Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Filip Hugo

Player
Player
Joined
May 9, 2022
Messages
47
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Lugi#1513
6. Vaše Ingame ime: Filip Lugonja
7. Vaš ID: 20415

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA(high commande). Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2.2 Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
2.3 Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.1 Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2.2 Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
2.3 Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
2.4 Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

RANKOVI:
1.SUSPENDOVAN
2.DISCIPLINSKI (na 2 dana)
3.REGRUT
4.MLAĐI VOJNIK
5.VOJNIK
6.VOJNIK 1.KLASE
7.RAZVODNIK
8.DESETAR
9.ZASTAVNIK
10.PILOT
11.KOBRA
12.KOBRA SSJ
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
14.ZAMENIK KAPETANA PILOTA
15.ZAMENIK KOMANDANTA KOBRI
16.ZAMENIK KOMANDANTA VOJNE POLICIJE
17.KAPETAN PILOTA
18.KOMANDANT KOBRI
19.KOMANDANT VOJNE POLICIJE
20.POTPORUČNIK
21.PORUČNIK
22.PODOFICIR
23.OFICIR
24.MAJOR
25.POTPUKOVNIK
26.PUKOVNIK
27.BRIGADNI GENERAL
28.GENERAL MAJOR
29.GENERAL PUKOVNIK
30.GENERAL


HVALA NA PAŽNJI
 

Arthur_Johnson

Player
Player
Joined
Sep 9, 2022
Messages
65
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Lugi#1513
6. Vaše Ingame ime: Filip Lugonja
7. Vaš ID: 20415

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA(high commande). Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2.2 Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
2.3 Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.1 Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2.2 Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
2.3 Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
2.4 Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

RANKOVI:
1.SUSPENDOVAN
2.DISCIPLINSKI (na 2 dana)
3.REGRUT
4.MLAĐI VOJNIK
5.VOJNIK
6.VOJNIK 1.KLASE
7.RAZVODNIK
8.DESETAR
9.ZASTAVNIK
10.PILOT
11.KOBRA
12.KOBRA SSJ
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
14.ZAMENIK KAPETANA PILOTA
15.ZAMENIK KOMANDANTA KOBRI
16.ZAMENIK KOMANDANTA VOJNE POLICIJE
17.KAPETAN PILOTA
18.KOMANDANT KOBRI
19.KOMANDANT VOJNE POLICIJE
20.POTPORUČNIK
21.PORUČNIK
22.PODOFICIR
23.OFICIR
24.MAJOR
25.POTPUKOVNIK
26.PUKOVNIK
27.BRIGADNI GENERAL
28.GENERAL MAJOR
29.GENERAL PUKOVNIK
30.GENERAL


HVALA NA PAŽNJI
Informacije


1. Vaše ime u RL: Vukan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-10h
5. Vaš Diskord: vukaaannnn#3544
6. Vaše Ingame ime: Nizzy Obama
7. Vaš ID: 13655

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Ovako zelim biti lider nacionalne garde zato sto imam dosta iskustva sa drzavnim organizacijama:LSPD,NG,GOV,FIB,SAHP,EMS. I u svim tim organizacijama sam se dosta dobro pokazao, i zato mislim da bi bio odlican kandidat za lider-a nacionalne garde.

2.2 U NG-u sam bio vise puta kao clan vrhovne komande (26 cin) i a za takvo mesto potreban je ogroman trud i dosta ulaganja u samu organizaciju.

2.3 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

3.2 Za sve uspesne akcije tokom dana u tacno 00:30 bi delili bonuse od $30.000

3.3 Pokusao bi napraviti sto bolju vezu sa svim ostalim drzavnim organizacijama, da nebi dolazilo do probleme kao kod proslih lidera.

3.4 Svaki clan bi morao znati pravila na pamet, ukljucijuci pravila za Fort Zancudo raid!

3.5 Svaki clan nase organizacije bi morao biti posvecen poslu na sto vecem nivou, ne posvecenosti organizacije posledice bi bile suspenzija, a mozda i sankcionisanje clana!

3.6 Svaki clan koji se posveti nasoj organizaciji na svakih 14 dana bice nagradjen za svoj trud i rad sa nagradom od cak $100.000

3.7 Svi kodovi, imena cinova,cinovi vozila,i vozila bi ostala ista zato sto mislim da se prosli lider potrudio da nabavi dobra vozila za ovakvu organizaciju, i zato ih nebi menja

3.8 Nas motto organizacije bi bio: Nacionalna Garda! U sluzbi naroda!
Informacije

1. Vaše ime u RL: Marko

2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-10h
5. Vaš Diskord: vukaaannnn#3544
6. Vaše Ingame ime: Arthur Magluta
7. Vaš ID: 19488

Dodatne Informacije

1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Ovako zelim biti lider nacionalne garde zato sto imam dosta iskustva sa drzavnim organizacijama:LSPD,NG,GOV,FIB,SAHP,EMS. I u svim tim organizacijama sam se dosta dobro pokazao, i zato mislim da bi bio odlican kandidat za lider-a nacionalne garde.

2.2 U FIB-u sam na EN1 serveru bio vise puta kao clan high komande i a za takvo mesto potreban je ogroman trud i dosta ulaganja u samu organizaciju.

2.3 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

3.2 Za sve uspesne akcije tokom dana u tacno 21.00 bi delili bonuse od $30.000 jer smatram da svaki clan NG koji dolazi akcije treba da dobije bounus .

3.3 Pokusao bi napraviti sto bolju vezu sa svim ostalim drzavnim organizacijama, da nebi dolazilo do probleme kao kod proslih lidera.

3.4 Svaki clan bi morao znati pravila na pamet, ukljucijuci pravila za Fort Zancudo raid!

3.5 Svaki clan nase organizacije bi morao biti posvecen poslu na sto vecem nivou, ne posvecenosti organizacije posledice bi bile suspenzija, a mozda i sankcionisanje clana!

3.6 Svi kodovi, imena cinova,cinovi vozila,i vozila bi ostala ista zato sto mislim da se prosli lider potrudio da nabavi dobra vozila za ovakvu organizaciju, i zato ih nebi menja

Potpis : Odobrenje Drzave : Odobreno
Arthur Magluta
 

Strahinja2048

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
28
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Lugi#1513
6. Vaše Ingame ime: Filip Lugonja
7. Vaš ID: 20415

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA(high commande). Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2.2 Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
2.3 Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.1 Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2.2 Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
2.3 Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
2.4 Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

RANKOVI:
1.SUSPENDOVAN
2.DISCIPLINSKI (na 2 dana)
3.REGRUT
4.MLAĐI VOJNIK
5.VOJNIK
6.VOJNIK 1.KLASE
7.RAZVODNIK
8.DESETAR
9.ZASTAVNIK
10.PILOT
11.KOBRA
12.KOBRA SSJ
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
14.ZAMENIK KAPETANA PILOTA
15.ZAMENIK KOMANDANTA KOBRI
16.ZAMENIK KOMANDANTA VOJNE POLICIJE
17.KAPETAN PILOTA
18.KOMANDANT KOBRI
19.KOMANDANT VOJNE POLICIJE
20.POTPORUČNIK
21.PORUČNIK
22.PODOFICIR
23.OFICIR
24.MAJOR
25.POTPUKOVNIK
26.PUKOVNIK
27.BRIGADNI GENERAL
28.GENERAL MAJOR
29.GENERAL PUKOVNIK
.
dobar mali dobar
 
Last edited:

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: DaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime: Gorazd Bregana
7. Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG [Nacionalna Garda]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Zato sto sam bio u mnogo org i mislim da mogu da budem lider NG.
2.Radio sam i druge org i su me pohvalile i mislim da sam zdrel da budem lider
3.Imam i neke prednoste tako sto sam bio visi cin u NG i radio dugo i znam posao.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

Tako sto cu da promenim rankove i unecu nove uniforme.
Imacemo trening svaka dan za pocetnike vojske.
Izdavacu bonus svaka nedelja.
Pomagacu kolege za Ammo Run.
Bicemo najbolja Org tako sto ce da poboljsam sve.
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Informacije

1. Vaše ime u RL: Milovan

2. Vaše godine: 21

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6h-8h

5. Vaš Diskord: Milovan Krstic#5625

6. Vaše Ingame ime: Milovan Valentino

7. Vaš ID: 4674


Dodatne Informacije

1. Lider za... SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Prva stvar: U ovoj organizaciji sam bio dva mandata, zavoleo sam suštinu rada šerifa, te bih voleo da iskustvo koje sam tada stekao prenesem u daljem radu.

Druga stvar: Imam puno ideja kako bih organizaciju doveo na neki viši nivo, uveo bih mnogo novina, te bih poboljšao rad svojih kolega.

Treća stvar: Dosta sam aktivan, doveo bih neke svoje ljude koji su već bili sa mnom u državnim organizacijama na visokim pozicijama kako ne bi bilo problema u samoj organizaciji.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Birao bih samo odabrane i dobro istrenirane ljude koji bi doprineli boljem RolePlay-u u organizaciji.

Svaki novi član pre nego što postane šerif regrut bi polagao specijalni test psihičkih i fizičkih sposobnosti.

Ako bi se pojavile greške koje bi napravio bilo koji član organizacije, bile bi odmah ukazane i kažnjive kako bi se ne bi ponavljale.

Za svaki rank-up koji član dobije, bio bi obučen da zna šta on treba raditi.

Svako ko dobije 3 opomene, sledi kick iz organizacije.

Svi moraju da znaju kodove.

Uvešću kodna imena koje takođe svi moraju da znaju.

Svi će imati patrol logove da bi se smanjile krađe iz skladišta i da bi se videlo ko zaslužuje veći čin.

Saradnja između drugih organizacijama biće na strogo velikom nivou.


Timovi koji bih uveo u organizaciji:

1. Taktički Tim ( To bi bio specijalni tim koji bi se prvi pojavljivao na globale i imali bi jednog pregovarača, oni bi određivali formacije, postavke svih kolega u SAHP )

2. AirSupport ( Sam čin govori o tome kako bi oni iz vazduha pratili situaciju, patrolirali kroz predele gde auto ne bi mogao da ide )

3. Snajperski tim ( Tim koji uvek posmatraju iz daljine i čuvaju leđa drugim kolegama )

4. Offroad tim ( Idu u predele svojim dzipovima gde to nije moguće običnim vozilima )

Struktura:

30 - Državni Šerif

29 - Zamenik Državnog Šerifa (Glavni i odgovorni za sve radnje, vezane za SAHP, kada lider nije tu)

28 - Asistent Državnog Šerifa (Pomoćnik prethodna dva navedena, ukoliko nižim HC činovima nije nešto jasno, može se obratiti Asistentu)

27 - Šef Odeljenja (Kada nema viših od njega, šef odeljenja je zadužen za department i stabilnost organizacije)

26 - Glavni Inspektor (Glavni inspektor odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate)

25 - Komandir (Komandir, upućuje niže rankove te ih ispravlja kako treba raditi, ukazuje na greške)

24 - Komandant Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, vodi svoje obučava ih, prvi dolaze na globale, smišljaju taktike, formacije)

23 - Komandant AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje kako postupati i koristi vazdušni prevoz, vozi na lokacije koje nisu pristupačne autom, izviđa situaciju)

22 - Komandant Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, uvek sa sobom imaju snajpere i posmatraju situaciju iz daleka, ukoliko dodje do 10-10, reaguju iz daleka)

21 - Komandant Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, koriste džipove i vode svoj tim te ako lice ide preko brda oni stupaju u akciju)

20 - Vođa Patrole (Može u bilo kojem momentu pozvati sve prisutne, trenutne kolege na 10-1, da ih rasporedi u patrolu)

19 - Zamenik Glavnog Inspektora (Odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate, kada glavni inspektor nije tu)

18 - Instruktor Obuke (Osoba koja obučava početnike, prati i odlučuje ko će biti unapređen)

17 - Zamenik Komandanta Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

16 - Zamenik Komandanta AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

15 - Zamenik Komandanta Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

14 - Zamenik Komandanta Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

13 - Zamenik Vođe Patrole (Pomaže svom vođi, kada vođa nije tu zamenik ima pravo da postupi isto kao i vođa patrole, on preuzima odgovornost)

12 - Inspektor (Član koga ne zanimaju timovi, već misterije i slučajevi)

11 - Taktički Tim (Prvi dolaze na pozive, globale ,pridržavaju se zameniku/glavnom, u taktikama, postavkama)

10 - AirSupport (Dolaze da izviđaju situaciju, slušaju svoje nadređene)

9 - Snajper Tim (Posmatraju situaciju iz daleka, čekaju priliku, slušaju nadređene)

8 - Offroad Tim (Idu tamo gde nije dostupno običnim vozilima, uzimaju offroad vozila te nastavlju situaciju)

7 - Šerif Veteran (Šerif koji je zadovoljio HC svojim radom i trudom, može da predvodi ostale u patrolama)

6 - Šerif Senior (Šerif koji se trudi da postane što bolji, radi redovno, ispunjava patrol log)

5 - Šerif (Šerif koji je prošao ispit, ide u patrolu, predvodi mlađe šerife)

4 - Mlađi šerif (Šerif koji je tek položio ispit i može da krene sa radom)

3 - Šerif Regrut (Šerif koji nije još uvek počeo sa totalnim radom, nego uči od ostalih, nema puno funkcija)

2 - Šerif na Obuci (Šerif koji je tek primljen u organizaciju, ima priliku da polaže ispite za dalje)

1 - Suspenzija (Šerif koji je razočarao celu organizaciju,može da se iskupi time sto će ponovo polagati ispit za svog rank, ako ga ne prođe, kreće iz početka)


Kodovi:

10-1 - Žuta linija

10-2 - Negativno

10-3 - Prekid komunikacije na Radio

10-4 - Potvrdno

10-5 - Ponovi prenos

10-6 - Zanemari prenos

10-7 - Odjava dužnosti ( AFK)

10-8 - Prijava dužnosti

10-10 - Pucnjava, hitno pojačanje

10-14 - Uniforma za akcije

10-20 - Lokacija

10-21 - SITREP ( Trenutno stanje )

10-55 - Prevoz lica do zatvora

10-57 - Potera

10-99 - Situacija gotova

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)

Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)

Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)

Kod 4: Situacija pod kontrolom

Kod A: Pad igre

Kod B: Mišić F8 i U

Kod C: Smanji glasne žice

Kodovi koji bi se koristili u patrolama:

Primer: 10-8 D66 za prijavu patrole

10-7 D66 za odjavu patrole

10-8 Z05 za prijavi zaplene

10-7 Z05 za odjavu zaplene

Status broja ljudi u patroli:

Solo-S ( Jedan čovek )

Duo-D ( Dva čoveka )

Trio-T ( Tri čoveka )

Quatro-Q ( Četiri čoveka )
 
Last edited:

Ratko Kamikaza

Player
Player
Joined
Jun 2, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Andrej Laziccc#0705

6. Vaše Ingame ime: Ratko Kamikaza
7. Vaš ID: 24314


Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zato sto sam jako dugo bio u NG-u jer znam kako organizacija funkcionise, zelim da podignem NG na visi nivo.
Smatram da NG treba da bude glavna karika izmedju drzavnih organizacija sto se tice isporuke municije (AmmoRun).
- Zasto zelim jos da budem lider NG-a da bi pomogao igracima u vojsci da budu jos bolji ljudi i voleo bi da nastavim da radim sa ljudima u NG-u sa kojima sam vec radio u proslim mandatima.
I doveo bih par iskusnih ljudi u tom poslu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Buduci Vojnici ce biti obavezni znati pravila grada i takodje pravila vojske.
- Ozbiljnost,Rad,Trud,Disciplina
- 16+ OOC godina kako se ne bi desavali problemi u bazi i nasoj organizaciji
-Svaki trud vojnika bice aktivno nagradjen
- Aktivne Regrutacije
- Aktivni Sastanci izmedju drzavnih organizacija.
-Bolji AmmoRunovi sa vecom pratnjom
-Svako nepostovanje prema HC ce biti kaznjavano Disciplinskim Rankom i medjuljudsko nepostovanje...

-Rankovi u NG

Rank 1 - Disciplinski


Rank 2 - Regrut


Rank 3 - Mlađi Vojnik


Rank 4 - Vojnik


Rank 5 - Stariji Vojnik


Rank 6 - Vojnik 1.Klase


Rank 7 – Vojnik 2.Klase


Rank 8 – Marinac


Rank 9 – Desertar


Rank 10 – Zamjenik Zastavnik


Rank 11 – Zastavnik


Rank 12 – Pilot


Rank 13 – Stariji Pilot


Rank 14 – Zamjenik Komandanta Pilota


Rank 15 – Komandant Pilota


Rank 16 – Kobra


Rank 17 – SSJ Kobra


Rank 18 – Zamjenik Komandanta Kobri


Rank 19 – Komandant Kobri


Rank 20 – Pripadnik Vojne Policije


Rank 21 – Zamjenik Komandanta Vojne Policije


Rank 22 – Komandant Vojne Policije


Rank 23 – Kapetan


Rank 24 – Major


Rank 25 – Potpukovnik


Rank 26 – Pukovnik


Rank 27 – Brigadir


Rank 28 – Brigadni General


Rank 29 – Zamjenik Generala


Rank 30 – General

-Kodovi


10-1 – Pozivanje svih jedinica na žutu liniju


10-2 – Negativno


10-3 – Prekini sa pričom na radiju


10-4 – Potvrđeno ili primljeno


10-5 – Ponovi poslednji prenos


10-6 – Zanemarite poslednji prenos


10-7 – Pauza ili odlazak sa dužnosti


10-8 – Dolazak na dužnost


10-10 – Pucnjava


10-12 – Situacija s taocem


10-13 – Osumnjičen je privođen


10-20 – Lokacija


10-21 – Provjera rada


10-33 – Potrebno pojačanje


10-99 – Situacija završena


Kod A (( Pad Igre ))


Kod B ((Pauzirano RP , Situacija s administracijom ))





Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)


Kod 2 : PoluHitna situacija samo rotacija bez zvučne sirene

Kod 3 : Situacija pod kontrolom

Kod 4 : Teroristički napad

Specijalna jedinica Kobre – Njihova dužnost ce biti talacke situacije i patrole drzavom sem grada i unutar baze
Specijana jedina Kobre Oružja: Sniper, Carbine AR Rifle i sva ostala oruzja sem mitraljeza itd...

Specijalna jedinica Vojna policija : Njihova Dužnost je patrola po gradu i tražiti pripadnika nacionalne guarde i hapsit ih i dovesti u bazu pred komandu koja osuđuje tom članu kaznu. Svaki član mora javiti komandi da ide van dužnosti da ide u grad i javiti vojnoj policiji isto kako ga nebi dirali članovi se moraju zaustaviti vojnoj policiji ako ih lovi u koliko član se ne zaustavi vojna policija javlja komandi da se taj i taj član nije zaustavio automatski taj član je izbačen .
Specijalna jedinica Vojna Policija Oružje : Bilo koje oružje osim snipera , Bullpup rifle i mitroljeza .


Specijalna jedinica Piloti – njihova duznsot ce biti patroliranje oko baze pracenje Konvoja AmmoRun-a i prevoz sluzbenika NG-a na mesto gde se ne moze doci autom, prevoz Sluzbenika nazad do njihove baze...
Specijalna jedinica Piloti Oružja : mogu koristiti sva oružja osim snipera , mitroljeza i Bullpup Rifle .
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
335
1. Vaše ime u RL:Nesad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 do 12 sati
5. Vaš Diskord: Nesad Jahic #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID:3907

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.1 Bio sam u svim drzavnim organizacijama za provodjene zakona tako da imam iskustva oko rada same organizacije.
1.2 U drzavnim organizacijama sam proveo preko 7 mijeseci
1.3 Sa obzirom moje aktivnosti na dan mislim da imam dovoljno vremena dnevno da uocim sve nepravilnosti tokom rada mojih kolega te i da iste ispravim...
1.4 Pokusao bih uspostavit prijateljstvo izmedju ostalih organicacija i tako uspostavit red i mir u gradu.
1.5 Poboljsao bih kvalitetu rp-a.
1.6 Posvetio bih se svim clanovima tako da nebi doslo do neslaganja u organizaciji.
1.7 Ako prodjem za leadera zelim da ova organizacija dosegne svoj maksimum i ostane upamcena zauvijek...
1.8 Pun sam ambicije i zelje za uspijehom te znam da bi bio odlican leader i da bih odlicno vodio organizaciju do uspijeha...

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1.1 Maksimalna ozbiljnost tokom rada.
1.2 Posvecenost svom poslu.
1.3 Koristenje samo ic razgovora tokom rada i ispitivanja za ulazak u organizaciju.

4.Motto San Andreas Highway Patrol-a:
SAHP!!! Rijesenje za sve vase probleme...

5.Misija Sheriff Departmenta:
Osigurati siguran boravak drzavljana na podruciju Palleto Bay-a i auto puta....Uz sretstva drzave San Andreas....

6.Prica San Andreas Highway Patrol-a:
Davne 1540. godine. Nakon otkrivanja ostrva na kom se nalazi nama dobro poznati grad San Andreas.Osniva se prva oficijalna drzavna jedinica sa svojim odredom koja je tada trebala sprijecit dolazak nezeljenih ljudi i politicara na ostrvo.Ta jedinica je nazvana "Sahp"...Nakon par godina nakon detaljnog istrazivanja ostrva i otkrica o bogatstvu ruda u centralnom podruciju ostrva.Donosi se odluka o naseljavanju ostrva.Prvih par godina nakon donosenja tog zakona su se gradile stambene jedinice za boravak doseljenika.Za samo 5 mijeseci useljeno je preko 25.000 doseljenika sto je dovelo do snazne popularizacije ostrva sto je jako pomoglo i samom turizmu novo pronadjenog ostrva.Tim postopkom se povecavalo bogatstvo drzave a i njenih stanovnika...Povecavanjem turizma povecavala se i pohlepa politicarasto je dovelo do raspada do tada najsnaznije jedinice "Sahp-a" .Nakon tog raspada funkcijonalnost turizma i sigurnost posijetioca je drasticno opala sto je vodilo do odlaska stanovnika.Kako sve nebi palo u vodu (tj. propalo) dolazi covijek pod imenom "Uros".On nas upoznaje sa svojim znanjem i iskustvom putovanja svijetom te nam prica razne price iz svog zivota.Nakon samo par sati njegovog govora ljudi su ga zavoljeli.I tako kroz njegovo pricanja dogadjeja dolazimo na temu osnivanja nove drzave...Ispricao nam je pricu u kojoj je on pomogao osnovati drzavu na dalekom istoku.Ali u sred price prekida ga jedan covijek pod imenom "Aldijan" koji mu predlaze da na tom ostrvu osnujemo novu drzavu pod imenom "San Andreas"....Nakon dugih pregovora Uros pristaje da stanovnicima pomogne osnovati drzavu.Potpisavsi ugovor sa svim glavnim politicarima u svijetu o stvaranju nove drzave uros pristaje na clanak o ugovoru trgovanja rudama kojim je ovo ostrvo bogato.U clanku stoji da je novo nastala drzava San Andreas duzna davati 20% svih ruda unutar ostrva.Kako bi se izbijegao raspad novonastale drzave dovodi se zakon o uvodjenju drzavnih firmi kao sto su Bolnica(EMS) , Centralna Policija(LSPD) , Federalni Istraziteljni Biro(FIB) i Vojska(NG).Kako su godine prolazile drzava je zavrsavala u sve vecim dugovima te su morali uvesti Porez Koji je uspijevao da vrati ostale dugove.Ali kako je vrijeme odmicalo stanovnici su se poceli masovno iseljavati sto je dovodilo do masovnih nereda na granicama.Tada vlada drzave San Andreas uvodi zakon u stvaranju nove drzavne jedinice to jest firme pod nazivom "SAHP" koja je trebala biti brzai efikasna u sprovodjenju zakona na granicama drzave kao i ukidanju drzavnih nereda.Sto je ona i uspijevala...Prvi sherif SAHPA je bio Marko Markovic koji je odlicno sprovodio zakon.Nakon nazalost njegove prerane smrti u 37. godini zivota izabran je novi sherif koji se zvao Radovan Radovanovic koji je bio korumpiran te je brzo smijenjen....I tako dugi niz godina SAHP je uspijevao da radi svoj posao uz jako slabe sherife i uz njihove kratke mandate.I tako dolazimo do 2022. godine u 8 mijesecu kad je izabran sada zadnji sherif koji se zvao Ady Benz koji je kasnije jako dug niz gdina uspijevao voditi firmu sahp i sprovoditi zakon na granicama drzave San Andreas.Na pocetku njegovog mandata Ady je odmah stekao paznju i postovanje kod svih gradjana drzave i tako stekao povijerenje kod istih sto je jako pomoglu sprovodjenju zakona na granici....I tako sve do 29.9.2029 kad je Ady poginuo na pljacci banke dok jepokusavao spasiti njegovu zenu iz pozara koja je bila oteta od strane bande pod nazivom Ballas.Ta godina proglasena je godinom tuge zbog smrti do tada najboljeg srzavnog sherifa ikada...

Rankovi:
1. Suspended
2. Sheriff Regrout
3. Sheriff Junior
4. Sheriff Officer I
5. Sheriff Officer II
6. Sheriff Officer III
7. Tactical Team
8. Sheriff Veteran
9. Zamijenik Vodje Patrole
10. Vodja Patrole
11. Junior Inspektor
12. Inspektor
13. Visi Inspektor
14. Narednik
15. Porucnik I
16. Porucnik II
17. Tactical Team Leader
18. Komandir I
19. Komandir II
20. Major I
21. Major II
22. Major III
23. Zamijenik Glavnog Inspektora
24. Glavni Narednik
25. Glavni Porucnik
26. Glavni Inspektor
27. Glavni Major
28. Assistent Drzavnog Sherifa
29. Zamijenik Drzavnog Sherifa
30. Drzavni Sheriff

Kodovi:
STATUS 1 - označava “start of watch”/”početak smjene”
Prijavljivanje na smenu:
PRIMJER ---> 01 Status 1

STATUS 2 - označava “end of watch” ili ti kraj smene
PRIMJER ---> 01 Status 2

10-1: Poziv/najava (komandno osoblje), sve jedinice se vraćaju u štab
10-2: Negativno
10-3: Prekini sa pricom na radio
10-4: Potvrđeno/potvrdno/primljeno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Pauza
10-8: Ranjen drzavni sluzbenik (glavni prioritet)
10-9: Povređen civil
10-10: Pucnjava
10-11: Pljačka u toku
10-13: Osumnjičeni u pritvoru
10-14: Oblacenje specijalne uniforme
10-20: Lokacija
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrška
10-35: Kick
10-95 Victor: Potjera za vozilom
10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre))
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija administratora))

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod 4: Situacija pod kontrolom
Kod 5: Teroristički napad
Kod 6: Van vozila
Kod 7: Sprovođenje istrage

Specijalne Jedinice:
Special Training Team - Ova specijalna jedinica je odgovorna za obuku i treninge svih clanova Sheriff Departmenta. Skraceno "STD"
Special Response Team - Ovo je specijalna jedinica Sheriff Departmenta, oni pomazu patrolama ukoliko dodje do pucnjave i idu na specijalne akcije. Skraceno "SRT"
Datective Team - Ovo je tim Detektiva / Inspektora koji otkrivaju kriminal bez da budu primjeceni od strane kriminala. Skraceno "DT"

Obrazlozenje:
Status 1 - Prijavljivanje patrole
Status 2 - Odjavljivanje patrole
S - Solo (1 u autu)
D - Duo (2 u autu)
T - Trio (3 u autu)
Q - Quatro (4 u autu)

Hvala na pregledavanju "Prijave" (preporucujem da se procita dva puta...)

Potpis: Nesad Jahic
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 - 12 h
5. Vaš Diskord: Lucic#3634
6. Vaše Ingame ime: Antonio Lucic
7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije

1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
• 2.1 • Bio sam vise od 9 mjeseci u SAHP-u, zavolio sam ovu organizaciju i dovoljno sam dugo u njoj da znam kako funkcionira.
• 2.2 • Mislim da sam dovoljno sposoban da vodim Sheriff Department, aktivan sam svaki dan od 10 do 12 sati te bih time lakse uocavao greske clanova u organizaciji.
• 2.4 • Poboljsao bih suradnju sa ostalim drzavnim organizacijama u cilju postizanja kvalitetnog RP-a.
• 2.5 • Poboljsao bih organizacju rada tako sto bih se posvetio pojedincu, tako i cjelome timu (organizaciji).

3. Naravno, tu je jos stvari koje bih napravio kao sto su:
• 3.1 • Povecao bih patrole po autoputevima, Ruti 68, Sendy Shores, Grape Seed, okolnim i planinskim putevima.
• 3.2 • Pojacao bih suradnju sa specijalnim jedinicama vojske radi poboljsanja sigurnosti svih gradjana koji napustaju glavni dio grada ( autoput ).
• 3.3 • Radio bih vise punktova sa Vojskom / Federal Bureau of Investigation / Centralnom Policijom.
• 3.4 • Svaki clan San Andreas Highway Patrol-a bih imao svoju znacku ( zapljena vozila, zapljena stvari iz gepeka, hapsenja, kazne... ).
• 3.5 • Povecao bih treninge svih clanova SAHP-a ( pit , box maneuver).
• 3.6 • Poboljsao bih rad na bubici i ozivio bih njenu funkciju.



Motto San Andreas Highway Patrol-a:
•SAHP služi i štiti građane, pokušavajući da ih što više održi sigurne od kriminala i zivotu u Los Santosu.
•SAHP služi građanima tako što im stavlja na uslugu profesionalne Deputy Sheriff-e koji zastupaju zakon i primjenjuju ga na profesionalan način.


Misija Sheriff Departmenta:
•Misija SAHP-a kroz sve resurse koje posjeduje i svim mogućim sredstvima osigura lagodan život u Los Santosu.


Vizija Sheriff Departmenta:
•Vizija SAHP-a je da oslobodi i odrzava podrucje van grada bez kriminala i javnih nereda pogotovo u svom reonu.


Prica San Andreas Highway Patrol-a:

• Sa pocetkom u Sandy Shores 1890-tih godina Sheriffi su se razvijali da budu zavodnici reda i mira u malim gradovima i selima
daleko od bilo kakve vece civilizacije. Sheriffi su godinama drzali gradove i sela pod kontrolom, vladao je mir i sve je bilo
odlicno do 1960-tih godina. 1960. godine su se poceli razvijati brzi automobili te su bande i mafije krenuli stupat na snagu i
sheriffi nisu vise imali sanse da zavode mir jer ih je bilo jako malo, a bande i mafije su postajale sve vece i vece.
S obzirom da se otvorila stanica Patrolne Policije u Palleto Bay-u 1970. godine, sheriffi su dosli na ideju da potpisu
sporazum da Patrolna Policija i Sheriff Department se ujedine jer bi to bilo jedino rijesenje da stupaju na snagu i da daju
otpor bandama i mafijama. Patrolnoj Policiji se to nije svidjelo ali 1972. godine su shvatili da je to bilo jedino rijesenje
da bi mogli bilo sta uraditi povodom stupanja na snagu i borbe protiv kriminala. Stoga 1972. godine, sporazum je potpisan te su
se Patrolna Policija i Sheriff Department ujedinili. Novo ime drzavne firme je SAHP - San Andreas Highway Patrol i bili su jedna
od najvecih drzavnih firmi u to vrijeme. 1975. godine je SAHP zatrazio nova i brza vozila te jednu blindu za posebne akcije.
Dostava novih vozila je trajala jako dugo zbog papira ali su vozila stigla 1980. godine. SAHP je 1980-tih sluzbeno postala
najjaca i najveca drzavna firma svih vremena sa brojem aktivnih ljudi od 40 clanova svakoga dana. Pruzali su jako veliki otpor
svim bandama i mafijama te su 1995. godine sav kriminal istrijebili i zaveli ponovo red i mir medju gradjanima.
Pripadnici SAHP-a su dobijali razne ordene kao sto su: Orden Hrabrosti, Orden Odanosti, Orden Najbolji Sheriff,
Orden za Iznimne Pothvate itd. Sve je to bilo divno i krasno do 2010. godine kada su ponovo bande i mafije stupale na snagu.
SAHP se bori do dana danasnjeg da ponovo zavede mir ali ovog puta je puno teze jer su oformilo 5 bandi i oko 100-120 mafija koje
svakog dana teroriziraju gradjane cijelog grada.

Vazni datumi:

•Datum: 08.07.1980
Razlog: Prva dostava novih i brzih automobila za SAHP.
•Datum: 01.09.1980.
Razlog: SAHP postaje najveca i najjaca drzavna organizacija svih vremena.
•Datum: 28.05.1995.
Razlog: Zaveden ponovo red i mir medju gradjanima.
•Datum: 10.10.2010.
Razlog: Bande i mafije su ponovo stupile na snagu.
•Datum: 21.11.2010.
Razlog: Teroristicki napad na Centralnu Bolnicu (ranjeno vise od 2.800 ljudi).
•Datum: 18.12.2010.
Razlog: Prvi napad na Vojnu Bazu.
•Datum: 19.04.2018.
Razlog: Prva oruzana pljacka na prodavaonicu robe (preko 34 kriminalaca je pohapseno).
•Datum: 20.08.2019.
Razlog: Prva oruzana pljacka na prodavaonicu oruzja (preko 48 policajaca je tesko ranjeno).


Rankovi:

11. Suspendirani Sheriff
12. Sheriff Akademija
13. Sheriff Vjezbenik
14. Sheriff I
15. Sheriff II
16. Sheriff III
17. Special Response Team
18. Sheriff Narednik I
19. Sheriff Narednik II
20. Sheriff Komandir I
21. Sheriff Komandir II
22. XY ""
23. Sheriff Training Department
24. Komandir Special Response Team-a
25. Senior Sheriff
26. Head XY ""
27. Upravitelj Stanice
28. Asistent Drzavnog Sheriffa
29. Zamjenik Drzavnog Sheriffa
30. Drzavni Sheriff


Kodovi:

10-1 --> Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 --> Negativno.
10-3 --> Prekid razgovora na centrali.
10-4 --> Potvrda / Primljeno.
10-5 --> Ponovite poslednji prijenos.
10-6 --> Zanemarite poslednji prijenos.
10-7 --> Pauza.
10-8 --> Povratak sa pauze.
10-9 --> Ranjen civil / Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 --> Pucnjava u toku.
10-11 --> Pljačka u toku.
10-13 --> Osumnjičeni u pritvoru.
10-14 --> Oblacenje specijalne uniforme!
10-20 --> Trenutna lokacija?
10-22 --> Talacka situacija.
10-33 --> Hitno potrebna podrska!
10-35 --> Izbacaj iz organizacije.
10-99 --> Situacija je završena.
Kod A --> ((Pad igre))
Kod B --> ((Admin situacija / Pauziran RP))

Kod 1 --> Situacija opasna po zivot. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
Kod 2 --> Polu-hitni! (samo svjetla)
Kod 3 --> Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
Kod 4 --> Situacija pod kontrolom.
Kod 5 --> Teroristički napad!
Kod 6 --> Van vozila!
Kod 7 --> Sprovođenje istrage.

Status 1 --> Prijavljivanje na duznost.
Status 2 --> Odjavljivanje sa duznosti.


Devizije:

• Training Department --> Ova devizija je odgovorna za obuku i treninge svih clanova Sheriff Departmenta. --> TD
• Special Response Team --> Ovo je specijalna jedinica Sheriff Departmenta, oni pomazu patrolama ukoliko dodje do pucnjave i idu na specijalne akcije. --> SRT
• Spy Department --> Ovo je tim Detektiva / Inspektora koji otkrivaju kriminal bez da budu primjeceni od strane kriminala. --> XY


Patrole:

• Romeo --> Koriste ga iskljucivo patrolno osoblje
• Edward --> Koriste ga iskljucivo Special Response Team

Prijavljivanje patrola --> • Status 1, S/D/T/Q, Romeo / Edward 1
Odjavljivanje patrola --> • Status 2, S/D/T/Q, Romeo / Edward 1

Obrazlozenje:
Status 1 --> Prijavljivanje patrole
Status 2 --> Odjavljivanje patrole
S --> Solo (1 u autu)
D --> Duo (2 u autu)
T --> Trio (3 u autu)
Q --> Quatro (4 u autu)
Romeo X --> Zavisi od devizije i broja aktivnih patrola
Edward X --> Zavisi od devizije i broja aktivnih patrola
 
Last edited:

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL Strahinja
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6h do 7
5. Vaš Diskord Strahinja Pluxury#9831
6. Vaše Ingame ime Strahinja Zero
7. Vaš ID 21937

1. Lider za...SAHP

2. Necu puno da obecavam pre svega ono sto nemogu ispunit ali ono sto mogu cu navesti.

2.1 Prijavljujem se za Lidera ove organizacije iz razloga jer zelim napraviti odgovorniju i bolju patrolnu policiju po disciplini i ozbiljonsci tako da imam grupu od 10 ljudi sa kojom bih zapoceo tu novu pricu i koji bih mi pomogli da odrzim dobro organizaciju i pre svega napravim bolju komunikaciu sa clanovima tako sto bih odrzavao sastanak dvaput nedeljno i na njemu bih se dogovorio sa clanovima o daljem i boljem radu.

3. Da bih se moglo uclaniti u SAHP bilo bih potrebno minimalno 15 godina u gradu. Ispitivanje bih bilo strozije tako sto bih svi clanovi bili ispitani i ne bih bili primljeni ako neznaju jedno pravilo. Zelim da napravim SAHP na neki visi nivo i znam da bih u tome uspeo zbog stecenog znanja tokom rada u jednoj takvoj drzavnoj organizaciji.

4. Radio bih na pocetku svaki dan regrutaciju iz razloga jer kao i sto kazeem clanovi bili vise ispitani i ne bih prolazilo mnogo ali znam da ce sasvim normalan broj proci i SAHp bih bila jedna drzavna organizacija koja bih mogla da se meri sa kriminalcima i da sprovodi red i mir i u tom slucaju pomaze gradjanima o manjem strahu od kriminala. Kako bih se manje plasili kada izadju na ulicu da prosetaju i udahnu svez vazduh da se ne boje da ce ih neko opljackati ili da se desi bilo sta drugo.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
1. Poboljsao bih roleplay tako sto bih clanovi znali pravila, bili dobro ispitani i sansa za warnove bih bila mnogo manja.
2. Poboljsanje roleplay-a bih bilo poboljsano i zbog komunikacije jer ne bih bilo toxicnosti ili bilo kog negativnog ponasanja, policija bih se obracala svakom sa postovanjem ali ako neko radi kriminalne radnje bio bih uhapsen i zatvoren iza resetaka.
3. Pomocu dobre komunikacije sa drugima isto tako bih bili dobri sa drugim LIderima drugih organizacija (SAHP, LSPD, FIB, GOV , NG, Life Invader, EMS).
 

KoTo Amatsukami

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
30
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milos Raketic

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosječna aktivnost na dan: 2-6H (Radnim danima manje jer radim)

5. Vaš Discord: Milos#7940

6. Vaše Ingame ime: Shinra Zero

7. Vaš ID: 28147

Dodatne Informacije:

1. Lider za... S.A.H.P.

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

2.1 Lider S.A.H.P. zeleo bih postati zato sto mislim da posedujem sve kvlaitete koji su potrebni za jednu takvu poziciju, kao i iskustvo u istoj organizaciji svaki put na najvisim pozicijama.

2.2 Imam iskustva u svim drzavnim organizacijama ( S.A.H.P. ; L.S.P.D. ; F.I.B. ; N.G. ; G.O.V. ; E.M.S. )

2.3 Dosta sam kreativan u domenu komunikacije i mislim da bih lako izasao na kraj sa svim duznosrima koje mi se dodeljuju na ovoj poziciji, a spreman zam i za vise.

2.4 Imam vec oformljen tim koji je preduzimljiv, spretan, pun strpljenja, ozbiljan i pre svega organizovan za obuku, istragu, i rad sa novim ili vec iskusnim ljudstvom.

3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Vrsio bih detaljne obuke i pripreme za celokupno osoblje. (Anti-Teroristickih dejstava, Talackih situacija, Rukovanja oruzijem, Hapsenja/Privodjenja...)

3.2 Komunikacija bi bila na najprofesionalnijem nivou. (Centrala bi se koristila samo kroz kodove kako bi se RP vise osecao i bio uocljiviji i na ozbiljnijem nivou)

3.3 Uveo bih prosirenje kodovne liste. (Uveo bih imena za cinove kako agenti i ostatak osoblja kako na akcijama tako i u redovnim duznostima ne bi otkrivali svoj cin/ime/prezime: Kao i kodove koji su se pre koristili: 10-33/10-55/10-57 (V/F)...)

3.4 Redovne testove za zaposlene.(Zaposleni bi bili propitivani RP pravila, kao i celokupan RP proces hapsenja/pregovaranja/sudskih procesa...)

3.5 Vise kolegijalnu saradnju sa svim drzavnim organizacijama.

3.6 Povecao bih unutrasnju kontrolu radi suzbijanja korupcije i svih vrsta potkradanja drzave i S.A.H.P-a kao deo nje, kroz sluzbu u S.A.H.P.-u.

3.7 Struktura :

1. Suspended
2. Sheriff Regrout
3. Sheriff Junior
4. Sheriff Officer I
5. Sheriff Officer II
6. Sheriff Officer III
7. Tactical Team
8. Sheriff Veteran
9. Zamijenik Vodje Patrole
10. Vodja Patrole
11. Junior Inspektor
12. Inspektor
13. Visi Inspektor
14. Narednik
15. Porucnik I
16. Porucnik II
17. Tactical Team Leader
18. Komandir I
19. Komandir II
20. Major I
21. Major II
22. Major III
23. Zamijenik Glavnog Inspektora
24. Glavni Narednik
25. Glavni Porucnik
26. Glavni Inspektor
27. Glavni Major
28. Assistent Drzavnog Sherifa
29. Zamijenik Drzavnog Sherifa
30. Drzavni Sheriff



Sa Postovanjem vas Shinra Zero 28147.
 
Last edited:

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1.Robert
2.24
3.GMT+1
4. Od 4 do 5h
5. Rifko#5742
6.Rimfet Zaklan
7. ID 4633
Dodatne informacije
1. Lider: SAHP
2. Zašto želite da budu vode ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP-a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tokom svojih nešto više od dva mjeseca sa odijeljenjem šerifa, vodio sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnik zamjenika III, osiguranje kvalitete ( Pripravnik na zamjenika vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno s drugim nalogodavcima u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitetu tijekom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju. Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP -a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspješno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a to je ono što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijave nije znao tko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prve linije fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstaricom, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga tko to razumije.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ovaj postupak bi mogao imati dvostruku svršu, kao i da osiguramo pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo ispraviti nakon pregleda tjelesne kamere za ispunjenje iskustva za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaza Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone,
 

Aleksa Milivojevic

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
61
1. Vaše ime u RL: Aleksa Milivojevic
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Aleksa Milivojevic#0910
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Milivojevic
7. Vaš ID: 2524

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zelim se okusati u tome, bio sam par puta zamenik vodje gangova i volim to, mislim da bih napravio dobar RP sa svojom trenutnom ekipom.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
U organizaciju cu primati samo 14+, prvenstveno zbog toksicnosti.
Cesto cemo raditi IC stvari, Gun Shop i Talacke.
 

Marija Sindicatoo

Player
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
8
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: princes!#3524
6. Vaše Ingame ime: Marija Bushido
7. Vaš ID: 4856

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [National Guard]
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 6 mjeseca svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u NG-u.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa NG-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku NG-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika NG-a pređem na Generala NG-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik NG-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Vojnik koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka fizicke spreme, vodstva, davanja znanja itd.
3.2Imam puno ideja kako bi rasporedio ljudstvo na svim dogadjajima uključujući sve legalne organizacije,pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema NG-u.
Kao što sam rekao svim pripadnicima ranije dok sam bio vrhovna komanda.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.


30 - General
29 - General Pukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Pukovnik
25 - Potpukovnik
24 - Major
23 - Kapetan
22 - Porucnik
21 - Potporucnik
20 - Komandir Kobre
19 - Komandir VP
18 - Zamenik Komandir Kobre
17 - Zamenik Komandir VP
16 - Komandir PVO
15 - Kobra SSJ
14 - Zamenik Komandir PVO
13 - Brigadna Jedinica
12 - Kobra
11 - VP
10 - Pilot
9 - Razvodnik
8 - Zastavnik
7 - Desetar
6 - Vojnik 1. Klase
5 - Starii Vojnik
4 - Vojnik
3 - Mladji Vojnik
2 - Regrut
1 - Suspend
 

sabanvenganza

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
256
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7
5. Vaš Diskord: monte#6201
6. Vaše Ingame ime: Filip Zero
7. Vaš ID: 16688

Dodatne Informacije

1. Lider za..Los Santos Vagos
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije
?
Pre svega,jos od kad sam poceo da igram sa svojim prijateljima zajedno smo odlucili da udjemo u neki gang jer nas je uvijek privlacila ta ilegalna strana, vremenom sam naucio sva pravila za gang. Prijavljujem se za lidera jer mislim da bih mogao da napravim ozbiljan gang jer imam puno stecenog iskustva. Kroz praksu sam naucio sve bitne stvari potrebne da bi jedan gang napredovao (Turfovi,eventi,grafiti...).

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Naravno da bih pokusao da poboljsam roleplay u svakom pogledu pocevsi od toga da ne bih primao bilo koga u organizaciju (nedovoljno zrele clanove zajednice koji ne mogu da shvate svrhu RP-a samim tim zele da pobjede u svakoj situaciji). Smatram da bih sa svojim poznavanjem RP-a i negovih pravila uspeo da procenim ko je dovoljno dobar za GANG. Samim tim bih uspjeo da uzdignem jednu snaznu organizaciju.Imam spremnih desetak ljudi koji bi bili aktivni, spremni i voljni da mi pomognu u razvijanju nase organizacijje u svakom smislu pa i u RP-u.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Mihailo
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona:
GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan:
10H svaki dan
5. Vaš Diskord: Kyle#5411
6. Vaše Ingame ime:
Fatom Mutni
7. Vaš ID: 15064

Dodatne Informacije

1. Lider za.
.Los Santos Vagos
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Pre nego sto pocnem, želim da poželim svim drugim aplikatorima sreću. Pa da krenemo.
Od početka karijere sam stalno išao u svaku organizaciju, jer sam hteo jako dobar RP sa drugima. Želim drugima da pružim zabavu i osmeh na njihovim licama. Moja prva organizacija je bila Vagos ili ti moja omiljena organizacija. Imam iskustva kao lider jer sam bio dosta puta admin i znam pravila kako i šta. Pre nego što sam počeo da igram grand, igrao sam na SAMPu sto je slično oko RP samo na san andreas, bio sam veci cin i uvek sam bio aktivan tamo. Na grandu sam bio u dosta organizacija veći čin. U prošlom mandatu sam bio Rank 11 ili ti odmah ispod CO-Leadera. Želim kao lider da stvorim RP kakav treba da bude i da se zabavimo svi zajedno. Moj cilj na celom serveru je da jedan put budem Lider neke organizacije. Oformio bih grupe koje bi svakodnevno radile u Vagos, a to su: Graffiteri i Turferi.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Grupe:
Kao što je navedeno biće dve grupe, a to su Graffiteri i Turferi.

Graffiteri ce biti dužni da farbaju grafite po ceo ghetto. S tim ako budu ofarbali sve grafite, dobiće bonuse.

Turferi će biti dužni da idu na teritorije koje će isključivo biti Ponedeljkom, sredom, petkom i nedeljom od 13:00 do 23:05 časova.
Aktivnost:
Aktivnost je najbitnija za celu organizaciju. U slučaju da treba da se ide na eventima, treba će nam aktivni članovi koji ispunjavaju dnevna naređenja.
Godine:
Godine nisu toliko važne. Može član da ima 10 ili 13 godina, samo da ne krši pravila organizacije i da ne pravi puno gluposti.
Skladište:
Skladište mora biti očuvano od strane većih činova, Co-Leadera i samog Leadera. U slučaju da igrač krade iz skladišta, biće prijavljen curatoru i biče rešen problem.

SREĆNO APLIKATORIMA!!!!
HVALA NA ČITANJU!!!!
 

Kiko Smith

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
292
Informacije
1. Vaše ime u RL Kiko
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 8h-10h
5. Vaš Diskord Pablo Alvarez#3840
6. Vaše Ingame ime Kiko Costello
7. Vaš ID 5168

Dodatne Informacije
1. Lider za...Vagos Gang
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav. -
Kiko Costello
 

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL: Niko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 4h
5. Vaš Diskord: Nikče#6398
6. Vaše Ingame ime: Dino Sauric
7. Vaš ID: 1416

Dodatne Informacije
1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Imam puno iskustva oko crime-a i htio bih pokusati u tome da budem leader neke organizacije
-imam dobru ekipu za roleplay i za turf
-Mislim da bih dobro vodio organizaciju i focus bi mi bio vise na roleplay

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također davao bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudima koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se korištenje ispravnih komanda u određenim situacijama, ako vidim da neko MG-a odma bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa sve igrače te bih tako igrači bili što aktivniji. Radio bi i smišljao nove talacke situacije i probao bih na zanimljiv i kreativan način pobijediti u tim duelima između kriminala i drzave. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko nebi mogao manipulirati sa nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji će bit poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Vagosima kao dobre RolePlayere, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rank koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svojim ponašanjem u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživimo u RP.
 

Maximus Grand

Player
Player
Joined
Sep 10, 2022
Messages
86
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:15 sati
5. Vaš Diskord: Call911GetIQ#9999
6. Vaše Ingame ime: Max AlCapone
7. Vaš ID:20984

Dodatne Informacije
1. Lider za... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1 Prva stvar: Upoznat sam sa principom rada drzavnih organizacija,i dugo vremena sam bio visoka pozicija te znam kako SAHP treba da funkcionise.

2 Druga stvar: Provodim dosta vremena u gradu,te sam zapazio greske koje su pravili pripadnici vladinih organizacija,pa samim tim mislim da bi mogao sa svojim prijasnjim iskustvom mogao te greske ispraviti.

3 Treca stvar: Prvenstveno moj cilj je da sopstveno znanje prenesem na svoje clanove i da steknu iskustvo i vestinu kako bi to znanje mogli primeniti u situacijama gde je to neizbezno.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Uveo bih sledece:

1 AirSuport(AirSuprot jedinica bi sluzila za izvidjanje nekih podrucija,transport kolega do nekih destinacija do kojih nije moguce stici vozilm.AirSuport kao jedinica bi saradjivala sa snajperskim timom na talackim situacijama)

2 Inspektorski tim( Inspektorski tim bi sluzio da suzbiju stopu kriminala,i da dodju do informacija sa kolegama iz FIB-a)

3 Tactical Team(Tactical Team bi sluzio kao podrska kolegama ako dodje do hitnih slucajeva.Tactical Team bi radio malo drugacije nego sto je to uobicajno,pod tim mislim da bi radili brzi i efikasniji posao,isto tako bi saradjivali sa AirSuport jedinicom)

4 Povecao bi saradjnu sa kolegama iz NG-a,pod tim mislim da bi radili zajednicke akcije,punktove,policijske casove...


5 Svake nedelje HC bi odrzavala treninge novim regrutima,i objasnjavali bi im kako se zaustavlja vozila,postavljanje barikadi,kako se upravlja sa PDA,kako se vezuju lica,kako se hapsi...


6 Takodje bi uveo nove kodove kao sto su:

10-11: Pljacka u toku

10-9 : Povredjen civil

10-21: Provera statusa

10-33: Potrebna podrska

10-35 : Situacija sa taocima

10-95: Transport osumnjicenog do zatvora

10-99: Situacija zavrsena
 
Last edited:

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
583
Informacije

1. Vaše ime u RL: Anđelko

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: do 8h

5. Vaš Diskord: Anđelko #0001

6. Vaše Ingame ime: Anđelko Madeyro

7. Vaš ID: 1034

Dodatne Informacije

1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Prije svega jer se vidim kao uspjesnog lidera koji moze izdržati dvomjesečni mandat kao lider Vagosa.

- Pokušat ću najbolje što mogu da uvedem aktivnost Vagosa u getu i da se svi ljepo zabavimo i dovedemo rp na drugi nivo.

- Poznajem dobro pravila servera, generalna, geto pravila i sve što je u vezi bande za koju se prijavljujem.

- Smatram da sam sposobna osoba da vodim ovu organizaciju i da su moje sposobnosti na vrlo visokom nivou.

-Imam spremljenu ekipu za sve poput ljude za grafite i zauzimanja turfova, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- U Vagose neću primati svakoga ko zatraži da bude nego onoga ko zaslužuje i zna se ponašati kao normalna osoba toxic strogo
zabranjen. Moraće da zna sva pravila servera i naravno sto se tiće geta, aktivnosti i samog iskustva u igranju.

- Podići sami roleplay na visok i drugi nivo.

- Podići aktivnost u getu, jer do sada smo mogli vidjeti da to nije bio slučaj i da je bio na niskom nivou.

- Uvesti zabavu sa drugim organizacijama da se svi lijepo provedemo i ne budemo toxicni.

Sretno ostalim kandidatima

Hvala na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom