Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
335
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Discord: Nesad Jahic 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907
Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1.) Iskustvo
Prvi razlog je to sto sam 4 mjeseci proveo u FIB-u i također imam iskustva iz ostalih drzavnih organizacija.
Do sada sam bio u 3 mandata FIB-a. 3 puta HC.
Samo u par sedmica sam se visoko pozicionirao do 00 Agenta...
Bio bi prvi FIB koji bi uveo i Life Invader u RP.
Igram već godinu dana Grand RP i smatram da imam dovoljno iskustvo da vodim FIB nakon svog mog iskustva što sam stekao od prije.
Učio sam na greškama prošlih leadera i probat ću maksimalno izbijeci te greške.


2) Struktura
1. Suspend
2. Agent na obuci
3. Junior agent 1
4. Junior agent 2
5. Junior agent 3
6. Field agent 1
7. Field agent 2
8. Field agent 3
9. Special agent 1
10. Special agent 2
11. Special agent 3
12. Senior special agent 1
13. Senior special agent 2
14. Senior special agent 3
15. Elite SSA 1
16. Elite SSA 2
17. Elite SSA 3
18. Black OPS
19. SAJ
20. Dea
21. Instruktor trenerske obuke
22. FSSS
23.Main Detective
24 Deputy Head of Department
25. Head of department
26. Chieff of Staff
27. 00 agent
28. Asistent Direktora
29. Zamenik Direktora
30. FIB Direktor

Radio kodovi:

1. 10-1 Žuta linija (Garaža)
2. 10-2 Negativno
3. 10-3 Tišina na radio
4. 10-4 Potvrdno
5. 10-5 Ponovi zadnji prenos
6. 10-6 Zanemariti posljednji prenos
7. 10-10 Ispaljeni hici
8. 10-11 Pljačka
9. 10-16 Povređen civil
10. 10-20 Lokacija
11. 10-21 Provjera (Lokacija; kako je stanje sa radom)
12. 10-22 Talačka
13. 10-33 Potrebna pomoć
14. 10-57 Victor (Potjera za vozilom)
15. 10-99 Riješena situacija
16. 10-41 Prijava na dužnost
17. 10-42 Odjava sa dužnosti

Sustavni kodovi:
Kod A (Pad igre)
Kod 2 Upaljene rotacije (Bez zvuka)
Kod 3 Upaljene rotacije (Sa zvukom)
Kod 4 Situacija pod kontrolom
Kod 6 Na licu mjesta

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Radio bi na tome da poboljšam RP.
Komunikacija izmedu članova u organiziji je jako loša većina ne koristi kodove čemu opada RP.
Razmišljam ukljuciti i pse. Nisam nikada vidio da je i jedan FIB koristio pse, a imaju tu mogućnost.
FIB je najelitnija organizacija i nebi trebala rijesavati pljačku bankomata, prekoracenje brzine i sl.
Također potrudit ću se da nijedan moj član ne prekrsi niti jedno pravilo ako je ikako to moguće.
Probat cu pored državnih organizacija u global evente ukljuciti gangove i obicne gradane takoder.
Već da se bavi da poboljsa RP, Raidovima, undercover...
Veoma je bitna saradnja sa svim drzavnim organizacijama.
Takođe Imam ideju i da napravim posebnu saradnju sa LifeInvaderom tako da i njima povećam RP. Npr: Izvjestaj o talackim situacijama, Pljackama i sl. sto ja kao FIB njima mogu pomoc, predlozio bih im da imaju helicopter crew unit koji bi kao pravio vesti kad su talacke situacije i sl. dobijali bi informacije iz prve ruke naravno.
Imam toliko ideja koje bi mogao uraditi, a koje ce uključivati drzavne org, banda i obicne gradane.
Volio bih sve rijesiti IC bez da zovem admina iako su prekrsili neko pravilo moze se to izbijeći.
Jedino u slučaju da je tu admin.
Na kraju želim reci da ako ja dobijem FIB garantujem da će se RP povecati i biti bolji nego do sada garantujem!


Hvala na citanju moje aplikacije!
Nesad Jahic
 
Last edited:

Ismar

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
84
1. Vaše ime u RL:Ismar
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-4h
5. Vaš Diskord:Imran Begicc#8054
6. Vaše Ingame ime:Ismar Herrington
7. Vaš ID:16297

Dodatne Informacije
1. Lider za... Bloods
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):1 razlog je to zato sto sam na engleskom grandu bio clan ove org 2. Razlog je zato sto znam pravila i znam kako stvari idu kao lider org 3. Razlog je taj zato sto znam pravila pa cu smaniti failove org.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Pa sad trenutno nemam bas nekih ideja za pocetak al malo kaznije cu 100% imati
 

Aleksandar Elkhabib

Player
Player
Joined
May 23, 2022
Messages
133
1. Vaše ime u RL: Aleksandar

2. Vaše godine: 20

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+

5. Vaš Diskord: zwbsbc#1917

6. Vaše Ingame ime: Aleksandar Elkhabib

7. Vaš ID: 11041



Dodatne Informacije

1.
Lider za... FIB

2.
Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Sudeci da sam vec dugo vremena proveo u FIB-u i kao obican agent i kao High Command smatram da sam dovoljno sposoban da se snadjem i da vodim najelitniju i najozbiljniju organizaciju
2. Prosao sam svaki cin i dobro znam sta koji cin i sta koja jedinica treba da radi i kako da to upotrebe u RolePlayu
3. FIBu treba sposoban Direktor a smatram da sam kvalifikovan za tu poziciju!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Bio bih strog ali pravedan sto se tice odnosa izmedju agenata, kolegama iz ostalih organizacija, a pogotovo prema gradjanima.

-Sto se tice strukture u organizaciji uveo bih promene u kombinaciji sa prethodnim mandatima koje sam proveo u FIBu i dodao nesto novo
-Toxicnost bi se najstrozije kaznjavala i ne bi bilo tolerancije
-Imam vec spremne ljude kojima verujem i koji su takodje dugo vremena u FIBu i spremni za najteze izazove!
-Ne bih dopustio svojim ljudima da padnu pod pritiskom prozivanja kriminalaca sto bi povecalo kvalitet RolePlay-a
- Komunikacija izmedju ostalih drzavnih organizacija bi bila podignuta na najveci nivo.
-Svaki agent bi imao svoje zaduzenje i tacno bi znao sta treba da radi u odredjenoj situaciji
-Za ulazak u FIB bi svaki covek trebao da dobro zna pravila, sto znaci da ne bi svako mogao da postane deo FIB-a
-Sve u svemu trudio bih se da podignemo RP na najveci moguci nivo i da se zabavimo!
 
Last edited:

Lepii Goga

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
171
1. Vaše ime u RL :Andreja
2. Vaše godine : 23
3. Vremenska zona : gmt 1+
4. Prosječna aktivnost na dan : 8+
5. Vaš Diskord : Lepi Goga#2853
6. Vaše Ingame ime :Lepii Goga
7. Vaš ID : 288


1. Lider za Federalni Istrazni Biro (FIB)


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

(2.1) Iskustvo i stručnost: Kao nekadašnji član državnih službi, poput LSPD-a, GOV-a i FIB-a, imam bogato iskustvo u radu sa sigurnosnom službom, što me čini kvalifikovanim za poziciju lidera FIB-a.
Takođe, imam odgovarajuću obuku i stručnost u oblasti sigurnosti i kriminalističke istrage, što mi omogućava da donosim informisane i efikasne odluke.

(2.2) Sposobnost vođenja: Kao lider, imam sposobnost da vodim i motivišem svoj tim, te da donosim odluke u stresnim situacijama.
Takođe, imam iskustvo u vođenju patrole i komande, što me čini sposobnim da vodim FIB-ovu jedinicu na najvišem nivou.

(2.3) Visoki etički standardi: Kao lider FIB-a, imao bih visoke etičke standarde i bio bih odan zakonu i pravilima organizacije.
Imao bih jasnu viziju za rad FIB-a i bio bih posvećen da se pridržavamo standarda profesionalnosti i efikasnosti kako bi se osiguralo da FIB radi u interesu građana i države.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

(3.1) Kao nekadašnji član državnih službi, kao što su LSPD, GOV i FIB, imao sam priliku da učestvujem u brojnim odbranama i situacijama kao sto su kradja, otmice i pljacke.
U tom procesu, primetio sam da postoji potreba za specijalizovanim forenzičkim timom koji bi se bavio istraživanjem i dokazivanjem ovakvih slučajeva.
Zbog toga, predlažem formiranje forenzičkog tima koji bi bio specijalizovan za istraživanje i dokazivanje kriminalnih aktivnosti poput krađe itd...
Ovaj tim bi se sastojao od stručnih i iskusnih članova sa odgovarajućim obukama i iskustvom u forenzici.
Oni bi imali zadatak da koriste najsavremenije tehnike i alate za analizu dokaza i da pruže stručnu pomoć drugim službama u cilju uspešnog rešavanja slučajeva.
Ova inicijativa bi doprinela poboljšanju role-playa u organizaciji, kao i povećanju efikasnosti u rešavanju slučajeva sa krađom.
Nadam se da će ovaj predlog biti razmatran i da će se uskoro dodati u rad organizacije.

(3.2) Svaki oblik vređanja, napada ili nepoštovanja prema drugim državnim organizacijama neće biti tolerisan i biti će sankcionisan kickom i blacklistom.
Ovakvo ponašanje ne samo da je neprihvatljivo, već i šteti ugledu i funkcionisanju FIB-a i drugih državnih organizacija.
Zato, pozivam sve članove FIB-a da se pridržavaju pravila zato sto svi mi radimo zajedno kako bi grad bio sigurniji i funkcionalniji.

(3.3) Povećanje resursa za istragu bi bio jedan od načina da se unapredi rad FIB-a. To bi uključivalo omogućavanje organizaciji da raspolaže većim brojem istražitelja, tehnologijom i finansijskim sredstvima.
Ovo bi omogućilo bolju sposobnost da se brzo i efikasno istražuju različiti zločini, uključujući organizovani kriminal, terorizam, korupciju, kibernetički kriminalitet i druge oblike kriminala.
Povećanjem broja agenta, FIB bi mogao da održava više paralelnih istraga, što bi značilo da bi se moglo brže rešavati slučajevi.
Uz to, naprednija tehnologija i više finansijskih sredstava omogućili bi FIB-u da koristi naprednije metode istraživanja, kao što su analiza podataka, tehnologije praćenja i druge napredne tehnike.
To bi poboljšalo sposobnost FIB-a da razotkriva kriminal i da se suoči sa novim i sve složenijim izazovima u borbi protiv kriminala.

Rankovi:

1. Suspended

2. Agent on hold

3. Junior agent 1

4. Junior agent 2

5. Junior agent 3

6. Field agent 1

7. Field agent 2

8. Field agent 3

9. Senior agent 1

10. Senior agent 2

11. Senior agent 3

12. Instruktor obuke

13. Special agent 1

14. Special agent 2

15. Elite agent 1

16. Elite agent 2

17. Elite agent 3

18. BZN (Biro za narkotike)

19. SAS ( Tajna sluzba za suzbijanje unosenja i iznosenja oruzija u zemlju)

20. SSCD (Tajna sluzba za prikupljanje podataka o kriminalnim familijama)

21. GRU ( komandosi specijalci)

22. Sayeret Matkal

23. MI6

24. Delta Force

25. Deputy Head of Department

26. Head of department

27. 007 Agent

28. Chief of staff

29. Deputy Director

30. FIB Director




 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
142
1. Vaše ime u RL :Ognjen
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona : gmt 1+
4. Prosječna aktivnost na dan : 8+
5. Vaš Diskord : Direktor#2464
6. Vaše Ingame ime :Ivan MitrovicBiza
7. Vaš ID : 17


1. Lider za Federalni Istrazni Biro (FIB)


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

(2.1) Iskustvo i stručnost: Kao nekadašnji član državnih službi, poput LSPD-a, GOV-a i FIB-a, imam bogato iskustvo u radu sa sigurnosnom službom, što me čini kvalifikovanim za poziciju lidera FIB-a.
Takođe, imam odgovarajuću obuku i stručnost u oblasti sigurnosti i kriminalističke istrage, što mi omogućava da donosim informisane i efikasne odluke.

(2.2) Sposobnost vođenja: Kao lider, imam sposobnost da vodim i motivišem svoj tim, te da donosim odluke u stresnim situacijama.
Takođe, imam iskustvo u vođenju patrole i komande, što me čini sposobnim da vodim FIB-ovu jedinicu na najvišem nivou.

(2.3) Visoki etički standardi: Kao lider FIB-a, imao bih visoke etičke standarde i bio bih odan zakonu i pravilima organizacije.
Imao bih jasnu viziju za rad FIB-a i bio bih posvećen da se pridržavamo standarda profesionalnosti i efikasnosti kako bi se osiguralo da FIB radi u interesu građana i države.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

(3.1) Kao nekadašnji član državnih službi, kao što su LSPD, GOV i FIB, imao sam priliku da učestvujem u brojnim odbranama i situacijama kao sto su kradja, otmice i pljacke.
U tom procesu, primetio sam da postoji potreba za specijalizovanim forenzičkim timom koji bi se bavio istraživanjem i dokazivanjem ovakvih slučajeva.
Zbog toga, predlažem formiranje forenzičkog tima koji bi bio specijalizovan za istraživanje i dokazivanje kriminalnih aktivnosti poput krađe itd...
Ovaj tim bi se sastojao od stručnih i iskusnih članova sa odgovarajućim obukama i iskustvom u forenzici.
Oni bi imali zadatak da koriste najsavremenije tehnike i alate za analizu dokaza i da pruže stručnu pomoć drugim službama u cilju uspešnog rešavanja slučajeva.
Ova inicijativa bi doprinela poboljšanju role-playa u organizaciji, kao i povećanju efikasnosti u rešavanju slučajeva sa krađom.
Nadam se da će ovaj predlog biti razmatran i da će se uskoro dodati u rad organizacije.

(3.2) Svaki oblik vređanja, napada ili nepoštovanja prema drugim državnim organizacijama neće biti tolerisan i biti će sankcionisan kickom i blacklistom.
Ovakvo ponašanje ne samo da je neprihvatljivo, već i šteti ugledu i funkcionisanju FIB-a i drugih državnih organizacija.
Zato, pozivam sve članove FIB-a da se pridržavaju pravila zato sto svi mi radimo zajedno kako bi grad bio sigurniji i funkcionalniji.

(3.3) Povećanje resursa za istragu bi bio jedan od načina da se unapredi rad FIB-a. To bi uključivalo omogućavanje organizaciji da raspolaže većim brojem istražitelja, tehnologijom i finansijskim sredstvima.
Ovo bi omogućilo bolju sposobnost da se brzo i efikasno istražuju različiti zločini, uključujući organizovani kriminal, terorizam, korupciju, kibernetički kriminalitet i druge oblike kriminala.
Povećanjem broja agenta, FIB bi mogao da održava više paralelnih istraga, što bi značilo da bi se moglo brže rešavati slučajevi.
Uz to, naprednija tehnologija i više finansijskih sredstava omogućili bi FIB-u da koristi naprednije metode istraživanja, kao što su analiza podataka, tehnologije praćenja i druge napredne tehnike.
To bi poboljšalo sposobnost FIB-a da razotkriva kriminal i da se suoči sa novim i sve složenijim izazovima u borbi protiv kriminala.

Rankovi:

1. Suspended

2. Agent on hold

3. Junior agent 1

4. Junior agent 2

5. Junior agent 3

6. Field agent 1

7. Field agent 2

8. Field agent 3

9. Senior agent 1

10. Senior agent 2

11. Senior agent 3

12. Instruktor obuke

13. Special agent 1

14. Special agent 2

15. Elite agent 1

16. Elite agent 2

17. Elite agent 3

18. BZN (Biro za narkotike)

19. SAS ( Tajna sluzba za suzbijanje unosenja i iznosenja oruzija u zemlju)

20. SSCD (Tajna sluzba za prikupljanje podataka o kriminalnim familijama)

21. GRU ( komandosi specijalci)

22. Sayeret Matkal

23. MI6

24. Delta Force

25. Deputy Head of Department

26. Head of department

27. 007 Agent

28. Chief of staff

29. Deputy Director

30. FIB Director
 

Lepii Goga

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
171
1. Vaše ime u RL :Ognjen
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona : gmt 1+
4. Prosječna aktivnost na dan : 8+
5. Vaš Diskord : Direktor#2464
6. Vaše Ingame ime :Ivan MitrovicBiza
7. Vaš ID : 17


1. Lider za Federalni Istrazni Biro (FIB)


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

(2.1) Iskustvo i stručnost: Kao nekadašnji član državnih službi, poput LSPD-a, GOV-a i FIB-a, imam bogato iskustvo u radu sa sigurnosnom službom, što me čini kvalifikovanim za poziciju lidera FIB-a.
Takođe, imam odgovarajuću obuku i stručnost u oblasti sigurnosti i kriminalističke istrage, što mi omogućava da donosim informisane i efikasne odluke.

(2.2) Sposobnost vođenja: Kao lider, imam sposobnost da vodim i motivišem svoj tim, te da donosim odluke u stresnim situacijama.
Takođe, imam iskustvo u vođenju patrole i komande, što me čini sposobnim da vodim FIB-ovu jedinicu na najvišem nivou.

(2.3) Visoki etički standardi: Kao lider FIB-a, imao bih visoke etičke standarde i bio bih odan zakonu i pravilima organizacije.
Imao bih jasnu viziju za rad FIB-a i bio bih posvećen da se pridržavamo standarda profesionalnosti i efikasnosti kako bi se osiguralo da FIB radi u interesu građana i države.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

(3.1) Kao nekadašnji član državnih službi, kao što su LSPD, GOV i FIB, imao sam priliku da učestvujem u brojnim odbranama i situacijama kao sto su kradja, otmice i pljacke.
U tom procesu, primetio sam da postoji potreba za specijalizovanim forenzičkim timom koji bi se bavio istraživanjem i dokazivanjem ovakvih slučajeva.
Zbog toga, predlažem formiranje forenzičkog tima koji bi bio specijalizovan za istraživanje i dokazivanje kriminalnih aktivnosti poput krađe itd...
Ovaj tim bi se sastojao od stručnih i iskusnih članova sa odgovarajućim obukama i iskustvom u forenzici.
Oni bi imali zadatak da koriste najsavremenije tehnike i alate za analizu dokaza i da pruže stručnu pomoć drugim službama u cilju uspešnog rešavanja slučajeva.
Ova inicijativa bi doprinela poboljšanju role-playa u organizaciji, kao i povećanju efikasnosti u rešavanju slučajeva sa krađom.
Nadam se da će ovaj predlog biti razmatran i da će se uskoro dodati u rad organizacije.

(3.2) Svaki oblik vređanja, napada ili nepoštovanja prema drugim državnim organizacijama neće biti tolerisan i biti će sankcionisan kickom i blacklistom.
Ovakvo ponašanje ne samo da je neprihvatljivo, već i šteti ugledu i funkcionisanju FIB-a i drugih državnih organizacija.
Zato, pozivam sve članove FIB-a da se pridržavaju pravila zato sto svi mi radimo zajedno kako bi grad bio sigurniji i funkcionalniji.

(3.3) Povećanje resursa za istragu bi bio jedan od načina da se unapredi rad FIB-a. To bi uključivalo omogućavanje organizaciji da raspolaže većim brojem istražitelja, tehnologijom i finansijskim sredstvima.
Ovo bi omogućilo bolju sposobnost da se brzo i efikasno istražuju različiti zločini, uključujući organizovani kriminal, terorizam, korupciju, kibernetički kriminalitet i druge oblike kriminala.
Povećanjem broja agenta, FIB bi mogao da održava više paralelnih istraga, što bi značilo da bi se moglo brže rešavati slučajevi.
Uz to, naprednija tehnologija i više finansijskih sredstava omogućili bi FIB-u da koristi naprednije metode istraživanja, kao što su analiza podataka, tehnologije praćenja i druge napredne tehnike.
To bi poboljšalo sposobnost FIB-a da razotkriva kriminal i da se suoči sa novim i sve složenijim izazovima u borbi protiv kriminala.

Rankovi:

1. Suspended

2. Agent on hold

3. Junior agent 1

4. Junior agent 2

5. Junior agent 3

6. Field agent 1

7. Field agent 2

8. Field agent 3

9. Senior agent 1

10. Senior agent 2

11. Senior agent 3

12. Instruktor obuke

13. Special agent 1

14. Special agent 2

15. Elite agent 1

16. Elite agent 2

17. Elite agent 3

18. BZN (Biro za narkotike)

19. SAS ( Tajna sluzba za suzbijanje unosenja i iznosenja oruzija u zemlju)

20. SSCD (Tajna sluzba za prikupljanje podataka o kriminalnim familijama)

21. GRU ( komandosi specijalci)

22. Sayeret Matkal

23. MI6

24. Delta Force

25. Deputy Head of Department

26. Head of department

27. 007 Agent

28. Chief of staff

29. Deputy Director

30. FIB Director
tuga
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
1. Vaše ime u RL : Strahinja
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : gmt 1+
4. Prosječna aktivnost na dan : 10+
5. Vaš Diskord : Eazy#1129
6. Vaše Ingame ime : Slim Shaady
7. Vaš ID : 22646


1. Lider za: Bloods

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Smatram da sam dovoljno sposoban da vodim organizaciju pogotovo bandu zbog iskustva i poznavanja pravila
-Jako sam aktivan sto znaci da bih pratio sta se desava u mojoj organizaciji
-Pravedan sam i potrudio bih se da svaki clan ima prijatno iskustvo dok je deo moje organizacije
-Imam spreman turf team pun iskusnih ljudi

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Veca aktivnost i interakcija sa organima reda (puno talackih situacija, pljacka gunstorova i 24/7 prodavnica, fz raidova)
- Smanjio bih toksicnost unutar organizacije jer nema smisla svoj da udari na svoga
- Kaznjivao bih one koji krse pravila ali bi im takodje objasnio gde su pogresili i sta da urade kako bi se poboljsali i kako ne bi doslo do ponovnog kaznjivanja
- Nacin ispitivanja novih clanova bi bio takav da oni poznaju pravila kroz praktican roleplay a ne da znaju pravila napamet
- Maksimalna saradnja sa kuratorima organizacije
- Aktivne clanove bih nagradjivao bonusima i podstakao njihovo razvijanje
- Pomagao bih drugim bandama, a sklapao bih savez sa istim gde je to neophodno.


SREĆNO SVIM KANDIDATIMA!
 

Luna Gray

Player
Player
Joined
Jul 29, 2021
Messages
13
1. Vaše ime u RL :Ognjen
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona : gmt 1+
4. Prosječna aktivnost na dan : 8+
5. Vaš Diskord : Direktor#2464
6. Vaše Ingame ime :Ivan MitrovicBiza
7. Vaš ID : 17


1. Lider za Federalni Istrazni Biro (FIB)


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

(2.1) Iskustvo i stručnost: Kao nekadašnji član državnih službi, poput LSPD-a, GOV-a i FIB-a, imam bogato iskustvo u radu sa sigurnosnom službom, što me čini kvalifikovanim za poziciju lidera FIB-a.
Takođe, imam odgovarajuću obuku i stručnost u oblasti sigurnosti i kriminalističke istrage, što mi omogućava da donosim informisane i efikasne odluke.

(2.2) Sposobnost vođenja: Kao lider, imam sposobnost da vodim i motivišem svoj tim, te da donosim odluke u stresnim situacijama.
Takođe, imam iskustvo u vođenju patrole i komande, što me čini sposobnim da vodim FIB-ovu jedinicu na najvišem nivou.

(2.3) Visoki etički standardi: Kao lider FIB-a, imao bih visoke etičke standarde i bio bih odan zakonu i pravilima organizacije.
Imao bih jasnu viziju za rad FIB-a i bio bih posvećen da se pridržavamo standarda profesionalnosti i efikasnosti kako bi se osiguralo da FIB radi u interesu građana i države.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

(3.1) Kao nekadašnji član državnih službi, kao što su LSPD, GOV i FIB, imao sam priliku da učestvujem u brojnim odbranama i situacijama kao sto su kradja, otmice i pljacke.
U tom procesu, primetio sam da postoji potreba za specijalizovanim forenzičkim timom koji bi se bavio istraživanjem i dokazivanjem ovakvih slučajeva.
Zbog toga, predlažem formiranje forenzičkog tima koji bi bio specijalizovan za istraživanje i dokazivanje kriminalnih aktivnosti poput krađe itd...
Ovaj tim bi se sastojao od stručnih i iskusnih članova sa odgovarajućim obukama i iskustvom u forenzici.
Oni bi imali zadatak da koriste najsavremenije tehnike i alate za analizu dokaza i da pruže stručnu pomoć drugim službama u cilju uspešnog rešavanja slučajeva.
Ova inicijativa bi doprinela poboljšanju role-playa u organizaciji, kao i povećanju efikasnosti u rešavanju slučajeva sa krađom.
Nadam se da će ovaj predlog biti razmatran i da će se uskoro dodati u rad organizacije.

(3.2) Svaki oblik vređanja, napada ili nepoštovanja prema drugim državnim organizacijama neće biti tolerisan i biti će sankcionisan kickom i blacklistom.
Ovakvo ponašanje ne samo da je neprihvatljivo, već i šteti ugledu i funkcionisanju FIB-a i drugih državnih organizacija.
Zato, pozivam sve članove FIB-a da se pridržavaju pravila zato sto svi mi radimo zajedno kako bi grad bio sigurniji i funkcionalniji.

(3.3) Povećanje resursa za istragu bi bio jedan od načina da se unapredi rad FIB-a. To bi uključivalo omogućavanje organizaciji da raspolaže većim brojem istražitelja, tehnologijom i finansijskim sredstvima.
Ovo bi omogućilo bolju sposobnost da se brzo i efikasno istražuju različiti zločini, uključujući organizovani kriminal, terorizam, korupciju, kibernetički kriminalitet i druge oblike kriminala.
Povećanjem broja agenta, FIB bi mogao da održava više paralelnih istraga, što bi značilo da bi se moglo brže rešavati slučajevi.
Uz to, naprednija tehnologija i više finansijskih sredstava omogućili bi FIB-u da koristi naprednije metode istraživanja, kao što su analiza podataka, tehnologije praćenja i druge napredne tehnike.
To bi poboljšalo sposobnost FIB-a da razotkriva kriminal i da se suoči sa novim i sve složenijim izazovima u borbi protiv kriminala.

Rankovi:

1. Suspended

2. Agent on hold

3. Junior agent 1

4. Junior agent 2

5. Junior agent 3

6. Field agent 1

7. Field agent 2

8. Field agent 3

9. Senior agent 1

10. Senior agent 2

11. Senior agent 3

12. Instruktor obuke

13. Special agent 1

14. Special agent 2

15. Elite agent 1

16. Elite agent 2

17. Elite agent 3

18. BZN (Biro za narkotike)

19. SAS ( Tajna sluzba za suzbijanje unosenja i iznosenja oruzija u zemlju)

20. SSCD (Tajna sluzba za prikupljanje podataka o kriminalnim familijama)

21. GRU ( komandosi specijalci)

22. Sayeret Matkal

23. MI6

24. Delta Force

25. Deputy Head of Department

26. Head of department

27. 007 Agent

28. Chief of staff

29. Deputy Director

30. FIB Director
Treba ti odati počast za korištenje CTRL+C/CTRL+V 👑🤣
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,772
1. Vaše ime u RL : Stjepan
2. Vaše godine : 21
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 8 do 12 sati
5. Vaš Diskord : Tefo#3424
6. Vaše Ingame ime : Tefo Koturic
7. Vaš ID : 8979


1. Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Prvi je zato sto se zelim okusat u novom izazovu
Drugi zelim da naprvim jedan od najacih FIB ova do sad
Treci proveo sam poprilican period u toj org dostigo sam vise puta visoki cin bio sam instruktor za obuku u vise mandata
uvjek sam tezio da naucim nove agente da budu spremni u svakoj sekundi na bilo kakvu vrstu akcije




3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
RP bi poboljso tako sto bi dao sav svoj trud za smanjenje kriminala u gradu
osnovo bi specijalne jedinice za talacke koje bi bile spremne da otkriju talacku i njezinu lokaciju u sto kracem roku na sto se tice talackih taoc bi bio uvjek na prvom mjestu cim taoc prijedje na nasu pregovaracku liniju automatski bi bio zbrinut od strane EMS a i ostalih org te poslat u bolnicu a radi provjere njegovog psihickog i fizickog zdavlja naravno tu bi bio EMS koji bi se pobrinuo da taoc sto prije stigne do bolnice u FIB bi ulazili samo ljudi koji su spremni fizicki i psihicki za bilo kakvu vrstu situacije u org nebi dozvolio bilo kakvu vrstu komflikta ili svadje tu bi bio samo rad red i disciplina za greske bi se dobijale kazne suspenzija itd.
Podrucja kao sto su geto ce bit zaduzeni ljudi sa specijalnim mogucnostim geto patrole bi bile na nivou manji rankovi bi bili zaduzeni za kontrolu po gradu a specijalne jednice kao sto su UAT SAJ bi bile zaduzene za kontrolu po autoputu i izvan grada jedinice kao sto su DEA
bi uglavnom bile zaduzene za istragu narkotika nebi bile samo po gradu bile bi rasprsene po svuda i tajnovite, jedniica mod imenom FSSS bi bila specijalizovana za undwercover zadatke
uslovi za uc u FIB su odredjeno znanje RP pravila servera i snalazljivost
uveo bi redovne fizicke i psihicke vjezbe




2) Struktura
1. Suspend
2. Agent na obuci
3. Junior agent 1
4. Junior agent 2
5. Junior agent 3
6. Field agent 1
7. Field agent 2
8. Field agent 3
9. Special agent 1
10. Special agent 2
11. Special agent 3
12. Senior special agent 1
13. Senior special agent 2
14. Senior special agent 3
15. Elite SSA 1
16. Elite SSA 2
17. Elite SSA 3
18. Black OPS
19. SAJ
20. DEA
21. Instruktor trenerske obuke
22. FSSS
23. UAT
24 Deputy Head of Department
25. Head of department
26. Chieff of Staff
27. 00 agent
28. Asistent Direktora
29. Zamenik Direktora
30. FIB Direktor










Sretno svim Kandidatima!
 
Last edited:

Dimitrije Magluta

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
65
1. Vaše ime u RL: Dimitrije Sarac
2. Vaše godine:23
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Novosadski Sljam#8087
6. Vaše Ingame ime: Dimitrije Magluta
7. Vaš ID:160

1. Lider za... FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pre svega, zeleo bih odmah da naponeme da imam vise od tri razloga zbog kojih smatram da bi bio dobar lider FIBe.
1.Prva stvar: FIBa kao sama organizacija ima mnogo potencijala. U okviru pravilnika moze se smisliti odlican roleplay koji bi odgovarao prirucniku FIBe i koji ne bi smetao drugim drzavnim organizacijama.
2.Druga stvar: Plan mi je da napravim vise divizija koje bi bile obucene za odredjene stvari. Tipovi divizija: Istrazni biro - odnosio bi se na istrage gde bi za svaku istragu bio napravljen odredjen folder na discordu. Gde bi se zapisivalo sve informacije o datim licima (sa kim se krecu, gde se obicno nalaze, cime se bave, da li postoji korupcija u drzavnim organizacijama itd.). Infiltrirana divizija - bavila bi se ubacivanjem u mafije/bande gde bi pokusali da izvuku sto vise informacija koje bi pomogle nasim slucajevima oko istrage. Specijalne divizije - bile bi vezane za specijalne operacije koje gradjani Los Santosa ne bi mogli da znaju(zbog njihove bezbednosti). Bavile bi se terorizmom, prodajom narkotika na veliko i cuvale bi grad od izopacenih umova. Pregovaracki tim, posle detaljne obuke od strane LSPD/GOV (strucnjaka koji su vec upuceni) koji bi ucestvovali za vreme pljacki, kidnapovanja, teroristickih napada, pretnji itd. Oni bi pokusavali i uspevali da oslobode taoce uz minimalno iskoriscavanje oruzja. Cyber divizija, bavili bi se uzimanje informacija sa sajtova dark weba gde ljudi prodaju oruzje, narkotike i ilegalno ponude. Oni bi uz pomoc drugih timova vrsili hapsenja i pomagala drugim organizacijama.
3.Treca stvar: Ministar Bezbednosti godinu dana skoro i u sasradnji u tih godinu dana sam bio sa 6 gradonacelnika i vrlo dobro znam kako pravni sistem u GrandRP treba da izgleda

4.Cetvrta stvar:
Svake nedelje postojala bi obuka koju bi morali clanovi FIBe da zavrsavaju da bi mogli da napreduju dalje. Ona bi se svodila na to da steknu znanje iz sto vise oblasti i da znaju prakticno da primene.

5. Peta stvar: Vrlo bi ozbiljno shvatio ovu ulogu, bio bi bas aktivan i pravio bi dobre roleplayeve i najbtinije slagao sa drugim drzavnim organizacijama. Cilj da guram 2 cela mandata

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Na pocetku, odmah sam naveo tipove nekih divizija (druga stvar) koje bi bile.
2. Postojanje FIBa akademije, gde bi novi clanovi morali da prelaze zajedno sa instruktorom pre nego sto bi bili primljeni u organizaciju (obucavanje oko prirucnika, pravila servera i pravila same organizacije).
3. Saradnja sa LSPD/GOV/NG osobljem. Gde bi pokusali da budemo kao jedna organizacija po pitanju ophodjenja jednim prema drugima. Bilo bi zabranjeno bahato ponasanje FIBinih clanova prema drugima.
4. Poboljsanje prirucnika i sta mogu da rade FIBini clanovi.
5. Svakodnevni izvestaj koji bi morali clanovi da ispunjavaju i pojasnjavaju sta su uradili u toko patrole/akcije.
6. Obucavanje clanova LSPD/NG oko pregovaranja, takticnih udara, cyber divizija... Gde bi razmenjivali stecena iskustva.
7. Poboljsanja odece i vozila (uz dogovor sa kuratorom).
8. Pravljenje tima koji bi vrsio odnose sa javnoscu (najcesce novinarima). Uz odredjene informacije koje bi posedovali, pokusavali bi da prenesemo gradjanima Los Santosa sta se desava u gradu (naravno ne sve informacije).
9. Povecanje kontrola na autoputevima, gde bi pokusali da uz pomoc SAHP/LSPD ocistimo taj deo od kriminalaca.
10. Nedeljna statistika vezana za hapsenja, istrage itd.
PS.
Na serveru sam od prvih 10min postojanja, dugo sam bio ministar bezbednosti skoro godinu dana pravila odlicno znam servera jos od EN servera. Ujko mi u RL inspektor pa me puno toga naucio i to znanje bi ovde iskoristio i pravio dobre rolepleyeve. Bilo bi super kao clan ovog servera od pocetka da mi se da prilika.
Veliki pozdrav svima,
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime:Adi Chopa
7. Vaš ID: 34178

Dodatne Informacije
1. Lider za: GSF

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga u svakoj bandi i želio bi jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Imam već ljude koji su drobo upoznati s pravilima geta i RP-a koji bi mi pomogli ljudima bande i u koje imam povjerenja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
Grove Street Families [WIP] | Mafia City Roleplay - GTA V Roleplay
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
1. Vaše ime u RL: Robert
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 5-7H, Vikendom 10H+
5. Vaš Diskord: Rifko#5742
6. Vaše Ingame ime: Rimfet Zaklan
7. Vaš ID: 4633

Dodatne Informacije
1. Lider za LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Prvi razlog: Prvenstveno zelim da kazem da sam ja bio jedan od najaktivnijih clanova LSPD-a . Razlog tome jeste sto sam zavoleo tu organizaciju i ljude koji su bili u njoj. Pored toga mnogi ljudi na serveru su me upoznali i mnogi zeljno iscekuju zbog mog kvalitetnog rada da ja jednog dana postanem lider.
-Drugi razlog: LSPD kao organizacija ima siroku granu poboljsanja roleplay-a na serveru, ja kao lider organizacije bi doprineo istom iz razloga sto sam vec dugo vremena tu kao sto sam vec naveo i vodio sam mnoge akcije tipa pljacke,pregovaranja ,racije u saradnji sa FIB-om i ostalim drzavnim organizacijama.
-Treci razlog: Ja ako postanem lider ja cu nastaviti istim tempom kojim sam se i do sad vodio jer taj nacin mog vodjstva je doprineo tome da ljudi koji su radili sa mnom su zavoleli LSPD, i dalje cu drzati ozbiljnost i postovanje hijerarhije odnosno vecih cinova kako dolikuje jednoj drzavnoj ustanovi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Na pocetku svega ukratko cu objasniti koje bih biroe ubacio u sluzbu:
-Patrolno osoblje: Ovaj biro ce se baviti iskljucivo patroliranjem grada kako se i do sad bavio, tu ce se vrsiti zaplena vozila,pisanje kazni u vidu saobracajnih prekrsaja i obavljace se pretres lica i vozila ukoliko lice poseduje kriminalni dosije, lica ce se privoditi u zatvor ukoliko se nesto ilegalno pronadje kod istih.
-Istrazno osoblje: Ovaj biro ce se baviti istraznim zadacima u pogledu pracenja lica sumnjivih i prikupljanje bitnih informacija a po potrebi i organizovati operaciju noz gde ce se dogovarati sastanak sa osumnjicenim za kupoprodaju ilegalnog oruzja.
-Vazdusna podrska: Ova jedinica sluzi za nadgledanje sa visine ukoliko vrsimo neku poteru za licem koje se trazi. Moze sluziti u vidu evakuacija taoca koje sam vec koristio jer je to najbolji nacin da se civil sa pljacke sprovede do bolnice bez problema na putu.
-Specijalne jedinice: Kao I sama rec sto kaze ovaj jedinica sluzi za specijalne zadatke kada su u pitanju Racije gde se mora strogo drzati u pripravnosti jer se ulazi u najkriticnije delove grada I oblaci se uniforma koja je namenjena za to.
-Radarska kontrola: Kontrola brzine vozila u gradu je vrlo bitna jer se cesto desavaju saobracajne nezgode ,samim tim ova jedinica ce se baviti iskljucivo kontrolisanjem brzine te pisati kazne ukoliko dodje do prekoracenja iste.

2. Nakon primanja novih Police Regruta momentalno cemo se obazirati na njihovom ucenju tj. Oformljavacemo akademije koje ce voditi Vodja I njegovi zamenici obuke i takodje instruktori obuke koji poloze za tu licencu jer zelimo da nasi clanovi budu ozbiljni i obuceni da mogu da se snadju u svakoj datoj situaciji da ne postoji situacija u kojoj ne mogu da se snadju i da ne znaju.

3. Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna a to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc. Ubacicu kazne ,radarske kontrole, hapsenja,zaplene,zahtev za sastanke i zahtev za vracanje u sluzbu.

4. Dodacu ovde da ako budem u mogucnosti zamenio bih neka vozila koja trenutno imaju I na taj nacin bih dao motivaciju svim clanovima bilo kojeg biroa da se zna koje vozilo sluzi za sta.

5. S obzirom da do sada smo imali zategnutu situaciju sa ostalim drzavnim organizacijama ja sam bio taj koji je smirio te odnose i poboljsao ih na maksimum u poslednjih 15 dana LSPD-a , mi kao celokupna drzavna organizacija treba da funkcionisemo kao jedno I da se postuje svaka organizacija koja je iznad I koja je zaduzena da kontrolise LSPD u datom trenutku ,ja cu se maksimalno truditi da ispostujem svaku.

6. Da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost.


Ovo su samo neke stvari koje bih ja ubacio i zelim da obavestim da vec imam spreman tim koji ce biti deo vrhovne komande da bi se sto pre oformili i krenuli sa radom. Sretno svima
 

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Informacije

1.Vase ime u RL: Aksentije

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h

5. Vaš Diskord: AKSO#1891

6. Vaše Ingame ime: Akso Bregana

7. Vaš ID: 21014

Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije?

2.1
Zelim postati lider ove posebne organizacije zato sto je ovo jedna od prvih organizacija u koje sam usao. Ovo je organizacija koju mozda i najbolje poznajem, prosao sam svaki deo ove organizacije. Ova organizacija ima veliki potencijal sto se tice RP-a u smislu provere saobracaja, akcija itd. Svoje iskustvo sam stekao kod lidera Zoky Navarro, Wolf Rinna. Imam mnogo iskustva i potrudio bih se da LSPD podignem na visi nivo.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Moj LSPD bi se sastojao od vise sektora, prvo sto bi bili kad bi usli u lspd jeste student policijske akademije po uzoru na americku policiju u RL. Kada bi prosli odredjenu obuku postali bi patrolna policija koja bi u patrolnim vozilima isla gradom, zaustavljala ljude, pisala kazne za prekoracenje itd. ona bi imala svog nadredjenog koji bi bio Vodja patrolne jedinice. Sledeci rank jeste instruktor akademije koji bi radio obuke studentima, obuke bi bile raznovrsne, vezbale bi se razne takticke vezbe, pucanje u sumi koje bi bile organizovane zajedno sa Vojskom, vezbe usmenog dogovora na akcijama itd. Sledeci sektor jeste Interventna jedinica 92 po uzoru na srpsku policiju, ova jedinica bi se bavila resavanjem protesta, nemira u gradu, resavanje krsenja javnog reda i mira, pored toga bi isla na akcije (pljacke prodavnice, bankomata, situacije sa taocima). Sledeci sektor je UKP koji ce sastojati od policajaca obucenih za inpektorski posao, oni ce nakon svake kriminalne radnje koja je prethodno onesposobljena od strane policije ici i raditi detaljan uvidjaj o celoj situaciji, praviti case file (dokument sa dokazima protiv bandi) i kasnije kada se utvrdi da se ta organizacija bavi kriminalnim radnjama, izvrsila bi se agresivna racija na njihovu bandu. Sledeci sektor je ujdeno i najvazniji u celoj policiji a to je S.A.J (specijalna antiteroristicka jedinica) ona bi bila glavna jedinica u policiji, jedinica u kojoj bi svi nekada voleli da budu, ona bi bila u najsitnije detalje obucena za najgori scenario svake kriminalne akcije, stalno bi radili najrazvorsnije tipove vezbi, vezbe upravljanja vazduhoplovnim vozilima, vezbe iskakanja padobranom, vezbe pucanja, te sve vezbe bile bi pravljene zajeno sa specijalnim jedinicama vojske i fib-a koje bi organizovale te vezbe zajedno. U Saj-u bi bilo vise rankova ( S.A.J Operativac, S.A.J Pilot, S.A.J Snajperista) koji bi imali zajednickog komandanta i zamenika komandanta. LSPD nece reagovati na bilo kakve provokacije.

Moj cilj na svakom serveru je bio unapredjenje roleplay-a, bar ono sto je do mene bilo ja sam radio radi poboljsanja rp-a. Nesto za sta bi se najvise potrudio jeste ne krsenja osnovnih pravila kao sto su PG, MG na pljackama i talackim situacijama se cesto desavaju Fail rp i KRP situacije, pregovore oko taoca bi samo vodio komandant S.A.J da se ne bi desavale ovakve situacije.

Forsirao bih upotrebu /me /do /try komandi radi poboljsanja RP-a, one bi se koristile kada se obijaju i pretresaju gepeci, skidaju maske sa zatvorenika, uzimaju dokumenta iz dzepova itd.

Uslovi za ulazenje u policiju: 10 godina u gradu, dobro poznavanje pravila grada, i poznavanje LSPD pravila koje bih napravio.

Odrzavali bi se skupovi/evente i gde bi ]sa gradjani]ma prica]li o izbegavanju nekih situacija opasnih po zivot kako se braniti, pricali bi o sigurnosti u saobracaju itd.

Radili bi takticke vezbe, pucanje u sumi, povlacenja sa akcija sa drugim state organizacijama.

Rankovi:
- Suspend
- Student akademije
- Policajac pripravnik
- Policajac I
- Policajac II
- Policajac III
- Saobracajni policajac
- Zamenik vodje patrole
- Vodja patrole
- Instruktor akademije
- Supervizor
- Sef Smene
- Interventna 92
- Vodja interventne 92
- Sef saobracaja
- UKP Operativac
- UKP Inspektor
- S.A.J Snajperista
- S.A.J Pilot
- S.A.J Operativac
- Z. UKP Sef
- UKP Sef
- Komandir
- Z. Komandant S.A.J
- Komandant S.A.J
- Kapetan
- Major
- Pukovnik
- Zamenik Naclenika
- Nacelnik

Hvala na izdvojenom vremenu za citanje moje prijave!
Akso Bregana

Srecno Svima!​

😃

 

Lepii Goga

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
171
1. Vaše ime u RL :Andreja
2. Vaše godine : 23
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8+
5. Vaš Diskord : Lepi Goga#2853
6. Vaše Ingame ime :Lepii Goga
7. Vaš ID : 288


1. Lider za Los Santos Police Department (LSPD)


2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

(2.1) Bogato iskustvo: Kao bivši član LSPD-a, FIB-a i GOV-a, imam bogato iskustvo u radu sa sigurnosnom službom, što me čini kvalifikovanim za poziciju lidera organizacije.
Uključio sam se u brojne operacije, od običnih patrola, preko kriminalističkih istraga, do specijalnih operacija.
Zbog toga, poznajem sve aspekte rada u LSPD-u i sposoban sam da ih primenim na najbolji način.

(2.2) Sposobnost vođenja: Kao lider, posedujem sposobnost da vodim i motivišem tim, kao i da donosim odluke u stresnim situacijama.
Moje iskustvo u vođenju patrole i komande me čini sposobnim da vodim LSPD na najvišem nivou.
Pored toga, sposoban sam da organizujem i koordiniram rad svih sekcija u organizaciji, kako bi se osiguralo efikasno funkcionisanje LSPD-a.

(2.3) Etički standardi: Kao lider LSPD-a, imao bih visoke etičke standarde i bio bih odan zakonu i pravilima organizacije.
Imao bih jasnu viziju rada LSPD-a i bio bih posvećen profesionalnosti i efikasnnosti, kako bi se osiguralo da LSPD radi u interesu građana i države.
Pored toga, bio bih posvećen poštovanju ljudskih prava, poštovanju zakona i pravila, kao i poštovanju svih članova LSPD-a.
Stalno ću se truditi da unapredim rad LSPD-a kroz edukaciju i obuku članova, kao i kroz unapređenje tehnologije i opreme.
Ukratko, moj cilj je da LSPD bude najbolja i najefikasnija sigurnosna služba u državi i da se pridržavamo visokih standarda profesionalnosti i efikasnosti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

(3.1) Poboljšanje komunikacije između članova LSPD-a: Jedan od načina za poboljšanje rada LSPD-a je kroz bolju komunikaciju između članova organizacije.
To uključuje poboljšanje sistema komunikacije, kao i promociju komunikacije između članova LSPD-a, što će dovesti do bolje koordinacije i saradnje.

(3.2) Povećanje aktivnosti i zabave za članove LSPD-a: Drugi način za poboljšanje rada LSPD-a je kroz povećanje aktivnosti i zabave za članove organizacije.
To uključuje organizovanje različitih vrsta aktivnosti, kao što su takmičenja, igre i druge aktivnosti koje će povećati motivaciju i entuzijazam članova LSPD-a.

(3.3) Unapređenje role-play-a: Treći način za poboljšanje rada LSPD-a je kroz unapređenje role-play-a u organizaciji.
To uključuje promociju pravilnog role-play-a, kao i unošenje role-playinga u sve aktivnosti organizacije, što će dovesti do boljeg iskustva u organizaciji.

Rankovi:

1. Suspenzija

2. Policajac na obuci

3. Slep sluzba

4. Patrolni policajac 1

5. Patrolni policajac 2

6. Patrolni policajac 3

7. Saobracajni policajac 1

8. Saobracajni policajac 2

9. Saobracajni policajac 3

10. Narednik

11. Policajac za obuku

12. Policajac za regrutaciju

13. Nadzornik

14. Zandarmerija 1

15. Zandarmerija 2

16. Poručnik zandarmerije

17. Kapetan zandarmerije

18. BZN (Biro za narkotike)

19. UKP ( Tajna sluzba za suzbijanje unosenja i iznosenja oruzija u zemlju)

20. SSCD (Tajna sluzba za prikupljanje podataka o kriminalnim familijama)

21. SAJ tim

22. SAJ podrška vazdusnim snagama

23. SAJ vodja tima

24. Komandant SAJ

25. Zamjenik komandira

26. Komandir

27. Generalni inspektor policije

28. Major

29. Zamenik Nacelnika

30. LSPD Nacelnik




 
Last edited:

Nidzolaaa

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
64
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: nidzolaaa#6292
6. Vaše Ingame ime: Marcela Goat
7. Vaš ID: 8612

Dodatne Informacije
1. Lider za: Bloodse
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
- RP-am preko godinu dana na Grand RP serveru, savrseno znam kako i sta treba jedna banda da radi.
- Ne bi mi bio prvi put da sam lider organizacije. Bio sam lider Marabunte prije nekih skoro godinu dana i u drugom mandatu dobio sam disband.
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i koliko god umem da RP-am, zelio bih da to sve da prenesem na svoju bandu.
- Takodje, vec mjesec dana i vise, nema pravih lidera bandi. Znam da sam bio dobar lider i znam da cu to biti ponovo.
- Takodje ne bih uzimao bandu da mainam turfove kao sto mnogi rade, vec bi se vecina stvari svodila na RP, jer mislim da je server izgubio dosta RP zbog turfova i OC eventa, naravno, turfalo bi se ali to ne bi bio prioritet i naravno imacu kapitena turfa koji ce biti zaduzen za to.
- I jos jedna prednost je to sto vec imam dosta ljudi koji bi me pratili u organizaciji.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.
 

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
785
1.Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10
5. Vaš Diskord:Slavko...#001
6. Vaše Ingame ime:Teo Ahilll
7. Vaš ID: 18441

1. Lider za:Marabunta
Od prvog dana servera roleplayao sam bandu to mi je jako bilo zanimljivo. Imao sam prilike da vidim kako se vodi banda i pala mi je ideja da postanem lider. Biti lider za mene ce biti nesto novo ali sam spreman za to,nisam nikad bio lider nicega ali mislim da mogu biti i da ce banda dosta biti dobra i aktivna.Samim tim mislim da ce biti dosta ljudi u samom gangu i da ce sa gangom moci raditi dosta eventa . Roleplay price tacnije tufovi talacke 24/7 gun store imacu posebne ljude za turf i posebne za talacke tacnije akcije.
Mislim da treba vise da se fokusira na same akcije da nije turf sve. Sve vise se ljudi trude oko tog pikachu ali mislim da treba vise da se fokusira na rp da se vise uvede rp na sever.Rankovi ce biti raspodeljeni da svako ima svoj posao ko ce ici u geto ko ce ici za radi grafite itd.
Hteo bi napraviti vise rp tacnije da napravim vise talacke da se aktivira geto i sami eventi. Mislim i smatram za samog sebe da mogu uticati sta ce se raditi i da ce me ljudi koji ce biti u bandi slusati. Ako postanem Lider organizacije,ja iskreno zelim da misle sve najbolje da su tu dobrodosli da nema svadje mrznje,da se osecaju sto opustenije i lagodnije


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Vise dogadjaja koje bi pravio talacke, pljacka 24/7, Gun Store,FZ raid itd

-Saradnja sa drugim liderima bande i sa kuratorom mogli bi praviti dosta eventa.

-Mislim da sa mojim poznavaljem pravila i iskustvom da bi ljudi pratili mene i mogli bi praviti dobar RP.
Svaki clan koji bude hteo da udje u org bice ispitan za pravila koje bi trebao svaki buduci clan morao znati.Koje god pravilo bude prekrseno bilo bi sankcionisano
Smatram da imam ljude u bandi koji su jako iskusni i ne bi se desavale gluposti tacnije bilo mi smanjeno na minimum krsenje svakog pravila
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
318
Informacije
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h
5. Vaš Diskord: igi#6002
6. Vaše Ingame ime: Igi Jokovic
7. Vaš ID: 10701

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Kao prvo zelio bih da budem lider ove organizacije jer bih htio da se oprobam u vodjenju kriminalne organizacije i obavljanju takvog posla za koji smatram da sam spreman.
2) Drugi razlog je zato sto imam veliku grupu ljudi i drugova sa servera koji su spremni da mi pomognu u vodjenju bande i smatram da bi bili veoma uspjesna banda kroz 2 mandata i da bi uljepsali igru i svi se zabavili kako treba.
3) Treci razlog je glavni razlog a to je zato sto je u posljednje vrijeme sve manje organizacija sto dugo opstanu i zbog toga je i rp malo dosadan jer nema puno aktivnosti.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Imam spremnu veliku grupu ljudi sa kojom bih probao da uspjesno obavljam sve aktivnosti koje bi jedna banda trebala da obavlja (geto aktivnost, rp - talacke / gunstore pljacke, fz raidovi i takodje bih volio da se okusam u turfovima sa svojim drustvom)
-Prije ulaska u organizaciju clanovi bi bili ispitani vecinu glavnih pravila u getu sto se tice pucanja i pljackanja i samim tim ne bi svako ulazio u organizaciju da steti istoj i drugima.
-Odvojio bih ekipe za iznad navedene poslove i uticaje kako bi sve bolje funkcionisalo i svaka ekipa bi imala po 2 nadredjena od kojih bi sve kretalo dalje.
-Ima tu jos dosta stvari koje bih usput gledao da popravim i glavni cilj kao u zivotu mi je da to napreduje iz dana u dan i da se manje gresaka pravi. Mislim da sam spreman da se oprobam na poziciji lidera i hvala svima na citanju. Srecno!
Z
 

Nikola Hikaru

Peace
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
126
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord: Nikola#2639
6. Vaše Ingame ime: Nikola Hikaru
7. Vaš ID: 28057

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
2.1 Smatram da imam iskustva u vodjenju i organiziranju ljudi, posto od pocetka svog boravka na serveru roleplay-am u razlicitim organizacijama gde sam se nalazio u vodecim pozicijama. Tu sam ucio biti odgovoran, pravedan, korektan kao i svestan svojih posledica.

2.2 Igrac sam koji postuje sva pravila i pridrzava se propisa. Mogu reci za sebe da sam dosta objektivan i pristupacan, a svaku svoju gresku nastojim ispraviti. Uvek sam otvoren za predloge pa bi tako kao lider sve stvari vezane za organizaciju radio u dogovoru sa svojom HC, a ne na svoju ruku.

2.3Razlog iz kojeg sam se odlucio za Marabuntu je jednostavan. Vecinu svog roleplay-a u bandma sam provodio u Bloodsima i Ballasima pa sam se odlucio opredeliti za nesto novo. Milsim da je Marabunta zbog svog polozaja dosta mirnija banda od ostalih i ima dosta prostora za poboljsanje samog roleplay-a unutar organizacije.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Za pocetak bih organizirao rankove na nacin da svaki rank zna koja mu je duznost i kome je odgovoran. Smatram da u bandi nije bitan broj vec kvalitet ljudi koji se nalazi u njoj, zato bi doista obracao pozornost na ljude koji se primaju u organizaciju.

Nastojao bih da uvedem sto vise akcija vezanih za bandu kako bi ljudima bilo sto zanimljivije, radio bih IC dogadjaje kao sto su pljacka ammo i money run-a, vise talackih situacija, napad na state object, zajednicka pljackanja na autoputu...

Pokusao bih povecati roleplay na samim talackim situacijama jer mislim da se roleplay ne treba svoditi na davanju para i slobodnog prolaza.

Jednom sedmicno bih odrzavao sastanke sa svim clanovima bande, a u slucaju problema sa ostalim bandama radio bi sastankei sa njima. Iako smo banda snatram kako unutar same organizacije ne smeju postojati nesuglasice, problemi ili toxicnost. Takav odnos bi trebali imati i prema ostalim organizacijama.

Rankovi bi bili, kao sto sam vec gore naveo, organizirani na grupe gde bi svaka grupa imala svog nadredjenog.

Hteo bi da pravim sto vise problema drzavnim organizacijam, mnogo vise talackih, pljacke prodavnica/oruzarnica, robanje po auto putu, udruzene talacke sa ostalim bandama, itd...
 

ToniZero

Macedonian Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
110
Informacije
1. Vaše ime u RL: Toni
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 4-12h
5. Vaš Diskord: trxpz.toni#5779
6. Vaše Ingame ime: Toni Zero
7. Vaš ID: 21971

Dodatne Informacije

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zelim da budem lider organizacije zato sto od kad sam poceo da igram grand rp odma sam se poceo pucati i bavio kriminalnim radnjama i u tome sam se usavrsio znam kako da vodim organizacije jel sam bio nekoliko puta high rank u nekolko gangova kako sto su Bloods, Vagos i The Families moj cilj je da radim svakake talacke, gunstorove, podmorsku bitku, tanje radnje, sprdnje u getu i svakakve druge stvari najbitnije mi je da se svi zabavimo dok smo u organizaciju i da napravimo lepe momente u koima ce da se secamo svi do jednog koj je bio u organizaciji ne zelim mnogo da duzim ovo je skoro sve sto cu da radim ako uzmem ovu organziaciju

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
- Necu pustati svakog u organizaciji mora da zna dobro pravila server i geto pravila mora da ima vise od 10 godina u gradu.
- Ako ja smatram da je neko aktivan ja cu da rank upam tu osobu licno i dacumu bonuse. (svako je jednakav u orgnizaciji i to moi clanovi trebaju se podrzavati tome)
- Niko ne sme da bude toksican. (od najnizeg do najviseg ranka onaj koi sto je toksican prema moim clanovima dobice kick licno od mene)
- potrudicu se da napravim najbolu organizaciju u gradu gde je svako aktivan i da nas ima po getu i po svakakvim org eventima.


Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Loyal Member
4.Hustler
5.Warior
6.Grafit Tim
7.Grafit Tim Lider
8.Turfer
9.Turf Captain
10.Dealer
11.OG
12.Co Leader
13.Leader

Zelim Srecu svim ostalim kanditatima zeli vam Toni Zero.
Ex | Administrator Servera , Ex | RS Curator East Side Ballas
giphy.gif
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom