Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanaj Jovicic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+h
5. Vaš Diskord: Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Jovicic
7. Vaš ID: 13203

Dodatne Informacije
1. Lider za...: Los Santos Police Department
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

LSPD je bio deo osnovnih državnih organizacija koje su potrebne da zaštite ljude u gradu. Želim da pomognem da grad bude bezbedniji. Vodio sam organizacije u prošlosti i to me čini kvalifikovanim da vodim i pokušam da od LSPD napravim najbolju organizaciju u gradu.

Proveo sam vreme u LSPD-u u različitim gradovima i naučio sam koliko je LSPD važan i ljude koje možete mentorisati da postanete sledeći lider. Želim da nastavim sa tim da regrutujem i aktivno treniram nove i poboljšane igrače.

Igram RP od početka 2021. Prethodno sam bio u Five-M i prešao sam na Grand. Toliko je potencijala kada je u pitanju LSPD, samo ga treba otključati i informisati tim o promenama i zbližiti sve jer smo svi jedna porodica.

Želim da LSPD učinim dostupnijim povećanjem broja mojih u HR odeljenju. Pojačao bih obuku i pobrinuo se da uvek pregledamo prijave i zadržimo ljude da se pridružuju organizaciji. Želim da LSPD kuje i kreira nove ideje koje će održati LSPD u radu. To će pomoći u stvaranju novih lidera i osigurati da će država biti zbrinuta dugo nakon mog mandata.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Prvo bih napravio dubinski program obuke koji će pomoći u obuci novih igrača i održavanju nivoa RP-a na visokom nivou. Ovaj program obuke bih ovome naučio sve HR kako bismo to mogli što je brže implementirati u organizaciju kako bismo pomogli novim igračima da nauče pravila. Ovaj sistem obuke će takođe omogućiti da ovi službenici budu stavljeni u scenarije kršenja pravila kako bi znali šta mogu, a šta ne mogu,

Takođe bih napravio nedeljni ispit iz pravila kako bih se uverio da svo osoblje poznaje pravila, tako da ćemo ograničiti kršenje pravila, ali i osigurati da mi kao organizacija ostanemo bezbedni. Ovo će takođe naučiti sve igrače da znaju pravila, čak i nepisana pravila, tako da će moći da napreduju u karijeri. Ako ne polože test, lično ću raditi sa njima kako bih se uverio da u potpunosti razumeju pravila servera i organizacije. Ako ne polože ispit, treniraće ih u ovom trenutku kako organizacija ne bi mogla da upadne u nevolje i radi bezbednosti svih ostalih službenika.

Uvek sam bio deo noćne smene. Toliko je RP tokom noćne smene koji propuštaju zbog manjeg broja članova. Popravio bih ovo tako što bih se uverio da sam uvek u gradu za noćnu smenu i aktivno regrutujem za noćnu smenu kako bismo svi čuvali grad tokom noćnih sati. Održao bih otvorenu regrutaciju tokom noćnih sati kako bismo mogli nastaviti da dobijamo članove. Takođe bih se postarao da svi moji zamenici budu u suprotnim vremenskim zonama, tako da će zamenik lidera uvek biti na mreži u svakom trenutku. Ovo će pomoći da organizacija ne bude u nevolji, ali i obezbediti da se sve vrednosti organizacije održavaju.

LSPD je veoma važan i ne mogu to dovoljno da naglasim. ovom gradu je potreban LSPD i ja ću se postarati da oni uvek posećuju događaje i da budu aktivni sve vreme. Takođe ćemo zapošljavati na osnovu njihovog raspoloživog vremena. Ovo će nam pomoći da znamo gde su naše slabe tačke i šta treba da popravimo.

Lično ću imati sastanak sa drugim šefovima pravnih organizacija kako bismo mogli da implementiramo program u kojem će sve organizacije raditi zajedno na stvaranju novog načina rada. Ovo će pomoći kada su u pitanju ljudi koji žele da pređu u druge organizacije. već će znati šta da očekuju. Na kraju krajeva, svi smo mi jedna porodica koja pokušava da sačuva grad. Želim da ponovo postanem službenik za sprovođenje zakona, još jednom najveća čast.


-Nemanja Jovicic
 

Aki Black

Player
Player
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
1. Vaše ime u RL: Andrija

2. Vaše godine: 25

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+

5. Vaš Diskord: Akix#2667

6. Vaše Ingame ime: Aki Black

7. Vaš ID: 33710


Dodatne Informacije


1. Lider za FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Bio sam u svakoj drzavnoj organizaciji i imam dosta iskustva, u fibu sam bio mesec dana i dosta toga znam. Zelim da fib dovedem do savrsenstva, jako sam dobar u planiranju i organizaciji svega.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

1. Najbitnija je dobra organizacija i postovanje svih clanova.

2. Organzovanje specijalne jedinice koja ce imati zadatak da ide na (Talacke situacije, pljacke i ...)
 

John Loco

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
134
1. Vaše ime u RL: Kristian
2. Vaše godine: 39
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8 sati
5. Vaš Diskord: John Loco #4302
6. Vaše Ingame ime: John Loco
7. Vaš ID: 5355

Dodatne Informacije
1. Lider za...LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Prvi razlog: Smatram za sebe da posedujem sve potrebne vještine i znanja koja su značajna za dobrog lidera LSPD-a , jer sam u Drzavnim organizacijama jako dugo (GOV,FIB,SAHP,EMS) i bio sam Drzavni Sheriff vec jednom u uspijesmon Mandatu .

Drugi razlog: Mogu biti aktivan svakog dana i ispratiti sva dešavanja u Organizaciji i Drzavi.

Treci razlog: Imam puno ideja o tome šta bi moglo da se izmjeni kako bi se značajno poboljšao rad organizacije i kroz svoj prethodni rad sam video kakve greške su bile pravljene i šta je nedostajalo da bi organizacija bila uspješna.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Uveo bih:
1) ATJ Jedinicu
2) Gradske Patrole
3) Doveo bih ljude koji su prethodno radili u LSPD-u i oformirao bih odma prijem novih članova i akademiju

Naravno, bilo bi tu još mnogo novina i poboljšanja koje bih vremenom uvodio.
 

Vito Obama

Player
Player
Joined
Oct 6, 2022
Messages
26
1:Vaše ime u RL: Toma
2:Vaše godine:16
3:Vremenska zona: GMT +1
4Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati tjedno, 8-11 sati vikendom
5:Vaš discord: toma1950#6139
6: Vaše ime u igri: Toma Gold
7: Vaš ID: 21712

Dodatne informacije:
1:Lider za Federalni Istražni Biro ( FIB )

2: Zašto želite biti lider ove organizacije? (Navedite 3 razloga sa objašnjenjem)
- Radio sam u svim državnim organizacijama, u nekima kao i vrhovna komanda te znam kako voditi organizaciju.
- Želim da ispravim minimalne greške svojih prethodnika.
- Imam svoju profesionalnu ekipu koja bi trenirala buduće FIB agente.
- Želim da pokažem svim ljudima da bi bio najbolji lider.
- Spreman sam da podnesem odgovornost koja bi bila na meni dok vodim ovu organizaciju.

3: Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Svako kršenje pravila bilo bi kažnjivo najstrožom kaznom kao i toksičnost.
- FIB agent će trebati imati iskustva u ostalim državnim organizacijama.
- Ispitivanje bi bilo strogo ooc sa upalenim share screanom.
- Svaki agent FIB-a mora imati POV svaku situaciju koja će se staviti u dnevnik patrole.
- Sastanci na bubici bi se održavali 2 puta sedmično u kojima će svatko od FIB agenata imati pravo reći što mu smeta kako bi ispravili greške.
- Treninzi bi se održavali 3 puta sedmično koje će voditi FIB treneri koji imaju puno iskustva u FIB-u.
- Za ulazak u FIB trebat će imati 16 OOC godina i morati će odlično poznavati pravila grada.
- Svaka bi jedinica imala svoje zaduženje.
- Radio bi se sastao s ostalim državnim organizacijama dogovore za talačke, pljačke... Kako i gdje raspoređivati ljude.
- Zadužio bih trenere da u traženju kriminalaca vode po 1 osobu koja je na obuci i pokaže kako ide sve.
- Agent na obuci neće dobiti veći rang dok nezadovolji trenera svojim znanjem i vještinom.
- Svatko tko će ući u FIB morat će proći test snage i vještine.

Rankovi:
1: Suspendiran
2:Agent na obuci
3:Agent na obuci I
4:Agent na obuci II
5: Agent Regrut
6: Agent I
7: Agent II
8:Agent III
9: FIB agent
10: FIB agent I
11: Specijalni agent
12:Specijalni agent I
13:Specijalni agent II
14: Specijali agent III
15: Inspektor
16: Inspektor I
17: Inspektor II
18: Inspektor III
19: UAT
20:UAT I
21:UAT II
22:UAT III
23 DEA
24:Zamjenik voditelja odjela
25: FIB trener
26: Head of Department
27: 00 agent
28: Šef stožera
29: Zamjenik direktora
30: FIB direktor

Kodovi:
10-1:Sastanak (svi dolaze u garažu redaju se u liniju)
10-2: Negativno
10-3: prestani pričati na radiju
10-4: potvrđeno
10-5: Ponovite posljednji prijenos
10-6: Zanemarite posljednji prijenos
10-7: odjava sa dužnosti
10-8: prijava na dužnost
10-10: pucanja u toku
10-22: Situacije sa taocima
10-33: Potrebna podrška

10-57 potera za vozilom


10-99: Situacija završena
Kod A: ((pad igre)) piše se na diskordu
Kod B: ((Pauzirano RP, situacija))

Hvala na čitanju! I sretno ostalim kandidatima
Kopirao si mi pola prijave.
 

Momo Reyliii

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
18
1. Vaše ime u RL: Momo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima do 5h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: Momo Zemunac#1098
6. Vaše Ingame ime: Momo Mbappe
7. Vaš ID: 27999
Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou.
-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- U Bloodse necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.
- Podici rp na visok nivo.
- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.
- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande
- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera.
 

Nikola Puntik

̶R̶S̶ ̶|̶ ̶A̶d̶m̶i̶n̶
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
56
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona CET
4. Prosječna aktivnost na dan 2-5h
5. Vaš Diskord nixeno#2047
6. Vaše Ingame ime Raiden Puntik
7. Vaš ID 19787

Dodatne Informacije
1. Lider za... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
- Imam veliki broj mandata u drzavnim organizacijama, ukljucujuci i u LSPD-u i veoma dobro poznajem rad u organizaciji
- Strpljiv sam i odlicno umem da vodim ljude na akcije
- Verujem da mogu da vodim organizaciju koja je vazna u funkcionisanju rp-a
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pod prvo, verujem da treba da se doda mnogo vise rp-a sa drugim organizacijama (test izdrzljivosti sa NG-om i EMS-om)
Tim inspektora bi zapravo imao ulogu (istrazivanje kriminala), znatno bi povecao saradnju sa drugim drzavnim organizacijama.
Rank up bi samo dobijali ljudi koji su vredni i ozbiljni.


HVALA SVIMA STO STE PROCITALI MOJU PRIJAVU, SRECNO SVIMA!
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: GSF

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i želio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
Grove Street Families [WIP] | Mafia City Roleplay - GTA V Roleplay
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+4
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: GSF

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i želio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
Grove Street Families [WIP] | Mafia City Roleplay - GTA V Roleplay
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+4
4. Prosječna aktivnost na dan:5 do 7 sati
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: GSF

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i želio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
Grove Street Families [WIP] | Mafia City Roleplay - GTA V Roleplay
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+4
4. Prosječna aktivnost na dan:5 do 7 sati
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: GSF

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i želio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
Grove Street Families [WIP] | Mafia City Roleplay - GTA V Roleplay
druze dzabe saljes 3 puta isu prijavu to ti ne pomaze
 

doky

Player
Player
Joined
Dec 24, 2022
Messages
109
1. Vaše ime u RL: Dorian
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+4
4. Prosječna aktivnost na dan:5 do 7 sati
5. Vaš Diskord: doky#4875
6. Vaše Ingame ime:doky nevolja
7. Vaš ID: 33810

Dodatne Informacije
1. Lider za: GSF

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i želio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
Grove Street Families [WIP] | Mafia City Roleplay - GTA V Roleplay
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
1. Vaše ime u RL: Dorian
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+4
4. Prosječna aktivnost na dan:5 do 7 sati
5. Vaš Diskord: doky#4875
6. Vaše Ingame ime:doky nevolja
7. Vaš ID: 33810

Dodatne Informacije
1. Lider za: GSF

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i želio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
Grove Street Families [WIP] | Mafia City Roleplay - GTA V Roleplay
iskopirao prijavu od ovog gore
 

Vlada Flow

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
264
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vlada
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12
5. Vaš Diskord: vlada#6912
6. Vaše Ingame ime: Vlada Nevolja
7. Vaš ID: 19485


Dodatne Informacije

1. Lider za
... The Families


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Veci deo svog RP zivota sam proveo u bandama i kriminalnim familijama. To me je uvek privlacilo, u skoro svim bandama sam bio HC, te znam kako voditi jednu. Duze vreme sam posmatrao lidere i njihov rad, te sam uocio dobre, a i lose stvari.

- Mislim da sam sposoban da vodim jednu kriminalnu organizaciju, znam kako voditi ljude na evente, a znam i kako biti dobar vodja. Po meni je jedinstvo kljuc organizacije, svi clanovi bi trebali postovati jedni druge, toksicnost ne bih nimalo tolerisao.

- Veoma sam ozbiljan, znam sta zelim i imam ozbiljne ljude za ovu organizaciju. Zeleo bih da napravim nesto od ove organizacije, bio bih veoma ozbiljan, isto tako i moji clanovi. Ako ne bi bilo nikakve akcije ljudi ne bi samo stojali u HQ nego bi ih slao da robaju po getu ili da saraju grafite.

- Turfovi bi bili jedni od prioriteta, mislim da su turfovi veoma vazni za jednu bandu. Mogu da garantujem da problema oko toga biti nece, jer vec imam spreman Turf Team.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Sastanci minimum 2 puta nedeljno.

- Primetio sam da ljudi i ne obracaju toliko paznju na rp- i non-rp chat u bandama, tako da bih im skrenuo paznju na to.

- Mnogo ozbiljnija ispitivanja, ljudi bi bili ispitivani na drugaciji nacin, na malo vise IC nacin jer mislim da nije poenta u tome da nauce pravila napamet kao pesmicu, vec da znaju o cemu se radi.

- Mnogo ozbiljniji RP gangstera.

- Sklapanje saveza sa ostalim bandama na IC, a ne na OOC nacin.



Imam još dosta ideja da poboljšam igru jednog gangstera, ali bilo bi nepotrebno i gubljenje vremena kuratora da ih sve podelim u ovom trenutku.




1. Suspend
2. Rookie
3. Baby Gangsta
4. Striker
5. Graffiti team
6. Graffiti Team Leader
7. Ghetto Cleaner
8. Turfer
9. Turf Team Leader
10. Dealer
11. O.G
12. Co-Leader

13. Leader


HVALA VAM NA VREMENU KOJE STE IZDVOJILI, ZA CITANJE MOJE APLIKACIJE !












giphy.gif
 
Last edited:

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL : Stefan
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan :
7-10
5. Vaš Diskord : Cane#1111
6. Vaše Ingame ime : Cane Corleone
7. Vaš ID : 18028

Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD ( Los Santos Police Department )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Vec sam bio lider slicne organizacije koja se zove SAHP i znam funkciju i svrhu rada LSPD-a.
-Jako dobro znam da vodim ljudstvo,ozbiljnost bi digao na visi nivo i tako poboljsao RP u mojoj blizini a isto tako i u organizaciji.
-Znam kako treba raditi sa ljudima i kako im pomoci u bilo kakvoj situaciji,uvek gledam na to da svima bude dobro i na kraju se situacija resi.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Poboljsanje patrola i radara na putevima
Los Santosa duz cele drzave.
-Smanjenje MG-a preko PDA
-Bolji odnos zaposljenih i stroga vrhovna komanda.
-Uvezbavanje brzih odaziva na akciju.
-Lepse pricanje na radio. ( nprmr ne bi se zaposljenici medjusobno zvali imenima nego kolege ili na to kolege dodali na primer kolega inspektore itd.)
-Uvezbavanje Box formacije sa aktivnim patrolama u gradu
-Lepsi RP prilikom hapsenja
-Air Support bi digao na visi nivo ozbiljnosti i rada.
-U pocetku mandata bi se fokusirao da podignem ozbiljnost i odgovornost organizacije
-Sa svojom vrhovnom komandom bi slozio neke rute za radar u gradu koji bi tu bio jako cesto.
-Aktivni sastanci,aktivni bonusi nasim policajcima
-Aktivne regrutacije kako bi poboljsali nivo zaposljenika LSPD-a.
-Sa svojom vrhovnom komandom bi izmenili malo i geto patrolu,uveo bi neke novine u tome koje bi bile bolje i brze.
-Kako bi nasi zaposljenici bili zadovoljni njihovom pozicijom i poslu,svaki kolega ce morati da se postuje medjusobno kako ne bi nekog zaposljenika uvredili i razocarali,svako psovanje i slicno nasih kolega bice kaznjeno verbalnom opomenom a zatim otkazom.
-Uvezbavali bi organizaciju nasih patrola,na primer da se konvoj lepse vozi,bez udaranja u konvoju i slicno...
-Fokusirao bi se na to da se moji zaposljenici fokusiraju vise na telefonske pozive koji gradjani salju,smatram da je lepse za RP obe strane.
-Fokusiranje na tacne i jasne odgovore.
-Ozbiljnost na akcijama bi podigao na visi nivo,ukoliko se neki kolega glupira ili slicno bice momentalno udaljen sa njegovog radnog mesta.
---------------
Odnosi sa ostalim vladinim organizacijama:
Uvek bi gledali da budemo dobri sa svakom vladinom organizacijom i ukazemo pomoc istoj,smatram da smo svi kolege i da trebamo da pomazemo jedni drugima a ne da se vodi bitka izmedju foruma i problema.
--------------
Saobracaj:
Ubacivanje novog postupka za hapsenje,svako lice koje vozi suprotnim smerom,koji se namerno zakucava u drugo vozilo bice licno priveden od strane LSPD-a zbog zakonika koji se zove huliganizam,taj zakonik bi malo vratio u funkciju.
--------------
Cilj LSPD-a:
-Lepsi RP prilikom saobracajne patrole
-Aktivni radari
-Ubacivanje RP-a sa licem koji je imao saobracajnu nesrecu sa tom patrolom,hitan poziv EMS-u i ukazivanje pomoci tom licu.
-Ozbiljnost u organizaciji
-Dobri odnosi sa ostalim vladinim organizacijama
-Zaposljavanje novih talenata i podrska istima.
-Brzi odazivi na hitne situacije,pozive.
---------------
Poboljsanja koja bi uveli:
-Raspored u stanici,primer ukoliko kolega spava u stanici ili radi anti afk bice opomenut.
-Parkiranje oko stanice ili na parkingu,ukoliko se privatna vozila nasih kolega ne parkiraju lepo bice 2 puta verbalno opomenuti,3 put ce lice dobiti otkaz
-Uniformu bi slozili od najveceg cina do najmanjeg
-Beretke i neke posebne kape bi nosila vrhovna komanda.
--------------------------------------------------------------------




Lspd logo
 
Last edited:

Mihael Omega

Ako
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
55
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihael
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Mihael Brutal#5687
6. Vaše Ingame ime: Mihael Brutal
7. Vaš ID: 11658

Dodatne Informacije
1. Lider za: The Families
----------------------------------------
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
----------------------------------------
2.1. Dakle prvo bih rekao sa sam veliki fan bandi ili gangova te sam do jucer uz poznavanje svih geto pravila bio uspjesan clan the familiesa, mislim da bih bio dobar lider koji bi maksimalno trud ulozio u organizaciju.
-----------------------------------------
2.2. Od organizacije bih napravio pravu organiziranu bandu koja bih tocno znala sve zadatke zakazivala turfove redovno i isla na sve tajne radnje, podmornice,nosace aviona, itd.
------------------------------------------
2.3. Rasporedio bih da vecina High Command-a bude zaduzena za odredjeni rank i odredjen broj ljudi te da ih makar 1 ili 2 puta mjesecno poduci kako bih roleplay bio bolji.
------------------------------------------
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1. Vise bih se bazirao na RP pravilima i 3-4 puta mjesecno bih napravio provjeru u kojoj bih ispitivao sva RP pravila da vidim kako se ljudi snalaze.
3.2. Rankove ne bih dao olako te bih rankove morali zasluziti, nema vise nista preko veze, ako si samnom dobar budi dobar i u organizaciji i pokazi to svojim djelima.
SVI RANKOVI KOJE BIH PROVODIO:

1. Suspend
2. Rookie
3. Baby Gangsta
4. Striker
5. Graffiti team
6. Graffiti Team Leader
7. Ghetto Cleaner
8. Turfer
9. Turf Team Leader
10. Dealer
11. O.G
12. Co-Leader

13. Leader


Hvala sto ste procitali, sretno svima koji su se prijavili.
 

Rust Cashh

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
111
Informacije
1. Vaše ime u RL - Luka
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8/10h+
5. Vaš Diskord Rust#4264
6. Vaše Ingame ime Rust Cashh
7. Vaš ID 23121

Dodatne Informacije
1. Lider za...
The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Verujem da bih mogao da napravim odlicnu organizaciju posto sam bio u puno takvih i slicnih i znam na cemu bih obratio najvise paznje i potrudio bih se da dodjemo do maksimuma.
-Isli bi na sve evente koji postoje i koje bi bile znacajne za nasu ogranizaciju takodje bilo bi i dosta bonusa i nagrada za osobe koje se trude...
-Posvetio bih puno vremena ovoj organizaciji da bih je doveo do maksimuma i tako ostavio utisak na igrace a i na server.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Imao bih nekoliko timova:

-Grafit team-
-Ghetto team-
-Turf team-

3.2
-Grafit team imali bi lidera ,,Grafit team leader,, i ,,Grafit team,, lider bi organizovao grafit team kada i koje vreme da farbaju, ali bi pomagali i ,,Ghetto team,, ali bi im bilo najvaznije da farbaju grafite.
-Ghetto team oni bi kontrolisali ghetto i drzali pod kontrolom
-Turf team izdvojio bih najbolje pucace i one koji znaju pravila.

3.3
-U bandu bih primao osobe koje imaju 8+ godina u gradu jer smatram da su dovoljno stekli iskustva, znanja i vestina.
-Primao bih clanove u bandu koji moraju da znaju Ghetto Pravila, Generalna Pravila i Pravila Zelene Zone.
-Za ispitivaje bih bio Leader[Ja][13], Co-Leader[12] i Legend[11 rankovi].
-Ko bi prekrsio previla isao bi na Suspended, ako bi neko prekrsio lakse pravio bio bi rank down, a black list bi bio onaj koji bi nabio warn ili prekrsio neko vece[vise pravila od 1-2] pravilo.
-Za Talacke imao bih 2-3 puta na dan, pljackao bih gunshop, prodavnice, ...
-Takodje bih davao i bonuse clanovima koji se trude i pomazu.

-Rankovi koji bi bili su:


1-Suspend-
2-Rookie-
3-Baby Gangster-
4-Warior-
5-Thug-
6-Grafit Team-
7-Grafit Team Leader-
8-Turf Team
9-Turf Team Leader-
10. O.G
11-Legend-
12-Co-Leader-
13-Leader-
 

Nino Sabovic

Player
Player
Joined
Jan 2, 2022
Messages
86
1. Vaše ime u RL: Nino
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: Nino 49#8430
6. Vaše Ingame ime: Nino Mbappe
7. Vaš ID: 12037

Dodatne Informacije
1. Lider za The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 16 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim i legalnim organizacijama i takodje sam trenutno asistent administracije. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa smanjenjem ranka ili čak kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i svi članovi će morati da poštuju veće činove.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje bande The Families!
 

freaky

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
71
Informacije
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: Freaky666#3968
6. Vaše Ingame ime: Freaky Sinner
7. Vaš ID: 2493

Dodatne Informacije

1. Lider za: Bloods Street
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
- Generalno RolePlayam veoma dugo (Jos od sampa). Savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi. Pored toga sam generalno ozbiljan lik, tkd nece biti greske sa nase strane.
- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande ili drzavne sluzbe (mislim na prosle servere gde sam igrao). Volim da sve to izgleda cakum pakum, i za razliku od drugih, znam da GUBIM u RPu
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Pa makar morao da rolam buksne ili slusam boombox u hoodu.
- Ovo je cisto da dodam. Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili sl.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime: Patrick Wilson
7. Vaš ID: 6237

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Kao prvo dugo sam na ovom serveru i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima. Bio sam Co-Leader Ballasa turfao za Vagose, Marabuntu, Families-e i Ballase. Mislim da sam sposoban voditi organizaciju makar sam mlađi od ostalih. Znam da sam bio banan i dosta puta u demorganima ali hej kako kažu na greškama se ući. Vođa organizacije bi za mene bilo nešto novo i stvarno bih htio postati lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Rankovi bi se dobivali zasluženo.
Spray teamu bi omogucio sprejeve.
Kršenje pravila bi odma rezultiralo kikom.
Evente bi vodili iskusni ljudi koji znaju kako RP-at.
Turferi bi bili testirani i ispitani te bi morali dokazat da mogu snimati POV.

GL SVIMA od Wilsona
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom