Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
261
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin NinthStreet
7. Vaš ID 412

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Prije svega, pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Marabunte, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Igrao sam FiveM preko 3 godine isto tako sam clan GrandRP vise od godinu ipo , imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.
- Zelim da se fokusiram na dogadjaje bandi.Moj prioritet je obavljanje svih evenata kao sto su Tajna Radnja, Battleship, Submarine,Turfovi ,Pljacke Prodavnica i Prodavnica Oruzja. Bio sam deputy lider bandi (marabunta,vagos i bloods 2x)

- Zelim da se svi zabavljaju, ne uzivam u toksicnoj atmosferi, ne tolerisem je i pobrinucu se da Vagos nema toksicne clanove.
-Zelim da imam neizvjesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodjer cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.
- Moja ljubav prema Grand-u bi samo poboljsala kvalitet RP-a koji nedostaje u bandama.
- Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske.Sakupio sam mnoge timske vestine tokom igre na Grand-u.Mislim da je iskustvo jedno od najbitnijih stvari.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Sprijeciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osjecaj igranja.
- Zelim da se uvjerim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i želim da uspostavim red u kome se neoprošteno djelo neće oprostiti.
- Zelim da napravim razlicite strategije i ljudima pokazem razlicite stvari da se pljacke ne moraju zavrsiti vatrenim obracunom.
- Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Lider“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Turf Lider" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Lideri bandi treba da komuniciraju jedni sa drugima i organizuju sastanke kako bi razgovarali o mogucim savezima i sklapali dogovore. Ovo bi trebalo da se uradi u igri, umesto da se samo dogovaraju na Discord-u.
 

Wolff

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
47
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2.
Vaše godine: 26
3.
Vremenska zona GMT +1
4.
Prosječna aktivnost na dan: 10h
5.
Vaš Diskord: King12Gio#6645
6.
Vaše Ingame ime: Wolf Rinna
7.
Vaš ID: 28294

Dodatne Informacije


1. Lider za: LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-
Zelim da postanem lider ove drzavne organizije zato sto sam kroz svoju igru upoznao i ostvario sjajan odnos sa mnogo ljudi koji su trenutno na vodecim pozicijama u svim drzavnim organizacijama i time napravio odlicnu bazu za pocetak svog mandata iz kojeg bih pokusao da izvucem maksimalan ucinak u svim parametrima (svoj kao i zaposlenih u LSPD) Kljucna rec saradnja sa drugima . Imam zivotnog iskustva koje bih mogao da prenesem kroz RolePlay jer sam u stvarnosti policajac. Veoma dobro znam pravila koja jos bolje primenjujem u igri. PS. nekad znam i da preteram jer sam perfekcionista po prirodi.

Takodje planiram da napravim policijska odeljenja koja ce raditi zasebno na svojim rezultatima koji ce biti prikazivani na kraju svake nedelje od cega ce zavisiti bonusi sto ce jednoj policijskoj stanici doneti zdravu konkurenciju u ostvarivanju sto boljih rezultata.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-
Smatram da je LSPD odlicna organizacija koja treba služiti drugima za primer kako treba podizati RolePlaz iz dana u dan. Takođe mislim da mogu preneti svoje (policijsko) iskustvo iz RL-a i time pokazati ljudima kako je zanimljivija igrica kada se postuju pravila i kada se simulira stvaran život.
Imam veoma veliki broj primera saveta i inovacija koje bi uneo od samog starta neke od tih sam vec preneo na druge državne organizacije i ispostavile su se kao dobri potezi jer sam naišao na veliki broj pohvala i pozdrava od strane drugih ljudi koji vode državne organizacije. Iste bih izneo na svom intervju ukoliko bi do njega doslo.

Rankovi:

-
Suspendovan
- Student akademije
-
Policajac pripravnik
-
Policijski regrut
-
Oficir 1
-
Oficir 2
-
Oficir 3
-
Član interventne jedinice 92
-
Zamenik vodje interventne jedinice 92
-
SWAT tim Beta
-
SWAT tim Alpha
-
Snajperista
-
Snajperista prve klase
-
Operativac
-
Inspektor
- Stariji inspektor
-
Zamenik glavnog inspektora
-
Zamenik vodje patrole
-
Vodja Patrole
-
Instruktor
-
Vodja Interventne jedinice 92
-
Zamenik komandira
-
Komandir stanice
-
Komandant SWAT
-
Glavni Inspektor
-
Kapetan
-
Major
-
Pukovnik
- Zamenik Načelnika
-
Načelnik

Hvala na izdvojenom vremenu
Wolf Rinna
 

Nikola Hikaru

Peace
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
132
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2.
Vaše godine: 26
3.
Vremenska zona GMT +1
4.
Prosječna aktivnost na dan: 10h
5.
Vaš Diskord: King12Gio#6645
6.
Vaše Ingame ime: Wolf Rinna
7.
Vaš ID: 28294

Dodatne Informacije


1. Lider za: LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
-
Zelim da postanem lider ove drzavne organizije zato sto sam kroz svoju igru upoznao i ostvario sjajan odnos sa mnogo ljudi koji su trenutno na vodecim pozicijama u svim drzavnim organizacijama i time napravio odlicnu bazu za pocetak svog mandata iz kojeg bih pokusao da izvucem maksimalan ucinak u svim parametrima (svoj kao i zaposlenih u LSPD) Kljucna rec saradnja sa drugima . Imam zivotnog iskustva koje bih mogao da prenesem kroz RolePlay jer sam u stvarnosti policajac. Veoma dobro znam pravila koja jos bolje primenjujem u igri. PS. nekad znam i da preteram jer sam perfekcionista po prirodi.

Takodje planiram da napravim policijska odeljenja koja ce raditi zasebno na svojim rezultatima koji ce biti prikazivani na kraju svake nedelje od cega ce zavisiti bonusi sto ce jednoj policijskoj stanici doneti zdravu konkurenciju u ostvarivanju sto boljih rezultata.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:
-
Smatram da je LSPD odlicna organizacija koja treba služiti drugima za primer kako treba podizati RolePlaz iz dana u dan. Takođe mislim da mogu preneti svoje (policijsko) iskustvo iz RL-a i time pokazati ljudima kako je zanimljivija igrica kada se postuju pravila i kada se simulira stvaran život.
Imam veoma veliki broj primera saveta i inovacija koje bi uneo od samog starta neke od tih sam vec preneo na druge državne organizacije i ispostavile su se kao dobri potezi jer sam naišao na veliki broj pohvala i pozdrava od strane drugih ljudi koji vode državne organizacije. Iste bih izneo na svom intervju ukoliko bi do njega doslo.

Rankovi:

-
Suspendovan
- Student akademije
- Policajac pripravnik
- Policijski regrut
- Oficir 1
- Oficir 2
- Oficir 3
- Član interventne jedinice 92
- Zamenik vodje interventne jedinice 92
- SWAT tim Beta
- SWAT tim Alpha
- Snajperista
- Snajperista prve klase
- Operativac
- Inspektor
- Stariji inspektor
- Zamenik glavnog inspektora
- Zamenik vodje patrole
- Vodja Patrole
- Instruktor
- Vodja Interventne jedinice 92
- Zamenik komandira
- Komandir stanice
- Komandant SWAT
- Glavni Inspektor
- Kapetan
- Major
- Pukovnik
- Zamenik Načelnika
- Načelnik

Hvala na izdvojenom vremenu
Wolf Rinna
Wolf za lidera
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
261
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 5-7H, Vikendom 10H+
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin NinthStreet
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije
1. Lider za LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Prvi razlog: Prvenstveno zelim da kazem da sam ja bio jedan od najaktivnijih clanova LSPD-a . Razlog tome jeste sto sam zavoleo tu organizaciju i ljude koji su bili u njoj. Pored toga mnogi ljudi na serveru su me upoznali i mnogi zeljno iscekuju zbog mog kvalitetnog rada da ja jednog dana postanem lider.
-Drugi razlog: LSPD kao organizacija ima siroku granu poboljsanja roleplay-a na serveru, ja kao lider organizacije bi doprineo istom iz razloga sto sam vec dugo vremena tu kao sto sam vec naveo i vodio sam mnoge akcije tipa pljacke,pregovaranja ,racije u saradnji sa FIB-om i ostalim drzavnim organizacijama.
-Treci razlog: Ja ako postanem lider ja cu nastaviti istim tempom kojim sam se i do sad vodio jer taj nacin mog vodjstva je doprineo tome da ljudi koji su radili sa mnom su zavoleli LSPD, i dalje cu drzati ozbiljnost i postovanje hijerarhije odnosno vecih cinova kako dolikuje jednoj drzavnoj ustanovi.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
1. Na pocetku svega ukratko cu objasniti koje bih biroe ubacio u sluzbu:
-Patrolno osoblje: Ovaj biro ce se baviti iskljucivo patroliranjem grada kako se i do sad bavio, tu ce se vrsiti zaplena vozila,pisanje kazni u vidu saobracajnih prekrsaja i obavljace se pretres lica i vozila ukoliko lice poseduje kriminalni dosije, lica ce se privoditi u zatvor ukoliko se nesto ilegalno pronadje kod istih.
-Istrazno osoblje: Ovaj biro ce se baviti istraznim zadacima u pogledu pracenja lica sumnjivih i prikupljanje bitnih informacija a po potrebi i organizovati operaciju noz gde ce se dogovarati sastanak sa osumnjicenim za kupoprodaju ilegalnog oruzja.
-Vazdusna podrska: Ova jedinica sluzi za nadgledanje sa visine ukoliko vrsimo neku poteru za licem koje se trazi. Moze sluziti u vidu evakuacija taoca koje sam vec koristio jer je to najbolji nacin da se civil sa pljacke sprovede do bolnice bez problema na putu.
-Specijalne jedinice: Kao I sama rec sto kaze ovaj jedinica sluzi za specijalne zadatke kada su u pitanju Racije gde se mora strogo drzati u pripravnosti jer se ulazi u najkriticnije delove grada I oblaci se uniforma koja je namenjena za to.
-Radarska kontrola: Kontrola brzine vozila u gradu je vrlo bitna jer se cesto desavaju saobracajne nezgode ,samim tim ova jedinica ce se baviti iskljucivo kontrolisanjem brzine te pisati kazne ukoliko dodje do prekoracenja iste.

2. Nakon primanja novih Police Regruta momentalno cemo se obazirati na njihovom ucenju tj. Oformljavacemo akademije koje ce voditi Vodja I njegovi zamenici obuke i takodje instruktori obuke koji poloze za tu licencu jer zelimo da nasi clanovi budu ozbiljni i obuceni da mogu da se snadju u svakoj datoj situaciji da ne postoji situacija u kojoj ne mogu da se snadju i da ne znaju.

3. Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna a to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc. Ubacicu kazne ,radarske kontrole, hapsenja,zaplene,zahtev za sastanke i zahtev za vracanje u sluzbu.

4. Dodacu ovde da ako budem u mogucnosti zamenio bih neka vozila koja trenutno imaju I na taj nacin bih dao motivaciju svim clanovima bilo kojeg biroa da se zna koje vozilo sluzi za sta.

5. S obzirom da do sada smo imali zategnutu situaciju sa ostalim drzavnim organizacijama ja sam bio taj koji je smirio te odnose i poboljsao ih na maksimum u poslednjih 15 dana LSPD-a , mi kao celokupna drzavna organizacija treba da funkcionisemo kao jedno I da se postuje svaka organizacija koja je iznad I koja je zaduzena da kontrolise LSPD u datom trenutku ,ja cu se maksimalno truditi da ispostujem svaku.

6. Da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost.
 

Leo Naudi

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
271
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leo
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-13h
5. Vaš Diskord: Leooo#5800
6. Vaše Ingame ime: Leoo Balboa
7. Vaš ID: 17086

Dodatne Informacije
1. Lider za:
Marabunta Grande
--------------------------------------------------------------------
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Od dana kada sam se pridruzio serveru uvek sam zeleo da vodim Marabuntu, i uvek sam zeleo da pokazem svoje sposobnosti kao lider, kao najorganizovanija banda, a takodje zelim da igraci uzivaju u igranju.

2. Imam velika iskustva kao vođa, svako ce imati svoju ulogu u ovoj organizaciji i bicemo tako organizovani da nece biti apsolutno nikakve zabune medju clanovima.Imam velike planove za ovu organizaciju.Zelim da novim clanovima bande pruzim pravo kriminalno iskustvo u okviru pravila, a da ih ne krsim, i ponovo aktiviram Marabunta Grande bandu kako bih aktivirao i ostale poslove u drzavnim organizacijama.

3. Pre nego sto sam dosao na ovaj server, bio sam lider mnogih organizacija na dosta ostalih GTAV i SAMP projekata. Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u liderstvu. Takođe stekao sam dosta iskustva igrajuci na ovom projektu. Aktivno igram Grand RP vec 7-8 mjeseci, bio sam high command u skoro svakoj organizaciji i zamenik lidera u mnogim bandama.

----------------------------------------------------------------------

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Moj savet za poboljsanje RolePlay-a u organizaciji je da clanovi ne bi trebalo da shvataju stvari licno i takodje treba postovati sve clanove, bilo da su lideri ili clanovi, takodje clanovi treba da se pravilno lazno predstavljaju za clanove drugih gangova i da daju sve od sebe da sakriju ono sto jesu.Takodje vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja, to bi bile ulicne tuce i ulicne trke.Ako dodjem na poziciju lidera ni jedna osoba koja ne zna Geto i Server pravila nece moci pristupiti gangu.Imam spremnu ekipu od nekoliko vernih clanova sa kojima rp-am od kada sam dosao na serveru.

Hvala sto ste izdvojili vreme da procitate moju prijavu :) !
 
Last edited:

Luka Kos

Player
Player
Joined
Sep 6, 2022
Messages
2
1. Vaše ime u RL:Antonio
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan 7h+
5. Vaš Diskord: Mandirko#3279
6. Vaše Ingame ime:Luka Koss
7. Vaš ID:27753

Dodatne Informacije
1. Lider za Los Santos Police Department (LSPD)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Volio bih voditi LSPD jer sam proveo 2 mjeseca u LSPD, Imam I dodatnog iskustva iz GOV-a. Smatram se da sam dovoljno sposoban za voditi organizaciju poput LSPD-a.

2 )Mislim da ce me ljudi odmah u pocetku zavoljeti jer nisam toliko zahtjevan niti trazim da se ljudi ubijaju od posla naravno svi trebaj da rade najbolje sto mogu.

3) Organizacija poput LSPD-a privukla me cim sam dosao u grad htio sam se odmah zaposliti ali morao sam cekati 5 godina u gradu kad sam se zaposlio krenuo sam kao regrut postao sam dobar sa dosta kolega tako I lagano kroz vrijeme sam napredovao do jako velikog cina samim tim proveo sam dosta vremena u toj organizaciji I zavolio ju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
STRUKTURA Los Santos Police Department
Suspend
Recruit
Student Akademije
PATROLNO OSOBLJE:
Officer 1
Officer 2
Officer 3
Supervizor
Zamenik vodje patrole
Vodja patrole
Komandir
Narednik
Specijalna Jedinica
Air Support
Interventna
Officer (SWAT JUNIOR)
Officer (SWAT SENIOR)
Zamenik Komandanta (SWAT)
Komandant (SWAT)

ISTRAZNO OSOBLJE:
Inspektor
Visi Inspektor
Zamjenik glavnog inspektora
Glavni Inspektor

KOMANDA:
Porucnik
Kapetan 1
Kapetan 2
Major
Sef stanice

VRHOVNA KOMANDA:
Pukovnik
Direktor
Zamjenik nacelnika
Nacelnik

POSAO ODREĐENIH CINOVA I JEDINICA:
Patrolno osoblje: Patrolno osoblje je iskljucivo zaduzeno za patrole I zapljenu vozila. Visi cinovi poput Vodje patrole Komandira... zaduzeni su za Komandu patrolnog osoblja I za samu obuku novih clanova LSPD-a

Specijalna jedinica: Kao sto samo ime kaze oni su specijalna jedinica tu ima više zaduzenja I oni su vrlo bitna karika u LSPD za pocetak
Interventna opcenito radi posao patrola ali naravno na visem nivou nekad ako su u mogucnosti mogu ici I na bankomate.
Air support je jako bitna jedinica oni prije dolaska na svaku talacku ili pljacku prodavnice itd... izvidjaju teren I daju informacije tako I tokom talacke I pljacki... sa upaljenom termalnom kamerom prate ako netko bjezi.
Swat operativci obican sawt operativac I senior swat operativac idu na pljacke bankomata, ako nema patrolnog osoblja obavljaju I njihov posao uz svoj dodatna svrha swat operativac je da uvjek poslje Air supporta moraju biti na lokaciji pljacke talacke... minimalno 2 vozila po 4 ljudi da pripreme teren. Uvijek moraju biti u pripravnosti. Sami Zamjenik komandanta I Komandant su glavi za njihovu Specijalnu jedinicu.

Istrazno osoblje:Ukratko oni su zaduzeni za obilazenje black marketa I trazenja kanabisa jos jedna od njihovih funkcija slikanje tablica na talackama... I pravljena keys fajla protiv familija... Oni su takodjer bitni za LSPD.

Komanda: Komanda ovisno od cina komande je zaduzena svaka na svoj nacin za nesto ali ukratko tu su da rasporedjuju ljude tokom velikih akcija I objasnjavanja svega sto nije jasno takodje ako su slobodni tu su da vas ipitaju

Vrhovna komanda:U prijevodu za njih se nema sta reci osim da su zaduzeni za cjeli LSPD I uzdrzavanje iste organizacije na nogama I sastanaka sa drugim organizacijama.
 

Rimfet

Player
Player
Joined
Sep 6, 2022
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime u RL : Robert
2. Vaše godine : 24
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4+
5. Vaš Diskord : Rifko#5742
6. Vaše Ingame ime : Rimfet Zaklan
7. Vaš ID :4633

Dodatne Informacije
1. Lider za : Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Glavni razlog zasto bih zeleo da budem vodja Ballasa je to da pokusam da donesem nesto novo na sceni ilegalne organizacije.U drugom gradu sam bio u razne kriminalne organizacije i familije i dobro sam se snalazio u tome. Imam nekoliko ideja i dogadjaji za bolje RP situacije. Prva glavna tacka mi je da sredim RP u Ballasima a ujedno i nove, iskusne,mocne i zeljne posla radnike, zatim dobar RP sa ostalim ilegalnim organizacijama i familijama a isto tako i sa legalne organizacije da napravimo bolji RP, oko pljacke, taoca i td.
Zelim da vodim ilegalnu organizaciju sa sto manje toksicnosti, da ima okruzenje u kojoj se ljudi mogu osecati kao jedna porodica i rasti zajedno, da se zabavljaju i da uzivaju u RP-u. Zeleo bih da naucim svoje ljude a i ostali Lideri da nauce svoje ljude da znaju svoja pravila kao ilegalna organizacija sta smeju a sta ne. Video sam kako neki lideri sa velikim potencijalom propadaju u nekoliko dana jer nisu imali ljude koji ih okruzuju na visokim polozajima koji bi mogli upravljati unutra ilegalne organizacije da ne bi doslo do krsenje pravila. Zelim da Marabunta ima snazno vodjstvo i da ima ljude oko mene od poverenja koji bi mogli da pomognu u vodjenju te ilegalne organizacije, niko ne moze neke poslove da obavi sam i zato mu treba jaki temelji u ovoj ilegalnoj organizaciji. Na kraju, zelim da postanem vodja Marabunte kako bih pokusao da ucinim ovaj novi grad prijatniji za sve gradjane i ujedno da dovedem nove ljude i da ulepsamo ovaj novi i predivni grad. Svaki put kad bih doleteo u grad, uvek bi bio uzbudjen sto bih se provozao u getu sa prijateljima i da osetim uzbudjenje sto sam pobego od policije. Zelim da se ponovo osecam kao dete u zabavnom parku i zaista da uzivam u njemu kao sto smo svi nekada bili.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Postoje dva mesta na koja želim da se usredsredim na igru uloga u organizaciji. Jedan je interakcija bandi u getu, a drugi je između bandi i legalnih organizacija, posebno u pljačkama prodavnica. U getu, iako mentalitet besplatnog za sve vrste može biti zabavan, mislim da se svi mogu složiti sa mnom da vrlo brzo stari. Nisam siguran kako možemo ovo da rešimo osim stvaranja novih RP situacija koje morate da uradite dok pljačkate ili pre nego što možete da pucate jer je snimanje bez razgovora dosadno (ovo nije arena). Mislim da moramo da dodamo više mogućnosti za pregovore i trgovinu taocima, jer odlazak u pljačku i samo pucanje u 5 sekundi nije RP ili zabava za bilo koga sa bilo koje strane.

Hvala vam što ste odvojili vreme da pregledate moju prijavu SRETNO SVIMA
 

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord:Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime:Nemanja Jovicic
7. Vaš ID:13203

Dodatne Informacije
1. Lider za : LSPD(LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

2.1 Zelim biti lider jer sam skoro vecinu vremene roleplay-a proveo u drzavnim organizacijama(LSPD,FIB,GOV,SAHP,NG) i mislim da imam dovoljno iskustva da bi vodio jednu od drzavnih organizacija.
2.2 Bio sam jedan od visih rankova u policiji i prosao sam mnogo mandata u policiji,ako bih ja dosao na poziciju lidera LSPD-a organizacija bi bila na visem i ozbiljnijem nivou i zahtevi za ulaz u Los santos Police Department bili bi: 10 godina u gradu, 14+ godina occ, poznavanje svih rp pravila,psiholoski test spremnosti.
2.3 Pored iskustva u LSPD-u imam dovnjno razumevanja i veliku strpljivost, znam kako treba voditi jednu ovakvu organizaju, imam vec odradjene ljude koji bi bili u vecoj komandi koji imaju isto veliko iskusvo u drzavnim organizacijama.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Verujem da skoro niko od mojih ljudi nece krsiti pravila jer bi bili dobro ispitiani,svako ko prekrsi pravilo neko dobija rank donwn/kick(od zavisnosti sta je prekrseno).
3.2 Podsticao bih svoje ljude da budu aktivni tako sto bi svaki dan dobijali maksimalne bonuse,za biranje vozila svi bi se podjednako slozili da nebi doslo do nekih nesporazuma.
3.3 Sistem obuke za visi rank bi bio:za svaki visi cin bice ispitan pravila rp-a,znati kako se hapsi do savrsenstva,kako se rukuje sa pd-a i sta se podrazumeva pod MG na pd-a.
3.4 Bilo bi mnogo vise roleplay-a sto se tice hapsenja i sto se tice patrola.
3.5 Bilo koja toksicnost u LSPD nece biti tolerisana i taj ce biti odmah izbacen.
3.6 FIB ce se asocirati na sto vise radi dobre rp situacije kao sto je na primer:Vezbe sa ostalim organizacijama kao sto je:vezbe spremnosti,vezbe snage,vezbe za snajperiste, i ostalo:
3.7 Kada bih bio lider ove organizacije MG-a skoro nebi uopste bilo jer bi agenti bili maksimalno dobro obuceni i ispitani da nebi dolazilo do gresaka i krsenja pravila.

Rankovi koji bi bili u policiji su sledeci:

30.Nacelnik
29.Zamenik nacenika
28.Direktor stanice
27.Head of Department
26.Deputy Head Of Department
25.Vodja inspektora
24.Zamenik vodje inspektora
23.Major
22.Pukovnik
21.Narednik 2
20.Narednik 1
19.Komandir stanice
18.Inspektor
17.Vodja intervente jedinice
16.Vodja Saj jedinice
15.Vodja Air Support
14.Mladji inspektor
13.Vodja patrole
12.Supervizor(zvp)
11.Interventna jedina
10.Police Officer 3 (Saj)
9.Police Officer 3 (air support)
8.Police Officer 3
7.Police Officer 2 (Saj)
6.Police Officer 2 (air support)
5.Police Officer 2
4.Police Officer 1
3.Police Recruit
2.Policajac na obuci
1.Suspended


Patrolne Zone LSPD-A:
Zona 1 - Downtown LS
Zona 2 - Rockford Hills
Zona 3 - Little Seoul
Zona 4 - Vinewood Hills
Zona 5 - East Vinewood
Zona 6 - Morningwood
Zona 7 - La Puerta




Radio kodovi bi ostali isti kao sto su do sad.



Srecno svima i svaka cast.
 
Last edited:

Mica Peskir

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
10
Informacije

1. Vaše ime u RL: Aleksa

2. Vaše godine: 28

3. Vremenska zona: GMT +2

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7

5. Vaš Diskord: 🅻🅸🅼🆄🅽🅽#4853

6. Vaše Ingame ime: Mica Peskir

7. Vaš ID: 7765



Dodatne Informacije



1. Lider za Marabunta Grande

2. Zelim da se dokazem kao lidera bande jer do sada nisam imao priliku , imam dobru ekipu za koju mogu da garantujem da ce ispostovati sva pravila ovog servera . Mislim da su do sada svi lideri gledali samo neku korist od bande ja to gledam kao dobru RP pricu za sve koji ce ucestvovati u njoj . Zelim i za sve ostale koju se pridruze nama u bandi da opisem kako sve moze lepo i na miran nacin da se odradi i da nam sve prodje u lepom druzenju .

3. Zelim naravno da svaki clan ganga zna geto pravila i pravila servera. Takodjer da svako bude dovoljno aktivan na serveru . Zelim da svi damo svoj maksimum od sebe . I jako vazna stvar za mene je da svaki igrac dobije sansu pobaljsati rank u gangu i da svako bude jednako postovan. I zelim da uspemo da budemo jedna velika porodica.
 

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
792
Zatvaramo prijave za LSPD. Ovom prilikom su odabrani sledeci kandidati:

1. Wolf Rinna ID: 28294
2. Allen Sikter ID: 20824
3. Danilo Markovicc ID : 7577


Vreme ispitivanja ce biti danas 07.09.2022 u 20h. Budite svi u kanalu Cekaonica na Grandovom diskordu 5 minuta ranije.
Svima koji nisu prosli zelim vise srece sledeci put.​
 

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1.
Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7 h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670

Dodatne Informacije
1. Lider za... The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
U bandama sam od kako sam krenuo igrati na ovom projektu i kako vrijeme prolazi sve manje je roleplay-a, a večina lidera fokusira se na turfove i "pikachu-a" te bih time htio potaknuti više roleplay-a u ghettu i izvan njega... Forsirao bih to da idemo svakodnevno na evente i tako otežamo državnim organizacijama. Samim time što sam u bandama od početka i bio sam vec lider Familiesa, smatram da sam spreman voditi ovu organizaciju i da svojim znanjem i iskustvom mogu naučiti i potaknuti nove igrače da oni isto tako nastave...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.
- Greške članova organizacije bih kažnjavao opomenama.
- Toksičnost i nepoštovanje svih članova organizacije bih strogo kažnjavao.
- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i bonusima...
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Nacionalne Garde.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Diego Brando 255 | Diego Brando #3883
Stiven Ricardo 18028 | Stiven Ricardo #1114
Luka Lopac 3301 | Luka Lopac#2095


Razgovor će biti održan 08.09.2022 od 20h do 21h (budite u čekaonici)

Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera Ballasa i Marabunte.
 

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
Zatvaramo prijave za LSPD. Ovom prilikom su odabrani sledeci kandidati:

1. Wolf Rinna ID: 28294
2. Allen Sikter ID: 20824
3. Danilo Markovicc ID : 7577


Vreme ispitivanja ce biti danas 07.09.2022 u 20h. Budite svi u kanalu Cekaonica na Grandovom diskordu 5 minuta ranije.
Svima koji nisu prosli zelim vise srece sledeci put.​
Prihvacanje 28k id i 20k id za pd leadera.Zato ovaj server nikada nece imati rp kao sto je imao pre...
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije



1. Vaše ime u RL: Nicolas



2. Vaše godine:16



3. Vremenska zona:GMT+1



4. Prosječna aktivnost na dan:Radnim danima 6 sati a vikendom do 10



5. Vaš Diskord: Nikolaシ︎#6981



6. Vaše Ingame ime: Nikola Polumental



7. Vaš ID:8569



Lider za... Marabunta



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



Hteo bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,



te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.



Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.



1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.



2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.



3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama. Srdacan Pozdrav. -



-Nikola Polumental
 

Zika Yeager

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
56
1. Vaše ime u RL: Martin
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-9
5. Vaš Diskord:zutiiiot#9503
6. Vaše Ingame ime:Zika Deen
7. Vaš ID: 8206



Dodatne Informacije
1. Lider za: Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Jako dugo se nalazim u geto teritorijama,pocevsi od najmanjeg ranga pa do co-leadera u svakoj bandi i dolazio jednom do pozicije lidera sa jako uspesnim mandatom.
-Izuzetno poznavanje RP i Geto pravila.
-Veliki krug ljudi oko sebe sto bi znacilo jako velika aktivnost ove bande u svakom smislu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
Obirsati greska
napal.png
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
579
Informacije

1. Vaše ime u RL: Bojan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: +1, CET

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h, za vikend 10-12h

5. Vaš Diskord: Dakiccc#9285

6. Vaše Ingame ime: Bojan Kovacic

7. Vaš ID: 11502

Dodatne informacije:

1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Moja prva državna organizacija bila je SAHP, prije točno 8 mjeseci i dva dana postao sam član SAHP-a. Bio sam kao i svi ostali regruti, nisam znao ništa te mi je trebala detaljna obuka. Kada sam odslužio akademiju u tad nikad bolje vođenome SAHP-u postao sam zaljubljen u državne organizacije. Razina RP-a koju one pružaju je jednostavno nezamisliva. Polako sam napredovao kroz činove organizacije SAHP-a. Osjetio sam se kao kući, kao da je ovo ORG na kojoj ću početi igrati i završiti. Nikad mi nije bio bitan čin, no, nadam se da je tako, stariji činovi u meni su uvidjeli potencijal, uvidjeli su osobu koja se dokazala i koja bi mogla biti dovoljno iskusna da pređe na veće stvari. Dali su mi čin vođa patrole što je meni tad bilo nezamislivo. Jednostavno sam osjećao da imam povjerenje viših i starijih činova. Nakon nekoliko tjedana vođenja patrola u razne akcije osjetio sam veliko samopuzdanje. Naucio sam da svaka greska mojih ljudi vrijedi kao moja greška te da cu ja snositi posljedice. Nakon jos kojeg tjedna vođenja patrola bio sam iskusan. Stekao sam povjerenje visih cinova, to sam prvo primjetio kad mi je ukinuto popunjavanje znacke i kad sam dobio veći čin, to jest komandira. Nedugo nakon pricao sam s liderom tadasnjeg SAHP-a Nikolom Petrovicem koji je rekao da bez moje pomoći kao i pomoći ostatka tadašnje vrhovne komande nebi bio u mogućnosti voditi kako je vodio. Tada sam bio unaprijeden u Glavnog Majora. Na glavnome majoru bio sam mjesec dana, tu negdje je vec zavrsavao 2. mandat tadasnjem lideru te kada su svi napustili SAHP odnosno napravili transfer bio sam promoviran u Zamjenika Drzavnog Serifa. Tu poziciju sam odrzao nekoliko dana nakon kojih je SAHP bio ugasen. Poziciju zamjenika ne smatram toliko bitnom jer ju nisam drzao duze vrijeme. Nakon raspada SAHP-a odlucio sam se oprobati u tadasnjem FIB-u, dosao sam pred FIB te bio odbijen dok nije dosao jos veci cin koji je pristao ispitati me i na kraju rekao da smatra da sam dovoljno iskusan da udem u organizaciju FIB. U FIB-u sam nedugo nakon ulaska bio unaprijeden u Specijalnu Anti-Terorističku Jedinicu takozvani SAJ. To nije potrajalo jer je nakon kojih dva tjedna ugasen FIB. Nakon ponovne oforme FIB-a opet sam se zaposlio kao SAJ. Nakon nekoliko tjedana otisao sam bio na odmor na 4 dana. U ta cetiri dana raspao se FIB te sam opet bio nezaposlen i cekao da se otvori novi FIB. U meduvremenu sam otisao u SAHP, tamo sam radio kao inspektor i prisjetio sam se svih nezaboravnih trenutaka. Uskoro se oformio novi FIB te sam opet primljen, ovaj put kao mladji detektiv. Tu funkciju sam obavljao nekoliko dana te sam se dokazao da mogu postati Detektiv. Nakon mjesec dana kojih sam obavljao duznost detektiva postao sam visi detektiv. Obavljao sam tu funkciju nekoliko tjedana te kada je napustio glavni Detektiv, skupa sa zamjenicima, FIB ja sam postao glavni detektiv. Nakon duzeg vremena obnasanja te funkcije FIB je bio disbandan te sam nasao posao u NG. U NG-u sam slicno SAHP-u brzo napredovao NG mi se jako svidio zbog jedinstvenih funkcija koje drze server funkcionalnim, nakon vrmena u NG-u njegovog disbanda prelazio sam po gangovima dok nisam opet usao u FIB pa SAHP.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

  • Uveo bih reformu Nacionalne Garde, cinovi kao i njihove funkcije bi bile promjenjene.
  • Kako smatram da svaki clan Nacionalne Garde mora biti vjesto obucen zbog situacija koje se mogu dogoditi svakom novom clanu bilo bi odrzano predavanje o sastavu, rukovanju i funkcijama vatrenog oruzija, detaljna obuka borilackih vjestina poput karate, judo, krav maga itd., od svakog pripadnika Nacionalne Garde bi se zahtjevalo da jednom na dan ode u streljanu vjezbati njegovo ciljanje ukoliko dode do situaciju u kojoj moraju biti jako precizni, odrzavale bi se vjezbe voznje zrakoplovnih i terenskih vozila te za dobrovoljce bi se organiziralo skakanje iz padobrana i vjezbanje slijeta.
  • Uveo bih velike benefite za nove pripadnike kako bi sve vise ljudi bilo zainteresirano za poziciju.
  • Uveo bih dobrovoljne vjezbe pucanja za gradane bez dosijea kao i mogucnost da ih provedemo kroz NG i pokazemo im neke od akcija poput skakanje iz padobrana, voznje terenskih vozila i ostale adrenalinske, ali ne po zivot opasne radnje koje NG provodi ukoliko su zainteresirani za posao u istom.
  • Pojacao bih veze NG-a sa svim drzavnim organizacijama, svaki dan bi se dostavljala municija svakoj drzavnoj organizaciji kojoj je potrebno.
  • Radio u NG-u bio bi samo u profesionalne svrhe te bi ponasanje na njemu bilo strogo definirano, samo kodovi i najbitnije.
  • Na kolegijalnom odnosu bilo bi inzistirano, bilo kakvi oblici nepostovanja bi bili kaznjeni.
  • Vojna policija bi bila zaduzena za kontrolu svakog vojnika, promatrala bi njihovo ponasanje i u slucaju da sumnjaju na neke kriminalne aktivonsti imali bi dozvole da ih pretraze.
  • Vojna policija bi bila podijeljena u vise ogranaka, Specijalna Vojna Policija koja bi bila rezervirana za najteze zadace diljem drzave, Prometna Vojna Policija koja bi kontrolirala i navigirala konvoj kao i uklanjala potencijalne prijetnje po konvoje i bilo kakve oblike transporta, i na kraju obicna Vojna Policija koja bi kontrolirala vojnike, njihovo ponasanje i dezertere suocavala sa posljedicama izdaje.
  • I na kraju svega svi cinovi bili bi podjeljeni u cetiri kategorije, Vojnici, Dočasnici, Časnici i Genreali dok bi sami lider bio Vrhovnik.
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Nesad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9h
5. Vaš Diskord: Nesad Jahic #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Lider za:
National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1
Vojska je prva organizacija kojoj sam se pridruzio. Bio sam u prvoj vojsci na serveru i nakon nje proveo jos 4 mandata u njoj.
Prosao sam kroz svaki cin i u posljednjem mandatu bio General Major. Znam koja je duznost svakog ranka i sto je potrebno da se ova organizacija vodi perfektno.
2.2 Kao sto sam vec naveo igram od samog pocetka servera tako da sam dosta upoznat sa svim pravilima i ogranicenjima koje vojska ima.
2.3 Tokom igranja u vojsci, zajedno sam sa svojim kolegama uveo mnoge stvari kao sto su Vojna Policija, Kobre, pretresanje na kapiji... Kao i tada, ako postanem general maksimalno cu se potruditi da dovedem ovu organizaciju u red jer smatram da je Vojska organizacija koja po samom serveru nema velikih mogucnosti, ali uz malo rada i ideja RP u njoj se moze podici na zavidan nivo.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Kao sto sam vec naveo, specijalne jedinice Kobre i Vojna policija bi nastavile sa svojim radom. Kobre bi se vise ukljucile u desavanja na alarmima(talacke, globali ...) dok bi se vojna policija brinula o samoj vojsci. Uveo bih tjedne treninge i obuke za Kobre, a takdjer bih uveo i treninge za cijelu vojsku zajedno sa ostalim organizacijama. Uz treninge, organizirao bih u dogovoru sa vladom, simulacije evenata kao sto su banka, podmornica, talacke itd.
Na kapijama bi se ljudstvo izmjenjivalo svakih sat do dva, dok bi ostatak vojske imao patrole po bazi.
Poboljsao bi regrutacije vojske posto ce svaki gradjanin tada imati prvi doticaj sa vojskom. Pokusao bi da one budu sto zanimljivije kako bi i samim regrutima bilo zanimljivije. Na regrutaciju bih obavezno pozvao EMS koji bi vrsio "Sistematski" pregled novih regruta, a uz EMS tu bi bila i jedna patrola FIB/LSPD/SAHP koji bi osigurali cijelu regrutaciju.
Svim clanovima bih osigurao dnevne bonuse kao dodatan poticaj, ali i kao pohvalu za njihov rad.
Drzao bih do striktne hijerarhije jer vjerujem da je to stvar koja opisuje dobru vojsku!
U dogovoru sa ostalim organizacijama odrzavao bih zajednicke evente kao sto su sajam vojne opreme, vojna parada itd.

Hvala na čitanju moje prijave.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom