Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Goran Gefufna

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
61
Informacije

1. Vaše ime u RL
: Kenan
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8-9h , Vikendom 10+ h
5. Vaš Diskord :
KenshoZemunac#1798
6. Vaše Ingame ime : Kensho Zemunac
7. Vaš ID : 29757

Dodatne Informacije

1. Lider za The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Želim bit lider ove organizacije zato što sam dosta dugo u kriminalnim organizacijama , te smatram da sam dosta stvari naučio od tada na svojim greškama.

- Na serveru sam duze vrijeme proveo u bandama, te sam večinu vremena proveo u bandama kao co-leader te smatram da sam dovoljno zreo i da mogu predvoditi bandu veoma dobro. Uz to imam i dobru ekipu koja je voljna pomagati mi u vođenju organizacije.

- Imam spreman Grafiti Team koji se već unutar par sezona pokazao kao jako kvalitetana ekipa, isto tako i za TURF ekipu. Imam pregovarače koji su spremni pregovarat na raznim događajima sa policijom na koje planiramo jako česti ići na gunstore / talačke.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Pojačati RP, smanjiti OOC chat i OOC pričanje preko radia, bila bi upozorenja na MG da ljudi što manje MG-aju kako bi RP bio zabavniji i zanimljiviji, jako će se kazniti MG.

- Želim više aktivirat RP sa policijom tako da često radimo pljačke, talačke i napad na vojnu bazu kao i ići na podmornicu.

- Naravno nećemo zanemarit ostale evente kao što su tajne radnje, battleship i pogotovo turfove. RP sa gangom će bit jako razvijen, sklapat ćemo saveze, radit zajedničke talačke tako da nama i drugima bude zanimljivije.

- Toksičnost neće biti tolerisana, isto tako nepostovanje drugih članova bande, ne samo prema višim činovima nego prema svima kao zajednici.

- Svi će imat priliku pridružit se bandi nebitno o subjektivnom misljenju nekoga drugoga.

- Ispitivanje članova će bit detaljno u primjerima a ne u teoriji jer tako se vidi koliko ljudi imaju iskustva / znanja o RP-u. Očekuje se od svakog člana bande da zna pravila servera.

- Podizanje rankova će biti dodjeljeno aktivnima i članovima koji pomažu bandi.

- Svatko bi imao pravo reći svoje mišljenje.

- Članovi koji su u bandi samo zbog svojih interesa će biti izbačeni. Želim jednu čvrstu ekipu koja je tu za RP i zabavu, a ne iz svojih interesa (Krađa vozila, prodaja na crnom tržištu...).

- Turferi će morat imat obavezan POV ako planiraju turfati, vodit ću jako veliku brigu oko toga da svi imaju POV. Bit će podsjećani svaki put prije turfa.

SRDAČAN POZDRAV I HVALA NA ČITANJU!
Kensho Zemunac
 
Last edited:

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
47
Informacije:
1.Vase ime u RL:Ivan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord:Ivan Miladinovic/16279#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Miladinovic
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Lider za...Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pozdrav za sve koji citaju moju prijavu.Za pocetak mogu da kazem da sam bio u dosta kriminalnih org i dugo sam bio tako da imam iskustva.Takodje cu imati dosta dobru discplinu i mislim da bi zbog toga bio dobar lider.Imacemo sastanak jednom nedeljno da vidimo ko je kakav bio,a ako je neko bio mnogo aktivan dobice i unapredjenje i bonus.Ko je bio los dobija rank down,suspenziju ili mozda kick zavsi koju je glupost napravio.Neznaci to da cu ja samo na tom sastanku kazniti,ako saznam da je neko nesto lose uradio odma dobija kaznu.Imacemo odlican grafiti team koji ce imati svog vodju koji ce se truditi da grafiti tim stalno farba.Tako ce svi grafiti biti nasi i nas obelezaj ce harati getom.Takodje za turf tim ce imati svog vodju koji ce redovno obavljati treninge i trudicemo se da sve teritorije budu nase.Svaki event ce biti vazan.Na sve tajne cu potencirati da se ide.Pomorska je obavezna svaki dan jel je dosta bitan event.Municije nikad dosta tako ja kazem.Takodje mislim da bi bilo dobro da kad smo slobodni i vidimo da vojnici prevoze municiju drzavnim organizacijama da ih krademo.Radicemo i FZ raid.Organizovacemo pljacke prodavnice gun storove i talacke da bi sto bilo zanimljivije.Toxicnost je kod mene strogo zabranjena.Svadjaju se naprimer neki na radio oba dvoje se kazne ne zanima me koje zapoceo i tako dalje.Da bi usli u org mora da se ima preko 10 godina u gradu.Takodje necu da primam malu decu da mi uniste org.Primam ljude samo koji znaju perfektno pravila jer ne zelim warnove,a posle disband.Bicu strpljiv da ako udje neko ko je prvi put u gangu da mu pokazem sve kako funkcionise.I za kraj da kazem da mali cin treba da postuje veceg ako mali cin vice ili ne daj boze vredja veceg cina ide mu kazna suspnenzija mozda i kick zavisi sta je rekao i uradio prema vecem cinu.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo ovde kazem da treba malo vise da se rpa da se mi ponasamo malo opasnije u robanju i u svemu jer smo mi opasni momci.
Bicu dobarprema clanovima.Takodje cu posvetiti svakom clanu vreme ako mu treba nesto.Takodje na talackama i prodavnicama ce biti dostanja rpanja u prigovaranju i sa taocima.Meni je na prvom mestu Rpanje,a posle pucanje sto mislim da treba svima da bude.
HVALA STO STE PROCITALI MOJU PRIJAVU I SRECNO DRUGIM KANDIDATIMA:)
 

Michael Zappa | 11658

Player
Player
Joined
Dec 14, 2022
Messages
99
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihael
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5h+
5. Vaš Diskord:IvanBenz#5687
6. Vaše Ingame ime: Ivan Benz
7. Vaš ID:11658

Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Želim se okušati u tom leader svijetu da vidim kako bih se osjecao.
2.2 Pokusao bih vise bazirati organizaciju na RolePlay i ne bih dopustio nikakve postupke MG-a.
2.3 Organizaciju bih pokusao dovesti do najvece doze RP-a i svako unistavanje roleplaya zavrsili bih kaznom.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Uveo bih da svaki high command u organizaciji ima svoj tim odredenih rankova za koje se treba brinuti
3.2 Svim high command rankovima napravio bih da zasluze svoj cin sa provjeravanjem kao sto su: Provjeravanje RP pravila, Pucacke sposobnosti...
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Ovom prilikom zatvaram prijave za The Families.

Pozvati na intervju su :


Uros Boskovic | 64 - MightyUki#5753

Momoo Zemunac | 27999 - Momo Zemunac#1098



Hvala svima koji su se prijavili, čestitamo odabranimaa ostalima zelimo vise sreće u nekoj od narednih prijava!

Intervju ce se odrzati Sutra (15.12.2022) u 18:00h
Grand Discord - Voice " Čekaonica"
 

LeonaWaynee

Player
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
6
Informacije:
1. Vaše ime u RL: Arman
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6 h
5. Vaš Discord: !_!#9999
6. Vaše ime u igri: Leona Wayne
7. Vaš ID: 15809
Dodatne informacije
1.Lider za: Ballas
2.Zašto želite postati lider ove posebne organizacije?

Želim postati lider ove organizacije jer sam dugi period bila u kriminalnim organizacijama,u kojim sam u više navrata bila veći čin. Najvažniji mi je roleplay sa gangom te zbog toga mislim da bi bila dobar leader. U svakoj od krimninalnih organizacija u kojim sam bila(a bila sam u svim)maksimalno sam se trudila,te je to imalo svoj učinak,odnosno moju žrtvovanost prema organizaciji su uvidjeli leaderi bandi koji su me zbog toga i promovisali u veće činove,te se ta požrtvovanost ne bi smanjla,odnosno povećala bi se kako bih bandu mogla odvesti ka uspjehu.
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?
-Pa prije svega ispitivanje za ulazak u organizaciju bilo bi teze i kao sto sam rekla ne bi se svakom pustilo da se pridruzi ovoj organizaciji
-Imala bi svoj teren tim i grafitima koji bi bio sastavljen od ljudi kojima vjerujem da su dobri u tome što rade,manje bi bilo MG-a i ostala pravila koja se krše u Ghetu
-FZ raid bi bio cesci takoder GunStore i ostale akcije sa policijom,takoder u Ghetu bi poboljšao RolePlay,svaki igrac bi dobio prvi glas i uvijek bi ih slusao makar bio šašav prijedlog.Šale bi uvijek bio ali kada je dosta onda je dosta.I za kraj željela bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživa u RP-u.
Rankovi:
1. Suspended
2.Newbie
3.Loyal member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafiter
7.Grafit team leader
8.Turfer
9.Turf Captien
10. Dealer
11.OG
12.CO Leader
13.Leader

SREĆNO SVIMA!!!
 

Nemanja Swayze

on duty !
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
428
1. Vaše ime u RL : Luka
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 2-8h
5. Vaš Diskord : necke#5656
6. Vaše Ingame ime : Nemanja Dinar
7. Vaš ID : 3122

Dodatne Informacije

1. Lider za... The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) : .1.Veliki sam entuzijasta RP i GTA RP koncept igram od svoje 7-8 godine.Sve sam vidio i imam dosta znanja koje zelim upravo na ovaj projekat i ovu organizaciju iskrcati.Zelim RP pod svaku cijenu. 2.Prosao sam apsolutno sve na serveru od pocetka otvaranja i nemam nikakve ambicije za nekim "cakama" kako da prevarim administraciju zarad nekog interesa jer mi nista ne znaci , a i cist obraz je jedini bitan sto se da vidjeti iz mojeg forum "dosijea".3.Sebe smatram odlucni i spretnim da vodim organizaciju na svoj nacin tako da ispunjavam sve obaveze da ucinim administraciji uslugu da ne moraju cekati dan kada cu prekiniti mandat.Drzim se svojim rijeci i naucen sam da prvo sjednem sam i rijesim problem lokalno pa ako nikako u mojoj moci nije da pomognem onda da se vrlo brzo i razumljivo javim administraciji da zajedno rijesimo problem instantno bez cekanja , zavlacenja i sl.Ako shvatimo da biti lider znaci biti vodja onda shvatimo da rijec "vodja" nije nek random pojam koji je etu tu da se popuni mjesto na papiru.Pravi vodja je tu 24/7 svojim clanovi i kao sto oni daju njemu ripekt tako treba on i njima takodjer.Biti lider znaci biti glava koja smislja entertainment za sve pratitelje te ideje koja se prati u ovom slucaju Roleplay The Ballas Gang .Mislim da sam sposoban ispuniti navedena ocekivanja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Zelim primjenu stvarnog zivota u samom RP jer to je i car roleplaya da glumimo koga hocemo na nesem ekranu bilo gdje na svijetu.Posto biram Ballase zelio bih potpuni restart u odnosu na stare mandate odnosno povratak na pocetak servera kada je RP imao tezinu i to vratiti i unapredjivati.Zelim ostavariti cilj mnogih a to je zabava , a ne crncenje za pare koje ionako nisu stecene po RP jer ste ih stekli krsenjem pravila na bilo koji nacin.NE ZELIM vidjeti ikakav prekid RP i zabave za sta ovaj koncept sluzi radi par IN-GAME dolara uz to da ces RDM-ati , PG-ati ,MG-ati da bi ih dobio.Dosta imam iskustva iz RP price i zelim bas na ovaj projekt koji ima ubjedljivo najbolju skriptu na svijetu i daleko najbolje razradjen Staff Team iskoristiti da ljudima kroz moje stremove i video koje bi ucestalo radio kao kampanju reklamiranja samog projekta i dovodjenja RP na visoki nivo tako bi siroke mase vidjele da je ovaj projekt zabavnog karaktera sa odlicno skriptom , odlicnim financijskim sistemom i profesionalnom Administracijom.Dakle hocu banalne stvari promjeniti iz korjena i na ovo savrsenstvo dodati koji detalj , npr : stalne IC situacije bez KRP-a , mnogo veca RP tolerantnost (izvlacenje situacije do kraja bez bezpotrebnog spamovanja administracijom , RP prije svega) , ucestale zurke i ghetto warovi sa ostalim bandama , raznorazne pljacke i kidnapovanja uz potjeru State ORG-va , nove lokacije , ideje , koristenje same skripte do maxa (droga ,novo oruzje....) , novi auti prilagodjeni hood lifu , setovi za rpanje , totalno preuredjenje discord servera , primanje samo IC putem uz RP razloga (teski kriminali , veliki dosije , veze preko ljudi , mafijasi , velike profiterske porodice...) ,hard cord sistem ispitivanja za ulazak u sami gang , cesti sastanci i tako u nedogled..... /// da skratim zelim RP-ati i to tipicne americke bande (crips,bloods ,ms-13) u Ballas fazonu.Nema puno tu da se doda , kada jednom stisnem "stvori se u organizaciji" od tada prestaje svaki oblik OOC i nema discorda , KRP i sl. nego striktno RPanje i tako iduca 2 mandata.Ambicije su mi velike i zelim promjenu na serveru iz korjena pa ako niko nece ja cu prvi pokrenuti.Mnogi ce se pitati kako , ali kako ces sve to uspjeti sa trenutnim stanjem , a to je ona slad koja se tek sprema i koja cete gledati.Na kraju krajeva uopce mi nece biti zao ako ne uzem , ali zelim biti siguran da ce uzeti osoba koja ima najbolje namjere samo za RP i da bude na to fokusiran na to i dok spava u RL , svakako cu se pridrzuti i dati podrsku takvim ljudima te kandidatima .

Srdacan pozdrav za sve citatelje i zelim srecu ostalim kandidatima !


 

Patrik Melone

Best in town 👑
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
128
Informacije
1. Vaše ime u RL Patrik
2. Vaše godine 1
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-8h
5. Vaš Diskord PACO#8200
6. Vaše Ingame ime Patrik Melone
7. Vaš ID 9879

Dodatne Informacije
1. Lider za... East Side Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Htjeo bih biti voditelj ove organizacije prvenstveno zato što još nisam bio leader organizacije na srpskom serveru, a voljela bih se okušati u tome, ali za sve postoji prvi put, zar ne? Mislim da bih bio dobar vođa organizacije jer sam već bio u bandama i znam kako drugi vođe vode bande, pa bih se i ja za neki princip oprao po njihovom, ali sa svojim changivi, ovamiva.

- Bio bih lider jer realno, tko god ne želi biti lider, pokušao bih stvoriti grupu ljudi koji nisu toksični, da se svi poštuju, pomažu jedni drugima, išao bih u što više događanja i dati sve od sebe da budem lider bolji od organizacije, također bih pokušao izgraditi bolju i jaču organizaciju sa što više kvalitetnih ljudi.

- Kao voditelj ne bih bio prestrog, ali veselja bi uvijek bilo, ali ako je bilo nešto ozbiljno poput događaja, onda se treba maksimalno slušati nalog voditelja ili ako voditelja nema, netko od ranga ali ako je netko napravio nešto nedopušteno npr. da vrijeđa druge članove onda bih ga odveo kod nekog višeg ranga da ga ispita zašto je to napravio i naravno ispričao bih se ako je htio da ostane u organizaciji inače bih ga izbacila jer ne želim imati ljude koji su otrovni i vrijeđaju sve na što naiđu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Po meni, kada pitate ljude da se učlane u organizaciju, ne treba biti ni preblag ni prestrog, kada bih postavljao najvažnija pitanja novim ljudima, oni bi ih trebali poznavati, ali neka manje važna ako bi npr. znali su sve najvažnije i neke manje bitne nije, ne bih mu odmah rekla, ali ću mu malo objasniti pravilo na kojem zapne, ako ne zna gdje to naći, ja' Poslat ću mu link gdje će to naučiti do kraja, a nakon malo vremena, dan-dva, sve ovisi kada ga mogu vratiti da ga opet naučim da ispitujem.

- Nastojao bih posjećivati što više događanja i pokušati raditi što više RP situacija, poput pljačke dućana i pljačke geta, jer mislim da bi to jako puno ljudi voljelo, ali ako netko ne želi odem na event, uvijek bi me mogli kontaktirati i sve bi sredili.

- Ono što bi se radilo u organizaciji, ne samo čelnik ili viši činovi, nego bih dao izbor svima, pa i novim članovima organizacije, da se svi dogovorimo što ćemo raditi, jer bi budi glup ići npr. pljačkati u geto i to malo tko hoće a ostali ne, zato bi se svi dogovorili tko što želi i svatko bi imao izbor hoće li ići ili ne.


- Fokusirao bih se na to da u organizaciju stavim što više ljudi koji znaju pravila, da nema stožernih prepucavanja i gluposti, pa da me opomenu.
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije
1. Vaše ime u RL- Aleksandar
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan- 6-8h
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Obama

7. Vaš ID - 19862

Dodatne Informacije
1. Lider za...
The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1. Zatosto sam bio Co-Leader razlicitih gangova i smatram da imam iskustva iz visih cinova ali ni jednom nisam vodio organizaciju pa bih voleo videti kako je to kada si bas lider

2.2. Zato sto imam jedan poseban cilj, a to je da gang sa mnom na celu dostigne svoj maksimum i da probamo da nadjacamo drzavne organizacije na dogadjajima, jer mislim da se to trenutno retko desava.

2.3. Imam svoje ljude za koje znam da ce biti uvek tu za bandu u bilo kojim okolnostima i da ce ispuniti zahteve iste.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Imacu nekoliko timova:
-Ghetto team
-Grafit team
-Turf team

-Ghetto Team - ovaj tim bi bio zaduzen za sam geto. Tu bih imao dosta clanova koji bi isli po getu i pljackali (drzati ga pod kontrolom).
Utaj tim ce spadati prvih 5 ranka u organizaciji.

-Grafiti Team - ovaj tim bi bio tim koji bi isao po getu i prskao grafite drugih bandi.

-Turf Team - u ovom timu bi imao samo najbolje pucace u bandi koji bi se najvise fokusirali na turfove.

Svaki tim bi imao svog team lidera koji bi vodio sami tim.

3.2. U bandu bi primao ljude koji imaju minimalno 10 godina u gradu zato sto smatram da ljudi koji imaju manje IC godina od 5 nisu spremni da izvrse sve zahteve bande koje bi trebali.

3.3. Za ispitivanje za ulaz u gang bi iskljucivo bio zaduzen leader (ja), co-leader organizacije i rankovi 11 zato sto cu u te ljude imati najvise poverenja pogotovo u svoje zamenike co-leadere.

3.4. Kadav bi neki clan prekrsio pravilo bio bi najstrozije kaznjen.

3.5 Jako bih pojacao akcije. Pravio bih 3-4 pljacke dnevno, svako clan bi bio u obavizi da ide na svaku akciju nebitno koja je.

3.6. Talacke situacije bi mi pomogle oko zaradjivanju novca za podelu bonusa clanovima. Mislim da je to najbolji nacin da motivisem ljude da dobro rade i ne krse pravila jer bih tako popravio RP.

3.7. Ima jos mnogo toga o cemu bih pisao, ali ovo je ono sto ce biti osnova moje bande i toga bi se pridrzavao tokom svih mandata ako bih uzeo organizaciju.


3.8. Forsirao bih da svaki clan ide na akcije koje bi nam pomogle da dopunimo skladiste (Tajna radnja, pomorska bitka itd...)

3.9. Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.

Rankovi:

- Suspend -
- Rookie -
- Baby Gangster -
- Gangster -
- Warior -
- Grafiti Team -
- Grafiti Team Leader -
- Turfer -
- Turf Team Leader -
- Legend -
- O.G. Balla -
- Co-Leader -
- Leader -

Hvala na citanju i srecno svim ostalim kandidatima!!!

LEBY OBAMA


 

Lemi Angel 20909

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Stefan Milovanovic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-7h
5. Vaš discord: Mile#9757
6. Vaše Ingame ime: Lemi Miller
7. Vaš ID: 20909


Dodatne informacije

1.Lider za: The Ballas Geng

2.Zašto želite postati lider ove posebne organizacije?

Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam najbolji izbor.
Imam iskustva na grand serverima preko 9 meseci, poznajem sva pravila. Bio u svim organizacijama leganlnim i nelegalnim. Mislim da mojim iskustvom i poznavanjem pravila mogu da idem do novih limita RP-a sto mi je u planu vise nego fokusirajuci se striktno na evente. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci.
Mislim da su nelegalne organziacije skrenule s puta pravog RP-a i da im treba preusmeravanje. Vise globalnih i obicnih eventa sa legalnim organizacijama i vise postovanja i razumevanja. Na sto bi se ja najvise fokusirao. Jako sam strog ali pravedan lider i ne odustajem od toga.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiram.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa.
Turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za Legal ORGS gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji?

Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti skroz iskorenjeno po mom misljenu. Vise fokusa na ROLEPLAY od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Razmisljajuci kao gangster bukvalno u svakoj situaciji,
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan.
Mislim da sa mojim znanjem i iskustvom ljudi bi pratili pravi primer i totalno uzivali u roleplayu.


Rankovi:

1. Suspended
2. Newbie
3. Loyal member
4. Hustler
5. Warior
6. Grafiter
7. Grafit team leader
8. Turfer
9. Turf Captien
10. Dealer
11. OG
12. CO Leader
13. Leader
 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime: Rico Campbell
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
-Smatram da sam zdrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
-Poznajem pravila servera, pogotovo geto pravila i pravila dogadjaja.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Ballase necu primati svakoga ko zatrazi.

-Svaki clan bande morace da zna pravila, narocito geto pravila.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati sastanke sa clanovima bande redovno.
- Bice strogo kaznjeni clanovi koji budu pravili konflikte.Moraju postovati jedni druge i uzivati u igri,a ne biti toxici.
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 
Last edited:

leox1313

Player
Player
Joined
Jul 17, 2022
Messages
111
1. Vaše ime u RL: Leox
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord:Leox.#5261
6. Vaše Ingame ime: Leox Holzer
7. Vaš ID:12496

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
U bandama sam od kako sam krenuo igrati na ovom projektu i kako vrijeme prolazi sve manje je roleplay-a. Cilj mi je potaknuti više roleplay-a u ghettu i izvan njega... Forsirao bih to da idemo svakodnevno na evente i tako otežamo državnim organizacijama. Samim time što sam u bandama od početka i bio sam zamjenik raznim drugim org, smatram da sam spreman voditi ovu organizaciju i da svojim znanjem i iskustvom mogu naučiti i potaknuti nove igrače da oni isto tako nastave, te garantiram da ce biti najaktivnija organizacija!
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.
- Greške članova organizacije bih kažnjavao warnovima i verbal warnovima
- Toksičnost i nepoštovanje svih članova organizacije ne bih podnosio i instant bi dobili kick.
- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i čestim bonusima jer plaće u gangovima gotovo da i nema...

 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
1. Vaše ime u RL: Miodrag
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6,7
5. Vaš discord: Comi Zdravkovic#9276
6. Vaše Ingame ime: Sergio Brutal 7. Vaš ID: 659




Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

( Navedite tri razloga sa objašnjenjem )

- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.

- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.

- Imam dosta prijatelja koji su spremi da zajedno sa mnom do kraja mog mandata prodju kroz razne turfove i pljacke i sve sto zivot u getu donosi.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- U Vagose necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.

- Podici rp na visok nivo.

- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.

- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande

- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.

 

BarbaRio

Player
Player
Joined
Dec 16, 2022
Messages
43
Informacije
1. Vaše ime u RL: Adriano
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10H
5. Vaš Diskord: BarbaRio#7131
6. Vaše Ingame ime: Rio_Barba
7. Vaš ID: 34987

Dodatne Informacije
1. Lider za: Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1. Bio sam u Vagosima prije nego su se raspali
2. Mislim da imaju najbolju poziciju na mapi i mislim da bi mogao povest organizaciju do vrha
3. Puno sam aktivan i mogu pazit na clanove sta rade
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Nebi pustio clanove koji nisu ozbiljni da uđu u organizaciju
2. Pratio bi svoje clanove da ne rade protiv pravila servera i pravila geta
3. Davao bih rank up i rank down po zaslugama u RPu
4. Kickao bih sve koji to zasluzuju, ako ne uspijemo drugacije doc do rijesenja
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio Leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma.

U organizaciji Ballasa sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru stoga znam vise manje sve oko gang zivota.

Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Najbitnije od svega imam spreman full High-Command team koji bi mi pomagao u vodenju organizacije i svaki dan bi bili ovdje i drzali oko na svakom clanu. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

Zelio bih opet biti na poziciji leadera jer smatram da mogu podici RolePlay razinu na novi nivo, radio bi evente koji jos nisu videni na ovom serveru kako bi to i ostvario. Kao sto sam napomenuo, vec sam bio leader 3 puta i smatram da sam spreman biti i veliki CETVRTI put jer za sebe smatram da sam jedan od pouzdanijih ljudi i covjek od rijeci. Da pace, nitko nije savrsen, pa tako ni ja, svjestan sam toga, ali bih se vrlo rado potrudio sve svoje mane "pritajiti" kako organizacija zbog mene nebi patila kao sto sam do sad to radio.

Siguran sam u sebe i znam da mogu napraviti nesto veliko od svojih Ballasa, trudit cu se podici RP razinu na novi level, trudit cu se poboljsati situaciju u nasem vrlo dobro poznatom GHETTU jer smatram da to neki zapostavljaju. Uz pomoc svojih turfera smatram da mogu uzeti sestu turf sezonu na ovom serveru jer smatram da su stvarno pouzdani i dobri ljudi i vrlo dobri pucaci! Uz pomoc svojeg HC teama mogu drzati organizaciju punih 2 mandata. Uz pomoc Grafitti teama mogu garantirati da ce ljudi u organizaciji kupiti maximalnu kolicinu novaca! Uz pomoc pregovarackog teama koji je na visokoj razini garantiram da sa svake pljacke mozemo pobjeci bez ijednog palog i uhapsenog clana!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio Leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma.

U organizaciji Familiesa sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i cak imao priliku biti leader iste, stoga vrlo dobro znam kako bi sve odradio i znam kako posloziti ljude i gdje sam tada grijesio. Uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru stoga znam vise manje sve oko gang zivota.

Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Najbitnije od svega imam spreman full High-Command team koji bi mi pomagao u vodenju organizacije i svaki dan bi bili ovdje i drzali oko na svakom clanu. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event. Siguran sam da mogu napraviti jedne jake i velike Familiese i cilj mi je imati 2 uspješna mandata s njima! Zelim napraviti bandu kakve do sad nije bilo na serveru i podici gang zivot na veci nivo! Familiesi u zadnje vrijeme nisu na nekom nivou i sve se previse vrti oko turfova i zelim to popraviti. Leaderi nisu izabrani vec koliko dugo pa zato zelim sve to ispraviti!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.

SRETNO SVIMA <3
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime u RL:Tomislav
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:6-10h
5.Vaš diskord:tome.#6767
6. Vaše Ingame ime: Don Jeans
7. Vaš ID:24227


Dodatne Informacije
1. Lider za the Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Paaa...dobar dan svima koji citate,htio bi postati lider ovog GANG-a zato jer imam puno iskustva u GANG RP zivotu,u proslim RP zivotima stalno sam bio u bandama jer mi je takav dio RP-a nekako najzanimljiviji te ima dosta akcije i natjecanja što ja najviše volim i igram.I znam kako voditi organizaciju i zato se zelim prijaviti za lidera ove organizacije. Bio sam vec lider crime organizacije (BLOODS) i vjerujem a i mnogi znaju da sam kao lider bio veoma uspjesan ali nazalost desila se nezgoda i sve je propalo, pa to iskustvo zelim prenijeti i na ovu organizaciju te ponovo pokusati i pametnije razmisljati.

-Vjerujem da za postati i biti lider imam jako puno iskustva.I kao lider jedne od organizacija na ovom RP serveru bi htio pokušati poboljšati ovaj RolePlay server, I u ovu organizaciju bi uveo malo ozbiljnosti te lojalnosti jer dosta organizacija to nije bas bitno i mislim da sam za lidera nekako kako da kazem stvoren,jer sa clanovima uvijek imam strpljenja i koji god problemi da budu uvijek ih mogu rijesiti samo dobrom komunikacijom i bez ikakve svađe i nerazumijevanja.U dosta drugih organizacija sam bi zamjenik,i kad god nie bilo lidera uvijek bi odlicno vodio naš tim tj. clanove na eventove,u geto,na talačke,FZ,pljacka prodacvnice,gun store,podmornica,tajna radnja i pomorsku bitku.Uz sebe bi donio ekipu sa kojom sam od pocetka igranja na ovom serveru koji su jako dobri igraci a i ljudi opcenito koji imaju jako dobru komunikaciju sa članovima, te bi bili pri jako velikoj pomoci organizaciji.

-Prije dolaska na ovaj server igrao sam i na drugim "Roleplay" serverima poput FiveM.Panama Roleplay i Dream World, a igranje GTA Roleplay servera zapoceo sam 2020. godine, te sam odlucio dati priliku i ovom serveru koji mi se jako svidio.Kao lider, eventovi bi bili obavezni, zato jer samim eventima igraci poboljšavaju svoje vještine igranja, te bi ih vodio na eventove da ne misle daje u bandama bit ici samo po getu se pucati i plačkati, sto nije istina,bitne su i druge RP aktivnosti na serveru koje pruzaju taj neki poseban RP osječaj...Isto bi htio i sklapati saveze sa drugim bandama te da sa nekom bandom budemo prijateljski nastrojeni a ne dase samo svađamo i prepiremo.Uvijek bi pazio da se svi članovi unutar organizacije slažu, te da neslaganje skroz uklonim.I također po mom znanju o serveru i svim pravilima servera (koja jako dobro znam) mislim da bi odlicno vodio ovu organizaciju kao lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u orgazaciji.

-Pa poboljšao bi tako što bi stavio limit OOC godina barem 15+(ako neki igrac nema 15+,ali odlicno zna pravila,mogao bi napraviti iznimku), zato jer kako da kazem ima dosta "djece" koja ne postuju bas pravila servera i ne drze ih se niti shvacaju ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima uništavaju sav RolePlay osječaj.

-Prije ulaska u organizaciju bi zahtjevao da igrac ima barem 7+ godina u gradu, te da viši činovi ili ja ispitamo igraca o Pravilima servera i Pravila geta, jer zelim da svatko tko uđe u ovu organizaciju zna sva pravila, kako nebi doslo do krsenja pravila sto bi steklo organizaciji los dojam.

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Imam i cijeli turf team koji vodim sa sobom u organizaciju, u kojemu su izvnaredni igraci i koju ce ovu organizaciju dovesti do toga
da bude najjaca od svih,sto nam je i jedan od ciljeva naravno

-Imati cu graffiti team,koji ce se pobrinuti da ime nase bande bude izgrafitirano po cijelom getu

-Takoder cu imati poseban tim za regrutaciju tj. ispitivanje novih clanova, tu ce biti ljudi kojima vjerujem i za koje znam dasu sposobni za to

-Clanovi u organizaciji ce svoje Cinove/Rankove dobivati po zasluzi te predanosti organizaciji, a dobivat ce ih odlaskom na eventove,talacke,kad idemo u geto,naravno i aktivnosti itd…

-Clanove nikad nebi izbacivao ili im smanjivao rankove ako su neaktivni ili ako ne dolaze na eventove, nego bi samo trazio da mi jave na bubici razlog ne dolaska ili razlog ne aktivnosti (nie obavezno, ali bi volio da to naprave) kako bi znao zasto se nemogu pojaviti

-Ja i moji zamjenici bi radili sastanke svaki tjedan,da vidimo na cemu stojimo i dali je sve u redu medu clanovima

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

To je sve od mene i sretno svim kandidatima !!!! Srdacan pozdrav od Dona !!!
 
Last edited:

Dejan Slash

Player
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: Deyan#9725
6. Vaše Ingame ime: Deyan Slash
7. Vaš ID: 20229
Informacije

-1. Lider za: Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Nakon dosta iskustva u kriminalnim organizacijama mislim da sam dovoljno zreo da mogu voditi organizaciju.
-Od samog početka svog rp ,,života" bio sam u kriminalnim organizacijama i znam kako postupiti u bilo kojoj situaciji
-U organizaciji Vagos sam bio više puta, kod različitih leadera i uvijek mi je bila jedna od dražih organizacija sto se tiče RolePlaya, ujedno i moja prva organizacija na ovom serveru i hteo bih vratiti ta stara sjecanja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Prvo i osnovno proverio bih znanje geto i gradskih pravila detaljnim ispitivanjem.
-Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje.U organizaciji necemo primati nikoga ispod 16 godina OOC i 15 godina IC.
-Sastanci ce se dešavati jednom nedeljno u nasem hq.
-Greske clanova bih slabo tolerisao 2warn-a-->kick,bl od zavistnosti greške koju je član počinio.
-Fokus bi bio usmeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug.

SREĆNO SVIM OSTALIM KANDIDATIMA ŽELI VAM DEJAN SLASH!!!
 

Nikola Sindicato

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
177
1. Vaše ime u RL:Nikola
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-9 sati
5. Vaš Diskord:Dwayne Johnson#5118
6. Vaše Ingame ime:Nemanja Sindicato
7. Vaš ID;30948

1. Lider za The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Bio sam u mnogim bandama co lider vagos,blods,ballas te imam puno iskustva u roleplayu te vec igram na projektu vise od 1 godinu svaki dan te bih zelio sa tim probati novo roleplay iskustvo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvo imao bih odgovorne zrele ljude koji imaju minimalno 6 godina u gradu te da ne krse i da znaju pravila bili bi svaki dan eventovi te bi isli na sami roleplay da svi u mojoj organizaciji mogu uzivati te se uziviti u roleplay.Imao bih odgovoran i dobar turf team koji bi uvjek bio odgovoran te bih morali biti odgovorni. Slusat se samo mora co lidere i lidera rankovi bi bili pravilno poredani rankovi bi se zasluzili uvjek po trudu i aktivnosću.Grafiti team bi bio aktivan uvjek uvjek bi lider ili co lider podjelio sprejeve da budu aktivni i grafiti team. Nakon svakog dana idu bonusi svakome ko se trudio ici na eventove i bio odgovoran.Isli bi na borjne akcije poput pljacka banaka gun shopova talacke bi organizirali. Da jos poboljsamo roleplay htio bih ici u savez sa drugim bandama sto bi bilo super za surađivanje laksi roleplay lakse pljacke da sve bande mogu uzivati.Novim clanovima koji ce se pridruzit morat ce im neki veci cin pojasnit kako ce to funkcionirati da bih bili odgovorni te da svi samo uzivamo na ovom projektu. Cilj mi je da uzivim i poboljsam roleplay grada Los Santosa.

Rankovi
1.Suspended
2.Roockie
3.Traster
4.Drifter
5.Grafiti Team
6.Grafiti Team Leader
7.Waterfool
8.Turfer
9.Asistent
10.O.G Team
11.Menagment
12.Co Lider
13.Lider

HVALA NA ČITANJU MOJE APLIKACIJE I SRETNO SVIMA!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom