Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Informacije
1. Vaše ime u RL: Damjan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Dekard#2404
6. Vaše Ingame ime: Tim Bradford
7. Vaš ID: 5034

Dodatne Informacije

1. Lider za... Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Imam dosta iskustva na ovom serveru, igrao sam tj rpao u mnogim drzavnih a i kriminalnim organizacijama(FIB,LSPD,Vagos,Families,Marabunta) . Imam dosta RP iskustva kojeg bi zeleo da prosirim. Uvek se trudim da svakog ispostujem i pomognem koliko je god u mojoj moci , makar on bio igrac koji je jutros usao na server...Imam dosta prijatelja koji su u razlicitim organizacijama bile one kriminalnce ili drzavne i hteo bih prosiriti njihov i moj RP.

2. Ne svidja mi se kako su neki od proslih lidera vodili svoje organizacije,nije mi se svidelo krsenje pravila koje lideri dopustaju a pritom ne reaguju na ista sto je apsurdno .Trudim se da ispostujem svaciji rp. Ne svidja mi se sto je na svakom koraku neka tenzija, ipak se treba opustiti i uzivati u igranju . Vecina proslih leadera nije ulagalo truda u svoju organizaciju koju su dobili sto se svima nije svidjalo ja bih zeleo to da promenim i da se posvetim organizaciji.

3. Za kraj bi zeleo dodati da ukoliko dobijem priliku voditi jednu organizaciju na ovako velikom serveru bio bih zahvalan i trudio bih se da organizaciju odrzim na nogama koliko je god to moguce. Ne bih krsio pravila i trudio bih se da ni moji clanovi organizacije ne rade istu stvar. Pokusao bi prosiriti RP na serveru da se ne svodi samo na pucanje,robanje, kidnapovanje.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Roleplay se trenutno svodi samo na pucanje,robanje,kidnapovanje,ubijanje... sto sigurno znam da se vecini igraca ne svidja, treba prosiriti RP, treba malo pustiti mastu da radi posao i videti kako dalje ide . Treba uvesti nove stvari koje jos nisu vidjene na serveru i time pokusati pustiti igrace da se malo vise zabavljaju i rade nesto drugacije nego uobicajeno.

Image
 

Comi Obama

Player
Player
Joined
Feb 9, 2022
Messages
30
Informacije
1. Vaše ime u RL : Cone
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10+
5. Vaš Diskord : Mqdara#3735
6. Vaše Ingame ime : Comi Obama
7. Vaš ID: 16987

Dodatne Informacije

1. Lider za ... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Volio bih postati lider ove organizacije jer sam prije disbanda bio među glavnima i donosio sam dobre odluke.
2) Od kako sam počeo igrati na Grandu prije 2.5 mijeseca, igrao sam na ENG serveru te bio u bandi, već od tad sam znao da ću se jednog dana prijaviti za lidera i ako sve dobro prođe osigurati pre svega ovu organizaciju.
3) Kao 3. razlog naveo bih nešto o sebi što sebi. Volim kad u organizaciji imam starije likove i mislim da je to cilj svakog lidera te ću nastojati to napraviti i u ovoj, naravno ako je dobijem.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Ozbiljnost

Prije svega ozbiljnost je jedna od najvažnijih stvari u samoj organizaciji. Što su ljudi ozbiljniji, ozbiljnija je organizacija. Kad bih rekao " SVI HQ " Svi bih se nacrtali u HQ. To se zove ozbiljnost na poslu. Također i pravila, to bi se strogo ispitivalo. Ako nešto nisu sigurni, pokazao bih im.

2. Roleplay

Da prije svega ne idemo na to da neka druga organizacija dobije warn ili disband. Da često posjećujemo geto te budemo aktivni na turfovima. Da poštujemo kako Roleplay tako i pravila grada.

3. Odnos među igračima

Nastojati ćemo zadržati pozitivnu atmosferu u organizaciji i prije svega zabavu za svakoga. Ukoliko se neko ne drži primjerenog riječnika te vrijeđa druge igrače nastojati ćemo kickati takve.

4. Godine

Bez obzira na Radni staž godine građjana su vrlo bitne , godine radnika su bitne jer ne želimo da momak koji ima 12 godina i nema ponašanja bude u organizaciji.
 

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
1. Vaše ime u RL: Veljko
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h ozb ne lazem proverite na serveru
5. Vaš Diskord:vekk#2605
6. Vaše Ingame ime:Velja Moncler
7. Vaš ID:120

1. Lider ... The Families
2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)

Želim da budem vođa Families jer imam dosta iskustvo u bandi, bio sam u vagosima, marabuntama, ballasima, i bio sam na engleskom serveru dosta vremena u gangovima, jako sam se zabavljao i uvek uživam radeći za poboljsanje RP bande.

Takođe bih voleo da dobijem vođu jer znam sva pravila geta i osećam da ako bih dobio vođu, mogao bih da obezbedim zabavu unutar bande, a da se i dalje pobrinem da svi članovi poštuju pravila i da su upoznati sa pravilima i kaznama geta za njih.

Takođe mislim da bi sa iskustvom koje imam u gradu i prijateljima koje sam stekao koji bi bili zainteresovani da se pridruže i sigurno bi mogli da vode bandu koja će biti uspešna na događajima i imam turf i grafit team koji su spremni da uzmu 100%

Konačno, oduvek sam želeo da postanem vođa organizacije baš kao i mnogi drugi ljudi, ali ne samo da bih mogao da kažem da sam vođa, imam neke prilično solidne ideje kako da garantujem zabavu za članove bande i planira da okupi solidnu bandu i nastavi da radi nesmetano.
Vaš savet za poboljšanje nivoa RolePlai-a u organizaciji.
  1. Planiram da postavim činove unutar bande sa određenim odgovornostima i očekivanjima. Na primer, imao bih čin koji se zove „TURF CAPTAIN“ i ovaj čin bi bio odgovoran za vođenje tima za turf, davanje saveta i trikova članovima tima na turfu, osiguravanje da se svi članovi organizacije pojavljuju tokom turfa i sveukupno upravljanje turf teritorijama. Ja bih tada imao i čin koji se zove "Turf thug", ovaj čin će dobiti svi članovi terenskog tima osim "Kapetan" i od njih će se očekivati da prate kapitena na terenu i popunjavaju kartu geta zelenom bojom. ;)
  2. Pobrinuću se da kada budu regrutovani članovi budu detaljno intervjuisani i testirani na njihovo poznavanje pravila geta. Na primer, imaću određeni tim ljudi/čin koji je dodeljen za regrutovanje članova i biće im obezbeđen priručnik za intervju koji će se sastojati od pitanja u vezi sa pravilima poput „Da li vam je dozvoljeno da udjete u HQ dok vas juri druga banda ?" i dodaću u izjavi da moj tim za regrutovanje svesni da igrači moraju imati 10 godina u gradu samo da bih se klonio regrutovanja članova koji se pridružuju i nisu aktivni u gradu i da bi se osiguralo da imaju barem malo iskustva u gradu.
  3. Takođe bih želeo da imam poseban "bankovni račun" za bandu, ovo NEĆE biti stanje IC organizacije, ali bih voleo da imam JEDNOG člana od poverenja u bandi koji drži procenat novca koji zarađujemo i kojim smo nagrađeni od događaji i ušteđeni novac će se koristiti za pomoć članovima u bandi da kupuju skilove koje će im pomoći u bandi. Na primer, veština džeparca je 300.000 dolara i ako član nije mogao sam da priušti veštinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako što ćemo obezbediti nešto novca za kupovinu veštine.
  4. Tokom pljački prodavnica i drugih događaja najavljivaću stroge komunikacije, što znači da se preko radija članovi treba suzdržati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugačije, ćaskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su važne ili korisne tokom događaja .
  5. Ovo neće biti potrebno, ali će biti predloženo svim članovima.) Da se uzdržim od dobijanja upozorenja i kažnjavanja članova, želeo bih da svi članovi koji idu da pljačkaju, idu u pljackanje po getu ili auto putu i farbaju grafite obavesti mene ili višu komandu o radio gde idu i šta će da rade.
  6. Iz onoga što sam video po gradu znam da će neki ljudi početi da se "mešaju" tokom RP situacija kada drugi krše pravila, da bi pokušali da izbegnu ovo, pokušaću da kažem svim svojim članovima kada drugi igrač prekrši pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguće i zgrabite kameru šta igrač radi pogrešno i napravite izveštaj nakon situacije ili ako situacija više ne može da se nastavi, trebalo bi samo da se uvere da je incident na bodi kameru i da se udaljite od situacije bez mešanja ili vređanja drugi.
 

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL : Konus
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10+
5. Vaš Diskord : Mqdara#3735
6. Vaše ime u igrici: Comi Obama
7. Vaš ID: 16987

Dodatne informacije

1. Lider za... Obitelji
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Volio bih postao lider ove organizacije jer sam prije disbanda bio među glavnima i donosio sam dobre odluke.
2) Od kako sam počeo igrati na Grandu prije 2.5 mijeseca, igrao sam na ENG serveru te bio u bandi, već od tada sam znao da ću se jednog dana prijaviti za lidera i ako sve dobro prođe osigurati pre svega ovu organizaciju.
3) Kao 3. razlog naveo bih nešto o sebi što sebi. Volim kad u organizaciji imam starije likove i mislim da je to cilj svakog lidera te ću nastojati napraviti iu ovoj, naravno ako je dobijem.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Ozbiljnost

Prije svega ozbiljnost je jedna od najvažnijih stvari u samoj organizaciji. Što su ljudi ozbiljniji, ozbiljnija je organizacija. Kad bih rekao " SVI HQ " Svi bih se nacrtali u HQ. To se zove ozbiljnost na poslu. Također i pravila, to bi se strogo ispitivalo. Ako nešto nisu sigurni, pokazao bih im.

2. Igranje uloga

Da prije svega ne idemo na to da neka druga organizacija dobije warn ili disband. Da često posjećujemo geto te budemo aktivni na turfovima. Da poštujemo kako Roleplay tako i pravila grada.

3. Odnos među igračima

Nastojati ćemo zadržati pozitivnu atmosferu u organizaciji i prije svega zabave za svakoga. Ukoliko se neko ne drži primjerenog riječnika te vrijeđa druge igrače nastojati ćemo kickati takve.

4. Godine

Bez obzira na Radni staž godine građana su vrlo bitne , godine radnika su bitne jer ne želimo da momak koji ima 12 godina i nema ponašanja bude u organizaciji.
 

Killua Dior

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
49
1. Vaše ime u RL : Suad
2. Vaše godine : 21
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6h+
5. Vaš Diskord : Killua666#3337
6. Vaše Ingame ime : Killua Jaran
7. Vaš ID : 3774

1. Lider za : The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zato sto sam se vec prijavljivao dosta puta za lidera, nikada nisam bio lider nekog genga, jako bih volio to iskusiti i veliki dio svog vremena proveo u ghettu i takodjer u bandama, i naravno imam ogromno znanje sto se tice Ghetto pravila, RP pravila, Server pravila itd. Takodjer imam vec spremnu ekipu za organizaciju te bih imao posebnu taktiku za prijem novih ljudi tacnije regrutovanje novih ljudi svi novi clanovi bih morali biti minimalno 7 godina u gradu i morali bih jako dobro poznavat ghetto pravila kao i ostala, takodjer jako dobro sam upoznat sa situacijama bandi i sa turfovima i sa eventima za organizacije kako to funkcionise i sve. Imao bih odma u startu 2+ zamjenika kako bih mogli obavljati svoje poslove svaki od zamjenika bih imao poseban dio posla sta da radi u organizaciji kako bih ta organizacija bolje funkcionisala radili bi na tome da dignemo The Families na novi nivo i na visi. Imam veliku zelju za lidera ove posebne organizacije i ogromnu kolicinu truda spremnu da ulozim i nadam se pozitvnom odgovoru kao i planove koji ne mogu da stanu u ovaj post jer ih ima jako mnogo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: U bandi je potrebno da su to pretezno momci malo stariji koji imaju dosta iskustva sa ghettom i drugom stranom zakona takodjer u organziaciju se nebih primali ljudi ispod 16 godina dobro bih pazio koga bih pustio u organizaciju, toxicizam bih se sveo na minimum. Rangove bih bili napravljeni tako da sve ima smisla i da clanovi imaju konstantno za rank da se trude naravno bili bi tu i "specijalni" rankovi za posebne jedinice koje ce imati iskljucivo jedan zadatak kao na primjer grafiterski tim koji sam spomenuo u nastavku teksta i npr. tim za tajnu radnju, a bice i adaptirajuca jedinica koja je specijalizovana za svaki segment ghetto desavanja i zadataka. Takodjer bih imao svake sedmice po 2+ sastanak i eventualno vanredni sastanak isto tako svaki dan bi bila redovna aktivnost gdje bi veci rankovi isli u robanje drugih bandi i mafijasa po ghettu, pljacke gunstorova i ucestvovanje na bitci ostrva (Battle Ship) tajne radnje za svaki event bih imali jedan tim, tu je i tim za grafite koji bi naucili lokacije grafita i konstantno isli i farbali grafite sa ili bez adaptivne jedinice ako bude potrebe za to, tako da u pocetku sam spreman vec imati oko 30 ljudi aktivni i dobrih koji imaju jako mnogo iskustva sa bandom jer su bili vec prije u bandi za koju se ja upravo prijavljujem mi smo ovu bandu vidjeli kao veliki potencijal za RolePlay i sto je najbitnije uzivanje igrajuci za nas kao i ostalim clanovima i ostalim igracima te se nadamo pozitivnom odgovoru od strane administracije za sve ostalo sam spreman da odgovorim usmeno sta god bude trebalo.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Ballas Gang
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :



-Gucci Sins (Gucci Sins#7967)
-David_Djingos (David Djingos#6621)


Razgovor će biti održan 21.02 u 18:00h ( budite u čekaonici )
Sretno ostalima u prijavi za lidera The Families .
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije

1. Vaše ime u RL Marko

2. Vaše godine 18

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan 12+h

5. Vaš Diskord ! Marko#3250

6. Vaše Ingame ime Mihael Walker

7. Vaš ID 12073



Dodatne Informacije


1. Lider za : The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Razlog
Dosta dugo sam na serveru da naučim sva pravila i mislim da bih dobro vodio organizaciju.

2. Razlog
Jer mi se sviđa prostor ovog HQ i htio bih postati lider jer sam non-stop u getu i poznajem dosta ljudi i kako pucaju i kako se ponašaju.

3. Razlog
Imam cijeli turf team. Mojih 20 ljudi koji ćemo ići na tajne. Kad smo bili u Vagosima, odlučili smo daa će neko od nas napraviti organizaciju i dići se noge.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1) Mislim da je dosta važno ponašanje, stoga će se zbog istog dobijati i warnovi.
2) Godine su jako bitne i zbog ponašanja, i zbog zrelosti
3) Primati ćemo članove koji imaju 10+ godina u gradu jer mislim da je to dosta bitno.
4) Igrat ćemo se na warnove
1 Warn usmena opomena
2 Warn Rank Down
3 Warn Direktan kick iz organizacije
5) Warnovi će se dobivati po prekršajima koje ću odrediti
6) Primati ćemo 14+, i takvi će biti samo oni koji imaju dobro ponašanje
7) Strogo se držati pravila grada te geto pravila jer se tako najlakše dobijaju warnovi
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL : Mihailo
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : UFC +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5+
5. Vaš Diskord : Miksa#8973
6. Vaše Ingame ime : Mihailo Taylor
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije

1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.Voleo bih da postanem lider Familiesa zbog toga sto nikad nisam bio u ovom gradu Lider do sada.
2.Razumem se u svaka pravila, kao sto su:Roleplay, lider, ghetto, zauzimanje itd.
3.Kad bih postao lider, svaki put bismo isli u raznovrsne akcije.Dodao bih ozblijnije clanove.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Ozbiljnost

Pre svega ozbiljnost je najbitnija u organizaciji.Primer kada bih rekao svi dodjite u HQ, oni bi se stvorili.Kad im kazem pucajte, oni trebaju da pucaju.

2. Roleplay

Roleplay je isto vazan.Ako bismo krsili roleplay, bilo bi do svakakvih gluposti.Roleplay znaci simulacija nekog pravog zivota.Sto bi znacilo da bi trebali da se pravimo kao da je RL.

3. Odnos među igračima

Ponekad moze doci do nekih svadja kod clana.Jedino moze se resiti, tako sto im zapretite da ce dobiti kick ili ako krece OOC psovanje.Zovete vecu silu.

4. Godine

Godine su jako bitne.Zato sto ako bismo sad primili jednog clana od 9 godina, koji stalno prica, moze ometati rad drugih clanova.Mladje godine su uvek razmazeni, zato i neozbiljni.Zbog toga primamo samo starije do 14 godina.
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
1.Robert
2. 24
3. GMT +1
4. 6 sati
5.Rifko#5742
6.Rimfet Creed
7. 4633

Dodatne informacije
1. Lider za The Familes
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1 razlog : Želim da budem lider zato što sam već duže vrijeme proveo vrijeme u bandama a nikad nisam dobio priliku da budem na vrhu i da vidim kako to ide kad si glavni. Znam ja kakve odgovornosti i truda treba za lidera sta to sve sme i ne sme da se radi i da vodi svoju ekipu na pljacke i događaje.
2 razloga: Bio sam u mnogim bandama i vodio ekipu na pljackanju ljudi i pljackanju trgovine i znam kako da pregovaram i da postavljam tim na pljackama.
3. razlog: Imam već svoju ekipu sto sam vodio i bila je odlična u pljackama i eventima. Iskusan sam u pljackama trgovinama,pravljenju planova,strategija i turfovima.
3. Poboljsao bi Roleplay puno i nije mi se svidelo sta su ovi prosli lideri radili, oni bi pustili decu od 10 godina i pustili bi ih da se ponasaju kako oni oce, tako kod mene nece biti. Potrudiću se da svi koji budu kod mene budu odgovorni i da znaju sva pravila stalno bi išli na podmornicu, pljačke itd uglavnom trudio bih se da budem dobar lider i drzao bih org kako treba.
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
338
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Neso Sone
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije

1. Lider za...Vojsku
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Imam dosta iskustva na ovom serveru, igrao sam tj rpao u mnogim drzavnih a i kriminalnim organizacijama(FIB,LSPD,Vagos,Families,Marabunta) . Imam dosta RP iskustva kojeg bi zeleo da prosirim. Uvek se trudim da svakog ispostujem i pomognem koliko je god u mojoj moci , makar on bio igrac koji je jutros usao na server...

2. Ne svidja mi se kako su neki od proslih lidera vodili svoje organizacije,nije mi se svidelo krsenje pravila koje lideri dopustaju a pritom ne reaguju na ista sto je apsurdno .Trudim se da ispostujem svaciji rp. Ne svidja mi se sto je na svakom koraku neka tenzija, ipak se treba opustiti i uzivati u igranju . Vecina proslih leadera nije ulagalo truda u svoju organizaciju koju su dobili sto se svima nije svidjalo ja bih zeleo to da promenim i da se posvetim organizaciji.

3. Za kraj bi zeleo dodati da ukoliko dobijem priliku voditi jednu organizaciju na ovako velikom serveru bio bih zahvalan i trudio bih se da organizaciju odrzim na nogama koliko je god to moguce. Ne bih krsio pravila i trudio bih se da ni moji clanovi organizacije ne rade istu stvar. Pokusao bi prosiriti RP na serveru da se ne svodi samo na pucanje,robanje, kidnapovanje.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Roleplay se trenutno svodi samo na pucanje,robanje,kidnapovanje,ubijanje... sto sigurno znam da se vecini igraca ne svidja, treba prosiriti RP, treba malo pustiti mastu da radi posao i videti kako dalje ide . Treba uvesti nove stvari koje jos nisu vidjene na serveru i time pokusati pustiti igrace da se malo vise zabavljaju i rade nesto drugacije nego uobicajeno.
 

DopeChef

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
38
Informacije
1. Nemanja Stojkovic
2. 38
3. GMT +1
4. 8+ sati
5. DopeChefRS#8832
6. Romano Black
7. 117

Dodatne Informacije

1. NG

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. S obzirom na dosadasnje iskustvo iz USSS-a kao visoki cinovnik, uspeo sam da u red dovededm veliki broj ljudi koji su bili sposobni i spremni da u svakom trenutku odrade zadatak na najvisem nivou. Samim tim smatram da bih i NG mogao da dovedem do iste razine kao i USSS.

2. Vodjen greskama predhodnih kolega, smatram da je za NG potreban neko ko je detaljista a pritom trezven i objektivan, te samim tim sam siguran da bi NG napokon dobio pravog lidera koji je spreman da svoje ljude obuci profesionalno kako bi svaka organizacija imala pun benefit. Ne zameram predhodnim liderima ni jednu jedinu stvar sem toga da su morali biti stroziji prema vojnicima.

3. Trenutno imam puno stvari koje bih rekao sto se tice NG-a medjutim zadrzacu to za sebe, kako bih mogao da to sprovedem u delo ako budem odabran za lidera. Kada se grad otvorio, ja sam dobio lidersku poziciju NG-a , medjutim zbog IRL stvari nisam bio u mogucnosti da to ispratim te sma na samom pocetku odustao od cele price.

4. S obzirom na moje godine i IRL iskustva sa vojskom, nece mi biti problem da sredim NG u najkracem mogucem roku uz podrsku pravih ljudi. Samo da dodam da minimum godina koji je trenutnou USSS-u a koji sam zaposljavao jeste 18, to se pokazalo kao odlican primer i odlican potez da jedna organizacija funkcionise kako treba. Par izuzetaka postoje koji su ispod zadatog limita, medjutim i sa tim ljudima sam obavio detaljan razgovor i uputio ih u pravom smeru te nisam imao nikakvih problema do sada.
Moram da dodam jos par stvari, svi ljudi koji su zaposljeni od stane mene su morali proci bukvalno rigorozne provere pre bilo kakvog zaposljavanja, tako da nije imalo mesta ni za najmanju gresku. I ako se u daljem periodu desavalo da se nesto izjalovi i da se pojedini odmetnu od celokupne price, ja sam to sankcionisao na najstorzi moguci nacin. Korupcija, Ilegala, mito te reci ne postoje u mom vokabularu pa samim tim sam prestrog sto se istog tice. Mogu da kazem da vec sada imam dosta ljudi koji su zainteresovani da mi se pridruze u osnivanju I vodjenju NG-a a da istina Sam proveo zadnjih 2 meseca u istoj organizaciji, tako da imam njihovu potpunu podrsku.

Hvala vam sto se odvojili vreme da procitate moju aplikaciju za lidera NG-a
 
Last edited:

Luka Sprite

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: LukaS#9298
6. Vaše Ingame ime: LukaS Sprite
7. Vaš ID: 1620

Dodatne Informacije

1. NG

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Mislim da sam pravi covek koji moze uraditi nesto sa Nacionalnom Gardom . Imam dosta iskustva u drzavnim organizacijama . Kao bivsi kurator state organizacije mislim da znam mnogo toga i da ne bi pravio greske sto se tice tih stvari. U jako dobrim odnosima sam sa ostalim liderima state organizacijama i mislim da bi imali jako dobar odnos i da bi svi zajedno doveli roleplay state organizacija do savrsenstva.

2. Doveo bih Vojsku u najbolju mogucu poziciju . Uveo bih bas dosta RolePlaya i ne bi bilo dosadno kao sto svi misle da je dosadno biti u vojsci . Svaki cin bi imao svoje zaduzenja sto u okviru baze tako i na terenu. Svaki veci cin bi se postovao i ne bih dozvoli da dolazi do svadja izmedju clanova.

3.Uocio sam dosta gresaka koji su predhodni Lideri pravili i na to bih obrati paznju. Dodao bih nove sisteme rada u Vojsci i fokusirao bih se na evente koje vodi Nacionala Garda . Svaki moj clan koji ce biti u mojoj frakciji bi morao znati sva pravila koja vaze za istu . Bio bi rigorozan i ne bih oprastao velike greske a i tako bih sankcionisao i male . Vosjka ima sirok spektar rpa , moze se jako zanimljivih stvari odratiti.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: UFC +1 Belgrade
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: Miksa#8973
6. Vaše Ingame ime: Mihailo Taylor
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije

1. Vlada

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Mislim da sam pravi covek koji moze uraditi dosta stvari sa Vladom . Imam dosta iskustva u drzavnim organizacijama . . U jako dobrim odnosima sam sa ostalim liderima state organizacijama i mislim da bi imali jako dobar odnos i da bi svi zajedno doveli roleplay state organizacija do savrsenstva.

2. Doveo bih Vladu u najbolju mogucu poziciju . Uveo bih bas dosta RolePlaya i ne bi bilo dosadno kao sto svi misle da je dosadno biti u Vladi . Svaki cin bi imao svoje zaduzenja sto u okviru baze tako i na terenu. Svaki veci cin bi se postovao i ne bih dozvoli da dolazi do svadja izmedju clanova.

3.Uocio sam dosta gresaka koji su predhodni Lideri pravili i na to bih obrati paznju. Dodao bih nove sisteme rada u Vladi i fokusirao bih se na evente koje vodi Vlada . Svaki gradjanin mora znati dosta pravil, biti dosta aktivan, da se trudi i da ne bude stidljiv ,kako bi mogla uci u ozbiljnoj organizaciji. Bio bi rigorozan i ne bih oprastao velike greske a i tako bih sankcionisao i male . Vlada ima sirok spektar rpa , moze se jako zanimljivih stvari odratiti.

Navedite stvari koje ce poboljsati organizaciju:


1)Ozbiljnost
Ozbiljnost je nesto sto bi svaki clan Vlade treba da ima.Stariji uzrasti su ozbiljniji od mladjih.Znaci kada kazemo rec ozbiljnost, mislim kao da bude sto vise oprezan, da radi redovno, da se ne ponasa kao da je na pijaci i tako dalje.

2)Starost
Kao sto sam napomenuo za ozbiljnost, Stariji ljudi su ozbiljiniji od mladjih.Nama je potreban decko minimum od 14 godina pa na gore, koji zna dobro rp, koji ce se ponasati kao RL Vlada, koji ce ici na akcije i biti savrsen.

3)Bez Stidljivosti
Svako ko se stidi nesto reci na radiu ili napisati, nema potrebe za tim.Svi se znamo, ako neko ismejava drugih, bice za vladu strogo kaznjivo.Zato Stidljivost je najveci problem u celom svetu.Primer sada, Stidi se da kaze nesto, kako ne bi napravio gresku.Svi mi pravimo gresku, niko nije savrsen.

4)Aktivnost i Rad

Naravno, svaki put bismo trebali otici na raznovrsne akcije.Od radnika Vlade trazi se minimum 2 sata, ako ne moze toliko(ima RL obaveze itd)Moze napisati na odsustvu.Rad je takodje bitan.Jer kako bi rekla rima bez rada nema Vlada.Rad se misli kao biti na duznost, ici na akcije, biti aktivan na radio itd.
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Families
Konačni kandidati za ispitivanje su:

Comi Obama (16987) - Mqdara#3735
Djordje Mirkovic (6897) - Djordje Mirkovic#5859


Razgovor će biti održan 25.02 u 21:00h ( budite u čekaonici )
Srećno svima!
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera National Guard
Konačni kandidati za ispitivanje su:

LukaS Sprite (1620) - LukaS#9298
Romano Black (117) - DopeChefRS#8832


Razgovor će biti održan 26.02 u 18:00h ( budite u čekaonici )
 

Vladmiri Vujovic

Player
Player
Joined
Feb 19, 2022
Messages
16
Informacije
1. Vaše ime u RL : Vladimir
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4h-10h
5. Vaš Diskord : VLADEXXD #1504
6. Vaše Ingame ime : Vladimir Habib
7. Vaš ID: 4237

Dodatne Informacije

1. Lider za ... Bolnice (EMS)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Voleo bih da postanem lider ove organizacije zato sto sam dosta dugo radio u bolnici i bio vrhovna komanda (Vodja Labaratorije).
2) Imao bih dobar sistem upozorenja,odredjen broj upozorenja bi bio kick.
3) Sproveo bih dobre rankove ne bi svi mogli da imaju bolnicarske maske zato sto se prodaju u vecim kolicinama na pijaci.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Potrudio bih se da RolePlay u bolnici i na terenu da bude sto bolji i kvalitetniji.Potrudio bih se da sve to bude kako pravi zivot.

1. Ozbiljnost

Potrubio bih se da u svakoj bolnici ima po barem 1 doktor.Potrudio bih se da pogotovo da u verme aktivnih casova ima dosta ljudi na terenu.Drzaobih redovne sastanke,zaposljavanja..

2. Roleplay

Rekao bih bez manje MG-a da vozaci nitervencija nerade toliko PG jer imaju piloti koi sluze da dodju do nepristupacnih mesta

4. Godine

Potrudiobih se da ne zaposljavamo igrace koi imaju manja od 14 godina.
Hvala sto ste pogledali moju prijavu
 
Last edited:

Marex

Player
Player
Joined
Feb 26, 2022
Messages
2
1. Vaše ime u RL: Marko Mihajlovic
2. Vaše godine: 18 godina.
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:14h
5. Vaš Diskord: MarkoMihajlovic #0797
6. Vaše Ingame ime: Marko Mihajlovic
7. Vaš ID: 10578
---------------------------------------------
1. Lider za: EMS-direktor bolnice
----------------------------------------------------
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-----------------------------------------------------
1). Dug vremenski period sam u bolnici, od pripravnika sam dospeo do sefa odeljenja i pronalazim se u poziciji lidera.
2). Odgovoran sam i spreman za poziciju lidera, takodje sam spreman da dam sve od sebe i dovedem bolnicu u najbolje moguce stanje.
3). Emotivno sam vezan sa posao u EMS-u i ne bih da padne u pogresne ruke.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trudio bih se da ostvarim dobre odnose sa drugim organizacijama, tj. curatorima bolnice. Takodje poznajem dobro pravila bolnice
i pravila lidera i to mi daje jos vecu motivaciju da preuzmem poziciju direktora. Kao lider bih dao sve od sebe i maximalno bi se
trudio do sada. Kolegama bih pomogao u svakoj situaciji, uvek bih bio tu za njih. Tj. delio bih bonuse za aktivnost te ih motivisao da rade.
Sobzirom na moju aktivnost, izdvojio bih svaki minut za EMS. Za neaktivnost radnika davao bih opomena 3/3 - otkaz / ne bih dozvolio raspravu izmedju kolegi niti nikakav vulgaran konflikt. Dacu sve od sebe da radimo u slozi, da se slazemo i postujemo jedni izmedju drugih. Nedeljno bih odrzavao sastanke i uvodio promene za koje su i druge kolege saglasne. Maske bih delio sam vecim cinovima kojima verujem, koji su duze u EMS.
--------------------------------------------------------------------------------
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.| Ljudi koji bi zeleli da rade u bolnici moraju imati minimum 16 god.
Takodje da se poboljsa roleplay. Obratiti paznju na MG i PG jer se ta dva pravila najvise krse.
 
Last edited:

NAJJACI

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
7
----------------------------------------------------------------- Prijava za direktora EMS-A ------------------------------------------------------------
1. Vaše ime u RL: Zarko
2. Vaše godine: 17.
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-7h
5. Vaš Diskord: NAJJACI#7790
6.Vaše Ingame ime: Zarko Lalovic
7. Vaš ID: 1092
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dodatne Informacije
1. Lider za...EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem);

1) Imam dosta radnog iskustva kao Bolnicar, takodje znam pravila bolnice i pravila lidera. Potrudio bih se da pomognem svakom gradjanu kome je nesto potrebno.
2) Neki od proslih lidera su krsili neka od pravila bolnice. Ako dobijem priliku da vodim ovu organizaciju potrudi cu se da se takve greske ne ponavljaju i da se sva pravila maksimalno postuju.
3) Potrudio bih se da odrzim pozitivnu atmosferu medju svim clanovima bolnice, i da se svi medjusobno postuju. Medjusobno vredjanje bice zabranjeno(psovanje,rasizam,vredjanje,nacionalnosti...) inace ce biti kaznjeni.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom