Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Saitama Shimano

OG
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
117
1. Vaše ime u RL - Jovan Jovanovic
2. Vaše godine - 18
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-8h dnevno
5. Vaš Diskord - SaitamaShimano#2999
6. Vaše Ingame ime - Saitama Shimano
7. Vaš ID - 17274

1. Lider za...EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
1-Zelim da postanem lider ove organizacije zato sto sam upoznat sa svim stvarima u vezi ove organizacije.
2- U mom zivotu sam bio sve sto se moze postignuti bio sam HC svake organizacije smatram da bi ovo bio iskorak u mojoj karijeri.
3- Smatram da svojim imenom i poznavanjem mentaliteta nasih gradjana bio idealan za poziciju direktora EMS-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1- Poboljsao bih nacin i duzinu trajanja obuke regruta u EMS-u imali bi teorijski deo koji bi polagali regruti prvog dana nakon potpisivanja ugovora. Drugi deo obuke bi se izvrsavao na gumenim lutkama kako bi nasi regruti na delu pokazali ono sto su polozili u teorijskom delu njihove obuke.
2- Ems bi redovnije isao u posetu nasih kolega iz ostalih drzavnih organizacija kako bi im pruzili svaku medicinsku pomoc jer je zdravlje nasih kolega presudno da bi se suzbio kriminal u nasem gradu.
3- Ukoliko ja budem preuzeo ovu organizaciju na tekstualnom i glasovnom radiju ce iskljucivo biti kodovi jer profesionalnost je na prvom mestu.
4-Dosada u svakom mandatu pre postojali su cinovi pod imenom Urolog,Psihijatar,Pedijatar i oni nisu imali svrhu do sada ali kod mene to nebi bilo tako jer posto smo dobili novu bolnicu imamo dovoljno kancelarija mi bi te kancelarije rasporedili kako bi nasi gradjani ako imaju Uroloske ili bilo kakve druge probleme mogli da se jave kod doktora naravno sa uputom koji ce dobiti na salteru nase glavne bolnice.
5-Lab-tim bi svaki dan radio dostavu i pravljenje lekova najaktivniji clanovi ovog jako bitnog tima bi dobijali premije zbog svoje aktivnosti tako bi ih pospesili da tako i nastave.
 

Ognjen Kartel

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
201
1. Vaše ime u RL Ognjen
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4-7 sati
5. Vaš Diskord Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime Ognjen Kartell
7. Vaš ID 14088

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bolnicu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Izuzetno poznavanje RP i EMS pravila (bio sam admin)
Sirok krug prijatelja sto bi znacilo veliku aktivnost ove organizacije
Hteo bih da se oprobam u ulozi Direktora Bolnice, a razlog tome je to sto sam bio HC i 02 kod Leonarda gde smo vodili uspesan EMS(bio sam kod Borisa, Zeljka, Aldina, Leonarda)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao prvo ispravio bih greske poput Fear RP-a u getu, naucio bih sve nove bolnicare da cim cuju metak da beze od pucnjave, da sluzbenim automobilima se ne krecu ne dozvoljenim rutama (planine, jezera, reke, brda, i da se ne krecu prebrzo pescanim putevima)
Pravljenje lekova bi se organizovalo svaki dan, ukoliko nekoj state org ponestane lekova da EMS radnici odma zavrse i pomognu kolegama
Malo bih promenio prevozna sredstva ( naravno uz dogovor sa curatorom), jer smo imali razne slucajeve gde banditi ubijaju bolnicare, misleci da ih napada Bloods street gang.
Smanjio bih drasticno toxicnost na poslu jer takvim ljudima u EMS-u nije.
Aktivirao bih Sandy bolnicu jer se posle puno eventa igraci spawnaju u istoj!
Sektori bi bili podeljenji na :
Suspenzija 3 dana
Suspenzija 2 dana
Suspenzija 1 dan
Na Obuci
Pripravnik (ovaj cin dalje bira u koji sektor zeli ici)
Bolnica:
Pripravnik Bolnice

Regrut Bolnice
Mladji doktor

Doktor
Hitna pomoc:
Pripravnik Hitne pomoci
Regrut Hitne pomoći
Ambulanta
Pilot
[A]Šef Pilota

Lab-tim:
Pripravnik Laboratorije
Regrut Laboratorije
Laboratorijski tehničar
Hemičar

Civilno odeljenje:
Pripravnik Civilnog Odeljenja
Regrut Civilnog Odeljenja
Civilno odeljenje

High staff:
05|Šef Civilnog Odelenja
06|Šef Laboratorije
07|Šef Hitne pomoci
08|Šef Bolnice
09|Zdrastveni Inspektor

High command:
01|Direktor
02|Zamenik Direktora
03|Šef Osoblja
04|Šef provere rada

Ognjen Kartell
 
Last edited:

Tesla Sindicato

Player
Player
Joined
Aug 3, 2022
Messages
35
1. Vaše ime u RL Ognjen
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4-7 sati
5. Vaš Diskord Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime Ognjen Kartell
7. Vaš ID 14088

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bolnicu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Izuzetno poznavanje RP i EMS pravila (bio sam admin)
Sirok krug prijatelja sto bi znacilo veliku aktivnost ove organizacije
Hteo bih da se oprobam u ulozi Direktora Bolnice, a razlog tome je to sto sam bio HC i 02 kod Leonarda gde smo vodili uspesan EMS(bio sam kod Borisa, Zeljka, Aldina, Leonarda)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao prvo ispravio bih greske poput Fear RP-a u getu, naucio bih sve nove bolnicare da cim cuju metak da beze od pucnjave, da sluzbenim automobilima se ne krecu ne dozvoljenim rutama (planine, jezera, reke, brda, i da se ne krecu prebrzo pescanim putevima)
Pravljenje lekova bi se organizovalo svaki dan, ukoliko nekoj state org ponestane lekova da EMS radnici odma zavrse i pomognu kolegama
Malo bih promenio prevozna sredstva ( naravno uz dogovor sa curatorom), jer smo imali razne slucajeve gde banditi ubijaju bolnicare, misleci da ih napada Bloods street gang.
Smanjio bih drasticno toxicnost na poslu jer takvim ljudima u EMS-u nije.
Aktivirao bih Sandy bolnicu jer se posle puno eventa igraci spawnaju u istoj!
Sektori bi bili podeljenji na :
Suspenzija 3 dana
Suspenzija 2 dana
Suspenzija 1 dan
Na Obuci
Pripravnik (ovaj cin dalje bira u koji sektor zeli ici)
Bolnica:
Pripravnik Bolnice

Regrut Bolnice
Mladji doktor

Doktor
Hitna pomoc:
Pripravnik Hitne pomoci
Regrut Hitne pomoći
Ambulanta
Pilot
[A]Šef Pilota

Lab-tim:
Pripravnik Laboratorije
Regrut Laboratorije
Laboratorijski tehničar
Hemičar

Civilno odeljenje:
Pripravnik Civilnog Odeljenja
Regrut Civilnog Odeljenja
Civilno odeljenje

High staff:
05|Šef Civilnog Odelenja
06|Šef Laboratorije
07|Šef Hitne pomoci
08|Šef Bolnice
09|Zdrastveni Inspektor

High command:
01|Direktor
02|Zamenik Direktora
03|Šef Osoblja
04|Šef provere rada

Ognjen Kartell
NAJBOLJI LIDER IKADA!!!!
 

Dadoking842

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
29
1. Vaše ime u RL Ognjen
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4-7 sati
5. Vaš Diskord Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime Ognjen Kartell
7. Vaš ID 14088

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bolnicu
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Izuzetno poznavanje RP i EMS pravila (bio sam admin)
Sirok krug prijatelja sto bi znacilo veliku aktivnost ove organizacije
Hteo bih da se oprobam u ulozi Direktora Bolnice, a razlog tome je to sto sam bio HC i 02 kod Leonarda gde smo vodili uspesan EMS(bio sam kod Borisa, Zeljka, Aldina, Leonarda)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao prvo ispravio bih greske poput Fear RP-a u getu, naucio bih sve nove bolnicare da cim cuju metak da beze od pucnjave, da sluzbenim automobilima se ne krecu ne dozvoljenim rutama (planine, jezera, reke, brda, i da se ne krecu prebrzo pescanim putevima)
Pravljenje lekova bi se organizovalo svaki dan, ukoliko nekoj state org ponestane lekova da EMS radnici odma zavrse i pomognu kolegama
Malo bih promenio prevozna sredstva ( naravno uz dogovor sa curatorom), jer smo imali razne slucajeve gde banditi ubijaju bolnicare, misleci da ih napada Bloods street gang.
Smanjio bih drasticno toxicnost na poslu jer takvim ljudima u EMS-u nije.
Aktivirao bih Sandy bolnicu jer se posle puno eventa igraci spawnaju u istoj!
Sektori bi bili podeljenji na :
Suspenzija 3 dana
Suspenzija 2 dana
Suspenzija 1 dan
Na Obuci
Pripravnik (ovaj cin dalje bira u koji sektor zeli ici)
Bolnica:
Pripravnik Bolnice

Regrut Bolnice
Mladji doktor

Doktor
Hitna pomoc:
Pripravnik Hitne pomoci
Regrut Hitne pomoći
Ambulanta
Pilot
[A]Šef Pilota

Lab-tim:
Pripravnik Laboratorije
Regrut Laboratorije
Laboratorijski tehničar
Hemičar

Civilno odeljenje:
Pripravnik Civilnog Odeljenja
Regrut Civilnog Odeljenja
Civilno odeljenje

High staff:
05|Šef Civilnog Odelenja
06|Šef Laboratorije
07|Šef Hitne pomoci
08|Šef Bolnice
09|Zdrastveni Inspektor

High command:
01|Direktor
02|Zamenik Direktora
03|Šef Osoblja
04|Šef provere rada

Ognjen Kartell
Smatram da ovaj čovjek zaslužuje biti lider jer mi se čini da poznaje pravila dobro i bio je Admin.
 

Mile Obama

Player
Player
Joined
Oct 4, 2022
Messages
5
1. Vaše ime u RL: Robert
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Rifko#5742
6. Vaše Ingame ime: Mile Obama
7. Vaš ID: 4633

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Zelim pokusat nesto novo, 2 meseca sam proveo u EMS i dobro se snalazio, bio sam Sef odeljenja i upoznat sa nekim vidom liderstva, znam kako sve funkcionise i ne bi bilo problema da se snadjem u samom vrhu
2)Vezansot za EMS-Za ova 2 meseca glupo bi bilo da kazem da mi nije stalo za EMS, davao sam sve od sebe i trudio da drugima pomognem i priblizim bolnicu sto vise
3)Uveo bi promene u vidu maski, zaposljavanja, komunikacije, rp-a, aktivnosti, treninranja novih clanova, nagradjivanja,...

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-koriscenje soba na spratovima koje su i zamisljenje za RP
-kaznjavanje svakog ko unistava i smanjuje nivo RP-a
-dobar trening gde bi se detaljno objasnilo kako treba RolePlay-ati kako ne bi bilo nejasnoca ili da neko dodje u situaciju gde ne zna sta uraditi

-ucestvojvanje u talackim situacijama gde bolnicari mogu imati dobru rp ulogu
-komunikacija sa drugim organizacijama i sirenje rp-a sa njima
 

Dervo Lepic

Player
Player
Joined
Nov 10, 2022
Messages
137
acije naravno tu bi promenio i cinove i plate ubacio bi smene da bi svako imao svoje vreme za posao i za grad
 
Last edited:

Marijaa

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
14
Informacije
1. Vaše ime: Miloš
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: 𝓟𝓻𝓲𝓷𝓬𝓮𝓼𝓼#3524
6. Vaše Ingame ime: Marija Mitrovic
7. Vaš ID: 4856


Dodatne Informacije
1. Lider za...EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
- 2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 6 mjeseca svog igranja, te sam bio clan [LSPD,GOV, FIB, NG,EMS] organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti EMS.
-
2.2Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa EMS-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o pripadniku EMS-a. Tek sada vidim da je vreme da od pripadnika EMS-a pređem na Direktora EMS-a. Počeo sam od početka,
kao recruit, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni pripadnik EMS-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

EMS bi kod mene imao vise sektora, svaki sektor bi imao svoju odredjenu obavezu, najvazniji sektor je Lab-team koji bi dostavljao lekove drzavnim organizacijama. Svaka bolnica bi imala barem jednog radnika nebitno da li je to Sandy ili Glavna, posle evenata, kada bi se napravila guzva bi stajala po 2 coveka kako bi se odrzala ravnoteza u bolnici, i kako se ne bi stvarala velika guzva.

Naravno trudio bih se da se manje krse pravila kao sto su PG, FearRP koja se najcesce krse u EMS-u. Ems bi imao poseban sektor koji bi radio obuke studentime medicine, radio regrutacije itd i vrsio neku vrstu kontrole nad zaposlenima na intervencijama.

Svaki put kada neko krene na intervencije morace da to prijavi na radiju u odredjenom formatu. Za pocetak kao studenti medicine ici ce po dvoje na intervencije i to u pratnji nekog od nadredjenih pa bi po zavrsetku obuke mogli da predju u sektor Hitne pomoci i samostalno obavljali tu funkciju.

Lab-tim bi se trudio da u bolnici u svakom trenutku bude oko 10k lekova, a u lab skladistu preko 25k. Kako bi se odrazavalo stanje lekova cesto bi se radile lab akcije posle kojih ce zaposleni dobijati zasluzene bonuse.

Struktura:

Hitna pomoc:


1- Pripravnik
2- Student hitne pomoci
3- Tehnicar hitne pomoci
4- Stariji tehnicar hitne pomoci
5- Pilot


Bolnicko odeljenje:

1- Doktor na obuci
2- Mladji Doktor
3- Stariji Doktor
4- Medicinski tehnicar
5- Farmaceut
6- Psihijatar
7-Sef Pilota

Lab-tim:

1- Student laboratorije
2- Laboratorijski tehnicar
3- Hemicar

Civilno odeljenje:

1- Student civilnog odeljenja
2- Civilno odeljenje
3- Trener

High Staff:

[08] - Sef hitne pomoci
[07] - Sef bolnice
[06] - Sef laboratorije
[05] - Sef civilnog odeljenja

Vrhovna komanda:

[04] - Supervizor
[03] - Asistent direktora
[02] - Zamenik direktora
[01] - Direktor

RADIO KODOVI

Takodje ovo su kodovi koji bi bolicari koristili
10-1 Sve jedenice dolaze u HQ(parking glavne bolnice)
10-2 Negativno/Odbijeno
10-3 Tisina na radio- Prekin svake vrste komunikacije na radiu tom trenutku
10-4 Potvrdjeno/Pozitivno/primljeno
10-5 ponoviti zadnji prenos
10-6 zanemariti zadnji prenos
10-7 Odjava duznosti
10-8 Prijava duznosti
10-10- Pucnjava

Code A- Pad igre
Code B- Pauziran RP, situacija administratora
Code 1- Upaliti radio
Code 2- Upaliti rotacije(bez zvuka)
Code 3-Upaliti rotacije(sa zvukom)

Hvala na izdvojenom vremenu da procitate moju prijavu
 
Last edited:

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h vikendom 10+
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic 705#0379
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevicc
7. Vaš ID: 705

Dodatne Informacije

1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1. Želim da budem lider zbog svoje želje da razvijem hard RP na ovom serveru.
2.2. Želim da postenem lider zato što već imam iskustva u ovoj kao i ostalim org i znam kako biti lider.
2.3. Želim da budem lider iz razloga što sam dobro upoznat sa svim stvarima i IC dogadjajima na serveru sa cimem bih pravio sto vise eventova gdje bi se ljudi zabavili.
2.4 Želim da budem lider iz razloga što bih uveo dosta stroge kriterijume za ulaz u org.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1. Moj prvi savjet je taj da bi se sto cesce trebali praviti eventi kao sto su CarShow, TalentShow kao i mnogi drugi IC eventi u kojima bi se ljudi zabavili.
3.2. Cesto bih stavljao sretne sate gdje bi cijena oglasa bila jako niska.
3.3. Imao bih specijalne odjele gdje bi svako znao svoj posao, a to su:
  • Intervjuisanje lidera i uticajnih osoba u gradu
  • Podcast
  • Snimanje reportaža za CityNews
  • Žiri
3.4. Izdavao bih radnicima sjajne bonuse zbog daljeg podsticaja za rad.
3.5. Pokušao bih da što više da uputim ljude u pravi PR.


ŽELIM SRECU SVIM KANDITATIMA
 

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h dnevno
5. Vaš Diskord: Ezy#9831
6. Vaše Ingame ime: Strahinja Shakur
7. Vaš ID: 20025

Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1 Zelim postati lidera over organizacije iz razloga jer radim u toj istoj organizaciji, upoznat Sam sa svim pravilima I pravilima pisanja oglasa.
2.2 Kao lider organizacije trudio bih se imati sto bolji tim za ispitivanje kako bih ulazili samo oni koji su dostojni I koji nece napraviti nikakvu gresku I pritom bih sansa za warnove bila manja.
2.3 Trudio bih se uvek za organizaciji I uvek bi mi bila na prvom mestu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1 Poboljsao bih roleplay tako sto bih sa clanovima odrzavao sastanke na kojima bih se dogovarali o sto boljem i uspesnijem buducem radu.
3.2 Poboljsali bih roleplay tako sto bih komunikacoja bila bolja of strane zaposlenika u organizacije, ne bih bilo toksicnosti I bilo kakvih nedozvoljenih radnji,

Hvala na citanju i srecno svim kandidatima zeli vam Strahinja Shakur.
 

Gerrito Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
1,249
Informacije
1. Vaše ime u RL - Matej Krstevski
2. Vaše godine - 24
3. Vremenska zona - GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan - 5+h zavisno.
5. Vaš Diskord - matejko#4950
6. Vaše Ingame ime - Gerrito Malchiny
7. Vaš ID - 1255

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Zelim postati lider ove fakcije iz razloga zato sto imam prethodno iskustvo kad je u pitanju EMS Roleplay i sam siguran u sebe da mogu da izmenadziram i dovedem ovu fakciju na dobro nivo. Imam plan koji bi hteo da realizizram i da jos vise ukljucim EMS u sto vise desavanja na serveru. Zelim da budem lider EMS organizacije zato sto ova organizacija ima pregolem potencijal koji treba da se iskoristi a ja sam siguran u sebe i znam da to mogu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Moj savet za pocetak bi bio malo veci trening na zaposljene odnosno potrudicu se da zaposljeni sto vise imaju interakciju odnosno RP situaciju sa ostalim igracima kako bi im bilo interesantnije. Za pocetak bi podelio bolnicu u nekoliko odela i zaposlicu ljudi koji su sposobni, imaju lidersku sposobnost, samoinicijativnost da vode odel. Poseban akcenat ce da bude na clanovima koji budu novi primani odnosno potrudicu se da svako dobije obuku i sta god da mu nije jasno ima ko da mu razjasni. Probacu da ovo sto se do sad desavalo odnosno ovo sto NIJE BIO SVAKI POZIV PRIHVATEN probacu da ispravim odnosno probacu da napravim strategiju za nagradu na aktivne clanove kako bi posao bio sto bolje zavrsen. EMS naravno ima mogucnost za mnogu vecu interakciju sa drugim organizacijama na serveru tako cu i ja probati da sto vise kontaktiram druge organizacije i zajedno pravimo neke RolePlay aktivnosti kako bi nasim clanovima bilo interesantno vreme provedeno u igru. Imam mnogo toga sto da pricam, nadam se da cu biti izabran za razgovor gde cu detaljnije da sve objasnim. Hvala
 

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aksentije
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h
5. Vaš Diskord: AKSO#1891
6. Vaše Ingame ime: Akso Pranje
7. Vaš ID: 21014

Dodatne Informacije

1. Lider za... EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?


Zelim postati lider ove posebne organizacije, zato sto je to organizacija koju poznajem u najamanje detalje, prosao sam sve u ems-u od studenta medicine do vrhovne komande, bila mi je jedna od prvih organizacija i znam kako ona funkcionise. Svoje iskustvo sam stekao najpre kod lidera Nikole i Aldina Verstappena i kasnije kod Zeljka Elkhabiba i Leonarda Bregane. Odgovoran sam i trudio bih se da EMS podignem na najvisi moguci nivo, sto bih sa svojim znanjem i mogucnostima mogao da izvedem.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


EMS bi sastojao od vise razilicitih sektora, svaki sektor bi imao svoje zaduzenje i obaveze. U mom EMS-u najelitniji sektor bi bio Lab-team koji bi se sastojao od ljudi posebno obucenih za proizvodnju i prevoz lekova. Prevoz lekova do Drzavnih organizacija bi se odrzavao zajedno sa patrolama LSPD, NG, SAHP, FIB do same baze/stanice u drzavnim org bi se odrzavala cifra od 3k do 4k lekova.

U bolnici nikad ne bi bilo manje od 10k lekova dok u skladistu ne bi bilo ispod 25k, Lab-team kao najmanje placeni sektor ce dobijati velike bonuse nakon svake odradjene akcije.

Forsirao bih upotrebu /me/do/try komandi radi poboljsanja rp-a.

Trudio bih se da smanjim krsenje pravila koja se cesto krse u EMS-u kao sto su PG, MG i FearRP.

Odrzavali bi se treninzi dravnim organizacijama npr. kako koristiti komplet prve pomoci, koliko tableta treba uzeti, kako efektivno koristiti adrenalin itd. te treninge bi odrzavo Special Trainer.

Takodje bi se redovno odrzavale Zdravstvene inspekcije drzavnih org. koje bi odradjivao Helth Inspection sektor.

Odrzavali bi se skupovi/eventi na kojima bi se gradjanima detaljno objasnjavalo kako se koristi kompleti prve pomoci kako pozvati hitnu pomoc itd.

Struktura:

Paramedic Department:

1- Student Paramedic
2- Paramedic Tehnician
3- Senior Paramedic Tehnician
4- Pilot
5- [A] Head Pilot

Hospital Department:

1- Nurse
2- Medical Student
3- Medical Tehnician
4- Senior Doctor
5- Pharmacist
6- Psychiatrist

Health Inspection
Department:

1- Student Health Inspector
2- Heath Inspector
3- Senior Health Inspector

Lab-team:

1- Student Lab Technician
2- Lab Technician
3- Senior lab Technician

Civilian Department:

1- Student Civilian Department
2- Civilian Department
3- Special Trainer

High Staff:

[09] - Head of Health Inspection
[08] - Head of Paramedic Department
[07] - Head of Hospital
[06] - Head of Civilian Department
[05] - Chief of Lab

High Command:

[04] - Chief of Staff
[03] - Assistant Director
[02] - Deputy Director
[01] - Director
 

Ilce Loco

Player
Player
Joined
Oct 22, 2022
Messages
13
Informacije

1. Vaše ime u RL: Ilija

2. Vaše godine (OOC): 15

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h

5. Vaš Diskord: Ilce#5375

6. Vaše Ingame ime: Ilce Brutal

7. Vaš ID: 25544

Dodatne Informacije
1. Lider za EMS (Emergency Metical Services)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Pocetkom igranja na Grand Role Play srpskom serveru jeste bila moja zelja za drzavnim organizacijama,bio sma u svim drzavnim organizaijama i znam kako stvari idu i u njima stekao veliko iskustvo.

2.2 Prosao sam kroz 2 mandata u EMS-u i unjima gledao kako lideri vode EMS i dobro su funkcijonisali.EMS je bila moja zadnja organizacija u kojoj sam bio High Comand.Bio sam u svim sektorima u EMS-u i znam kako se rade stvari u njima.

2.3 Zbog mog velikog iskustva u vodjenju velikih organizacija moci cu toksicnost u EMS-u da smanjim na minimum

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Raditi ce mo ceste dostve lekova za sve drzavne organizacije i trudit ce mo se da to dostavimo u sto brzem i velikim koliinama dostavimo.

3.2 Raditi ce mo ceste provjere zdravsta u svim drzavnim organizacijama u sto brzem periodu da bih kolege mogle da nastave sa poslom.

3.2 Raditi e mo i ceste regrutaija da bih imali doktora da stoje na salteru u Sandy i Glavnoj bolnici,

3.3 Bolnice nikada nece biti prazne,vazda ce stajati po jedan doktor da bih ljecio i prodavao tablete judima.

3.4 Imati ce mo iskusne bolnicare i oni ce u sto brzem periodu pomoci ljudima koji su onesvesceni.

3.5 Imati ce mo Air Suport koji ce nam sluziti ako se osoba onesjesti na brdu ili dalje od grada air suport ce brzo odreagovati i doi i pomoci osobi.

3.6 Na mjestu high rank i na high comand cce samo imati tu pozicciju odgovorni ljudi.
 

Ivan Wilson

Player
Player
Joined
Jun 30, 2022
Messages
113
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: od 8 do 12 sati
5. Vaš Diskord: Ivan Loco#7681
6. Vaše Ingame ime: Ivan Loco
7. Vaš ID: 18846

Dodatne Informacije
1. Lider za EMS


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
Proveo sam dosta vremena u EMS skoro da ga smatram i domom,imam jako puno iskustva sa ljudima i EMS-om.

- Imam sjajan tim iza sebe koji bi me podrzao i pomogao u vodje organizaciju. Spremni su pomoći i pomagati ljudima kojima je potrebna pomoć.

- Osobno bi se pobrinuo sa svojim kolegama da sve osobe u ovom gradu koji izraze zelju da se zaposle da svako od njih dobije priliku.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Osigurati ću da zaposlenik EMS-a dobe najbolju obuko i da sve nauce o bolnici i da jednog dana i oni sami uzmu ogranizaciju.

-Također cesto bi radio provjeru zdravlja drugih organizacija kako bi odradili dobar i zabavan RP i također bi uz pomoć toga pomogli kolegama.

-. Osobno bi poticao timski rad i fokusirao bi se da ne bude svađa i nesporazuma,također bi poradio sa kolegama na pristojnom sporazumjevanju sa pacjentima naše bolnice.

-Potruditi i pobrinuti ću se da svaki pripadnik moje organizacije bude dobro OC ispitan kako nebi došlo do kršenja pravila.



Struktura:

- High Command
Direktor - 30 rank
Zamjenik Direktor - 29 rank
Head of department - 28 rank
EMS Supervizor - 27 rank
Sef civilnog odeljenja - 26 rank
Head of ambulance(vodja hitne) - 25 rank
Head of Air - 24
Glavni labaratoriski tehnicar-23 rank
Zamenik labaratoriskog tehnicara - 22 rank

-Clanovi glavne Bolnice
Insprektor zdravlja 21 rank
Glavni Hemicar - 20 rank
Zamenik glavnog hemicara- 19 rank
Specijalista - 18 rank
Pripadnik civilnog odelenja - 17 rank
Pomocnik civilnog odelenja- 16 rank
Farmaceut - 15 rank
Psihijatar - 14 rank
Glavni Doktor - 13 rank
Stariji doktor 12 rank
Mladji doktor 11 rank

- Clanovi Hitne pomoci
Stariji pilot - 10 rank
Mladji pilot - 9 rank
Hitna pomoc III - 8 rank
Hitna pomoc II - 7 rank
Hitna pomoc I - 6 rank
Tehnicar - 5 rank
Pripravnik - 4 rank
Praktikant 3 rank
obuka 2 rank
Suspendirani 1rank

4.Također poticao bi svoje zaposlenike na korištenje kodova,ovo su neki od njih:

10-1 Sve jedenice dolaze na Parking glavne bolnice
10-2 Negativno/Odbijeno
10-3 Tišina na radio- Prekid svake vrste komunikacije na radiju tom trenutku
10-4 Potvrđeno/Pozitivno/primljeno
10-5 ponoviti zadnji prenos
10-6 zanemariti zadnji prenos
10-7 Odjava duznosti
10-8 Prijava duznosti
10-10- Pucnjava

Code A- Pad igre
Code B- Pauziran RP, situacija administratora
Code 1- pranje vozila
Code 2-Zahtjev da sve jedinice upale radio


5.I na kraju ovo su Kodna imena koja bi se koristila za brzu komikaciju
01- EMS Direktor
02- EMS Deputy Direktor
03- Head of department
04- EMS Supervizor
05- Glavni labaratoricki tehnicar
06- Head of Air
07- Head of abulance(vodja hitne)
08- Sef civilnog odelenja
 
Last edited:

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
430
Iformacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5+h
5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime:Andrej Wbear
7. Vaš ID:12855

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1)Bio sam dosta puta u ovoj organizaciji i mislim da bih je dobro vodio.
2)U dosta sam mandata uvideo neke greske koje ja mislim da mogu da popravim i da EMS bude jedna od najboljih organizacija.
3)Imam vec dobro opremljen tim ljudi koji su radili pre i znaju jako dobro da prave pricu. Takodje imam jako razvijenu komunikaciju sa ostalim ljudima i mislim da bi dobro saradjivali.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Veca aktivnost u celokupnoj organizaciji.
Da EMS ima vise zaposlenih da ljudi nebi cekali dugo ( da ne iskrvare ) .
Koristio bih kodove za lakse znalazenje na radiu.
Postavio bih vese klipova u kojima bi bilo detaljno objasnjena obuka i sta tako pored isnstruktora obuke da novi mogu i sami da procitaju.
Napravio bih sobu izvestaj o radu da se to popunjava i na osnovu toga bi delio unapredjenja.
Uveo bi i jednom nedeljno kurs prve pomoci na kojima bi prisustvovali clanovi drugih drzavnih organizacija.




High Command:

30. [01]Direktor
29. [02]Zamenik Direktora
28. [03]Šef Osoblja
27. [04]Supervizor

High Staff:

26. [05]Šef Civilnog Odjela
25. [06]Šef Laboratorije
24.[07]Šef Bolnice
23. [08]Šef Hitne pomoci
22. [09]Zdrastveni Inspektor
21. [A]Šef Pilota


20. Psihijatar
19.Mentor Zdravstva
18. Stariji Doktor
17. Pilot
16. Hemicar
15. Civilno Odeljenje
14. Mladji Doktor
13. Doktor Na Obuci
12. Regrut Civilnog Odeljenja
11. Regrut Laboratorije
10. Regrut Hitne Pomoci
9. Regrut Bolnice
8. Student Civilnog Odeljenja
7. Student Laboratorije
6. Student Bolnice
5. Student Hitne Pomoci
4. Pripravnik
3. Suspenzija 1 dan
2. Suspenzija 2 dana
1. Suspenzija 3 dana
 

Miloje

Player
Player
Joined
Sep 24, 2022
Messages
60
Informacije
1. Vaše ime u RL:Milorad
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6
5. Vaš Diskord:AlphaLion#4319
6. Vaše Ingame ime:Miloje Gotti
7. Vaš ID:17306

Dodatne Informacije
1. Lider za...Ems
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1)Prvi razlog zato što sam bio u ovoj organizaciji 2 meseca kod Leonardo Bregana i Miljan Kralj kao high staff (Šef pilota i Zdravstveni inspektor),poznajem RolePlay pravila takođe sam bio dosta aktivan, ako bih bio primljen imam spremnu high commandu koja poznaje sva RolePlay pravila.Bio sam i u drugim drzavnim koje su LSPD Cin(PO1),SAHP Cin(sherif junior),NG Cin(Veteran VP)
2.2)Drugi razlog je da bih poboljšao radnu aktivnost i lijekovi će se dostavljatu u svaku organizaciju 2-3 puta nedeljno, i zaposleni neće smeti da idu na porodične događaje, ako saznam da neko išao na neki događaj odmah bi dao otkaz iz razloga jer ide na naše kolege iz drugih državnih organizacija, obavezno bih naučio nove radne kolege korištenjem me/do/try komandama i jako bitno pravilo za bolničara Fear RolePlay jer sam primetio da dosta bolničara ne poznaje te jako bitne stvari i napominjem svaka bolnica (Glavna i Sandy) će uvijek imati zaposlene bez obzira dal to bio neki događaj ili ne jer sam primjetio kad sam bio unutar a nije bio neki bitan događan unutar bolnice je bio potreban jedan radnik i definitivno bih aktivirao intervencije.
2.3)Promenio bih malo činove tačnije dodao bih nove (šef pilota)-razlog jer sam primetio da treba obuka za pilote odnosno ljude koji će raditi hitne pozive preko 4km, (psihijatar)-razlog jer je ljudima potrebno psihijatrijsko savjetovanje, (plastični hirurg) razlog jer građani Los Santosa traže plastičnu operacije.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Definitino bih promenio neka vozila za high command i high staff (to bih se lepo dogovorio sa curatorima) i barem dva ili tri puta nedeljno bih provjeravao bolničare da li znaju koristiti me/do/try komande da vidim da li su zapamtili korištenje navedenih komandi.

Činovi:
30. Direktor
29. Zamenik Direktora
28. Šef Osoblja
27.Šef provere rada
26. Šef Civilnog Odjela
25. Šef Laboratorije
24. Šef Hitne pomoci
23. Šef Bolnice
22. Zdrastveni Inspektor
21. Šef Pilota
20.Pilot
19.Civilno odelenje
18. Ambulanta
17.Plastični hirurg
16.Prihijatar
15. Doktor
14. Mladji doktor
13. Regrut Civilnog Odjela
12. Regrut Laboratorije
11. Regrut Hitne pomoći
10. Regrut Bolnice
9. Pripravnik Civilnog Odjela
8. Pripravnik Laboratorije
7. Pripravnik Hitne pomoci
6. Pripravnik Bolnice
5. Pripravnik
4. Na Obuci
3. Suspenzija 1 dan
2. Suspenzija 2 dana
1. Suspenzija 3 dana Srecno svim kandidatima.
 

Filip Panic

Player
Player
Joined
Aug 31, 2022
Messages
26
1. Vaše ime u RL - Filip Funduk
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-8h dnevno
5. Vaš Diskord - HaypEX#6984
6. Vaše Ingame ime - Filip Panic
7. Vaš ID - 15273

Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
2.1. Želim da budem lider zbog svoje želje da razvijem RP na ovom serveru.
2.2. Želim da postenem lider zato što sam već član organizacije i upoznat sam sa pravilima, smatram da bi mogao da je vodim.
2.3. Želim da budem lider iz razloga što sam dobro upoznat sa svim stvarima i IC dogadjajima na serveru sa čime bih pravio sto vise eventova gde bi ljudi mogli da se okupe i druže.
2.4 Želim da budem lider iz razloga što bih uveo dosta stroge kriterijume za ulaz u org.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
3.1. Moj prvi savjet je taj da bi se sto cesce trebali praviti eventi kao sto su CarShow, TalentShow kao i mnogi drugi IC eventi u kojima bi se ljudi zabavili.
3.2. Cesto bih stavljao niže cene tako da i zaposleni mogu da zarade, a i da igračima nebude skupo.
3.3. Imao bih specijalne odseke gdje bi svako znao svoj posao, a to su:
  • Intervjuisanje lidera i uticajnih osoba u gradu
  • Podcast
  • Snimanje reportaža za CityNews
  • Žiri
3.4. Izdavao bih radnicima česte bonuse zbog daljeg podsticaja za rad.
3.5. Pokušao bih da što više da vodim red u organizaciji tako da ljudi postuju RP.
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Informacije:
1. Vaše ime u RL:
Mišo
2. Vaše godine: 27
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Discord: Desanta#1802
6. Vaše Ingame ime: Michael Desanta
7. Vaš ID: 7535

Dodatne informacije:
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
Puno volim posao u LifeInvaderu i smatram da je jedan od važnijih na serveru. Radio sam dosta vremena u organizaciji LifeInvader i znam sva pravila oglasa itd. Smatram da je jako bitna organizacija zato što jako puno ljudi žele da prodaju odnosno kupe stvari a najlakši i najbolji način za to su oglasi LifeInvader. Imam dosta iskustva i smatram da bih bio dobar lider.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.

Ne bih tolerirao greške kao na primjer traženje lidera i admina. U koliko bi dobili neko čudno ime u redakciju provjerio bih sa adminom da li taj čovijek uopste postoji. Dešavalo se par puta i vređanje preko oglasa, to isto ne bih tolerirao. Potrudio bih se da se oglasi rade što redovnije i pravilnije. Volio bih da pravim evente kao što su fashion show i talent show. Bio bih dobar prema svim članovima i redovno bih davao bonuse aktivnim radnicima. Potrudio bih se da svako poštuje svakoga da nema vređanja. Ne bih primao baš svakoga u organizaciju zato sto smatram da ovaj posao nije za svakog i mora da se zna neki red dok se pišu oglasi zato što prije svega cijeli server to vidi i to je ogledalo organizacije. Potrudio bih se da redakcija nije nikad puna i da svi zaposleni poštuju pravila oglasa. Uzeo bih u obzir sve žalbe i preporuke na discord serveru i potrudio bih se da se greške što majne dešavaju.
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeanss
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije. Bio sam vec lider crime organizacije (BLOODS) i vjerujem a i mnogi znaju da sam kao lider bio veoma uspjesan ali nazalost desila se nezgoda i sve je propalo, pa to iskustvo zelim prenijeti i na ovu organizaciju te ponovo pokusati i pametnije razmisljati.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U dosta drugih organizacija sam bi zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona !!!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom