Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
304
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Dartonix#0001
6. Vaše Ingame ime: Richard Darkin
7. Vaš ID: 18787

Dodatne Informacije
1. Lider za Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 20 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, već sam bio lider bande, i mnogo puta sam bio visok čin u svim ilegalnim i legalnim organizacijama. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa smanjenjem ranka ili čak kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i svi članovi će morati da poštuju veće činove.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje bande Bloods!
 

Hrvoje Lansky

Player
Player
Joined
Oct 30, 2022
Messages
5
1. Vaše ime u RL: Hrvoje
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-10h
5. Vaš Diskord:SpekiLeki69#6857
6. Vaše Ingame ime:Hrvoje Lansky
7. Vaš ID:27630


1. Lider za Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Pa uglavnom zato da mogu podici svoju porodicu na rang listi.
Također bio sam u svakoj bandi i mislim da bih bio jako dobar lider.
Te najvažnije od svega da probam kako je to uopce biti lider neke org.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Postroziti pravila te uvesti neki "Zakon Bande".
 

Ismar

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
84
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ismar
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5/6h
5. Vaš Diskord: Imran Begicc #8054
6. Vaše Ingame ime: Ismar Herrington

7. Vaš ID: 16297

Dodatne Informacije
1. Lider za..
. The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
Zelim da se oprobam kao lider na gta 5 te da isto tako steknem novo iskustvo.
Ranije sam igrao samp na nekim rp serverima te sam bio u tim organizacijama pojedinih svideo mi se rp i ostale stvari te bih hteo da to iskustvo oprobam i ovde.
Nasao sam neke prijatelje ingame sa kojima igram i hocemo nesto ilegalno te bi hteli da zapocnemo neku novu pricu sa nekom bandom.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Da se fokusiramo na roleplay i da svima koji su tu bude dobro i da svi uzivamo u igricu isto tako dobra organizacija i maksimalna posvecenost rpu.
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
1. Vaše ime u RL David

2. Vaše godine 23

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 5 sati

5. Vaš Diskord David Djingos#6621

6. Vaše Ingame ime David Djingos

7. Vaš ID 7167



Dodatne Informacije

1. Lider za : The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Bio sam Lider The Ballas Ganga i The Familiesa,te mi Liderstvo i pravila nisu nepoznanica,igram na serveru vec oko godinu dana.
Sposoban sam da vodim ljude na organizacijske evente, vodim turfove, dovedem igrace za turfove i to definitivno kao Leader cu dokazat.
Cilj mi je da postanemo najbolja organizacija da uvedem predobar, zabavan i pošten RolePlay prema svima ne da skupljamo warnove i da budemo disband-ovani već da dobijem drugi mandat također-
Imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju. Bio sam Co-Leader vise puta u drugim organizacijama i uvijek sam vodio ljude u rp situacije i na evente!
Vodio bih računa o svima da svatko bude tretiran kako zaslužuje i kako doprinosi organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Obavezno prisustovati na eventima minimalno 5 puta tijedno inace 2 warna
2. pri ulasku u organizaciju clanovi bi bili ispitani za svako pravilo i 2 obavezna primjera za njih
3. organizacija bi bila 16+.
4. Onaj ko bude imao 3 warna dobiva kick iz organizacije
5. Turferi koji nemaju POV turfa dobivaju instant kick iz organizacije.
6. MG bi bio strogo zabranjen ako netko krsi MG dobiva 2 warna.
7. Za svaki event bi se prije odlaska na njega prvo isplanirala taktika
8. 2 sastanka tijedno ko ne dođe bez opravdanog razloga 1 warn.
9. Svako odsustvo vece od 12 sati mora biti odobreno na discordu
10. Svaki clan organizacije dužan je biti na discordu organizacije i da ima ime kao IC
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio Leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma.

U organizaciji Familiesa sam bio vise puta, kod razlicitih leadera i cak imao priliku voditi ju. Uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru stoga znam vise manje sve oko gang zivota.

Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mogao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji i smatram da bih s tom ekipom napravili stvarno veliki uspjeh u Turf Sezoni, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Najbitnije od svega imam spreman full High-Command team koji bi mi pomagao u vodenju organizacije i svaki dan bi bili ovdje i drzali oko na svakom clanu. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event, radio bi stvari koje jos nisu videne na serveru, konstanto imam RS Zlocin na Grandovom discordu tako da imam previse iskustva i za sebe smatram da napokon mogu napravit nesto dobro od Familiesa jer smatram da vec dugo nisu imali dobrog leadera. Cilj mi je imati puna 2 mandata s njima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrick
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime: Patrick Wilson
7. Vaš ID: 6237

Dodatne Informacije


1. Lider za: The Families

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
Kao prvo dugo sam na ovom serveru i imam iskustva sa ljudima starije i mlađe dobi. Znam kako se ponašati sa njima. Bio sam Co-Leader Ballasa turfao za Vagose, Marabuntu, Families-e i Ballase. Mislim da sam sposoban voditi organizaciju makar sam mlađi od ostalih. Znam da sam bio banan i dosta puta u demorganima ali hej kako kažu na greškama se ući. Vođa organizacije bi za mene bilo nešto novo i stvarno bih htio postati lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Rankovi bi se dobivali zasluženo.
Spray teamu bi omogucio sprejeve.
Kršenje pravila bi odma rezultiralo kikom.
Evente bi vodili iskusni ljudi koji znaju kako RP-at.
Turferi bi bili testirani i ispitani te bi morali dokazat da mogu snimati POV.

GL SVIMA od Wilsona
 

Fran Balboa

GOAT
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Fran
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: fran_17#7780
6. Vaše Ingame ime: Fran Balboa
7. Vaš ID: 9980

Dodatne Informacije


1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
Za pocetak, odrasla sam, zrela osoba sa puno strpljenja i visokim sposobnostima za ovu poziciju, sto sam vec i pokazao vise puta na ovom serveru. Leader na ovom serveru sam bio cak 3 puta, stoga biti leader nije nesto novo s cime bi se susreo. 2 puta sam bio Leader organizacije Vagosa i jednom organizacije Familiesa.

Imam puno iskustva u vođenju organizacija jer sam bio high-rank u svakoj kojoj sam bio. Znam kako treba posloziti ljude i kako ih voditi! U svakoj mojoj organizaciji do sada išlo bi se na svaki mogući event te bi se maksimalno fokusirali na RolePlay te bi sve failove sveli na minimum minimuma.

U organizaciji Bloodsa sam bio vise puta, kod razlicitih leadera. Uvijek mi je bila jedna od drazih organizacija sto se tice RolePlaya. Vodio sam Turfove i svaku mogucu RolePlay akciju u svim bandama na ovom serveru stoga znam vise manje sve oko gang zivota.

Sa svim sadasnjim Leaderima sam u dobrim, zapravo bih mogao reci u vrhunskim odnosima tako da ni s njima nebi imao nikakvih problema. Imam spreman, vjerujem vec svima dobro poznati Turf Team koji je uvijek na visokom nivou u kojoj god organizaciji i smatram da bih s tom ekipom napravili stvarno veliki uspjeh u Turf Sezoni, a takodjer spreman Team za grafite koji su u mojim proslim organizacijama radili savrsen posao i svaki dan se kupila maksimalna zarada od grafita. Najbitnije od svega imam spreman full High-Command team koji bi mi pomagao u vodenju organizacije i svaki dan bi bili ovdje i drzali oko na svakom clanu. Siguran sam da mogu napraviti nesto veliko uz pomoc ovakvih ljudi! Za svaki fail, nebitno hoce li ga napraviti neki veci rank ili ne snosit ce posljedice!

Fokusirao bih se na sam RolePlay i islo bi se na svaki moguci event, radio bi stvari koje jos nisu videne na serveru, konstanto imam RS Zlocin na Grandovom discordu tako da imam previse iskustva. Cilj mi je imati puna 2 mandata s njima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Sigurno za početak bi primao starije, odgovorne i zrele ljude koji znaju i pravila Ghetta, pravila grada, pa tako i sama RolePlay pravila da bi se failovi sveli na minimum minimuma.
Trebalo bi detaljnije ispitati ljude koji se žele zaposliti i nikome ni pod razno dati da ispituje ljude. Ljude bi ispitivali sami Leader i Co-Leader jer ce oni imati pristup pozivanja u organizaciju i nitko vise da se nebi dogodilo da manji rankovi mogu pozivati ljude u gang i davat im rankove kako stignu. Nebi se kao prije trebalo ispitivati samo ona najosnovnija Ghetto Pravila, nego po mome mišljenju i ona koja nisu osnovna jer ipak pravila su pravila i moraju se znati ako želiš bolji RP. Uvijek sam ovdje da pomognem tko god me traži da mu dam neki savjet ili slično što se tiče same organizacije. Smatram da sam fer i korektan čovjek prije svega i da samim tim mogu priodnijeti organizaciji i pomoći ljudima.
Trebalo bi malo pravilnije podijeliti koje mogućnosti u Organizaciji svaki čin ima, dodao bih više rankova za svaku funkciju. Uvijek ćemo podijeliti članove na svaku fakciju, za Turfove i za Sprejeve.
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+4
4. Prosječna aktivnost na dan:5 do 7 sati
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: GSF

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i želio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
Grove Street Families [WIP] | Mafia City Roleplay - GTA V Roleplay
 

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
337
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: LegendStorm96#5997
6. Vaše Ingame ime: Alex Morningstar
7. Vaš ID: 29769

Dodatne Informacije


1. Lider za: LSPD

2.Zašto želite biti lider ove organizacije?
- Imam za cilj da budem lider svake drzavne organizacije, uspeo sam do sad da budem lider u SAHP-u i sada se otvorila ova prilika. Neko sam ko se uvek nalazio u HC strukturama organizacija, od kako sam zavrsio mandat u SAHP-u, bio sam Duputy Lider u LSPD-u, NG-u i trenutno GOV-u. Sve sa ciljom do pomognem aktivnim liderima u rolleplay i odrzzavanju organizacije.
- Sve drzavne organizacije su razlicite izmedju sebe ali smo zato uvek tu da pruzimo jedni drugima podrsku. LSPD kao orgnanizacije je uvek na raspolaganju za odgovor na bilo kakvu vrstu opasne situacije. LSPD ce uvek biti u pripravnosti. Uvek kada neka od State organizacije trazi pomoc mi cemo se postarati da je i pruzimo. LSPD nije tu samo kako bi kaznjavao kriminalce vec i da pomogne ljudima.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

3.1.: Odeljenja:

- Unutrasnja kontrola:
Ova grupa ljudi ce se potarati za unutrasnju strukturu LSPD-a. Oni ce biti rucno izabrani od strane mene, lidera i imace glavni zadatak da proveravaju da svi zaposleni ispunjavaju kriterijume svoje pozicije. Zadaci ce im biti da se postaraju da niko unutar organizacije na pravi probleme i krsi pravila. Da redovno proveravaju dozvole nasih zaposlenih i da nemaju nesto ilegalno u svom posedstvu. Da se suzbije korumpiranost unutar same organizacije.
- Civilno odeljenje: Ova grupa ljudi ce biti zaduzena za regrutacije i osposobljavanje novih policijskih sluzbenika za posao. Morace da obezbede svakog novog zaposlenog sa najpotrebnijim informacijama (znacka, patrol log). Vodice 'Policijsku akademiju' koju ce svaki regrut morati proci kako bi mogao postati Policajac.
- Specijalne jedinice (SWAT): Ova je grupa elitnih jedinica LSPD-a. Bice sacinjena od ljudi koji su prosli rigorozne obuke u rukovanju oruzja. Ova grupa ce biti prvi odgovor na svaku talacku situaciju i odbranu poseda State Organizacija. Ljudi koji se ovde nalaze ce se postarati i za miran san svakog gradjanina Los Santos-a jer ce patrolirati ulicama grada i nakon sto zvanicno radno vreme LSPD-a prodje.
- Detektivsko odeljenje: Za razliku od SWAT-a, ova grupa visoko inteligentnih pojedinaca ce imati za zadatak da otkriju kriminalne puteve. Kamuflirani u obicnog gradjanina, zadatak ce im biti da obilaze ceo grad i skupljaju dokaze za pocinjene zlocine.
- Odeljenje zaplene: Ovo odeljenje ce imati za zadatak da se postara da ulice Los Santos-a budu ciste od nepropisno parkiranih vozila. Oni ce se postarati da su na terenu 24/7 i odnose nepropisno parkirana vozila kako vama nebi smetala.

3.2.: Postovanje, za mene je postovanje na prvom mestu. Samouveren sam da ako imate postovanj prema svojim radnicima, to uvek poboljsava nivo RP-a. Moji radnici znaju da sam ja neko ko uvek stoji iza njih i da mogu racunati na mene, isto tako i ja znam da moji radnici stoje iza mene. Moj moto je da je svako dobro ili lose delo pocinjeno od strane mog radnika direktno ogledalo i mene samog.

3.3.: Buduci da planiram da vodim organizaciju sa velikim brojem clanova. Oni koji planiraju da samo stagniraju i postoje u organizaciji nece biti telerisani. Svako ce imati jasno definisano koliko mora biti aktivan i ako neko nije u mogucnosti bice potrebno blagovremeno obavestiti predpostavljenog.

3.4.: Aktivno koriscenje Civilnog odeljenja, oni nece sluziti samo kako bi uveli nove radnike u poso organizacije, vec ce biti i derektan kontakt sa Lifeinvejderom. Zajedno sa njima ce redovno izbacivati vesti sa puteve grada Los Santos-a i novim dogadjanjima. Takodje ce se postarati da se redovno odrzavaju eventi na kojima svi gradjani mogu ucestvovati kako bi se zabavili a i zaradili neku od vrednih nagrada.

P.S.: Cekao sam Cooldown od 30 dana (od kako sam zavrsio mandat u SAHP-u) da bih se prijavio za sledeceg lidera. On zvanicno istice 17.01.2023. ali posto se ukazala prilika ranije odlucio sam da se prijavim. Nadam se da ovo mozete imati u vidu prilikom selekcije.

Neka je sa srecom svim kandidatima.
 

Luka Garahh

Player
Player
Joined
Aug 3, 2022
Messages
88
Informacije
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-7h
5. Vaš Diskord:Mandirko#3279
6. Vaše Ingame ime: Luka Garah
7. Vaš ID:27753

Dodatne Informacije
1. Lider za:LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bih da postanem lider drzavne organizacije, do sada sam proveo dosta vremena u drzavnim organizacijama uvek sam tu kao clan high comande ili zamenik bio da pomognem lideru i kompletnoj organizaciji tako da bih hteo da preuzmem lspd i napravim najbolju organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Uvođenje posebnih jedinica kao sto su:

-SAJ (Specijalna antiteroristička jedinica) Ova jedinica je napravljena da bude tu kada su u pitanju talacke situacije, neutraliziranje teško i lako naoružanih kriminalaca. Jedinica SAJ Odrovarala bi direktno iskljucivo komandantu i meni.

-SWAT za razliku od SAJ-a SWAT je posebna takticka jedinica koja koristi specijalnu vojnu opremu. oni su uspostavljeni za pljacke i borbu protiv narkotika.

-Inspektorijat to je jedinica koja se bavi uvelike narkoticima, tajnim promatranjem kriminalnih bandi i familija

-
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1. Vaše ime u RL : Robert
2. Vaše godine : 25
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4+
5. Vaš Diskord : Rifko#5742
6. Vaše ime u igri : Rimfet Zaklan
7. Vaš ID :4633

Dodatne informacije
1. Lider za : Obitelji
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Glavni razlog zašto bih želio da budem vodja Zeleni je to da pokušam donijeti nešto novo na sceni ilegalne organizacije. U drugom gradu bio sam u raznim kriminalnim organizacijama i obiteljima i dobro sam se snašao u tome. Imam nekoliko ideja i dogadjaji za bolje RP situacije. Prva glavna točka mi je da sredim RP u zelenim a ujedno i nove, iskusne, moćne i željezne posla radnika, zatim dobar RP sa ostalim ilegalnim organizacijama i familijama a isto tako i sa legalne organizacije da napravimo bolji RP, oko pljačke, taoca i td. .
Želim da vodim ilegalnu organizaciju sa što manje toksičnosti, da ima okruženje u kojem se ljudi mogu osjećati kao jedna obitelj i rasti zajedno, da se zabavljaju i da koriste u RP-u. Zeleo bih da naucim svoje ljude ai ostali Lideri da nauce svoje ljude da znaju svoja pravila kao ilegalna organizacija sta smeju a sta ne. Video sam kako neki lideri s velikim potencijalom propadaju u nekoliko dana jer nisu imali ljude koji ih okružuju na visokim položajima koji bi mogli upravljati unutar ilegalnih organizacija da ne bi došlo do kršenja pravila. Želim da Marabunta ima snažno vodstvo i da ima ljude oko mene od povjerenja koji bi mogli pomoći u vođenju te ilegalne organizacije, nitko ne može neke poslove obaviti sam i zato mu trebaju jaki temelji u ovoj ilegalnoj organizaciji. na kraju, zelim da postanem vodja Marabunte kako bih pokusao da ucinim ovaj novi grad prijatniji za sve gradjane i ujedno da dovedem nove ljude i da ulepsamo ovaj novi i predivni grad. Svaki put kad bih doleteo u grad, uvijek bi bio uzbuđen što bih se provozao u getu sa prijateljima i da osjetim uzbuđenje što sam pobjegao od policije. Želim da se ponovo osjećam kao dijete u zabavnom parku i zaista da uživam u njemu kao što smo svi nekada bili.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Postoje dva mjesta na kojima želim da se usredsredim na igru uloga u organizaciji. Jedna je interakcija bandi u getu, a druga je između banda i legalnih organizacija, posebno u pljačkama prodavnica. U getu, iako mentalitet besplatnog za sve vrste može biti zabavan, mislim da se svi mogu složiti sa mnom da vrlo brzo stari. Nisam siguran kako ovo možemo riješiti osim stvaranja novih RP situacija koje morate napraviti dok pljačkate ili prije nego što možete pucati jer je bez razgovora dosadno (ovo nije arena). Mislim da moramo dodati više mogućnosti za pregovore i trgovinu taocima, jer odlazak u pljačku i samo pucanje u 5 sekundi nije RP ili zabava za bilo koga sa bilo koje strane.

Hvala vam što ste odvojili vrijeme da pregledate moju prijavu SRETNO SVIMA
 

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
1. Vaše ime u RL: Nemanja Jovicic
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+
5. Vaš Diskord: Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Jovicic

7. Vaš ID:13203

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB(Federalni Istrazni Biro)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


2.1 Poboljsanje FIB I roleplay-a

U FIB-u sam više od pet mandata i za to vreme sam bio svedok i iskusio razne okolnosti. Čekao sam pravi trenutak i priliku da se prijavim za mesto direktora jer želim da mi mandat protekne što lakše. Potrudio sam se da nastavim da stičem iskustvo jer nisam želeo da svo moje iskustvo bude izgubljeno zbog bilo kakvih glupih grešaka koje sam možda napravio. Sada je, verujem, došao trenutak da se prijavim za lidersku poziciju u ovoj fantastičnoj organizaciji. Uz svu svoju stručnost, uveren sam da mogu efikasno da upravljam FIB-om, jer sam radio sa nekoliko direktora i naučio od njih kako da rešavam probleme bez izazivanja novih, učestvovao sam u mnogo igranja uloga i imam mnogo predloga za to kako učiniti FIB boljim i podići ga na nivo na kojem nije bio.

Kako mogu da poboljšam igranje uloga? Naišao sam na malo ili mnogo favorizovanja u proteklih nekoliko mandata, i smrdi kada uložite sav trud, ali nikada ne budete primećeni jer niste „prijatelji“ sa liderom. Svestan sam koliko to nekoga može demotivisati od napornog rada, a nažalost, bilo je to i za mene u jednom trenutku u FIB-u. Pratio sam šta se menja i kako favorizovanje nije tako uobičajeno kao nekada, a svakim mandatom ga je sve manje. Ovakav tip igre uloga je ono što želim da imam u FIB-u, a ne ako znam nekoga da dobije dobar čin. Želim da svi moji agenti naporno rade za svoje željene pozicije, želim da se njihov rad ceni i želim da ih inspirišem da rade više. Radeći ovo, možemo eliminisati svako favorizovanje, poboljšati našu reputaciju FIB-a, usrećiti naše agente i održati zdravu organizaciju. Sav ovaj napor će poboljšati igru uloga i FIB i pomoći nam da se vratimo na vrh, gde idealno možemo da ostanemo čak i nakon velikog broja novih direktora.

2.2 Poboljsanje departmenta
Iako odeljenja u FIB-u rade dobro, verujem da mogu da im pružim više prilika i da im pomognem da budu najbolje što mogu.

Evo liste odeljenja koje ću imati u svom FIB-u i šta će im biti dodeljeno da rade:

Ljudski resursi:

-Zapošljavanja i otpuštanja
- Agenti za obuku
-rešavanje pitanja u okviru FIB-a
-Uverite se da organizacija radi dobro

Specijalne operacije:
-Dajte dobar primer za taktičku stranu FIB-a
-Potpuno obučen i teško oklopljen za situacije
-Pregovori overeni

UnderCover:
-Zaplena kanabisa
-Tajni ljudi u raznim kriminalnim organizacijama i familijama
-Prikupljanje dokaza protiv kriminala.

Odnosi sa javnošću:
-Komunikacija sa civilima
- Organizovanje nedeljnih događaja
- Komunikacija sa drugim državnim organizacijama
-objavljivanje državnih plakata

Takođe ću uvesti sistem bonusa odeljenja. Svako odeljenje će dobiti nedeljni bonus, koji će podeliti i sortirati šef tog odeljenja.
Uz bonuse, uvešću i nedeljne kontrolne liste za odeljenja jer mislim da sistem bonusa može dati agentima nešto za šta će raditi, dati inspiraciju ili čak dati predloge o tome koji rang žele da postignu jednog dana. Kada odeljenje dobije tri štrajka zbog neispunjavanja nedeljnih obaveza, imenuje se novi šef odeljenja koji će nadgledati odeljenje. Na ovaj način odeljenja dobro funkcionišu i ne miruju

2.3 Više veze sa civilima

Zbog loše komunikacije, interakcije FIB-a sa ljudima u prošlosti su bile neujednačene. Kako nameravam da ovo rešim?
Ako budem izabran da vodim FIB, moj tim za odnose s javnošću će biti mnogo interaktivniji sa građanima, obaveštavajući ih o tome kako čuvamo grad, odvraćajući ih od ilegalne strane i dajući dobar primer pravnim organizacijama. FIB-u je nedostajala komunikacija sa civilima i dobri odnosi sa drugim organizacijama i verujem da je veoma važno da se to promeni. Veza FIB-a sa drugim državnim organizacijama je varirala u prošlosti u mom mandatu, kao što se i očekivalo. Trudiću se da zadržim dobre odnose sa svim drugim državnim organizacijama što nas ne samo da čini jačim kao tim, već predstavlja i dobar primer za civila što je veoma potrebno.
PR će takođe biti zadužen za održavanje više događaja sedmično kako bi nas i civile održavali u kontaktu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Korupcija
Obavljao sam uloge kapetana za ljudske resurse u LSPD-u i zamenika šefa za ljudske resurse u FIB-u, kao što sam ranije rekao. Bavio sam se puno problema tokom svog vremena na čelu i naučio koje vrste stvari mogu uništiti organizaciju i kako pronaći najbolje odgovore na probleme. Pošto osećam da ako je organizacija jaka iznutra, to može inspirisati i druge da igraju uloge, to mi pruža priliku da zastanem, razbijem sve probleme u svojim organizacijama pre nego što postanu ozbiljni i da ih rešim.

3.2 Bolja životna sredina

Ako postanem direktor FIB-a, potrudiću se da stvorim dobro prijateljsko okruženje unutar FIB-a. Kako će ovo poboljšati igru uloga? Verujem da prijateljsko netoksično okruženje može dovesti do najkvalitetnijih scena za igranje uloga jer smo svi na istoj strani i želimo iste ishode. To takođe znači da neće biti svađa unutar FIB-a jer će sve probleme rešiti moj tim za ljudske resurse pre nego što se situacija pogorša. Ovakav timski rad i trud može dovesti do vrhunskih scena za igranje uloga za nas i ceo grad.

3.3 Bolja obuka
U FIB-u je bilo ozbiljnog odsustva obuke tokom poslednjih nekoliko mandata. Da sam ja izabran za lidera, ponudio bih nove treninge i održao mnogo više vežbi na mestima kao što je stadion. Moj direktor ljudskih resursa će dobiti svu pomoć potrebnu za stvaranje odličnog sistema obuke i zapošljavanja koji uključuje mnogo više komunikacije sa javnošću, poboljšava igru uloga i služi kao primer budućim generacijama.

Imam još mnogo ideja na umu da poboljšam igru uloga, ali bilo bi nepotrebno i gubljenje vremena kuratora da ih sve podelim u ovom trenutku. Želim da izrazim svoju zahvalnost i najbolje želje svima koji su odvojili vreme da pročitaju moju prijavu.

-Nemanja Jovicic
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6h do 8h
5. Vaš Diskord mirkic#1654
6. Vaše Ingame ime Walter Willsson
7. Vaš ID 6178

Dodatne Informacije
1. Lider za... FIB


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Lider FIB kao najzahtjevnija pozicija potreban je mudar, ozbiljan i snalažljiv čovjek koji će se moći snaći s tom pozicijom. Sebe smatram mudrim i snalažljivim čovjekom. Kao lider ove posebne organizacije iskoristit ću svoju mudrost i snalažljivost te ću pokušati od FIB-a stvoriti elitnu organizaciju te bih se maksimalno zalagao za nju.

FIB kao organizacija posjeduje veliki potencijal za stvaranje roleplay-a od različitih hapšenja, pljački prodavnica, gunstor-ova ili bankomata, racije na bandu, talačkih situacija itd. Želio bih biti lider ove organizacije kako bih osobno mogao uživati i stvarati roleplay koji će ne samo mene nego i ostale zainteresirati da budu dio roleplay-a.

Posjedujem iskustvo koje će mi pomoći kao lideru FIB-a. Iskustvo koje posjedujem pridobio sam zbog prisustva u različitim mandatima od drugih ljudi gdje sam shvatio osnove organizacije FIB i kako bi jedna takva elitna organizacija trebala funkcionirati. Također bio sam Deputy leader u mandatu Lea Angela, te još i u par navrata bio sam član High commanda. Većinu vremena koje sam igrao na ovome projektu bio sam član državnih organizacija.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1.


FBI me naučio puno o RolePlay. Ponekad je problem u interakciji s građanima, građanin ili osumnjičeni ne uspije pravilno odraditit RP. Rješenje ovog problema nije uvijek kazna za osobu koja ne koristi odgovarajući RP, već možda institucija ili nastavak ispravnog primjera. Ako naši državni službenici budu držani na većim i višim standardima od normalnih građana, ili sumnjivaca, onda će se zajednica "s vremenom" poboljšati i njezina RP sposobnost. Nije uvijek ispravno prijaviti osobu s kojom ste u interakciji jer nije uspjela u RP-u, umjesto toga nastavite ili poboljšajte svoj RP kako bi drugi mogli vidjeti kako to treba učiniti. Pod mojim zapovjedništvom SVI agenti FIB-a će se pridržavati iznimno visokog standarda RP-a i ako ne uspiju i nastave tako činiti, bit će poduzete ozbiljne mjere s moje strane.

3.2.

Maksimalno povećanje RP -a sa ostalim državnim organizacijama. Također za dobar roleplay potrebna je i dobra veza sa ostalim organizacijama. Organizirao bih zajedničke vježbe, treninge sa ostalim organizacijama i što vise komunikacije među istima. Takvi treninzi bi se odnosili na pozicioniranje članova, raspored i disciplinu. Što bi također pridonijelo poboljšanju roleplaya.

3.3

Stvaranje i potpuna rekonstrukcija rankova u FIB-u

3.4

Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.
 

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
1. Vaše ime u RL :Strahinja
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7 do 8h
5. Vaš Diskord : Ezy#9831
6. Vaše Ingame ime :Strale Vice
7. Vaš ID : 20025
Lider za FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

2.1 Lider pre svega želim biti iz razloga jer lider mora biti neka odgovorna osoba, poput mene i želim postati lider zbog svog iskustva o pravilima i o svim ostalim drugim pravilima.
2.2 Ljudi bih uspevali svaki slučaj da reše jer bih bili dobro obučeni i naučeni kako treba i tako bih poboljšali FIB organizaciju.
2.3 U organizaciji svako toksično ponašanje bih se strogo kaznilo i ne bih bili primljeni svi u organizaciju već oni koji to dokažu da su vredni toga postati agent FIB-a.
2.4 Nemam više šta reći, već želim to ostvariti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Poboljšanje roleplay-a se može izvršiti u mnogo promena, od pricanja do glume. Svaki član će morati roleplayati ali ne mora to biti toliko strogo da neće biti zanimljivo, već će svaki član potprilično roleplayati i truditi se da bilo koja situacija prođe bez greške.
3.2 Svaki član će biti dobro ispitan i spreman za sve što ga čeka.
3.3 Viša komanda će se morati zaslužiti i dobi će veći rank onaj koji je najviše ozbiljan i vrlo odgovoran i šansa za warnove ce biti smanjena iz razloga jer ko nije spreman za FIB neće ni biti.
Hvala na čitanju i sretno svim aplikantima
 

Petar_Sanchez

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
78
1. Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6 radnim danima 8-12 vikendom
5. Vaš Diskord: petar#4994
6. Vaše Ingame ime: Petar Sanchez
7. Vaš ID: 21066

Dodatne Informacije

1. Lider za: FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo igram na ovom projektu i vecinu vremena provedeno ovde sam bio u drzavnim organizacijama
-Prosao sam sve drzavne organizacije i u svakoj sam davao maximum da pomognem svim clanovima da budu sto bolji odnosi i da bolje fukcionise organizacija.
-U FIB sam proveo dva mandata proso sam kroz sve cinove i mislim da mogu da se uprobam u ulozi Direktora, zato sto sam u vecini drzavnih organizaciji bio high komanda i uspesno vodio vojsku dva mandata.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Sto se tice rankova FIB-a uveo bih par nekih vecih promena u kombinaciji sa zadnjim FIB-om,i dodao bih dosta novih zaduzenja kako bi svima bilo zanimljivo u organizaciji.
- Bio bih strog sto se tice ponasanja i odnosa agenata prema kolegama,ostalim organizacijama a pogotovu prema gradjanima.
- Toxicnost ne bih tolerisao i kaznjavao bih najstrozijom merom.
- Dobro poznavanje pravila je osnov za ulazak u FIB-Sto bi dalje znacilo da ne bi mogao svako da postane AGENT.
- Pokuso bi da svaki rank ima neko zaduzenje cak da i nizim cinovima bude zanimljivo.
- Pokusavo bi da imam sto bolje odnose i komunikaciju sa svim drzavnim organizacijama, da se svi osecaju ko jedna organizacija.
- Agenti bi bili maksimalno ozbiljni i ne bi padali na provokacije kriminalaca.
- Licno bih se ukljucio u obuku agenata i trudio bih se da budem sto pristupacniji prema svakom agentu i da ih saslusam,posavetujem ili sta god im bude bilo potrebno u mojoj organizaciji.
- Svaka jedinica bi imala svoju funkciju koju mora da obavlja i za koju bi bila strucno obucen.
- Zalagao bih se da se poveca roleplay na talackim situacijama i pljackama.
- Zalagao bih se za smanjenje stope kriminala, sto znaci dobra aktivnost organizacije i skupljanje dokaza za racije na kriminalne bande i familije. Samim tim bi imali cestu interakciju i roleplay sa drugom stranom zakona.




Sretno ostalim kandidatima

Hvala vam na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave.

😃
 

.cone

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
217
1. Vaše ime u RL: Nemanja

2. Vaše godine: 19

3. Vremenska zona: GTM + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h

5. Vaš Diskord:CoN3#5549

6. Vaše Ingame ime: Nemanjaa Sakic

7. Vaš ID: 17235

Lider za: FIB



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Iskustvo

Prvi razlog je to sto sam dosta vremena proveo u FIBu i takodje imam iskustva iz ostalih drzavnih organizacija.Bio sam lider SAHP-a, tako da smatram sebe kao osobu koja zna da vodi organizaciju.

FIB je vodja racije i svih događanja u gradu. I održavaju izvrstan zakon i red unutar grada dok istovremeno održavaju veliki nivo znanja. To ih čini cenjenim mestom u gradu i sa znanjem i razumijevanjem koje imam, osećam da mogu postati lider sjajne organizacije i održavati veliku aktivnost kakvu sam imao tokom svog vremena u SAHP-u.

Imam odlicnu ekipu koji bi bila uvek tu.

Ucio sam na greskama proslih leadera i probat cu maksimalno izbeci te greske.

Rankovi

30) Dirktor
29) Deputy Direktor
28) Chief of Staff
27) OO Agent
26)Cosultant
25)HOD
24) DHOD
23) Supervizor
22) SOD
21)Senior Black Ops
20)Black Ops
19)Senior Elite Special Agent
18)UAT
17) DEA
16)Elite Special Agent
15)Elite Agent
14) Assistant Elite agent
13)Detective Officer
12)Special Agent
11) Assistant SPECIAL Agent
10) Special Field agnt
9) Senior Field Agent
8) Field Agent
7)Junior Field agent
6) Active Junior Agent
5)Junior Agent 2
4) Junior Agent 1
3) Agent na Obuci
2) LOA
1) Suspended

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Radio bih na tome da poboljsam RP.

Osećam da bismo trebali stvoriti prijateljske odnose s drugim pravnim organizacijama jer sam primetio da postoji mnogo sporova u situacijama kao što su pljačke trgovina i situacije s taocima, gde bi poboljšani odnos stvari učinio jasnima.

Zaposlenicima nekada postane dosadno ponavljajući RP situacije, kako bih izbegao ovu situaciju, organizovacu događaje i zabavne aktivnosti, imam neke sjajne ideje koje će ih motivisati tokom celog mog mandata.

Tokom situacija kao što su pljačke trgovina i situacije s taocima, postoji nedostatak odgovarajućeg praćenja RP-a. Imenovao bih poseban tim u FIB-u koji bi ih pravilno obučavao za ovakve RP situacije.

Osnovat će se FIB Akademija sa ljudima koji će biti odgovorani za provođenje dnevnih treninga za svakog clana organizacije. Studenti Akademije bit će raspoređeni u jedan od tri razreda, s agentima za obuke u svakom od tih razreda kako bi osigurali da se svaki clan organizacije može pravilno obučiti. Osim toga, takodje ću poboljšati igranje uloga čvršćim povezivanjem s našim agentima kroz svakodnevne interne događaje kako bi se naši agenti mogli zabaviti i osvojiti nagradu koju plaćam ja(kao sto sam vec naveo). Poboljsacu igranje uloga usredjujuci se na ispravljanje kršenja pravila umesto na oštro kažnjavanje. Izricat ćemo kazne koje će pojačati problem koji je u pitanju i pokušati ispraviti/sprečiti probleme ili kršenje pravila. Po mom mišljenju, ako mi se pruži prilika da vodim FIB, ja ću preurediti FIB u potpuno novu organizaciju i doneti velike promene.

Komunikacija izmedju clanova u organiziji je jako losa vecina ne koristi kodove cemu opada RP.

FIB je najelitnija organizacija i nebi trebala rijesavati pljacku bankomata,prekoracenje brzine i slicno.

Potrudit cu se da nijedan moj clan ne prekrsi niti jedno pravilo ako je ikako to moguce.

Probat cu pored drzavnih organizacija u global evente ukljuciti gangove i obicne gradjane takodje.

Veoma je bitna saradnja sa svim drzavnim organizacijama.

Takodje Imam ideju i da napravim posebnu saradnju sa LifeInvaderom tako da i njima povecam RP. Npr: Izvjestaj o talackim situacijama, Pljackama i slicno.
U dogovoru sa LifeInvaderom napravili bi jedinicu koja bi sa vazdusnim prevozom isla na talacke situacije.Prikupljali bi dokaze za novine i uzivo prenosili na LifeInvader Kanalu.

Na kraju, primetio sam od svoje prisutnosti u FIB-u da sve specijalne jedinice u bilo kojoj organizaciji ne rade ispravno, ne pokazuju svoju prisutnost u organizaciji i zbog čega malo ljudi zna da takvi jedinice postoje. Stoga bih postaknuo sve jedinice pod mojim vodjstvom da više rade i pokažu svoju prisutnost u Org.

Nadalje, želio bih nastaviti s konceptom DEA jedinice koja je uvedena u prošlom mandatima drugih lidera, želio bih da ova jedinica ide tražiti kanabis po gradu kao tajni agent i ne samo uništavati biljke kanabisa, nego i ostati tamo i pričekati da osoba koja ga je podmetnula dođe i uhvati plantažera na delu s dokazima koji bi, verujem, smanjili plantažu droge i proizvođače samih njih.

Volio bih sve da resim IC bez da zovem admina iako su prekrsili neko pravilo moze se to izbeci.

Imam jos dosta ideja koje ce se razviti za vreme mog mandata i koje ce promeniti mnogo toga.

HVALA NA CITANJU!
Nemanja Sakic
1. Vaše ime u RL: Nemanja

2. Vaše godine: 19

3. Vremenska zona: GTM + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h

5. Vaš Diskord:CoN3#5549

6. Vaše Ingame ime: Nemanjaa Sakic

7. Vaš ID: 17235

Lider za: FIB



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Iskustvo

Prvi razlog je to sto sam dosta vremena proveo u FIBu i takodje imam iskustva iz ostalih drzavnih organizacija.Bio sam lider SAHP-a, tako da smatram sebe kao osobu koja zna da vodi organizaciju.

FIB je vodja racije i svih događanja u gradu. I održavaju izvrstan zakon i red unutar grada dok istovremeno održavaju veliki nivo znanja. To ih čini cenjenim mestom u gradu i sa znanjem i razumijevanjem koje imam, osećam da mogu postati lider sjajne organizacije i održavati veliku aktivnost kakvu sam imao tokom svog vremena u SAHP-u.

Imam odlicnu ekipu koji bi bila uvek tu.

Ucio sam na greskama proslih leadera i probat cu maksimalno izbeci te greske.

Rankovi

30) Dirktor
29) Deputy Direktor
28) Chief of Staff
27) OO Agent
26)Cosultant
25)HOD
24) DHOD
23) Supervizor
22) SOD
21)Senior Black Ops
20)Black Ops
19)Senior Elite Special Agent
18)UAT
17) DEA
16)Elite Special Agent
15)Elite Agent
14) Assistant Elite agent
13)Detective Officer
12)Special Agent
11) Assistant SPECIAL Agent
10) Special Field agnt
9) Senior Field Agent
8) Field Agent
7)Junior Field agent
6) Active Junior Agent
5)Junior Agent 2
4) Junior Agent 1
3) Agent na Obuci
2) LOA
1) Suspended

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Radio bih na tome da poboljsam RP.

Osećam da bismo trebali stvoriti prijateljske odnose s drugim pravnim organizacijama jer sam primetio da postoji mnogo sporova u situacijama kao što su pljačke trgovina i situacije s taocima, gde bi poboljšani odnos stvari učinio jasnima.

Zaposlenicima nekada postane dosadno ponavljajući RP situacije, kako bih izbegao ovu situaciju, organizovacu događaje i zabavne aktivnosti, imam neke sjajne ideje koje će ih motivisati tokom celog mog mandata.

Tokom situacija kao što su pljačke trgovina i situacije s taocima, postoji nedostatak odgovarajućeg praćenja RP-a. Imenovao bih poseban tim u FIB-u koji bi ih pravilno obučavao za ovakve RP situacije.

Osnovat će se FIB Akademija sa ljudima koji će biti odgovorani za provođenje dnevnih treninga za svakog clana organizacije. Studenti Akademije bit će raspoređeni u jedan od tri razreda, s agentima za obuke u svakom od tih razreda kako bi osigurali da se svaki clan organizacije može pravilno obučiti. Osim toga, takodje ću poboljšati igranje uloga čvršćim povezivanjem s našim agentima kroz svakodnevne interne događaje kako bi se naši agenti mogli zabaviti i osvojiti nagradu koju plaćam ja(kao sto sam vec naveo). Poboljsacu igranje uloga usredjujuci se na ispravljanje kršenja pravila umesto na oštro kažnjavanje. Izricat ćemo kazne koje će pojačati problem koji je u pitanju i pokušati ispraviti/sprečiti probleme ili kršenje pravila. Po mom mišljenju, ako mi se pruži prilika da vodim FIB, ja ću preurediti FIB u potpuno novu organizaciju i doneti velike promene.

Komunikacija izmedju clanova u organiziji je jako losa vecina ne koristi kodove cemu opada RP.

FIB je najelitnija organizacija i nebi trebala rijesavati pljacku bankomata,prekoracenje brzine i slicno.

Potrudit cu se da nijedan moj clan ne prekrsi niti jedno pravilo ako je ikako to moguce.

Probat cu pored drzavnih organizacija u global evente ukljuciti gangove i obicne gradjane takodje.

Veoma je bitna saradnja sa svim drzavnim organizacijama.

Takodje Imam ideju i da napravim posebnu saradnju sa LifeInvaderom tako da i njima povecam RP. Npr: Izvjestaj o talackim situacijama, Pljackama i slicno.
U dogovoru sa LifeInvaderom napravili bi jedinicu koja bi sa vazdusnim prevozom isla na talacke situacije.Prikupljali bi dokaze za novine i uzivo prenosili na LifeInvader Kanalu.

Na kraju, primetio sam od svoje prisutnosti u FIB-u da sve specijalne jedinice u bilo kojoj organizaciji ne rade ispravno, ne pokazuju svoju prisutnost u organizaciji i zbog čega malo ljudi zna da takvi jedinice postoje. Stoga bih postaknuo sve jedinice pod mojim vodjstvom da više rade i pokažu svoju prisutnost u Org.

Nadalje, želio bih nastaviti s konceptom DEA jedinice koja je uvedena u prošlom mandatima drugih lidera, želio bih da ova jedinica ide tražiti kanabis po gradu kao tajni agent i ne samo uništavati biljke kanabisa, nego i ostati tamo i pričekati da osoba koja ga je podmetnula dođe i uhvati plantažera na delu s dokazima koji bi, verujem, smanjili plantažu droge i proizvođače samih njih.

Volio bih sve da resim IC bez da zovem admina iako su prekrsili neko pravilo moze se to izbeci.

Imam jos dosta ideja koje ce se razviti za vreme mog mandata i koje ce promeniti mnogo toga.

HVALA NA CITANJU!
Nemanja Sakic
 
Last edited:

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
Informacije
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Uros #8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Nevolja
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Lider za FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Početkom mog igranja na Grandu odlucio sam da ce put mog roleplay karaktera vecinom biti baziran na državnim organizacijama. U državnim ogranizacijama proveo sam gotovo 5 mjeseca svog igranja, te sam bio clan LSPD, FIB I SAHP organizacija gdje sam naucio puno toga. Posto sam prosao toliko organizacija mislim da sam naucio dosta toga i dobrih stvari tako da bih to mogao primeniti u FIB-u.

2.2 Verujem da je FIB organizacija koja ima najveći uticaj da istinski unapredi
nivo RP i koordinaciju među legalnim organizacijama u gradu.
. FIB su ti koji odgovaraju na najvažnije događaje i zločine u gradu. Dužnost FIB-a je da zaštiti skladišta oružja, banku, podmornice i drži bande podalje racijama i geto patrolama.
Sve to uz pružanje pomoći sa visoko obučenim i obrazovanim agentima svim drugim pravnim organizacijama.
FIB je okosnica za sprovođenje zakona u celom gradu pod kojim sve druge organizacije rade u određene svrhe.

2.3Među liderima mora postojati međusobno poštovanje i linija komunikacije mora biti otvorena.
Postaviću svoju dužnost da otvorim vrata svim pravnim organizacijama Vrhovne komande kako bismo razgovarali o tome kako možemo bolje zaštititi ovaj grad.
Osećam se kao da sam razvio veoma ličnu vezu sa FIB-om i načinom na koji on funkcioniše u gradu. Kada razmišljam o sebi,
mislim o sebi kao o agentu FIB-a. Tek sada vidim da je vreme da od agenta FIB pređem na direktora FIB-a. Počeo sam od početka,
kao mlađi agent, obučavajući se o svemu što je bilo potrebno da bih bio čak i samo osnovni agent FIB-a. Vredno sam radio, posvetio svoje vreme i dokazao se.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Roleplay bi poboljsao Obukom svaki dan te svaki Agent koji prođe obuku bit ce ispitano njegovo znanje, i maximalno bi se pazilo koga se ubacije u organizaciju. Također bila bi obuka pregovaranja, vodstva, davanja znanja itd. Zato što je cilj da od naših agenata napravimo ljude koji ce moci sami voditi događaje, pljacke, talacke itd.


3.2Imam puno ideja za globalne događaje, uključujući sve legalne organizacije, bande, pa čak i obične građane.
Sve ovo kako bi ljudi razumeli i stekli poštovanje prema FIB-u u celini
postoji da služi i štiti grad po SVAKU cenu.
Želim da obradim sve IC i da ostanem u RP-u bez narušavanja karaktera.

Struktura:
1. Suspend
2. Agent na obuci
3. Junior agent 1
4. Junior agent 2
5. Junior agent 3
6. Field agent 1
7. Field agent 2
8. Field agent 3
9. Special agent 1
10. Special agent 2
11. Special agent 3
12. Senior special agent 1
13. Senior special agent 2
14. Senior special agent 3
15. Elite SSA 1
16. Elite SSA 2
17. Elite SSA 3
18. Black OPS
19. SAJ
20. Dea
21. Instruktor obuke
22. FSSS
23.Main Detective
24 Deputy Head of Department
25. Head of department
26. Chieff of Staff
27. 00 agent
28. Asistent Direktora
29. Zamenik Direktora
30. FIB Direktor

Uros Nevolja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom