Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Suky King

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
27
1. Vaše ime u RL: Suad
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: suky#5205
6. Vaše Ingame ime: Killua Delta
7. Vaš ID: 3774

1. Lider za: Bloods


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zato sto sam vec bio zamjenik te iste organizacije te poznajem jako dobero potrebna pravila kao sto su geto, pravila servera, rp pravila. takodjer imam vec spremnu ekipu za organizaciju te bih imao posebnu taktiku za prijem novih ljudi tacnije regrutovanje novih ljudi svi novi clanovi bih morali biti minimalno 10 godina u gradu i morali bih jako dobro poznavat gheto pravila kao i ostala, takodjer jako dobro sam upoznat sa situacijama bandi i sa turfovima i sa eventima za organizacije kako to funkcionise i sve imao bih odma u startu 2+ zamjenika kako bih mogli obavljat svojep oslove svaki od zamjenika bih imao poseban dio posla sta da radi u organizaciji kako bih ta organizacija bolje funkcionisala radili bih na tome da dignemo bloodse na novi nivo i na visi.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: U bandi je potrebno da su to pretezno momci malo stariji koji imaju dosta iskustva sa ghetom i drugom stranom zakona takodjer u organziaciju se nebih primali ljudi ispod 16 godina dobro bih pazio koga bih pustio u organizaciju rangove bih napravio kako treba takodjer bih imao svake sedmice po 1 sastanak i eventualno vanredni sastanak isto tako svaki dan bi bila redovna aktivnost gdje bi veci rankovi isli u robanje drugih bandi i mafijasa po getu pljacke gunstorova i ucestvovanje na bitci ostrva (Battle Ship) tajne radnje za svaki event bih imali neki kao tim takodjer za grafite napravio bih tim od 5 ljudi koji bih stalno radili grafite i napravio bih tim podrske ako negdje drugi timovi su u nevolji da su uvjek spremni ovi doci tako da u pocetku sam spreman vec imati oko 30 ljudi aktivni i dobirh koji imau dosta iskustva sa bandom jer su bili vec prije u bandi za koju se ja upravo prijavljujem mi smo ovu bandu zavoliuli i izrazujemo zelju da ponovo budemo u istoj te se nadamopozitivnom odgovoru od strane administracije za sve ostalo sam spreman da odgovorim usmeno sta god bude trebalo.
 
Last edited:

Obrisani forum acc

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8/9h
5. Vaš Diskord: Harleen Frances 8926#4759
6. Vaše Ingame ime: Michaela Desanata
7. Vaš ID: 8926

1. Lider za: Bloods 2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1. Zelim biti lider bloodsa zato sto znam njihovo istoriju u rl gledao sam na yt kako oni delaju i to
2 : Zelim da donesem slavu i da pripomognem mojim ljudima ako zatreba oni koji ne budu slusali moje naredbe kad ja dodjem zna se sa se radi sa takvim ljudima
3: Nece biti korupcije ono sa rankovima mnogi to grese daju rank pod lider i to i taj isti covek uradi greske na temelju warna kicka i tako to nece biti korupcije ako ja budem postao lider

Posto neki ne veruju da znam po nesto o bloodsima evo dokaza :
 
Last edited:

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
1. Vaše ime u RL David
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 do 12 sati
5. Vaš Diskord David1380#6621
6. Vaše Ingame ime David Djingos
7. Vaš ID 7167

Dodatne Informacije
1. Lider za : Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
Vjerujem da bih bio odličan lider jer imam iskustava, imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju, 2 razlog je što želim dovesti organizaciju Bloods do kraja znaci da svi žele savez sa nama ne rat jer rat nije dobra stvar za posao. 3 razlog bi bio što Bloodsima treba potpuno rekonstrukcija članova i da se ne puštaju ljudi koji glume boga i zbog toga ko ne zna pravila nije dobro došao.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Dnevno druženje sa članovima, 1 sastanak tjedno, ako član organizacije ne sudjeluje bit ce izbacen.
Za napredak potrebna je prije svega aktivnost, korist, i da organizacija mora imati koristi od svog člana isto kao i on od nje. U organizaciji ne smije biti mlađih od 17 godina iz razloga ozbiljnosti same organizacije. Svaki primljeni član u organizaciju mora znati RP i Gang pravila.
Član mora imati aktivnost najmanje 4 sata dnevno i bar trećinu vremena za rad potrebe organizacije i sudjelovanje na eventima.
 
Last edited:

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
153
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Bloods Street Ganga
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

- Zibizzareta Roberto (Zibizzareta#8912)

- spidicar99 (spidicar99#4377)
- Fran Krilic (fran_17#7780)

- Suky King (suky#5205)


Razgovor će biti održan 17.01 u 20:30h ( budite u čekaonici )
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vase ime u RL - Aleksa
2. Vase godine - 18
3. Vremenska zona - GMT +2
4. Prosecna aktivnost na dan : 10 h +
5. Vas diskord : Aleksa6#1981
6. Vase Ingame ime : Aleksa Damjanovic
7. Vas ID : 2212


Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera The Families.
2. Zasto zelite biti lider ove organizacije
:
1.1 - Zelim biti lider organizacije The Families zato sto sam vec dugo vremena clan i pridobio sam dosta poverenja clanova iste.
1.2 - Znam sva pravila koja su potrebna da RP u igri ide glatko smatram se dobrim autoritetom i pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva a to je postovanje koje dajem ostalim clanovima.
1.3 - Jos jedan moj dobar razlog poslednji u nizu ali ne tako manje bitan jeste cinjenica da sam bio clan u dosta organizacija do sada, dodatno bih istakao da sam u svim organizacijam bio dosta veliki cin a slozicemo se da za tako nesto je potreban trud a i poster rad naravno i dobro poznavanje RP pravila koja su krucijalna za lidera.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Kao sto sam naveo gore vec duze vreme sam clan navedene organizacije i znam sve probleme koje tiste trenutne clanove, takodje znam kako bih mogao resiti vecinu tih stvari konkretno sta bih mogao da predlozim jeste malo Strozije ispitivanje novih clanova koji zele da udju u Geng.
- Prvo sto bih uveo jeste stroze isitivanje pravila,naravno nece ulaziti svako ko zatrazi, svi ljudi koji oce da udju u The Families moraju da imaju iskustva u kriminalnim organizacijama, da ne bude gresaka i krsenja pravila.
- Svaki clan koji bude hteo da se pridruzi organizacji mora da bude ispitan od strane mene ili vecih cinova..
- Medju clanovima u organizaciji mora biti maksimalno postovanje da bi mogli da radimo zajedno bez ikakvih problema.
Za kraj kad imas dobru ekipu nije tesko napraviti nesto sto se ocekuje od Bande..:)
 

Lucky Walker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
24
1. Vase ime u RL - Milos
2. Vase godine - 18
3. Vremenska zona - GMT +2
4. Prosecna aktivnost na dan : 5-8h
5. Vas diskord : Laki#0937
6. Vase Ingame ime : Lucky Casella
7. Vas ID : 357

Dodatne informacije: Moje dosadašnje iskustvo je da sam bio deputy leader The Families 2 puta, deputy leader u Bloods
1. Prijavljujem se za lidera The Families.
2. Postoji mnogo razloga zašto bih želeo da budem vođa The Families, a sada ću navesti najvažnije od njih.

RP kvaliteta
Kao prvo, to je RP kvalitet koji bih mogao izneti članovima i građanima, u poziciji lidera. Ja sam voljni RPer i više volim da imam odličnu RP situaciju nego da izgubim ili umrem, nešto što znam da drugi nesto moze naučiti, ali ne uspevaju. Učiniću sve da se uverim da moji članovi uživaju u RP-u Donecu im, kao i pobede na eventima i ulične borbe. Govoreći ovo, imaću sjajan balans u uličnim borbama i fokusu na pobedu na događajima, kao i uključiti puno interaktivnih i zabavnih RP-a. Pobrinuću se po svaku cijenu da ja i moji članovi o njima imamo malo ili nimalo izveštaja i da nemamo potrebe za "forumskih zalbi" u mojoj bandi koji osiguravaju da niko ne bude kažnjen. Ako vidim da drugi član bande radi nešto što slabi RP čemu se može prijaviti, radije bih da saznam zašto su to uradili, a ako im nije stalo da oslabe druge ljude u svom okruženju RP, definitivno bih ih prijavio kao to je nešto, što je vrlo sebično raditi i slabi rp svih oko njih. Takođe bih prvo pokušao poništiti stvari IC umjesto da ih prijavim prije nego što uradim bilo šta drugo. Mislim da će ove politike RP učiniti sve članove mog potencijalnog rukovodstva sretnim zbog RP-a u kojem će učestvovati.

Creative RP
Definitivno ću uključiti novi i zabavan RP u bandu kakav do sada nije viđen. Bio bih glavni domaćin na globalnim događajima oko kojih smo se ja i kustosi dogovorili, što čini članove i učesnike sa svih strana zadivljenim RP kvalitetima mog vodstva.
Jedna stvar koja možda nije moguća, ali mislim da bi ojačala RP za sve bila bi globalni događaj za čitav grad, gdje su se bande udružile za državni udar, koji bi trajao dan ili nekoliko sati gdje sam odličan plan kako sve strane mogu uživati u RP-u, a ne ZAPRAVO preuzeti vlast. Pored ovoga imam i druge ideje koje bi prolazile kroz kustose i kroz temu Creative RP.

Moć i članovi
Odmah kada bih dobio vodstvo porodica, pobrinuo bih se da prvi članovi budu moji zamenici, za koje bih imao intervjue kako bih se uverio da imam najbolje na raspolaganju koji mogu voditi organizaciju uz mene i osigurati da banda ostane na vrhu, u smislu dobitaka od hvatanja, kao i kreiranja i unapređenja igre uloga. Pobrinuo bih se da imam najkvalificiranije više komande i strelce kako bih osigurao da The Families ostanu na vrhu u pogledu osvajanja travnjaka. Ako ikada vidim nekoga da radi nešto što ne bi trebalo da radi, ne bih ga odmah šutnuo, već bih ga prvo pokušao usmeno upozoriti i saznati šta se dogodilo
3.

Po pridruživanju
Imao bih test pravila po učlanjenju kako bih se uverio da su moji članovi u dobrom standardu poznavanja pravila, i informirao ih o tome kako vladamo i šta mogu učiniti da bi bili unapređeni itd. U neslogu The Families bih definitivno integrirao članove dnevnik gdje bih mogao pratiti šta su članovi radili za The Familiesi da li im je potrebna promocija. Štaviše, oni bi bili unaprijeđeni ako bi bili viđeni lojalni i dobri za bandu. Takođe bih pokušao da dam šansu nevisokim komandama da se dokažu, kao što je vođenje bande na događaj ili sugerisanje plana kako bismo mogli da pobedimo u datom događaju koji je pred nama. Mislim da je ovo odlična tema o tome kako članovi mogu pokazati svoju lojalnost i trud, kao i strategije i definitivno bi im pružila dobru priliku u smislu pokazivanja liderskih sposobnosti.
 

Don Suave

Player
Player
Joined
Aug 24, 2021
Messages
25
1. Vase ime u RL: Nikola
2. Vase godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 11h
5. Vas diskord: Dzoni#3044
6. Vase Ingame ime: Don Magluta
7. Vas ID: 35


Dodatne informacije
1.Prijavljujem se za lidera The Families.
2. Zelim biti lider families-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 9 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila itd. Vec imam spremne ljude sto se tice turfova i grafita sto ja smatram najbitnijom stavkom svakog ganga, Na engleskom grandu sam vec igrao turfove i postavlja attackove na discordu tako da znam kako sve to funkcionise. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spreme takozvane Event Captaine koji ce da vode svaki event i potruditi se da vode ljude na svaki event kada ja nisam tu ili nisam u mogućnosti da vodim taj event.
3.Pa mislim da sloznost clanova je najbitnija i da samim time dolazi do veceg roleplaya.Mi kao nasa ekipa imamo dovoljno iskustva da pokusamo da poboljsamo RP u svakom mogucem smislu...
 
Last edited:

Nero Zemunac

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
52
1.Naum Mitrevski
2.18
3.UTC+1
4.6-8 sati
5.nome#3673
6.Naum Zemunac
7.5776
Dodatne informacije:
1.Lider za THE FAMILIES

2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam najbolji izbor. Imam iskustva na grand serverima preko 9 meseci, poznajem sva pravila a i pritom sam vec bio lider Vagosa na engleskom serveru gde sam vodio preko 200 igraca.Bio u svim organizacijama leganlnim i nelegalnim. Mislim da mojim iskustvom i poznavanjem pravila mogu da idem do novih limita RP-a sto mi je u planu vise nego fokusirajuci se striktno na evente. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci.
Mislim da su nelegalne organziacije skrenule s puta pravog RP-a i da im treba preusmeravanje. Vise globalnih i obicnih eventa sa legalnim organizacijama i vise postovanja i razumevanja. Na sto bi se ja najvise fokusirao. Jako sam strog ali pravedan lider i ne odustajem od toga.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiram.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa.
Turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za Legal ORGS gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti skroz iskorenjeno po mom misljenu. Vise fokusa na ROLEPLAY od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Razmisljajuci kao gangster bukvalno u svakoj situaciji,
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan.
Mislim da sa mojim znanjem i iskustvom ljudi bi pratili pravi primer i totalno uzivali u roleplayu.
 

SentyRose

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Senty#0421
6. Vaše Ingame ime: Senty Rose
7. Vaš ID: 6553

Dodatne Informacije

Lider za Los Santos Vagos
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Mislim da bih svojim dolaskom u ovu organizaciju sa svojom porodicom koja je vecinom dosla zajedno sa mnom na server i nasem dogogodisnjem iskustvom u igranju RP i svojim iskustvom sa vodjenjem organizacija na drugim serverima poboljsao celokupni roleplay bandi i organizacija na ovom serveru sto bih vam voleo i dokazati kroz primer. Bio sam clan Ballas ganga puna 2 meseca te sam tu naucio sve stvari vezane za vodjenje/ucestvovanje u aktivnostima jedne.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Moj cilj prvenstveno jeste poboljsanje roleplaya na serveru, tako da ce izlazenje iz karaktera dok se ljudi nalaze u hoodu biti strogo zabranjeno. Obuka novih clanova ce trajati 3 dana, dok ne prodju test nece moci da ucestvuju u akcijama niti da dobijaju oruzje da nebi dolazilo do nepotrebnih prekrsaja.
 
Last edited:

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije
1. Vaše ime u RL David
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 do 12 sati
5. Vaš Diskord David1380#6621
6. Vaše Ingame ime David Djingos
7. Vaš ID 7167

Dodatne Informacije
1. Lider za : Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
Vjerujem da bih bio odličan lider jer imam iskustava, imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju, 2 razlog je što želim dovesti organizaciju Vagos do kraja znaci da svi žele savez sa nama ne rat jer rat nije dobra stvar za posao. 3 razlog bi bio što Vagosima treba potpuno rekonstrukcija članova i da se ne puštaju ljudi koji glume boga i zbog toga ko ne zna pravila nije dobro došao.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Dnevno druženje sa članovima, 1 sastanak tjedno, ako član organizacije ne sudjeluje bit ce izbacen.
Za napredak potrebna je prije svega aktivnost, korist, i da organizacija mora imati koristi od svog člana isto kao i on od nje. U organizaciji ne smije biti mlađih od 16 godina iz razloga ozbiljnosti same organizacije. Svaki primljeni član u organizaciju mora znati RP i Gang pravila.
Član mora imati aktivnost najmanje 4 sata dnevno i bar trećinu vremena za rad potrebe organizacije i sudjelovanje na eventima.
Također bih dodao da sam u Vagosima vec 3 generacije i znam sta i kako ide.
 

Obrisani forum acc

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8/9h
5. Vaš Diskord: Harleen Frances 8926#4759
6. Vaše Ingame ime: Michaela Desanata
7. Vaš ID: 8926

1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1: Zeleo bih biti los vagos jefe jel bih bilo dobro za ostale dodao bih malo rp price iz stvarnog zivota da unapredim vagose na neki svoj nacin
2: Kod mene ne bih bilo nikakav vid korupcije kao sto je naprimer kradja iz firme oruzja i itd
3:Voleo bih da unapred necija ocekivanja da bude na vrh torte ako je moguce nasa firma bez ikakvih gresaka i tako dalje
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Krilic
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Odrasla sam osoba sa jačom glavom, aktivan sam jako, želim voditi organizaciju jer mislim da sam stvarno sposoban. Sve u svemu htio bih dobiti šansu da pokažem šta zapravo mogu. Nikada nisam završio na forumu za bilo kakvo prekršenje pravila iako igram na serveru već preko 3 Mjeseca, ako se ne varam. Bio sam malo veći rank i u LSPD u kojemu sam bio također malo više od mjesec dana. Uvijek sam htio postati Lider neke organizacije da i ja iskusim nešto novo, a naravno sankcije se podrazumijevaju da će biti određene za svaki Fail.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Trebalo bi dovesti odraslije osobe sa jako puno iskustva, ne govorim da neka djeca ne roleplayaju dobro ali ljudi ih ne shvaćaju ozbiljno ponekada.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti, dati ponekima drugu šansu, jer uvijek ima mjesta za poboljšanje. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Geto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče organizacija.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, te mislim da ima jako nepotrebnih rankova koje bi trebalo zamjeniti. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
LOCK!



Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Families.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

  • Aleksa Damjanovic - Aleksa6#1981
  • Lucky Casella - Laki#0937
  • Tripplesix Kimara - Kimara#1297
  • Naum Zemunac - nome#3673

Razgovor će biti održan 21.01 u 20:00h ( budite u čekaonici )





Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera Los Santos Vagos.
 

Roko Balboa

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
67
Informacije
1. Vaše ime u RL: Roko
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Krilic#2926
6. Vaše Ingame ime: Roko Krilicc
7. Vaš ID: 9981

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
U kriminalnim organizacijama sam vec duze vrijeme. Volim ovaj posao te mislim da sam dovoljno zreo i pametan da mogu voditi jednu ovako veliku organizaciju. Dat cu sve od sebe da ovu organizaciju pretvorim u najjaci geng na serveru. Aktivan sam te dat cu sve od sebe da vagose ucinim boljima. Dobro cu raspodijelit rankove te cu sve nove koji zele uci u organizaciju dobro ispitati te cidjeti kako stoje na terenu. Trudit cu se da bude sto manje Failova jer za svaki Fail ce takoder doci i odredene mjere. Bila bi mi cast postati leader jedne ovako velike organizacije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Kao prvo htio bi da u mojoj organizaciji budu samo starije osobe negdje oko 16 godina pa vise jer smatram kako oni razumiju kad im visi cin kaze nesto da to moraju poslusati dok kod mladih osoba ima jako puno problema (to znam iz osobnog iskustva). Sve nove kao i sot sam rekao trebalo bi dobro ispitati te vidjeti kako oni barataju time naucenim jer je lagano nesto samo nauciti na pamet. Takoder mislim da je jako vazno i raspodjela rankova unutar organizacije. Sve ce biti podijeljeno. Imat cemo nekoliko Co-Leadera, to su ljudi kojima stvarno vjerujem da su sposobni imati taj role te cu imati podijeljene ekipe za grafite i za robanje po Ghettu. Uvijek cu biti tu ako me ijedan clan pita za nesto. Uvijek cu biti tu na usluzi jer svi trebaju znati ta pravila i ja cu ima rado ponoviti makar 100 puta da nebi dolazili do Failova. Takoder pri ispitivanju cu pitati i RP pravila jer mislim da to svi trebaju znati jer bez toga nema dobrog RP-a.
 

Don Suave

Player
Player
Joined
Aug 24, 2021
Messages
25
1. Vase ime u RL: Nikola
2. Vase godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 11h
5. Vas diskord: Dzoni#3044
6. Vase Ingame ime: Don Magluta
7. Vas ID: 35


Dodatne informacije
1.Prijavljujem se za lidera Los Santos Vagos.
2. Zelim biti lider Vagosa-a iz sledecih razloga. Kao prvo dugo sam igrao na grandu vise od 9 meseci i znam kako sve fukcionise sto se tice servera pravila itd. Vec imam spremne ljude sto se tice turfova i grafita sto ja smatram najbitnijom stavkom svakog ganga, Na engleskom grandu sam vec igrao turfove i postavlja attackove na discordu tako da znam kako sve to funkcionise. Vec imam spremne ljude koji su spremni da preuzmu ovaj gang, Spreman turf team i graffiti team. Takodje imam spreme takozvane Event Captaine koji ce da vode svaki event i potruditi se da vode ljude na svaki event kada ja nisam tu ili nisam u mogućnosti da vodim taj event.
Takođe mislim da bih sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao, a koji bi bili zainteresovani da se pridruže, definitivno mogao da vodim bandu koja će biti uspešna na događajima i pretnjama LS,
Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi glatko.
3.Pa mislim da sloznost clanova je najbitnija i da samim time dolazi do veceg roleplaya.Mi kao nasa ekipa imamo dovoljno iskustva da pokusamo da poboljsamo RP u svakom mogucem smislu...
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Los Santos Vagos
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

- Senty Rose ( Senty#0421)
- Fran Krilic (fran_17#7780)
- David Djingos (David1380#6621)

Razgovor će biti održan 21.01 u 19:00h ( budite u čekaonici )
 
Last edited:

AleksaAcanovic

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
315
1. Vase ime u RL: Aca
2. Vase godine: 38
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : Od 3-8h
5. Vas diskord: AleksaAca #5729
6. Vase Ingame ime: Aleksa Aca
7. Vas ID: 4066

Ja sam, IC: Aleksa Aca, (bivsi) General Major Nacionalne Garde (NG) Koji je bio pod komandom Generala Pancha Vanile. U NG sam sluzio preko tri meseca, upoznat sam sa svim radnjama, obavezama, pravilima sluzbe, zaduzenjima, jednostavno receno znam posao! Ako mene izaberete za sledeceg lidera NG-a mozete da racunate da ce uz mene da bude skoro cijela bivsa postavka svih oficira koji su bili (mogu slobodno da kazem) do sada jedinom funkcionalno NG koji je postojao u ovoj drzavi. Ucestvovao sam u svim dosadasnjim reformama i usavrsavanja same organizacije i odgovorno tvrdim da niko ko nije bio u poslednjoj postavci NG nece moci da vodi bolje od nas, Kad kazem "nas" mislim da sve bivse oficire u kojih imam maksimalno poverenje i odlicnu saradnju.
 
Last edited:

Obrisani forum acc

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8/9h
5. Vaš Diskord: Harleen Frances 8926#4759
6. Vaše Ingame ime: Iskra Habibi
7. Vaš ID: 8926

1.Prijavljujem se za lidera NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Bila sam u vojsci napredovala sam do desetara izasla sam 2 3 posle tog cina zbog nekih razloga ne bih da pricam o tome
3:Ne bih trpeo neke stvari kao sto sam trpeo u prehodnom vremenu to bih kod mene bilo na neki naci kaznjivo :)
4: Ne bih dopustavala korupciju to nikako ali bih sve delio sa mojim clanovima sta god i da su u nekoj nevolji tu bih bio/la da pomognem
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
1. Vase ime u RL: Mateja
2. Vase godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : Od 10-12h
5. Vas diskord: Matke#1784
6. Vase Ingame ime: Matke Stolar
7. Vas ID: 11156

Dodatne informacije
1. Prijavljujem se za lidera Nacionalne Garde (NG)
2. Zelim da budem lider ove organizacije zato sto imam previse iskustva sto se tice same nacionalne garde, bio sam u istoj vise od mesec i po dana. Ne zelim da dozvolim da se ova organizacija sada raspadne vec da ostane ista kao prosli put. Imam ozbiljne ljude iza sebe koji zele da nastave ovaj posao kao pre disbandovanja. Sto se tice mene kao lidera, znam najbolje kako to resiti, znam sve metode obucavanja novih regruta i nauciti ih o raznim forama kako odbraniti bazu, taktike za specijalnu jedinicu Kobre itd..
Dodele cinova, bonusi bi bili 1 eventualno 2 puta nedeljno za sve vojnike koji su se dobro pokazali.
3. Najbitnija je dobra komunikacija, saradnja i poslusnost visih cinova da bi roleplay same organizacije bio najbolji, mislim da bih ja veoma odlicno odradio taj posao i organizacija bi funkcionisala bez ikakvih problema.

Rank: Vodnik I Klase

Sve sto sam napisao mogu potvrditi ostali bivsi clanovi NG-a pa i sami general Pancho Vanila!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom