Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14315
Players nickname
Javez Black
Suspect ID
37036
Date of violation
Jun 9, 2023
Time of violation
20.22
Proofs
https://youtu.be/Fj3x09PxyNM

Niko Enzo

I know who I am
Player
I am currently unable to draw a conclusion about the report after considering this evidence. requesting a POV from ID 37036 of the same event, along with an extended POV from ID 14315 of the same event.
You have 6 hours to do .

Ali Emi

From cu...
Player
Nice bug abuse, while you are peeking with "h" your bullet goes through the wall which is bug abuse.

adonix

Player
Player
köpek gibi eve geldiğinde ailecek attığımız afk taklitlerini sana itiraf mı ediyim burda? pasa familyi bırakıp götümüzden ayrılmıyodun kendini çok kandırma abimmm ndng anıl youtube kanalına video at. arkadaşların da senin ne bok olduğunu iyi biliyor da hayatın yok diye işlerine yaıryorsun yüzüne söylemiyorlar devam et 😘😘

Javez

𝕭𝖑𝖆𝖈𝖐𝖑𝖎𝖘𝖙
Player
Paşadayken benden oyunu öğrenen fam war nedir redux nasıl kurulur diye bana soran insansın lan sonra gidipte işine yarayan kısımları paylaşma öncesinide paylaş

Anil Rhee

Player
Player
aklın
köpek gibi eve geldiğinde ailecek attığımız afk taklitlerini sana itiraf mı ediyim burda? pasa familyi bırakıp götümüzden ayrılmıyodun kendini çok kandırma abimmm ndng anıl youtube kanalına video at. arkadaşların da senin ne bok olduğunu iyi biliyor da hayatın yok diye işlerine yaıryorsun yüzüne söylemiyorlar devam et 😘😘
.

Last edited:

Anil Rhee

Player
Player
Paşadayken benden oyunu öğrenen fam war nedir redux nasıl kurulur diye bana soran insansın lan sonra gidipte işine yarayan kısımları paylaşma öncesinide paylaş
.

Last edited:

adonix

Player
Player
o evlatları falan ayıp oluyo ya anıl çok kırılırım bak. acara söylerim biber sürer ağzına. abilerinden gördüğün gibi davranmaya çalışma sünepe gibi gözüküyorsun bırak onlar yapsın. doğru yolda olup olmamana laf yapmıyorum zaten aileni kötülemiyorum sorun burayı yalayıp oraya girince kötülemen abisinin canı

asr1ny

kanks manks canks
Player
sen ananın karnından redux indirerekmi çıktın o evladı seni katmana gittim diye küsüp arkamdan sallamadığınız şey kalmadı karaktersiz o evlatları
bunak ve gubarmışsın sg yurtdışında yat burda ne işin var mk köylüsü

Status
Not open for further replies.
Top Bottom