Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Black_Gold

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
13
1. Vase ime u RL: Maja
2. Vase godine: 24
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 9h
5. Vas diskord: Mamba#1110
6. Vase Ingame ime: Blackk_Mamba
7. Vas ID: 3696
[
Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Marabunta

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Zelela bih da postanem lider Marabunte zato sto smatram da bi moj nacin vodjenja znatno poboljsao RolePlay. Bila sam vec podlider marabunte kada je Marabunta bila najjaca, svi smo medjusobno bili drugari i bili tu jedni za druge. Postavila bih cilj, merila ucinak i dala svima sansu za mogucnost napredka.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-Planiram da segmentiram organizaciju, na timove odgovorne za organizovanje
ljudi i sredstava, njihovo usmeravanje, kontrolisanje i motivaciju, i posebno postavim coveka koji ce biti zaduzen za nove clanove, koji ce ih nadgledati, i bolje ih nauciti pravilima.
 

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
1. Vaše ime RL: Igor
2. Vaše godine: 32
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost: 3-8 sati
5. Vaš discord: igyyy#5026
6. Vaše ime in game: Elvis Pritisny
7. Vaš ID: 5674

1. Leader Marabunte

2. Primarni i najvažniji razlog zbog kojeg bih htio voditi Marabuntu je pokušati uvesti nešto novo na ilegalnu org scenu. U ovom trenutku bio sam u praktički svakoj bandi i gotovo svakoj legalnoj organizaciji. Vidio sam što pođe po zlu: kako se organizacije upozoravaju/raspuštaju, kako funkcionira i ne uspijeva rp između policije i bandi i kako se bande međusobno povezuju u eventima i po gradu. Imam nekoliko ideja za događaje i scenarije RolePlay-a. Dakle mislim da je prva stvar koju bih želio obraditi je RP unutar Marabunte, odnosno između bande i drugih bandi.
Proširujući posljednju točku, želio bih upravljati bandom sa što je manje moguće toksičnosti, stvarajući okruženje u kojem se ljudi mogu osjećati kao obitelj i rasti zajedno, slično kao što je grad bio otkako sam se prvi put pridružio. Bilo je novo i uzbudljivo , i svi su se dobro zabavljali u bandama. Međutim, s ogromnim brojem pojedinaca koji se slijevao u grad, čini se da su bande bacile kroz prozor propise geta, opća pravila, pa čak i zdrav razum. Želio bih biti siguran da su svi gangsteri svjesni pravila (što smijemo, a što ne) Bit će nekoliko općih pitanja na koja svatko mora barem znati odgovore da bi sudjelovao.
Konačno, želim postati Marabuntin vođa kako bi grad bio ljepši za sve. Mnogi moji bivši prijatelji koji su bili jako uključeni u grad i koji su uživali u životu bandi i događajima umorili su se od istovjetnosti susreta i određenih karakteristika grada. Kao rezultat toga, želio bih ga pokušati učiniti malo zanimljivijim za sve. Želim privući ljude natrag, poželjeti dobrodošlicu pridošlicama i jednostavno učiniti GrandRP grad fantastičnim kao što je bio kad sam se prvi put pridružio. RP tuče i možda čak i žestoke rasprave o taocima svaki put kad sam uletio u grad. Ne želim grad učiniti "ponovno velikim", jer je već nevjerojatan, ali želim se osjećati kao dio toga.

3. Želio bih se usredotočiti na RolePlay s organizacijom u dva područja. Prvo je interakcija bandi u getu, a drugo uključuje bande i legalne organizacije, osobito tijekom pljački trgovina, što može dodati napetost i zanimljiviju igru. Iako mentalitet "free for all" za sve može biti zabavan u getu, vjerujem da se svi mogu složiti sa mnom da brzo zastari. Nisam siguran kako to možemo popraviti osim stvaranja dodatnih RP okolnosti koje morate dovršiti dok pljačku ili prije pucanja jer je pucanje bez razgovora nezanimljivo (ovo nije arena).Druga opcija je proširiti granice geta kako bi se povećalo područje gdje se može dogoditi nedopuštena aktivnost.
Druga mogućnost je proširiti granice geta na neki način kako bi se poboljšalo područje u kojem se mogu dogoditi nezakonite aktivnosti (ne nužno ubojstvo na licu mjesta, već više "širenje" gangstera kako bi se stvarno moglo dogoditi RP). Radio sam u većini slučajeva. pravnih organizacija koje se bave bandama, kao što sam ranije spomenuo, i vidio sam kako se krađama trgovina može pristupiti iz nekoliko kutova (visoko zapovjedništvo, niži činovi, gangster, pregovarač).
Radio sam u većini pravnih organizacija koje se bave bandama, kao što sam ranije spomenuo, i vidio sam kako se krađama u trgovinama može pristupiti iz više uglova (visoko zapovjedništvo, niži činovi, gangster, pregovarač). Više pregovora i talaca opcije, po mom mišljenju, treba dodati.
 
Last edited:

Ivan_Royal

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 24, 2022
Messages
57
Informacije
1. Vaše ime u RL Ivan Milosevic
2. Vaše godine 28
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord Ivan_Milosevic#4750
6. Vaše Ingame ime Ivan Milosevic
7. Vaš ID 13530

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunte org
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Krenimo od razloga broj jedan:
Moje zelje u vasem gradu su velike zelim da napredujem kao sto vec i jesam, zelim postati vodja ove organizacije i kroz organizaciju sakupim sto vise ljudi koji ce se druziti i zabavljati u istoj, vec sam lider porodice Scarface i dobar sam u vodstvu, dosta ljudi me poznaje tako da mislim da cu se uklopiti i u organizaciju vec sam bio i pre u organizacijama u kojima je vodstvo bilo uzasno pa sam ih sam napustao, poznajem odlicno RP pravila jer sam igrac sa mnogo godina iskustva jos od kad se SARP igrao, uvek sam na rp serverima.

Drugi razlog Voleo bih da ovu organizaciju izvedem na pravi put ilegalnih radnji, pljacki u kojima ce moji ljudi kao i ja napredovati i uspeti
Zelim uciniti RP fantasticnim na serveru da mogu cak i nove clanove primati i uciti ih svemu da postanu pravi gangsteri u svom stili a ne tima kao pojedine opet kazem necu imenovati koji ce leteti po auto putu kao musice bez glave i maltretirati narod, zelim se usresrediti na pljacke drogu oruzije trgovinu svim tim ali sve u granicama normale sto ne bi pogorsalo vec poboljsalo i mojim ucesnicima i ostalim ucesnicima mnogo toga na serveru.

Treci razlog zelim uvesti u ovom serveru jer toga vise nema ZABAVU sa muzikom pravim ih znaci cak i mojoj porodici i dosta smo uspeli zelim da se narod raduje igra peva a ne samo da sedi smoren skuplja semenke ili ubija jedan drugog imam dosta ambicija da uradim sto ne mogu mozda najbolje izkazati kroz tekst ali uzivo ako budem prihvacen videcete.

Imao bih jos mnogo toga da kazem ali eto neka ovo bude dovoljno da ne zurim i ne izlicim se previse.
P.S Lider familije Scarface Ivan Milosevic.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pisao sam ja i gore mnogo o tome ali milslim da je isuvisno pricati o tome rp je dosta los na serveru mnogo ljudi ali mnogo krsi sve moguce, svojim ocima sam gledao ja jedno mogu reci i posavetovati a to je da cu se potruditi da clanove organizacije kao i clanove svoje porodice uvedem u pravi i kulturni rp zivot, toliko od mene.
Moj je savet da ja i moji ljudi koji su uz mene pokusaju da stvore jednu veliku organizaciju koja ce kao prvo i prvo postovati RP
jer mislim da sam dovoljno sa svojih 28godina za to sposoban.
 
Last edited:

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Informacije.
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4 -10h ovisno o danu.
5. Vaš discord: Kokain Paya#8546
6. Vaše In-game ime: Veljana Cupic
7. Vaš ID: 14531

Dodatne informacije.
1. Lider za LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Radim još od kad je Grga tu, ceo Chucky-ev mandat sam tu bio i radio na eventima i oglasima, ispitivao ljude pa i učestvovao na puno stvari. Iz vida radnika LI mi je bio jako zanimljiv i smiren posao (što jako gotivim) te sam osećao da bih voleo da pokušam da ga vodim jednog dana. Kao glavni urednik oglašavanja sam naučio puno o novinarstvu, te mislim da bih bio sposoban Lider. Prikupio bih dosta novih članova koji bi imali poseban režim na koji bi se pripremili i obučili za posao.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Imam osećaj da bih uspeo da podignem organizaciju na viši nivo pravljenjem intervjua, reportaža i custom eventa (beatbox battles, rap battles, trke raznim automobilima i vozilima...) uz pomoć administracije i moje stare ekipice iz LI sa dodatkom novih članova. Potrudio bih se da oglasi budu maksimalno realistični i da se u oglasu može lako skapirati šta je kupac/prodavac hteo reći. U ostalom, tu mi je prijatelj Chucky koji je rekao da ako mi ikad zagužvi nešto da bi mi rado pomogao i objasnio neke stvari.
 
Last edited:

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
Informacije
1. Vaše ime u RL: Boris
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Od 4 do 7 sati, a nekad i vise
5. Vaš Diskord: Boka#6328
6. Vaše Ingame ime: Muhamed Habibi
7. Vaš ID: 7713

Dodatne informacije.
1. Lider za: LifeInvader-a

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Mnogo volim ovaj posao i smatram da je jedan od vaznijih na serveru. Radio sam neko vreme u organizaciji LifeInvader i znam pravila oglasa itd. Smatram da je jako bitna organizacija zato sto mnogo ljudi zele da prodaju/kupe stvari a najlaksi i najbolji nacin za to su oglasi Lifeinvadera. Imam dosta iskustva i smatram da bih bio dobar lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Ne bih tolerisao greske kao sto su trazenje lidera i admina. U koliko bi dobili neko cudno ime u redakciju proverio bih sa adminom da li taj covek postoji. Desavalo se par puta i vredjanje preko oglasa, to isto ne bih tolerisao. Potrudio bih se da se oglasi rade sto redovnije i pravilnije. Volio bih da pravim evente kao sto su fashion show i talent show. Bio bih dobar prema svim clanovima i redovno bih davao bonuse aktivnim radnicima. Potrudio bih se da svako postiuje svakog da nema vredjanja. Ne bih primao bas svakoga u organizaciju zato sto smatram da ovaj posao nije za svakog i mora da se zna neki red dok se pisu oglasi zato sto pre svega ceo server to vidi i to je ogledalo organizacije. Potrudio bih se da redakcija nije nikad puna i da svi zaposleni postuju pravila oglasa. Uzeo bih u obiz sve zalbe i preporuke na discord serveru i potrudio bih se da se greske sto majne desavaju.

Hvala sto ste procitali moju prijavu :)
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera LifeInvadera.
Moj konačan odabir za razgovor i ispitivanje su :

Muhamed Habibi ( Boka#6328 )
Veljana Cupic ( Kokain Paya#8546 )


Ispitivanje će biti održano danas u 18:00h. Budite u čekaonici.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
1. Vase ime u RL: Milorad
2. Vase godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosecna aktivnost na dan : 12h do 13h
5. Vas diskord: Kim Halland#1297
6. Vase Ingame ime: Kim Halland
7. Vas ID: 2741

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera:
Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

×
Imam potencijala za Liderstvo i vođenja organizacije, više prilika sam imao pozicijom Co Lidera u brojnim organizacijama da vodim iza sebe veliki broj ljudi, kako ovde tako i na Engleskom serveru, mislim da sam pre svega validan što se tiče Liderstva tj vođenja organizacije zato što znam sva pravila koja su potrebna i pored toga što se bavim RolePlayom već duže vreme. Što se tiče moje pozicije Co Lidera iz mog iskustva sam prolazio kroz brojne organizacije u koje spadaju The Families, The Ballas, Vagos, Marabunta i u svim sam dostizao istu poziciju Co Lidera svojim iskustvom, radom i doprinosom. RolePlayam charactera iz genga od početka moje igre samim tim i mojim iskustvom Vođe znam kako se kreću geng organizacije i znam gde su se najviše pravile greške što mi jelte dosta olakšava da popravim isto. Imam ideje i planove za koje mislim da su izvodljive što se tiče geng organizacije.

3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.

×
Pre svega mislim da dosadašnji Lideri nisu cenili dobitak svoje pozicije i nisu bili baš najbolji u vođenju iste zbog velikih grešaka u koje spadaju kršenja pravila itd, što mnogo utiče na opstanak organizacije sa obzirom da sve potiče od vrha iliti Lidera samim tim mislim da bi trebala osoba kojoj je pružena šansa da obrati malo više pažnje na ispravljanje istog al i pre svega da bude korektan i zahvalan za dobijanje te pozicije.

× Članovi i Vođe bandi bi trebali organizirat RolePlay evente gde bi isti mogli da se takmiče u isticanju svog RolePlaya i samim tim bi imali većeg iskustva sa vremena na vreme u nekim drugim RolePlay situacijama i bili bolji istom.

× Uvesti što manje OOC situacija i OOC priča da bi se ljudi fokusirali i forsirati IC priču i RolePlay svog charactera i samim tim bi bilo manje grešaka i manje kršenja pravila u toku istog.

× Što se tiče navedenih RolePlay evenata mislim da bi sa tim mogli da promenimo pravac i poboljšamo sadašnji RolePlay pošto je spušteno sidro i nema novih scena samim tim ovim RolePlay eventima mislim da bi podigli sidro i da izvedemo RolePlay na našem serveru na pravu putanju pošto bi se ljudi fokusirali na isticanju svog RolePlay i vrtele bi se u krug nove scene i ideje.

× Ne gledati samo iskorišćavanje RolePlay situacija u svoju korist vrć se fokusirati na vrhunski odrađen RolePlay bez kršenja ni minimalnih granica pravila.
 

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
1. Vaše ime RL: Igor
2. Vaše godine: 32
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost: 3-8 sati
5. Vaš discord: igyyy#5026
6. Vaše ime in game: Elvis Pritisny
7. Vaš ID: 5674

1. Leader Vagosa

2. Primarni i najvažniji razlog zbog kojeg bih htio voditi Vagose je pokušati uvesti nešto novo na ilegalnu org scenu. U ovom trenutku bio sam u praktički svakoj bandi i gotovo svakoj legalnoj organizaciji. Vidio sam što pođe po zlu: kako se organizacije upozoravaju/raspuštaju, kako funkcionira i ne uspijeva rp između policije i bandi i kako se bande međusobno povezuju u eventima i po gradu. Imam nekoliko ideja za događaje i scenarije RolePlay-a. Dakle mislim da je prva stvar koju bih želio obraditi je RP unutar Vagosa, odnosno između bande i drugih bandi.
Proširujući posljednju točku, želio bih upravljati bandom sa što je manje moguće toksičnosti, stvarajući okruženje u kojem se ljudi mogu osjećati kao obitelj i rasti zajedno, slično kao što je grad bio otkako sam se prvi put pridružio. Bilo je novo i uzbudljivo , i svi su se dobro zabavljali u bandama. Međutim, s ogromnim brojem pojedinaca koji se slijevao u grad, čini se da su bande bacile kroz prozor propise geta, opća pravila, pa čak i zdrav razum. Želio bih biti siguran da su svi gangsteri svjesni pravila (što smijemo, a što ne) Bit će nekoliko općih pitanja na koja svatko mora barem znati odgovore da bi sudjelovao.
Konačno, želim postati vođa Vagosa kako bi grad bio ljepši za sve. Mnogi moji bivši prijatelji koji su bili jako uključeni u grad i koji su uživali u životu bandi i događajima umorili su se od istovjetnosti susreta i određenih karakteristika grada. Kao rezultat toga, želio bih ga pokušati učiniti malo zanimljivijim za sve. Želim privući ljude natrag, poželjeti dobrodošlicu pridošlicama i jednostavno učiniti GrandRP grad fantastičnim kao što je bio kad sam se prvi put pridružio. RP tuče i možda čak i žestoke rasprave o taocima svaki put kad sam uletio u grad. Ne želim grad učiniti "ponovno velikim", jer je već nevjerojatan, ali želim se osjećati kao dio toga.

3. Želio bih se usredotočiti na RolePlay s organizacijom u dva područja. Prvo je interakcija bandi u getu, a drugo uključuje bande i legalne organizacije, osobito tijekom pljački trgovina, što može dodati napetost i zanimljiviju igru. Iako mentalitet "free for all" za sve može biti zabavan u getu, vjerujem da se svi mogu složiti sa mnom da brzo zastari. Nisam siguran kako to možemo popraviti osim stvaranja dodatnih RP okolnosti koje morate dovršiti dok pljačku ili prije pucanja jer je pucanje bez razgovora nezanimljivo (ovo nije arena).Druga opcija je proširiti granice geta kako bi se povećalo područje gdje se može dogoditi nedopuštena aktivnost.
Druga mogućnost je proširiti granice geta na neki način kako bi se poboljšalo područje u kojem se mogu dogoditi nezakonite aktivnosti (ne nužno ubojstvo na licu mjesta, već više "širenje" gangstera kako bi se stvarno moglo dogoditi RP). Radio sam u većini slučajeva. pravnih organizacija koje se bave bandama, kao što sam ranije spomenuo, i vidio sam kako se krađama trgovina može pristupiti iz nekoliko kutova (visoko zapovjedništvo, niži činovi, gangster, pregovarač).
Radio sam u većini pravnih organizacija koje se bave bandama, kao što sam ranije spomenuo, i vidio sam kako se krađama u trgovinama može pristupiti iz više uglova (visoko zapovjedništvo, niži činovi, gangster, pregovarač). Više pregovora i talaca opcije, po mom mišljenju, treba dodati.
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
1.Robert
2. 24
3. GMT +1
4. 6 sati
5.Rifko#5742
6.Rimfet Ceed
7. 4633

Dodatne informacije
1. Lider za Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1 razlog : Želim da budem lider zato što sam već duže vrijeme proveo vrijeme u bandama a nikad nisam dobio priliku da budem na vrhu i da vidim kako to ide kad si glavni. Znam ja kakve odgovornosti i truda treba za lidera sta to sve sme i ne sme da se radi i da vodi svoju ekipu na pljacke i događaje.
2 razloga: Bio sam u mnogim bandama i vodio ekipu na pljackanju ljudi i pljackanju trgovine i znam kako da pregovaram i da postavljam tim na pljackama.
3. razlog: Imam već svoju ekipu sto sam vodio i bila je odlična u pljackama i eventima. Iskusan sam u pljackama trgovinama,pravljenju planova,strategija i turfovima.
3. Poboljsao bi Roleplay puno i nije mi se svidelo sta su ovi prosli lideri radili, oni bi pustili decu od 10 godina i pustili bi ih da se ponasaju kako oni oce, tako kod mene nece biti. Potrudiću se da svi koji budu kod mene budu odgovorni i da znaju sva pravila stalno bi išli na podmornicu, pljacke itd uglavnom trudio bih se da budem dobar lider i drzao bih org kako treba.
 

David Adulahin

Player
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
44
1. Vase ime u RL: David

2. Vase godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h

5. Vaš Diskord: David_Hybrid|2960#0197

6. Vaše Ingame ime: David Hybrid

7. Vaš ID: 2960



Dodatne informacija

Lider za... Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

➛U svojoj prošlosti sam iskusio mnogo, upoznao mnoge vođe organizacija i naučio od njih. U gradu sam skoro od početka i znam sva pravila i šta je vazno.

➛Ciljam na nešto veće i zelim ovom prilikom da nesto izgradim i pokazem sta mogu.

➛Zeleo bih da poboljsam RP i takodje omogućim prethodnim gangsterima da nastave svoj RP.

➛Imam spreman turf team, kao i vodju koji ce da ih predvodi.

➛Imam spremne rankove:
Rank 11 El Patron
Rank 10 El Assestino
Rank 09 El Contacto
Rank 08 El Celador
Rank 07 El Sicario
Rank06 El Capitan
Rank 05 El Hermano
Rank 04 El Batallado
Rank 03 El Valedor
Rank 02 El Miembro
Rank 01 El Novato


3. Vaši saveti za poboljšavanje RolePlay razine u organizaciji.

➛Poboljsao bih odnose izmedju organizacija i stvorio saveze.

➛Trudio bih se da se redovno bavimo RP situacijama poput pljacki prodavnica, talackih situacija, roniocom i FZ pljackom, a ne samo turfovima kao neke prethodne organizacije.

➛Organizovali bi i druge RP situacije poput boks meceva i trka.

➛U organizaciju bi mogli da udju svi koji znaju pravila, bez obzira da li je nas prijatelj ili civil.

➛Radjenje grafita, smatram da je to dogadjaj koji unapredjuje RP medju bandama.

➛Svako ko se dobro pokaze ima sansu da dobije velik rank.

➛Stvar koju smatram bitnom je da ljudi ne mixaju, ljudi bi trebali da uvek ostanu u ulozi karaktera. Ako budem video da ljudi to ucestalo rade, pocecu da ih izbacujem, zato sto ne mogu da se pridrzavaju najosnovnijih pravila i samim tim unistavaju roleplay.

➛Pored eventa koji vec postoje, potrudicu se da napravim sopstvene evene poput trka, tuca i arena evenata.

➛Imam iskusne ljude koji mogu da uce nove osobe u organizaciji i da ih pripremaju da sami mogu da vode timove na neke dogadjaje.

➛Mali rankovi i pocetnici ne smeju sami da idu na evente, tu treba da bude veci cin koji ce da ih predvodi.


Moji ciljevi kao lider vagosa?
-Napraviti jaku i dobro organizovanu organizaciju.
-Pravljenje zabavnih RP situacija.
-Stvoriti saveze sa drugim bandama.
-Dobiti 100% turf.

-Uspena dva mandata.









 
Last edited:

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL : Marko
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-8h
5. Vaš Diskord : Marko#3364
6. Vaše Ingame ime : Marko Balls
7. Vaš ID : 10617


Dodatne Informacije
1. Lider za... Vagose
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1.zato što imam iskustva što se tiče vođenja organizacija sa drugih servera.
2. Vodio sam ekipu Vagosa prije proslog disbanda jer lider cesto nije bio aktivan tako da imam i iskustva na ovom serveru.
3. Fokusirao bih se na turfove, pljacke, talacke i naravno Evente.
4. Imam cijeli turf team i svoje ljude u koje imam povjerenje.
5. Imam ljude iz porodice kojima vjerujem.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji : Poboljšao bih rp time što bih radili više RP situacija od samih evenata,turfova i pljački. Jako bitna stvar za poboljšati RP bande jeste to da u organizaciji trebaju da budu sve stariji i ozbiljniji članovi (15+) ,kad imaš ozbiljnu ekipu,tad i možeš nešto napraviti i očekivati od same bande. Ponašanje i najviše privlaći šefa te bande da dobijete rank up. Dostojantvo, red, rad i disciplina.
 
Last edited:

HinduKush

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
49
1. Vaše ime u RL : Luka
2. Vaše godine : 18
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7-8h
5. Vaš Diskord : KaLu#1726
6. Vaše Ingame ime : Hindu Kush
7. Vaš ID : 11286


Dodatne Informacije
1. Lider za...Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Vagosa, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv.Igrao sam FiveM preko 3 godine, imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Planiram da slusam slusam muziku u svom hudu i da vozim bmx, zeleo bih da ostvarim sto vise roleplaya koliko je to moguce.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 3 meseca, verujem da ce moje liderske vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio High Command u FIB-u.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.

-Vecina bandi misli da je sve u pucnjavi u getu i legalnoj organizaciji, ali moja banda ce pokazati da verujemo jedni drugima i pomazemo jedni drugima koliko god je to moguce.

-GTA V RolePlay igram od samog pocetka FiveM-a 2019. i bio sam lider mnogih organizacija.Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u organizaciji

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja npr „Da li vam je dozvoljeno da udjete u hq dok vas juri druga banda ?" i dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam JEDNOG clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Iz onoga sto sam video po serveru znam da ce neki ljudi poceti da se "mesaju" tokom RP situacija kada drugi krse pravila, da bi pokusali da nameste kaznu, pokusacu da kazem svim svojim clanovima kada drugi igrac prekrsi pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguce i da upale snimanje, i da snime sta igrac radi pogresno.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta zutom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri u događajima, a takođe i članovima ako nam daju vremena da se poboljšamo
 
Last edited:

Djurke1337

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
89
1.Vase ime u RL : Mihajlo
2.Vase godine : 21
3.Vremenska zona : GMT+1
4.Prosecna aktivnost : 6-12 sati
5.Vas discord : Djura Venom#0215
6.Vase ime ingame : Djura Venom
7.Vas ID : 15102


1.Lider Los Santos Vagosa

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? Moje srce je u Ghettu, moj zivot je Ghetto. Od kad sam se doselio u grad sve svoje vreme provodim po bandama i u Ghettu. Imam iskustva iz drugih gradova i vrlo dobro sam upoznat sa svim pravilima i regulacijama oko banda. Mislim da svojim znanjem i poznavanjem pravila mogu pomoci svim članovima, te proceniti i odabrati prave ljude da mi se pridruze. Donosim puno iskustva RolePlaya iz drugih gradova sto bih zeleo preneti i ovde. Zuta boja se povezuje sa suncevom svetloscu, srecom, optimizmom, sve to su vrednosti koje bi Vagosi u mom mandatu predstavljali. Ulozio bi puno krvi, znoja i nade , sve strasti za pravi RP gaming.Od kad sam usao u ovaj grad mislim da su lideri organizacija u kojem sam bio(Bloods,Marabunta,Vagos i Ballas) prepoznali sve sto sam radio za organizaciju sto se odrazilo u mom ranku u tim istim organizacijama.Kakav sam ja bio kao clan, tako bih zeleo da svi ljudi koji budu kod mene u organizaciju rade bar upola stvari koje sam ja radio.Svaki event spada pod obavezno, ljudi koji su u organizaciji a ne idu na evente mi ni ne trebaju.Imam vec spremnu ekipu koja bi cinila vrh moje organizacije, kao i turfere koji su spremni da osvoje sezonu i ako su Vagosi izgubili par teritorija zadnjih dana.Toksicnost nece postojati, a poslusnost i dobro ponasanje ce biti nagradjivani.Organizacija mora imati graffiti tim, graffiti su najveci izvor zarade svih clanova bande, i zato moraju biti radjeni svaki sat.Opet ponavljam da se na eventove mora ici, isto tako ljudi koji su tu po ceo dan a ne vidis ih u HQ ni jednom ne trebaju da budu u org(osim ako je javljen razlog naravno)...Svaki dan bi radili talacke, prodavnice oruzija ili neke druge RP situacije kako bi pojacali citavu RP situaciju na serveru(koja trenutno slabi)
-Moji ciljevi kao lider vagosa? Promocija svih dogadjaja koji promovisu RP za bandu i druge organizacije. Pravilno vodjenje pljacke prodavnice što po meni donosi veliku zabavu bandi ali i policiji. Pravilno vođenje talačke krize. 100% TURF.Prijateljski odnosi i veze sa drugim bandama kod zajednickih evenata. Stvoriti ime Vagosa da budu postena, jaka i najorganizovanija banda u gradu gde su medjusobno postovanje i RP najbitnije stavke, sto ujedno stvara zdravu "klimu" za gaming i zadovoljstvo. Dakle, da sumiramo stvari, želim promovisati RP na način u kojem svi uživaju i čine igru zabavnom.


3. Vaši saveti za poboljsavanje RolePlay nivoa u organizaciji:
- Moji planovi za Vagos u buducnosti nisu samo vrednovanje GAMBO-a vec ojacati RP što je maksimalno moguce,svakog pojedinca u nauciti RP-u i takodje izgraditi vrlo jak kadar clanova koji poznavaju sve srži RP-a u Vagosu. Naravno, zeleo bih osmisliti i interna pravila. Vagos bi trebao nastaviti snazno sudelovanje u svim eventima. To takodje jaca koheziju i „fun“ svih clanova bande.. Banda je jaka onoliko koliko je jaka njena najslabija karika.
-Teamwork make a dreamwork. Timski rad unutar bande se potice, detinjasto ponasanje se ne tolerise. Respekt i dobar ton unutar bande su mi posebno vazni jer takve stvari mogu brzo degenerirati i clanovima padne volja i zelja za igrom, što se ujedno i negativno odrzava na RP
-Ubacio bih jedan potpuno novi(visi,zanimljiviji) nivo RP-a u situacijama kao sto su talacka,prodavnica oruzija, ali i u situacijama kao sto su obicna pljacka coveka u getu.Pokusao bih svaki put osmisliti nesto novo , zanimljivo , sto ce dovesti do toga da kada clanovi moje organizacije budu u gradu, sve vreme ce zeleti da provode u bandi.
-Poslednji stvar sto bih hteo reci sto bi poboljsalo gang RP je da smatram da lider organizacije ne treba biti lider neke velike familije, dosta sam video da "high rankovi" u bandi provode mnogo vremena u porodici, a malo ,ako ne i ni malo vremena u bandi sto se onda oslikava na ponasanje svih ostalih clanova.
 

Jon Bellion

Player
Player
Joined
Jul 3, 2021
Messages
51
1. Vaše ime u RL --- Ivan
2. Vaše godine --- 18
3. Vremenska zona --- GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan --- 5 sati dnevno ( 7+ po vikendu )
5. Vaš Diskord --- BruC#1338
6. Vaše Ingame ime --- Muhamed Yeager ( Jon Bellion )
7. Vaš ID --- 27

Dodatne Informacije
1. Lider za... Vagose
2. - 3. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) i vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Prije nego sto krenem, htio bih spomenuti da sam bio u engleskoj od pocetka projekta ( godinu dana ). Krenuo sam na legalnim stranama. Prosao sam preko 300 RP situacija i pljacki ducana, evenata... Navesti cu par stvari koje bi poboljšao.

1) RP kvaliteta
Prvo, to je kvaliteta RP-a koju bih mogao iznijeti članovima i građanima, u poziciji lidera. Ja sam voljni RPer i više volim imati sjajnu RP situaciju nego izgubiti ili umrijeti, nešto što znam da drugi nastoje naučiti, ali ne uspijevaju. Učinit ću sve kako bih bio siguran da moji članovi uživaju u RP-u Donijet ću im, kao i pobjede na travnjacima i uličnim borbama. Govoreći ovo, imat ću sjajan balans u uličnim borbama i usredotočenosti na pobjedu na događajima, kao i uključiti puno interaktivnih i ugodnih RP-a. Pobrinut ću se pod svaku cijenu da ja i moji članovi o njima imamo malo ili nimalo prijava i da nemamo potrebe za posebno dodijeljenim "forumskim ratnicima" u svojoj bandi koji osiguravaju da nitko ne bude kažnjen. Ako vidim da drugi član bande čini nešto što slabi RP i o čemu se može prijaviti, radije bih saznao zašto su to učinili, a ako im nije stalo da oslabe druge ljude u svom okruženju RP, svakako bih ih prijavio jer je to nešto, što je vrlo sebično činiti i slabi rp svih oko njih. Također bih prvo pokušao poništiti stvari IC umjesto da ih prijavim prije nego što učinim bilo što drugo. Mislim da će ove politike RP učiniti sve članove mog potencijalnog vodstva sretnim zbog RP-a u kojem sudjeluju.

2) Kreativan RP
Zasigurno ću uključiti novi i zabavan RP u bandu kakav dosad nije viđen. Bio bih glavni domaćin na globalnim događajima oko kojih smo se ja i kustosi složili, zbog čega su članovi i sudionici sa svih strana zadivljeni RP kvalitetama mog vodstva.

Jedna stvar koja možda nije moguća, ali mislim da bi ojačala RP za sve bila bi globalni događaj za sve po gradu, gdje su se bande udružile za državni udar, koji bi trajao dan ili nekoliko sati gdje ja imam sjajan plan kako sve strane mogu uživati u RP-u, a ne ZAPRAVO preuzeti vlast. Uz to imam i druge ideje koje bi prolazile kroz kuratore i kroz temu Kreativan RP.

3) Članovi
Odmah kada dobijem vodstvo nad Vagosom, pobrinuo bih se da prvi članovi budu moji zamjenici, za koje bih imao intervjue kako bih bio siguran da imam najbolje dostupne koji mogu voditi organizaciju uz mene, i pobrinuti se da banda ostane na vrhu, u smislu dobitaka od hvatanja, kao i stvaranja i poboljšanja igre uloga. Pobrinuo bih se da imam najkvalificiranije više komande i strijelce kako bih bio siguran da Vagos ostane na vrhu u pogledu hvatanja travnjaka. Ako ikad vidim nekoga da radi nešto što ne bi trebao učiniti, ne bih ga odmah šutnuo, već ga prvo pokušao usmeno upozoriti i saznati što se dogodilo...

4) Nakon učlanjenja
Imao bih test pravila nakon pridruživanja kako bih se uvjerio da su moji članovi u dobrom standardu poznavanja pravila, i informirao ih o tome kako mi vladamo i što mogu učiniti da bi bili unaprijeđeni itd. U neslogu Vagosa svakako bih integrirao članove dnevnik gdje bih mogao pratiti što su članovi radili za Vagos i trebaju li im promaknuće. Nadalje, oni bi bili unaprijeđeni ako su viđeni lojalni i dobri za bandu. Također bih pokušao dati nevisokim zapovjedništvima priliku da se dokažu, poput vođenja bande na događaju ili sugeriranja plana kako bismo mogli pobijediti na određenom događaju koji je pred nama. Mislim da je ovo sjajna tema o tome kako članovi mogu pokazati svoju odanost i trud, kao i strategije i definitivno bi im pružila dobru priliku u smislu pokazivanja sposobnosti vođenja.
Oh i za kraju... Vagos on top!!

Vagos
 
Last edited:

dominique Soldaddo

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
86
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12+
5. Vaš Diskord: VojVodA#6561
6. Vaše Ingame ime: Dominique Solgaddo
7. Vaš ID: 5837

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Lider za...VAGOSE
-Poznajem jako dobro kako generalna tako i geto
-Imam spreman turf tim,tim za grafite i za talacke pljacke
-Imam iskustva sa organizacijama, radio sam u FIB kao tajni agent , takodje bio sam zaposlen u NG kao Major
-Volim gang RP i zato bi voleo da dobijem sansu da vodim gang
-Imam dosta iskustva sto je jedna od najbitnijih stavri

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Vise pregovora i kvalitetan RP dok se odvija pljacka prodavnice i gun shopa
-Isplacivacu bonuse aktivnim clanovima koji se trude da poboljsaju RP
-Uveo bi vodju svakog tima(grafiti tim, turf tim...) koji bi bili aktivni po getu
-Strogo ispitivanje novih clanova bande
-Strogo kaznjavanje svakoga ko se ne postuje pravila
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
337
1. Vaše ime u RL: Nesad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Sone
7. Vaš ID: 3907

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Lider za...VAGOSE
-Poznajem jako dobro kako generalna tako i geto pravila.
-Imam iskustva sa organizacijama.
-Volim da vodim neku organizaciju to mi je želja.
-Imam dosta iskustva sto je jedna od najbitnijih stavri.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Vise pregovora i kvalitetan RP dok se odvija pljacka prodavnice i gun shopa
-Isplacivacu bonuse aktivnim clanovima.
-Davao bi rank up aktivnim i dobrim igračima
-Strogo ispitivanje novih clanova bande
-Strogo kaznjavanje svakoga ko se ne postuje pravila
 

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: PACO#0014
7. Vaš ID: 12122

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

-Lider za...VAGOSE
-Imam dosta iskusva sa generalnim pravilima i geto pravilima, da bih bio lider svi bi bili kao prijatelji i postovali bi se medzusobno.
-Bio sam u predproslim Vagosim-a medzu najglavnijima.
-Upucen sam kako bande funkcioniraju tako da bi ja ozbiljan lider i svima bi bio prijatelj u bandi.
-Imam i prijatelje koji bi usli samnom i odmah od pocetka bi mi pomagali.



3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Ja bi primao ljude iznad 10+ godina jer djeca mogu uvijek raditi probleme,
Vise pljacka, vise pregovara, sve da se zabavimo i da uzmemo pare u bandu, isli bi smo aktivno svaki dan po geto-u.
-Ja bi naravno i davao bonse tako da im povecam rank ako su aktivni i trude se za bandu da bi bila sto jaca.
-Takodze bi i kaznjavao ljude koji rade problema, ne slazu se sa drugima, jer ja zelim da u bandi smo ko prijatelji jer cim se svi slazu znam da ce mo biti bolji i jaci.
-Nikad nebi pustio jednog igraca ili vise da ostane u hq ili tako nesto dok smo mi na eventu, ja bi se vratio po njega (nebi iskulirao)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom