Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13207
Players nickname
Mia_Hypnotik
Suspect ID
11286
Date of violation
Mar 12, 2022
Time of violation
16:41
Proofs
https://youtu.be/sBXuXE7rgEA

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
Šta je tu krivo? Dečko te pogodio tokom speed boosta :D
Ista stvar koju ti i svi ostali radimo, čemu plakanje? Prihvati da te odvalio i idi dalje.
 

Ibrahim Hybrid | 1215

Blocked
Blocked
Joined
Jan 6, 2022
Messages
26
Šta je tu krivo? Dečko te pogodio tokom speed boosta :D
Ista stvar koju ti i svi ostali radimo, čemu plakanje? Prihvati da te odvalio i idi dalje.
lol ti ne znaš šta znači povećanje brzine idi još jednom proveri svoje podatke kako izgleda povećanje brzine kao da je ovaj tip upravo pucao na drugom mestu i udario me sledeće, bio je točak, a onda me udario i nemam problema da me ubije, g.g. Samo želim da vidim pov kako to izgleda jer nikad nisam video tipa da to ubija dok se okreće.
 

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
lol ti ne znaš šta znači povećanje brzine idi još jednom proveri svoje podatke kako izgleda povećanje brzine kao da je ovaj tip upravo pucao na drugom mestu i udario me sledeće, bio je točak, a onda me udario i nemam problema da me ubije, g.g. Samo želim da vidim pov kako to izgleda jer nikad nisam video tipa da to ubija dok se okreće.
reci njemu neka okaci zalbu onda a ne da ti kacis njegov pov i zahtjevas nesto
 

Andrew Newton

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
86
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Na snimku se ne vidi nikakav razlog Cheata a i takodje deo za koji si postavio zalbu secka.
  • Zatvoreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom