Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Tony23

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
11
Informacije
1. Vaše ime u RL:Vladimir
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6,7h
5. Vaš Diskord: Aizen#5771
6. Vaše Ingame ime : Ell Tony
7. Vaš ID: 1748

Dodatne Informacije
1. Vođa...Vagosa
2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)

Želim da budem vođa Vagosa jer imam prošlo iskustvo sa bandama, bio sam u vagosima i marabuntama i u tim bandama sam se jako zabavljao i uvek sam uživao radeći RP bande.

Takođe bih voleo da dobijem vođu jer znam sva pravila geta i osećam da ako bih dobio vođu, mogao bih da obezbedim zabavu unutar bande, a da se i dalje pobrinem da svi članovi poštuju pravila i da su upoznati sa pravilima i kaznama geta za njih.

Takođe mislim da bih sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao, a koji bi bili zainteresovani da se pridruže, definitivno mogao da vodim bandu koja će biti uspešna na događajima i pretnjama LS,
Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi glatko.

1.Planiram da postavim činove unutar bande sa određenim odgovornostima i očekivanjima. Na primer, imao bih čin koji se zove „Kapetan turf“ i ovaj čin bi bio odgovoran za vođenje tima za turf, davanje saveta i trikova članovima tima na turfu, osiguravanje da se svi članovi terena pojavljuju tokom turfa i sveukupno upravljanje terenski tim. Ja bih tada imao i čin koji se zove "Turf thug", ovaj čin će dobiti svi članovi terenskog tima osim "Kapetan" i od njih će se očekivati da prate kapitena na terenu i popunjavaju kartu geta žutom bojom.

2.Pobrinuću se da kada budu regrutovani članovi budu detaljno intervjuisani i testirani na njihovo poznavanje pravila geta. Na primer, imaću određeni tim ljudi/čin koji je dodeljen za regrutovanje članova i biće im obezbeđen priručnik za intervju koji će se sastojati od pitanja u vezi sa pravilima poput „Da li vam je dozvoljeno da naletite na štab dok vas juri druga banda ?" i dodaću u izjavi da moj tim za regrutovanje svesni da igrači moraju imati 5 godina u gradu samo da bih se klonio regrutovanja članova koji se pridružuju i nisu aktivni u gradu i da bi se osiguralo da imaju barem malo iskustva u gradu.

3.Takođe bih želeo da imam poseban "bankovni račun" za bandu, ovo NEĆE biti stanje IC organizacije, ali bih voleo da imam JEDNOG člana od poverenja u bandi koji drži procenat novca koji zarađujemo i kojim smo nagrađeni od događaji i ušteđeni novac će se koristiti za pomoć članovima u bandi da kupuju veštine koje će im pomoći u bandi. Na primer, veština džeparca je 300.000 dolara i ako član nije mogao sam da priušti veštinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako što ćemo obezbediti nešto novca za kupovinu veštine.

4.Tokom pljački prodavnica i drugih događaja najavljivaću stroge komunikacije, što znači da se preko radija članovi treba suzdržati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugačije, ćaskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su važne ili korisne tokom događaja .

5.Ovo neće biti potrebno, ali će biti predloženo svim članovima.) Da se uzdržim od dobijanja upozorenja i kažnjavanja članova, želeo bih da svi članovi koji idu da pljačkaju, plješću iz geta i vrše sprejeve obavesti mene ili višu komandu o radio gde idu i šta će da rade.

6.Iz onoga što sam video po gradu znam da će neki ljudi početi da se "mešaju" tokom RP situacija kada drugi krše pravila, da bi pokušali da izbegnu ovo, pokušaću da kažem svim svojim članovima kada drugi igrač prekrši pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguće i zgrabite kameru šta igrač radi pogrešno i napravite izveštaj nakon situacije ili ako situacija više ne može da se nastavi, trebalo bi samo da se uvere da je incident na bodi kameru i da se udaljite od situacije bez mešanja ili vređanja drugi.
 

Zivac Smoke

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL: Karlo
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord: Zivac#1086
6. Vaše Ingame ime: Zivac Drill
7. Vaš ID: 5151
Dodatne Informacije
1. Lider za: Los Santos Vagos
2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1
) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što sam već jako dugo u RP-u, a naročito u u bandama u kojima sam proveo zapravo cijeli svoj RP život. Znam kako dobro i temeljito voditi organizaciju zato što sam već bio visoki rank u Famillies tocnije Co - Leader (9) te sam okupuljao i vodio mnoge pothvate u organizaciji. Također moram naglasiti da vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije i nesmije kako bi RP prošao glatko i bio posebno RP iskustvo za sve igrače. Želim naglasiti i da imam svoji Turf Team i 10 pouzdanih ljudi koji su spremni za akciju i osvajanje novih teritorija. U mojoj organizaciji će se jako cijeniti dobro ponašanje i poštivanje jedni drugih. Smatram kako imam sve sposobnosti da Vagosi preuzmu kriminalnu scenu u LS-u, a ja ću se pobrinuti da to tako i bude.

2)Želim postati lider kako bih pružio drugim ljudima šansu da se istaknu u organizaciji i općenitom RP-u kako bi i oni možda jednog dana osnovali svoju organizaciju i dali doprinos ovom RP serveru. Također već imam izrađenu viziju za nove igrače o vezi njihove obuke za postanak što boljeg člana bande. Isto tako se veselim upoznati druge igrače koji isto kao i ja vrlo ozbiljno shvaćaju RP te tako pomoći organizaciji postati najveća sila u gradu.

3) I za kraj želio bih postati lider zbog toga što znam koju odgovornost dobivam sa vođenjem organizacije i koliko vremena i truda trebam uložiti te sam siguran u sebe da to mogu. Jako dobro poznajem pravila te sam odlučan u vođenju i stojim iza svoje riječi. Svaki dan ću probati voditi neke pothvate koje do sad nismo radili te ću RP tako učinit zanimljivijim tj. doveo bi RP na viši level. Bit ću pravedan lider koji će nagraditi doprinos, a ispraviti greške. Mogu garantirati da se nitko u mojoj organizaciji neće odnositi prema drugim članovima sa nepoštovanjem i bezobrazlogom te će ljudi koji će to raditi biti strog kažnjeni i opomenuti od strane mene.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Prvo što bih napravio je uveo strože ispitivanje pravila tj. tražio bih od igrača da znaju pravila na primjerima, a ne samo da nauče definicije koje im po značenju ništa ne znače te ih samo konstantno ponavljaju. Dobro poznavanje pravila bi bilo ključno kako bih bio siguran da ne kvarimo RP drugim igračima. Bio bih jako strog što se tiče međusobnog vrijeđanja između igrača, sve incidente bih prvo pokušao riješiti između sudionika vrijeđanja, tražio bih POV što se zapravo dogodilo te bih na kraju osobu koju smatram krivom izbacio iz organizacije. Također za nove članove bande orginizaro bih 4 jedinice na čelu koji ih će biti jedan od Co- Leadera, ti novi članovi bi prolazili kroz "obuku" tako što bi Co - Leaderi i ja podučavali nove članove kako se neke stvari rade na ispravan način te kada procjenim da su spremni, bio bi im povećan Rank i krenuli bi na složenije zadatke. Također uveo bih "bonuse" za aktivne članove i dijelio ih na dnevnoj bazi ljudima koji su se istakli u tom danu. Posebno bih upozoravao članove da ne MG-aju, po meni MG kvari pravi RP, sve bih tražio da se RP-a, tražio bih da se korištenje ispravnih komanda u određenim situacijama, ako vidim da neko MG-a odma bih upozorio te ispravio pogrešku Jedna od najvažnijih stvari koje bih poboljšao je da se igrači stvarno užive u RP, svaki dan bi na neki način bio drugačiji i zanimljiv sam po sebi jer bi stalno radili i otkrivali nove stvari u RP-u, na taj način RP bi bio zanimljiv sa sve igrače te bih tako igrači bili što aktivniji. Tražio bih instaliranje "go pro kamerice" kako bi svatko imao POV te nitko nebi mogao manipulirati sa nama. Svakom igraču bi dao ulogu u kojoj je najbolji kako bi svatko dao doprinos organizaciji što je bolje moguće. Bio bih zahvalan za svoje ljude jer da nema njih moje Liderstvo nebi ništa značilo, svaki igrač u mojoj organizaciji će bit poštivan i svatko će moći iskazati svoje mišljenje. Još jedna stvar na koju ću se fokusirati je stvaranje dobre slike o Vagosima kao dobre RolePlayere, kao dobre pucače, otmičare, pljačkaše... Također svatko bi dobio rank koji zaslužuje kako ne bi bilo "švercanja". Također bih davao primjer svojim ponašanjem u organizaciji. Sazivao bih sastanke da se svi lijepo dogovorimo i iskažemo svoje mišljenje. I za kraj htio bih da organizacija bude zanimljivo i zabavno RP iskustvo svakom igraču te da se stvarno uživimo u RP.
 

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
1. Vaše ime: Davor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko 11h
5. Vaš Diskord: dmadzevski#9220
6. Vaše Ingame ime: Daki Toretto
7. Vaš ID: 3563

Dodatne Informacije
1. Lider za
: Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
(Navedite tri razloga s objašnjenjem):

1)
Zelim biti lider na Los Santos Vagos zasto vec dugo vreme sam na serveru i rp-ao sam u bandama i znam sve pravila kako treba, pratio sam kako lideri u drugi organizacija rade za da mogu jednog dana da posatanem lider i ja. Vec imam neku ekipu koju sam siguran da ce da bude i svi oni znaju strogo pravila i se znaju pucati i mozemo napraviti Turf Team koje cemo osvojavati teritorije.

2) Pre svega sta je najbitnije nisam toxican, znam da se ponasam prema ljudima, takodže i moja ekipa. I neki ljudi sta nisu imali sansu da udzu u organizaciju do sada a znaju pravila ja cu biti taj koji cu da im dam sansu. Bicu malo strozi kada cu da ispitujem i ako odlucim dali su dostojni da udzu u organizaciju pusticu ih. Isto tako necu se ponasati prema drugih gangova lose zasto ovo ce meni biti prvi put da budem lider na nekoj organizacii i necu dati nikome da me izmami ili tako nesto uraditi, isto tako necu dopustivati da kradu iz organizacije, ja cu davati puske i ostale gunove kada bude trebalo za neki eventi, pljacke itd.

3) Zeleo bi isto da postanem lider zasto znam svaki event na kojima se ide, znam da trebamo da pljackamo vojnu bazu bar 2 puta u nedelju. I kolko mogu cu vremena uloziti u organizaciju kako sto se vidi ja sam dosta aktivan, na danu sam dosta aktivan kako sto ste videli i to bi bila golema prednost u moju organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prvo i najbitnije cu staviti pravila, onda cu pozvati moje ljudi koji ih trebam zaposliti i zajedno snjima cemo odlucavati i postupati perfekno zasto cu staviti da budu veliki rankovi u grupi i postavicu da mora svako ko oce da udze u organizaciju da zna gde se moze pucati, gde i kako se moze kidnapovati i robati, kolko ljudi treba da robaju lica, kolko % mora da budu u zuto, u svakom slucaju uvecu pravila koji bi doveli dobru organizaciju i da se postuju i da nemamo warnove. Icicemo na kolko bude moglo evenata, radicemo submarine svaki dan u 00:00. Ja cu biti tu da nadgledam i da ih organizujem kako i gde da idu, ako na primer budu 2 auta na auto putu ni cemo ici da resimo prvo jednog pa posle drugog kako bi isli svi, da se ne razdvojimo, svako ce moci pricati na radio zasto svime treba radio. Planiram da ima dosta rankova da mogu ljudi da rank-up i ko nece biti dobar rank-down.
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije
1. Vaše ime u RL David
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 do 12 sati
5. Vaš Diskord David1380#6621
6. Vaše Ingame ime David Djingos
7. Vaš ID 7167

Dodatne Informacije
1. Lider za : Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
Vjerujem da bih bio odličan lider jer imam iskustava, imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju, 2 razlog je što želim dovesti organizaciju Vagos do kraja znaci da svi žele savez sa nama ne rat jer rat nije dobra stvar za posao. 3 razlog bi bio što Vagosima treba potpuno rekonstrukcija članova i da se ne puštaju ljudi koji glume boga i zbog toga ko ne zna pravila nije dobro došao.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Dnevno druženje sa članovima, 1 sastanak tjedno, ako član organizacije ne sudjeluje bit ce izbacen.
Za napredak potrebna je prije svega aktivnost, korist, i da organizacija mora imati koristi od svog člana isto kao i on od nje. U organizaciji ne smije biti mlađih od 17 godina iz razloga ozbiljnosti same organizacije. Svaki primljeni član u organizaciju mora znati RP i Gang pravila.
Član mora imati aktivnost najmanje 4 sata dnevno i bar trećinu vremena za rad potrebe organizacije i sudjelovanje na eventima.
 

Nero Zemunac

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
52
1.Naum Mitrevski
2.18
3.UTC+1
4.6-8 sati
5.nome#3673
6.Nero Zemunac
7.5776
Dodatne informacije:
1.Lider za Los Santos Vagos
2. 1. Razlog:Ja zelim biti lider ove organizacije zato sto imam veliko iskustvo sa roleplay kirminalom i oduvek sam birao taj put kao prica mog IC karaktera i upoznat sam vrlo dobro sa geto pravilima pravila servera posto sam bas duze vreme na ovom serveru a bio sam i na engleskom takodjer i tkd.
2.Razlog poboljsao bi kriminalni roleplay i ne bi ubacivao ljude koji nemaju pojma o geto pravilima i pravila servera kako bi se organizacija podigla na veci nivo i radila sa pravim i vec iskusnim ljudima.
3.Razlog:Bilo bi mi preveliko zadovoljstvo ako bi dobio lidera ove organizacije takodjer radio bi sa ljubavlju za organizaciju i trudio bi se u maksimalnosti kako bi organizacija isla ka boljem.
3.Ne ubacivanje svakoga u organizaciju takodjer dobro ispitivanje pre ubacivanja u istoj.
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Ovom prilikom zatvaram prijave za Vagos Gang.
Moja odluka je takva da će priliku od mene ovaj puta dobiti:


Drill Kimara - #Nevermind#1297
Zivac Drill - Zivac#1086
David Djingos - David1380#6621
Ispitivanje je 02.01.2022 u 16:00h.

Ostalima se zahvaljujem na prijavama. I sretno u nekoj drugoj prilici! Pozdrav.
 
Last edited:

Kevin LaClap

born to win :)
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL : Petar
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zonaGMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-8 sati
5. Vaš Diskord : petar#6318
6. Vaše Ingame ime:Kevin Gray
7. Vaš ID:5667

Dodatne Informacije
1. Lider za : The Families
2.1.Razlog:Ja zelim biti lider ove organizacije zato sto imam veliko iskustvo sa roleplay kirminalom i oduvek sam birao taj put kao prica mog IC karaktera i upoznat sam vrlo dobro sa geto pravilima,u grand roleplay priči sam već 7. meseci i stekao sam ogromno rp znanje.
Bio sam ko-lider druge kriminalne organizacije (Los Santos Vagos),i veoma sam se dobro snašao u tom činu.
2.Razlog poboljsao bi kriminalni roleplay i ne bi regrutovao ljude koji ne znaju ništa o geto pravilima i pravila servera kako bi se organizacija podigla na veci nivo i radila sa pravim i vec iskusnim ljudima.
3.Razlog:Bilo bi mi preveliko zadovoljstvo ako bi dobio lidera ove organizacije takodjer radio bi sa ljubavlju za organizaciju i trudio bi se u maksimalnosti kako bi organizacija isla ka boljem.
3. Ubacivanje igraca sa roleplay znanjem,prošao bi kroz fazu ispitivanja, a zatim velike obuke.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milorad
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Preko 10h
5. Vaš Diskord Nevermind#1297
6. Vaše Ingame ime: Drill Kimara
7. Vaš ID: 2741

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Ballas Geng
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
* Igram RolePlay već duže vreme, igrao sam ranije i na Engleskom serveru neko kratko vreme pa sam prešao na ovaj, igram od može se reći početka servera, imao sam šanse da vodim geng The Families dosta puta pozicijom Co-Lidera. Mislim da posle dužeg vremena pozicijom Co-Lidera i RolePlaya konačno stigla moja šansa za poziciju Lidera i mislim da sam sposoban za to zato što sam dosta proučio ceo sistem RolePlaya i ostalih potrebnih stvari za jednog Lidera organizacije i RP igrača. Mislim da sam za ovo vreme i prekopotrebno prošao kroz ceo sistem, napravio sam skup ljudi sa kojima bih mogao da pravim dobre RP scene, dobru Organizaciju pre svega koja nadam se ne bi prelazila ni preko najsitnijih pravila ovog servera.

* Potrudiću se što više da napravim organizaciju koja će praviti RolePlay bez prelaženje ni najmanje granice Pravila, pokušaću da napravim u istoj jedno pravo Drugarstvo među članovima i naravno pre svega sloga, red, rad i poštovanje. Mislim da sam pre svega iskusan i da imam velike šanse da uspem u vođenju Organizacije pored toga imam podršku dosta ljudi koji su prolazili sa mnom kroz neke Organizacije koje sam takoreći vodio ispod pozicije Lidera.

* Imam dosta ideja i planova vezanih za Organizaciju koje mislim da su izvodljivi i da će dobro proći u RolePlay situacijama, ja mogu da obećam da će mi Liderstvo ovog Genga ići od ruke zato što sam dosta upućen u istu situaciju samim tim što sam imao dogurao do Co-Lidera u par prethodnih organizacija i uspevao da vodim ljude bez ikakvog problema, pored toga sam upućen u pravila i mislim da imam potencijala da postanemo opasna konkurencija drugim Gengovima i Državnim organizacijama!

3. Vaši saveti za poboljšavanje razine u RolePlayu?

*
Pre svega mora da bude sloga i drugarstvo među članovima organizacije, familije, da bi uspevala svaka RolePlay situacija izaći zanimljiva jednoj i drugoj strani. Mislim da treba da se uvedu malo veće kazne kršenja RolePlay pravila da bi se neki ljudi malo više fokusirali da zaobiđu kršenje istog.

* Mislim da samo treba da se igrači fokusiraju na RolePlay i da što više sebe ulože u isti, u RolePlayu mislim da ljudi ne bi trebali da gledaju korist samo i da se pored toga fokusiraju malo više da naprave zanimljivu RolePlay scenu i da se ubacuju neke nove ideje,planovi u isti.
* Strozije isptivanje pre ulaska u organizaciju, potrebna kompletna pravila od A do S, prvih par dana testiranje voditi na teren izviditi situaciju sa novim clanom pratiti njegov rad, ne tolerisati ni minimalnu gresku da bi se clan dozvao pameti i da ne bi bilo navike na gres
 
Last edited:

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
Informacije
1. Vaše ime u RL David
2. Vaše godine 22
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 do 12 sati
5. Vaš Diskord David1380#6621
6. Vaše Ingame ime David Djingos
7. Vaš ID 7167

Dodatne Informacije
1. Lider za : The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -
Vjerujem da bih bio odličan lider jer imam iskustava, imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju, 2 razlog je što želim dovesti organizaciju Vagos do kraja znaci da svi žele savez sa nama ne rat jer rat nije dobra stvar za posao. 3 razlog bi bio što The Familiesima treba potpuno rekonstrukcija članova i da se ne puštaju ljudi koji glume boga i zbog toga ko ne zna pravila nije dobro došao.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Dnevno druženje sa članovima, 1 sastanak tjedno, ako član organizacije ne sudjeluje bit ce izbacen.
Za napredak potrebna je prije svega aktivnost, korist, i da organizacija mora imati koristi od svog člana isto kao i on od nje. U organizaciji ne smije biti mlađih od 17 godina iz razloga ozbiljnosti same organizacije. Svaki primljeni član u organizaciju mora znati RP i Gang pravila.
Član mora imati aktivnost najmanje 4 sata dnevno i bar trećinu vremena za rad potrebe organizacije i sudjelovanje na eventima.
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vase ime u RL - Aleksa
2. Vase godine - 18
3. Vremenska zona - GMT +2
4. Prosecna aktivnost na dan : 10 h +
5. Vas diskord : Aleksa6#1981
6. Vase Ingame ime : Aleksa Zampa
7. Vas ID : ID: 2212


Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera The Families
2. Zasto zelite biti lider ove organizacije
:
1.1 - Zelim biti lider organizacije The Families zato sto sam vec dugo vremena clan i pridobio sam dosta poverenja clanova iste.
1.2 - Znam sva pravila koja su potrebna da RP u igri ide glatko smatram se dobrim autoritetom i pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva a to je postovanje koje dajem ostalim clanovima.
1.3 - Jos jedan moj dobar razlog poslednji u nizu ali ne tako manje bitan jeste cinjenica da sam bio clan u dosta organizacija do sada, dodatno bih istakao da sam u svim organizacijam bio dosta veliki cin a slozicemo se da za tako nesto je potreban trud a i poster rad naravno i dobro poznavanje RP pravila koja su krucijalna za lidera.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.(y)
-
Kao sto sam naveo gore vec duze vreme sam clan navedene organizacije i znam sve probleme koje tiste trenutne clanove, takodje znam kako bih mogao resiti vecinu tih stvari konkretno sta bih mogao da predlozim jeste malo Strozije ispitivanje novih clanova koji zele da udju u Geng.
- Prvo sto bih uveo jeste stroze isitivanje pravila,naravno nece ulaziti svako ko zatrazi, svi ljudi koji oce da udju u The Families moraju da imaju iskustva u kriminalnim organizacijama, da ne bude gresaka i krsenja pravila.
- Svaki clan koji bude hteo da se pridruzi organizacji mora da bude ispitan od strane mene ili vecih cinova..
- Medju clanovima u organizaciji mora biti maksimalno postovanje da bi mogli da radimo zajedno bez ikakvih problema.
Za kraj kad imas dobru ekipu nije tesko napraviti nesto sto se ocekuje od Bande..:)
 

Tony23

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
11
1. Vase ime u RL - Vladimir
2. Vase godine - 19
3. Vremenska zona - GMT +2
4. Prosecna aktivnost na dan : 10 h +
5. Vas diskord : Aizen#5571
6. Vase Ingame ime : Ell Tony
7. Vas ID : ID: 1748
Dodatne informacije:
1.Prijavljujem se za lidera The Families
2.Zasto zelite da budete lider od organizacije:

1.Dugo sam u gradu i imam iskustvo u skoro svim legalnim ili ilegalnim organizacijama (izostavljajući neke) ali ilegalci su uvek bili moja snaga i prioritet Okružen sam nekim od najboljih lidera koje je ovaj grad ikada video i od njih sam mnogo naučio. Video sam ljude kako se bore da vode bandu i video sam kako se bande raspuštaju jer vođa nije radio dobro, ali pokušaću da dam sve od sebe da vodim ovu bandu. Mislim da imam mnogo sjajnih liderskih veština i da ih mogu primeniti kao lider.


2. Želim da podignem RP iskustvo bande na viši nivo. Planiram da organizujem sve događaje bandi da se postaram da učestvujemo u svim ovim vrstama događaja bandi i takođe da učestvujemo u drugim događajima za promociju RP-a. Moj glavni motiv je da napravim bolje iskustvo za sve i pljačke prodavnica su jedan od događaja na kojima mogu da pomognem u tome, bande su već na veoma niskom nivou i sa legalnim organizacijama koje pokušavaju da dobiju svaku pljačku prodavnice koja postoji, nije zabavno uopšte, ali ću se potruditi da svi događaji budu zabavni i uz ozbiljan RP.

3. Takođe sam video svaki nivo RP-a u organizaciji i bio sam u nezvaničnim porodicama i video sam mnoge velike vođe kako rade na svim događajima bandi. Znam sve strategije na svim događajima bandi, takođe želim da budem malo strog prema članovima jer želim da daju sve od sebe jer niko nije savršen i poboljšanje ne može da objasni, mogu se samo pokazati i ako uspem bicu lider i moći ćete da vidite poboljšanje. Osećam da ako neko od članova bande želi da postavi bilo koje pitanje, ne treba da okleva i da se otvore bilo kom članu bande u vezi sa njihovim upitom i veruju mi kao vođi da nikoga neću izneveriti.

3.
Živim u ovom gradu dugo i video sam mnoge članove bande kako neuspešno rade RP, pljačkaju ljude bez dovoljno članova bande, pucaju van geta itd. Pobrinuću se da osoba koja se pridruži mojoj bandi prođe kroz adekvatan IC kviz i ako naša banda sazna da zna sva geto i opšta pravila, mi ćemo ga regrutovati, tako da neće biti šanse da propadne RP od članova organizacije. Svi vidimo da ljudi dobijaju upozorenja i kazne zbog nepoštovanja RP-a, ali ja ću se potruditi da izbegnem toksične članove i regrutujem ljude u bandi koji znaju osnovna pravila grada i geta.
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 15-20H
5. Vaš Diskord maarko#0448
6. Vaše Ingame ime Mike Amiri
7. Vaš ID 124

Dodatne Informacije

1. Lider za...THE FAMILIES
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider THE FAMILIESA, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Planiram da slusam slusam muziku u svom hudu i da vozim bmx, zeleo bih da ostvarim sto vise roleplaya koliko je to moguce.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 3 meseca, verujem da ce moje liderske vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.Na samom pocetku RS servera sam bio lider THE FAMILIESA i bas zbog toga mi je jako velika zelja da budem lider istog.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio lider u
THE FAMILIESU i High Command u FIB-u.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.

-
Vecina bandi misli da je sve u pucnjavi u getu i legalnoj organizaciji, ali moja banda ce pokazati da verujemo jedni drugima i pomazemo jedni drugima koliko god je to moguce.

-GTA V RolePlay igram od samog pocetka FiveM-a 2019. i bio sam lider mnogih organizacija.Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u liderstvu.Na samom pocetku RS servera sam bio lider The Familiesa i znam kako treba voditi i odrzavati organizaciju na ovako velikom community-u.

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.

-Moja ljubav prema RP-u bi samo poboljsala kvalitet RP-a koji nedostaje u bandama.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja npr „Da li vam je dozvoljeno da udjete u hq dok vas juri druga banda ?" i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Iz onoga sto sam video po serveru znam da ce neki ljudi poceti da se "mesaju" tokom RP situacija kada drugi krse pravila, da bi pokusali da nameste kaznu, pokusacu da kazem svim svojim clanovima kada drugi igrac prekrsi pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguce i da upale snimanje, i da snime sta igrac radi pogresno.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta zelenom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri u događajima, a takođe i članovima ako nam daju vremena da se poboljšamo


Hvala sto ste izdvojili vreme da procitate moju prijavu!
 
Last edited:

Nero Zemunac

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
52
1.Naum Mitrevski
2.18
3.UTC+1
4.6-8 sati
5.nome#3673
6.Naum Zemunac
7.5776
Dodatne informacije:
1.Lider za THE FAMILIES

2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Voleo bih biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam najbolji izbor. Imam iskustva na grand serverima preko 9 meseci, poznajem sva pravila a i pritom sam vec bio lider Vagosa na engleskom serveru gde sam vodio preko 200 igraca.Bio u svim organizacijama leganlnim i nelegalnim. Mislim da mojim iskustvom i poznavanjem pravila mogu da idem do novih limita RP-a sto mi je u planu vise nego fokusirajuci se striktno na evente. Imam vec tim ljudi koji bi me pratio koji su izvrsni Roleplay igraci i pucaci.
Mislim da su nelegalne organziacije skrenule s puta pravog RP-a i da im treba preusmeravanje. Vise globalnih i obicnih eventa sa legalnim organizacijama i vise postovanja i razumevanja. Na sto bi se ja najvise fokusirao. Jako sam strog ali pravedan lider i ne odustajem od toga.
Mislim da su turfovi takodje veliki deo rivalstva medju bandama na sta bi takodje voleo da se fokusiram.
Radio bih po sistemu gde bi podelio ljude na vise grupa i vodje grupa.
Turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila.
Mislim da gengovi imaju previse potencijala koji nisu iskoristeni do kraja.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za Legal ORGS gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Vise dogovora izmedju svih organizacija, manje MG-a sto svi koriste u skoro svakoj situaciji sto bi trebalo biti skroz iskorenjeno po mom misljenu. Vise fokusa na ROLEPLAY od eventa jer eventi se vrte u krug. (naravno treba ih raditi, ali fokus treba dati roleplayu)
Razmisljajuci kao gangster bukvalno u svakoj situaciji,
Malo drugacije pljacke od ovih sto smo navikli i gledamo svaki dan.
Mislim da sa mojim znanjem i iskustvom ljudi bi pratili pravi primer i totalno uzivali u roleplayu.
 

Ivan Sivi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 18, 2021
Messages
133
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bruno
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: Sivi#3145
6. Vaše Ingame ime: Bruno Sivi
7. Vaš ID: 80

Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Imam iskustva u vođenju; imam familiju, i odlicno nam ide za sad. Imam iskustva i u RL a posebno IC u vođenju, imam odličnu organizaciju kako šta i kada treba radit. Radio sam u LifeInvaderu. Poznajem sva pravila i kako šta radi u LifeInvaderu. Zelim napravit dobar community kako se niko ne bi žalio na rad/nedostatke/loše stvari što se tiče LifeInvadera. Kako bi svi bili zadovoljni kako funkcionira ova organizacija.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.: Više se pravit kao da je RP zapravo tj. kao stvarni život. Radit manje MG-a i da kako sam rekao ko da je doista pravi život! Bolje se odnositi prema ljudima koji pitaju nešto u vezi ovog posla. Imati neku osobu od povjerenja, koja ce me moc zamjenit dok me nema.
 
Last edited:

Kevin LaClap

born to win :)
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL
Petar
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 7-9h
5. Vaš Diskord petar#6318
6. Vaše Ingame ime Kevin Gray
7. Vaš ID 5667

Dodatne Informacije

1. Lider za... Life Invader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pozdrav svima koji čitaju moju prijavu,mislim da bi trebao da budem lider ove organizacije zato što već par meseci sam bio zaposlen u Life Invader-u i bio veliki čin.Bio sam uzor svim novim članovima i usmeravao ih osnovne stvari.Stekao sam veliko znanje (pisanje oglasa,pravljenje aktivnosti)...
Sada želim svo to moje znanje da prenesem na druge članove.

-Planiram da napravim jedinstvenu organizaciju koja će širiti pozitivu,i biti najprofesionalnija u svom zadatku ili obavezi,poštovati svoje zaposlene nebitno koji su god čin.

-Od samog početka servera sam u Life Invaderu i od samog početka sam se trudio u svakom zadatku,te kasnije sam stekao veliki čin (8) i njihovu lojalnost.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani na poznavanje pismenosti i pravila . Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja. i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u organizaciji kojem ću moći da se poverim ili da ga naučim nečemu ako ne znace.
-Tokom dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Iz onoga sto sam video po serveru znam da ce neki ljudi poceti da se "mesaju" tokom RP situacija kada drugi krse pravila, da bi pokusali da nameste kaznu, pokusacu da kazem svim svojim clanovima kada drugi igrac prekrsi pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguce i da upale snimanje, i da snime sta igrac radi pogresno.



Hvala sto ste izdvojili vreme da procitate moju prijavu!!
 

Jack Napier

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
254
LOCK!



Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Grove Street Families.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

  • Naum Mitrevski - nome#3673
  • Ell Tony - Aizen#5571
  • Aleksa Zampa - Aleksa6#1981
  • Mike Amiri - maarko#0448

Razgovor će biti održan 05.01 u 20:00h ( budite u čekaonici )





Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera Lifeinvadera.
 
Last edited:

iggyhaze

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 32
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 10h
5. Vaš Diskord: iggyhaze #0382
6. Vaše Ingame ime: Grga Fumic
7. Vaš ID: 143


Dodatne Informacije

1. Lider za... Life Invader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. više ću se brinuti oko samih zaposlenika i radnog okruženja jer mislim da je to ključ dobrog funkcioniranja organizacije i mislim da je toga falilo u prošlim izborima vodstva. Dogovorit ćemo se za smjene tako da uvijek bude netko aktivan za oglase jer kad oglasa nema nastaje haos! Imam iskustva u organizaciji ljudi, radio sam već prije u LifeInvaderu i imam puno prijatelja koji su voljni pomoć i ozbiljno raditi tako da mislim da tu neće biti više nikakvih problema.

2. želim početi snimati reportaže iz grada i razgovore sa liderima drugih organizacija. Jednom tjedno da se snime neke izdvojene, važnije vijesti iz grada. Novinari nebi trebali samo pisati oglase nego i oni moraju imati nekakv RP. Imam ljude koji to mogu odmah početi raditi a ostale ćemo naučiti kako. Dogovarali smo se već i prije za to ali nikad se nije dogodilo tako da bi to svakako probao sad.

3. organizirat event najmanje jednom u 2 tjedna a ne samo kad se brišu warn-ovi jer stvarno fale eventi. Planiram organizirati boksačke turnire, izbore za najljepši auto, drag race utrke, utrke sa jet-skijem
 

Chucky Capdevilla

Player
Player
Joined
May 12, 2021
Messages
17
1. Vaše ime u RL: Marin
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h ovisno o danima
5. Vaš Diskord: xChuckie#4366
6. Vaše Ingame ime: Chuckie Zampa


Dodatne Informacije

1. Lider za: LifeInvader

2. Želim biti leader ove organizacije zbog toga što smatram da mogu podignuti ovu organizaciju na veći nivo. Kao leader svakom od radnika bi dnevno isplaćivao određeni stimulans kao nagradu za njihov trud i zalaganje tog dana. Svaki problem koji bi imao sa članom unutar organizacija ili unutar grada bi rješio razgovorom koji bi nakraju vjerovatno prerastao u šalu, imam iskustva već u Life Invaderu gdje trenutno i radim i znam sva pravila vezano za oglašavanje unutar Life Invadera. Također imam i iskustva iz drugog grada gdje sam bio dugo član NG-a i vodio svoj tim unutar eventa tako da mi vođenje i organiziranje nije strano. Pokušao bi napraviti da oglasi budu realniji i ležerniji, da budu jako slični oglasima u RL. Što se tiče novih članova također bi obratio pozornost na samu edukaciju članova gdje bi prošli određeni tečaj prije nego što budu zaposleni.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
RolePlay u organizaciji bi poboljšao na način da bi u dogovoru s bogovima kreirao custom evente poput BMX eventima, custom utrke, custom zabavne igre itd. na kojem bi igrači uživali i povezali se jedni s drugima i stvarali nova prijateljstva unutar grada.
 
Last edited:

Kevin LaClap

born to win :)
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL
Petar
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 7-9h
5. Vaš Diskord petar#6318
6. Vaše Ingame ime Kevin Gray
7. Vaš ID 5667

Dodatne Informacije

1. Lider za... Life Invader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pozdrav svima koji čitaju moju prijavu,mislim da bi trebao da budem lider ove organizacije zato što već par meseci sam bio zaposlen u Life Invader-u i bio veliki čin.Bio sam uzor svim novim članovima i usmeravao ih osnovne stvari.Stekao sam veliko znanje (pisanje oglasa,pravljenje aktivnosti)...
Sada želim svo to moje znanje da prenesem na druge članove.

-Planiram da napravim jedinstvenu organizaciju koja će širiti pozitivu,i biti najprofesionalnija u svom zadatku ili obavezi,poštovati svoje zaposlene nebitno koji su god čin.

-Od samog početka servera sam u Life Invaderu i od samog početka sam se trudio u svakom zadatku,te kasnije sam stekao veliki čin (8) i njihovu lojalnost.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani na poznavanje pismenosti i pravila . Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja. i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u organizaciji kojem ću moći da se poverim ili da ga naučim nečemu ako ne znace.
-Tokom dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Iz onoga sto sam video po serveru znam da ce neki ljudi poceti da se "mesaju" tokom RP situacija kada drugi krse pravila, da bi pokusali da nameste kaznu, pokusacu da kazem svim svojim clanovima kada drugi igrac prekrsi pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguce i da upale snimanje, i da snime sta igrac radi pogresno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom