Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Clowny Henyy

Player
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9h
5. Vaš Diskord: Clownyy#8738
6. Vaše Ingame ime: Clowny Yeager
7. Vaš ID 923



Dodatne Informacije

1. Lider za... Ballas Gang


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



Zelim biti lider ove organizacije zbog toga sto sam vec jako dugo u RP-u, a narocito u u bandama u kojima sam proveo zapravo ceo svoj RP zivot i smatram da imam iskustva u vodjenju i dobar sam takticar. Takodje, dobar sam u motivisanju u pokretanju ljudi, tako da verujem da ce clanovi biti aktivni, efektivni i efikasni, i vec imam izradjenu viziju za nove igrace o vezi njihove obuke za postanak sto boljeg clana bande. Moram naglasiti i da temeljno poznajem pravila, kao i da imam strpljenja da svakog clana za greske opomenem, i naravno, ispravim.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


Prvo sto bih uveo je stroze ispitivanje pravila, tj. trazio bih od igraca da znaju pravila i na primerima, a ne samo da nauce definicije kojima ne razumeju znacenje, jer mislim da od toga krecu prvi failovi u RolePlay-u. Poseban akcenat bih stavio na MG jer, po mom misljenju MG dosta kvari pravi RolePlay. S obzirom da vec imam ljude kojima mogu da verujem, zelim da podelim gang na vise timova kako bi bili uspesniji i imali bolju organizaciju. Svaki tim bi imao svoj fokus, namenu, cilj i coveka (jednog od Co-leadera) koji je zaduzen za njega. Time bi se svakom clanu posvetilo vise vremena i paznje nakon cega bismo mogli tacnije da svakom clanu damo ulogu u kojoj je dobar. Trazio bih da se sve RP-a i da navikavamo igrace na pravi RP. Bio bih jako strog sto se tice medjusobnog vredjanja izmedju igraca, sve incidente bih prvo pokusao resiti izmedju ucesnika vredjanja, trazio bih POV sto se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije, jer necu tolerisati toksicnot i zelim da moji clanovi steknu osecaj da smo tu jedni za druge.Mislim da vecina ljudi ne zna kako izgledaju pravi gengsteri i kako se oni ponasaju, zato bih kroz moj RolePlay
sve igrace nove i starije uveo u zivot jednog gengstera iz Hood-a te njegov zivot u njemu.

Rankovi:

1.Suspend
2. L.B. - Little Balla
3. L.Y.B. - Little Young Balla
4. Y.B. - Young Balla
5. O.Y.B. - Original Young Balla
6. G.B. - Graffiti Balla
7. O.G.B. - Original Graffiti Balla
8. B. - Balla
9. T.B. - Turf Balla
10. O.B. - Original Balla
11. O.O.B. - Double O.B.
12. O.O.O.B. - Triple O.B.
13. B.B. - Big Balla






 

Aleksa Ribic

Player
Player
Joined
Dec 3, 2022
Messages
18
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Discord: aleksa#7628
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Ribic
7. Vaš ID: 837

Dodatne informacije:

1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):
Zato sto imam zelju da radim kao novinar, imam dobru ekipu i dobre ideje za intervju sa igracima.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizacije.

Bila bih striktna pravila oko rada, svako bi imao svoj odmor tokom dana za ostale aktivnosti.
Raspodelio bih ekipu terensku, ekipu za oglase, ekipu za editovanje intervjua i stalno bi se menjale ekipe.
Delio bih bonuse.
Odrzavao sastanke aktivno.
Forsirao bih da svako nauci editovanje intervuja.
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
603
Informacije
1. Vaše ime u RL Amir
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12H
5. Vaš Diskord ammirshotta#1658
6. Vaše Ingame ime Ammir Youkai
7. Vaš ID 18671

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Na ovom serveru sam malo manje od godine, znam kako sve funkcionise i znam sva moguca pravila. Bio sam u svakoj org. , svaku vrstu RP situacije sam doziveo. Mislim da bih bio odlican leader jer sam vec 3 puta bio zamenik lidera u gangovima i spreman sam da predjem da veci nivo i postanem leader. Znam da je moja proslost ispunjena mnogim kaznama , ali ja ne gledam iza vec napred.
2.2 Dodao bih team za graffite i stalno bi imali maximalni profit od istih.
2.3 Dodao bih team za turf i od toga bi isto profitirali na nivou organizacije.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Verujem da jedan organizacija moze uticati na kolicinu dobrog RP na celom serveru i takvu organizaciju bih ja vodio. Svaki dan bi bilo minimalno po 1 talacka,1 FZ raid i 1 gunstore.
 

Cvele Brutal

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
25
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Cvele#6018
6. Vaše Ingame ime: Cvele Brutal
7. Vaš ID: 20099

Dodatne Informacije:

1. Lider za: Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam zamenik lidera u bandama vise puta i samim tim imam iskustva u vođenju
- Ne zelim toksicnost, tako da smatram da se sve moze resiti bez foruma i glupih zalbi samo kako bi se nekom nabio warn
- Poznajem dobro sva pravila u vezi bandi kako generalna tako i geto pravila.
- Imam vec spremne ljude, to su ljudi sa iskustvom za koje mogu garantovati da nece krsiti pravila
- Imam spremnu turf ekipu, ekipu za grafite, kao i za sve ostale aktivnosti poput tajne radnje, pomorske bitke, podmornice....

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila.
- Trudio bih se da podignem RP na visi nivo. Ne bih zbog turfova zapostavljao ostale akcije poput: robanja, talackih, pljackanja gs i prodavnica.
- Nastojao bih da svi moji clanovi bas kao i ja ne krse pravila.
- Ne volim MG tako da bih forsirao da svi clanovi koriste radio od organizacije
- Odrzavao bih redovne sastanke sa clanovima na kojima bi resavali sve probleme unutar organizacije (naravno ukoliko ih uopste bude) i na kojima bi svi clanovi bili u mogucnosti da daju svoje misljenje ili neki savet.
 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
1. Vaše ime u RL: Miodrag
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1 4. Prosječna aktivnost na dan : 6,7
5. Vaš discord: Comi Zdravkovic#9276
6. Vaše Ingame ime: Sergio Sosa
7. Vaš ID: 659



Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )

- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.

- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.

- Imam dosta prijatelja koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prodju kroz razne turfove i pljacke i sve sto zivot u getu donosi.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- U Ballase necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.

- Podici rp na visok nivo.

- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.

- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande

- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.

 

LeonaWaynee

Player
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
6
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Arman
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6 h
5. Vaš Discord: !_!#9999
6. Vaše ime u igri: Leona Wayne
7. Vaš ID: 15809
Dodatne informacije
1.Lider za:
The Families
2.Zašto želite postati lider ove posebne organizacije?
Želim postati lider ove organizacije jer sam dugi period bila u kriminalnim organizacijama,u kojim sam u više navrata bila veći čin. Najvažniji mi je roleplay sa gangom te zbog toga mislim da bi bila dobar leader. U svakoj od krimninalnih organizacija u kojim sam bila(a bila sam u svim)maksimalno sam se trudila,te je to imalo svoj učinak,odnosno moju žrtvovanost prema organizaciji su uvidjeli leaderi bandi koji su me zbog toga i promovisali u veće činove,te se ta požrtvovanost ne bi smanjla,odnosno povećala bi se kako bih bandu mogla odvesti ka uspjehu.
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
-Pa prije svega ispitivanje za ulazak u organizaciju bilo bi teze i kao sto sam rekla ne bi se svakom pustilo da se pridruzi ovoj organizaciji
-Imala bi svoj teren tim i grafitima koji bi bio sastavljen od ljudi kojima vjerujem da su dobri u tome što rade,manje bi bilo MG-a i ostala pravila koja se krše u Ghetu
-FZ raid bi bio cesci takoder GunStore i ostale akcije sa policijom,takoder u Ghetu bi poboljšao RolePlay,svaki igrac bi dobio prvi glas i uvijek bi ih slusao makar bio šašav prijedlog.Šale bi uvijek bio ali kada je dosta onda je dosta.I za kraj željela bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP-u.
Rankovi:
1. Suspended
2.Newbie
3.Loyal member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafiter
7.Grafit team leader
8.Turfer
9.Turf Captien
10. Dealer
11.OG
12.CO Leader
13.Leader

SREĆNO SVIMA!!!
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
1.Vase ime u RL:Nikola
2.Vase godine: 17
3.Vremenska Zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Discord: Dzoni#8260
6. Vaše ime u igri: Dzoni Tejtt
7. Vaš ID: 33097
Dodatne informacije
1.Lider za:
The Families
2.Zašto želite postati lider ove posebne organizacije?
- Jer uvijek ce biti zabave i svaki dan bi radio nesto (mislim svaki dan bi bile pljacke i talacke}.
- RP je zanimljiv kad znas RP i kad imas ljude koji ti cuvaju ledja.
- Imam svoje ljude koji su iskusniji od mene u vođenju nekog ganga tako da bi mi oni pomogli da vođenje organizacije prođe u najboljem redu, kao i turf team koji je spreman da mi pomogne.
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?:
- Videce te najbolje pljacke na svetu.
- Davanje rankova po zasluzi, a ne jer smo dobri prijatelji
- Postovanje rankova
- Pravljenje taktika (za turfove kao i za ostale dogadjaje)
- Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
Rankovi:
1. Suspended
2. Newbie
3. Loyal member
4. Hustler
5. Warior
6. Grafiter
7. Grafit team leader
8. Turfer
9. Turf Captien
10. Dealer
11. OG
12. CO Leader
13. Leader
 
Last edited:

Lemi Angel 20909

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Stefan Milovanovic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 12-14h
5. Vaš discord: Mile#9757
6. Vaše Ingame ime: Lemi Miller
7. Vaš ID: 20909

Dodatne informacije

1.Lider za: The Families

2.Zašto želite postati lider ove posebne organizacije?

Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam najbolji izbor.
Imam iskustva na grand serverima preko 9 meseci, poznajem sva pravila. Bio u svim organizacijama leganlnim i nelegalnim. Mislim da mojim iskustvom i poznavanjem pravila mogu da idem do novih limita RP-a sto mi je u planu vise nego fokusirajuci se striktno na evente. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci.
Mislim da su nelegalne organziacije skrenule s puta pravog RP-a i da im treba preusmeravanje. Vise globalnih i obicnih eventa sa legalnim organizacijama i vise postovanja i razumevanja. Na sto bi se ja najvise fokusirao. Jako sam strog ali pravedan lider i ne odustajem od toga.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiram.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa.
Turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za Legal ORGS gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?

Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti skroz iskorenjeno po mom misljenu. Vise fokusa na ROLEPLAY od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Razmisljajuci kao gangster bukvalno u svakoj situaciji,
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan.
Mislim da sa mojim znanjem i iskustvom ljudi bi pratili pravi primer i totalno uzivali u roleplayu.


Rankovi:

1. Suspended
2. Newbie
3. Loyal member
4. Hustler
5. Warior
6. Grafiter
7. Grafit team leader
8. Turfer
9. Turf Captien
10. Dealer
11. OG
12. CO Leader
13. Leader
 

Luka Ashbluff

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
475
1. Vase ime u RL:Luka Kaic
2.Vase Godine:13
3.vremenska zona:gmt + 1
4.prosecna aktivnost na dan:4-8H
5.vas discord: Luka kaic#9520
6.vase ingame ime:Luka Cocacolastic
7.vas ID:23783

dodatne informacije


1.Lider za the Famillies
2.zasto zelite postati lider ove posebne organizacije?




Voleo bih da budem lider ove posebne organizacije jer mislim da imam dovoljno iskustva u RP-u veci deo svog vremena ovde proveo sam bas u bandama pa bih zeleo da budem vodja jedne takve organizacije.Poznajem RP pravila u upoznat sam sa vecinom ghetto pravila i svega ostalog.Zelim da isprobam tjt da vidim i da se postavim u situaciju gde sam ja vodja.gledao bih da niko iz moje bande ne krsi pravila.postojao bi jedan sistem za one koji krse pravila to jeste za svako prekrseno pravilo ide 1 warn 3warna= blacklist


3.vasi savjeti za poboljsanje Role Play razine u organizaciji


Banda bih imala najmanje 2 talacke situacije u danu i najmanje 2 pljacke prodavnice ili gunstorea.radili bi i FZ raidove sarali grafite te se pucali u getu.to su moji saaveti za poboljsanje RP-a

1.Rankovi


1.suspended
2.newbie
3.loyal member
4.warior
5.grafiti team
6.grafiti team leader
7.ghetto cleaner
8.Ghetto commander
9.Turfer
10. O.G
11.Boss
12. CO Leader
13.Leader



SRECNO SVIMA!!!!!!!
 

Momo Reyliii

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
18
1. Vaše ime u RL:Momo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord: Momo Zemunac#1098
6. Vaše Ingame ime: Momoo Zemunac
7. Vaš ID: 27999

Dodatne Informacije
1. Lider za The femilis
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 6 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim organizacijama. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa suspendom, a onda kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i poštovanje prema većim činovima će morati da se pokaže.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje The Femilis.
Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafit Tim
7.Grafit Tim Lider
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.Co Leader
13.Leader
 
Last edited:

Uros AlBahardi

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
76
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Uroš
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-14h
5. Vaš Diskord: MightyUki#5753
6. Vaše Ingame ime: Uros Boskovic
7. Vaš ID: 64

Dodatne Informacije

1. Lider za:
Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Poštovanje,
- Želeo bih da budem lider ove organizacine zato što sam dugo u ovom gradu, kako na RS tako i na EN serveru, jako dobro sam upoznat sa svim te 99% svog vremena proveo unutar tih pravila ne kršeći ih. Mnogi ljudi koji me poznaju me smatraju opuštenom osobom, nikad nisam izgubio kontrolu te imao nekakve izlive besa, dranja i toksičnosti, te vjerujem da je to jako bitna vrlina za liderstvo i kao primjer ostalim clanovima organizacije, kako u igri tako i van igre.

-Za sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada, ne kazem da sam odrastao ali smatram da sam dovoljno sazreo i da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je Marabunta Grande. U Marabunti Grande bio sam Co-Leader i smatram da mogu eventualno vodit ovu organizaciju.
Moje RP iskustvo me je dovelo tu gde jesam, nikada pre nisam bio lider, ali za sve postoji prvi put. Trudim se da se u mom prisustvu svi zabave i da uživaju u RP-u koji im ovaj server pruža.
Da bih poboljšao RP drugima, a isto tako i sebi, za sebe ne smatram da sam probisvet ili nesto tako, ali bih veoma voleo i uživao u ovoj poziciji. Imam veliku volju za ovu poziciju i mogu napravit jednu od retkih organizacija koja imaju kvalitetan Roleplay.

-Imam već spremnu ekipu koja bi činila high rank u bandi, ljudi koji su stariji i svi iskusni RP igrači, takođe i ljude koji bi odmah došli kada bi čuli da sam ja uzeo lidera. Vrlo brzo bi preuzeli kontrolu na eventovima i po getu i siguran sam da bi svakom članu poboljšao njegov boravak u gradu. Kod mene je svaki event obavezan , da li bila tajna radnja ili gunstore nije bitno, svaki clan ide.Grafiti su obavezni jer je to glavni izvor zarade bandi(mnogo ljudi to ne shvataju).
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-U trenutnim gangovima nema uopšte RolePlay-a, sve se svodi na pucanje, nema talačkih situacija kao i ostalih Rp situacija.
Talačke, GS, bih pravio i preko dana, da bi se i državne onrganizacije i tada aktivirale kao i drugi gangovi sa kojima bih zajedno pravio talačke, ne kao do sada samo u večernjim, noćim satima.

-Stavio bih limit OOC godina, za ulazak bi trebalo 15+ godina (ako neki igrac nema 15+,ali odlično zna pravila,mogao bih napraviti izuzetak), ovaj limit je zato što ima mogo "dece" koja ne poštuju pravila servera i neki ih namerno krše i mislie da su veoma zanimljivi ostalim normalnim igračima kao i što većina njih ne shvata ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osećaj.

-Pre ulaska i početka ispitivanja zahtevao bih da igrač ima 5 godina u gradu, nažalost ova granica mora da postoji zato što mislim da ljudi koji nemaju bar 5 ic godina nisu prošli dovoljno na serveru da bi mogli da se nose sa svime što jedan član bande mora da zna.


-Napadi na sate object-e su trenutno zanemareni i nema ih često, promenio bih to i svaki član bi imao obavezu da u toku jedne nedelje napadne minimalno 3 državna objekta.

-Pokušao bih da napravim takmičenja kako u samoj organizaciji tako i sa drugim gangovima kako bi članovi mogli da se zabave i najbolji u tim disliplinama dobiju nagrade.
 
Last edited:

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
72
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: Deyan#9725
6. Vaše Ingame ime: Papi Slash
7. Vaš ID: 20229
Informacije

-1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Nakon dosta iskustva u kriminalnim organizacijama mislim da sam dovoljno zreo da mogu voditi organizaciju.
-Od samog početka svog rp ,,života" bio sam u kriminalnim organizacijama i znam kako postupiti u bilo kojoj situaciji
-U organizaciji Blallas sam bio više puta, kod različitih leadera i uvijek mi je bila jedna od dražih organizacija sto se tiče RolePlaya, ujedno i moja prva organizacija na ovom serveru i hteo bih vratiti ta stara sjecanja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Prvo i osnovno proverio bih znanje geto i gradskih pravila detaljnim ispitivanjem.
-Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje.U organizaciji necemo primati nikoga ispod 16 godina OOC i 15 godina IC.
-Sastanci ce se dešavati jednom nedeljno u nasem hq.
-Greske clanova bih slabo tolerisao 2warn-a-->kick,bl od zavistnosti greške koju je član počinio.
-Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug.

SREĆNO SVIM OSTALIM KANDIDATIMA ŽELI VAM DEJAN SLASH!!!
 
Last edited:

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
308
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima do 5h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin NinthStreet
7. Vaš ID: 412
Dodatne Informacije

1. Lider za... Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Voleo bih da se oproban u lidershipu/ vodji neke bande i da je vratim na stare staze slave.
-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
-Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
-Poznajem pravila servera, pogotovo geto pravila i pravila dogadjaja.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Ballase necu primati svakoga ko zatrazi.
-Svaki clan bande morace da zna pravila, narocito geto pravila.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati sastanke sa clanovima bande redovno.
- Bice strogo kaznjeni clanovi koji budu pravili konflikte.Moraju postovati jedni druge i uzivati u igri,a ne biti toxici.
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
308
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima do 5h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin NinthStreet
7. Vaš ID: 412
Dodatne Informacije

1. Lider za... GSF (Grove Street Families)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Voleo bih da se oproban u lidershipu/ vodji neke bande i da je vratim na stare staze slave.
-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
-Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
-Poznajem pravila servera, pogotovo geto pravila i pravila dogadjaja.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U GSF necu primati svakoga ko zatrazi.
-Svaki clan bande morace da zna pravila, narocito geto pravila.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati sastanke sa clanovima bande redovno.
- Bice strogo kaznjeni clanovi koji budu pravili konflikte.Moraju postovati jedni druge i uzivati u igri,a ne biti toxici.
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 
Last edited:

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
72
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6h
5. Vaš Diskord: Deyan#9725
6. Vaše Ingame ime: Papi Slash
7. Vaš ID: 20229
Informacije

-1. Lider za: Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Nakon dosta iskustva u kriminalnim organizacijama mislim da sam dovoljno zreo da mogu voditi organizaciju.
-Od samog početka svog rp ,,života" bio sam u kriminalnim organizacijama i znam kako postupiti u bilo kojoj situaciji
-U organizaciji Families sam bio više puta, kod različitih leadera i uvijek mi je bila jedna od dražih organizacija sto se tiče RolePlaya, ujedno i moja prva organizacija na ovom serveru i hteo bih vratiti ta stara sjecanja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Prvo i osnovno proverio bih znanje geto i gradskih pravila detaljnim ispitivanjem.
-Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje.U organizaciji necemo primati nikoga ispod 16 godina OOC i 15 godina IC.
-Sastanci ce se dešavati jednom nedeljno u nasem hq.
-Greske clanova bih slabo tolerisao 2warn-a-->kick,bl od zavistnosti greške koju je član počinio.
-Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug.

SREĆNO SVIM OSTALIM KANDIDATIMA ŽELI VAM DEJAN SLASH!!!
 

Aleksandar Elkhabib

Player
Player
Joined
May 23, 2022
Messages
133
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-8h
5. Vaš Diskord: zwbsbc#1917
6. Vaše Ingame ime: Aleksandar Elkhabib
7. Vaš ID:11041

Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
1. Poboljsao bih RolePlay i pokusao bi da ga podignem na sto veci nivo
2. Jer imam iskustva na poziciji lidera
3.Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
4. Imam ljude sa iskustvom koji bi bili u organizaciji, tako da pravila ne bismo krsili.
5. Imam ljude zaduzene za grafite, pregovore na talackama, turfere itd...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Svaki clan mora dobro znati pravila servera takodje i Geto pravila
-Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
-Zabraniti toksicnost izmedju clanova kao i sa ostalim bandama
-Truditi se da moja banda bude u sto boljim odnosima sa svima
-Takodje bih imao ljude koji bi odrzavali obuke novim clanovima kako funkcionise rad u bandi i slicno
-Toksicnost bi se strogo kaznjavala!
Srecno ostalim kandidatima!
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije
1. Vaše ime u RL- Aleksandar
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan- 6-8h
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Obama
7. Vaš ID - 19862


Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Zatosto sam bio Co-Leader razlicitih gangova i smatram da imam iskustva iz visih cinova ali ni jednom nisam vodio organizaciju pa bih voleo videti kako je to kada si bas lider

2.2. Imam svoje ljude za koje znam da ce biti uvek tu za bandu u bilo kojim okolnostima i da ce ispuniti zahteve iste.

2.3. The Families je moja prva organizacija u kojos jam ikada bio i imam neku posebnu ljubav prema njoj.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Imacu nekoliko timova:
-Ghetto team
-Grafit team
-Turf team

-Ghetto Team - ovaj tim bi bio zaduzen za sam geto. Tu bih imao dosta clanova koji bi isli po getu i pljackali (drzati ga pod kontrolom).
Utaj tim ce spadati prvih 5 ranka u organizaciji.

-Grafiti Team - ovaj tim bi bio tim koji bi isao po getu i prskao grafite drugih bandi.

-Turf Team - u ovom timu bi imao samo najbolje pucace u bandi koji bi se najvise fokusirali na turfove.

Svaki tim bi imao svog team lidera koji bi vodio sami tim.

3.2. U bandu bi primao ljude koji imaju minimalno 5 godina u gradu zato sto smatram da ljudi koji imaju manje IC godina od 5 nisu spremni da izvrse sve zahteve bande koje bi trebali.

3.3. Bio bi jako strog za ulazak u gang jer mislim da je to najbolji nacin da se poboljsa RP. Svako ko zeli uci mora imati minimum 14 OCC godina i dobro da poznaje pravila. Zato sto ima dosta dece na serveru koja krse pravila. Ali ako bi neko ko ima manje OOC godina od 14 i zeli da udje u moj gang, u slucaju da dobro poznaje sva potrebna pravila onda bi napravili naki izuzetak.

3.4. Za ispitivanje za ulaz u gang bi iskljucivo bio zaduzen leader (ja), co-leader organizacije i rankovi 11 zato sto cu u te ljude imati najvise poverenja pogotovo u svoje zamenike co-leadere.

3.5. Kada bi neki clan prekrsio pravilo bio bi najstrozije kaznjen.

3.6 Jako bih pojacao akcije. Pravio bih 3-4 pljacke dnevno, svaki clan bi bio u obavizi da ide na svaku akciju nebitno koja je.

3.7. Talacke situacije bi mi pomogle oko zaradjivanju novca za podelu bonusa clanovima. Mislim da je to najbolji nacin da motivisem ljude da dobro rade i ne krse pravila jer bih tako popravio RP.

3.8. Forsirao bih da svaki clan ide na akcije koje bi nam pomogle da dopunimo skladiste (Tajna radnja, pomorska bitka itd...)


3.9. Imam jedan poseban cilj, a to je da gang sa mnom na celu dostigne svoj maksimum i da probamo da nadjacamo drzavne organizacije na dogadjajima, jer mislim da se to trenutno retko desava.

3.10. Ima jos mnogo toga o cemu bih pisao, ali ovo je ono sto ce biti osnova moje bande i toga bi se pridrzavao tokom svih mandata ako bih uzeo organizaciju.

3.11. Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.


Rankovi:

- Suspend -
- Rookie -
- Baby Gangster -
- Gangster -
- Warior -
- Grafiti Team -
- Grafiti Team Leader -
- Turfer -
- Turf Team Leader -
- Legend -
- O.G. -
- Co-Leader -
- Leader -
Hvala na citanju i srecno svim ostalim kandidatima!!!


LEBY OBAMA

 

Patrik Melone

Best in town 👑
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
128
Informacije
1. Vaše ime u RL Patrik
2. Vaše godine 1
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-8h
5. Vaš Diskord PACO#8200
6. Vaše Ingame ime Patrik Melone
7. Vaš ID 9879

Dodatne Informacije
1. Lider za... East Side Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Htjela bih biti voditelj ove organizacije prvenstveno zato što još nisam bio leader organizacije na srpskom serveru, a voljela bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put, zar ne? Mislim da bih bio dobar vođa organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi vođe vode bande, pa bih se i ja za neki princip oprao po njihovom, ali sa svojim changivi, ovamiva.

- Bio bih lider jer realno, tko god ne želi biti lider, pokušao bih stvoriti grupu ljudi koji nisu toksični, da se svi poštuju, pomažu jedni drugima, išao bih u što više događanja i dati sve od sebe da budem lider bolji od organizacije, također bih pokušao izgraditi bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

- Kao voditelj ne bih bio prestrog, ali veselja bi uvijek bilo, ali ako je bilo nešto ozbiljno poput događaja, onda se treba maksimalno slušati nalog voditelja ili ako voditelja nema, netko od ranga ali ako je netko napravio nešto nedopušteno npr. da vrijeđa druge članove onda bih ga odveo kod nekog višeg ranga da ga ispita zašto je to napravio i naravno ispričao bih se ako je htio da ostane u organizaciji inače bih ga izbacila jer ne želim imati ljude koji su otrovni i vrijeđaju sve na što naiđu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Po meni, kada pitate ljude da se učlane u organizaciju, ne treba biti ni preblag ni prestrog, kada bih postavljao najvažnija pitanja novim ljudima, oni bi ih trebali poznavati, ali neka manje važna ako bi npr. znali su sve najvažnije i neke manje bitne nije, ne bih mu odmah rekla, ali ću mu malo objasniti pravilo na kojem zapne, ako ne zna gdje to naći, ja' Poslat ću mu link gdje će to naučiti do kraja, a nakon malo vremena, dan-dva, sve ovisi kada ga mogu vratiti da ga opet naučim da ispitujem.

- Nastojao bih posjećivati što više događanja i pokušati raditi što više RP situacija, poput pljačke dućana i pljačke geta, jer mislim da bi to jako puno ljudi voljelo, ali ako netko ne želi odem na event, uvijek bi me mogli kontaktirati i sve bi sredili.

- Ono što bi se radilo u organizaciji, ne samo čelnik ili viši činovi, nego bih dao izbor svima, pa i novim članovima organizacije, da se svi dogovorimo što ćemo raditi, jer bi budi glup ići npr. pljačkati u geto i to malo tko hoće a ostali ne, zato bi se svi dogovorili tko što želi i svatko bi imao izbor hoće li ići ili ne.


- Fokusirao bih se na to da u organizaciju stavim što više ljudi koji znaju pravila, da nema stožernih prepucavanja i gluposti, pa da me opomenu.
 

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
1. Vaše ime u RL - Nemanja Jovicic
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 8-10h dnevno
5. Vaš Diskord - Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime - Nemanja Jovicic
7. Vaš ID - 13203

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Families

Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1. Pre svega, želim da budem vođa families-a kako bi gang nastavio sa dobrim odnosima, kao što su članovi bande sa znanjem unutar bande koji znaju pravila i znaju kako da se izvuku iz situacija koje bi se fokusirale na više rp situacija

2. Kao vođa, obezbedio bih sistem za kretanje cele bande i da svi imaju fer šansu da dobiju čin koji zaslužuju u zavisnosti od stava i njihovih rp veština koje će odrediti njihov rang u bandi, a ne samo oni aktivni i privučeni događajima koji bi članove učinili zadovoljnijim sistemom u koji su uključeni, međutim postojaće sistem štrajka koji bi uključivao ljude da se ne pojavljuju na događajima.

3. Kao zamenik vođa Ballas-a znam uspone i padove i kako da kontrolišem bandu da postane uspešna i da natera ljude da se približe događajima i kako da se suprotstavim mojoj bandi da ne upadne u mnoge probleme koji bi mi pomogli da imam uspešan mandat i biram prave ljude za pridruživanje mojoj bandi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Pokušao bih da povećam nivo intervjua u bandi kako bi ljudi koji bi se pridružili mojoj bandi znali šta da rade, a šta ne da se približavaju, a takođe i ljudima koji ne poznaju pravila mogla bi se dati prilika da razumeju pravila i vraćanje po poštene šanse jer svako zaslužuje još jednu šansu.

Drugo, pokušao bih da se pobrinem da članovi moje bande ne igraju metaigre jer to narušava zabavu u situaciji i može dovesti bandu u nevolje.

I na kraju, povećali bismo situaciju sa taocima kako bi lavovi imali šta da rade i učinili to zabavnim za obe strane i učinili rp boljim.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom