Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Konstantno krsenje pravila | ID 3306 ( Za Muju )

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9187
Players nickname
Buljas Extra
Suspect ID
3306
Date of violation
Aug 11, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

Mita Haliky

Player
Player
Joined
Jan 13, 2024
Messages
23

Poz, Mujo Simba , ID 3306 Mihailo Dior, ima oko 15-20 banova i preko 60 kazni ukupno na svom profilu, i idalje igra na serveru a ljudi su dobijali banove i sa manje kazni od njega, ima video klip gdje se ponasa arogantno i bahato prema vama te je dobio ban za konstantno krsenje pravila pa unban, i nakon toga nie stao krsiti pravila, unistava ljudima iskustvo igranja svojim psovanjem i radenjem gluposti. Stvarno mislim da bi se trebao rjesiti i toliko kazni imati i idalje igrati na serveru mi nema bas smisla...

Approved - Vredjanje po nacionalnoj osnovi | ID 3306

.
gta5grand.com

Approved - Ballas Pucanje u GSF HQ / ID:12874

upao nam je u hq i krenuo da puca koga stigne. Sve se vidi na Pov-u!
gta5grand.com

Approved - failrp,mg,mixing id 1215,4917,9218,1227,5030,5765,6825,3306,4876,10925,7062,7573

PRE SVEGA ZELIM DA NAGLASIM DA OVAJ REPORT POGLEDA ISLJUCIVO MUJO MUSTAFIC.Kao sto vidite na snimku igraci ne znaju sta rade pretrazuju me par puta bez da to pricaju i traze mi da bacim skener i balaklavu A BALAKLAVU NISAM UOPSTE IMAO KOD SEBE.Dolazim admin koji je ocigledno pre 5 minuta dobio...
gta5grand.com

Approved - ID:3306| 6.16

Forderten jemanden dazu auf anzuhalten. Waren mit 3 Autos um ihn herum mit mind 2 Personen pro Auto. Derjenige fuhr aber einfach weiter. Zur Info die Stimmen die sagen er kann weiter fahren waren in meinem Kopf also der Bug das man jemanden hört und bezogen sich auf den LKW Fahrer 200m vor mir...
gta5grand.com

Approved - ID:3306| 6.16

Forderten jemanden dazu auf anzuhalten. Waren mit 3 Autos um ihn herum mit mind 2 Personen pro Auto. Derjenige fuhr aber einfach weiter. Zur Info die Stimmen die sagen er kann weiter fahren waren in meinem Kopf also der Bug das man jemanden hört und bezogen sich auf den LKW Fahrer 200m vor mir...
gta5grand.com

Approved - PG,MG,LTA,Psovanje familije

...
gta5grand.com

Approved - Streamsnipe I ID : 3306

Imali smo talacu situacija sa porodicom Armagedon u medjuvremenu posto sam strimovao nezavisno od te porodice je dosao jedan igrac meni sa ledja i ubio me znao je moju lokaciju gde se nalazim jer je video na streamu i znao je da se kod mene nalazi heavy sniper to mu je i bio cilj da uzme u...
gta5grand.com

Approved - PG, Fail RP, CB | ID: 3306

Tokom potere je vise puta udario mene i ostale kolege i nastavio, provocirao je od pocetka i nije zeleo da stane tokom rutinskog zaustavljanja. Ne vidi se na snimku ali je takodje radio i CB, vrteo se u krug trazio nas da ga jurimo, prekidali smo poteru i nastavljali 3 puta zato sto ga izgubimo...
gta5grand.com

Approved - Mass Rule Break I GSF

zaustavljamo jednog njihovog igraca koji zatim radi moguc MGi daje svoju lokaciju drugima dolaze drugi clanovi bande te pucaju po nama te takoder pogadaju svog clana bande sto je FearRP jer se ne boje za njegov zivot i TK. Ovaj link je kad me ubijaju nakon sto sam ispostovo sve uvjete -
gta5grand.com

Approved - Pucanje pre OOC eventa | porodica Richmans Family

Prilikom skupljanja za occ event i osmisljavanja taktike za event doslo je masivnog krsenja pravila od strane porodice Richmans Family. Sa brda preko puta su otvorili rafalnu paljbu po nama bez ikakvog razloga. Zahtevam da Admin višeg ranka pregleda žalbu. Nakom poziva admina, admin se...
gta5grand.com

Approved - FailRP | ID: 3306

Nakon priznanja da je prodavao balaklave i pronadjenog ilegalnog oruzija pobegao je u stilu fast and furious. Ja mislim da ova osoba nije za ovaj grad, dugo vec pravi probleme.
gta5grand.com

Approved - Upadanje u enterijeru i ubijanje I ID:10930,377,2702,70,3306,12496

Mi smo se zabavljali u Baru,slusali muziku i sve to i odjednom nama u Bar uleti jedno 10 ljudi i sve se vidi na POV.
gta5grand.com

Approved - CR | 3306

sve se vidi u POV.
gta5grand.com

Approved - RDM | 6825, 849, 3306

RDM u Gradu. Želio bih da se ovo riješi. Imam sumnje da su to lica iz FIB-a. Pošto pogledajte tablice tog vozila. Sumnam da je bio planirani napad na mene od strane FIB-a. Hvala.
gta5grand.com

Approved - MG, FAILRP, FEARRP, CR, CB, VDM, GZ I 3139 2741 11156 3306 14426 15439 16608 12971

Osoba koja dobiva kaznu pocinje da radi CR pod ID-om 3139. ID 2741 pocinje da vrijeda sluzbeno lice i imam pravo da ga uhapsim i napisem kaznu pod clankom 13.40 novoga zakona. Covjek isto vadi oruzje u GZ. Promasujem osobu tazerom. Govorim osobi da napusti vozilo, tu osoba nastavlja da vrijedja...
gta5grand.com

Approved - MG | ID:24407

Sve se vidi na snimku.
gta5grand.com

Approved - Geto pravilo 1.5 id:3306

POV
gta5grand.com

Approved - P.D 1.2 ID:16688

p o v
gta5grand.com

Approved - moguc cheat | ID:3306

Kao sto se moglo videti lik me ubija iza kontenjera.
gta5grand.com

Approved - PG :3306

Sve se vidi na POV-U pricao je dok je mrtav
gta5grand.com

Approved - RDM | 1751

POV claer
gta5grand.com

Approved - P.D 1.2 | ID 3306

sve se vidi povu
gta5grand.com

Approved - G.P 6.15 | ID:3306

Igrac mi je samo odbrojao 5 sekundi na brzinu i ubio me . Uopste mi nije dao razlog zasto trebam da odem odatle i plus nas je bilo dvoje
gta5grand.com

Approved - GP 6.15 I 3306

SVE NA POV-U
gta5grand.com

Approved - G.P 6.15 | ID:12088

...
gta5grand.com

Approved - EarRape I ID: 3306

EarRape na pijaci, skoro sam slusalice u monitor bacio lik mi je uši probio
gta5grand.com

Approved - FailRP I 3306

Sve u videu.
gta5grand.com

Approved - VDM | 3306

sve se vidi u pov
gta5grand.com

Approved - G.P 6.15 I 3306

Sve u pov
gta5grand.com

Approved - P.D. 1.2 | 3306

pov
gta5grand.com

Approved - pustanje muzike u GZ I 3306

pov
gta5grand.com

Approved - P.D 1.3 | 3306, 19803

djeca.. sve je u pov
gta5grand.com

Approved - G.P. 3.2 |3306

Spominje roditelje jasno poslusajte, kako je ljudima sto nemaju roditelje Bog dao da ne zna…
gta5grand.com

Approved - G.P 3.2 ID25786

Kao sto se vidi u pov-u momak bez razloga meni pominje porodicu
gta5grand.com

Approved - G.P 6.15 | ID:41023

Lik me puca nije ni izbrojao 5 sec.
gta5grand.com

Approved - G.P 3.1 I 3306

Zahtjevam da se da najveca kazna, jer ovo nije u redu da se govori ikome opcenito a pogotovo ne u OOC chatu. Tako da mislim da je mute mala kazna za ovo.
gta5grand.com

Approved - Bewerbung für den Chief of Police LSPD

Sehr geehrte Organisationsverwaltung, anbei finden Sie meine Bewerbungsunterlagen für die Position des Leaders des Los Santos Police Department. Ich habe mich intensiv mit den Anforderungen der Stelle auseinandergesetzt und bin davon überzeugt, dass ich die erforderlichen Fähigkeiten...
gta5grand.com

Approved - OOC VREDJANJE I 3306

LIK JE JAK.
gta5grand.com

Approved - MASS RULE BREAK | 19590 37837 10573 3306

Sve se vidi u pov-u,busenje guma pucanje auta bez razloga nakon toga ooc vredjanje ne znam koje je ime ove familije ali ovo treba najstrozije da se kazni pozdrav.
gta5grand.com

Approved - OOC VREDJANJE | 3306

ID | 3306 da se najstroze kazni za ovo vredjanje roditelja jer ih mozda neko i nema.
gta5grand.com

Approved - G.P 3.1 I ID 3306

Ehh nestašnog dječaka... šteta što se koristi ovakvim rječnikom... ehh gdje je baš na mene naišao Sretni blagdani svima ❤❤ (vrijeme mi je sat unaprijed jer mi je bug na kompu, na mobitelu je normalno vrijeme)
gta5grand.com

Approved - G.P.6.15 I 3306

Dok sam vozio prijatelja na informal event u 2:40 igrac me je nakon sto sam ga slucajno udario autom krenuo pucati bez brojanja.
gta5grand.com

Approved - Offtopic u cc | 12964, 42754, 3306, 2635, 27116, 36361

Ja ne znam kakvo je ovo nepostovanje pravila
gta5grand.com

Approved - G.P 3.1 I ID:3306

sve u pov. ja pevam on mi govori da cutim i da sam retard.
gta5grand.com

Approved - VDM ID:22323

...
gta5grand.com

Approved - G.P. 3.2 i 3.1 ID 3306

Sve se vidi u pov dotični vrijeđa a zamjenik je lidera i kolko znam pred black listu je a toxic. Zamolio bi da se kazni jel ovakvo ponašanje nije prihvatljivo.
gta5grand.com
 

Dragan Legijaa

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
92
To sto ti vise neces igrati na projektu zato sto si bio los lik,ne dajeti za pravo da rusis nekog drugog,pomiri se sa tim da si smeće od coveka..
Nemam pojma ko je ovaj lik sto si ga okacio,ali imam predlog za Muju black listaj forume od ovih sto su vec dobili bleck listao.. poyyyy
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
527
To sto ti vise neces igrati na projektu zato sto si bio los lik,ne dajeti za pravo da rusis nekog drugog,pomiri se sa tim da si smeće od coveka..
Nemam pojma ko je ovaj lik sto si ga okacio,ali imam predlog za Muju black listaj forume od ovih sto su vec dobili bleck listao.. poyyyy
Slazem se ne znam kako mogu biti apruvani fake forum nalozi i imaju pravo sa reportaju sa fake ID-em. Sve jedno sam u zadnjih 3 4 meseca dobio 1 mute za off top u cc tako da dzabe si se ponadao ko god da si. I linkove na zalbe koje si pola od toga nije nas srw niti sam ja
 

M32a

Player
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
38
Slazem se ne znam kako mogu biti apruvani fake forum nalozi i imaju pravo sa reportaju sa fake ID-em. Sve jedno sam u zadnjih 3 4 meseca dobio 1 mute za off top u cc tako da dzabe si se ponadao ko god da si. I linkove na zalbe koje si pola od toga nije nas srw niti sam ja
Slazem se
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom