Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
159
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ajdin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: AJDINH2#4722
6. Vaše Ingame ime: Ajdin Darkin
7. Vaš ID:1079

Dodatne Informacije
1. Lider za Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Prvo od svega na ovom projektu sam od Augusta prosle godine i bio sam pripadnik svake organizacije kako na eng tako i ovde. I stekao sam sva iskustva da postanem jedan leader. Već imam ideju za turf team, grafiti team i ljude koji su spremni za sve potrebno u organizaciji.

-Spreman sam da promjenim RP u ovoj org i ako ništa da dovedem malo RPa do ostalih org uključujući State org pa čak i obične igrače. Radio bi razne global evente poput Trke, preprodaja droge i još mnogo stvari sto imam u planu. Nebi toliko pratio turfove i nebi se toliko bazirao na njih većinom bi se bazirao na dobar RP.


-Nikada nisam bio leader i razmišljao sam da li je teško i volio bi dobiti jednu priliku da se isprobam. A na kraju svega toga jeste da se zabavim, upoznam nove ljude i da org može biti jedan kolektiv.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Prvo i osnovno pravila ispitivao bi sva pravila i trebali bi imati iskustva i nebi mogao svako da prođe.
-U org svako će morati imati poštovanja nebitno je koji je rank.
-Kao sto sam već spomenuo povećao bi RP na način da bi radio talačke, preprodaja droge, trke, pljačke prodavnica, Raid na vojnu bazu(sto je obavezno!) i još dosta toga sto imam u planu.
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci najmanje jednom sedmicno
-Osveta je jedno od pravila bloodsa. Ko dira bloodse oni vraćaju 3x brutalnije i osveta mora biti brza.
-Ako se otkrije da je netko doušnik to će pasti pod osvetu.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da nećemo ići protiv server skripti i neću zloupotrijebiti svoj položaj.
 

Svilac

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
29
Informacije

1. Vaše ime u RL: Tin Svilković

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +01

4. Prosječna aktivnost na dan: 5 sati i više

5. Vaš Diskord: svilac#5438

6. Vaše Ingame ime: Svilacc Tin

7. Vaš ID: 1343



Dodatne Informacije

1. Lider za Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

  • Imam puno iskustva sa ilegalnim organizacijama(bio sam jedan od viših rankova u Bloodsima prije i u Ballasima viši rank i u Vagosima na neko vrijeme)odnosno skoro sve kriminalne organizacije sam obišao, jako puno znam i imam jako puno iskustva
  • Znam komandovati ljudima, još jednom kažem bio sam viši rank pa znam kako to ide
  • Imam već svoju ekipu sto sam vodio i bila je odlična u pljackama i eventima. Iskusan sam u pljackama trgovinama,pravljenju planova,strategija i turfovima.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Trebalo bi detaljnije ispitati nove clanove koji zele da udju u organizaciju takodje napravio bih neku granicu sto se tice godine jer iskreno ne moze dete koje ima 11-12 godina razumeti neke stvari u RP-u niti moze odluke donositi hladne glave bez nerviranja jer sve previse shvataju licno ( cast izuzecima ukoliko se neko pokaze dobar primicemo ga ) , svakodnevno treba novim clonovima objasnjavati pravila geta i uopsteno pravila, treba cesce da se prave sastanci genga na kojima bi se resavali trenutni problemi ukoliko ih ima, uveo bih to da imamo dezurne ljude koji su zaduzeni da odgovore na bilo koje probleme koje se zadese ako lider nije tu. Uveo bih sistem 3 minusa ukoiko neko napravi gresku dobije minus sa 3 minusa dobija kick iz organizacije naravno za aktivnost dobija + koji mu sluzi da obrise minus za neku gresku koju je napravio. Naravno imam jos dosta predloga ali da ne duzim dalje to cu sve pokazati na delu ukoliko dobijem vase poverenje u napred hvala.
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
1. Vaše ime u RL : Mateja
2. Vaše godine : 20
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h+
5. Vaš Diskord : Matke#0001
6. Vaše Ingame ime : Matke Wade
7. Vaš ID : 11156

Dodatne Informacije :

1. Lider za... Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-E ovako zato sto vidim sebe kao igraca u takvoj organizaciji sada. Cim sam dosao na server pocao sam sa drzavnim organizacijama. Proveo sam 2 meseca u istim, i posle nekog vremena te smori kada dostignes svoj limit u skoro svakoj drzavnog org, FIB, GOV, NG.. Znam kako funkcionisu drzavne na pljackama i talackim jer sam bio u istim imao sam svoju jedinicu, takodje im znam i mane i sta ce uraditi i gde ce pogresiti. Poslednjih mesec dana sam u bandi i to sam bio u 3 genga, i su sva 3 high command. Iskreno mislim da sam dovoljno sposoban i zreo da vodim jednu organizaciju samim tim zbog iskustva i poznavanja pravila servera. Turf tim je spreman, i bice odvojen, sto znaci da ce ti igraci igrati samo turfove, a mi ostali cemo podici RP na maksimalan nivo. Iza mene je cela porodica , ali cemo se dogovoriti ko ce biti clan organizacije a ko ne, jer znam da i sami znate razlog zbog cega je tako. Deca se kako god okrenes nece primati bila fam memberi ili ne. Pravila ce se strogo postovati zato sto ne zelim da dobijam warnove zbog neozbiljnosti po gradu. Pregovaraci i pljacke ce biti najzanimljivije do sad, a takodje i pucnjava po getu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Pa neki moj savet za poboljsanje RP-a jeste udubiti se maksimalno u svoju ulogu tu gde jesi i zamisliti da je to pravi zivot i tako se ponasati. Garantujem da ce biti RP doveden na maksimalni nivo, i sto je najbitnije banda treba non stop praviti probleme drzavnim organizacijama. Ako ja budem ikada bio lider ovako opasne bande, i po imenu i po izgledu HQ-a garantujem Vam da ce biti "TEROR nad gradom". :)
 

Ljimun

000
Player
Joined
Jun 11, 2021
Messages
65
Informacije:
1. Vaše ime u RL:
Luka Milic
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-16 sati
5. Vaš Diskord: Lule#6765
6. Vaše Ingame ime: Ljimun Darkin
7. Vaš ID: 4062
Dodatne Informacije:
1. Lider za:
Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


~ Svaka organizacija u gradu zasluzuje da bude vodjena najbolje sto je moguce
u ovom gradu ce se desavati najuzbudljiviji momenti/dogadjaji kada su svi na istoj strani postujuci pravila grada

~ Moja misija kao lider je da se postaram da moji ljudi ne krse pravila, da ozivim ghetto jer se nista zanimljivo ne desava
proveo sam 2 meseca u FIB-u kao zamenik direktora i nezadovoljan sam trenutnon aktivnoscu banda koje se trenutno jedino fokusiraju na turfove i pikacua.
Turfovi jesu jedna od najbitnijih stvari banda, ali po mom misljenju ne treba sav fokus baciti samo na to.

~ Voleo bih da povecam kriminalnu stopu u gradu (Pljacke, otmice, dilovanja, napada na ammo run/money run...etc) i da se napadne vojna baza vise od 2 puta nedeljno, a ne samo da bi se ispostovao limit tj. pravilo, u sustini veci roleplay bande.Postarao bih se da svaki clan bude ispitan pravila pre nego bude primljen u bandu. Mislim da svojim iskustvom sam napokon spreman da budem lider jedne ovako ozbiljne organizacije. Igrao sam 6 meseci na engleskom serveru i tamo uvek roleplay-ovao bandu i bio pod 4 razlicita lidera blood street ganga gde mi je i taj gang priraso uz srce. Gledajuci ta 4 lidera ucio sam na njihovim greskama i dobro ih pamtio kako ih ja nikada ne bih pravio, a zatim sam na balkanskom serveru od prvog dana kada sam usao u legalnim organizacijama, video sam kako stvari funkcionisu sa obe strane i zakljucno s'tim mislim da mogu da uvedem novosti u roleplay u skladu sa pravilima. Mislim da je kljuc svega komunikacija sa svim organizacijama (legalnim/nelegalnim) i da mnogo vise organizacije trebaju da se posvecuju globalnim eventima eventima. Moj glavni cilj je da napravim tako jednu bandu da bi ljudi sami sebe dovodili u pitanje ulazeci u ghetto.

~Zelim da vodim svoju bandu na taj nacin da se ljudi osecaju kao da su u jednoj velikoj porodici, zelim mesto gde ljudi pomazu jedni drugima i svi zajedno rastu i uce kako bi uspeli. Zelim da izbacim toksicnost i napravim bandu jakih pojedinaca koji znaju sta rade i takodje balansiraju zabavu i posao.
Mislim da lidera ne cini samo njegova odluka vec ljudi koji stoje iza njega i tu su sa njim da zajedno razmisle o svemu i da donesu prave odluke. Ja imam vec ljude koji su spremni da budu uz mene na pocetku dok ne ostvarimo nasu zamisao.


3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

~ Moj savet za poboljsanje roleplay-a je znatno manje MG-a ako ne i da se skroz iskoreni (Barem u organizaciji ako ja budem lider) zato sto je previse ucestao , kao lider postavicu standard koji ce ljudi morati da postuju i da se vise uzive u ulogu roleplay karaktera a ne klasicnog pucanja (RDM-a) kick iz organizacije za svako prekrseno pravilo kao pojedinac.

~ Ako budem vodja organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.
 
Last edited:

urosskoric10

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
8
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: gmt +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+
5. Vaš Diskord: skora135#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Skoric
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Lider za...Bloods street gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem
)
1. Hocu da postanem leader ove organizacije zato ato imam iskustva i bio sam leader ganga na drugim serverima
2. Nasao bih dosta ljudi da mi se pridruze a i imam prijatelje koji bi mi se pridruzili i imam takodje prijatelja koji bi bio co-leader
3. Takodje moji prijatelji znaju pravila grada pravila ghetta i mislim da bi bili dobar gang.
4. Takodje bio sam u the ballas gangu ali od uvek sam hteo da postanem leader bloods-a
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Moji saveti su da bi poboljsao ovu organizaciju
Ucinio bi sta god treba za ovu organizaciu ja kao leader da obi sve sta treba naravno uvek bi trazio ljude koji znaju pravila ghetta da mi se pridruze
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Ensar

2. Vaše godine: 21

3. Vremenska zona: CEST

4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h

5. Vaš Diskord: Falcone#5951

6. Vaše Ingame ime: Jaake Falcone

7. Vaš ID: 7179



Dodatne Informacije

1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):



- RolePlayam veoma dugo. Savrseno znam kako i sta treba jedna banda da radi. Pored toga sam ozbiljna osoba, tako da nece biti greske sa strane organizacije.

- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande kako ovdje tako i u drugim gradovima. Volim da sve to izgleda realno, te bi se tako i postavio. Volim da dajem šansu novina, i sa ih učim onako kako mislim da je ispravno. Postoje i ljudi koji su duži period tu sa mnom, te se pokazalo da odlično funkcionišemo zajedno. Isto tako generalno ne bi imao prbleme mi sa tim da me poštuju, jer znam kad treba da se zajebajem a kad da radimo ozbiljnu stvar.

- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije, ne svidja mi se sta lideri dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Bmx i hud, trava i krađe.

- Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili sl.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Obzirom da sam bio i administrator većeg levela, moram reći da poznajem izuzetno dobro pravila. Pa bih se prilagodio njima što se tiče samog roleplay-a.
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4 -10h ovisno o danu.
5. Vaš discord: Kokain Paya#8546
6. Vaše In-game ime: Veljana Cupic
7. Vaš ID: 14531

Dodatne informacije.
1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Radim još od kad je Grga tu, ceo Chucky-ev mandat sam tu bio i radio na eventima i oglasima, ispitivao ljude pa i učestvovao na puno stvari. Iz vida radnika LI mi je bio jako zanimljiv i smiren posao (što jako gotivim) te sam osećao da bih voleo da pokušam da ga vodim jednog dana. Kao glavni urednik oglašavanja sam naučio puno o novinarstvu, te mislim da bih bio sposoban Lider. Prikupio bih dosta novih članova koji bi imali poseban režim na koji bi se pripremili i obučili za posao.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Imam osećaj da bih uspeo da podignem organizaciju na viši nivo pravljenjem intervjua, reportaža i custom eventa (beatbox battles, rap battles, trke raznim automobilima i vozilima...) uz pomoć administracije i moje stare ekipice iz LI sa dodatkom novih članova. Potrudio bih se da oglasi budu maksimalno realistični i da se u oglasu može lako skapirati šta je kupac/prodavac hteo reći. U ostalom, tu mi je prijatelj Chucky koji je rekao da ako mi ikad zagužvi nešto da bi mi rado pomogao i objasnio neke stvari.
Već sam bio primljen na ispitivanje pa bih voleo drugu sansu, jer stvarno mislim da bih poboljsao iskustvo sa LifeInvaderom. I ako cu verovatno imati jaku konkurenciju imam osecaj da bi LifeInvader konacno oziveo na tih 30dana.
 
Last edited:

malikmalkinjov

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
14
Informacije
1. Vaše ime u RL: Jakov
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord: Malik420 #1657
6. Vaše Ingame ime: Malik Tintilinic
7. Vaš ID: 564

Dodatne Informacije
P: 1. Lider za...
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

O: 1. Lider za Lifeinvader.
2. Želim biti lider ove posebne organizacije (LI) zato što mi se sviđa sistem i način rada, smisao, posao i djelo ove org. Poznajem gramatiku i način rada u ovoj org. jer sam prisutan duže od 4 mjeseca i siguran sam da bih mogao pridonijeti radu organizacije. Kao lider, treba se znati povezati s drugima na autentičan način. Zatim treba pomoći ljudima u organizaciji da uče, razvijaju se i poboljšaju. Također, svaki dobar lider mora ciljati prema pozitivnom u svojoj organizaciji te mora znati pratiti situaciju u organizaciji i učiti iz svojih pogrešaka. Vodstvo treba biti visoko kreativno i s individualnog i kolektivnog stajališta, zatim imati duboke veze u organizaciji, da postoji produktivna napetost te da svi u organizaciji imaju osjećaj više svrhe. Imam planove zamišljene koji su prethodni lideri izostavljali ili jednostavno nisu uspjeli napraviti, dovršiti taj plan. Prvo mi je u planu organizirati i napraviti par ekipi koja ce imati svako svoju nadređenog i svoj određeni posao. Pa od svakakih eventa koja se nisu zbivala u gradu LS... Od car showa, drift showa, drag show. pa mozda izlog organizacijskog voznog parka( sve org u gradu)
3. Svaki član org. bi trebao imati RP proces s ostalim igračima kako bi došli do nekih zanimljivih vijesti o događajima u gradu, prodaje i kupovine. Mislim da u kombinaciji sa državnim organizacijama možemo napravit mnogo kvalitetnih RP situacija kao sto je reportaža itd. Jasno dati do znanja da se od njih očekuje strpljenje u odnosu s običnim igračima i radnicima i fokus na rad kad je u pitanju uređivanje oglasa i drugih stvari.
 

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
1. Vaše ime RL: Igor
2. Vaše godine: 32
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost: 3-8 sati
5. Vaš discord: igyyy#5026
6. Vaše ime in game: Elvis Pritisny
7. Vaš ID: 5674

Dodatne informacije

1
. Lider za Lifeinvader

2
. Želim biti lider ove organizacije jer sam član istih od samog početka mog dolaska u grad. S obzirom da dobro poznajem gramatiku i znam kako funkcionira organizacija siguran sam da bih mogao pridonijeti radu organizacije. Okupio bih tim ljudi s kojima sam i prije radio te za koje bih rekao da su najbolji od najboljih i time bih imao ljude koji su zaduženi za oglase i ljude koji su zaduženi za organizaciju događaja. Ljude bih stimulirao na rad izdavanjem tjednih bonusa. Nastojao bih ostaviti istu politiku unutar firme kakvu je imao Chuckie.

3. Organizirao bih team buliding di bi kroz role play u igri ljudi iznijeli svoje ideje više se međusobno povezali mislim da bi time i rad same organizacije napredovao. Pokušao bih neke nove evente kao rap battle, više intervjua s liderima organizacija. Te isto tako nastojao da se bar jedan event održava tjedno jer u gradu kronično fale događanja te treba dovesti prave ljude na čelo ove organizacije kako bi i vama i nama učinili Los Santos zanimljivijim mjestom a team ljudi koje imam okupljen oko sebe je apsolutno spreman podići ovaj grad na jedan viši nivo. Zapošljavanje bih radio s walk in intervjuima jednom tjedno.
 

Željko Elkhabib

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
74
1. Vaše ime u RL: Ante
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 4 -5h ovisno o danu.
5. Vaš discord: Fedorov555#9221
6. Vaše In-game ime: Zeljko Ormar
7. Vaš ID: 9282

Dodatne informacije
1. Lider za "LifeInvader"

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-Imam iskustva u Lifeinvaderu, ova organizacija mi se sviđa zato što nije pre stroga kao druge te vlada opuštena atmosfera
-Radio sam u većini državnih organizacija i mislim da je Lifeinvader najbolja i želim se okušati u pozici lidera i tako poboljšati Lifeinvader
-Mislim da bih bio dobar lider zato što bih podigao RolePlay na viši nivo u organizaciji

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Ne bih tolerirao greške kao što su traženje lidera i admina, i pripazio bih na manje greške i pokušao bih ih smanjiti na minimalan nivo
-Reportaže i intervijui bi se snimali barem jednom u 3 dana
-Ukoliko to bude moguće probao bih uvesti i dnevne vijesti
-Talent show bih pokušao održavati što češće
-Custom eventi (Razne trke, car showovi itd.) bi se održavali barem jednom u 2 tjedna
-Čudna imena bi se morala provjeriti s adminima
-Aktivi radnici bi dobivali bonuse
-Potudio bih se da redakcija nikad nije prepunjena
-Sve zalbe i preporuke bih uzeo u obzir
-Imam plan kako rijesiti problem s oglasima


Hvala što ste pročitali moju prijavu!
 
Last edited:

Chucky Capdevilla

Player
Player
Joined
May 12, 2021
Messages
17
1. Vaše ime u RL: Marin
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h ovisno o danima
5. Vaš Diskord: xChuckie#4366
6. Vaše Ingame ime: Chuckie DeLaVilla
7. Vaš ID: 1287


Dodatne Informacije

1. Lider za: LifeInvader

2. Želim biti leader ove organizacije zbog toga što sam već bio leader LifeInvader-a i po meni, sam bio fer i korektan prema svim zaposlenicima i trudio sam se maksimalno da oglasi izlaze redovno, korektno i uredno. Htio bi se okušati još jednom te ovoga puta više se bazirati na same evente, razno razne intervjue sa leaderima organizacije, razne emisije kroz grad kako bi kako tako podigao roleplay na veću razinu. Znam samu srž organizacije i koji je glavni problem a to su naravno : oglasi, pokušao bi kroz razgovor s adminima uvesti određeno radno vrijeme kako bi i moji zaposlenici imali vrijeme za ostale aktivnosti u gradu, a ne samo da vise 24/7 na tabletu kako se netko nebi našao uvrijeđen jer dugo čeka na svoj oglas. Ako bi uspio riješiti problem s oglasima, mogao bi se bazirati kako sam i ranije rekao na određene emisije koji bi građani grada s užitkom i smješkom na licu pratili svaki tjedan.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Ovoga puta mi je zapravo i jedini cilj podignuti roleplay na veću razinu, naravno ako uspijem riješiti probleme s kojim se svaki dosadašnji leader susreo, kao što sam ranije naveo sami oglasi. Ako uspijem to riješiti, kao što sam naveo u prethodnom pitanju pokrenuo bi razno razne emisije, intervjue koje bi objavljivao na YouTube i na sam Grand RP discord.
Znam da sam ne mogu riješiti problem s oglasima te bi mi tu trebala pomoć admina, te samog curatora kako bi pronašli način za rješavanje oglasa.
 
Last edited:

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL: David
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Giorgi Tevzadze#6584
6. Vaše Ingame ime: Smokey Nagata
7. Vaš ID: 6906

Dodatne Informacije
1. Lider za LifeInvader.
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije:
Mnogo volim ovaj posao, smatram ga najvažnijim na serveru, radio sam već u LifeInvader-u tako da dobro znam pravila i kako se treba ponasati član pa i direktor organizacije. Smatram da je jako važna organizacija jer svakodnevno ljudi koji kupuju i prodaju stvari, najlakši način za kupoprodaju stvari je već taj da postave oglas. Pošto sam već naveo da sam bio zaposlenik LifeInvader-a mislim da imam dovoljno iskustva da postanem direktor.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
1) Potrudio bih se da skoro nikad ne dođe do prepune redakcije oglasa i posavetovao bih svoje zaposlenike da rade što više mogu jer ako dosta dobro rade dobijaće poštene bonuse za svoj trud.
2) Potrudio bih se da da budem pošten prema svim radnicima i ne bih tolerisao vređanje, isto tako nikakvo omalovažavanje bilo kojeg stepena pozicije članova.
3) Smatram da ovaj posao nije za svako lice grada, jer mora da se zna neki red dok se pišu oglasi zato što pre svega ceo server to vidi i to je ogledalo organizacije, također bi uzeo u obzir sve žalbe i preporuke i potrudio bih se da se greške što manje dešavaju, strogo bih kažnjavao greške jer želim da organizacija bude na visokom nivou.
 

Alexsandro Sosa

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
79
1. Vaše ime u RL: Djordje

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT+1


4. Prosječna aktivnost na dan: 10+h

5. Vaš Diskord: djolenojoke#3622

6. Vaše Ingame ime: Alexsandro Sosa

7. Vaš ID: 3035



Dodatne Informacije

1. Lider za: Lifeinvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
Mnogo volim ovaj posao,snimanje mnogo sam socijalna osoba, sto smatram da je najbitnije da bi posao u LI mogao da ide glatko bez kazni I nekih gluposti.

Imam drustvo koje je pre bilo u LI zajedno samnom koji bi posli samnom da napravimo

nesto sto niko nije mogao do sad!!!

Imam iskustva u liderstvu u mnogim legalnim organizacijama I znam kako se vodi skupina od mnogo ljudi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Treba obavestavati ljude u gradu, svakih sat vremena o nekim novim desavanjima u gradu.

Treba organizovati vise talent-show. dogadjaja, i car-show dogadjaja

Treba organizovati podcast dogadjaje gde ce ucestvovati poznate licnosti grada, Direktori legalnih organizacija….
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10 sati
5. Vaš Diskord: Siber#0001
6. Vaše Ingame ime: Marin Solo
7. Vaš ID: 13311

Dodatne informacije
1. Lider za: LifeInvader-a

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Puno volim posao u LifeInvader-u i smatram da je jedan od važnijih na serveru. Radio sam dosta vremena u organizaciji LifeInvader i znam sva pravila oglasa itd. Smatram da je jako bitna organizacija zato što jako puno ljudi žele da prodaju odnosno kupe stvari a najlakši i najbolji način za to su oglasi Lifeinvadera. Imam dosta iskustva i smatram da bih bio dobar lider.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Ne bih tolerirao greske kao na primjer traženje lidera i admina. U koliko bi dobili neko čidno ime u redakciju proverio bih sa adminom da li taj čovijek postoji. Desavalo se par puta i vređanje preko oglasa, to isto ne bih tolerirao. Potrudio bih se da se oglasi rade što redovnije i pravilnije. Volio bih da pravim evente kao što su fashion show i talent show. Bio bih dobar prema svim članovima i redovno bih davao bonuse aktivnim radnicima. Potrudio bih se da svako poštuje svakoga da nema vređanja. Ne bih primao baš svakoga u organizaciju zato sto smatram da ovaj posao nije za svakog i mora da se zna neki red dok se pišu oglasi zato što prije svega cijeli server to vidi i to je ogledalo organizacije. Potrudio bih se da redakcija nije nikad puna i da svi zaposleni poštuju pravila oglasa. Uzeo bih u obzir sve žalbe i preporuke na discord serveru i potrudio bih se da se greške što majne dešavaju.

5MHIgSv.png


ID:13311
 

Gjorg_Martinsson

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
113
Poštovani igrači, ovom prilikom Zatvaram prijave za lidera LifeInvadera.
Moj konačan odabir za intervju su :

Malik Tintilinic ( Malik420#1657 )​

Smokey Nagata ( Giorgi Tevzadze#6584 )​

Marin Solo ( Siber#0001 )

Intervju će biti održan 03.04. u 19:00h
Vidimo se !
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
337
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Lider za...
Fib
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Zelim biti lider prvobitno da bih poboljsao roleplay na serveru te ne bih prihvacao svakakve ljude u organizaciju. Promjenio bih dosta rankova I uveo bih dosta stvari kao u RL. Pocetni rank kao Agent na obuci (Koji jos nije prosao obuku), Field Agent ( Agent koji je prosao obuku I dovoljno zna za pocetnika u organizaciji), Senior Agent (Agent koji je spreman za samostani rad također moze I obucavat nove clanove u organizaciji). Nakon Senior Agenta bira se u koju od specijalnih jedinica agent moze ici kao npr: DEA, FSSS, CRT. DEA- protiv doge, FSSS- undercover jedinica, CRT- tim koji je spreman na sve. DEA- zamjenik DEA- director, FSSS-zamjenik, FSSS- director, CRT-Zamjenik CRT- Direktor. Također ću ubaciti odjel inspektora.
Voja Terenske obuke- Covjek koji poznaje sve I obucava nove clanove I radi obuku svakih par dana.
Zamjenik Voditelj
Odjela Voditelj Odjela
Vodja Staffa
Zamjenik Direktora
DIrektor
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Ubacivanje ljudi koja dobro poznaju pravila.Koja dobro zanju da rplplay-ju.
 
Last edited:

El Patron

Player
Player
Joined
Feb 20, 2022
Messages
15
Informacije
1.Vaše ime u RL: Petar
2.Vaše godine.17
3.Vremenska zona:GMT+2
4.Prosečna aktivnost na dan:7-10 sati
5.Vaš Diskord:Isus#5364
6. Vaše ime ingame:Tuna Boss
7. Vaš ID:18439

Dodatne Informacije
1.Lider za FIB


2.Želim biti lider FIBA kako bih nastavio s odlicnim radom kao i prosli fib. Osobno imam dosta iskustva u FIBU i smatram da sam dovoljno sposoban da preuzmem odgovornost na sebe i da ucinim sve sto je u mojoj moci kako bi FIB nastavio istim putem kao i do sada, što znaci da cu se maksimalno potruditi da odrzim mir u nasem gradu i svim svojim snagama cu voditi svoj tim. Želim isto tako postati direktor FIBA kako bih mogao preuzeti ovaj grad u sigurne ruke te kako bih smanjio stopu kriminala i stao na kraj svim ilegalnim aktivnostima. Takoder se nadam se da cu biti i u mogucnosti smanjiti kriminalne radje u gradu. Imam dosta iskustva sto se tice Roleplayanja kao fibovac isto tako sam odlicno upoznat sa svim pravilima nasega grada i samim pravilima FIBA, ucio sam od najboljih i volio bih dobiti priliku da iskazem svoje znanje i mogucnosti. Sto se tice samih ovlasti, nikada necu zloupotrebljavati svoj polozaj te cu se odnositi jednako prema svim gradjanima bez izuzetaka.



3.Vaši savjeti za poboljsanje RolePlay razine u ogranizaciji
Ucinit cu sve sto mogu da novi clanovi koji zele pristupiti fib-u da budu ispitani i testirani koliko poznaju pravila nasega grada, ali isto tako cu se maksimalno potruditi da olaksam i pomognem svim novim clanovima kako bi bili upuceni u desavanja u fib-u i njihove mogucnosti.
Isto tako cu imati ljude koji su blizi meni kao samom direktoru i pobrinut cu se da oni donose samo ispravne odluke i da isto tako kao i ja pomognu svim novim clanovima u nadi da sto vise nauce kako bi mogli odrzati nasu organizaciju na sto boljem glasu,takoder potruditi cu se da izbjegnemo bilo kakve Warnove i slicno, a to cu uciniti tako sto cu detaljno ispitati sve nove clanove i detaljno im objasniti sto smiju, a sto ne .Potrudit cu se da uvijek nadjemo najbolje rjesenje za bilo kakav problem kako nebi bilo nikakvih nesporazuma i problema. Smatram da treba svim igracima, starim ili novim prici s razumjevanjem i ne donositi nagle odluke kako bi donijeli ispravno rjesenje.
Nikada mi nije bio problem prihvatiti poraz ili neuspjeh u nekim situacijama i taj poraz cu uvijek gledati kao priliku da naucimo nesto novo i da ne ucinimo istu gresku,
Trudit cu se da korektno dijelim nagrade clanovima koji su to zasluzili, ali isto tako da potaknem one koji rade manje kako bi svi bili nagradjivani.
Garantiram da cu se maksimalno truditi da ostavimo RP na maksimalnom nivou kao i do sada. Ucio sam od najboljih te cu se maksimalno truditi da ostanemo najbolji hvala unaprijed
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom