Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24744
Players nickname
Ajdin White
Suspect ID
7575,12347
Date of violation
Jul 27, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
aj ne gubi se pls nije njegova greska sto su mu dali osiguranje
To Smrdion White ID 7906 pokušava sa lažnog forum accounta da im nabije ban, isto kao i meni, ali bezuspješno.

U žalbi stavlja ime i ID osobe koja nema veze sa žalbom, samo da skrene pažnju sa sebe na nekog drugog, a svi znamo čiji je to forum account. Radi to taktički, da bi optužio random osobu za namještanje bana, a da bi skrenuo pažnju sa sebe.

U narednih par sati će se aktivirati hrpa njegovih botova, sa raznim komentarima, uvredama, kako na tvoj račun, tako i na račun mnogih drugih. Odavno je pročitan način njegovog "djelovanja" kako po forumima, tako i po discord accountima i serverima, tako i ingame.

Živi bili pa vidjeli, a on i dalje neka smrdi kako je i navikao. Sram ga bilo!

Toliko o pjevaču sa dna kace i smrdi smrdljivom Smrdionu Smrdionoviću.
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
Druze kako ti znas da je to moj auto ? Kako ti znas da je moj id 7575 ? Inace decko ne gubi se radis Magnezijum do jaja inace ako je bila zabrana davati osiguranje. Sto su onda dali ? Zasto smo mi krivi za to? Mi tebi nismo nista uradili da bi ti se sad nama svetio sram te bre i stid bilo kako mozes! Budaletino mala strasan si lik to radu samo ljubomorne duse i nismo mi samo to stavili mi nismo ni znali za to. Covek je dosao dao ja sam tek posle provalio za to zato se ne gubi ima jos ljudi koji su stavili na nekoliko meseci SRAM TE BRE BILO Sramoto treba da se stidis idiote
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
bmw M4 koj je dobijen iz kutije GC on se nemoze prodavati ljudima a neverujrm ni ovaj djeniferin auto nisam siguran za njega ali za moj znam. Ja to nemogu prodati mogu ga drzati za ukras a ti sto si ljubomoran daj pravi ime i prezime kao u gta i skini masku da vidimo ko si ti jer Ovo sto radis je previse jadno do dna. Ali moramo razumeti da postoje ljudi koji su odvrati kao ovaj sto je tuzio za nesto sto nismo krivi kakve veze ima ako je 1 dan ili 3000 dana osiguranje za auto koje se nemoze prodati ? Ja od njega mogu uzeti sano 350k vise od toga nemogu. A ti malo prouci knjigu i rszmisli valjda znas da nevalja dirayi nekog ko ti nidta nije uradio Cpoz kinderu maleni 🥳😌❤️
 

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
To Smrdion White ID 7906 pokušava sa lažnog forum accounta da im nabije ban, isto kao i meni, ali bezuspješno.

U žalbi stavlja ime i ID osobe koja nema veze sa žalbom, samo da skrene pažnju sa sebe na nekog drugog, a svi znamo čiji je to forum account. Radi to taktički, da bi optužio random osobu za namještanje bana, a da bi skrenuo pažnju sa sebe.

U narednih par sati će se aktivirati hrpa njegovih botova, sa raznim komentarima, uvredama, kako na tvoj račun, tako i na račun mnogih drugih. Odavno je pročitan način njegovog "djelovanja" kako po forumima, tako i po discord accountima i serverima, tako i ingame.

Živi bili pa vidjeli, a on i dalje neka smrdi kako je i navikao. Sram ga bilo!

Toliko o pjevaču sa dna kace i smrdi smrdljivom Smrdionu Smrdionoviću.
Zar nisi ti onaj koj prodavao Motor LvL 3 preko Pošte sa ovog twinkija ?

Zar nisi ti onaj koj je nudio liku 10 mio da izbriše dokaze protiv tebe?

Zar nisi ti onaj koj je sa twink kupijo battle pass prebacio igraču i taj igrač sa svog twink tebi?
(ne pričam od ove sezone)

Prevarantu pazi da ne dobiješ i tu permu ko na mainu za 1.6


Misliš da si pametan?
 

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
Druze kako ti znas da je to moj auto ? Kako ti znas da je moj id 7575 ? Inace decko ne gubi se radis Magnezijum do jaja inace ako je bila zabrana davati osiguranje. Sto su onda dali ? Zasto smo mi krivi za to? Mi tebi nismo nista uradili da bi ti se sad nama svetio sram te bre i stid bilo kako mozes! Budaletino mala strasan si lik to radu samo ljubomorne duse i nismo mi samo to stavili mi nismo ni znali za to. Covek je dosao dao ja sam tek posle provalio za to zato se ne gubi ima jos ljudi koji su stavili na nekoliko meseci SRAM TE BRE BILO Sramoto treba da se stidis idiote
Druže.. Ja neznam kako ti igras grand..
Izgleda da ti ni jedno pravilo ne znaš..
Maximalna budala.
Ovo ti je formu ako nisi znao 😂
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
428
Coby Redington Chorbi Sharingban. 1.6

da sam na Tvoje Mjesto ja bih sutio..

Nemoj da se okacu Dokaze kako si prenesavao Motor LVL 3 Preko poste sa twinkija i prodavao..
Kako nudis 10 mio da se izbrisu Dokaze da ne bih popusio opet Ban..

Chorbingtonu 1.6 bolje ti je da cutis miseku mali.

ali evo ti malo Vorgeschmack Glumico mala








Kakvi dokazi?

Smrdionu mali, ti da imaš bilo kakve dokaze dovoljne za moj ban, davno bi ih poslao Muji ili Abrahamu, i davno bih dobio ban.

Sad si namjestio Jennifer i Valentina, to tebi neka ide na dušu, a ovi botovi što te brane, pišu komentare koje si im lično ti napisao.

Smrdiš tu o nekim motorima, glupostima, da je istina bilo šta što si rekao, ja bih ban odavno dobio.

Sad neka svi znaju da si ti lično namjestio Jennifer, Valentina, i Bog zna koliko još ljudi, jer zbog ovog sigurno neće samo njih dvoje dobiti ban, a za to se mogu zahvaliti tebi.

Smrdi negdje drugo, jer si razotkriven, i ti i tvoja grupa botova kojim pišeš tekstove.

Srami se Smrdione Smrdionoviću.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
197
Kakvi dokazi?

Smrdionu mali, ti da imaš bilo kakve dokaze dovoljne za moj ban, davno bi ih poslao Muji ili Abrahamu, i davno bih dobio ban.

Sad si namjestio Jennifer i Valentina, to tebi neka ide na dušu, a ovi botovi što te brane, pišu komentare koje si im lično ti napisao.

Smrdiš tu o nekim motorima, glupostima, da je istina bilo šta što si rekao, ja bih ban odavno dobio.

Sad neka svi znaju da si ti lično namjestio Jennifer, Valentina, i Bog zna koliko još ljudi, jer zbog ovog sigurno neće samo njih dvoje dobiti ban, a za to se mogu zahvaliti tebi.

Smrdi negdje drugo, jer si razotkriven, i ti i tvoja grupa botova kojim pišeš tekstove.

Srami se Smrdione Smrdionoviću.

Chorbi Banovani.

ovo Nije namjestavanje.. nego ovo je Kaznjen biti za Krsenje pravila !
ko sto si ti uradio kad si kupio CARSHARING #5 za RL cash.. jer si tolko Nesposoban da ga kupis sa pravim putem (IC)
Skemercino ljigava !

vidi kako branis Ljude koje krse pravila servera..jer sad kuzis zasto?.. zato sto si ti isto takva ljiga koja ide protiv Pravila servera !
CHORINGTON BANOVANI
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom