Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 11h +
5. Vaš Diskord: Ognjen#2229
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Volkov
7. Vaš ID: 5651

1. Lider za NG (National Guard)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1
Pre svega ja sam bio u Vojsci 2 meseca i sad zelim da postanem lider jer kao sto sam vec rekao dugo sam radio u Vojsci i smatram da sam dovoljno upucen kako se sta radi. Takodje oko sebe imam dosta ljudi u koje imam dosta poverenja koji bi pomogli da Vojska bude ugledna organizacija, koju bi svi hvalili.
2.2 Zeleo bih da sa novim regrutima temeljno i polako prodjem kroz sve stvari sta Vojska radi. Posto su prethodni lideri to radili površinski. Pa ne bih zeleo da se to dogadja ako bih ja postao Lider.
2.3
Bez skromnosti mislim da bih bio odlican Lider koji bi Vojsku uzdigao na veci nivo RP-a nego sto je to dosada bio slucaj.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1)
Konkretno sta bih menjao je pristup obucavanju regruta koji kad udju u organizaciju dosta stvari ne znaju jer ih instruktori ne obuce dovoljno nego im samo kazu par osnovnih stvari. Ja bih tu bio temeljit kao sto sam gore naveo. 2) Sprečio bih korumpciju i kradju od organizacije, jer kao sto znate nijedna organizacija nece uspeti ako nemaju poverljivost izmedju sebe.



Hvala na izdvojenom vremenu da procitate moju prijavu
Srdačan pozdrav, Ognjen!
 
Last edited:

Gucunja Milan

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milan Gucunja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5-6 sati
5. Vaš Diskord: Gucunja#0441
6. Vaše Ingame ime : Alex Hristov
7. Vaš ID: 9596


Dodatne Informacije
1. Lider za : NG (National Guard).
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

1)BIo sam u skoro svim drzavnim organizacijama,imam ogromno iskustvo u ovom sektoru,u proslim gradovima sam bio vemoa uspesan kao nacelnik ili nesto slicno.
2)Vojsku sam sluzio oko mesec dana i u tom preiodu sam uvideo mnogo gresaka koje nisu teske za popravit a stvarno bi bile od krucialnog znacaja, naravno ne krivim ja nikog zbog loseg sustava organizacije, ali mislim da sve sto nije moze biti itekako savrseno.
3)Moje poznavanje grada kao takvog da sam veoma izucio sve sto on pruza i sto ne, mogao bi da buduce vojnike izvedem na pravi put koji bi im pomogao da steknu mnostvo drugih iskustava i raznih stvari koje do sad nisu ni videli.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1)Pre svega da kazem kako bih poboljsao RolePlay u organizaciji, za regrutaciju bih zahtevao veliko znanje o navedenom podrucju, sto u prevodu znaci da neko ako se trudi moze naravno i u organizaciji da poboljsa svoj RolePlay, naravno tu bi bili i admini koji bi nadlgedali kako napreduju regruti visi cinovi i ostali clanovi kolektiva.
 

Lepomir223

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Antonio Eškutić
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 4-5 sati
5. Vaš Diskord: lepomirBAKIC#0590
6. Vaše Ingame ime : Lepomir Bakiccc
7. Vaš ID: 12844

1. LIDER ZA: NG (NATIONAL GUARD)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Mislim da imam dovoljno predznanja i mislim da mogu biti lider Nacionalne garde. Prije na drugom accountu sam bio i u LSPD i u SAHPU i u vojsci na mjesec dana tako da mislim da bih dobro upravljao vojskom. Ovi što pišu da su vidjeli mnogo grešaka kod vojske to nije točno i kod regrutacije su bili solidni jer ne možes radit u vojsci samo zbog novca moraš i volit taj posao. Pancho je bio jedan od bolji generala, on je znao voditi vojsku, uvijek je pomagao mlađima i bio je u svom poslu odličan. Ja bih recimo slijedio njegove stope jer mi se sviđa sve što je on napravio i učinio da vojska funkcionira.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Regrute ne bih ništa posebno pitao sve bih ostalo isto da znaju najvažnija pravila, a ako bih htijeli napredovati to bih jedino promijenio to bih malo otežao. U vojsku bi mogli dolaziti od 14 godina pa na dalje. Mislim da bih tako vojska funkcionirala.
 

Alex Yowicic

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL Aleksandar
2. Vaše godine 33
3. Vremenska zona gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-7
5. Vaš Diskord AleksandaR#4661
6. Vaše Ingame ime Alex Swarovski
7. Vaš ID1216

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Pre svega jer sam od samog početka tamo u NG-u dok je Jeff seid drzao organizaciju bio sam poručnik posle toga je dosao Panco Vanila tada sam postao general potporučnik uglavnom 3 meseca provedenih, znam tačno kako sve funkcioniše, i sta je Nasa duznost, kao sto rekoh bio sam general potporučnik covek ispod generala, ja mislim da sam ja lider za ovu organizacije jer sam upućen u sve kako funkcioniše i poznajem se sa ljudima iz drzavnih organizacija, tako da nebi kretali sa upoznavanjem nego bi odma stupili u rad, imam ljude sa dosta iskustva koji su samnom bili sve vreme, dok smo bili u NG-u oni bi mi pomogli u samo startu da krenemo odma u rad kao sto rekoh imam iskustva jer sam dosta vremena proveo tamo i znam sta su Nasa zaduzenje


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.nastavio bi kao sto je i bilo, sto se tice regrutacije samo strogo poznavanje pravila grada, jel mislim da je to sustina RolePlay-a
 
Last edited:

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
1. Vaše ime u RL
David
2. Vaše godine
22
3. Vremenska zona
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan
8 do 12 sati
5. Vaš Diskord
David1380#6621
6. Vaše Ingame ime
David Djingos
7. Vaš ID
7167

Dodatne Informacije
1. Lider za Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -


Vjerujem da bih bio odličan lider jer imam iskustava, imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju, 2 razlog je što želim dovesti organizaciju do kraja znaci da svi žele savez sa nama ne rat jer rat nije dobra stvar za posao. 3 razlog bi bio što dosad nisam imao priliku postati lider a stvarno to želim i smatram da sam zasluzio i naravno svi ljudi koji me znaju složiti će se sa ovom činjenicom. Greške postoje da ucimo na njima ja kada sam poceo RP-ati nisam znao jedva pravila, no danas je to drugačije sada znam pravila i pametniji sam i spreman vršiti akcije lidera ove organizacije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Dnevno druženje sa članovima, 1 sastanak tjedno, ako član organizacije ne sudjeluje bit ce izbacen.

Za napredak potrebna je prije svega aktivnost, korist, i da organizacija mora imati koristi od svog člana isto kao i on od nje. U organizaciji ne smije biti mlađih od 17 godina iz razloga ozbiljnosti same organizacije. Svaki primljeni član u organizaciju mora znati RP i Gang pravila.

Član mora imati aktivnost najmanje 4 sata dnevno i bar trećinu vremena za rad potrebe organizacije i sudjelovanje na eventima.​
 
Last edited:

Rijad

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
29
1. Vaše ime u RL: Rijad
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6
5. Vaš Diskord: Lil_Panda#7375
6. Vaše Ingame ime: Diego Sancluz
7. Vaš ID: 6187




Doadatne Informacije
Lider Za:
Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
Prvo objasnjenje-
je to da sam ja bio vec lider organizacije i vodio je normalno i izdrzao skoro 2 mjeseca mandata prije isteka mandata sam trazio disband jer nisam mogao da stizem da vodim medjutim sada imam mamlo vise vremena te se mogu posvjetiti tome takodjer imam dostaiskustva sa time, Ballase bih postavi na neki novi nivo poboljsao bih rp potrudio bih se naci dobre ljude za turfove zaposlio bih sto vise moguce ljudi u organizaciju i svakodnevno cistio nebih bilo djece mladje od 16 goodina
Drugi razlog i objasnjenje- je to da imam jako veliku volju da ponovo vodim organizaciju kao sto su bande i mislim da samdosta naucio dok sam vodio organizaciju zvanu BloodStreet Gang dosta sam tu naucio i kao lider i kao igrac
Treci Razlog- je taj da zelim da poboljsam rp malo vise jer cijela radnja gangova po getu je da se nonstop ubijaju robaju i slicno ja bih se potrudio da to bude drugarcije, kao sto bih dodao timove koji bih imali svoje lidere i slicno

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji- Treba formirati zdravu okolinu u ballasima bez toxicnosti ubacivati ljude koji su stariji od 16 godina rpati kao pravi gangsteri pljackati prodavnice otimati kidnapovati policajce sto duze razvijat rp radnju sa policijom kako bih bilo interesantnije takodjer za pljacke imam posebne planove i taktike takodjer potrudio bih se da formiram sto jaci gang da bih mogao parirat drugim gangovima jer imamo tu mnogo jake gangove i mislim kada bih dobio da vodim ballas organizaciju da bih u roku od sedmicu dana vec formirao i timove i poceo sa akcijama i slicno, takodjer bih svaku trecu noc angazovao trku bmx-ovima sa drugim gangovima u pare po getu ili nesto na taj fazon sa gengovima bih radio zajedno protiv policije kad god je neka racija na black market organizovao bih skup gangova i potrudio bih se da zajedno sa njima i nadam se buducim kolegama liderima gang organizacija da bih se mogao dogovoriti oko tako nekih akicja.
 

Suky King

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
27
1. Vaše ime u RL: Suad
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Killua999#3037
6. Vaše Ingame ime: Killua Delta
7. Vaš ID: 3774

1. Lider za: Marabunta Street Gang


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Zato sto sam vec bio zamjenik te iste organizacije te poznajem jako dobero potrebna pravila kao sto su geto, pravila servera, rp pravila. takodjer imam vec spremnu ekipu za organizaciju te bih imao posebnu taktiku za prijem novih ljudi tacnije regrutovanje novih ljudi svi novi clanovi bih morali biti minimalno 10 godina u gradu i morali bih jako dobro poznavat gheto pravila kao i ostala, takodjer jako dobro sam upoznat sa situacijama bandi i sa turfovima i sa eventima za organizacije kako to funkcionise i sve imao bih odma u startu 2+ zamjenika kako bih mogli obavljat svojep oslove svaki od zamjenika bih imao poseban dio posla sta da radi u organizaciji kako bih ta organizacija bolje funkcionisala radili bih na tome da dignemo marabuntu na novi nivo i na visi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
U bandi je potrebno da su to pretezno momci malo stariji koji imaju dosta iskustva sa ghetom i drugom stranom zakona takodjer u organziaciju se nebih primali ljudi ispod 16 godina dobro bih pazio koga bih pustio u organizaciju rangove bih napravio kako treba takodjer bih imao svake sedmice po 1 sastanak i eventualno vanredni sastanak isto tako svaki dan bi bila redovna aktivnost gdje bi veci rankovi isli u robanje drugih bandi i mafijasa po getu pljacke gunstorova i ucestvovanje na bitci ostrva (Battle Ship) tajne radnje za svaki event bih imali neki kao tim takodjer za grafite napravio bih tim od 5 ljudi koji bih stalno radili grafite i napravio bih tim podrske ako negdje drugi timovi su u nevolji da su uvjek spremni ovi doci tako da u pocetku sam spreman vec imati oko 30 ljudi aktivni i dobirh koji imau dosta iskustva sa bandom jer su bili vec prije u bandi za koju se ja upravo prijavljujem mi smo ovu bandu zavolili i izrazujemo zelju da ponovo budemo u istoj te se nadamo pozitivnom odgovoru od strane administracije za sve ostalo sam spreman da odgovorim usmeno sta god bude trebalo.
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Ensar

2. Vaše godine: 21

3. Vremenska zona: CEST

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h

5. Vaš Diskord: Falcone#5951

6. Vaše Ingame ime: Jake Falcone

7. Vaš ID: 2410



Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):



- RolePlayam veoma dugo. Savrseno znam kako i sta treba jedna banda da radi. Pored toga sam ozbiljna osoba, tako da nece biti greske sa strane organizacije.

- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande kako ovdje tako i u drugim gradovima. Volim da sve to izgleda realno, te bi se tako i postavio. Volim da dajem šansu novina, i sa ih učim onako kako mislim da je ispravno. Postoje i ljudi koji su duži period tu sa mnom, te se pokazalo da odlično funkcionišemo zajedno. Isto tako generalno ne bi imao prbleme mi sa tim da me poštuju, jer znam kad treba da se zajebajem a kad da radimo ozbiljnu stvar.

- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije, ne svidja mi se sta lideri dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Bmx i hud, trava i krađe.

- Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili sl.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Obzirom da sam bio i administrator većeg levela, moram reći da poznajem izuzetno dobro pravila. Pa bih se prilagodio njima što se tiče samog roleplay-a.
 

Jokic Veljko

Player
Player
Joined
Dec 19, 2021
Messages
98
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera National Guarda(NG-a)
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :

- AleksaAca (AleksaAca #5729)
- Matke Bringer (Matke#1784)
- Ognjen Volkov (Ognjen#2229)
- Alex Swarovski (AleksandaR#4661)


Razgovor će biti održan 26.01 u 19:30h ( budite u čekaonici )
 
Last edited:

spidicar99

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
10
Bitne informacije:
1) Ime u RL: Ilija Lekic
2) Godine: 22
3) Vremenska zona: GMT + 1
4) Prosecna dnevna aktivnost: 4+h
5) Discord: spidicar99#4377
6) InGame ime: Roronoa Zoro
7) ID: 8288


Ostale informacije:
1) Prijavljujem se za lidera Ballas gang
2) Zeleo bih da budem lider ove sjajne bande. Bio sam co-leader u Bloodsu i co-leader u Vagosima. Imam poprilicno dosta iskustva i tacno znam kako sta funkcionise. Dugo igram RP, znam sva moguca pravila i zakone. Upoznat sam sa cestim greskama lidera kao sto su ubacivanje pojedinaca u organizaciju zbog lose ispitanosti i los prioritet izmedju bande i familije. Meni bi banda bila broj 1 prioritet, familiju ne bi imao da bi postigao tacno sve da uradim da bi banda blistala. Smatram da mogu dosta da poboljsam ovu bandu. Dobar sam pregovarac, takticar i uvek sam za kompromis.
3) Moji saveti za poboljsanje su sledeci:
- Ubacivanje regruta u bandu mora da se poboljsa( da igrac ima 16+ godina i da zna pravila ne samo u teoriji nego i u praksi)
- Bilo kakva svadja unutar organizacije i toxicnost treba odmah da se presece, ne da se pusti da traje (daje utisak neozbilnosti)
-Slusanje visega ranka mora biti pravilo broj 1 (svako mora da se odazove ili da da razlog odsustva)
- Ubacivanje ljudi u oragnizaciju kojima je prioritet banda i nista drugo
- Bolji RP unutar bande bez ooc gluposti koje su vrlo ceste (discord je za to a dosta nazalost to ne razume nego ic pitaju sve)
- Misljenje svakoga unutar organizacije je dosta bitno, treba slusati svoje ljude jer zaista mogu iznenaditi
 

Matija Zagorec

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
44
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Matija

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: (GMT+1)

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h

5. Vaš Diskord: Tomas Shelbi#8729

6. Vaše Ingame ime: Tomas Shelbi

7. Vaš ID: 11237



Dodatne Informacije

1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1. razlog, Zelim biti lider ove organizacije zato jer imam jako puno iskustva u gradu.
2. zato jer jako volim kriminal, pljacke, otmice i sve sto je vezano uz rp.
3. zelim zaposljavati sposobne ljude, ljude koji znaju sve o rp pravilma, koji imaju iskustva u pljackama, i koji su vrijedni i koji su aktivni jer ljudi koji dodju u organizaciju pa nisu u gradu po par tjedana takvi nam netrebaju.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: 1. treba zaposljavati sposobne ljude,ljude koji su aktivni i rade sve prema pravilima.
2. Treba raditi cim vise kriminala i pljacki u gradu, tako da ce i fib i pd imati posla , jer kriminal pokrece ovaj grad.
3. Treba sve raditi prema pravilima, trebamo biti kolegijalni prema drugima i stvarati cim vise prijateljstva u gradu.
4. Mogu jos toga tona nabrojiti sto sve mogu napraviti, ali najbitnije na kraju je imati u organizaciji sposobne ljude, ljudi koji znaju pravila, i koji su kolegijalni, a dalje sve sto nas ocekuje u gradu mozemo lagano rjesiti.
 
Last edited:

Tomas Venganza

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
20
1. Vaše ime u RL: Toma
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-12
5. Vaš Diskord: TomiVisuals#1477
6. Vaše Ingame ime: Tomas Venganza
7. Vaš ID: 3460

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Ballas Gang
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što jako dobro poznajem RP, a naročito sam svoj RP život proveo u bandama i to također u Ballasima. Mislim da sam vezan uz ljubičastu boju i nemogu se zamisliti bez nje što je i jedan od razloga zašto sad pišem ovu aplikaciju za lidera. Znam kako temeljito voditi organizaciju zato što sam bio veći rank u Ballasima te sam vodio svakakve RP akcije u organizaciji. Mislim da je moje znanje o pravilima vrlo ključno, tj. za da za svaku situaciju znam što se smije, a što se nesmije. Mislim da imam najbolji Turf Team na serveru jer smo nedavno pa sve do sad dominirali Turf scenu. Imam i 15 pouzdanih ljudi koji mi daju podršku i bodre me u mojim postupcima. U mojoj organizaciji će vladati chill atmosfera no naravno posao koji bande moraju izvršiti bit će detaljno i izvršen. 2)Želim postati lider kako bih pružio ljudima šansu u RP-u. Želim početi raditi RP-eve kakve nitko nije vidio i zainteresirati igrače da što više igraju i da se upoznaju sa pravim RP-om. Nije mi se svidjelo kak su neki drugi lideri vodili u drugim organizacijama, mora postojati uravnotežena veza izmedu Turfova i RP-a i svakom se treba posvetiti na određeni način.
3)Želim postati lider zbog toga što znam koju veliku odgovornost dobivam, mislim da sam jedan od boljih kandidata za Ballase jer se i u RL bavim sportom i imam dobru disciplinu rada. Pošteno dajem rankove i kažem ono što mislim. Bit ću pravedan lider te će se moja riječ morati ispoštovati. Nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima sa nepoštovanjem-

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Uveo bih strože ispitivanje pravila, igrači bi trebali znati pravila na primjerima. Ljudi koji prekrše pravilo bit će upozoreni i opomenuti, a ljudi koji znaju da se to nesmije, a i dalje prekrše i Bio bih jako strog što se tiče vrijeđanja igrača, sve svađe bih riješavao licem u lice. Uveo bih bonuse članove, dijelio bi ih ljudima koji su se istakli u tom danu. Ono na što ću najviše obratiti pozornost je da članovi ne MG-aju, tražio bih pravi RP. Svaki dan bi bio drugačiji jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u. Tražio bih da svi imaju POV kako nebi došlo do nepotrebnih warninga. Još jedna stvar na koju ću se obazirati je da budemo kao prava banda znači da smo stalno u hudu, konzumirano travu, pijemo alkohol... Sazivao bih sastanke da se svi dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje.
 

Kix Darkin

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
29
1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: Kix Darkin#2807
6. Vaše Ingame ime: Kix Darkin
7. Vaš ID: 8332

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Da poboljsam kriminal u gradu zato sto je pao na 0, Hocu da budem lider ove kriminalne organizacije zato sto sam vec bio u svaku kriminalnu organizaciju i bio sam u neke drzavne i uveden sam u roleplay. Znam svako roleplay pravilo i znam ghetto pravila na pamet, Bio sam turfer kod zelene 2 puta i jednom u vagose. Hocu da zaposlim sto vise ljudi koji isto znaju rp pravila i ghetto pravila I da su veci od 6-7 levela igre, Isto tako cijelo vreme na serveru radim kriminalne poslove pa sad apliciram da bi to jos radio, mngoo vremena roleplayam i znam svaku kriminalnu akciju kako da je organizujem i kako da vodim akciju da ne bi dobili neki verbal ili neki warn, isto tako imam dobar odnos sa svim igracima na serveru i od pocetak sam hteo da budem lider neke organizacije, Sad imam pravu priliku pa ako budem odaberen bit cu mnogo srecan.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Da slusaju vecih cinova, Da idu na vise eventova zato sto nisam ih video mnogo vremena, da se dodaju vise auta i da bide prosiren roleplay.
 

Don Suave

Player
Player
Joined
Aug 24, 2021
Messages
25
1. Vase ime u RL: Nikola
2. Vase godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 11h
5. Vas diskord: Dzoni#3044
6. Vase Ingame ime: Don Magluta
7. Vas ID: 35


Dodatne informacije
1.Prijavljujem se za lidera Ballas Gang
2. Zelim biti lider Ballas-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 9 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila itd. Vec imam spremne ljude sto se tice turfova i grafita sto ja smatram najbitnijom stavkom svakog ganga, Na engleskom grandu sam vec igrao turfove i postavlja attackove na discordu tako da znam kako sve to funkcionise. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spreme takozvane Event Captaine koji ce da vode svaki event i potruditi se da vode ljude na svaki event kada ja nisam tu ili nisam u mogućnosti da vodim taj event.
Takođe mislim da bih sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao, a koji bi bili zainteresovani da se pridruže, definitivno mogao da vodim bandu koja će biti uspešna na događajima i pretnjama LS,
Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi glatko.
3.Pa mislim da sloznost clanova je najbitnija i da samim time dolazi do veceg roleplaya.Mi kao nasa ekipa imamo dovoljno iskustva da pokusamo da poboljsamo RP u svakom mogucem smislu...
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko 10h
5. Vaš Diskord: L0L3#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Glockz
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije


1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto bih bas volio voditi neki gang posto sam vecinu svog vremena na ovom serveru proveo u gangovima i kao co-lider istih te mi je Marabunta bas zanimljiv gang i lijepa boja genga. Imam dosta iskustva vec na ovom serveru jer vec dosta dugo igram ovdje, igram gotovo od pocetka ovog servera, poznajem vecinu pravila i pritom sam vec bio admin ovdje neko krace vrijeme i bio sam co-leader u Ballasima i high rank sam vecinom u organizacijama. Otkad sam na ovom server igram u gang organizacijama (Ballas i Bloods) te iz tog razloga znam dosta o tome kako funkcioniraju gangovi i prije sam neko vrijeme radio u FIB-u i sada sam opet u FIB-u i volim bih se vratiti u gang organizaciju kao lider. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci. Mogu biti strog ali i pravedan lider, lider koji bih imao postovanja prema svima i sve ljude smatrao dobrim drugarima s kojima bih se zabavljao i lijepo provodio vrijeme na ovom serveru s njima.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiramo.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa, turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za legalne organizacije, gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.

Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a/koristenja Discorda sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti uklonjeno po mom misljenu ili da budemo svi u jednoj sobi kada smo u RP da smo svi defani u toj sobi kako bih bili sigurni da neko ne MG-a sa nekim drugim. Da se ne rade talacke situacije na ronicu jer je to cisti RP2win i neke ostale RP2win situacije. Vise fokusa na RP od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan posto su sada malo izmjenjena pravila.
 

Anđelko Roosevelt

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
585
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Ballas Gang
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :

- Roronoa Zoro (spidicar99#4377)
- Tomas Venganza (TomiVisuals#1477)


Razgovor će biti održan 29.01 u 18:00h ( budite u čekaonici )
 

Zed Darkin

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
53
1. Vaše ime u RL Ognjen Obradov
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na da. Po radnim danima po 7 sati a vikendom mogu da budem celi dan
5. Vaš Diskord ឵឵ ឵OgiPepsi#2464
6. Vaše Ingame ime Tyrone Comptone
7. Vaš ID 7925

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav Tyrone Comptone
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom