Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31860
Players nickname
Luka Dzoker
Suspect ID
16909
Date of violation
Jan 18, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/p4gH5KpRwmU

Zangetsu文

#freescarface
Player
Joined
Dec 3, 2022
Messages
27
Da je koristio samo za rp tikete za sebe onda ovo ne treba kaciti, ali je nagovarao decu da koriste i da mu prodaju za 50k. Stvarno zalosno sta ce neko uraditi za koju paru vise a nije kao da ima vec previse...
 

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
Ti i ovaj drugi pajser sto me pratite po forumu bolje izadjite malo postoji i vanjski svet tamo negde.
Daj kuglasta debeljucka ko da si ti Popularan ko oni, da tebe neko prati nosiš titulu "Trudna Žena"
Svuda čitam tvoje ime
Na svaki post komentiraš..
a pričaš nekome da postoji vanski svet..

Jedan quiz :
Sta je 160kg mast sjedi na slolicu udara ga sunce a gore na lubenicu nema kosu?

Ako odgovoris imaš 150kila od Mene.
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
396
Daj kuglasta debeljucka ko da si ti Popularan ko oni, da tebe neko prati nosiš titulu "Trudna Žena"
Svuda čitam tvoje ime
Na svaki post komentiraš..
a pričaš nekome da postoji vanski svet..

Jedan quiz :
Sta je 160kg mast sjedi na slolicu udara ga sunce a gore na lubenicu nema kosu?

Ako odgovoris imaš 150kila od Mene.
Nagledao sam se ja vas sto gledate tudjete zivote a ne vase. Bas imate zivot cim vas interesuje tudj. 🤣 Podjite prvo od sebe pa od drugih da vidite da nigde niste stigli niti bilo sta postigli a mislite da ste mnogo bitni. Svi ste vi mnogo jaki i busati iza ekrana, a u stvarnusti niko i nista obicne pizde.
 

ZdravkoZabatta

Player
Player
Joined
Sep 18, 2022
Messages
20
Gde se vidi ovde na snimku da se koristi autokliker?
Tebe druze ne moze niko prisiljavati nista da radis ic kao i oc ako ti to ne zelis.
Jos preko toga velika vecina igraca na serveru bi dobila ban sto koristi na svakom poslu (pecanje, rudarenje, naftna...) , afk pretrazivanje, itd.
Nemoj se brkati i ispadati jazavac mali.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
265
Nagledao sam se ja vas sto gledate tudjete zivote a ne vase. Bas imate zivot cim vas interesuje tudj. 🤣 Podjite prvo od sebe pa od drugih da vidite da nigde niste stigli niti bilo sta postigli a mislite da ste mnogo bitni. Svi ste vi mnogo jaki i busati iza ekrana, a u stvarnusti niko i nista obicne pizde.
ajd ne prdi vise debeljuco.. poceo si previse da smrdis s tvojim komentarima iza ekrana bla bla bla
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
265
Daj kuglasta debeljucka ko da si ti Popularan ko oni, da tebe neko prati nosiš titulu "Trudna Žena"
Svuda čitam tvoje ime
Na svaki post komentiraš..
a pričaš nekome da postoji vanski svet..

Jedan quiz :
Sta je 160kg mast sjedi na slolicu udara ga sunce a gore na lubenicu nema kosu?

Ako odgovoris imaš 150kila od Mene.
Duki Venom? jel sam pogodio? :D
 

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
474
Dobro Jutro Administracijo Izvinite Sto Kasnim S Dokazima Imao Sam OOC Problema, Ali Svakako Nije Proslo 48h.

David Bumbar, ID: 16909
Ima Familiju Pod Imenom "Los Zetas" I Sad Sta Je Tu Problem, Kao Sto Se Vidi Na Snimku David Bumbar Prisiljuje Decu Da Skinu "Skriptu" Kako Bi On Rekao [STO SPADA U VRSTU CHEATOVA] Da Kad Su Njegovi Clanovi Porodice Da Ga AFK Pretrazuju Sto Kako On Sam Kaze U Snimku Da Dobiju "Grand Tikete" Koje Ce Naravno Dati Njemu, Da Bi Gospodin Sebi Kupio "Gun Shop".


Ja Se Nadam Da Ce Administracija Reagovati Povodom Ovoga Posto Covek Prisiljava Decu Da Skinu Cheatove Koji Pretrazuju Ljude Da Bi Dobili Tikete I Da Bi Dali Te Tikete Posle Njemu.

SVE SE CUJE U POV-u Kako "David Bumbar, ID: 16909" Priznaje Da Poseduje Cheatove / Skripte Za Tikete.


EDIT:

ZA OVE STO GOVORE DA NEMA DOVOLJNO DOKAZA, IMAJU LOGOVI. ADMINISTATORI CE PROVERITI DESAVNJA OD 10 Januara Sve Do 18 Januara Pa Cak I Posle Tog 18 I Moci Ce Da Vide Da "David Bumbar" Pod ID-em "16909" Pretrazuje Clanove Porodice Po 2-3 Sata Bez Prestanka Kao I Oni Njega Posto Se Medjusobno Pretrazuju Posto On Deli Deci Te Skripte (Cheatove) I Tako Zaradzuje Od Njih.

Naprimer: Oni Sebe Pretrazuju Medjusobno Po 2-3 Sata AFK S Tim Cheatom (Skriptom) I Svi Sto Dobiju Grand Tikete Od Toga Oni To Daju Njemu I On Njima Da Po 50.000$ Sto Je Stvarno Jadno I Nadam Se Da Ce David Bumbar Covek Koji Koristi Decu I Pritom Cheatuje Dobiti Kaznu Za: Cheating + Spreading Cheats.

Posto Se Vidi Cak Da Je Poslao Tu Istu Decu Ga Brane Ovde Oni Su Ga Cak I Odali:

3.png


4.png

6.png

1.png


Ponavljam, Administracija Moze Proveriti Za Vise Dokaza Logove Od 10. Januara Sve Do Sad I Moze Videti Da Se Pretrazuju Medjusobno Po 2 - 3 Sata.

Nadam Se Da Ce Pravda Doci Na Svoje I Da Ce Ovaj Covek Sto Iskoriscava Decu Preko Cheatova Dobiti Kaznu Za: Cheating + Spreading Cheats.

ID Cheatera: 16909
Ime Cheatera: David Bumbar
Njihova Cheaterska Familija: Los Zetas
Lol i ja objavim na forum da mi je poslao skriptu i da mi daje 50k po 1 tiketu a nisam nikad u bio u njegovom famu i meni ljudi ili bilo kome da poveruju , pa svako moze i ume da laze a video iz nekog razloga ne mogu da vidim jer kako pise nedostupan ne znam jel to do mene ili je svima tako , poz .
 

Synx

Player
Player
Joined
Aug 9, 2022
Messages
194
Dobro Jutro Administracijo Izvinite Sto Kasnim S Dokazima Imao Sam OOC Problema, Ali Svakako Nije Proslo 48h.

David Bumbar, ID: 16909
Ima Familiju Pod Imenom "Los Zetas" I Sad Sta Je Tu Problem, Kao Sto Se Vidi Na Snimku David Bumbar Prisiljuje Decu Da Skinu "Skriptu" Kako Bi On Rekao [STO SPADA U VRSTU CHEATOVA] Da Kad Su Njegovi Clanovi Porodice Da Ga AFK Pretrazuju Sto Kako On Sam Kaze U Snimku Da Dobiju "Grand Tikete" Koje Ce Naravno Dati Njemu, Da Bi Gospodin Sebi Kupio "Gun Shop".


Ja Se Nadam Da Ce Administracija Reagovati Povodom Ovoga Posto Covek Prisiljava Decu Da Skinu Cheatove Koji Pretrazuju Ljude Da Bi Dobili Tikete I Da Bi Dali Te Tikete Posle Njemu.

SVE SE CUJE U POV-u Kako "David Bumbar, ID: 16909" Priznaje Da Poseduje Cheatove / Skripte Za Tikete.


EDIT:

ZA OVE STO GOVORE DA NEMA DOVOLJNO DOKAZA, IMAJU LOGOVI. ADMINISTATORI CE PROVERITI DESAVNJA OD 10 Januara Sve Do 18 Januara Pa Cak I Posle Tog 18 I Moci Ce Da Vide Da "David Bumbar" Pod ID-em "16909" Pretrazuje Clanove Porodice Po 2-3 Sata Bez Prestanka Kao I Oni Njega Posto Se Medjusobno Pretrazuju Posto On Deli Deci Te Skripte (Cheatove) I Tako Zaradzuje Od Njih.

Naprimer: Oni Sebe Pretrazuju Medjusobno Po 2-3 Sata AFK S Tim Cheatom (Skriptom) I Svi Sto Dobiju Grand Tikete Od Toga Oni To Daju Njemu I On Njima Da Po 50.000$ Sto Je Stvarno Jadno I Nadam Se Da Ce David Bumbar Covek Koji Koristi Decu I Pritom Cheatuje Dobiti Kaznu Za: Cheating + Spreading Cheats.

Posto Se Vidi Cak Da Je Poslao Tu Istu Decu Ga Brane Ovde Oni Su Ga Cak I Odali:

3.png


4.png

6.png

1.png


Ponavljam, Administracija Moze Proveriti Za Vise Dokaza Logove Od 10. Januara Sve Do Sad I Moze Videti Da Se Pretrazuju Medjusobno Po 2 - 3 Sata.

Nadam Se Da Ce Pravda Doci Na Svoje I Da Ce Ovaj Covek Sto Iskoriscava Decu Preko Cheatova Dobiti Kaznu Za: Cheating + Spreading Cheats.

ID Cheatera: 16909
Ime Cheatera: David Bumbar
Njihova Cheaterska Familija: Los Zetas
Ja bi te pito ono sto si kacio ok a sto koristis VPN jel sa VPN igras na server?
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
396
izadji ti malo napolje 24/7 si kuci i pises po forumu vidi se po tebe
🤣 Slusaj ovog glavnog admina na makedonski server sto zna sva pravila a nema dana da nema 2 upozorenja pa ne sme da igra da ne bi sobio ban. Koliko si glup od 0 do Synx?
 

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
🤣 Slusaj ovog glavnog admina na makedonski server sto zna sva pravila a nema dana da nema 2 upozorenja pa ne sme da igra da ne bi sobio ban. Koliko si glup od 0 do Synx?
A šta ti njemu spominjas Makedonski?
Jel imaš nešto protiv toga? Da si rasist to znamo svi mi.
Više puta si mu pretio na discordu i opsovao mu Majku Makedonsku.

Molim Admine da obraćanju Paznju na ovakve budale I da nas oslobodu na našem lepom serveru od ovakvih Rasista.

Ovaj Duki baš mu preti preko Discorda
I psuje mu makedonsku majku.

(ako počneš da lažeš da nisi postavit ću ovde Screenshot da svi vidu da si Trudna)
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
A šta ti njemu spominjas Makedonski?
Jel imaš nešto protiv toga? Da si rasist to znamo svi mi.
Više puta si mu pretio na discordu i opsovao mu Majku Makedonsku.

Molim Admine da obraćanju Paznju na ovakve budale I da nas oslobodu na našem lepom serveru od ovakvih Rasista.

Ovaj Duki baš mu preti preko Discorda
I psuje mu makedonsku majku.

(ako počneš da lažeš da nisi postavit ću ovde Screenshot da svi vidu da si Trudna)
Rasizam odvaja grupe ljudi na osnovu njihove rase, sa namerom sagledavanja jedne rase kao važnije i bolje od drugih.

Mozes ga nazvati jedino Nacistom i to je to posto iz tvoje poruke napisano na rasnom nivou ga nije vredjao .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom