisao u chatu xD logico je zasto si izasao
brat napravio cjeli dosije..
svaka cast na trudu i svemu da bi kaznio jednu osobu. Podrzavam te u ovome maksimalno jer svako tko misli da je pametniji od svih i uvjeren je da moze raditi sta hoce takve treba rjesavati odma .
i ako imam osecaj da je sarkazam hvala svakako
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
To je priča o 170k a ne o izmišljenih 300k.

Dokaz o skemu...na osnovu priče ne bi trebalo donositi nikakve zaključke jer kao što rekoh razgovor je vodjen na discordu ane ingame i da je ingame opet nemaš dokaz da je to bilo tako.
nije o 170k jer pogledaj datume... jedan klip gde ti dajem 170k je 30.9. a drugi klip gde si pobegao je 20.9. samim tim lazes administraciju i pokusavas da prevaris... to je za blacklistu...I jel imas ti dokaz da su pare vracene? sto onda non stop spominjes skam u svakoj drugoj recenici, zar nije malo sumljivo a?
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
nije o 170k jer pogledaj datume... jedan klip gde ti dajem 170k je 30.9. a drugi klip gde si pobegao je 20.9. samim tim lazes administraciju i pokusavas da prevaris... to je za blacklistu...I jel imas ti dokaz da su pare vracene? sto onda non stop spominjes skam u svakoj drugoj recenici, zar nije malo sumljivo a?
ja sam do sad spavao i usao sam da pogledam sta mi se dogadja sa objavom kad ono ti odgovorio a ne admini, i samo si se izradio jer si slagao administraciju i za to mozes da dobijes kaznu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom