Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
9464
Players nickname
Miljan Jovic
Suspect ID
20523
Date of violation
Dec 7, 2022
Time of violation
03:24
Proofs
https://streamable.com/3p2ahg

Miljan Angel

From Serbia
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
133
Ladno kaze lik 97,a ona 3 zadnja hita koja se nisu ni registrovala? To ces progutati a? Neka hvala, ostavite administraciji da resi ovo... Dosta offtopica
 

Žile13

Player
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
47
Tek sad vidim , pa ti si meni jazavce skinuo 97 , revom 47 i 5x 10 sa tim sranjem koje si koristio. Eto propade ti prica da sam citer, a ti si takva dobrica da zelis da se resis citera jer se ti inace nesto pitas na serveru :(
47 mu skida revom i 60 kalas tako da ovo je sve cisto za BAN! jos nema pov sa eveta nego iz bolnice sto znaci da je citercina raspala!
 

Miljan Angel

From Serbia
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
133
Dakle, da se objasnim , svi vi koji pricate 47 + 5 = 97. Ja ne znam da li ste slepi , dobio je 47 + 6 x 10 sto je 107. + Dodajmo jos 3 poslednja hita assaultom koje nije registrovao. Ljudi, ne znam cemu drama, ne zelim da budem ovde sa citerima.. Neka admini rese ovo, dosta je bilo offtopica. Hvala!
 

Amback Gambino

Nikad nikom nisam rek'o da te nikad nisam ček'o
Player
Joined
Oct 25, 2022
Messages
319
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu prihvatiti ovu zalbu.

- ID 20523 Neka dostavi POV sa eventa ima rok 12 sati, tj. do 00:00
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
546
Kao sto vidite , deal sam mu preko 100dmg, nakon toga mi se nije ucitavao dmg te sam pomislio da je doslo do crash-a i odustao od pucanja , nakon samo 3 sekundi lik se okrece i ubija me.. Da razjasnim neke stvari, u slucaju da igracu pukne igrica, on ne prima vise dmg i ne moze se ubiti.. U slucaju da je samo alt taban, dmg se racuna i mora pasti. (Doticni mi je rekao da je bio alt taban samo i da je moguce zbog toga)
Zamolio bih da detaljno pogledate situaciju, ne postoji nikakav desync u ovom videu, sve je legit sa moje strane... Hvala.
Jebi ga, znali smo svi da je citer, ne moze 20k id da se pojavi samo i da dobro puca. Isti slucaj sa drugarima.
 

hejzWarngotti

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
183
Jebi ga, znali smo svi da je citer, ne moze 20k id da se pojavi samo i da dobro puca. Isti slucaj sa drugarima.
Ne moze 20k id da se pojavi samo i da dobro puca , hahaha jao majko moja , godinu dana igram vec.
Ne morate da pisete nista vise ljudi ne znam zasto morate da mi se kurcite kako cu da dobijem ban i kako je gotova moja karijera sa cheatom , pa jasno mi je da cu da dobijem ban nista se vi ne sekirajte :D
 

lakokaracha

Player
Player
Joined
Oct 17, 2022
Messages
21
Kao sto vidite , deal sam mu preko 100dmg, nakon toga mi se nije ucitavao dmg te sam pomislio da je doslo do crash-a i odustao od pucanja , nakon samo 3 sekundi lik se okrece i ubija me.. Da razjasnim neke stvari, u slucaju da igracu pukne igrica, on ne prima vise dmg i ne moze se ubiti.. U slucaju da je samo alt taban, dmg se racuna i mora pasti. (Doticni mi je rekao da je bio alt taban samo i da je moguce zbog toga)
Zamolio bih da detaljno pogledate situaciju, ne postoji nikakav desync u ovom videu, sve je legit sa moje strane... Hvala
Hahahahha najjace na kraju kad kazes "aaaaaa" :LOL:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom