Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-7H
5. Vaš Diskord: Nemanja Pavicevic#4570
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Pavicevic
7. Vaš ID: 7048

Dodatne Informacije:
Lider za... Bolnica
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Radio sam duze vreme u bolnici, dobro poznajem pravila bolnice i servera.

2) Dobro bih vodio organizaciju, krsenje pravila bi bilo strogo kaznjavano, ljudi koji bi pokusavali da nam smeste warning odmah bi dobili Black list-u, ukoliko je neko sitno pravilo prekrseno, napravio bih sistem warnova gde kada dostignu odredjeni broj warnova dobili bi kick, manji rankovi nikako ne bi smeli da dobijaju maske, jer se jako cesto na pijaci prodaju.

3) Ukoliko su duze vreme odsutni bez najavljenog odsustva dobili bi kick. Gledao bih da radnici smanje krsenje pravila kao sto su MG PG i FearRP, mladje od 14 godina ne bih prihvatio da rade, gledao bih da u svakom trenutu ima dovoljno ljudi u svakoj bolnici, a pogotovo tokom eventa, kao i da uvek ima dovoljno lekara na intervencijama posto vidim da ih u zadnje vreme nesto i nema.

4. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Sto manje MG-a i PG-a, vise kvalitetnijeg Role Play-a i ozbiljnosti.
 

Don_Stankovic

Player
Player
Joined
Feb 26, 2022
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-8h
5. Vaš Diskord: Don_Stankovic#9788
6. Vaše Ingame ime: Strahinja Stankovic
7. Vaš ID: 11354




Dodatne Informacije:
Lider za... EMS-bolnica
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


1) U bolnici sam napredovao i dobio veliko postovanje od svih clanova,mislim da sam odgovoran i zreo da vodim bolnicu, takodje sam lider lab-team-a i veoma dobro poznajem pravila grada kao i bolnice.

2) Bolnicu bih vodio na najbolji moguci nacin, mislim da bih bio jedan od boljh lidera jer bi disciplina, postvanje pravila grada kao i bolnice bilo na prvo mesto, saradjivao bih sa svim drzavnim organizacijama. Maske bih delio tek od specijaliste, iliti u ljude u koje dobijem poverenje.

3) Pripravnicima ems-a, bi za pocetak bili sa kolegama koji imaju veca iskustva, posle nekoliko intervencija bi mogli sami na intervencije, pripadnici bolnice ne bi smeli da krse pravila u suprotnom bi dobili blacklist, u slucaju da neko ne postuje vise cinove dobijali bi opomene 3/3 otkaz, Konflikti izmedju radnika ems-a bi bili resavani u istom trenutku jer ne bih dopustio da ima komflikt u organizaciji izmedju radnika.
Za neaktivnost na poslu bi takodje dobijali opomene 3/3 otkaz. Najbitnije bi mi bilo da u bolnici vlada disciplina, postovanje izmedju kolega,poslusnost.

4. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
manje PG vise fokusiranje na r-pnaje tako kada neko daje recept ,lekove,prve pomoci, pise na papiru.
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,804
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stjepan Koturic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET centar europe time
4. Prosječna aktivnost na dan: od 2 do 10h
5. Vaš Diskord: Tefo#3424
6. Vaše Ingame ime: Tefo Koturic
7. Vaš ID: 8979

Dodatne Informacije
1. Lider za EMS-bolnice
2. U bolnici sam više od 3 mjeseca znam sve oko EMSa sada sam trenutno šef odjeljenja bio sam zamjenik direktora dosta me ljudi zna po gradu i u EMSu ne bih zelio da ljudi koji su sad u EMS da odu, zelio bih da obnovim bolnicu i povratim najboljem mogucem stanju, i uspostavim visu komunikaciju s drugim organizacijama
3. Moj savjet da svi koji dodju u bolnicu dadnu pasose sjednu u stolice i cekaju da ih se prozove
 
Last edited:

bjel1ca

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
2
1. Vaše ime u RL:Stefan
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:2-8h
5. Vaš Diskord:bjel1ca#1969
6. Vaše Ingame ime:Stefan Bjelica
7. Vaš ID:7296

Dodatne Informacije
1. Lider za...EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1)Imam dosta radnog iskustva kao bolnicar,radio sam u bolnici skoro 2 meseca,poznajem pravila bolnice kao i pravila lidera.
2)Raniji lideri se nisu bas cvrsto pridrzavali pravila bolnice.Zato ako dobijem priliku da postanem lider ove organzacije potrudicu se da se pravila maksimalno postuju dok je bolnicar na duznosti.
3)Radnici bolnice bi morali postovati vise cinove i morali bi se medjusobno postovati.U slucaju da dodje do vredjanja(psovanje,rasizam,vredjanje nacionalnosti...) to se nece tolerisati i taj igrac ce odma dobiti opomenu,a ako i dalje nastavi bice izbacen iz organizacije.


Potrudio bih se da poboljsam RolePlay u organizaciji npr:da se cesce koriste animacije koje mogu posluziti bolnicaru kao sto je npr pisanje na papiru.Takodje da se i oni vise ukljuce u RolePlay npr;potpisite ovde ili samo da vam udarim pecat...Takodje bih dodao neka nova realisticna auta i nove uniforme kao i rankove.
 

MrAMG

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
5
1. Vaše ime u RL: Mateo
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5h
5. Vaš Diskord: ! Mr. A.M.G.#5136
6. Vaše Ingame ime: Mateo Calvin
7. Vaš ID: 16280

Dodatne Informacije
1. Lider za...EMS

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Bio sam bolnicar na EN serveru. Znam sva pravila. Volim ovaj posao i zelio bih da bolnicu dovedem u red. Da skoro svima dam sansu i da svi mogu raditi ovaj posao koji stvarno zele.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Povecati platu
Dodati jos neke rankove
Dodati vozila
Dodati bonuse za aktivnost (Onaj ko bi bio vise aktivan dobio bi visu platu)

 

Goran Zigic

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
72
1. Vaše ime u RL: Nikola Drobac
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2h-10h
5. Vaš Diskord: Drobac#3755
6. Vaše Ingame ime: Goran Zigic
7. Vaš ID: 9319

Dodatne Informacije
1. Lider za... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Zelim pokusat nesto novo, 3 meseca sam proveo u EMS i dobro se snalazio, bio sam Sef odeljenja i upoznat sa nekim vidom liderstva, znam kako sve funkcionise i ne bi bilo problema da se snadjem u samom vrhu
2)Vezansot za EMS-Za ova 3 meseca glupo bi bilo da kazem da mi nije stalo za EMS, davao sam sve od sebe i trudio da drugima pomognem i priblizim bolnicu sto vise
3)Uveo bi promene u vidu maski, zaposljavanja, komunikacije, laba, rp-a, aktivnosti, treninranja novih clanova, nadgledanje radnika, nagradjivanja,...

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-koriscenje soba na spratovima koje su i zamisljenje za RP
-kaznjavanje svakog ko unistava i smanjuje nivo RP-a
-dobar trening gde bi se detaljno objasnilo kako treba RolePlay-ati kako ne bi bilo nejasnoca ili da neko dodje u situaciju gde ne zna sta uraditi
-pratnje tokom akcija vozenja lekova
-ucestvojvanje u talackim situacijama gde bolnicari mogu imati dobru rp ulogu
-komunikacija sa drugim organizacijama i sirenje rp-a sa njima
 

Emily Verstappen

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
49
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Informacije

1. Vaše ime u RL: Esma

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: CET

4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h

5. Vaš Diskord: Emiily#8406

6. Vaše Ingame ime: Emily Akats

7. Vaš ID: 8759



Dodatne Informacije

1. Lider za EMS-Bolnica.

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

*Zadnja tri mjeseca bila sam clan EMS i dostigla sam vise cinove kao sto su Sef odjeljenja i Zamjenica Lidera.

*Poznajem perfektno pravila bolnice kao i samog servera.

*Nakon toliko ulozenog truda u samu organizaciju i discord EMS ne bih zeljela da bolnica dobije Lidera koji nije sposoban da odrzi dosadasnje standardne bolnice.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

*Zabraniti svaki vid krsenja pravila servera i bolnice, strogo sankcionisati ( npr. tri opomene otkaz/rank down).

*Zaposljavala bih osobe koje imaju vece iskustvo na serveru ( IC veci lvl, OOC 16+godina) jer je to odlican primjer i potez za dobar rad organizacije.

* Pristup maskama bi imali samo veci cinovi uz moje odobrenje.

*Uz sve to ne zamjeram proslim Liderima nista, osim sto ja planiram da imam striktne treninge i ceste kontrole radnika (kako bi se roleplay podigao na vise nivoe).
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Bolnice.
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :


-
Marko Mihajlovic (MarkoMihajlovic#0797 )
-Zarko Lalovic (NAJJACI#7790 )
-Strahinja Stankovic ( Don_Stankovic#9788 )
-Tefo Koturic (Tefo#3424 )
-Goran Zigic ( Drobac#3755 )
-Emily Akats ( Emiily#8406 )

Ispitivanje će biti održano večeras u 20:00h. Budite u čekaonici.
 
Last edited:

Pasha Washed

I love to help a people
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
55
Informacije
1. Vaše ime u RL Filip
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 12+h
5. Vaš Diskord Shakur#7370
6. Vaše Ingame ime Mike Smiley
7. Vaš ID 12551

Dodatne Informacije
1. Lider za... National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Zeleo bih da budem lider ove organizacije zato sto sam od pocetka u ng i bio sam uvek jedan od vecih cinova drzao sam regrutaciju,ammorun... pa bih zeleo da okupim opet staru ekipu da se druzimo da patroliramo po bazi da budu odredjeni na kapijama, Ali cak i ako mi je rodjeni brat nebih mu odma dao zamenika generala nego bi krenuo kao svi ostali od regruta/vojnika

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

U organizaciji ne bih dozvolio uopste mg,KRP,RDM.VDM itd... Cak bih poboljsao organizaciju tokom roleplaya sve bih probao na hard da odradimo da ne budi uopste failova da izgledamo kao prava vojska da imamo nase KOBRE nase vojnike nasu vojnu policiju cak bih i pokusao da ubacim mladje od 15 ukoliko znaju bas dosta pravila grada i rp pravila ukoliko to budu znali mene godine nece zanimat al cu se potruditi da budu vise stariji i oni koji dobro znaju da glume karaktera vojnika takodje imam tu i svog zamenika generala kojem mogu verovati i prepustiti organizaciju kada mene nema, Zeleo bih za kraj da dodam da ako ja dobijem cast da vodim nacionalu gardu da cu se truditi najvise sto mogu da smislimo jednu od najboljih prici kada idemo u akcije kao sto su:pljacke,raidovi,podmornica,eventi itd itd... Ja se nadam da cu mozda proci jer imam stvarno dosta dobrih ljudi koji znaju da glume vojnika iz bas bas stare nacionalne garde.
 

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-8h
5. Vaš Diskord: Ognjen#2229
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Volkov
7. Vaš ID: 5651


Dodatne Informacije
1. Lider za Nacionalnu Gardu.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1. Želim biti lider Nacionalne garde jer me jako privlači ta uloga koja je jedna od najozbiljnijih uloga na ovome serveru jer bih se predao tome i imam jako velikoga iskustva da bi vodio i veliku podlogu. 2. Želim da dignem roleplay na drugi nivo kako sebi tako bih i drugima potrudio bih se što bolje i detaljnije za zarad veće kvalitete igranja svih nas na serveru. 3. Velike ambicije koje bi me vodile da što bolje i profesionalnije vodim Nacionalnu gardu ne bi to bio klasican nacin na koji ste vidjeli dosada jer volim da dižem nešto na veći nivo i da bude to sve lijepo u priči i izgledanju svega kada se posloži, a vi mi dajte priliku i rado cu da pokažem koliko bih bio ovome predan.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. Moj savjet je da je lider osoba ta koja je lider da vodi svoje clanove i da je jako dobro informiran koga pušta u svoju organizaciju jer ako lider nema znanja i sposobnosti da vodi organizaciju kako očekivati da ta organizacija ima ikakvo poboljšanje u roleplayu. Sve je do organizacije.
 

Giovanni Siciliano

Take your time and chill
Player
Joined
Feb 23, 2022
Messages
12
1. Eldar
2. 24
3. GMT +1
4. 8+ sati
5. lolitaItaliana#5428
6. Giovanni Siciliano
7. ID: 18396

Dodatne Informacije

1. National Guard (NG)

2.1 Bio sam u postrojbi NG u elitnoj jedinici, sa visokim cinom. Uspio sam da steknem veliko iskustvo uz pomoc generala koje bi mi pomoglo da dovedem u red svakog novog regruta kao i da održim red nakon određenog vremena. Jednostavno, red i disciplina kao što i NG zaslužuje kao i ovaj grad.
2.2. Zakletva polaganja „6 zakona“ koja ce biti uslov za ulazak u našu gardu bit ce kicma naše discipline kao i ostale zakone koji vladaju u gradu.
2.3. Ne bih da dozvolim da neko pravi cirkus u kasarni i van njene ograde. Svaka jedinica ce imati zaduzenja i uniforme koje vojsku cine specificnom. Volim da pomažem i surađujem i svako ko bude u NG bit ce zadovoljan jer uz kompromis i dogovor je sve lakše. Greške i propusti se dešavaju svakome ali bezobrazluke i loše ponašanje ne bi tolerisao.

3. S obzirom da je vojska ozbiljna org. i ucestvuje u ozbiljnim RP dešavanjima ne bih dozvolio da clanovi budu ispod 17 godina da bi se dovele u red neke stvari kao i mnoge stvari u gradu. Naglasio sam vec, vosjka je red, rad i disciplina a i sa obzirom na moje IRL godine to neće biti problem da se dovede u red. Dobra suradnja uz ostale državne organizacije da se održi sve na nivou.

Hvala Vam na izdvojenom vremenu.
 

Lejc Darkex

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL. Leon Stefek
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h
5. Vaš Diskord:LejcDarkex1#2768
6. Vaše Ingame ime: Lejc Darkex
7. Vaš ID: 19454

Dodatne Informacije
1. Lider za... NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Imam jako puno iskustva, volim raditi takav posao, znam pravila.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Smatram da Ng ima dobar potencijal i da se od njega moze napraviti dobra i jaka ogranizacija, ispod 17 godina nebi se primali igraci, pravila znati obavezno, discord prijave obavezne oko sta su radili taj dan, rankovi bi se posteno dobivali, potrebni aktivni igraci, kolegijalni i posteni, lider treba biti strog i pravedan, greske se moraju smnajiti na najmanji moguci nacin, nema svadje, vredjanje majke ili oca ce biti nasjtroze kaznjeni
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+h
5. Vaš Diskord: Aleksa6#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Zampa
7. Vaš ID: 2212

1. Lider za NG (National Guard)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1
Zelim da budem lider ove organizacije zato sto sam RP-ao u dosta organizacija (SAHP,LSPD,BLOODS) i znam sva pravila i uspeo bi konacno da NG pokazem u pravom svetlu i mislim da sam dobar autoritet tako da nece biti problema mednju nama u organizaciji.
2.2 Zeleo bih da sa novim regrutima temeljno i polako prodjem kroz sve stvari sta Vojska radi. Posto su prethodni lideri to radili površinski. Pa ne bih zeleo da se to dogadja ako bih ja postao Lider.
2.3
Bez skromnosti mislim da bih bio odlican Lider koji bi Vojsku uzdigao na veci nivo RP-a nego sto je to dosada bio slucaj.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1)
Konkretno sta bih menjao je pristup obucavanju regruta koji kad udju u organizaciju dosta stvari ne znaju jer ih instruktori ne obuce dovoljno nego im samo kazu par osnovnih stvari. Ja bih tu bio temeljit kao sto sam gore naveo.
2) Sprečio bih korumpciju i kradju od organizacije, jer kao sto znate nijedna organizacija nece uspeti ako nemaju poverljivost izmedju sebe
POZDRAV DRAGA ADMINISTRACIJO!
 
Last edited:

Dexong

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
13
Informacije
1. Vaše ime u RL: Demirel
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-7H
5. Vaš Diskord: Dexong#6448
6. Vaše Ingame ime: Dexong Dexovski
7. Vaš ID: 4357

Dodatne Informacije:
Lider za... Vojsku
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1) Dugo sam bio pripadnik specijalni snaga (ARMA 3) te sam upoznat sa nekim treninzima i taktiakama koje sam primjetio da se ovde ne koriste.

2) Bilo bi mi drago unaprijediti vojsku, te stvoriti jednu vrlo zanimljivu organizaciju u kojoj bi, ako bi ubacio neke svoje vizije i ideje bilo sigurno dosta zanimljivije i interesantnije biti.

3) Pokusao bi ostvariti podpuni kontakt sa ostalim drzavnim organizacijama te pomoci u radu kako direktno tako indirektno istim.
Braniti integritet i teratroijalnost LS drzave.

4. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Dovesti na liderske pozicije ljude koji imaju viziju i koji nemaju kompleks da budu ALFA muzijaci, nego da uvedu nesto novo zanimljivo interesantno i prije svega ostalog da oni sami budu ozbiljni u svom radu samim tim ce onda i organizacija biti takva.
 

David White

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
518
1. Vaše ime u RL. David
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h
5. Vaš Diskord:david502#7110
6. Vaše Ingame ime: David White
7. Vaš ID: 10688

Dodatne Informacije
1. Lider za... NG
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam dosta iskustva u svim drzavnim organizacijama. Imao sam razna odlikovanja u tim organizacijama, ali nikada nisam bio lider jedne takve tako da sam se opredelio da se prijavim za lidera vojske i da se oprobam u toj ulozi.
2.2 Imam dosta ideja o reformi vojske koje bih sproveo ako bih stupio na mesto njenog lidera.
2.3 Veoma dobro sam upoznat sa pravilima drzavnih organizacija i opstim pravilima NG-a.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Uvodjenje ugovora o radnom stazu koji bi svaki novi clan morao da potpise ukoliko bi zeleo da udje u vojsku(7 dana)
- Zaposljavanje iskljucivo iskusnih ljudi sa minimum 5 godina boravka u drzavi
- Ostro sprecavanje korupcije u organizaciji, uveo bih dnevne provere sefa organizacije i obavezno pisanje logova od sefa na discordu
-Uveo bih nedeljne bonuse za najbolje zaposlenike tj one koji su se najbolje pokazali u vojsci te nedelje i tako podigao moral za rad medju zaposlenicina
-Forsirao bih rad geto patrola kao prioritet u organizaciji
- Uvodjenje specijalnih rankova kao sto su:
Zandarmerija(vojna jedinica iskljucivo namenjena za sprovodjenje reda i mira izmedju civila, pripadnici zandarmerije bi isli na slucajeve pobune ili demonstracija u gradu)
Instruktori za obuku(dobro obuceni i spremni da regrutuju nove vojnike)
Granicna policija(cuva granice vojske u periodu od 12-22h)
Ratno Vazduhoplovstvo-RV(specijalno obuceni vojnici za upravljanje vazdusnih vozila)
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Prijave za lidera NG (Vojske) su zatvorene !
Izabrani za razgovor i ispitivanje su:


Ognjen Volkov (Ognjen#2229)
Giovanni Siciliano (lolitaItaliana#5428)
Dexong Dexovski (Dexong#6448)
David White (david502#7110)

Ispitivanje će se održati 4.03.2022. u 17 sati. Budite u čekaonici
 

Adaxx

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Vaše ime u RL: Ahmed
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 12h+
5. Vaš Diskord: adaxx_#1337
6. Vaše Ingame ime Ramiz Nurkovic
7. Vaš ID: 17823

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) Zelim da budem lider ove organizacije jer bih pravio zanimljiv roleplay kako za mene tako i za ostale igrace, isto tako zeleo bih da budem lider jer imam svoju ekipicu a i prosirio bih blood street gang tako da budemo jedni od najjacih isli bi na evente i trudili se da pravimo roleplay i postujemo pravila, takodje zeleo bih da budem lider bloods street ganga jer imam dosta iskustva u roleplayu i necu prekrsavati pravila a to govorim i u svoje ime i u ime svojih clanova, snimacu skoro sve i imati zabelezeno sta god da se desi
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije

1. Vaše ime u RL Marko

2. Vaše godine 18


3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan 12+h

5. Vaš Diskord 171Marko#3250

6. Vaše Ingame ime Mihaela Wilson

7. Vaš ID 10617



Dodatne Informacije


1. Lider za : Bloods Street Gang


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Razlog
Dosta dugo sam na serveru da naučim sva pravila i mislim da bih dobro vodio organizaciju.

2. Razlog
Jer mi se sviđa prostor ovog HQ i htio bih postati lider jer sam non-stop u getu i poznajem dosta ljudi i kako pucaju i kako se ponašaju.

3. Razlog
Imam cijeli turf team. Mojih 20 ljudi koji ćemo ići na tajne. Kad smo bili u Vagosima, odlučili smo daa će neko od nas napraviti organizaciju i dići se noge.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1) Mislim da je dosta važno ponašanje, stoga će se zbog istog dobijati i warnovi.
2) Godine su jako bitne i zbog ponašanja, i zbog zrelosti
3) Primati ćemo članove koji imaju 10+ godina u gradu jer mislim da je to dosta bitno.
4) Igrat ćemo se na warnove
1 Warn usmena opomena
2 Warn Rank Down
3 Warn Direktan kick iz organizacije
5) Warnovi će se dobivati po prekršajima koje ću odrediti
6) Primati ćemo 14+, i takvi će biti samo oni koji imaju dobro ponašanje
7) Strogo se držati pravila grada te geto pravila jer se tako najlakše dobijaju warnovi
 
Last edited:

Killua Dior

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
49
1. Vaše ime u RL : Suad
2. Vaše godine : 21
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6h+
5. Vaš Diskord : Killua666#3337
6. Vaše Ingame ime : Killua Creed
7. Vaš ID : 3774

1. Lider za : Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Zato sto sam se vec prijavljivao dosta puta za lidera i veliki dio svog vremena proveo u ghettu i takodjer u bandama, takodjer dok je Jack Carter bio lider ja sam mu bio najblizi CoLeader pomazuci njemu kada je Bloods bio na dnu i naravno imam ogromno znanje sto se tice Ghetto pravila, RP pravila, Server pravila itd. Takodjer imam vec spremnu ekipu za organizaciju te bih imao posebnu taktiku za prijem novih ljudi tacnije regrutovanje novih ljudi svi novi clanovi bih morali biti minimalno 7 godina u gradu i morali bih jako dobro poznavat ghetto pravila kao i ostala, takodjer jako dobro sam upoznat sa situacijama bandi i sa turfovima i sa eventima za organizacije kako to funkcionise i sve. Imao bih odma u startu sva 4 zamjenika kako bih mogli obavljati svoje poslove svaki od zamjenika bih imao poseban dio posla sta da radi u organizaciji kako bih ta organizacija bolje funkcionisala radili bi na tome da dignemo Bloods Street Gang na novi nivo i na visi. Imam veliku zelju za lidera ove posebne organizacije i ogromnu kolicinu truda spremnu da ulozim i nadam se pozitvnom odgovoru kao i planove koji ne mogu da stanu u ovaj post jer ih ima jako mnogo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: U bandi je potrebno da su to pretezno momci malo stariji koji imaju dosta iskustva sa ghettom i drugom stranom zakona takodjer u organziaciju se nebih primali ljudi ispod 16 godina dobro bih pazio koga bih pustio u organizaciju, toxicizam bih se sveo na minimu. Rangove bih bili napravljeni tako da sve ima smisla i da clanovi imaju konstantno za rank da se trude naravno bili bi tu i "specijalni" rankovi za posebne jedinice koje ce imati iskljucivo jedan zadatak kao na primjer grafiterski tim koji sam spomenuo u nastavku teksta i npr. tim za tajnu radnju, a bice i adaptirajuca jedinica koja je specijalizovana za svaki segment ghetto desavanja i zadataka. Takodjer bih imao svake sedmice po 1+ sastanak i eventualno vanredni sastanak isto tako svaki dan bi bila redovna aktivnost gdje bi veci rankovi isli u robanje drugih bandi i mafijasa po ghettu, pljacke gunstorova i ucestvovanje na bitci ostrva (Battle Ship) tajne radnje za svaki event bih imali jedan tim, tu je i tim za grafite koji bi naucili lokacije grafita i konstantno isli i farbali grafite sa ili bez adaptivne jedinice ako bude potrebe za to, tako da u pocetku sam spreman vec imati oko 30 ljudi aktivni i dobrih koji imaju jako mnogo iskustva sa bandom jer su bili vec prije u bandi za koju se ja upravo prijavljujem mi smo ovu bandu vidjeli kao veliki potencijal za RolePlay i sto je najbitnije uzivanje igrajuci za nas kao i ostalim clanovima i ostalim igracima te se nadamo pozitivnom odgovoru od strane administracije za sve ostalo sam spreman da odgovorim usmeno sta god bude trebalo.
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
1. Vaše ime u RL: Mateja
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10 do 12 sati
5. Vaš Diskord: Matkee#0001
6. Vaše Ingame ime: Matke Garcia
7. Vaš ID: 11156

Dodatne Informacije

1. Lider za Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Zato sto sam 2 meseca bio u drzavnim oganizacijama, tj u high command FIB-a i NG-a, a USSS Tajni Agent Vlade. Znam kako oni funkcionisu, znam koliko su spremni da se zrtvuju i sta ce da urade na talackim i pljackama, znam kako bih ja postupio da sam na njihovom mestu i onda smo korak ispred. Tako da bi to bilo vrhunski kada bih uzeo Leadera. Pritom znam i verujem da sam sposoban uzeti ovakvu organizaciju jer su tu ljudi iza mene u porodici REGROUP kojoj sam ja, koji ce doprineti veoma zabave ovom serveru tokom mog mandata. U poslednje vreme sam u kriminalnim aktivnostima i kao porodica i kao banda tako da znam veoma dobro sta smem sta ne smem i koje su moje mogucnosti u kriminalnim organizacijama. Sto se tice turf tima, bice kao pre 2 meseca 100% turf teritorije, to garantujem.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Najbolji savet za poboljsanje RP-a u kriminalnoj organizaciji jeste imati stalno sukoba sa drzavnim organizacijama, to je neki moj savet i neki moji plan ako budem uzeo organizaciju. Jer jedno vreme bande nisu postojale na ovom serveru, svi su presli u vladine organizacije i postalo je mnogo dosadno jer se ne pojavljuju ni na jednom OOC eventu niti zele da rade neki IC sukob poput talacke i to.
Znaci teror nad gradom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom